HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦
Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.

Admin hírek

2018.05.25.
Új staff a csatasorban! *-*KLIKK ;)
Amy

2018.02.14.
Vééégre meghallgatott az a bizonyos.. Részletekért Kit-KATT..

2017.10.30.
Minnt a befőttek...
Részletek helyben.

2017.08.16.
Új idők, új lépések... Új emberünkért KATT! ;) :)

2017.08.11.
Ha Új vagy, vagy Osztódással szaporodsz, katt IDE! :)

2017.05.03.
KÖSZI-KÖSZI, örök HÁLA! :)
Mert nem vagyunk HÁLÁTLANOK!(klikk) :)

2017.01.25.
Mert megújulni KELLL! ;) Részleteket ITT.. találtok.

2016.11.02.
Jfyi - biztonsági mentegetőzés. ;) klikk :D
Amy

2016.09.05.
És ELHISZITEK!?? :D
Nemcsak hogy végre elkészültünk, de ÚJ.. embert is köszönthetünk soraink között! ;)
NYITÁÁÁÁÁÁÁÁÁS!!! :D

Részleteket ITT... találtok! ;)

2016.07.15.
RÁTOK van szükségünk!!! Részleteket ITT.. találtok. ;)

2016.05.20.
Éééééés vannak már unaloműző játékaink is! ;)
Let's play! ;)
Amy

2016.04.11.
A mai naptól "Média" részlegünk is megkezdte a működést, használjátok egészséggel! :)

Bővebb információért ->> KATT..

2016.04.04.
Csini, friss és ropogós új dizájn ;)
Amy

Egy kis kiegészítésért.. ->> KATT..

hangulat
♦ ♦ ♦
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

a város
Latest topics
» Jazz meg az
by Gloria "Sapphire" Salinas Vas. Jún. 17, 2018 9:26 am

» Öribarik - episode I.
by Gloria "Sapphire" Salinas Vas. Jún. 17, 2018 7:13 am

» Világképek karambolja - In flagranti
by Tyler Christiansen Pént. Jún. 15, 2018 8:36 pm

» A félelem bére
by Nora Raynhood Pént. Jún. 15, 2018 6:31 pm

» Keresettek
by Ville Deadman Wallow Pént. Jún. 15, 2018 1:41 am

» George & Keegan - Az áru és az Angyal...
by Keegan B. Windsor Csüt. Jún. 14, 2018 5:46 pm

» Szó-kép-zene
by Sophie Prevot Csüt. Jún. 14, 2018 5:04 pm

» Karakterhirdető
by Alexander Montgomery Kedd Jún. 12, 2018 9:49 am

Weather

walkin’ in

♦ ♦ ♦

Top posters
Ville Deadman Wallow

October Soininen

Elizabeth Jensen

Don Heckley

Gloria "Sapphire" Salinas

Danielle C. Portland

Gabriel Sadik

Danny Doyle Haynes

Johanna M. Riley

Raina Maddox

just write
Vegas FM
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (30 fő) Vas. Május 06, 2018 3:19 pm-kor volt itt.
Just feel it..

♣ ♣ ♣

Come back soon
♦ ♦ ♦

Drága Vendég!
Köszönjük hogy voltál.. hogy vagy, és gyere is vissza minél hamarabb!

Találkozunk méég! ;)

Share | .

George és Raina - Egy kis lakberendezés...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet

George Andrew Goodwin

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : kisstílű díler

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: George és Raina - Egy kis lakberendezés...   Kedd Feb. 20, 2018 10:41 pm

Egyszer volt... holnemvolt...

Itt állok az ajtóban. Csak tenyerelek a kapucsengőbe, körben síri a csönd, a másik oldalon egy öreglány egy olyan igazi bőregér dögöt sétáltat éppen, a nap süt, én meg vagy két órát autókáztam hogy kiszállítsak jónéhány adagot. Ez itt az utolsó. Fieldstreet 25. tetőtéri lakás.

Nagyot sóhajtok ahogy az a szar már vagy percek óta búg, odafentről meg még mindig kurvára semmi válasz. Nem tudja ez a hülye liba, hogy itt vagyok? Pedig Carl mindenről tájékoztatott. Azt mondta mindenkinél egyeztetett, várják az anyagot, itt meg néma a kuss.

- Két perced van, hogy felvedd azt a kurva telefont vagy elhúzok a gecibe és megdögölhetsz a saját hányásodban... - motyogom az orrom alatt, de a gombot még mindig nem engedem el. Az csak búg.. én meg közben visszaszámolok... 4.. 3.. 2... És akkor szól bele egy kissé unott hang!

- Szállítás! - szólok bele csak ennyit, nem többet, ennyiből már bőven tudja mit is akarok, - már ha egyáltalán képben van - és elengedve azt a retek kis gombot, az ajtóba kapaszkodva várom az újabb búgó hangot.
Úgy fél óra és otthon lehetek...

George Andrew Goodwin

Hot blood... Passion... The eternal hunter...

Vissza az elejére Go down

Raina Maddox

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : bartender

TémanyitásTárgy: Re: George és Raina - Egy kis lakberendezés...   Szomb. Márc. 10, 2018 11:22 pm

Utáltam az időpontokat, amikor mindig pontosan kellett mindent csinálnom. A rohadt életbe is, lazítanék. De a csengő csak nem akart elkussolni. Morcosan szálltam ki az ágyból, de nem érdekelt, ki csöngetett, lehúztam két műszakot egyben, szóval akár fel is dobhatta volna a talpát az, aki zaklatott. Utáltam ruhában aludni, de pucéran csak nem mászhatok ki az emberek elé, nagy nehezen felvettem magamra egy kétszer akkora lyukacsos pólót, mint amekkora én voltam. Kilátszott emez-amaz, de legalább már elmondhattam, volt rajtam valami takarás.

- Mi van már? - csak ennyit vakkantottam bele álmosan a telefonba, ahogy elnémítottam végre a süvöltő kapucsengőt, mire egy férfihang szólalt meg. A kimondott szóra némi megkönnyebbülés lett rajtam úrrá, ezért mindenféle ellenkezés nélkül nyitottam az ajtót neki odalent megnyomva a gombot, aztán a kulccsal a saját ajtómat is nyitottam. Hogy odataláljon a hatalmas lépcsőn, az ajtóba álltam melleim előtt összefonva a karjaimat is, hogy még csak tippelnie sem kelljen, ki várja őt.

- Annyit hoztál, amennyit kértem? Csak mert utálnám megkocsikáztatni megint a segged egy újabb körért - így köszöntöttem. Nem voltam hercegnős kedvemben, és az sem érdekelt, hogy látta rajtam, rohadtul nem voltam randiképes. Csak leszállította, amit kértem és kész. - Gyere be, mielőtt még a vasorrú bába odalent elátkoz. Amúgy is könnyebb bent üzletelni - elálltam a fickó elől az ajtóból, hogy a pénztárcámat kerítsem elő, amit fogalmam sem volt, hol hagyhattam. Szinte az egész hátam látszott a póló szakadt anyagán keresztül és a hasam tájékán sem takart több ruha. De nem érdekelt.

- Mennyivel is jövök neked? - fordultam a pacák felé, remélve, hogy nem akar átvágni.

Sometimes I wish that I could go into a time machine right now and just look at my self and say,
'Calm down. Things are gonna be fine. Things are gonna be all great. Just relax.'

George Andrew Goodwin

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: George és Raina - Egy kis lakberendezés...   Hétf. Márc. 12, 2018 12:43 am

Nyílt a kapu, ami már úgy anblokk fél siker, én meg jó erővel megküldve egyetlen mozdulattal léptem beljebb. Tetőtér.... - ismételtem a fogaim között, ahogy jó szokásomhoz híven egy pillanat alatt mértem fel a terepet, menekülési utak, veszélyek, támadások, vagy bármi után kutatva ami jöhet, de amikor minden a szokásos rendben, egyetlen mozdulattal emeltem fel a fejemet. A lépcső... Igen, egyből kiszúrtam, és bár a szemem még mindig körbe keresett, hangos trappoló lépésekkel indultam meg a negyedik emeletre.
Nem is lepett meg ami ott várt rám. Hazudok! Jobb bőr volt mint hittem. Nem annyira elcseszett, szétaszalt, karikás szemek, vagy épp bűzlik mint a három hetes hús a döglött frizsiderben, mondhatni egész.. kellemes. Pedig aki már orvosi morfiummal nyomja, nem kispályás lehet.
Kivéve a modora.

- Neked is szép napot, Bogaram! - vágtam oda csak úgy emberesen, hogy mély dörmögő hangommal bejárjam a terepet. - Hiába a menzeszed, de azért vedd már kicsit vissza magad, oké? - léptem be egyenesen mellette, az arcára egy percig se figyelve, ahogy a kezemben hurcolászott nejlonzacskóban félhangosan összekoccantak az üvegek. A csaj ellépett, én meg továbbra is beengedve magam előre, az ajtó hangosan csapódott a hátam mögött.
Új volt. A környezet, meg úgy az egész, körbe is néztem amikor a szemem ráakadt valami sokkal kellemesebbre.

- Nyolcszáz dolcsi. - vágtam oda egy pillanatnyi kihagyás után visszatérve a szemeibe és megzörgetve a kezemben tartott zacskót az orra elé emeltem. - Vagy hatszáz, plusz áfa. - vágtam oda neki zsigerből a hirtelen jött ötletet, egy pillanatig se gondolkozva el azon, hogy egy ilyen kaliberű kurva meg e éri nekem a 200 dolcsis félretett pénzemet. Hát... talán meg. - futott rajta még egyszer végig a szemem. - Talán...

George Andrew Goodwin

Raina Maddox

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: George és Raina - Egy kis lakberendezés...   Hétf. Márc. 12, 2018 10:18 pm

Ja, hogy elfelejtettem. Néha megesik, hogy fittyet hányva az illemtanár Apácar*bancnak nem tartottam be azokat a szabályokat, amiket elvártak volna tőlem, de ha már szinte a nyelvem a szájában volt, nagyjából egyértelmű, hogy nem érdekelt, ki mit mondott. A fickó menstruációval kapcsolatos fejtegetésére csak felvontam a szemöldököm, hogy a következő másodpercben a középső ujjam lendüljön felfelé mutatva neki az egyezményes jelet, ami megint csak tökéletesen tükrözött engem. Nyűgös voltam, b*ssza meg.

- Nem igazán vagyok tündérbogár kedvemben. Bocs - mire kimondta a végső árat, megleltem a tárcámat a fotelbe tett farmerem alatt, nyitottam is, ujjaim a bankókon, amikor... Hatszáz. Egészen jó ár a morfinért. Tekintetem a zacskóra siklott, na nem úgy, mint egy veszett totál függőé, csak szemmel akartam tartani az anyagot. Ha már nekem kell, szeretem biztonságban tudni.

- Vagy jobbat tudok. Fizetek nyolcszázat, te átadod a cuccot és nem kell áfa. Utálom az adókat - pillantottam fel rá nekitámasztva a csípőmet a biliárdasztalnak. Rohadtul nem volt kedvem matekozni, ne csinálja már ezt. Kiszedtem hatszázat a tárcából, felé nyújtottam, hogyha akarta, elvehette. - Azért mégis érdekel, mi lenne ez a nagylelkűség - vetettem fel az ötletet, végignézve a fickón, ha már ő is méregetett. Lenéztem magamra is, hogy mégis mi szokatlant látott, mire sóhajtottam.

- Átöltözöm, ha nem tetszik ez a szerkó
- ha a pénz már nem volt nálam, egyszerűen csak levettem a szakadt pólót, rátéve azt az asztalra, pucéran másztam el a szekrényig, hogy normális göncöt kerítsek magamnak. Vincent ezért megfizet. Utáltam ennyire fáradt lenni. - Mihez van kedved? Fekete jó lesz? - kotortam elő egy ruhát, amit felmutattam neki. Nem voltam szégyellős. Mégis minek? A bordáimon végigfutó heget sem szégyelltem. "Harci sérülésként" tartottam számon.

Sometimes I wish that I could go into a time machine right now and just look at my self and say,
'Calm down. Things are gonna be fine. Things are gonna be all great. Just relax.'

George Andrew Goodwin

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: George és Raina - Egy kis lakberendezés...   Kedd Márc. 13, 2018 4:30 pm

- Valahogy feltűnt. - fűztem hozzá csak egyszerűen, eszemben se volt fennakadni a drogos ribancok stílusán, bááár azért volt már hogy egy-kettőt lazán meg kellett csapjak, csak mert úgy vetette rá magát még fizetés nélkül a kezemben lógó cuccra, mint nyálzó légy a dögre, és pénz tájékán sose voltam vicces. Őőőő viszont.. csak a szemeit legeltette, folyamatosan a zacskómon, és megvolt a késztetés hogy egy kicsikét eljátszadozzak vele, ide-oda rángatva az anyagot, hogy a szemével vajon követi e, de amikor a póló alól kivillanó nem kissé kívánatos formás segg bekerült a képbe, nagyjából itt el is csúszott a próbálkozás.
Sokkal inkább valami más kezdett körvonalazódni. Hülye vagyok én? Kétszáz dolcsi? - de ahogy a szemem valahogy mégse engedve piócaként tapad arra a formás testre, erős volt a gyanú, hogy ez most nem az a pillanat ahol ésszel lesz a mérlegelés.
Ki bánja!

- Oké, szívi, ahogy érzed.. - pillantottam vissza a szavaira a szemekbe, de nem azért mert ne tehetném meg.. hogy ha akarom csak úgy lazán leteperem, de jobb a békesség alapon, Franknek el kell számoljak, és nem venné ki jól magát ha visszajutna a fülébe hogy csak úgy lazán.. legyűrtem az egyik új kuncsaftot.

De aztán mégis csak hatszáz dolcsi végezte a kezemben. Én meg.. még mindig csak tartva felé a tenyeremet kiguvadt szemekkel jeleztem, hogy most már ne szórakozzon.. vagy ha teszi is, amit tőlem kap, nem teszi majd zsebre.
De ellép. Otthagyva engem a fenébe, lazán hátat mutat nekem, és én csak hallom ahogy már megint a szája jár. Meg se mozdulok. Csak szorítom a zacskót a kezemben, addig ki nem adom amíg rendesen el nem számolunk, és csak figyelem. Hogy mi az amit művel!?? Lazán kapja le azt a cuccot, turkál a szekrényben, én meg csak figyelem, egyre inkább körvonalazódva a fejemben, melyik is lenne a kellemesebb választás.
A legélvezetesebb...

- Kösz, nem kávézom. - vágtam oda egyszerűen, de szemmel közben olyan részletességgel tapogatva le, mintha csak eldugott szajrét keresnék. Talán percekig is tartott amíg lekötött, mikor leraktam a zacskót benne az üvegekkel az asztalra és úgy, lassú léptekkel, hangosan koppanva fel a cipőm talpa lépkedtem közelebb.

- Most vagy kifizeted a maradék kétszázat... - egész lassan váltogattam a szemeimet a mellei és egyre lejjebb között legeltetve, majd csak aztán vissza szembe.. - vagy szépen térdre vágod magad, és nekikezdesz. - adtam meg az első tippet, mert bár nem voltam válogatós, de egy kis bemelegítés sosem árt.

George Andrew Goodwin

Raina Maddox

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: George és Raina - Egy kis lakberendezés...   Kedd Márc. 13, 2018 8:27 pm

Hogy érdekelt-e a követelőző tekintete? Nem, nem igazán. Utáltam megadni a férfiaknak azt, amit akartak, ha én nem úgy ítéltem meg, hogy jól járnék vele szintén. A morfin egyébként is jó kezekben volt, hiszen a szállító dolga az, hogy rendben adja át a jövőbeli tulajdonosnak az anyagot, sérülés- és karcmentesen. Nekem pedig szükségem volt arra a két üvegcsére. Szóval vagy elmegy az anyaggal, vagy pedig kivárja, mégis merre tartok. Az utam a szekrényhez vezetett, ahol egy ruhát fogva tettem fel a kérdésem. Nem kávézik?! Mi a franc? Ki a jó élet beszélt ivászatról. Értetlenül néztem rá, egészen addig, ameddig közelebb nem ért hozzám.

- És mégis melyiket szeretnéd, édes? - ha már ő is becézett, megengedtem magamnak azt, hogy én is megtegyem ezt a kedvességet. Na jó, hazudok. Legalább nem kell bemutatkoznom. Lehetek bambuszrügyecske is akár, de elegem volt abból, hogy mindenki a nevemmel kezdi. Rita, Raina.. egy kutya, nem igaz?

- Pénzt, vagy extrákat? - egyszerűen kiejtettem a kezemből a ruhát, odaléptem a férfihez, ujjaimmal végigsimítva nadrágján a cipzár mentén, enyhén ujjaimmal közrefogva azt, ami az ajánlata része lenne. Kihívóan néztem fel a szemeibe, pillanatok alatt a háta mögé kerülve oldala mentén nyúltam előre, hogy kigomboljam a nadrágját, kezem pedig automatikusan besiklott annak anyaga alá megérintve őt egy pillanat erejéig.

- Lássuk, mid van - ujjaim alsójának peremére simultak, hogy egyetlen rántással lehúzzam róla mindazt, ami elfedte őt előlem. Ha már ő láthatott engem, nem lett volna fairplay, ha pont én nem látom. Megkerülve őt szemben vele megálltam, miközben tekintetem lesiklott az intim területre. - Úgy gondolod, hogy az - itt lemutattam a férfiasságára - ...megér nekem kétszáz dolcsit? - rákacsintottam, elindulva a tárcám felé, hogy megadjam neki a maradékot. Már ha ő is így gondolta. Nem adtam magam senkinek sem könnyen és az, hogy én tapló voltam vele, ráfogtam a fáradtságra. De neki mi is lett volna a kifogása? Szexhiány? Esetleg egy olcsó szajhára vágyott? Pfff!

- Talán igen.. - fordultam vissza felé félúton, megnézve, hogy jól érzi-e magát ott, félpucéran.

George Andrew Goodwin

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: George és Raina - Egy kis lakberendezés...   Szer. Márc. 14, 2018 11:18 pm

Egy szót se szóltam. Csak néztem a szemeit, és tartottam a tekintetét. Hogy melyiket? Nem kétséges. Mégis éreztem ahogy megrezzenek, amikor közelebb lépett és a keze végigsiklik a cipzáramon.
Jóóóó kislány! - beszéltek a szemeim helyettem, elkönyvelve hogy ez nyert ügy, megbeszélve, minden lotyó harap a pénzre, vagy legalábbis arra ha rendezheti a cehhet természetben. Itt... tuti én vagyok a hülye. Kétszáz dolcsi!? Drága menet... Csak épp ez most rohadtul nem érdekelt.

Aztán minden érdekes fordulatot vett. Normál esetben sose engedném, hogy egy ribanc a hátam mögé kerüljön, veszélyhelyzet, ezeknél sose tudni mi rejlik a háttérben, de most annyira elvarázsolt a keze a gatyámban, hogy óvatlan lettem. Megesik. Néha... Ritkán! Legalábbis velem.
Meztelen.. - emlékeztettem aztán magam, hova a fenébe is rejtene bármit el? - nyugtattam tovább az ösztönöket, de ahogy a keze egyre csak lejjebb kúszott, lassan lőnek az ösztönöknek.
Hiba!

De aztán megint vált... A kiscsaj erélyesebb, és egyetlen hirtelen rántással tépte le a gatyám. Nem mondom hogy nem tetszett.. ahogy azt se, hogy útközben nem vigyorogtam bele, de amikor éreztem újra elém fordul, a szemeibe kapart a szemem.
Ő még mindig vizslatott... Én meg olthatatlan szomjat éreztem egy cigire, kellemessel a kellemest, de még mielőtt nyúlhattam volna érte a félig letolt hátsó zsebembe, könyörtelen mosoly ült ki az ábrázatára, és hátrahagyva engem a messzibe lépkedett.

- Megér ez annál sokkal többet is, csak most mázlid van, jókedvemben vagyok. - sóhajtottam fel afféle "ha nem, nem. Bazd meg!" típusú élt tolva bele, és két kézzel a gatyámért nyúlva a szokásos ütemben húztam vissza. Ekkor volt, hogy megállt mögöttem.
Megforgattam a szemeimet. Gyűlöltem a hisztis kurvákat! Mégis beszívtam egy hossszú lélegzetet, és felé fordulva elé kerültem, hogy belenézzek a szemeibe. Az a peckes kis csinos melle szinte verdeste a mellkasom!

- Engem nem érdekel... hogy mi az anyádért hisztizel... - járattam a két szeme között a tekintetem. - Akár már itt a sarkon, hárman is leszopnak már a feléért is, akár egyszerre! - rántottam össze a szemeimet - Itt én.. vagyok az aki szívességet tesz, vagyis utolsó lehetőség! Élsz vele... vagy virítsd a kibaszott lóvét és felejtsük el egymást! - tartottam a szemeit erősen. Hogy felhergelt? A kurva isten bassza meg, de veszettül! És ha valaki azt hiszi, hogy engem csak úgy lazán megalázhat, az vagy kurvára el van tévedve, vagy HALOTT!

George Andrew Goodwin

Raina Maddox

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: George és Raina - Egy kis lakberendezés...   Szer. Márc. 14, 2018 11:40 pm

Szóval én értem szerinte kevesebbet. Nagyon elegem volt már azokból a pasikból, akiknek csak az számított, hogy beakasszanak mindenkinek. Jó, beismerem, az én hibám, nem kellett volna Éva-kosztümöt felkapnom magamra, de kit érdekel? Azt hittem, hogy neki csak a lóvé kell.. És bassza meg, mekkora hibát vétettem! Na ezért kell csak melegekkel kezdeni, azok nem akarnak mást, csak az anyagért cserébe pénzt. Mindenki jól járna.

Figyeltem, ahogy ismét megközelített, de nem mozdultam, pontosabban de, kezeimet összefontam a melleim előtt kis terpeszállást követően, érdeklődve végighallgatva, amit mondott. Arcomon semmiféle érzelmi változást nem láthatott, hozzászoktam már ehhez. A végén mégis csak elmosolyodtam azért egy kicsit, nyelvem ajkaimon végigsiklott, ahogy a tekintetem is lesiklott a férfi testén centiről centire, egészen a padlóig, hogy utána a szemeibe nézhessek.

Mindenféle felvezetés nélkül az öklöm erősen csapódott állkapcsának. Nem eltörni akartam, csak tudatni vele, hogy nagyon rossz helyen jár.
- Nagyon híres lehet a farkad, ha csak körbe kell lengetni és rácuppannak - gúnyosan mondtam mindezt, hogy egy lépést elhátráljak tőle. Hirtelen voltam és nem gondoltam át a lehetőségeimet. Bassza meg, semmi sem volt a kezem ügyében. A melleimmel meg csak nem csapkodhatom meg, nem igaz? - De még egyszer velem így nem beszélsz, megértetted?! - hangom fenyegető volt, őt nézve elkezdtem hátrálni, a zacskóból kivettem az egyik morfinos üvegcsét, arról visszanéztem a férfire.

- Nem te vagy az egyetlen, akitől be tudom szerezni ezt - azzal laza mozdulattal elengedtem, hogy a droggal teli üveg a lakásom padlóján szilánkosra törjön. Nem érdekelt. Most túlságosan is felcseszte az agyam a pacák. Megszívtam, négyszáz dollárom odalett, de leszartam. Velem így senki nem beszél! - Az ajtót megtalálod, azon tuszkoltad be magad - az ajtó felé pillantottam, biztos, ami biztos alapon, majd a pénztárcáért nyúltam, hogy megadjam végre neki azt a mocsok kétszázat, amivel még tartoztam. Azért gyorsan felmérve a helyzetet körbenéztem, mivel tudnám rávenni a távozásra, ha nem ért a szép szóból.

George Andrew Goodwin

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: George és Raina - Egy kis lakberendezés...   Csüt. Márc. 15, 2018 5:46 pm

Csak a szemeit néztem! Erőteljesen? Mondhatni. Be is állt, rendesen, nyelve csúszik az ajkain, egy pillanatra el is veszi a figyelmemet, mire valami csapódik az államon, és a hirtelen beállt zsibbadás ellepi a fejemet.

AKURVAÉLET! - csapódott az első beeső gondolat, ahogy automatikusan kaptam oda, csak gyengén tántorodva meg, de amint az egész elöntötte a fejemet, a szemeim újra a szemébe marnak!
Hátrált... Ütemesen és egyenletes léptekkel, én meg megmozgatva az állkapcsomat, kurvára fájt, de nem tört el, mindvégig a szemeiben tartva a szemeimet, leszorított fejjel, de ugyanolyan léptekkel közeledtem.
És akkor a cucc a kezében...

- Azt.. kurva gyorsan tedd le... - fenyegettem továbbra is lépkedve és éreztem ahogy egyre jobban felforr a vér az ereimben. Csak most már nem MEGDUGNI akarom! Talán...

Csattan az üveg, az én fogaim egyetlen ütemben csapódtak össze, és ha az előbb a vérem forrt, most már egyenesen ütlegelt a fejemben, a tenyerem viszketett, képzeletben már az ujjaim alatt éreztem azt a vékonyka nyakát, és csak szorítom... szorítom... amíg lélegezni képes...

- NEM ÉRDEKEL A KURVA AJTÓD!! - öntötte el a szar a fejemet, és hogy ésszerű e? Nem.. nemigazán, Frank ezért tuti felszeletel, de egy ilyen kis kurva... egy ilyen rohadt kis KURVA! ..nehogy azt higgye, hogy egyszerűen megüthet!
Mozdult, de én résen vagyok. Szökne? Meglehet, de ezt kurvára elcseszte, hirtelen mozdultam és a következő pillanatban már a mögötte lévő falon csapódott a feje, a nyaka az ujjaim alatt, én meg próbálva koncentrálni.. nagyon... hogy egyetlen pillanattal meg ne öljem, csak sajgó állkapoccsal néztem mélyen a szemeibe.

- Ezért még megfizetsz... - szűrtem halkan.. mélyen.. de ez már nem az ésszerű fél volt. Ez már a roham... Az a kurva roham, ami folyton szétbassza a fejemet! Közel hajoltam.. Egész közel a szemeibe, éreztem a lélegzetét az arcomon, és erős volt a késztetés... Hogy megöljem!? Igen, azt kéne! Mégis valahogy más lett a vége, amikor nem érdekelt hogy akarja vagy sem, a mellkasommal a falnak préseltem, és azonnal a szájára téptem, csak hogy megtanulja, ki is az akivel baszakszik!! Kurvára meg kéne gondolnia mi is az amit megtehet..
Még nem ismer? Hát most majd megismertetem!
Egészen.. bensőségesen...

George Andrew Goodwin

Raina Maddox

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: George és Raina - Egy kis lakberendezés...   Csüt. Márc. 15, 2018 8:41 pm

Még csak akkor kezdtem! Nem fogadva neki szót dacoltam a hangjában megbúvó fenyegető haraggal és megtettem, amit normál esetben nem. Ha kell, akkor még sokáig tudtam volna menni, de.. megakadályoztak benne. Reagálni sem tudtam arra, ahogy elért, hogy aztán egy pillanatra kiessen minden és már csak a falhoz passzírozva vettem élesen a levegőt, miközben a fejem a becsapódást követően mély, lüktető fájdalommal tudatta a támadás tényét.

- Ja, nyolcszáz dolcsi - nyögtem ki reszelős hangon, mert koncentrálnom kellett, hogy normálisan tudjak levegőt venni. Ujjaim a fickó csuklójára csúsztak, hogy fogást találva rajta ki tudjam magam szabadítani, de ahelyett, hogy leszedtem volna magamról, megdermedtem, ahogy közelebb hajolt. Már szinte levegőt sem vettem, amikor...

Keményen, ellenvetést nem tűrően megcsókolt, ajkaim egy ideig nem engedelmeskedtek neki, ujjaim szorítása a bőrén pedig csak egyre fokozódott, de már nem csak a harag volt jelen a testemben és elmémben. A csókom ugyanolyan hevesre sikeredett pár másodperccel később, és bármennyire is utáltam magam jelenleg, de.. a vágy, az, hogy valaki erősebb volt nálam.. Alárendelve magam neki. De be nem ismertem volna ezt, a csók alatt összegyűjtöttem minden erőmet, letéptem a nyakamról a kezét is, hogy nagyot taszítsak rajta.

- Seggfej! - de már elvesztem. Túlságosan izgatott az, ahogy bánt velem. Igen, akartam, hogy fájjon. Hogy alárendeltjévé váljak és megadjam azt, amire utasított. Szükségem volt arra, hogy valaki képes legyen uralkodni rajtam. Mégis, az az egyetlen közjáték, ahogy bántott, ahogy az eszközévé, tárgyává váltam. Túlságosan is izgatott a dolog, hogy csak úgy hagyjam őt elmenni, hagyjam, hogy kedvére bántson. Leszartam a Stockholm-szindrómát, nem lettem elrabolva. Egyszerűen csak.. nagyon is tetszett az, hogy nem Mr Puhapöccsel volt találkozóm.

Utána lépve a szemeibe néztem fel, miközben megint a gatyájáért nyúlva szinte úgy téptem le a csípőjéről azt. - Ha még egyszer így érsz hozzám, beléd állítok egy kést! - nem érdekelt, hogy valószínűleg azt én is megbánnám. Feldühített, nagyon is. Mégis... az erőszakkal párosított szex volt az utóbbi időben az, amitől kész voltam teljesen. És.. tőle megkaphattam, még nem is kellett könyörögnöm érte. De.. reménykedtem benne, hogy nem csak ennyi lesz. Az alsót is úgy szaggatva le róla egy pillanatra a körmeim mélyedtek érzékeny bőrébe, hogy végül leguggolva elé ajkaimmal is érinthessem annak bársonyos selymességét, körmeim combjának bőrét marták. Érdekelt, hogy ő is így gondolta-e, de ha másként, azt ő sem fogja megúszni vér nélkül.

George Andrew Goodwin

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: George és Raina - Egy kis lakberendezés...   Pént. Márc. 16, 2018 1:02 am

És vicceskedik! Hát milyen egy bátor egy büdös kis kurva ez!?? - villant át a fejemen, de aztán nem vártam tovább, megtanítom én neki mit érdemel az ilyen, egy pillanat alatt rontottam rá, nem érdekelt hogy akarja e, bassza meg, "így jár minden tolvaj" hirdette a régi szöveg, hát így meg a nagyszájú pofátlan kis ribancok járnak! - préseltem fel testemmel teljesen a falra, hogy még csak levegőt se vehessen. Megölni akartam? Nemigazán gondoltam át, csak tettem amit a vér diktál a fejemben, de az meglepett ahogy aztán a számra kap a kicsike.
Megvagy!- villant be, de egy percig se hagytam abba, nehogy már ne tanuljon a bige, az ajkai válaszára viszont, - bassza meg - hamar elgyengült a kezem, és aztán már csak azt a lökést éreztem.
Rohadj meg...

Lihegtem. Hogy miért? Csendes pihenő. Vagy csak keresett a fejem, mi is a következő lépés... Az izom már rándult.. bármelyik pillanatban újra nekimegyek, de volt ott valami a szemeiben... Valami könyörtelen, ami azt mondta nyertem! Één vagyok az, aki nyertem...

Aztán közelebb lép, és megelőzve engem beleakaszkodva a gatyámba, azt az egyetlen gombot is letépte...
Vérmes egy kis kurva EZ! - vigyorodtam el, habár a maradék ép eszem még azt súgta, legyek éber, egy ilyentől bármi kitelik, ha támadni mer.. a következő szorítást biztos nem ússza meg ép bőrrel!
Mégse így történt... Nem csalódtam, amikor szemvillanás alatt vágva magát térdre, éppen úgy, ahogy az előbb kértem, már éreztem is a körmeit a bőrömben, hát még a száját! Hirtelen zihálással nyögtem fel az érzésre, a kezem a hajába mart, jó szorosan rátépve, és úgy irányítottam magamhoz közelebb.

- Pedig ahogy látom... - akadt el a hang ahogy felnyögtem - épp így szereted.. - nyögtem bele a végébe újra, ahogy megint a bőrömben éreztem az éles körmöket, és minden idegem az érzésnek feszülve, lábaim összefeszült izmokkal várták a következőt...

George Andrew Goodwin

Raina Maddox

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: George és Raina - Egy kis lakberendezés...   Pént. Márc. 16, 2018 10:38 pm

Ajkaim csúsztak végig a bársonyborítású keménységen, hagyva, hogy az ujjak hajamba marva vonjanak még közelebb a testéhez, s ha a tempó nem volt neki megfelelő, amit én diktáltam, hagytam, hogy átvegye felettem az irányítást. Jobb kezem is felsiklott combjáról, át a hajlatról a férfiasságára, hogy egy pillanatra se veszítsem őt szem elől, vagy éppen érintésem még inkább tüzelje benne a vágyat, amit óvón élesztgettem benne, hogy minél inkább elborítsa a vágy, átvegye felette az irányítást, és ha kellett, akkor.. még inkább akartam, hogy uralma alá vonjon, le kellett gyűrnöm magamban a kényszert, hogy fellázadjak ellene.

Odafigyelve, néha sürgetőbben, néha ráérősebben kényeztettem, volt, hogy csak nyelvem érintette őt, volt, amikor mindent akartam és volt, amikor csak alig érintettem, váltakozva, attól függően, hogy mit akartam nála elérni. Sürgetést, parancsot, vagy éppen azt, hogy felnyögjön, érezzem, hogy remeg meg teste ajkaim alatt. Néha felpillantottam rá, s ellenkezve akaratával direkt húzódtam hátrébb dacosan felnézve rá, hogy mit lép. De nem hagytam neki választást, hogy magára rántson újból, úgy emelkedtem fel, hogy közben testem a férfi testéhez súrlódjon ingerelve továbbra is őt.

- Sokféleképpen szeretem - feleltem neki a percekkel korábbi kijelentésére, lesiklott tekintetem kettőnk közé, ahol megpillantottam az eddig kényeztetett testrészt, a férfi egyik kezéért nyúlva combjaim közé irányítottam ujjait, oda, ahol vágytam rá. - Tartozol nekem. De akár le is dolgozhatod az áfát - felvont szemöldökkel néztem rá, hangom pedig mélyebbé vált az elfojtott szexuális vágytól. Még.. távolról sem voltam teljesen felkészülve. Akkor bizonyára nem maradna épen ruha.. És talán készakarva akarnám, hogy bántson, ami az utóbbi időben csak feltüzelt. Veszélyesen szerettem. És főleg durvábban, de néha elcsábultam, ami betudható volt az érzelmeknek. Most viszont? Kezét magamhoz szorítva fogtam meg csuklóját, lassan megfordulva pedig a biliárdasztal felé hátráltam, mert mégis csak kényelmesebb, mint állva...

George Andrew Goodwin

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: George és Raina - Egy kis lakberendezés...   Szomb. Márc. 17, 2018 5:15 pm

Pokoli volt amit művelt! Mégis a Mennyországban éreztem magam. Rég volt már ilyen ügyes kis ribanccal dolgom, hát még amikor kézzel is besegített!! A kezem támaszért nyúlkált magam mögött a levegőben, de nem volt ott semmi más. A lábaim megfeszülve, néha megrándult izmokkal bírták a kiképzést, néha tényleg úgy éreztem összeesem.
Játszott velem! A büdös kis ringyó, de még mennyire! Levegőért kapkodtam... hol élesen marva a hajába, szorosan kényszerítve vissza a dolgára, ha már belekezdett amíg nem végez, innen el nem engedem!
De aztán kibekkelte a pillanatot... A pontot, ahol már közel a vég, már a kapuját éreztem, a levegőt visszafojtva akadt el egy utolsó nyelésben, amikor.. már nem kaptam meg a következő érzést.

Időbe telt mire észre tértem... De aztán kiderült, itt még nincs vége, ahogy hozzám dörgölőzve csúszott fel a testemen, Hát gyere bébi, akkor csináljuk rendesen! - tapadt a szemeibe a szemem, karral futva a dereka köré hogy magamra rántsam és a falnak lökve újra csókolni kezdjem, hogy megkapja... AZT amit érdemelt, de aztán félúton megakad a dolog. Valahol ott, ahol a másik kezemért húzott és lassan nyomja be a lábai közé. Hát ezt akarod? - vigyorogtam újra, ő se akar rosszul járni, és de mennyire hogy MEGÉRTEM! Hát legyen ünnepnap a kicsikének, és azonnal belé is nyúlva keményen, előbbi kezem szorosan rántotta a testemre.

- Nem.. engem nem csapsz be.. - vigyorogtam megint, de csak félig átengedve a terepet az érzésnek, valami más sokkal jobban lekötötte a figyelmemet. Mondjuk a kezem.. ahogy benne járni kezdett... Ki.. és be.. ki és be.. erősen.. veszettül.. nem összetörve, de kellően nedvesen... - TUDOM.. hogy így szereted... - súgtam már a fülébe átszellemülten, és éreztem ahogy a teste megfeszül. Újra és újra! Nekem... Én meg csak még erősebben tartottam a derekánál, és amikor már nem bírtam tovább, a kezem a seggére csúszva, fogaim a válla gödrébe élesen hatoltak bele.

- Kikészítesz.. te kis kurva.. - suttogtam a fülébe fuldokolva, vele együtt élvezve ahogy a teste megrázkódik minden egyes mozdulatra a kezeimben...

Nem tudom mikor lett vége. Az időérzékem.. cserbenhagyott, de most magasról szartam rá, hogy menni kéne, hogy Frank vár rám, ahogy a csuklómba kapva maga után húzott, én lerugdalva a gatyámat egyetlen szó nélkül követtem.
Billiárdasztal? Billiárdasztal, hát cseszek én rá, engem nem érdekel... és amikor az a dögös kis segge ütötte az asztalszélet, én akkor léptem elé teljesen, két vállánál fogva meglöktem, - csak félig alátámasztva kézzel, kinek kell egy darabokra tört nő - és fölé préselve magam azonnal a szájára téptem. Aztán elindult az enyém.. le... végig a testén.

- Egy igazi... forró kis.. kurva vagy.. - beszéltem bele a bőrébe egyre lejjebb, a lábát a lábam szorította az asztalszélhez, a kezeim két oldalt mellette támasztva préselődnek a zöld filcbe, és amikor leértem... akkor kaptam csak a két lábát a kezeimbe és törtem be a lábai közé az arcomat!
Hogy élvezett? Mint az atom! Zengett a szoba, és még ha nem is az volt a cél, hogy én fizessek, hallani a hangját egyszerűen külön élvezet!
A tetőfokára sprengellte a véremet!

George Andrew Goodwin

Raina Maddox

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: George és Raina - Egy kis lakberendezés...   Szomb. Márc. 17, 2018 5:49 pm

Hangosan adtam tudtára, hogy élveztem, ahogy mozdult bennem, szinte szétfeszített a vágy, amit keltett bennem, nyögéseim csak még inkább sürgetőkké váltak ujjainak mozgásával szinkronban. Körmeim vállába mélyedtek hozzá préselődve, képtelen voltam még csak válaszolni is, el voltam foglalva azzal, hogy nekem jó, veszettül jó a karjában, na meg az, amit művelt, a józan ítélőképességem cserben hagyott teljesen.

- Még.. durvábban is - tolultak ajkaimra a szavak, megkésve ugyan, kéjmámorban úszva, és a hevessége csak még inkább tetézte a dolgot. Rohadtul nem voltam kurva, de ebben a pillanatban nem érdekelt, majd később megkapja azért, ami járt neki, most. Reagáltam a sürgetésére, megfeszült a testem minden érintésére, s ajkamba harapva fojtottam vissza egy élvezettel teli sikolyt. A biliárdasztalon engedelmeskedve a dominanciájának szenvedélyesen csókoltam vissza, bele is harapva alsó ajkába talán még egy kis vért is fakasztottam vele.

Aztán pedig csak hátam ívbe feszülve nyögtem fel halkan ajkainak, nyelvének érintésére a bőrömön, és mielőtt még túlságosan hosszan is elmerülhetett volna bennem ott, ahol az előbb a keze, ujjaimmal a hajába markoltam, s ha lehet, még inkább magamhoz szorítva hagytam, hogy élvezettel eltelve a testem kéjes görcsökben hullámozzon a férfi szája alatt. Zihálva, nyögve csitult a testem, de még adós voltam, tudtam jól, ezért nem hagyva neki lehetőséget felemeltem magamról gyengéden a fejét, hogy láthassa rajtam, nagyon is elégedett voltam eddig vele.

- Befejezzük, amit elkezdtem, de belém jössz - adtam neki ultimátumot rekedtebb, mélyebb hangon, hasra fordultam a biliárdasztalon egy halk nyögés kíséretében, s négykézlábra emelkedtem fel előtte, nem zavartatva magam. Még mindig nem voltam teljesen észnél az előbbi akciója után, de nem akartam, hogy csak így érjen véget. Még volt mit lerendeznünk. Úgyis most volt orgazmusom, meg egyébként is, megérdemelte ezt. - Ne gyöngülj el, azt nem szeretem - néztem rá a vállam felett, egyik kezemmel végigsimítva a hasamon megérintve magam, hogy jól láthasson... Reméltem, hogy ért a célzásból. Pillantásom a morfin üvegcsére siklott, félig elrejtve a papírzacskóban, de kérdezem én, mégis ki a francot érdekelt akkor már? Inkább százszor is az orgazmus, mint egyszer a drog. Legalábbis most, így kéjmámorban úszva így gondoltam. Ráérek a droggal is foglalkozna, ha már nem lesz itt a fickó, és nem hódolok be neki.

George Andrew Goodwin

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: George és Raina - Egy kis lakberendezés...   Szomb. Márc. 17, 2018 11:49 pm

Imádtam amikor elszállt! Hogy mit imádtam benne? Nem tudom, de egyszerűen veszett ütemet kapott a fejem, amikor ezek a szakadt kis ribancok hangosan sikítva elélveztek a testemen. Egyszerűen élveztem! És én imádtam élvezni, semmi más nem tudott feldobni ebben a tetves életben...

Éreztem amikor a hajamba mar és ugyanazzal a telipofa vigyorral, mint előtte vigyorogtam fel a szemeibe. Hogy befejezzük? Naná madárkám, efelől kétség se férhet, nem fogom megkérdezni se egyszer, se kétszer, hogy eszébe jutna e bármit is tenni az érdekemben, egyszerűen elveszem ami nekem JÁR!
És meglepő módon nem is kellett győzködnöm, a kis kurva magától is tudta mi a dolga, ahogy hasra vetődött az asztalon és már kúszott is térdre, pont úgy ahogy szeretem, és ahogy a legkevesebb hogy elvártam tőle.

Vigyorogtam. Még mindig. Hogy mire várok? Nem mondom azt hogy tapsra, de amikor nekikezdtem hogy megadjam neki amit érdemel, megint beszól a kicsike, amiből már kezdett rohadtul elegem lenni. Egyetlen pillanat alatt vágtam a pólómat a földre, és nyúltam is a lába után - nehogy már én másszak fel - és ahogy az orrom előtt hasra esett, már húztam is magam elé, le, lábait egészen a billiárdasztal lábaihoz kényszerítve.

- Az.. hogy te mit szeretsz.. és mit nem.. most nem igazán érdekel... - súgtam alig bírva visszanyelni a levegőmet a füle mellett, ahogy már a mellkasomon szorítom keményen, jobb könyökhajlattal a nyakát fogva közre, kiegyenesítve a testemen, lábammal pedig az asztalnak szorítva a combjait. Nehogy már ő vezényeljen, ha egyszer ő az aki fizet!

Nem engedtem hogy mozduljon. Csak dörzsölőn nyalta végig a nyelvem a vállától a nyakáig egészen... lassan, erősen... csak hogy tisztában legyen vele, ha akarom egy pillanat alatt még azt a csinos kis nyakát is kitörhetem. Hogy kár lenne érte? Ki tudja, lehet az megadná a hiányzó élvezetet, mégis teljesen másképp kezdődött az egész. Engedve a lábaim tartásán helyezkedtem lejjebb, csak hogy megtalálva a megfelelő pontot, keményen hatoljak bele. Egyszer.. majd még egyszer.. és újra... ahogy egy pillanatra sem engedtem, csak szorosan tartotta a karom a nyakánál fogva, majd ahogy éreztem a tempó sürget, egyetlen pillanat alatt löktem az asztalra le, elfektetve, fél kézzel a hátát szorítva le... hogy másik kezem élesen marva a seggébe újult erőt vegyek és végre elvegyem azt amire már hosszú ideje várok. Hogy megfizessen!! És nem is állt szándékomban kesztyűs kézzel bánni vele.

Könnyen jött pénz... színtiszta élvezet!

George Andrew Goodwin

Raina Maddox

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: George és Raina - Egy kis lakberendezés...   Vas. Márc. 18, 2018 12:18 am

Sokatmondó sötét mosolyra húzódott a szám, ahogy a póló eltűnt róla, ó igen, azt teszi, amit akarok, de a követező pillanatban az erőm elhagyott, és az utolsó pillanatban sikerült kitámasztanom magam, mielőtt még a hasamba ágyazódott volna a biliárdasztal fa pereme. A picsába, hát ezek a játékszabályok?!

- Seggfej - már másodjára hagyta el a szám ez a kedves kifejezés vele kapcsolatban, de azért örültem, hogy nem egy nyomorék, romantikus alak kopogott be, akinél még nekem is nagyobb képzeletbeli farkam lett volna. - Kibelezni közben nem akarsz? - méregtől csöpögött suttogó hangom, elfeledve a kicsivel előbb átélt iszonyatos orgazmust. De az az átkozott nyelve! Felnyögtem alatta, testem végigremegett az érintésére, és mielőtt még teljesen megadtam volna neki, a kezének feszültem, de csak a látszat kedvéért, hogy még inkább felhúzzam, még durvábban bánjon velem és megadja a jussom, a büntetésem, amit mindennél jobban akartam. A francba is, beteg voltam, egy perverz szuka, de kérdezze már meg valaki, érdekelt-e?!

Hangos, elkínzott nyögés szakadt fel bennem, ahogy megéreztem magamban, kénytelen voltam megkapaszkodni az asztalban is, és minden egyes kíméletlen lökésekor ugyanezt játszottam el: nyögés, kezének feszülés, nyögés..újra és újra és a francba is, élveztem, amit velem művelt. A beleegyezett erőszak a tökéletes recept volt számomra, ezért bármennyire is feltüzelt a bennem mozgó férfiassága, nem akartam ilyen könnyen adni magam. És nem volt elég, amit kaptam. Akartam, hogy fájjon is, nyögéseim egyetlen pillanatra elhaltak ajkaimon, egy pillanat alatt nyúltam hátra a fenekembe maró kezéért, azt előrehúzva pedig a másik kezemmel ugyanakkor egy biliárdgolyóért kinyúlva egy másodperc töredéke alatt rántottam a golyót erőteljesen a kézfejére, de a mozgása, a testemnek préselődő testének hangja és a nyögésem elfedte előlem az esetleges zúzódás/csonttörés hangját is, várva hogy meghallom-e fájdalomittas kiáltás hangját már kicsúszva a szorításából a biliárdasztal másik felére másztam, onnan pedig a fickót figyeltem. Lüktettem érte, egyszerűen fájdalmas volt otthagynom, éreztem a bennem tiltakozó kis összehúzódásokat miatta, de akkor is az én szabályaim lesznek itt érvényben! Pont.

- Döntöttem, megtartom a morfint és.. a hatszázat is - nyögve, nem túl meggyőzően mondtam mindezt, ezért felmarkoltam a fiolát, és a pénzt is, ha még ott volt. - Rossz ribanc vagy - még egy nyögés. Fejlődöm. Hogy feldühítettem-e? Az volt a cél! De még mennyire!

George Andrew Goodwin

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: George és Raina - Egy kis lakberendezés...   Vas. Márc. 18, 2018 4:38 pm

mnyúzik..

Hallottam a szavait útközben, és nem mondom, hogy nem vigyorodtam el. Hogy tetszett?  Már hogyne tetszett volna, amikor az élete itt van a kezemben, csak egy roppantás és reccs.. És néha még az se tartott volna vissza hogy mit csináljak a testtel..  Néha jó lett volna csak engedni a... vágynak, hogy engedjem.. hisz ez csak egy büdös kis ringyó! - villant át, mégse állt szándékomban kinyírni ezt a kis ribancot. Egészen egy pontig...

Épp amikor a legjobb volt a buli.... A vérem majd széttépi az ereimet.. a forróság... élveztem ahogy belülről éget.. minden egyes levegő... mindegyikért meg kellett küzdenem, mégse engedtem el, vagy lassítottam a tempón, egyszerűen.. KELLETT! Már kibaszottul kellett hogy érezzem, hogy elszálljak benne, amikor mégse az jött amire vártam.
Nem tudom mikor voltam figyelmetlen... Talán amikor csukott szemeim mögött már csak egy lélegzetvételre volt hogy érezzem, a levegő bennakadt, és... kibaszott nagy fájdalom száguld át a testemen!
A szemem egy pillanat alatt pattant fel, felfogni mi történt és csak ekkor járt át teljesen az éle... Felüvöltöttem, ahogy éreztem végigfutni az ereimen, a karomon, a fejemben, és másik kezemmel muszáj volt, hogy az asztal szélébe marjak, amire ez a mocsok kis szuka egy pillanat alatt húzott el, és célozta meg a szemben fekvő oldalt.

- AZ ISTEN BASSZA MEG MI A KURVA ANYÁDAT CSINÀLSZ, TE CAFAT!!? - üvöltöttem teljes torokból ahogy elsiklott előlem, és éreztem ahogy a vér, egy pillanat alatt lép vissza, izzó vörösséggel lepve el a fejemet. - Ezért most megfizetsz, te büdös ringyó! -  csikorogtak a fogaim,  és azt az önelégült pofáját látva, nem kellett két másodperc se, hogy végiggondoljam mit is teszek.

- Kinyílak, te kurva! - rántottak össze a szemöldökeim, és egy pillanat alatt öles léptekkel már önkívületben indultam meg felé, hogy azonnal a nyakára kapjak.
Még hallottam az üveg végiggurulását a padlón, valahol a fülemben tomboló véren túl a háttérben, ahogy a hajába markolva egy szemvillanás alatt téptem közelebb és alig egy centire az arcomtól, ujjaim szorosan feszítve a haját a kezemben, néztem megfeszült inakkal a szemeibe.

- Ha még egyszer.... ha csak még egyszer meglépsz... Azt biztosra veheted, hogy kibelezlek! - sziszegtem dühtől fuldokolva, és hogy a kezem lüktetett? Az isten bassza meg, de még mennyire!! Mégse volt most agyam foglalkozni vele, most csak az kellett amit megérdemlek!! Mert bármikor megérdemlem, hogy egy ilyen rohadt kis szajha készségesen széttegye, és ha nem.. hát majd én megtanítom rá hogy mi a kötelessége!
Egy pillanat alatt löktem meg és hajítottam le vissza az előbbi helyére, csak most a másik oldalon és egy szemvillanás alatt beletenyerelve a hátába, szorosan és keményen préselve fel az asztalon, két lábam egy pillanat alatt rugdosta szét a lábait kétoldalt, és egy pillanatig sem kímélve erőszakkal hatoltam bele. Pillanatnyi isteni érzés.. ami egy szemvillanásra benyelte a dühömet, a szemeim elégedetten csukódtak le.. de aztán nyíltak is meg és a következőben már nem finomkodva vele, az előzőkhöz képest éles váltással indultam meg, minden egyes mozdulattal szinte felöklelve, ahogy a még ép kezem vadul mart a combjába előttem, hogy ha megint menekülne, rábaszott, egy pillanat alatt töröm el bármijét ami a kezem ügyébe kerül.
Hogy élveztem? Talán még sose élveztem ennyire! Hülyeség.. már hogyne tettem volna, mégis imádtam az érzést, a hatalmat fölötte! És már önkéntelenül is egyre hevesebben gyilkolva a hátába a kezemet, egyre erősebben préseltem bele az asztal zöldjébe, ahogy a még mindig szaggató kezem a vér tombolásával a fejemben egyre keményebben lüktetett!

George Andrew Goodwin

Raina Maddox

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: George és Raina - Egy kis lakberendezés...   Vas. Márc. 18, 2018 6:32 pm

Fájdalmat akartam, nem csak a magam részéről, de neki is kijárt. Na nem amiatt, ahogy mozdult bennem, ahogy megdolgozott, ahogy éreztem, minden egyes lökését élvezettel fogadtam magamba, nem.. többre volt szükségem, nem csak egy sima - őrülten jó - dugásra. Akartam, hogy közben kínzó legyen az, ahogy vele voltam. Nem mozdultam, bevártam az asztal másik oldalán. Nem menekültem előle, látni akartam az agresszivitást, a fölényességet benne velem szemben. Hevesen süllyedt és emelkedett a mellkasom, odalent mélyen pedig egyre inkább sürgetett valami, hogy kell! Nagyon kell nekem!

- Így szeretem - nyögtem kicsivel mélyebb hangon, ahogy magához rántva a hajamba markolt, amit imádtam, egyszerűen megvesztem tőle, abszolút nem mutattam ki, hogy legyőzött volna, sőt. Csak még jobban tüzelt az, ahogy gyűlölködve nézett rám, és ahogy a kibelezést említette, egy pillanat alatt szorultak ujjaim a legnemesebb testrészére. - Az neked is fájni fog, seggfej - valamennyire azért rontott a fenyegetésen az, hogy a legszívesebben könyörögtem volna neki, hogy legyen durva, hogy élje ki rajtam minden perverzióját, és ha már én lehetek kurva, ő kiérdemelte a seggfej becenevet. De a következő pillanatban... kérnem sem kellett.

Élvezettel nyögtem fel az asztalhoz préselődve, a heves mozdulattal járó fájdalom pedig csak megfűszerezte azt, amit kiváltott bennem az állatiassága. Hogy szerettem keményen? Az nem kifejezés! Elértem azt, hogy ne finomkodjon, és amit kaptam, szinte szétfeszített, és ameddig az agyam kiáltozott, hogy szinte megerőszakolnak, én akartam a testemben, lüktetve, fájón, a fickó mozgása pedig csak még inkább feltüzelt. Körmeim az asztalt borító filcbe mélyedt, felszakítva annak anyagát is, de nem érdekelt, a francba is, amikor azt kapom, amit akartam! Minden egyes nyögés, a testemet bitorló és birtokló lökések egyre élesebben vetítették előre a közelgő újbóli orgazmusom, de még nem, nekem nem volt elég ennyi. Igaz, már rég megadtam magam neki, imádtam, hogy ennyire állatias volt, újból behódoltam neki, egy ideig nem is mozdultam, csak hagytam, hogy a testemet kihasználhassa, de végül megmozdítottam a csípőmet tesztelve a határaimat. Amikor elmaradt a beígért kibelezés, és ő éppen nem mélyen bennem járt, egy hirtelen mozdulattal mozdultam el az asztaltól, hogy én csúszhassak rá, ami persze újabb nyögést forrasztott ajkamra.

Kissé fel is emelkedtem az asztalról, de csak hogy kitámasszam magam rendesen, aztán előbb lassan, szinte teljesen kiengedve magamból újra megmozdultam, egyetlen sima mozdulattal felé lendítve a csípőmet, hogy kíméletlenül visszaengedhessem oda, ahol nagyon is imádtam. Francba, volt, ami tetszett tőle. Nem akartam, hogy abbahagyja, de utáltam passzív lenni, egyik kezem a combjaim közt lassan siklott végig, egészen addig, ameddig őt nem érinthettem, a bársony puhaságú bőrt.
- A hajam.. imádtam... úgy a legjobb - sikerült két nyögés közben ezt a pár szót kimondanom, és csak remélni tudtam, hogy megértette, azt akartam, ne kíméljen, egy cseppet sem.

George Andrew Goodwin

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: George és Raina - Egy kis lakberendezés...   Vas. Márc. 18, 2018 11:42 pm

m...

- Így szereted, miii? - kérdeztem vissza még mindig szorosan tartva a kezeimben, és egy pillanatra meg is akadt a lélegzetem, ahogy éreztem a keze körém fonódik, de közben tisztában voltam vele, ha bármivel is próbálkozik, itt helyben megdöglik! - Meg ne próbáld, különben.. ! - villant meg a szemem, de úgy tűnt ért a szóból, vagy csak ilyen jó a meggyőzőképességem, mégis vérben forgó szemekkel köptem a következő szavakat, és már cselekedtem is!

- Hát akkor SZERESD! - dobtam vissza egy pillanat alatt az asztalra, és ha ez kell neki, ezt is kapja, döftem olyan erőteljesen bele, hogy eszébe ne jusson még egyszer pattogni, vagy akár hogy bármivel ellenem jöjjön!

Hogy mit művelt?? Először semmit, és én nem is hagytam hogy bármit is megengedjen, csak hajtottam.. újra és újra.. ahogy legyőzve a lüktető fájdalmat a kezemben, egyre erősebben forrt fel a vér tovább az ereimben.
Nem tűnt fel amikor mozdult! Először! Aztán már csak azt éreztem, ahogy rám tolat, és hogy tetszett? Az isten bassza meg, kurvára tetszett nekem, ahogy engedtem a szorításon, és a másik kezem is belé mart, élesen, a gyönyörűen húsos seggébe, és úgy hagyva neki szabad teret, mégis szorosan tartottam, hogy ha akarna se pattoghasson többet! Mégis imádtam, ahogy még mindig harcol ellenem.. Az egekbe emelt, ahogy készséges, mégse engedi hogy nyerjek! Őrült vigyor futott szét az arcomon, pláne amikor megéreztem azt a befurakodó kezet, és igen, mondhatom, hogy csillapított az erőszakosságomon, mégse engedtem hogy bármi kedvemnek ellenkezőt tegyen! Csak hajtottam tovább, úgy ahogy nekem esett jól, és amikor szinte könyörögni kezdett, orbitálisat dobva a véremen, ép kezem engedte el a seggét és kapott a hajába szorosan.. mélyen.. egy pillanatra sem engedve, a fejét teljesen hátrafeszítve, amíg csak ment, hogy ne törjön azonnal és darabokra a gerince.

- Ugye tudod.. - hajoltam fölé aztán szinte teljesen, fél kézzel az asztalon támaszkodva meg, hogy minden egyes újabb lökéssel szilárd támasztékot vegyek és egy pillanatra sem hagytam abba mozgást a testében, másikkal a haját teljesen feltekerve és oldalra rántva hogy a fülébe hörögjek - hogy egyetlen rántás.. - téptem meg a haját egy pillanatra - és neked véged.. - vigyorodtam el a heves lihegés közben, de ekkor tört rám az egész, Mennyországot ígérő lehelete, és minden izmom megfeszülve, panaszos nyögésként kitörve a torkomból, a hajába fűzött kezem automatikusan rándult meg.

George Andrew Goodwin

Raina Maddox

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: George és Raina - Egy kis lakberendezés...   Hétf. Márc. 19, 2018 12:18 am

Teljesen elvette a maradék eszemet is a hevessége, ahogy akarattal volt olyan vad, heves és egyszerre uralkodó minden egyes lökése, mégsem hagytam, hogy csak ő nyerjen! Nem akartam, hogy leterítsen teljesen, még akkor sem, ha az volt minden vágyam, hogy totálisan emésszen fel az, ahogy bennem járt. Újra és újra, mélyen, erőszakosan, és amikor szinte könyörgőn parancsoltam neki, hangos, rekedt nyögés hagyta el a számat, amint engedett a vágyamnak. Már vele mozdulva, mégis hagyva, hogy kiélje magát a hangja, ahogy az ígéretét még egyszer megerősítve szólt hozzám, megborzongtam kéjesen hozzápréselődve valamikor.. két lökés közben.

- Fogd be! Most fogd be és dolgozz meg - utasítottam őt megint nyögve annak ellenére is, hogy amúgy igaza volt, de jobban érdekelt a hajamba maró, azt húzó keze és a kettőnket is az egekig röpítő, bennem mozgó férfiassága, mint sem olyanon filozofáljak, hogy megölhetne. Már megtette volna, ha nem élvezné ennyire a dugást! Éreztem, ahogy megrándult bennem, az asztal filcét karmoló körmeim ismételten végigkarcolták az anyagot, amint a körülötte, őt körbefonó izmaim is pulzálni kezdtek a hevességre, és azt az érzést hülye lettem volna elengedni. Hajtottam, akartam, hogy élvezzen, ezért is mozdultam előtte még erőszakosabban, akarva, hogy halljam a hangját, miközben elmegy bennem, és ahogy az én testem is megadja magát.

Lassan kezdett csitulni aztán a testem, miközben a tüdőm szinte ki akart szakadni, kezem már remegve támasztotta az asztalt, és csak hogy megnézzem, az orgazmus ellenére is éber-e, megfeszítettem a gerincem, hogy kicsit eltépjem a kezéből a hajam, de eszem ágában sem volt most az akaratával birokra kelni. Azt akarta, hogy tudja, ha engem megkapott, attól még ugyanolyan lázadó voltam, a behódolásom ellenére is. Egy nyögéssel húztam el a combjainktól az őt érintő kezemet pár pillanattal később megtámaszkodva az asztalon.

- Ha azt mondod, nem érem meg a kétszázat, esküszöm, hogy képen töröllek - mosolyogva a gyönyörtől, lihegve voltam képes mindezt mondani, és csak úgy megmozdultam még egyszer rajta, halkan felnyögve az érzésre, mert a hevességét követően valamennyire fájdalom is átjárta a testem, és csak most éreztem igazán, hogy már nem mozgott bennem hevesen, birtoklón. - Még ha ezzel azt is érem el, hogy el akarod roppantani a nyakam - mozdultam meg ismételten előtte, egészen rácsúszva a férfiasságára csak úgy a biztonság kedvéért.

George Andrew Goodwin

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: George és Raina - Egy kis lakberendezés...   Kedd Márc. 20, 2018 4:09 pm

Hallottam még a hangját, valahol messze, de az agyamat már elöntötte a kirobbanó élvezet köde, és lélegzetvisszafojtva tépve meg a haját a kezemben, megfeszült testtel élveztem ahogy berobbanok.

Vége volt. Mégis szükségem volt néhány percre. A tüdőm zihált, én meg... Ekkor fűztem csak le a kezemet az előttem feszülő hófehér bőrről ami vörös színekben játszott a megdagadt kezem alatt. Kurvára fájt! Egyre jobban! De a tüdőm még mindig zihált, és még mindig nem tudott érdekelni a fájdalom.
Akkor kaptam észbe amikor mocorogni kezdett. A haja? Már nem érdekelt. Már megfizetett. Talán... - vettem én is lazábbra a testtartást, hogy megfeszült izmaim pihenni kezdjenek, de amikor tolattam volna hogy szabadon engedjem, ő volt az aki újra mozdult.
Vigyorognom kellett...

- De... Talán annyit megérsz... - beszéltem a még mindig vigyorgó fejem mögött, de éreztem ahogy megfeszülök, amikor megint tolatni kezdett. Egy pillanat alatt rázott ki a hideg. - Vagy talán még többet is amikor nem baszakodsz golyókkal... - simított végig még egyszer a hófehér seggén a kezem, és muszáj volt még egy hatalmasat sóhajtsak ahogy utoljára belemarok. - Máskor! - vettem egy pillanat alatt szilárd hangot és kicsúszva belőle, hiába játszadozott, léptem hátra egyet, és egy nagyot nyelve mértem fel gyorsban a terepet. A gatyám valahol a másik oldalon, a kezem egyre szarabb.. a pénz.. a pénzt vinnem kell Franknek, még ha szívesen le is nyomnék ezzel a kis ribanccal még egy menetet... Később! - emlékeztettem magam. Mindennek eljön az ideje. - sóhajtottam fel, csak nehezen győzve meg magam, és elindultam az asztal mellett megcélozva a földön heverő gatyámat.

- De még egy ilyen manőver és tényleg kicsinállak! - fordultam vissza már a másik oldalról felé, a hangom már lazább, megnyugodott, kevésbé feszes, miközben a szemem már belőtte a gatyámat és érte nyúlva csak nehezen bújtam bele.

- Ha neked az kell, hogy szarrá verjelek, csak egy szavadba kerül! Hidd el, én is élvezem! - beszéltem teljes természetességgel - De ha még egyszer.. bepróbálkozol valami... - tartottam egy pillanat szünetet - ilyennel.. - emeltem fel a kezemet, hogy megnézzem - Ne vegyél rá mérget, hogy megéred a holnapot. - sóhajtottam egy újabb kellemeset, de nem viccelek. Minden egyes szót komolyan gondolok. Ha baszakszik velem, nem fogom vissza magam.

George Andrew Goodwin

Raina Maddox

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: George és Raina - Egy kis lakberendezés...   Kedd Márc. 20, 2018 11:03 pm

Egy pillanatra megengedtem magamnak, hogy magabiztosan elmosolyodjak. Persze ezt ő aztán biztos, hogy nem látta, de kit érdekelt? Tudtam, hogy többet is érek, mint egy isteni dugás, na meg kétszáz dolcsi, ahhoz neki nem kellett volna az egyetértését adnia. Felsóhajtottam mégis, ahogy eltűnt a testének melege mögülem, de nem állítottam le, csak támaszkodtam továbbra is az asztalon, végigkísérve pillantásommal a mozdulatait, egészen addig nem is tettem mást, ameddig fenyegetni nem kezdett, akkor ellöktem magam a biliárdasztaltól, csak hogy ne legyek egy kicsit sem áldozati bárány szerepben.

- Ahhoz nekem is lesz egy-két szavam, Édes - toldottam meg a nyugodt hozzáfűzésemet a szavaihoz egy gúnytól maró becézést, amit legszívesebben lenyomtam volna a torkomon, de ha már kicsúszott, hát üsse kő, nem igaz? Nem zavartatva magam, hogy még mindig pucér voltam, felvettem a padlón heverő felsőjét nyújtva felé. Lehet, hogy paraszt voltam, de nagyjából kilapítottam a kezét, ennyit talán megérdemelt. Vagy nem? Nekitámasztottam a hátsóm a bútornak, szabad kezem pedig egy pillanatra végigtapogatott egy felülről láthatatlan rekeszen, hogy a következő pillanatban már egy pillangó kést szorongatva mosolyogtam rá a fickóra.

- Honnan gondolod, hogy csak egy rohadt golyóval tudnék próbálkozni? Ugyan. Ennyire nem kellene kezdőnek nézned - letettem magam mellé a kést, mert nem akartam még továbbra is hülye játékot űzni vele, különben is már túl sok ideje volt itt, nekem pedig kijárt már egy tisztességes pihenés a morfinnal, hogy még csak vissza se térjen a néha-néha rám törő fájdalom. - Meg amúgy is, meg ne sértődj, de szerintem nem lesz következő alkalom. Te sem, én sem akarom hullazsákban elhagyni a helyszínt, ami egyébként elég esélyes, ha minket összeereszt valaki - végignéztem még egyszer a fickón, és ha elvette a pólót, a konyha felé indultam, ami annyiból állt, hogy pár métert megtettem egy világosbarna szekrénysorig, hogy feltegyem a teavizet forrni.

- Legközelebb másik szállítónak jobban is örülnék - pillantottam vissza rá, felvéve ugyanazt a kedves-láthatatlan-köntöst, ami nálam nem létezett az utóbbi években, csak a munkaadóm és barátom felé voltam normálisabb, a többieket leszartam, magasról méghozzá. - Talán nem ribancozna le annyiszor, amennyiszer te tetted - szárazon, mindenféle sértettséget nélkülözve közöltem vele. Felőlem annak hív, aminek akar, de azért ez a jelző nagyon is távol állt tőlem. Amit persze nem kell tudnia, de nem is érdekelt a véleménye. - Szóval mennyivel fogsz megkopasztani? - indultam vissza felé, csak hogy eszébe ne jusson többet elemelni, mint amennyiben megállapodtunk.

George Andrew Goodwin

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: George és Raina - Egy kis lakberendezés...   Kedd Márc. 20, 2018 11:41 pm

Mondjuk hogy tetszett ahogy fellengzősen védekezett. Bár szemernyi kétségem se volt afelől, hogy csak egyetlen roppantás és darabokra töröm, de most kimerült voltam és a kezem is kurvára lüktetett. Megérdemelt volna a kiscsaj még egy durva menetet. Mégis.. ideje mennem.

- Csak nehogy elszorítsam a kis nyakadat mielőtt beszélnél.. - beszéltem teljes nyugodtsággal és természetesen, ahogy a felém nyújtott pólóért nyúlok. Közben viszont... a másik kezem már a doboz cigiért kajtatott a hátsó zsebemben.
Ekkor került elő a bicska. Ezen most meg kéne ijedjek?

- Az lenne az utolsó próbálkozásod. - kacsintottam rá, de már valami vigyorféle is ott feszített a szemeimben, a cigi a számban, és felé nyújtom a dobozom. Ha kell neki, vesz belőle. Ha nem.. több marad nekem.
Hogy vett e? Részletkérdés. A dobozomat ugyanúgy csúsztatom vissza a zsebembe, és fellobbanva a láng, mélyet szívtam bele. - Hm. Nem is hülye gondolat. - méláztam el - Amúgy is jobban szeretem, ha valaki készségesebb...- engedtem ki a füstöt a fogaim között, csak lassan és ütemesen, és ahogy ringó mozdulatokkal elhagyta a helyszínt, a pólómért nyúlva lassan magamra húztam. Tényleg mennem kell! A főnök kicsinál amiért kések! Vagy egyszerűen azt hiszi leléptem a lével, és rám küld valami... hát valaki cseppet se kellemeset.

- Az igazság sosem kellemes.. - beszéltem szárazon, miközben a pénzemet kerestem, de ahogy szemem a rommá tört üvegre tévedt, a szétszóródott porral körülötte, csak felmarkolva a pénzemet fordultam vissza az időközben felém tartó nőhöz.

- Ennyi pont elég lesz. Mondjuk, hogy megérted azt a kétszázat. - tettem hozzá szellemesen, de még valamit muszájnak éreztem közölni vele. - Azt a cuccot ott.. - vettem ki a szálat a fogaim közül - Meg ha lehet ne nyald fel, mert legközelebb nem lesz meg a kis "mellékesem". - beszéltem tovább szenvtelenül, hisz az üveg.. még az kéne hogy a torkán akadjon, szopásban rég láttam már ekkora tehetséget!

De mondjuk a többi se kutya...

George Andrew Goodwin

Raina Maddox

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: George és Raina - Egy kis lakberendezés...   Kedd Márc. 20, 2018 11:51 pm

Nem reagáltam le a fenyegetéseit. Lehet, hogy Vinnie takarított el általában utánam, ha a múltamból valaki felbukkant, vagy éppen kerestek, de nem voltam védtelen, és ha kellett, ugyanolyan mocskossá vált a kezem, ha valakit el kellett pakolnom az utamból. Nem mintha élveztem volna azt, hogy eljátszadozom valakivel órákig - fájdalomtól átitatva - de ha kellett, megtettem. Ezért sem éreztem magam fenyegetve. Ha bántani akarna ez a fickó itt, abban biztos lehet, hogy ő sem fogja megúszni sértetlenül. Az fix, hogy mindent megteszek, csak hogy tovább maradjon a nyakam a helyén. Mégis megvontam a vállaimat nem törődöm módon, csak hogy lássa, ameddig csak szavakkal támad nekem, jó dolgunk van mindkettőnknek.

- Én pedig a dominánsabb faszikat szeretem. Elég gáz, hogy úgy kellett belőled előhoznom - válaszoltam cigivel a számban, elkapva a fickó csuklóját, hogy az öngyújtó lángjánál az én szálamat is meg tudja gyújtani, miközben a szemeibe néztem csak úgy a hecc kedvéért. Nem, egyáltalán nem féltem tőle, és ha idegesíteni kellett, akkor álltam a rendelkezésére. Viszont az igazság említésénél egy amolyan menj a picsába nézéssel és a középső ujjam felemelésével válaszoltam. Rohadj meg, seggfej!

Feszült mosoly jelent meg arcomon, hogy mennyit értem meg, követve a szemeimmel a mozdulatait csak egy te-most-szórakozol-velem szemöldökfelvonással néztem vissza a fickóra. Nem voltam már kezdő, sem pedig hülye, hogy az üvegszilánkokkal tömjem magam, amikor ott volt a rendes szer is.

- Nem kell attól tartanod, hogy annyira betépek, hogy szilánkot zabáljak. És mondtam már, hogy nem lesz legközelebb. Majd úgy kérem, hogy ne az a tuskó hozza a cuccot, aki most volt nálam - bűbájos mosollyal néztem végig rajta ismét, kivéve a cigimet a számból is fújtam ki lassan a füstöt, ami szürkés pamacsokban szállt felfelé a plafon felé. Megroppantottam a nyakamat is, a kanapéhoz lépve lazán magamra kaptam a tegnap ledobált felsőmet, ami csak csípőig takart. Na és? Szemforgatva felvettem még a combközépig sem érő bőrszoknyát is, csak hogy még véletlenül se gondolja meg magát a távozással kapcsolatban. Nem mintha annyira marasztalni akartam volna. Megkaptam, amit akartam, de túl régóta volt már a lakásomban.

- Ideje kitenned a segged - az asztalhoz menve az apró zsebbe süllyesztettem a fiolát, és mindenféle bemutatkozást mellőzve elléptem a fickó mellett, egészen az ajtóig menve, amit szélesre tártam a pacák számára, jelezve, hogy elérkezett a búcsú ideje. - Nem lesz legközelebb. Még egyszer nem akarlak meglátni itt - néztem egyenesen a szemeibe komolyan, csak hogy tudja, tényleg így gondoltam. Nekitámasztottam a hátam az ajtó lapjának, várva, hogy kitaláljon a lakásomból a fickó.

George Andrew Goodwin

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: George és Raina - Egy kis lakberendezés...   Szer. Márc. 21, 2018 12:15 am

Megint járt a szája. Miért is nem csodálkozom ezen? Most mégse tudott felbaszni, most túúúl kellemes volt ahhoz, hogy megint neki essek.

- Bekaphatod, Nyuszikám! Bármikor. – kacsintottam rá röptiben, de egy kellemes művigyort még érdemes volt hozzáküldeni. Se szó se beszéd, kimerült voltam hogy egy riherongy kis szuka sértegetésein fennakadjak. És különben is... Frank vár. Mennem kell, lesz még alkalmam a seggére hágni a már nem is olyan kis csitrinek, majd akkor megmutatom neki ki is a domináns!
Amikor újra ott volt, tőlem nem messze, megint megcsapott az az illat. Hm. Egyhamar nem megy ki a fejemből, - ahogy a kezem sem - de a pénzre koncentrálni most mégis fontosabb volt, mint a nőre.

- Hm. – rántottam vállat nemtörődve – A mocskos drogosoknál sose lehet tudni. – csak félig elfordulva jegyeztem meg, ahogy egymás után lapozgatva számoltam meg a pénzeket, nem e hiányzik belőle. Nem fogom az ééén nyakamat kockára tenni, csak mert egy hülye kis rüfke azt gondolja jó hecc lenne engem is megszopatni. Az maradjon az ő reszortja.

- A tuskó farkától viszont úgy élveztél, hogy még a ház is beleremegett! – fordultam is vissza a szavaira, ahogy a farzsebembe gyűrtem a pénzemet. Fintorgott. Na ja! Nem is számítottam többre. Ha egyszer igaz, hát igaz. Lazán fordított hátat hogy eltűnjön előlem, én meg kiszáradt szájjal nyammogtam egyet. Oké, nem ártana valami erős, ami lemossa a szennyet. – jött a gondolat, szemmel körbefutva a lakáson nincs e elől valami pia, vagy akár egy üveg whisky, de amikor a nagy büdös semmiből visszatért a szemem, már megint ő az aki hápogott és egy pillanat alatt suhant el mellettem. Kis híján vigyorodtam csak el. Végül is.. mindegy. Megkaptam ami járt, ezért lassú, hangosan felkopogó léptekkel indultam el az ajtó fele és csak közvetlenül az orra előtt álltam meg.

- Fogod még sikoltani a nevemet… - hajoltam hozzá közel, egész a két szemére, és suttogtam halkan, mégis elégedett szórakozással a képébe, aztááán.. elmosolyodva téve meg az utolsó lépéseket, kiléptem az ajtón. Hm. Már ez a nap is megérte... – kezdtem valahol félúton fütyörészni és úgy másztam le a kocsimig a térre.

Jöhet a következő!

Thanks! Wink

George Andrew Goodwin

Ajánlott tartalom

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: George és Raina - Egy kis lakberendezés...   

George és Raina - Egy kis lakberendezés...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next