HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦
Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.

Admin hírek

2018.02.14.
Vééégre meghallgatott az a bizonyos.. Részletekért Kit-KATT..

2017.10.30.
Minnt a befőttek...
Részletek helyben.

2017.08.16.
Új idők, új lépések... Új emberünkért KATT! ;) :)

2017.08.11.
Ha Új vagy, vagy Osztódással szaporodsz, katt IDE! :)

2017.05.03.
KÖSZI-KÖSZI, örök HÁLA! :)
Mert nem vagyunk HÁLÁTLANOK!(klikk) :)

2017.01.25.
Mert megújulni KELLL! ;) Részleteket ITT.. találtok.

2016.11.02.
Jfyi - biztonsági mentegetőzés. ;) klikk :D
Amy

2016.09.05.
És ELHISZITEK!?? :D
Nemcsak hogy végre elkészültünk, de ÚJ.. embert is köszönthetünk soraink között! ;)
NYITÁÁÁÁÁÁÁÁÁS!!! :D

Részleteket ITT... találtok! ;)

2016.07.15.
RÁTOK van szükségünk!!! Részleteket ITT.. találtok. ;)

2016.05.20.
Éééééés vannak már unaloműző játékaink is! ;)
Let's play! ;)
Amy

2016.04.11.
A mai naptól "Média" részlegünk is megkezdte a működést, használjátok egészséggel! :)

Bővebb információért ->> KATT..

2016.04.04.
Csini, friss és ropogós új dizájn ;)
Amy

Egy kis kiegészítésért.. ->> KATT..

hangulat
♦ ♦ ♦
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

a város
Latest topics
» Danny & Danielle - LA útjain
by Danielle C. Portland Yesterday at 12:21 pm

» Ville Deadman - Útkeresés...
by Ville Deadman Wallow Yesterday at 12:44 am

» Esti csicsergés Vinnie-vel
by Nyda Marshall Vas. Május 20, 2018 5:20 pm

» Danny & Darren
by Darren Curtis Vas. Május 20, 2018 9:08 am

» Fekete vitorlák
by Gloria "Sapphire" Salinas Vas. Május 20, 2018 8:24 am

» KOCKADOBÓ
by Ville Deadman Wallow Szomb. Május 19, 2018 10:27 pm

» Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...
by Nevil Turner Szomb. Május 19, 2018 10:59 am

» Világképek karambolja - In flagranti
by Jerome Brightman Szomb. Május 19, 2018 10:52 am

Weather

walkin’ in

♦ ♦ ♦

Top posters
Ville Deadman Wallow

October Soininen

Elizabeth Jensen

Don Heckley

Danielle C. Portland

Gloria "Sapphire" Salinas

Gabriel Sadik

Danny Doyle Haynes

Raina Maddox

Johanna M. Riley

just write
Vegas FM
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (30 fő) Vas. Május 06, 2018 3:19 pm-kor volt itt.
Just feel it..

♣ ♣ ♣

Come back soon
♦ ♦ ♦

Drága Vendég!
Köszönjük hogy voltál.. hogy vagy, és gyere is vissza minél hamarabb!

Találkozunk méég! ;)

Share | .

A Náci Róka és a Mexikói Görény

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Ellis Mahon

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: A Náci Róka és a Mexikói Görény   Vas. Nov. 12, 2017 8:46 pm

A bantu szájú srác ajka felreped ahogy a másik egyenesen arcon fejeli. A kopasz dicső ittasan felröhög és öklét lengetve, újra belecsap ellenfele szederjes arcába, úgy akárcsak az elmúlt tíz percben.
Illegális boksz ez, nem cumizó hülye gyerekek simogatása.
A helyszín totál lerobbant, leginkább egy acél lemezekkel felhúzott pajtára emlékezetet, de mint tudjuk az ilyen helyeknek meg van a maga varázsa. Az enyém ott kezdődik, hogy a Roynak nevezett angol vadállatot megvettem egy haveromtól két bunyó erejéig és istenemre, nem kellett csalódnom.
A srác baszom gyors mozdulatokkal kerülgeti azt a füstös képű bronxit, aki alig bírja követni. Roy újabb és újabb csapásokat mér az ellenfelére. Annak csupán annyi a mázlija, hogy valószínűleg a koponyáját fémből rakhatták össze, mert az állóképessége magasan felbérelt emberem felett áll. De nem kell csalódnom. Hiába vékonyabb és alacsonyabb: lassabb is.
Roy seperc alatt körbe táncolja és alattomos öklösöket mér a srác egész felsőtestére. Egy kis piff ide, egy kevés paff oda és végül a végére, egy amolyan Bud Spenceres dupla pofonnal kifekteti. A bantu szájú bokája megbicsaklik majd tompa puffanással elterül. A menedzsere csalódottan felkiabál és minden szarnak elhordja, míg én egy törölközővel a kezembe Royhoz ballagok és megpaskolom a hátát vele.
Kibaszott arany bánya.
A lóvét szépen leszámolom a nigger menedzserétől. A pofámról nem lehet eltüntetni a sunyi vigyort, ahogy a zöldhasú a tenyerembe landol. Szinte jó látni, hogy csalódott és dühös.
A háttérbe eközben felnyalábolják a srácot, aki mire átveszem a pénzt, egész emberi állapotba van.
Mielőtt elköszönnék odafüttyentek neki. Az lomhán felnéz rám, mire lekapom előtte a sötétszürke pólóm, kivillantva a horogkeresztet a vállamon.
- Látod ezt, rohadék?! Látod?!! Kibaszott majom vagy hozzánk képest!
A műsorszámom végeztével visszakapom a felsőm és visszaballagok a kocsihoz. Nem tagadom semmi rosszindulatom vagy undorom ezzel a kis rohadt majommal szembe. Roy bepattan mellém, akire jelenleg a legszebb trófeámként tekintek. A látványos harcért bőven beletúrok a zöldhasúba és vaskos adagot nyomok a tenyerébe és amilyen szerencséje van, még haza is dobom.
A szürke Fordom csupán egy pillanatra parkol le a kapuja előtt majd hajt tovább a saját lakásomhoz. Ott rögtön le is parkolom a járgányt majd beugrok a lakásba és egy gyors póló csere után három utcányi sétát teszek. Az idő hűvösödik, bennem a vér viszont forr. Egy apró bárba térek be. Nem túl nagy hely, viszont kellően puccos az én ízlésemnek. Félhomály, andalító zene, az egész környezet mély sötét kék színű függönybe burkolózik. Az ilyen helyek azért is jók mert nem tűnik fel senkinek a khaki színű nadrágom comb zsebében rejtőző apró Taurus PT145 gyártmányú marokpisztoly.
De ez mit sem számít, hisz ma kellemes győzelmemet ünneplem egy pohár hideg brandy mellett.

Héctor "Hero" Perez

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : Piszkos kis drogdíler

TémanyitásTárgy: Re: A Náci Róka és a Mexikói Görény   Pént. Nov. 17, 2017 4:21 pm

- Hé, Higgins, csak egy százast adj! Visszafizetem! Esküszöm, visszafizetem!

- Azt hittem azért hívsz, hogy rendezd a TARTOZÁSODAT! - a szemei a szokásosan őrültek - Nem azért mert kéne még.

- Oké, oké, tudom.. De ez most bomba üzlet! Megesküszöm! Az Úr legyen a tanúm az égben! - és a hatás kedvéért megcsókolom a nyakamban lógó keresztet - Tudok valakit akitől most olcsón jutok hozzá! Az a sok nyálzó tetű... Most HÁROMSZOROS áron tudom elsózni!

- A legutóbb is valami ilyen szöveg volt, Héctor.. Nemveszem be.

- HERO! A nevem HERO!

- Akkor Hero.. leszarom. Ha ez így neked jobb.. De a tényen az se változtat. Nincs több lé, amíg ki nem csengeted amivel tartozol. MIELŐBB!

- De ezek kinyírnak, érted!?? Ezek nem tökölnek, muszáj.. most utoljára még muszáj adnod! Csak egy százast! Abból már komoly pénzt csinálok, és ha akarod.. - jön a nyerő ötlet - Ha akarod megosztom veled a profitot! Legyen 10 százalék...!

- Velem még a szaros gatyádat se fogod megosztani! Tőlem egy kurva kanyit se kapsz! Ott a kis kurvád! Dolgoztasd erősebben! Nem azt mondtad hogy ragyogó formában van!??

És hezitálok.

- Iiiiigen.. - húzom el - úgy volt, csak most szarrá verte valami geci..
És röhög.

- Hát miért nem vigyázol rá!? - és még mindig. - Már itt baszod a lovat vagy fél éve, és még mindig nem voltál képes a szabályokat megtanulni!? - a fejét rázza, és úgy húzódik közelebb.
- Megmondom én neked, kispofám, ha gyenge vagy.. itt még a szart is kiverik belőled.. - és vigyorog. tovább.. - Vagyis épp ideje lesz eldönteni, hogy csak picsogsz itt.. mint valami hisztis lotyó, vagy fogod magad és megoldod a dolgot. Te magad! - és az orrom előtt az asztalra csap. Mielőtt feláll... Aztán én már csak félig hátrafordulva figyelem ahogy az ajtó felé kisétál.

- Basszameg... - szűröm a fogaim között, vele azt az orrom előtt álló utolsó korty whiskyt. Az utolsó pénzemből vettem.

Megfordulok.. körbenézek. Érdekel, kinn verhetnék le egy kis lét... Ki az aki beszarik egy késtől a nyakán, és máris virítja a farzsebéből a tárcát, vagy melyik gazdag kurva... az, akitől simán lenyúlhatnék egy-egy karkötőt, láncot, vagy akár jöhet gyűrű is.
Frank, simán nem fog megharagudni érte.

De a felhozatal.. kurva lapos. Ott szemben, az a két kivénhedt seggfej, talán az én zsebemben is több lapul mint az övékben. Max 2 buszjegy. Az a ribanc ott valamivel messzebb, egy ütős menetre simán beférne, de a stricije már megagyalt a múltkor.
És arrébb...
A dolog homályos, ezért erőltetem a szemeimet. Nem mintha használna, sunyítok.. és az a tag..
BAZDMEG!

Még a húgy is megfagy bennem, amikor rájövök ki az ott az átellenes sarkon. A Róka.. és első meglepődésemben azt se tudom fussak e vagy bevizeljek. Alig pár hónapja... csak az egyik mesterművét láttam, kinn az egyik sikátoron, a fickó golyói...

A legkevésbé se szeretném, hogy beletunkolja a számba..

Tovább keresek, de valami nem hagy nyugodni. Egy ötlet. Egy olyan ragyogó ötlet, ami még csúnyán is elsülhet, de ne legyek én a HŐS.. ha nem fektetem ki a veszélyeket, nem egy szaros vörös dög fog rajtam kifogni.

Belekapaszkodom a poharamba.. üres, de fellököm magam. A közelébe merészkedek. Hátulról...

Először nem teszem le magam. Csak az asztal mellett ellibenek, mint akinek kurvára semmi dolga nincs, de aztán visszavonuló, és...

Olyan hirtelen vágódom be elé, az asztal másik oldalán rakva le magam, hogy ha egy kicsit is résen van, lefogadom hogy agyonlőne.
De ha mégsem...
Vissza az elejére Go down

Ellis Mahon

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: A Náci Róka és a Mexikói Görény   Kedd Nov. 21, 2017 12:22 pm

Ismeritek az érzést mikor eszel valami finom falatot és hirtelen beleköp valaki? Mit teszel? Dühös leszel, átkozod és minimum lecsapod a fejét.
Hát valahogy így érzem magam mikor az előttem lévő szék lába megcsikordul a padlón és hallhatóan valaki lezuttyan rá. Nem nézek rá, épp nagyban a telefonomat bújom, keresve egy újabb pénzes fogást hol illegális boksz, hol valami kisebb munka reményében.
És ekkor ez a mexikói vagy spanyol ajkú faszköcsög itt zargat a jelenlétével.
Bő fél percig szótlan maradok reménykedve, hogy veszi a lapot és lelép, de hát ekkora szerencsém mi a faszért lenne?
Szóval halkan sóhajtok egyet és leteszem a telót magam elé.
Feltekintve egy arany színű bőrű srác tekint rám. Ez a jó szó? Faszom, nehéz megfogalmazni ezeket a chili zabáló rohadékok színét.
- Mi kéne, amigo? - kérdezek rá röviden.
Amigo...cehh...
Barátja ám a rohadás.
Belekortyolok az italomba és míg mielőtt válaszolna, gyorsan közbe vágok.
- Előre szólok, ha valami időpocsékoló szarsággal kezdesz jönni nekem, a minimum hogy feltolom a valagadba azt a széket, de támlával felfele.
Ennek semmi köze a rasszizmushoz. Ez ott kezdődik, hogy belemászott a magán szférámba és baszik lelépni.
Nem vagyok egyértelmű, bassza meg?

Héctor "Hero" Perez

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : Piszkos kis drogdíler

TémanyitásTárgy: Re: A Náci Róka és a Mexikói Görény   Csüt. Nov. 23, 2017 11:49 am

Nemnéz rám. Egy darabig, én viszont csak figyelem. Azt is ahogy nyomkodja azt a telefont. Kezdem.. kényelmetlenül érezni magam, és azt fürkészni a következő percben szemek közt lő e, vagy épp van esély a hajlandóságra.
Még a következő percbe se merem lefogadni.
Aztán mégiscsak landol a telefon, bennem meg belső vigyorgás indul el.
Bassza meg ez még sikerülhetis...!

- Te.. Te a Róka vagy, ugye!? - makogok. Bassza meg, miért makogok! Köszörülök a torkomon. - Mert onnan úgy néztél ki mintha az lennél.. - bökök fejjel az irányba - és már láttam egy-két művedet. - és fosom a szöveget. Azért, mert kurvára nincs jobb dolgom, és mert valószínűen tervemben van véve kikötni valahol.
De hogy sikerülni fog e??
A nagyobb kérdés megúszom e addig ÉLVE!

Ajánlott tartalom

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: A Náci Róka és a Mexikói Görény   

A Náci Róka és a Mexikói Görény

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal