HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦
Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.

Admin hírek

2018.05.25.
Új staff a csatasorban! *-*KLIKK ;)
Amy

2018.02.14.
Vééégre meghallgatott az a bizonyos.. Részletekért Kit-KATT..

2017.10.30.
Minnt a befőttek...
Részletek helyben.

2017.08.16.
Új idők, új lépések... Új emberünkért KATT! ;) :)

2017.08.11.
Ha Új vagy, vagy Osztódással szaporodsz, katt IDE! :)

2017.05.03.
KÖSZI-KÖSZI, örök HÁLA! :)
Mert nem vagyunk HÁLÁTLANOK!(klikk) :)

2017.01.25.
Mert megújulni KELLL! ;) Részleteket ITT.. találtok.

2016.11.02.
Jfyi - biztonsági mentegetőzés. ;) klikk :D
Amy

2016.09.05.
És ELHISZITEK!?? :D
Nemcsak hogy végre elkészültünk, de ÚJ.. embert is köszönthetünk soraink között! ;)
NYITÁÁÁÁÁÁÁÁÁS!!! :D

Részleteket ITT... találtok! ;)

2016.07.15.
RÁTOK van szükségünk!!! Részleteket ITT.. találtok. ;)

2016.05.20.
Éééééés vannak már unaloműző játékaink is! ;)
Let's play! ;)
Amy

2016.04.11.
A mai naptól "Média" részlegünk is megkezdte a működést, használjátok egészséggel! :)

Bővebb információért ->> KATT..

2016.04.04.
Csini, friss és ropogós új dizájn ;)
Amy

Egy kis kiegészítésért.. ->> KATT..

hangulat
♦ ♦ ♦
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

a város
Latest topics
» Avatárfoglaló
by Nolan St.Clair Yesterday at 11:42 pm

» Karakterhirdető
by Marley Mohle Kedd Aug. 14, 2018 9:18 pm

» I came here for money, but I can be your fangirl too
by Keegan B. Windsor Csüt. Aug. 02, 2018 10:14 pm

» Basic instinct
by Raina Maddox Pént. Júl. 27, 2018 11:41 pm

» Narah Le Strange
by Narah Le Strange Pént. Júl. 27, 2018 2:44 pm

» Sharon Bartram
by Sharon Bartram Pént. Júl. 20, 2018 11:06 am

» Hiányzások
by Ville Deadman Wallow Hétf. Júl. 16, 2018 11:19 am

» Megosztanám...
by Danielle C. Portland Kedd Júl. 10, 2018 5:15 pm

Weather

walkin’ in

♦ ♦ ♦

Top posters
Ville Deadman Wallow

October Soininen

Elizabeth Jensen

Don Heckley

Gloria "Sapphire" Salinas

Danielle C. Portland

Gabriel Sadik

Danny Doyle Haynes

Raina Maddox

Johanna M. Riley

just write
Vegas FM
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (30 fő) Vas. Május 06, 2018 3:19 pm-kor volt itt.
Just feel it..

♣ ♣ ♣

Come back soon
♦ ♦ ♦

Drága Vendég!
Köszönjük hogy voltál.. hogy vagy, és gyere is vissza minél hamarabb!

Találkozunk méég! ;)

Share | .

Danny & Darren

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Darren Curtis

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Danny & Darren   Vas. Feb. 18, 2018 7:33 am

Danny & Darren

*Jenny azt mondta, csak szép lassan. Az első nap, az első benyomás fontos. Én ezt szem előtt is tartottam, szerencse, hogy nem lát. Nem akart idejönni, amikor  elmondtam neki hova helyeznek át, kiborult. Azt mondta Las Vegas a bűn városa, hiába bizonygattam neki, hogy New York sokkal rosszabb, csak mondta a magáét. Mákom van, hogy engem jobban csíp és nem kellett nélküle eljönnöm. Bezzeg amikor meglátta a várost – kicsit sem volt szándékos, hogy este érkezzünk, ááá! -  már egészen oda volt érte. Aztán mielőtt megszólalhattam volna, _úgy_ nézett rám, a gyönyörű szemeivel üzent, hogy ne mondjam azt, hogy „Én megmondtam!” nem mondtam. Elégedett voltam azzal, hogy megenyhült, és már több kedve volt az egész költözéshez. Volt még egy hetünk, hogy berendezkedjünk, az első éjszakát így is az útközben vásárolt matracon kellett töltenünk, mert a bútorok csak másnapa érkeztek meg, de kalandos volt, Jenny pedig romantikussá tette. Gyertyafény, miegymás, mivel áram sem volt a házban. Egy hét időtlen boldogságban, aztán elindultam az őrsre miután Jenny megkötötte a nyakkendőmet és búcsúcsókot adott. A nyakkendő a kocsi ülésén végezte az első kanyar után, Jenny biztos volt benne, hogy így lesz, de szüksége volt a reggeli ceremóniára, azt mondta ezt muszáj, valami női dolog, a franc se érti, de neki fontos volt. Az őrstől nem messze megálltam és kávét vettem egy büfében, eddig minden szép volt és lassú, de nem én írtam aznap a forgatókönyvet, így a folytatás gyors lett és némileg véres. Még volt egy kevés időm, elkanyarodtam hát újságért mikor egy csóka nekem jött. Egyből levágtam, hogy miért, volt némi adok-kapok de a rutinom győzött. Nem sokkal később bevágódtunk az őrs ajtaján, az áthelyezési parancsom, a jelvényem és pár csepp vér a pulton landolt. Utóbbi nem belőlem. A szolgálatos rendőr felnézett, majd le a papírra és a jelvényre, végül rádobott pár darab papírtörlőt a pirosló cseppekre.*-Jó reggelt nyomozó, látom remekül megy a beilleszkedés.*Széles vigyor lett a jutalma.* -Szép jó reggelt! Igyekszik az ember!....Ne ficánkolj hé! Megírom a  jelentést, csak előbb bejelentkezem a főnöknél. *A szolgálatos rendőr alig emelte fel a tekintetét, már körmölt is, majd odaintett egy egyenruhást, hogy vigye el a palit.*-És mi a vád? *A orrvértől csöpögő megint csak megpróbált kiszabadulni a kezeim közül, tök feleslegesen hiszen innen már nem fog elmenni egyhamar.*-Rendőri brutalitás, hivatali visszaélés, túlkapás!*Ordította, mire a szembenálló felnézett rá unottan. „Mind ezt mondja” pillantással.* -Tiltakozom, ezeket még csak terveztem…..csak rossz napja van. Ki akart zsebelni. Pechjére pont egy zsaruba botlott, szó szerint.*Az odaintett egyenruhás kivette a kezemből szegény eltévedt csókát, én meg rámarkoltam a parancsra és a jelvényemre, majd megbökve a homlokomat tisztelegtem. Hát így indul a napom. Éreztem, hogy a szemem alatt zsibong a bőröm, ott ahova a csóka bemosott egyet. Szép, reggeli smink. Gyönyörű bemutatkozás. Ahogy elfordultam a pulttól és elindultam volna a főnök irodájába, amit a rezignált szolgálatos volt oly kedves megmutatni merre találom, megláttam két fazont amint engem néznek. Az egyik, tippre pont az lehetett akihez indultam, a másik meg csak úgy ott állt. *-Darren Curtis ha jól sejtem. Nem is vártam mást az aktájából ítélve.
-Kapitány! Üdv! Most mit mondjak?! Szolgálok és védek!

Aktuális viselet ϟ2.0 D ϟ
Vissza az elejére Go down

Danny Doyle Haynes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : Ex-zsaru, ex-elítélt

TémanyitásTárgy: Re: Danny & Darren   Csüt. Márc. 22, 2018 2:32 pm

...

A mai nap sem más mint a többi... Jóóó, abban biztosan más, hogy ma, a szokásossal ellentétben nem fogok túlórázni. Vagy legalábbis így szól a fáma.. A terv. Nevezzük akárminek, megígértem Mirandának, hogy ma 'megálljt' mondok bármilyen nem az én osztályrészemhez tartozó kérésre, ma nem fognak csőbe húzni.
Még ha az új társam ma is teszi tiszteletét.

Még mindig sajnálom hogy Jeff elköltözött. De megértem. Tökéletesen megértem, a negyedik gyerek... az anyja nógatása ütemesen, és még az apja is.. pont a legrosszabbkor kapott szívrohamot. Megértem.. Én se tettem volna másként... Talán...

Aztán mégiscsak az odakintről beszűrődő csattanás köti le a figyelmemet. Vastagok az üvegek, kívültartják a vegasi rekkenő hőséget, de a hangok.. mégis valahogy nagyon is jól terjednek.

- Még egy balfasz..! - hallom a hátam mögül, és rájövök hogy Stevenson tesz újabb megjegyzéseket. A kávékiöntő megáll a kezemben, hátrafordulok. Ő kilát.

- OTT! - bök az ablak felé, én odanézek, de innen nemigen akad belátás. - Az a kék Mustang! Ezek a balfarkak mindig azt hiszik hogy csak mert menő kocsijuk van, nem vonatkoznak rájuk a fizikai törvények. - és már vigyorog. Rejtetten.

- Te tényleg nem akarsz visszamenni járőrnek?? - csak húzva az agyát kérdezem. És közben visszafordulva tovább töltöm a kávét. - Olyan remekül szemmel tartod az egész csomópontot, lehet hogy Markuez örülne! - és elvigyorodom. Csak ott az orrom alatt, két cukor, és már fordulok is ki a teakonyhából hogy visszatérjek a helyemre, de ő az aki megakaszt.

- Olyan egy seggfej vagy Haynes! - makrancoskodik -
Tudom hogy nemtetszik hogy átmenetem a vizsgán de azért nem kell szarházinak lenned! - és komolyan gondolja. Váltig állítom hogy komolyan. Pedig az a vizsga.. ha jók az értesülések éppenhogy csak átcsúszott, mégse ez az amiért szívjuk a vérét, mindannyian.
Csak mert egyszerűen egy orbitális seggfej...

- Tudod hogy nem kell a balhé! Csak vicceltem.. - és elvigyorodom. Dúl fúl még magában, egy ideig, biztos vagyok benne, de én meg visszatérek az asztalomhoz, és nagyot kortyolva a húgyízű kávéból, újra a lapokra térek. A következő... lépés... Meg kell határozni a következő lépést...

És ekkor tör be nagy sebbel-lobbal egy teljesen újarcú fickó.

Ahogy én, mások is odakapják a fejüket. Nem csak az indulatra, de a név említése... valahogy az én fejemben is nyomatékos emlékeket ébreszt. Pedig még életemben nem láttam a fickót.

- HAYNES! - hallom a kapitány hangját - Emeled fel a segged, gyere ide, és köszöntsd az új társadat! - még a  szar is belémfagy, habár ritkán használok ilyen megnevezéseket. Ami a biztos, hogy megütközöm az értekezésen, de aztán csak moderálom magam, kitolom magam alól a széket, és hátrahagyva mindent megközelítem a jelenetet.

- Üdv! - biccentek oda, és csak úgy szokásosan végigmérem.
Miért nem tetszik ez az egész már most nekem??

- Ne legyél már kiscserkész, kapd össze magad és vezesd körbe az úriembert. - Wilson hangja. A kapitányomé, és azé az emberé aki soha.. semmilyen körülmények között nem tűr ellenkezést. - A mai napotok van rá hogy megmutasd nálunk mi-hogy működik, holnap már együtt dolgoztok azon a kábítószeres ügyön! - Kimondva. Az ukáz. Mintegy szentírás, én pedig csak a lelkem mélyén hagyom meg magamnak a sóhajtás lehetőségét. A felszínen biccentek.

- Oké, főnök. - azzal felhúzva a nyúlcipőt ő elszelel.

Szereti mindig a 'kisemberekre' hagyni a nehéz eseteket!
Hát valami azt súgja ez.. nehéz eset lesz!

Darren Curtis

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Danny & Darren   Vas. Márc. 25, 2018 10:42 am

Danny & Darren

*Az őrsön a szokásos zsibongó élet csordogált a már kimosott medrében, zene volt füleimnek. Választóvonal, ahogy hazafelé menet mindig igyekeztem egy nyugodtabb, csendesebb környéken átkocsikázni, akkor is ha kerülő volt. Ideköltözésünk másnapján már megvolt az útvonal, ami lenyugtat, kikapcsol mielőtt hazaérek. Ma reggel viszont pont, hogy a bekapcsolás volt a lényeg, és mi más csaphatna oda legjobban a kapcsolóra mint egy senkiházi, piti kis tolvaj ellenállása. Az ő jóvoltából mondhatni berobbantam az őrs pörgő életébe és lefektettem az engem jellemző alapokat. A kapitány – ki más lehetne aki az aktámat emlegeti – csak rám néz, biccent de úgy, mint aki nem akarja, hogy lássák. Titokban. Máris tetszik a fickó. Nem úgy a másik. Úgy biccent és veti oda nekem a köszönést, mint akinek húzzák a fogát. Nem kérdés, hogy már most utál, de talán csak rossz napja van, bal lábbal kelt. Fő a pozitív gondolkodás, Jenny is ezt mondta mikor elköszönt tőlem. Még a nyakkendőmet is megigazította volna ha van rajtam. Önszántamból azonban csak három alkalomra vagyok hajlandó a nyakamba aggatni a fojtózsinórt. Temetésre, esküvőre és keresztelőre. Az öltöny az más, vacsorához lazán de elegánsan, Jennyvel a hétköznapokon. A díszegyenruha nem számít, ahhoz kötelező. *-Üdv!*Vigyorgom telibe az arcát, nem mintha ettől számítanék hangulatváltozásra. A kezemet nyújtom, ha már…*-Darren Curtis. *Ezt is Jenny kedvéért. Azt mondta legalább az első nap ne rúgjam össze a port mindenkivel. Pláne ne a leendő társammal. Jóban kell lenni vele, elvégre egymás pajzsai, védőangyalai vagyunk. Erős szorítással, de nem nyomorgató erőfitogtatással rázom meg a kezét, ha megkapom, aztán vállon veregetem és elindulok egy irányba, ami nem biztos, hogy a jó irány, de valamerre el kell kezdeni.* - Kávészagot érzek, az íze is olyan pocsék? Remek! Gondolom nem engem terveztél be ma reggeli ébresztőnek. Felőlem lazulhatunk. *Azt csinálunk ma amit ő akar, de azt együtt kell csinálni. Közben körbenézek és látom, akkor is ha nem akarom, a fürkésző tekinteteket, a kíváncsi oldalpillantásokat, melyekkel végigmérnek _minket_. Valami nem stimmelhet a fickóval, ha mindenki arra kíváncsi mihez kezd velem. Őt ismerik, engem még nem. Majd meglátjuk mi lesz ebből.*

Danny Doyle Haynes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Danny & Darren   Szomb. Ápr. 07, 2018 4:52 pm

"Darren Curtis."

Hallom... Mintha nem hallottam volna már elsőre. A kezére nézek, de közben még rendre szökik a fülembe Wilson óhatatlan parancsoló hangneme, ami most sem esik kellemesebben. De belelegyezem.

- Danny Haynes. - mutatkozom be, rázom meg a kezét, de a kapitánynak már hűlt helye. A fazon meg.. úgy látszik kényelmesebben érzi itt magát, mint bármelyikünk ebben a körzetben és nem mondom hogy tetszik a próbálkozás.
Ahogy vállon vereget, előre esem. (Csak jelzés értékkel.. )
De aztán utána fordulok.

- Igazából.. - a hangom sejtelmes. Nem mondom hogy fitogtató. - Ami azt illeti teljesen mást terveztem be.. - ráncolom a szemeimet, de ez nem neki szól. Sokkal inkább a levegőben függő ügynek, amit piszkosul ideje lenne már lezárni!
SEBAJ!

- Hozd a kabátod! - szánom aztán rá magam, hogy elinduljak, az őrsről kifelé vezető irányba, de aztán rájövök ő le se vette. Az enyém meg...
Nagyot sóhajtok, és vissza a székemhez.
Felkapom, nem mintha tényleg kéne, és csak magammal hurcolva elindulok le a lépcsőn.
Ha követ...

Darren Curtis

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Danny & Darren   Szer. Ápr. 11, 2018 7:47 pm

Danny & Darren

*Hááát, a leendő-jelenlegi társamnak nincs jó kedve, olyan mint aki citromba harapott. Bal lábbal kelt. Szinte látom a szikrákat melyek lepattannak a távozó kapitány hátáról. Az, hogy nem megy el mellettem figyelembe sem véve a kinyújtott kezemet, már reményre ad okot, hogy lesz ez még jobb is. Tudom milyen az amikor kényszerűségből társat kell váltani, és még szerencsésnek érezhetem magam, hogy Haynes társa simán csak elment máshova, ahogy én is, és nem egy akció során halt meg. Törpére gondolok, a nyakigláb feketére aki most Haynes-szel egyetemben próbálgatja az új társát. Neki sem lehet könnyű, végül is együtt jártunk az akadémiára, sörözni, csajozni és ott volt az esküvőmön is mint tanú. *-Sejtettem. A savanyú ábrázatodból simán kiolvasható.*Értékelem a parányi humort amivel a vállon veregetésemet fogadja, de egyelőre nem vonok le belőle messzemenő következtetéseket. Gondolatban egészen máshol jár, gyanítom arra amerre a mai napját tervezte. Ezért kell értetlenül ránéznem mikor azt mondja, hogy vigyem a kabátomat. *-Oké. Rajtam jó lesz vagy húzzam magam után?*Nehéz menet lesz. Az őrsöt nem ma fogom körbejárni, máris elhagyjuk a helyet. Megyek utána le a lépcsőn és várom, hogy legalább pár szóban elmondja mi vár ránk. De legalább egyből a sűrűjébe kerülök, ennek is vannak előnyei. Lakva ismerszik meg az ember, és akcióban a társ.*

ϟ2.0 D ϟ

Danny Doyle Haynes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Danny & Darren   Csüt. Ápr. 12, 2018 5:16 pm

Magam mögött hallom a lépteit... Nemsokkal később már mellettem(?), mégse érzem szükségét, hogy bármit is ecsetelni kezdjek.

- Helló, Haynes! Áll még a holnapi!?? - McCarthy hangja lóg be oldalról már a földszinten, én meg csak egy odabiccentéssel jelzek, marad minden a régiben, úgy mint ahogy megbeszéltük.
És kitolom magam előtt az ajtót...

Ha jön utánam, ha szó nélkül követ, a kocsim mellett dugom csak be a zárba a kulcsot. Csak akkor nézek újra rá. Vélhetően ott áll a kocsi másik oldalán.

- Van egy hely... - kezdek bele - Összekötjük a hasznost a kellemessel, egy használhatóbb kávé, és vele egy megfigyelés. - azzal fordul a kulcs, nyílik az ajtó körbe, és ha nincs további kérdése, beszállok. Vagy ha nem csak már odabenn ülve akad. Ott már szíves(ebb)en ecsetelek...

Darren Curtis

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Danny & Darren   Hétf. Ápr. 16, 2018 6:45 am

Danny & Darren

*Á, szóval Haynes csapattárs szófukar. Nekem szól, vagy csak tele van a feje azzal, ahova éppen igyekszünk. Ki tudja? Mellé sorolok és csendben maradok, mindig tudom mikor kell vagy lehet beszélni és mikor nem. Most éppen felesleges lenne mindenféle duma, elakadna a kereszteződésben. Másnak sem válaszol csak bólogat, én is odaintek. Talán nekem is állni fog a holnapi, akármi is legyen az. Ma este otthon tutira. A kocsi mellett már kapok némi infót, a helymeghatározás nem túl pontos, mondhatnám ködös, de a lényeg az, hogy megtudom hol lehet jobb kávét kapni. *-Használhatóbb. Egy b-vel? Kit figyelünk meg?*Na és miért, de ez benne van a kérdésben. Nem árt tudni mire készüljek. Magam alá húzom a kocsit, otthonosan elhelyezkedem, összefonom magam előtt a karjaimat és felé fordulok várakozón. *-Egyébként mindig ilyen csendes vagy, vagy őrsön kívül többet jár a szád?

ϟ2.0 D ϟ

Danny Doyle Haynes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Danny & Darren   Hétf. Ápr. 16, 2018 3:41 pm

"Használhatóbb. Egy b-vel? Kit figyelünk meg?"

Csak fél füllel érzékelem, bár hallottam minden szavát. Mégis csak bevágódom a kocsiba, és már ahogy mellettem ért, csak akkor válaszolok.
Biztonsági öv...

- Nem szeretem a felesleges beszédet. - fordulok felé. Már megnyugodva. - Elég akkor szövegelni, amikor kell.. - már a szélvédőn bámulok kifele, ahogy indul a motor, és belekapaszkodva a kormánykerékbe, egy fél-farolással kitolatom a kocsit, hogy egy alig élesbe váltott jobbossal már meg is közelítsem a kihajtót az út fele.
Csak úgy a folyamat közben engedem el...

- A pacák neve: Goldie Treath. Egyesek azt suttogják az új helyi kartell körül legyeskedik, aminek szándékában áll kihasználni a kihullott 'Falcon' becenevű, eredeti nevén Simon Crow hirtelen és felderítetlen meggyilkolása után keletkezett megingó hatalmi helyzetet, én meg nem szeretném ha egy újabb és stabil szervezettel kéne szembenézni. -  fordulok rá. Csak úgy elérve az egyik pirost közben.

- Dióhéjban... - és elmosolydulok.

- Szóval ennek a 'Tücsöknek' kell egy kissé tüzetesebben az orrára nézni... - vissza a szélvédőre. Sárga... és hajtás! - Annyit tudok róla, hogy betér ide, minden szerdán. - és ennyi. Kezdetleges, de legalább információ. Próbáljon meg bárki többet kiszedni az informátorok gyűrűjéből, nekem ennyit sikerült. Kevés... De legalább biztosnak mondható.
Tovább meg...
Az elsődleges cél megtudni ki az új VEZÉR!

Darren Curtis

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Danny & Darren   Vas. Ápr. 22, 2018 6:56 am

Danny & Darren

*Beszél. Mégis a mozdulatait figyelem ahogy bekapcsolja az övét. A szavai egyszerre nyugtatnak meg és keserítenek el…na jó, nem dőlök a kardomba és nem fogom leinni magam műszak végén azon keseregve, hogy….de mégis, a pacák csak akkor beszél ha muszáj és csak a munkáról. Remek. Vagy! Mit jelent az, hogy „amikor kell”? Bekötöm magam, de csak mikor már elindultunk, mert ha egész úton úgy vezet ahogy kifarolt, akkor szükségem lesz rá. Alig pár centivel vétjük el, vagy vét el minket egy járőr kocsi. És hallgatom a történetet, mert most vélhetően „muszáj” beszélnie, s aztán kapok egy mosolyt is. Nahát. Bólogatok, iktatom a kapott infót és nagy kísértést érzek arra, hogy mindezt beleirkáljam a kis noteszomba. De majd később. Goldie, Falcon, Simon Crow és a Tücsök.* -Kész állatkert. *Korábbi tapasztalataim alapján Goldie pedig egy hájas seggű, orrtúrós fazon, cseppet sem hajazva a szép nevére. *-Azért tisztázzuk előre milyen szerepet szánsz nekem. Csak hallgassak és „tanuljak” vagy aktívan részt is vehetek? *Mutatom is az elől-hátul macskakörmöket. Nem akarok belerondítani az eddig elért eredményébe, csak azért mert még nem rendelkezem helyismerettel, viszont tétlenül álldogálni sem szeretek. *-Szép teljesítmény varjúból sólyommá avanzsálódni, ki hitte volna, hogy mélyrepülés lesz.*Nézem merre járunk, tájékozódási pontok után kutatok. Az elmúlt egy hét azzal telt, hogy bejártam a várost, hogy megismerjem. Persze így sem jutottam el mindenhova, pláne úgy, hogy fogalmam sem volt melyek a „fontos” helyek. De majd az új társam megmutatja, végül is eleget tesz a kapitány kérésének, körbevezet.*

Danny Doyle Haynes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Danny & Darren   Pént. Május 11, 2018 12:30 am

"Kész állatkert."

Meglep az oldalról befutó szöveg. És tényleg! Ezen még soha nem gondolkoztam el, és ezzel, hajlamos egy jól kimért, de nem titkolt mosolyt kanyarintani az arcomon.

De még mielőtt érdemben is reagálhatnék folytatja, én meg hátrahagyva a hirtelen felmerült jókedvet, csak alig-torokköszörülés után folytatom.
Ránézek.

- Egyelőre bemegyünk.. leülünk.. - jön az a rövid szünet - iszunk egy jó kávét, aztán majd meglátjuk! - Dióhéjban. - Ismerkedünk! - mondom ki a végszót.
Hogy valóban mik az erényei, számomra rejtély, az aktája nem mond sokat, legalábbis.. ~ azt megtanultam már régen, hogy soha ne a borítójáról ítélj meg egy könyvet ~ a reggeli kis akció viszont önmagánál is beszédesebb. Szükségem van nekem egy újkori Indiana Jones-ra?? Nemfeltétlenül. De tudnom kell, képes e komolyabban is játszani.
És ez tiszta lehetőség.

Nem sokáig figyelem, sokkal fontosabb az út. Azt még hallom hogy valamit dünnyög a háttérben, de annyira már nem tartom lényegesnek hogy válaszoljak.
Aztán mégis valami más karcolódik meg.

- Mindig ilyen vagy?? - kérdezem aztán a semmiből, és akkor fordulok csak újra felé.

- Ilyen hűbele-csapjunkbele-haddszóljon! - inkább már megítélés a vége. Csakhogy erre most nemigen tudok gondolni.

Darren Curtis

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Danny & Darren   Vas. Május 13, 2018 10:09 pm

Danny & Darren

-Ismerkedünk. Oké. Vettem.*Szóval csak lecsekkolja amit rólam írtak, mert tutira utánam nézett. Így van ez, nincs ebben semmi rossz, én is ugyanezt tettem volna fordított esetben. Az aktámban azonban sok minden nincs benne, hát ismerkedjünk. Tiszta sor, nem bízik bennem. A kávé meg rám fér, elégé stresszes volt a reggelem már így indulásra. A történetet forgatom a fejemben, nézem az utat, van amikor felbukkan egy ismerős részlet a korábbi kirándulásaimból, beillesztem a darabkát a hiányos puzzle-ba. Közben vetek rá is egy-egy kósza pillantást, próbálom kitalálni mire gondol, elsősorban velem kapcsolatban és látom az enyhe zavart, ami az utcákhoz hasonlóan ismerős. Mindjárt jön a kérdés. Hiperaktív vagyok? Lökött? Iszákos vagy drogos? Más magyarázat nem lehet a jókedvemre. Három, kettő, egy…Bingó!* -Most mire gondolsz? Az akcióra vagy, hogy tisztázni akartam mire számítsak felőled? *Mondjuk nem pont erre a kérdésre számítottam. Óvatos, puhatolózó.* -Egymás seggét védjük, tudni akarom mit bízol rám. Ez is egyfajta ismerkedés.*Nem szeretem az olyan fazonokat akik el vannak szállva maguktól, akik azt hiszik mindent ők tudnak csak megoldani. Dylan nem ilyennek tűnik első látásra, de ki tudja…jobb ezt előre tudni. Persze nem mindenkinek jön be ez a fajta stílus, a…hogy is mondta? Hűbele-csapjunkbele? *-Egyébként mindig ilyen vagyok, akción kívül. Ez zavar?

Danny Doyle Haynes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Danny & Darren   Szomb. Május 19, 2018 10:37 am

"Most mire gondolsz? Az akcióra vagy, hogy tisztázni akartam mire számítsak felőled?"

A kérdés nem lep meg. Az már annál inkább, hogy még mielőtt válaszolnék, folytatja. Végtére is... én adtam a kezébe a gyeplőt.

- Arra gondoltam ahogy azt a reggelit intézted.. - két kézzel fogom a kormányt. Hiába állunk már az újabb pirosnál, valahogy nem engedem el, miközben a szélvédőnek beszélek. És csak újabb fáziskéséssel, később fordulok újra rá.

- Nemmm zavar, csakk.. - lényegében itt be is fejezem a mondatot. Vagy félbehagyom. De aztán mégis jön a folytatás.

- Csak arra voltam kíváncsi hogy mindjárt fegyvert rántasz e, ha a dolgok nem a megszokott ütemben zajlanak. - feltételezés. Szimpla feltételezés. Rossz tapasztalatok?? Az is volt. Korábban. Jóóval korábban, de azt a zöldfülűt azóta már menesztették.
Ki akar egy újabb oldalára állni!?

Darren Curtis

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Danny & Darren   Vas. Május 20, 2018 9:08 am

Danny & Darren

*Hellyel-közzel tudtam mire számíthatok az első találkozásnál, hagyom hadd beszélje ki magából. Bólintok az első mondatra, majd várom a folytatást, mert mindig van folytatás. Ilyen ez ha az ember születése óta magával él, nem mellesleg Jenny is állandóan kioktat magamról. Aztán újra bólintok a „csak-nál” két k-val. Felé fordulok, én megtehetem nem vezetek, a piros meg sokáig tart. Összekapcsolom azt amire gondolt, a reggeli dolgot és a „mindjárt fegyvert rántasz” említést. És a többit. Aztán előretekintek, nem könnyítem meg a dolgát, de már tudom, hogy jóban leszünk, az én seggem meg maximálisan védve lesz. Akkor szólalok meg amikor zöldre vált a lámpa, mintha sokáig gondolkodtam volna a jó válaszon, pedig az már ott várakozott a nyelvem hegyén. Noha poént adok be neki, nem vigyorgok. *-Reggel sem rántottam fegyvert. A lefegyverző személyiségemmel hatottam a csókára. Egyébként minden a megszokott ütemben zajlott.*Végül is így történt. *

Danny Doyle Haynes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Danny & Darren   Csüt. Május 24, 2018 7:19 pm

Csak figyelem. Még akkor is amikor előre néz, nem feltétlenül vizslatom csak várom a végkifejletet. És nem is várat sokat magára.
A lámpa zöldre vált, egy hátsó dudálás jelzi hogy ideje indulni. Csak egy félpillanatnyi pillantás a középső tükörbe, de nem ér annyit hogy többre ítéljem, igaza volt.
És csak ekkor érkezik meg a válaszom.
Valami afféle..

Nagyot sóhajtok. Csak közvetlenül azután hogy egy pillanatra ránézek, de vissza a szélvédőre és már mosoly vonul ki az arcomon.

- Őrizd meg a humorodat.. Szükséges lesssz! - azzal bevéve azt a korántsem éles jobbost, de nem is egy lomha teve tempójával, beparkolok a kávézó elé.

Ránézek.

- Szóval akkor a vendégem vagy. - rövid szünet. - Az érkezésed apropójára, de ha azt mondom kushadj, akkor ne rohand le a delikvenst. - és még mindig mosolygok. Talán...

- A lefegyverző személyiségeddel se.. - már csak dünnyögöm, de aztán kilököm az ajtót.

Kiszállok.

Darren Curtis

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Danny & Darren   Vas. Május 27, 2018 12:18 pm

Danny & Darren

*Azt nem mondom, hogy a körmömet rágtam míg az a mosolykezdemény meg nem jelent az arcán a beszólásom után, de istenuccse, azért fontos volt a reakció. Ezek szerint nem egy karótnyelt, szabálykövető típus. A nagy sóhajt is csak hatásszünetnek tudom be, ami engem hivatott szívatni és izzasztani. Felnevetek, csak mert odaillik és jólesik, és mert azt kérte, őrizzem meg a humoromat. A kávézó előtt állva összenézünk, már tudom, hogy rábízhatom a seggem és Jenny is megnyugszik. Nem fog annyit aggódni, mert félt, persze marad azért egyfajta egészséges aggódás benne, de azt hiszem többet izgult az egészen mint az oltár előtt. Nem hiába, nem akarja elveszíteni a jó pasit.* -Ez rendes tőled, kösz. Szóval fogjam be a szám és ne pattogjak. *A felét már a kocsiból kikászálódás közben mondom, továbbra is vigyorogva. Eszemben sincs pattogni, elvégre ő van hazai pályán…még, és jobban ismer itt mindenkit mint én, aki körülbelül semennyire. A lényeg, hogy nem kell senkit letartóztatni, csak kávézunk egyet. De! Mikor kávéztam én utoljára nyugiban? Nem mondom, hogy keresem a bajt, mert nem kell, megtalál az magától is. Azért a kávézó felé menet megtapogatom a stukkeromat a hónom alatt. Hátramaradok, Dannyt előreengedem, belépve mögötte feltűnésmentesen körülnézek. Már amennyire lehetek feltűnésmentes friss húsként.*

Danny Doyle Haynes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Danny & Darren   Szer. Jún. 06, 2018 5:04 pm

- Valami olyasmi.. - csak fél szájjal dünnyögöm miután kiszállok, de szemeimmel közben a terepet figyelem. Minden nyugodt. Persze a szakavatott elme simán kiszúrja hogy zsaruk vagyunk, de eddig minden békésnek látszik. Csak maradjon is így..
Egyszerűen KÁVÉZUNK!

- Arra! - bökök az alig messze kávézó fele, és ahogy érzékelem hogy követ, a szokásos nyugodtsággal lépek be az ajtón.

- Üdv! - köpöm el a 'háziak' fele, nem reklámozva hogy útközben magabiztosan mértem fel a terepet. Ott egy asztal. Egy üres. Pont jóhelyen, a hátsó sarokban, simán rálátni a bejáratra, és fölötte a csengőre.

- Kérhetnénk oda egy étlapot?? - utalok a nemmesszi asztalra, egyben Darrennek is jelezve hogy az lesz a tökéletes választás, és megindulok az asztal fele. Ha nincs egyéb, a biztosabbik széket húzom ki és rakom le magam, bár a másikoldali is simán rálát a helységen belül közlekedőkre. Két alkaromat elfektetve egymás előtt megtámaszkodom az asztalon, és várom, hogy a kishölgy.. az orrunk elé tegye a kínálatot.
Még ha nem is enni vagyunk itt...

Darren Curtis

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Danny & Darren   Hétf. Jún. 11, 2018 5:54 am

Danny & Darren

*Újdonsült társam nyugtázza a válaszként nyomott kijelentésemet, hellyel-közzel körbelövi a lényeget én meg iktatom. Körülnézek, látom amit látok, megjegyzem. A kávézóba lépve csak biccentek a pult felé és mutatóujjamat a homlokomhoz pöccintve egészítem ki a néma köszönést, majd már a berögzült szokással mérem fel a terepet és indulok meg a kiszemelt asztal felé, elfelejtve, hogy nekem most Dannyt kellene követnem. Hiába, a zsaruösztön. Elakadok két asztal között mikor étlapot kér, megnézem hova és lám! Egy rugóra jár az agyunk. Most már figyelek, hogy az ösztönösségem ne előzze meg a társam és a maradék székre ülök le, amit nekem szánt. Lazán hátradőlök, a lábaimat enyhén széttárva nyújtom ki az asztal alatt, egyik karomat a széktámlára dobom hanyagul, így oldalvást ülök és megszemlélhetem a tökéletes ki- és belátást amit elsőként a közeledő bögyös „hölgy” szolgáltat. Az étlapot átfutom, csak, hogy tudjam milyen helyen áll a kávézó/akármi az én értékrendemben, mert nekem olyan is van.* -Egyelőre egy nagy kávét kérek cukor nélkül és tejjel drága.*Villantom a legszebb mosolyomat a nőre és konstatálom, hogy nincs rajta névtábla. Mert ugye az fontos. Mikor elmegy a kettőnk rendelésével Danny felé fordulok.* -Az étlapról mit ajánlasz? Van valami ehető?*Nézek rá bárgyú vigyorral, de közben várom, hogy tájékoztasson a következő feladatról, már azon kívül, hogy ne pattogjak és figyelem a szemei villanását, ami a minket érdeklő delikvens ittlétéről vagy érkezéséről ad infót.*

Ajánlott tartalom

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Danny & Darren   

Danny & Darren

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal