HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦
Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.

Admin hírek

2017.10.30.
Minnt a befőttek...
Részletek helyben.

2017.08.16.
Új idők, új lépések... Új emberünkért KATT! ;) :)

2017.08.11.
Ha Új vagy, vagy Osztódással szaporodsz, katt IDE! :)

2017.05.03.
KÖSZI-KÖSZI, örök HÁLA! :)
Mert nem vagyunk HÁLÁTLANOK!(klikk) :)

2017.01.25.
Mert megújulni KELLL! ;) Részleteket ITT.. találtok.

2016.11.02.
Jfyi - biztonsági mentegetőzés. ;) klikk :D
Amy

2016.09.05.
És ELHISZITEK!?? :D
Nemcsak hogy végre elkészültünk, de ÚJ.. embert is köszönthetünk soraink között! ;)
NYITÁÁÁÁÁÁÁÁÁS!!! :D

Részleteket ITT... találtok! ;)

2016.07.15.
RÁTOK van szükségünk!!! Részleteket ITT.. találtok. ;)

2016.05.20.
Éééééés vannak már unaloműző játékaink is! ;)
Let's play! ;)
Amy

2016.04.11.
A mai naptól "Média" részlegünk is megkezdte a működést, használjátok egészséggel! :)

Bővebb információért ->> KATT..

2016.04.04.
Csini, friss és ropogós új dizájn ;)
Amy

Egy kis kiegészítésért.. ->> KATT..

hangulat
♦ ♦ ♦
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

a város
Latest topics
» Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;)
by Josephine W. McAllister Today at 7:44 am

» Lélekjáték
by Nick Lane Today at 3:00 am

» Cordelia Webb és Nick Lane - Az első találkozó...
by Nick Lane Today at 2:55 am

» Danny & Danielle - LA útjain
by Danny Doyle Haynes Today at 2:41 am

» Danny Doyle & Alex Montgomery
by Danny Doyle Haynes Today at 2:15 am

» Miss Boldrewood és Haynes - Az első lélegzetek...
by Danny Doyle Haynes Today at 1:37 am

» The homecoming
by Raina Maddox Yesterday at 9:08 pm

» Ráncfelvarrás művész módra. Melissa & Caelum
by Melissa Hobbs Yesterday at 10:16 am

Weather

walkin’ in

♦ ♦ ♦

Top posters
Ville Deadman Wallow

October Soininen

Elizabeth Jensen

Don Heckley

Danielle C. Portland

Gabriel Sadik

Johanna M. Riley

Amy Lynn Cooper

Vincent Morris Belvedere

Raina Maddox

just write
Vegas FM
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (24 fő) Kedd Márc. 28, 2017 9:57 pm-kor volt itt.
Just feel it..

♣ ♣ ♣

Come back soon
♦ ♦ ♦

Drága Vendég!
Köszönjük hogy voltál.. hogy vagy, és gyere is vissza minél hamarabb!

Találkozunk méég! ;)

Share | .

Jenna Kinsey

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Jenna Kinsey

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : nyomozó (LVPD)

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Jenna Kinsey   Szomb. Okt. 21, 2017 12:07 am

Jenna Eva Kinsey
Seattle, Washington állam
1983. február 13.
34
nyomozó (LVPD-gyilkossági osztály)
cops
Kate Beckinsale

Amit jó ha tudunk...

Pozitív tulajdonságok:

- segítőkész és precíz vagyok, mindenre fényt szeretnék deríteni
- őszinte, néha már túlságosan is
- eszes, okosan játszom ki a lapjaim
- határozottan, figyelmesen átgondolom a lépéseimet
- általában higgadtan kezelem a dolgokat

Negatív tulajdonságok:

- rideg, nyers
- megesik, hogy türelmetlenül dobolok a lábammal dobolok vagy fel-alásétálok, nem bírom a várakozást
- dacos, önfejű
- nem sokakat engedek közel magamhoz, ezért tűnhetek zárkózottnak
- van agresszív, heves oldalam is

Egyéb információk:

- van egy lánytestvérem, Stephanie; tíz évvel fiatalabb nálam, de ettől függetlenül remekül kijövünk egymással, még ha a lány bosszantó tud lenni, főleg mióta nálam lakik...
- szüleink egy baleset során meghaltak, mivel ekkor már én nagykorú voltam, így hozzám kerülhetett a húgom
- két évig házas voltam, de jól tettem, hogy elváltam attól a baromtól, pedig mily' szép nászutunk volt Kanadában
- hobbiból is kijárok a lőtérre, de szeretek túrázni, jó tájékozódó képességem van
- szeretek rajzolni - édesanyám rajztehetségét ugyan nem örököltem, de elég jól megy, viszont a húgom tehetséges benne
- az akadémia előtt gyógyszerésznek tanultam, mindig is érdekelt, ám azonban megleltem saját önmagam rendőri hivatásomban

Ha van még mit mondanod...

Irodai munkára lettem ítélve négy héttel ezelőtt, ami nálam egyet jelent a kínszenvedéssel. Nem szeretem ezt, hiszen én mindig is a terepmunkát élveztem, nem pedig a papírokkal babrálni, ami rémunalmas tud lenni olykor. A gyilkosságok felderítése helyett most az a dolgom, hogy aktákat rendezgessek, és a hülye adminisztrációt végezzem egészen addig, amíg a kirendelt pszichológus azt nem mondja, hogy visszamehetek élesben dolgozni.
Hogy miért lettem ide száműzve? Lelőttem egy fickót pontosan négy héttel és három nappal ezelőtt. És ha még az iroda nem lenne elég, még pszichológushoz is kell járnom, és a kettő dolog együtt a legrosszabb párosítást jelenti egy tizenkét éve rendőrként szolgáló embernek. Igen, régi motorosnak számítok, járőrként kezdtem én is, aztán huszonhét éves korom óta pedig nyomozó vagyok. Eddig két alkalommal jelentem meg ennél a lélekbúvárnál. Nem sokat dumáltam, nem az én életem. Lelőttem a fickót, aki fegyvert szegezett rám és egy ártatlan civil nőre. Csak tettem, amit kellett. Ezt miért kell felhozni egyáltalán? Nem kérek kitüntetést, ez az én dolgom, hogy megvédjem magamat és azt, aki bajban van...
Újabb nap, újra a pszichológusnál vagyok. Késtem talán két percet, de nem érdekelt ez. Azt szeretném, hogy visszakapjam a fegyveremet, terepre mehessek. Semmi más nem élvez nálam elsőbbséget. Az ajtót bámultam, amin a doki neve állt. Jack Steele, pszichológus. Egy jó van ebben, mégpedig az, hogy nagyon jóképű férfi ő, csak a kérdései, amiket feltesz mindig, azokra nem szívesen válaszolok, ha mégis, akkor klisé általi választ adok rá. Eltelt néhány perc, mire kijött értem. Ő sem sietett azzal, hogy velem találkozzon. A ridegségemet senki sem bírja. Előre engedett szépen, majd becsukta az ajtót, amin kívül jobb lenni. A szokásos helyre ültünk, én a kanapéra csücsültem le, ő pedig szembe a fotelben helyezte magát kényelembe a vastag jegyzettömbjével együtt.
- Jó napot, Ms. Kinsey - üdvözölt kedvesen, majd pedig azonnal feltett egy kérdést. - Ez már a harmadik alkalom, hogy itt vagyunk. Megtudhatnék bármit is végre? Ne legyen szűkszavú, kérem - nézett rám, én pedig rá.
- Mit szeretne megtudni? Mindent tud, hiszen olvashatta a jelentésemet - vágtam vissza kissé hűvösen és gúnyosan.
- Igen, minden betűjét átolvastam, de én öntől szeretném hallani a történteket. Ugyebár, hamar vissza szeretne térni a nyomozás világába? Tudom, mert látom, hogy azt szereti csinálni - elkezdett papolni megint.
- Hallani szeretné? Rendben, legyen - a kezeimet összecsaptam halkan, majd folytatni kezdtem. - Egy ügyön dolgoztam, amiben érintett volt egy emberkereskedő, aki lányokat hozott Ázsiából meg Európából is. Becsúszott egy oltári nagy hiba, ugyanis három fiatal lány holtteste került elő a sivatagban, akik vélhetően emberkereskedelem áldozatai, ekkor lett az én ügyem... - ő akarta tudni, én csak elmondom. - Aztán a kezünk közé került az az ember, aki ezt az üzletet vitte, és a házában rátaláltunk néhány fiatal lányra, akik életkora nagyjából 16-17 év körüli volt. Ezután elkezdődött egy autós hajsza, egy lányt vitt túsznak... - gyorsan hadartam a végén. - A többit pedig sejtheti, hogy végződött, mert itt vagyok ebben a szobában - eleget beszéltem, és teljesen őszintén mondtam ki minden egyes szót.
- Ez az első pillanat, amikor végre elmondta ezt nekem, de mit érzett, mikor lelőtte? És azután? - még kérdezett, és közben írt állandóan.
- Mit éreztem? Azt, hogy ha nem teszem meg, akkor a lány fog meghalni, és én sem élem túl. Hogy utána? ó érzés volt, mert egy őrülttel kevesebb van a világon - fejeztem be a mondandómat, és felálltam a kanapéról. - Befejeztük? - kérdeztem meg azért.
- Igen, befejeztük - ezután én gyorsan el is iszkoltam onnan, mikor kiléptem az ajtón, hallottam, ahogyan valakivel telefonált, de nem hallgatóztam ott.

Este volt már, egy üveg bort felbontottam magamnak, nehogy már unalmasabban teljen a napból hátralévő néhány óra. Roppant idegesítő személy ez a pszichológus, akit ugyan tisztelek azért, hiszen több ügynél is hasznát vehetjük, a tudását pedig folyton kibővíti. Remek ember, csak ne kellene hozzájárnom, talán még kedvesebb is lettem volna vele, ha nem őt kellett volna látogatnom ennyiszer a lövöldözés után. Persze, oké, ilyen után mindenkit elküldenek egy hozzá hasonlóhoz, ez a szabály.
Hamar reggel lett, elég korai órán elmentem futni, kitisztítani a fejemet. Szokásom az, hogy néhány kilométert lefutok, aztán hazamegyek gyors ütembe, s indulok a rendőrségre. Útközben pedig mindig megállok annál a kis sarki kávézónál, ahol veszek egy latte macchiato-t valamint frissen sült, ropogós pékárut, amit helyben el is fogyasztok. Több ismerőssel futok össze itt mindig, a legtöbbet látásból tudom kicsoda, ezért mindenkinek csak egy mosolyt villantok, örüljenek ennek is.
Az őrsre érkeztem pontban hét órakor, ott is szívélyes fogadtatásban volt részem, de azért minél gyorsabban eltűntem a földszintről, egyenesen a gyilkossági osztályra mentem, hogy megtudjam, még mindig pepecselnem kell -e a papírokkal vagy sem. Leültem a kényelmes székbe, mire észbe kaphattam volna, ott állt a hatalmas szekrényméretű főnök, akinek egészen jó a kedve, legalábbis arcáról ez olvasható le. Letette elém a fegyveremet, jelvényemet...
- Üdv közöttünk ismét, Jenna - egy nagyon apró mosoly kúszott arcomra. Erre vártam. Végre már... utáltam az irodai munkámat, a papírok szelektálását, nyomtatását, a fénymásolóval összevesztem két óra alatt a legelején. Az adminisztráció nem az én kellemes időtöltésem. A nyomozások annál inkább az én imádott listám elején áll.
- Köszönöm - szűkszavúan, mégis annál nagyobb örömmel és pimaszsággal mondtam ki ezt.

Vissza az elejére Go down

Jenna Kinsey

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal