HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦
Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.

Admin hírek

2018.02.14.
Vééégre meghallgatott az a bizonyos.. Részletekért Kit-KATT..

2017.10.30.
Minnt a befőttek...
Részletek helyben.

2017.08.16.
Új idők, új lépések... Új emberünkért KATT! ;) :)

2017.08.11.
Ha Új vagy, vagy Osztódással szaporodsz, katt IDE! :)

2017.05.03.
KÖSZI-KÖSZI, örök HÁLA! :)
Mert nem vagyunk HÁLÁTLANOK!(klikk) :)

2017.01.25.
Mert megújulni KELLL! ;) Részleteket ITT.. találtok.

2016.11.02.
Jfyi - biztonsági mentegetőzés. ;) klikk :D
Amy

2016.09.05.
És ELHISZITEK!?? :D
Nemcsak hogy végre elkészültünk, de ÚJ.. embert is köszönthetünk soraink között! ;)
NYITÁÁÁÁÁÁÁÁÁS!!! :D

Részleteket ITT... találtok! ;)

2016.07.15.
RÁTOK van szükségünk!!! Részleteket ITT.. találtok. ;)

2016.05.20.
Éééééés vannak már unaloműző játékaink is! ;)
Let's play! ;)
Amy

2016.04.11.
A mai naptól "Média" részlegünk is megkezdte a működést, használjátok egészséggel! :)

Bővebb információért ->> KATT..

2016.04.04.
Csini, friss és ropogós új dizájn ;)
Amy

Egy kis kiegészítésért.. ->> KATT..

hangulat
♦ ♦ ♦
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

a város
Latest topics
» Vers-elők(e)
by Tuomas "The Birdie" Jörg Yesterday at 10:15 pm

» Room Two To Two
by Tuomas "The Birdie" Jörg Yesterday at 7:30 pm

» Ville Deadman - Útkeresés...
by Gloria "Sapphire" Salinas Yesterday at 4:24 pm

» Danny & Danielle - LA útjain
by Danielle C. Portland Kedd Ápr. 24, 2018 7:44 pm

» Nyda Marshall
by Ville Deadman Wallow Hétf. Ápr. 23, 2018 9:29 pm

» Zenedoboz...
by Ville Deadman Wallow Hétf. Ápr. 23, 2018 12:28 am

» Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...
by Gloria "Sapphire" Salinas Vas. Ápr. 22, 2018 8:10 am

» Danny & Darren
by Darren Curtis Vas. Ápr. 22, 2018 6:56 am

Weather

walkin’ in

♦ ♦ ♦

Top posters
Ville Deadman Wallow

October Soininen

Elizabeth Jensen

Don Heckley

Danielle C. Portland

Gloria "Sapphire" Salinas

Gabriel Sadik

Raina Maddox

Danny Doyle Haynes

Johanna M. Riley

just write
Vegas FM
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (24 fő) Kedd Márc. 28, 2017 9:57 pm-kor volt itt.
Just feel it..

♣ ♣ ♣

Come back soon
♦ ♦ ♦

Drága Vendég!
Köszönjük hogy voltál.. hogy vagy, és gyere is vissza minél hamarabb!

Találkozunk méég! ;)

Share | .

San Francisco utcáin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Henrik Ibsen Troy

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : zongorista

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: San Francisco utcáin   Csüt. Nov. 09, 2017 1:57 pm

2003., San Francisco

- Kösz, hogy elhoztál, Apa!
- Nem tesz, semmit Cameron! Aztán ne költs sokat! Tudod, egy nőt nem kell rögtön elkényeztetni.
A cimborám apja nagyot nevet. Háromszor elvált, már biztos sokat tud a nőkről. Cameron szerint nem, azért vált el ennyiszer. Hát én nem tudom. Nálunk nincsenek ilyen gondok.
A lányokat nagyon nehéz megérteni. Udvarolok már, mint minden srác a mi korunkban és elég fura dolgok történnek.
- Viszlát, Mr. Eddington! - köszönök én is és mosolyogva integetek.
Az autó távolodik. Köhécselek kicsit, mert nem figyeltem és beleálltam a kipufogógőzbe. Vagy gázba. Ez gáz, azt mondta a környezettanár. Nagyon büdös, az biztos. Ugyanolyan büdös, mint New Yorkban. Egy hetes cserediák program, jött az egész család. Ahogy Cameronék is.
- Mit akarsz venni Julie-nak? Van már ötlet? - kérdezem a haveromat.
- Hát ööö...igazából én csak egy földgömböt akarok.
- Földgömböt? Biztos az kell a csajodnak, Cam?
- Nem neki - válaszol a srác nevetve. - Amit ma lefociztunk a teremben, ahelyett.
- Minek? Majd a suli vesz másikat.
- Nem mutattam meg az intőt Apuéknak. Azt találtam ki, hogy én veszek egy másikat és megkérem a tanárt, hogy törölje ki a beírást. Majd azt mondom, nem is én csináltam, összekeverte az ellenőrzőket.
Közben magunk mögött hagyjuk a szépen világított estét és benyitunk ebbe az ajándékboltba. Szétnézek. Ilyenben nem jártam még. Mi áruházakba megyünk, ha valami hasonló kell. Kedves kis bolt, tetszik. Áll bent valaki, fura alak, mintha nem tartozna ide. Nem tűnik idegesnek. Vásárlónak sem. A polcok kínálatát figyelem és közben suttogok a srácnak. Vicces ez a zene, ami szól, egész hangosan. Legalább elnyomja, mit dumálunk titkon.
- Ezzel simán lebuksz, Cam. Nem jó ötlet. Én megmutattam otthon, kaptam érte, de megbeszéltük. Meddig akarod titkolni.
- Téged azért hoztalak el, hogy Apa bevegye a sztorit. Ne hülyéskedj már, Henrik! Hadd...
Megcsörren a telefonja. Ahogy előveszi, látom, hogy az anyja hívja.
- Nem, dehogyis, Anya! Félreértés, én nem törtem el a... Henrik volt, meg. Dehogyis, nem hazudok! Most éppen vásá... Jaj, Anya!
És leteszi. Kérdően nézek rá, míg a fickó ránk se hederít, a pultos meg nyugodtan tesz-vesz. Áraz valamit.
- Ms. Margulies felhívta Anyát. Most mit csináljak? Basszus, Henrik!
- Na jó, Cam. Ezt most fejezzük be, jó? Alibinek hívtál ide, még rám is kented volna. Menj haza és...mondd meg, hogy itt nem láttál semmi jót Penny-nek. Ezt meg fogom erősíteni.
Nem szeretek kamuzni, de ezt felesleges lenne elmesélni. Megmondtam, hogy nem ússza meg. Cam rendes gyerek, csak szeret rosszalkodni. És a büntetést elkerülni. Most nem fogja. Már sír is.
- Hagyjál békén...
Meglöki a vállamat és kirohan. Telefonálva indul el. Tudom, mi van ilyenkor. Akkor csak menjen egyedül, vigye haza a papa. Útközben legalább nem üti meg. Néha azon gondolkodom, miért barátkozom ezzel a sráccal. De a föci teremben jó móka volt labdát rúgni!
- Jó napot! - köszönök az eladónak.
Tetszik az üzlet, én bizony szétnézek, ha már itt vagyok!
- Szia! Látom, zűrös a haverod - szól vissza gúnyos mosollyal. - Neked mit adhatok?
Kínosan vigyorgok, mit tehetnék?
- Eeee...egyelőre csak nézelődöm. Nagyon szép hely. A barátnőmnek szeretnék valami kis aranyosat.
A kicsit erősebb alkatú, fekete hölgy kitárja a kezeit, hogy nyugodtan nézzek meg mindent. Egy pillanatra odanézek a fickóra. Mit néz vajon? Jó ötlet volt idejönni? Nem, nem volt jó ötlet, Cam hülyesége volt. De ha én veszek egy szép kis ajándékot, akkor jó vége lesz az estének. Kezembe kerül egy fából faragott elefánt. Dumbo, ez ő! Áh, nem az igazi...
Vissza az elejére Go down

David Iversen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: San Francisco utcáin   Csüt. Nov. 16, 2017 12:33 am

- Megnézted? - érem be Jay-t, egy füstszűrős Winston lóg a szája szélében. Mögöttem Doug és Shawn, csak erősítésnek jöttek, ha a kis szarházi megint kötözködne. Nem tűrhetem tovább a szarkeverést!

- Aha.. - köpi ki. - Nincs más benn. - felém fordul, könyékkel tovább támasztva a téglaépületen.

- A nő nem fog kötözködni. Nincs fegyvere, majd őt én intézem. - És bólint.
Rábiccentek. Nem akarok nagy port kavarni, nagy hangzavart, mindenkinek úgy a jobb ha elintézzük ezt szépen és csendben, fű alatt, mielőtt kiszivárog.
Senki nem akarja hogy kiderüljön a rendszer hol kapott léket.

- Na húzzunk.. - a hátam mögött ellenőrzöm a pisztolyom, de még nem kapom elő. Én megyek elől. A tervet leegyeztettük még korábban, én megyek be először.. az én pofámat nem ismeri, és utána szivárognak a többiek.
Szépen körbevesszük.. nincs más választása, megadja magát. Majd szépen és csendben, se durrogtatás, se figyelemfelkeltő események.
Ha mázlink van, még a nőt is szépen elsikálhatjuk, mondván: ne tegyen feljelentést ha kedves az élete.
Hisz nemtörtént semmi...

Körbenézek, mielőtt lelépnék a járdán.
A háttérben alig esteledik, a lámpák még nem kapcsoltak be teljesen, csak néhány mozgásérzékelős cucc figyel a környéken, de az meg nem ér el erre.
Továbbra is lépkedek, rá az üres aszfaltra, túlhaladva már a felezővonalon.
Semmi mozgás. Csend és béke, és biztos vagyok... Fogalma sincs arról hogy jövünk érte.
Óvatlan egy seggfej...

Betolom az ajtót, azt az alig 3 lépcsőt is meglépve. A csengő felcseng.. egy pillanatra megállok, de nem néz ide. Ezért tovább folytatom az utat, belépek.. és a vele átellenes sorban valamit masszívan vizsgálni kezdek. Közben lassan araszolok a (boltos)nő felé...

Ekkor cseng a második hang.
Egy éles "Helló!" és a hátam mögött Shawn és Jay hangja jelenik meg. Előbbi a velem átellenes irányba tart, Jay megközelíti a nőt. Ahogy ígérte.
A balfasz csak ekkor kapja fel a fejét.
A nő is, valamit már előre érez, mert mozgolódni kezd, és a szemem sarkából látom, hogy már a kezében egy fehér telefon.
Fél szemmel intek Jaynek.

- Tedd le! - emeli a fegyvert, a nőbe meg beléfagy még a szar is.

De ekkor már Jack is érzi a vesztét, menekülne.. de az összes kijárat torlaszolva van.
FASZFEJ...

- Nyugiii.. Nyugi, Jackie fiú, csak beszélgetni jöttünk..
- lépkedek el felé, látom.. érzékelem hogy a szemei közben körbe-körbe kapkodnak, talán keresi a hibát. Menekülne, de ez nem az a pont amikor már futni hagyom.

A dereka mögé nyúl, ekkor már Shawn is résen van, először hirtelen, de aztán lassított ütemben kapja elő a fegyverét. Egyenesen a homloka közepét célozza be.

- Te is jobban jársz... SŐT, itt mindenki ha hagyod magad. - széttárt kezekkel mosolygok a szemeibe - Kimehetünk innen szépen csendben is.. vagy akár vihetjük a kilyukasztott tetemedet. Még a hülyének is megéri.. - győzködöm, és közben tovább lépkedek. De csak ekkor akad meg a szemem valami máson. Valamin, ami eddig az egyik polc takarásában volt. Egy kölyök... Egy igenis beszart kölyök, alig messze tőle, aki...
Hirtelen Jay-re nézek...

A kurva életbe hogy már senki se végzi rendesen a munkáját!

----
(A bekerített karakter mozgatható!)

Henrik Ibsen Troy

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: San Francisco utcáin   Pént. Dec. 08, 2017 12:11 pm

Dumbo szépen visszakerül a polcra. Nézek, nézelődöm, egy-két tárgyat csak megérintek és valahogy abból tudom, hogy a lány nem erre vágyik. Megjelennek előttem a képek, a jelenetek, mikor átadom. Mikor értetlenül tekint rám és az ajándékra, hogy ezt most miért? Épp egy Fehér Ház hógömböt forgatok, mikor hallom, hogy megint belépett valaki. Innen nem látok rá, nem is olyan fontos, így válogatok tovább. A hangnem, amit megüt valaki, nem tetszik. Köszönés után rögtön parancsolgatás, túl határozott kérés? Egymással beszélnek így? Visszateszem a tárgyat és bebújok az egyik polc mögé. Csak fülelek, mert innen nem látok semmit, már azt a férfit sem, aki ott állt az előbb.
Van egy Jackie fiú, biztos ő az üzletvezető. Rossz fát tehetett a tűzre. Valaki nagyon haragszik. Őt akarják és nem a kasszát? Apa mondta, mit kell csinálni, ha rablásba keveredek. Nem szabad hősködni. A legjobb, ha észre sem vesznek. Ez valami leszámolásnak tűnik. Oda pedig nem kell szemtanú. Eléggé meg vagyok ijedve, remeg a kezem. Nagy levegő ki és be.
- Mr. Iversen, én szívesen beszélgetek! Csak ne bántson senkit, kérem. Lucy hadd menjen el!
Engem nem látott ez a Jackie. Hallom a hangján, hogy nem rossz ember. A telefonomhoz nyúlok. Ha van rá időm és lehetőségem, bekapcsolom a videórögzítést és egyszerűen lerakom a polcra, irányba állítva, utána pedig messzebb megyek. Ez a tervem. Nem jött össze! Basszus, észrevettek! Beharapom a számat. Látom, hogy erre nem számítottak. Iversen, ki a fene lehet ez?
- Kérem, én nem csináltam semmit - szólok fátyolos hangon.
Apa szerint még fiatal vagyok, hogy fegyvert hordjak. Csak lőni tanít, de sajátom még nincs. Ha ezt megúszom, lesz. A tudta nélkül is. Cameron piszok mázlista. Amit otthon kap, az semmi ehhez képest.

David Iversen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: San Francisco utcáin   Szomb. Márc. 10, 2018 5:23 pm

- Mr. Iversen? - visszakérdezek. Nem mondom hogy nem lep meg a hirtelen-személyeskedésbe váltó légkör. - Azt hiszed ez egy egyszerű benyalással elintézhető? - de vége a jókedvnek. Sose tűrtem ha a nevemen szólítanak, pláne nem ha fültanúk vannak a közelben, mégse engedem meg azt az elégtételt, hogy egyszerűen keresztüllőjem. Ahogy a nőt sem. Csak a legvégső esetben sérüljenek az ártatlanok.

- Inkább fogd be a pofád és velünk jössz! - a szemeim ráncolnak, ekkor érek pont a közelébe, de ekkor akad meg a szemem valami máson is. Valami kölyök. És nem mondom hogy nem csap meg a meglepetés ereje.
Ezt mihamarabb rendezni kell!

- Shawn, kapd el a kölyköt! - csak alig fordítva felé a fejem utasítok, azzal a Jack-re mutató pisztoly lekonyul, és a kölyköt veszi kezelésbe. A fickót majd én szemmel tartom.
De közben a nő is pattogni kezd. Hallom hogy Jay vitába bonyolódik, csak érzékelem ahogy betör a pult mögé a fegyverrel, a fejem irányba kapom, de akkor Jack.. kihasználva a cseppnyi figyelmetlenséget, valamit felkap a polcról, valami keményet, és a pofámba suhint vele.
Shawn UGRIK!
A markában a kölyökkel, rántja magával rendesen, az arcomon vér csurog végig.

- Állj! - emelem a magasba a kezem, és visszafordulok. Újra szemközt nézek a rohadékkal.
Shawn fegyvere megáll, most nem téveszt célpontot, de nem ereszt bele azonnal egy tetemeset.

- Jackie fiú, ne játszadozz, különben szarrá lövöm a térdedet. - és már elő is kerül a derekam mögül az ééén.. fegyverem, azonnal becélozva a térdkalácsát. Ha van benne ésszerűség, nem próbálkozik többel. És hogy a kölyök?? Ha ez a féreg adja magát és megindul előttem, kifelé a boltból, - Doug odakinn vár - csak fejjel intek Shawn-ak hogy azzal együtt kövessen. Még nemegészen tudom mihez fogun kezdeni vele!

Henrik Ibsen Troy

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: San Francisco utcáin   Szer. Márc. 28, 2018 7:09 pm

Nem tudom, hogy a rosszfiút mi idegesíti jobban. Hogy nyaliznak neki megoldás helyett vagy hogy néven szólították. Ideges. Az elején se volt sokkal nyugodtabb.
- Jó, jó, rendben, csak senki más ne sérüljön meg!
Szegény ember! Úgy gondolja, neki már mindegy. Másokért aggódik. Úgy tennék valamit. Nincs egyenruhám, nincs fegyverem. Egy tinisrác szava nem sokat ér. És ezek többen vannak, pisztollyal.
Felteszem a kezemet. Már mondtam, hogy nem csináltam semmit. Nem kezdek bele harcba. Megyek, amerre mondják. És figyelek, hátha eljön a pillanatom.
- Hé, ne úgy, mint a rongyot, na!
Ha nem lenne pisztolya, már adnék neki. Apa mutatott pár fogást. Most hagyom magam ráncigálni. A boltos már nekiállt verekedni, ilyenkor sokkal idegesebbek a bűnözők és a végén még lelőnek engem is! Nem, azt nem lehet.
- Bassza meg! Jól van, jól van!
Jack eldobja azt a "komoly" ütőfegyvert. Látom az arcán, mennyire szörnyülködik.
- Figyelj, ez csak egy gyerek! Ártott neked valamit? Őt engedd el!
- Kérem, engedjen el minket! - szól bele a fekete nő is.
Nem látok rá esélyt, hogy bárki elmehetne. A legjobb, ha megkötöznek és itt hagynak. Mik a tervek egyáltalán? Lehet, hogy be kéne dobnom, amit... Amit nem szeretek, mert nem az apám hírnevéből akarok megélni. A saját életemet én akarom kialakítani. De ha az a tét, hogy egyáltalán megmaradjon, akkor legyen!
- Bocsánat, a papám rendőrkapitány. Nem örülne, ha eltűnnék.
Lehet, hogy majd zsarolni akarják. Már most is hibáztak, újra hibázni fognak. Apa azt szokta mondani, hogy ezt kell megvárni. Minden bűnöző elrontja egyszer. És amit egy rendőr fiának az elrablásáért kapnak, az több, mint egy sima bolti balhé után kiszabható büntetés. Itt vagyok élesben, bent a sűrűjében. Most érzem igazán, hogy kéne egy jelvény és egy fegyver. Meg a villogó autó. Én ezt a pályát akarom. Seggbe rúgni az ilyen kétes alakokat.

David Iversen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: San Francisco utcáin   Csüt. Ápr. 12, 2018 10:34 pm

Hogy szentté vált volna vagy csak színészet?? Amikor információkat adott ki a Kobráknak még nem volt ekkora nagy emberbarát a féreg, nagy hiba hogy erre csak hónapokkal később derült fény.
A kis kölyök meg... Nem tetszik hogy beleesett a mezőnybe, de ettől még róla is gondoskodni kell. Épp ezt használja ki ez a rohadék...
Üt, de nem ér célt vele. Már számottevő célt, a szemöldökömből végigfolyt vércsík, nem akadályoz meg benne, hogy ha kell, akár a térdkalácsát is szilánkosra lőjem. Biztos vagyok benne hogy többé nem áll lábra.
De újra vált az előadásra, és a balról bejövő fekete nő, csatlakozik a siránkozással, amire fejjel újra Jay felé intek.

- Ha rendben kiértünk, szedd el a telefont és enged el! - bökök a nőre, aztán a figyelmem újra ezé a baleké.

- Indulás.. - lököm meg, félig mögé kerülve, az meg nem tehet mást, adja magát, megindul a nyomunkban Shawn-al és a kölyökkel kifele.
És akkor köpi el az a kölyök magát...

Megállok, több az mint egy torpanás. Jack viszont tovább halad. Átadom Dougnak, amint kilép, ő az aki elkapja a karját. Én vissza a kölyökhöz fordulok.

- Engedd el! - nézek Shawn szemeibe. Megteszi. - Menj és tuszkoljátok be a kocsiba. - rábiccentek, érti ő hogy zajlik a menet, és újabb csilingeléssel az ajtó fölött, ő is kilép. Most már csak négyen maradtunk. A nő... Jay, a kölyök és én. Közelebb lépek hogy belenézzek a szemeibe.

- Apád azt nem tanította meg.. hogy egy ilyen kaliberű információt nem köpünk be egy ilyen helyzetben!?? - nem komolyan kérdezem. De, úgy. Ha nincs veszély a helyzetben, egy sima.. szimpla és sötét utcasarkon egyszerűen kiebrudaltuk volna... De így...

Nagyot sóhajtok, és újra Jay-re nézek. Az ő... alkalmatlansága hozott minket ilyen helyzetbe, és az az utolsó hogy én ártatlant öljek!
Pláne nem egy gyereket...
Patthelyzet.

- Idefigyelj... - nézek aztán újra a kölyökre. - Elfelejtesz mindent... mi itt se voltunk, nem is láttál semmit, és senkit és ha VÉLETLENÜL.. csak meghallom hogy bármiben is tanúskodni lenne kedved, megkeresek mindent s mindenkit akit szeretsz, és egyszerűen.. elvágom a torkát. Érte vagyok? - a szemöldökeim az egekbe emelkednek. Hogy megtenném e?? Semmi esetre sem. De ez az egyetlen biztosíték. A félelemérzet... Mindig is az volt. Az egyetlen ami visszatarthatja a legnagyobb szörnyűségeket... Mert amit meg kell tenni....
Azt meg kell tenni.
Bármennyire is fáj, vagy ellenkezik az elvekkel.
A banda MINDENEKFELETT!

Ajánlott tartalom

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: San Francisco utcáin   

San Francisco utcáin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal