HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦
Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.

Admin hírek

2018.05.25.
Új staff a csatasorban! *-*KLIKK ;)
Amy

2018.02.14.
Vééégre meghallgatott az a bizonyos.. Részletekért Kit-KATT..

2017.10.30.
Minnt a befőttek...
Részletek helyben.

2017.08.16.
Új idők, új lépések... Új emberünkért KATT! ;) :)

2017.08.11.
Ha Új vagy, vagy Osztódással szaporodsz, katt IDE! :)

2017.05.03.
KÖSZI-KÖSZI, örök HÁLA! :)
Mert nem vagyunk HÁLÁTLANOK!(klikk) :)

2017.01.25.
Mert megújulni KELLL! ;) Részleteket ITT.. találtok.

2016.11.02.
Jfyi - biztonsági mentegetőzés. ;) klikk :D
Amy

2016.09.05.
És ELHISZITEK!?? :D
Nemcsak hogy végre elkészültünk, de ÚJ.. embert is köszönthetünk soraink között! ;)
NYITÁÁÁÁÁÁÁÁÁS!!! :D

Részleteket ITT... találtok! ;)

2016.07.15.
RÁTOK van szükségünk!!! Részleteket ITT.. találtok. ;)

2016.05.20.
Éééééés vannak már unaloműző játékaink is! ;)
Let's play! ;)
Amy

2016.04.11.
A mai naptól "Média" részlegünk is megkezdte a működést, használjátok egészséggel! :)

Bővebb információért ->> KATT..

2016.04.04.
Csini, friss és ropogós új dizájn ;)
Amy

Egy kis kiegészítésért.. ->> KATT..

hangulat
♦ ♦ ♦
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

a város
Latest topics
» Keresettek
by Ville Deadman Wallow Csüt. Nov. 15, 2018 2:18 pm

» Műsoron a kávé
by Gloria "Sapphire" Salinas Vas. Okt. 28, 2018 8:19 am

» Danny & Darren
by Darren Curtis Szomb. Szept. 22, 2018 7:05 am

» Pozitív végkifejlet
by Vincent Morris Belvedere Pént. Szept. 21, 2018 4:00 pm

» Danny & Danielle - LA útjain
by Danny Doyle Haynes Pént. Szept. 21, 2018 12:22 pm

» Make the devil cry
by October Soininen Csüt. Szept. 20, 2018 6:15 pm

» I came here for money, but I can be your fangirl too
by Jerome Brightman Csüt. Szept. 20, 2018 5:55 pm

» Világképek karambolja - In flagranti
by Jerome Brightman Csüt. Szept. 20, 2018 5:34 pm

Weather

walkin’ in

♦ ♦ ♦

Top posters
Ville Deadman Wallow

October Soininen

Elizabeth Jensen

Don Heckley

Gloria "Sapphire" Salinas

Danielle C. Portland

Gabriel Sadik

Danny Doyle Haynes

Raina Maddox

Johanna M. Riley

just write
Vegas FM
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (30 fő) Vas. Május 06, 2018 3:19 pm-kor volt itt.
Just feel it..

♣ ♣ ♣

Come back soon
♦ ♦ ♦

Drága Vendég!
Köszönjük hogy voltál.. hogy vagy, és gyere is vissza minél hamarabb!

Találkozunk méég! ;)

Share | .

A félelem bére

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Nora Raynhood

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: A félelem bére   Pént. Jún. 15, 2018 6:31 pm

Nora & Keith

Pecos Legacy Park

*A játszótér most sem volt éppen a csend és nyugalom színtere. A megszokott helyet foglaltam, ahogy minden nap. Ezen a padon ismertem meg Sapphire-t is. Az emlék felbukkanása mosolyt csal az arcomra. Jó néhány hét eltelt azóta, van vagy három, négy hónapja. Ez onnan is látszik, hogy a Pöttöm a babakocsiban jócskán növésnek indult. Fehér fogacskáit villogtatja rám, ahogy teliszájjal mosolyog. Vidám, kiegyensúlyozott baba.
Hőség van. Ez meglátszik a játszótér forgatagán is. Aki csak teheti, árnyékba menekül, vagy valami egyéb módon védekezik. Például kalappal, vagy éppen majdnem pucérra vetkőzéssel. Jómagam aprócska fehér pamut nadrágot viselek, melynek szára éppen csak ráér a combomra, dereka alig valamivel haladja meg a csípőm vonalát. Felül kombinépántos, szintén fehér pamutból topot, alja szabadon hagy egy tenyérnyi sávot a hasamon. Lábamon saruszerű lábbelit viselek, melynek szíjai rafinált módon tekerik körbe a bokámat. Mobilom a padon pihen lábam mellett, aprócska táskám a babakocsi hálójában, a baba holmija mellett.
A könyv most is velem van, igaz már nem az Üvöltő szeleket olvasom. Ezúttal valami szerelmes regény akadt a kezembe, abból a vad vadnyugati időkben játszódó. De most félig becsukva fekszik az ölemben. Tekintetem Pöttömöt fürkészi, türelmetlenül nyöszörög álmában. Őt is kínozza a meleg. Pedig a peluson kívül nincs rajta más. Óvatosan ringatom a kocsit, hátha visszaalszik még. Már ismerem Őt. Ha nem alussza ki magát eléggé, akkor egész délután nyűgös lesz.
Sóhajtva pillantok el a homokozó irányába. Néhány kitartó gyerek túrja csak a fehér kristály szemcséket, felnőttet a fák árnyékában látok. Jó néhányan hazafelé indulnak, kissé csendesebbé válik a park.
Visszatérek a könyvhöz. Elmerülök az olvasásban.*

"Angyal vagy! Szólt az ördög, és elvigyorodott."

Vissza az elejére Go down

Keith Richard Duff

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : milliomos strici

TémanyitásTárgy: Re: A félelem bére   Szomb. Jún. 23, 2018 12:30 am

- Tökkéletes! - igazítom meg azt az öltönyt a tükörben, ami a legjobb minőség, a legdrágább darab, és azt, amit soha nem engedhettem meg magamnak, amit Blake kedvenc szabója kreált.
Egy dologban mindig is igaza volt a bátyámnak...
Mocskosul tudta mitől döglik a légy!

Egy utolsó pillantás a képnek, azzal néma csendben lépek ki a luxuslakosztály ajtaján. A repülőút hosszú volt... de eszemben sincs pazarolni egyetlen további átkozott percet sem. Valaki vár rám... Valaki olyan, aki biztos vagyok benne kitörő örömmel fog adózni a viszontlátás örömének, és eszemben sincs akár egyetlen percet sem megvonni tőle.

A limuzinhoz érve a szálloda előtt, kelletlen adom át magam az ajtónyitás mellé járó hőnek. Büdös egy város, és annyira émelyítő... Mégis beszállok.
A kocsi felmorog, elindulunk... és véremben felpezsdül a viszontlátás szele. A nyálam összefolyik.. a fogaim között megbizsereg az érzület bűze, és széles-hosszú csíkká húzza a fogsorom. Már alig várom a pillanatot...

Vegas képe a szokásos hazug képpel fogad. Csakúgy mint utoljára évekkel ezelőtt.. Kettő?? Vagy négy? Az idő olyan mocskosul rohan, mégis inkább az érzelmek azok amik idekötnek. Az egykor volt sok vinnyogó ringyó még ma is mámorító hangja a fülemben, egy pillanat alatt hozza vissza a régi ösztönöket. Muszáj hogy lehunyjam a szemeim... Mélyet szippantok... Először a levegőből az áporodott kocsiülésen, de aztán az én kis második kedvesem is a segítségemre siet, és máris megnyílik a gyűrűm. Csak egy.. és mégegy szippantás... Csak kellemes aromát adni a nyelvemen terjengő íznek, és hogy képes legyek kivárni a pillanatot. Hogy neadjam.. FÖL! Hiszen már csak rövid méterekre vagyok...
És akkor lassít le az a tetves járgány.

- Uram, megérkeztünk. Ez a Pecos Legacy Park.

A savanyú szolga hangja töri ketté a képzetet. Alapesetben nem érdekelne, de most biztosíték, hogy megérkeztünk.

- Biztos hogy ittvan?? - fordulok oda a mellettem tetvészkedő szarházi felé, de az nem várva további szövegre belekezd.

- Biztos! Minden egyes délután idehozza a Stevenson(?) család gyerekét és itt tölt el minimum másfél órát!

A hang karcos. Kellemetlenül nyiszálja az elmém, én meg érte kapok.

- Ajánlom hogy ittlegyen!- kapom el az ingét, ahogy nézek bele a szemeibe.. De aztán elengedem... Hátrahagyom az izzadt disznót, és az ajtó megnyílik előttem. A kintről beáradó hőség azonnal arculcsap. Megfintorodok a kérdésben, de még ez sem fog visszatartani.

- Hátul szokott üldögélni, a játszótér mellett..! - a hátam mögül hallom.. a kocsiból szivárog a ziháló lehelete, én meg egy percig sem tágítok.

- Dobd ki! - vágom a savanyú képű sofőrnek, az meg tudja mi a dolga.
Kényelmesen megigazítom az öltönyömet...

Kiválasztom az irányt. Azt, ami nemrég még az orrom előtt egy papíron tekergett, A.. térkép. Bevágtam minden percét, még csukott szemmel is odatalálnék.. És meg is látom.. nem is olyan messze..
Az izmaim fékevesztett rándulással reagálnak a képre, és érzem ahogy a vérem forrni kezd.
Melegem lesz... Vagy csak a forróság szele!??
Végigsimul azon a gyönyörű lábon... azon a kikacsintó hasfalon, a vágtázó tekintetem.
Még most is a nyelvemen érzem az ízét...
A lábainak ölelése beégett az elmémbe, és érzem egy pillanatra, csak egy átkozott.. féktelen pillanatra hogy elgyengülök...
De aztán a szemeim őrült dúvadként rántanak össze.

MEGVAGY!

Nora Raynhood

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: A félelem bére   Csüt. Jún. 28, 2018 1:39 pm

Nora & Keith

*Megszomjazom. A könyv az ölemből a padra kerül, felfelé fordított gerincével, nyitottan. Lágy szellő támad a fák aljában, némi enyhülést nyújtva a forróságban. Bágyadttá válik a világ. Előre és kissé oldalra hajolok, hogy a kocsi hálójáig érhessek. Ujjai egy műanyag flakon köré fonódnak. Érzem, hogy a benne tartott folyadék már-már langyos. Nem sokat fog oltani a szomjamon, de még is csak folyadék.
Lecsavarom a kupakot, félig lehunyt szemmel kortyolok párat. Ezúttal a palackot engedem az ölembe, felpillantok. A játszótér még inkább elcsendesedik, lassan nekem is visszafelé kell indulnom a babával, közeleg az étkezési ideje. Ha nem érek vele haza időben, végig fogja üvölteni az utat, azt meg az anyja viseli nehezen. Hozzá teszem, jogosan. Mert ha egyszer időben érek haza, miért is késlekednék? Amúgy nem szoktam késni.
Mielőtt visszazárnám a flakont, újra ajkaimhoz emelem, és még néhányat kortyolok a vízből. Ezúttal szemeimet nem zárom össze annyira, s ahogy mozgást érzékelek a tér túloldaláról, akaratlanul is arra felé fókuszálnak íriszeim.
Az egyik öblös fa mélybarna törzse mellett ismerős alak bukkan fel. Túl ismerős, vonalai beleégtek már régen a retinámba. A félelem nem felkúszik a gerincem mentén, hanem úgy csap le rám, mint egy lavina. Földhöz vág, maga alá temet.
Rémülten felugrok, a flakon az ujjaim közül messzire repül. Szívem a torkomban játszik gőzkalapácsot, megsüketít a dobolás. Jobb tenyerem ajkamra tapad, elfojtani a feltörni kész sikoltást. Ostoba három majomnak képzelem magam, ahogy másik kezemmel hol fülemet dugaszolnám be, hol látásomtól fosztanám meg magam. Azt hiszem, soha nem kellett még ennyire pisilnem.
Reszketek, mintha tél lenne legalább is, hátamon jeges veríték patakja csordul.
Újra odanézek.
A fa alja üres, senki nincs ott. Valahol, valamikor a játszótér is teljesen kiürült. Csak én vagyok ott a Pöttömmel. Remegve, rogyadozó térdekkel hajolok előre a könyvvért, s felemelés közben csukom össze. Mit számít, hol tartottam! Ebben a pillanatban semmi sem számít, csak eltűnni innen, minél hamarabb, és minél messzebb.
Újra átpillantok a tér túloldalára. Még mindig nincs ott senki. Zakatoló szívem nagyon lassan kezd lassuló ütembe.
Megkeresem a flakont, még van benne egy kis víz. Nem számít, hogy valamennyi kifolyt a fűre. Megtörlöm a száját, beleiszok. A langyos, legördülő folyadék megnyugtat. Bizonyára csak képzelődtem. Mostanában túl sokat merengtem a múlton, és biztosan ez hozta elő a csalóka látképet. Vélhetően elment ott valaki, aki hasonlított RÁ. Ezzel nyugtatom magam, s visszalépek a babakocsi mellé. Cloei Stevenson békésen alussza a babák álmát. Felsóhajtok.
Nekiállok, hogy összeszedegessem holmimat a padról, nincs sok. Néhány perc, és elindulok haza. Lassan megnyugszom. Nem lesz baj. A képzelet olykor megtréfálhatja az embert.*

"Angyal vagy! Szólt az ördög, és elvigyorodott."

Ajánlott tartalom

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: A félelem bére   

A félelem bére

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal