HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦
Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.

Admin hírek

2017.05.03.
KÖSZI-KÖSZI, örök HÁLA! :)
Mert nem vagyunk HÁLÁTLANOK!(klikk) :)

2017.01.25.
Mert megújulni KELLL! ;) Részleteket ITT.. találtok.

2016.11.02.
Jfyi - biztonsági mentegetőzés. ;) klikk :D
Amy

2016.09.05.
És ELHISZITEK!?? :D
Nemcsak hogy végre elkészültünk, de ÚJ.. embert is köszönthetünk soraink között! ;)
NYITÁÁÁÁÁÁÁÁÁS!!! :D

Részleteket ITT... találtok! ;)

2016.07.15.
RÁTOK van szükségünk!!! Részleteket ITT.. találtok. ;)

2016.05.20.
Éééééés vannak már unaloműző játékaink is! ;)
Let's play! ;)
Amy

2016.04.11.
A mai naptól "Média" részlegünk is megkezdte a működést, használjátok egészséggel! :)

Bővebb információért ->> KATT..

2016.04.04.
Csini, friss és ropogós új dizájn ;)
Amy

Egy kis kiegészítésért.. ->> KATT..

hangulat
♦ ♦ ♦
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
Chat

a város
Latest topics
» RocknRolla
by Raina Maddox Yesterday at 10:56 pm

» Call me maybe
by October Soininen Yesterday at 11:15 am

» Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma
by Jaana Soininen Yesterday at 11:12 am

» The homecoming
by Raina Maddox Hétf. Júl. 24, 2017 7:42 pm

» You cannot make me blue
by Layla Seymour Hétf. Júl. 24, 2017 5:17 pm

» A bácsié a tappancs?
by Trisha A. Mikhailov Hétf. Júl. 24, 2017 2:22 pm

» Avatárfoglaló
by Sebastian Daniel Moreno Vas. Júl. 23, 2017 10:53 pm

» I need to know now
by Melissa Hobbs Vas. Júl. 23, 2017 9:41 pm

Weather

walkin’ in

♦ ♦ ♦

Top posters
Ville Deadman Wallow

October Soininen

Elizabeth Jensen

Don Heckley

Danielle C. Portland

Gabriel Sadik

Johanna M. Riley

Amy Lynn Cooper

Raina Maddox

Nick Lane

just write
Vegas FM
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

nincsen

A legtöbb felhasználó (24 fő) Kedd. Márc. 28, 2017 9:57 pm-kor volt itt.
Just feel it..

♣ ♣ ♣

Come back soon
♦ ♦ ♦

Drága Vendég!
Köszönjük hogy voltál.. hogy vagy, és gyere is vissza minél hamarabb!

Találkozunk méég! ;)

Share | .

Nevil Turner

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Nevil Turner

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : körözött

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTéma: Nevil Turner   Szomb. Jan. 23, 2016 3:01 am

Nevil Turner
Usa San Francisco
1989. jún. 2.
26
körözött
Criminal
Wentworth Miller

Amit jó ha tudunk...

pozitív tulajdonságok: Kedves.. végül is, pláne a nőkkel; Szenvedélyes.. habááár soha nem ütne meg egy nőt, de mi van ha az kéri tőle(!??); Megbízható.. a maga módján, mégis csak önmaga a maga számára a legfontosabb; Figyelmes.. élete részévé váltak a részletek, ha figyelsz-élsz, ha nem, bármikor a halálodat leled, így megtanult élni ezzel a képességgel; Szeretetéhes.. nem a maga filmes módján, sokkal inkább ha nyolc éve futsz, nemsokan akadnak az életedben akik ott is maradnak végleg, ezért sokat jelenthetnek az idegenek, egy-egy elcsípett szó, egy pillantás.. az érintések..

negatív tulajdonságok: Köd előtte, köd utána.. az egyik percben még ott van, a másikban már hűlt helye. Ha futnod kell és ügyelsz a részletekre, megesik hogy jobb ha előbb lépsz (le), és utána kérdezel. Nem számíthatsz rá.. vagyis ha menni kell, lehet hogy egyedül maradsz a sötétben; Hirtelen.. tudja hogy a helyzet mikor menthetetlen, és nem is fél ha kell fegyvert rántani; Forrófejű.. az esetek többségében a vére után megy, neki csak egy játék az élet; Könnyelmű.. hiába teltek már el azóta évek, még mindig nem nőtt be a feje lágya.

egyebek: A bátyjával, Gabe-bel járják az államokat fel és alá, menekülnek, hol együtt, hol külön töltenek el hosszabb-rövidebb időket, hogy ezzel megzavarjanak mindent és mindenkit akik rájuk vadásznának.
Ha van még mit mondanod...

Nevil Turner. Született 1989. júniusa, Kalifornia állam. Nőtlen. A szülei autóbalesetben hunytak el, amikor betöltötte a tizenhetet. A féltestvére vette magához, név szerint Gabriel Sadik, aki szintén vádlott a felhozott vádak tekintetében…

Valahogy így hangozna. Ha elkapnának. Ha meg nem a zsaruk lennének az elsők, nem hiszem hogy a golyó előtt a fejbe kérnének utolsó kívánságot. Igen, Nevil Turner vagyok. A szerv számára csak egy adat, majdnem nyolc éve, de valaki más számára ennél sokkal több. A neve: Flavio Toretto. A figura Frisco egyik legnagyobb maffiavezére, akinek tuti hogy beleégett a retinájába a képem, amikor kiugrottam a lánya ablakán. Ja, hogy a csaj szűz volt? Meglehet. De én nem kényszerítettem semmire, vagyis mosom minden bűnömet. Még ha erős a gyanúm hogy a fickó nem osztja ezt a nézetet.
Nem is tudom melyik volt a rosszabb. Az, hogy 17 évesen lapátra kerültem, a szüleimnek annyi, a házat vitte a bank, egyedül maradtam… vagy az hogy útban Gabe felé, aki a születési anyakönyv szerint valószínű a féltestvérem, betértem abba a kaszinóba.
Mindig szerettem a kártyát. És azt mondják jó is voltam benne. Nem osztotta ezt a véleményt viszont Frisco maffiavezére, amikor alig néhány óra után söpörtem a bankot. De mégis csúszott egy kis hiba a képletbe... Ugyanis, csaltam! Ez nyilvánvaló, mindig a matek volt a fő erősségem, de az embereket már nem ismertem olyan jól. 17 éves voltam. Választhattam: Betoncsizma és a Frisco-i öböl legmélye, vagy előteremtem azt a pénzt. Ekkor jelentem meg a bátyám életében…
„Helló bratyó! Az öcséd vagyok, Nevil! Tudom hogy most keresztbe áll a szemed, de úgy tűnik az apád mégse volt olyan hűséges! Ja? És a nyakamon az egész olasz maffia. Kéne a segítséged..„ Mindehhez az az ezerwattos vigyor és a filigrán tekintet.
Mázlim volt hogy nem csapta az orromra akkor-ott azt az ajtót. Pedig megtehette volna. Mi voltam? Egy szaros kis féreg! A seggén ott a tojáshéj, és olyan dolgokba ütötte az orrát amit csak a nagyok tehetnek meg. Mégis.. segített. Persze ez nem egy mesebeli történet, ahol a szegény ágrólszakadt kölyökről kiderül hogy egy millliomos család sarja, de Gabe-nek voltak.. kapcsolatai. Elég.. mély.. kapcsolatai. Mondjuk hogy alvilág, de ne menjünk ebbe bele, maradjunk annyiban hogy kilátásban volt egy jó kis bankrablás. Jó pénzek forogtak benne, és a szükség.. még ha 17 éves is vagy, bontja a törvényeket.
Mondhatnám hogy ő volt a hülye amiért hagyta hogy velük menjek. De nem mondom. Mert a bátyám, és mert az egészhez az ég világon semmi köze. A dolgok rosszul sültek el. Megesik, hiába a hosszú megfigyelés, eggyel több őr vagy pánikba esett ember, egyvalaki meghal, a zsaruk végül mégse csíptek el. Mert Gabe volt az aki kihúzta a bőrömet. Már másodszor..
És hogy azóta?? Azóta irány az ország! Nem sok pénzt zsákmányoltunk, de nem is keveset. Egy darabig kitartott, aztán elültek az események, a rendőri figyelem már nem volt olyan éles, jöttek más ügyek, gyilkosok.. terroristák.. a mi ügyünk szépen lassan elcsendesedett, de mégis nyitott szemmel kell járnom. Az ok: Toretto. A vétek: Na igen, még mindig tartozom azzal a lével, mert ami volt, semmit se ért, ezért leléptünk csendesen, de a néha-néha felbukkanó fejvadászok örökké emlékeztetnek, hogy az elefánt.. soha nem felejt. Pláne az akinek ilyen gyönyörű lánya van…

You think that you can win forever

but once you have to die

Vissza az elejére Go down

Admin

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Admin

Felhasználó profiljának megtekintése http://lasvegas.hungarianforum.com
TémanyitásTéma: Re: Nevil Turner   Szomb. Jan. 23, 2016 4:07 pm

Elfogadva!

Üdv Mr. TeljesenmásvilágbanélekésXXLeskisgyerekvagyok!

Azt az apróságot kihagytad a jellemzésedből, hogy zsibbasztó vagy, de a magad szórakoztató módján. Very Happy
Ha egy napon beesne az életembe egy hozzád hasonló alak azzal a szöveggel, hogy ő az öcsém, nemhogy a szemem állna keresztbe, de még vallást is váltok ijedtemben. Viszont újabb izgalmas rendbontót köszönthetünk köztünk. Ez a város tényleg nem fog unatkozni. Wink
Tudod mi következik: avatárapacsolás ééés…
Vissza az elejére Go down

Nevil Turner

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal