♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 2 Icon_minitimeby Derek Moretti Hétf. Márc. 25, 2024 8:37 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 2 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

» Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő
Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 2 Icon_minitimeby Arnold Dovahkin Hétf. Márc. 18, 2024 8:14 am

» Gloria & Robbie - Fucking millenials...?
Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Vas. Márc. 17, 2024 6:39 am

» Welcome to the Sundown Club
Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 2 Icon_minitimeby Alexander Holmes Szomb. Feb. 17, 2024 10:32 am

» Vinnie's Night
Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 2 Icon_minitimeby Vincent Morris Belvedere Kedd Feb. 13, 2024 1:02 pm

» Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?
Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 2 Icon_minitimeby Derek Moretti Kedd Feb. 13, 2024 12:12 pm

» P.S.: Some things are worth the trouble
Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 2 Icon_minitimeby Benjamin Alexander Sawyer Hétf. Feb. 12, 2024 7:36 pm

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 2 Vote_lcapDraco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 2 Voting_barDraco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 2 Vote_rcap 
Derek Moretti
Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 2 Vote_lcapDraco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 2 Voting_barDraco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 2 Vote_rcap 
Robert Holmes
Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 2 Vote_lcapDraco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 2 Voting_barDraco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 2 Vote_rcap 
Kylie Alexis Hanson
Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 2 Vote_lcapDraco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 2 Voting_barDraco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 2 Vote_rcap 
Admin
Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 2 Vote_lcapDraco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 2 Voting_barDraco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 2 Vote_rcap 
Arnold Dovahkin
Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 2 Vote_lcapDraco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 2 Voting_barDraco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 2 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet

Rayne Bleaser

Rayne Bleaser

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Az Iron Horse motorosbár tulajdonosa
Location : Vegas - külváros
Posts : 49

#26TémanyitásTárgy: Re: Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)   Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 2 Icon_minitimeKedd Júl. 12, 2016 11:39 am

Elindulok a buszmegálló felé és kényelmes, ráérős sétával magam mögött hagyom a szerelőműhelyt.
A táskám a vállamon csüng, kihalászom belőle a telefonom, aztán a füldugóját betuszkolom a fülembe.
A kijelzőn csúszkál az ujjam, és épp rákattintok a Cardigans-tól a az Erase & rewind-ra, amikor halk motorzúgásra leszek figyelmes. A járgány a hátam mögött duruzsol. Pár másodperc után gyanússá válik a dolog, és a vállam fölött hátrasandítok. Persze, hogy az imént látott két jómadár szórakozik a verdájával a nyomomban.
Röpke vigyorra rándul a szám fél sarka, miközben méltatlankodva megcsóválom a fejemet. Fiúk és a játékszereik.
Zavartalanul tovább sétálok, a zene ritmusára, amit túldörmög a szinte az árnyékomban poroszkáló kocsi. A buszmegálló lassan feltűnik előttem.
Vissza az elejére Go down

Felipe 'Draco' Rosa

Felipe 'Draco' Rosa

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : elkötelezett 'kutya' a Kolumbiaiaknál
Location : LV
Posts : 110

#27TémanyitásTárgy: Re: Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)   Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 2 Icon_minitimeKedd Júl. 12, 2016 9:16 pm

Csinos.. Így hátulról is, volt időm megnézni. Csak egymás elé teszi a lábait az útszélén, én meg csak mindvégig figyelem. Látom a füléből lógó zsinórokat.
Hogy tudja e hogy itt vagyok? Biztos vagyok benne. Hogy élvezi?? Annál inkább!
Idő amíg elunom a nyomában loholást, amikor intek Juareznek, hogy alig pár lépéssel előzze meg.

Amint tökéletes a rálátás az előtte futó terepre kapom el a tető vonalát, és egyetlen rántással húzom ki magam a nyitott ablakon. Pont előtte érek földet. Háttal az útnak, vele szemben, háttal lépkedek. Ahogy Juarez is tartja velem az iramot, nagyon jól tudja már hogy működik ez!

A szemeibe nézek. A lánynak. Ha ő az enyémekbe néz, nem figyelem a hátam mögött a terepet, kifigyeltem már előre, csak mosolygok... Ha nem veszi ki a dugót, vagy szán rám egy rövid percet, csak annyira lassítok hogy közelebb érjen.
(Kivéve ha megáll)
Hirtelen nyúlok a dugóért, de nem érek a személyes terébe. Csak egy rövid mozdulattal kirántom és engedem.

- Ha szépen kérsz, hazavihetünk... - ha még haladunk, továbbra is lépkedek. Nem érdekel mi vár hátul. Hogy min botlom meg, vagy mikor érjük el a buszmegállót, a sok bambaképűvel. Csak az érdekel, hogy ne eressze el a szemeimet.
És ha sikerül...



(tetszik a zenéd! Wink Illik hozzád! Wink )
Vissza az elejére Go down

Rayne Bleaser

Rayne Bleaser

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Az Iron Horse motorosbár tulajdonosa
Location : Vegas - külváros
Posts : 49

#28TémanyitásTárgy: Re: Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)   Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 2 Icon_minitimeSzer. Júl. 13, 2016 8:39 am

A Mustang lépésben gurul el mellettem, mire a lehúzott ablakán kiugrik a kubai mókamester.
Hátrafelé menetel, közben a haverja kocsival kíséri.
Egyenesen Felipe arcába nézek, és kimérten elvigyorodom. Férfiak… Most biztos azt hiszik, hogy az ilyen és hasonló bemutatóktól vágódik az ember lánya hanyatt. Ó, igen... Határozottan ettől. Mi mástól. Egy apró sóhajt engedek szabadon.
Lassít, én pedig csak akkor állok meg, mikor úgy jön ki a lépés, hogy elállja az utamat. Kikerülhetném, és elsétálhatnék mellette, de egyértelműen akar valamit, engem pedig nem bunkónak neveltek. Itt a lehetőség, hogy kibökje, mi nyomja a lelkét.
A zene a fülemben nem olyan hangos, hogy ne hallanék tőle, eszemben sincs kivenni a dugót, a srác mégis veszi a bátorságot és pimaszul kirántja a fülemből.
Szólnék, hogy „Hé!”, de csak a szemem szűkül rosszallóan össze. A tekintetem elszigorodik. A vonásaimból kiolvashatja, hogy piszkosul nem díjazom az ilyet. Nincs nyúlkapiszka.
A dumájára röviden elnevetem magam.
- Ha szépen kérem… – ismétlem meg gunyorosan, mintha csak a szavakat kóstolgatnám. A fickó szemeiben tartom az enyémeket. - Te aztán tudod, hogyan vívd ki mások szimpátiáját. – felelem, majd egy pillanatnyi szünet után folytatom. - Nos… – közben kiveszem a másik füldugót is a fülemből. - Ha már ilyen kedvesen felajánlottad… Kösz, ha elvisztek a Horse-ig.
Vissza az elejére Go down

Felipe 'Draco' Rosa

Felipe 'Draco' Rosa

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : elkötelezett 'kutya' a Kolumbiaiaknál
Location : LV
Posts : 110

#29TémanyitásTárgy: Re: Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)   Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 2 Icon_minitimeKedd Okt. 18, 2016 5:14 pm

Tetszik ez a lány! Egyre inkább.. a merész természete! Nemsokan mernek szembeszállni a mifélénkkel, pláne ilyen nagy mellénnyel, de ez a nagyotmondás művészete!
TETSZIK!

- Eh! - bökök azonnal félre Juareznek, az meg ért a szóból, máris állóra rakja a gépet. Odalépek.. az ajtó kitár, fordul előre az ülésem, és újabb hátrálással vissza, jobb kézzel felajánlom a kényelmet.
Nem is eshetett volna jobbra választás...

- Egy percig se fogd vissza magad... - a szemeibe.

És hogy beszáll e?? Ha nem tenné futunk még néhány kört az egészre, de ami a tutibiztos, hogy én ma hazaviszem!
Hogy miért??
Csak mert piszkosul úgy tartja kedvem!
És soha.. semmit ne tagadj meg magadtól....
Vissza az elejére Go down

Rayne Bleaser

Rayne Bleaser

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Az Iron Horse motorosbár tulajdonosa
Location : Vegas - külváros
Posts : 49

#30TémanyitásTárgy: Re: Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)   Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 2 Icon_minitimeKedd Okt. 18, 2016 7:26 pm

Felipe parancsára a csúcsjárgány lehúzódik mellénk, és az ajtó már nyílik is a jóvoltából.
- Csak óvatosan. – döngöm az előzékenységére, miközben a szemeibe mosolygom. - Még lerombolod a rosszfiúimidzsed, aztán onnan már cseszheted.
Nem kéretem magam, ha ilyen kedvesen felajánlotta a fuvart, és amúgyis elfogadtam. Szükségtelenek a fölösleges körök.
- Köszönöm. – felelem. Még mindig ott az arcomon az iménti mosoly.
Mielőtt bebújnék az utastérbe, odaköszönök egy hellót a volánnál ülő srácnak, majd visszapillantok Felipe-re. A szavaira rafinált somolygás bújik a szám sarkába.
” Egy percig se fogd vissza magad...”
- Legyen ez a sírfeliratom. – kacsintok a puerto ricoi fickóra, s kényes gondossággal a combomra simítom a szoknyám, hogy véletlenül se villantsak ki semmit, miközben hátramászom.
Leülök és kényelmesen hátradőlök az ülésen.
Vissza az elejére Go down

Felipe 'Draco' Rosa

Felipe 'Draco' Rosa

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : elkötelezett 'kutya' a Kolumbiaiaknál
Location : LV
Posts : 110

#31TémanyitásTárgy: Re: Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)   Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 2 Icon_minitimeKedd Okt. 18, 2016 8:18 pm

Vigyorgok.
De csak valahol már a háta mögött, ahogy azokat a formás kis.. combokat beemeli a gépbe, és nem esik nehezemre cselekedni, hátulról újra jól megnézem.
Ez csak természetes.

- Az még nagyon messzi legyen.. - csak az orrom alatt motyogom, aztán ahogy kényelmesen elhelyezkedett, csak ellenőrizve hogy nem töröm össze hajtom vissza az ülésemet és én is berakom magam.
Csak a visszapillantóból nézek be a szemeibe.

- Ha bármi óhaj.. sóhaj... - rántom félre a fejemet - csak szólnod kell. - mélyen a szemeibe, de ekkor ránt csak ki az egészből Juarez húgyagyú röhögése itt mellettem én meg könyékkel kajakra oldalba bököm.
Csak ekkor morog fel a kocsi motorja újra és újra túráztatva végleg.
Aztán ki is csikorognak a kerekek, és elindulunk...

Vissza az elejére Go down

Rayne Bleaser

Rayne Bleaser

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Az Iron Horse motorosbár tulajdonosa
Location : Vegas - külváros
Posts : 49

#32TémanyitásTárgy: Re: Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)   Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 2 Icon_minitimeKedd Okt. 18, 2016 9:21 pm

Az ölemben pihen a fekete bőrdzsekim és a táskám. Nem rakom félre a cuccom, elvégre nem messze megyünk, csak a Horse-ig.
Felipe is beszáll a kocsiba. A visszapillantó tükörben összeakad a pillantásunk egy futó találkozás erejéig.
A szavai hallatán muszáj, hogy engedjek az arcomra húzódó mosolynak.
- Hidd el, szólni fogok. – felelem, ahogy hátranéz.
Teljesen elkényeztetsz…
És milyen jó, hogy nem adok hangot ennek a gondolatomnak, mert Felipe haverja enélkül is rá van gerjedve a helyzetre. Felröhög a kormány mögött.
- Hé, amigo, most már a szád is habzik. Ne hagyjalak kettesben a chica-val?
Felipe erre belekönyököl az oldalába, de amaz nem hagyja abba.
- Még egy ilyen betonszar csajozós dumát benyögsz, esküszöm hányni fogok, mint a lakodalmas kutya. – magyaráz méltatlankodva. A tükörben jól látszik a vigyora.
Nem szólok. Mulattat a srácok évődése.
A járgány felzúg alattunk. Kinézek az ablakon, és a mellettünk elsuhanó épületeket figyelem.
Vissza az elejére Go down

Felipe 'Draco' Rosa

Felipe 'Draco' Rosa

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : elkötelezett 'kutya' a Kolumbiaiaknál
Location : LV
Posts : 110

#33TémanyitásTárgy: Re: Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)   Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 2 Icon_minitimeKedd Okt. 25, 2016 5:26 pm

- Largarse, o Yo te patada en la cara! - "Kopj le, vagy a szádba lépek!" Csak mellékesen szórom be Juareznek, azzal megbököm a kifelé vezető irányt.

A kocsi, morog.. csikorognak a kerekek, a gép teszi azt ami a dolga. Csak úgy simul az útra, becézgetnek a kerekek, és én mindig is ezt szerettem benne. Azt leszámítva hogy jobban érdekelnek a régi darabok.

A Horse.. nincs olyan messze. Mintinkább túúl közel is van, párszor még belenézek a visszapillantón a lány szemeibe, de fogalmam nincs róla visszanéz e rám.

Közelítve a helyet Juarez a szemeimbe tart. Választ vár.. mit tegyen. Lassítson e vaaagy...

Oldalra bökök fejjel, az meg lassan csökkenőbe rakja a sebességet. Közvetlenül a bár előtt állunk meg, én meg minden egyes szó nélkül lököm ki az ajtót.
Kiszállok.

Az ülés dől, várom a lányt. Ha magától kitör, újra végignézem és csak aztán futok fel, vissza a szemeibe.

- A fuvarért valami jár nekem. - közlöm vele mikor az egyik lába még el se hagyta a járgányt. Ha nem beszél, ha kérdőn néz a szemeimbe, csak egy elégedett mosoly az ami átvonul az enyémeken.

De ha kérdez...
Vissza az elejére Go down

Rayne Bleaser

Rayne Bleaser

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Az Iron Horse motorosbár tulajdonosa
Location : Vegas - külváros
Posts : 49

#34TémanyitásTárgy: Re: Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)   Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 26, 2016 9:45 am

Néhány kanyar, és feltűnik a jól ismert környék, vele a Horse. A járgány pont előtte parkol le.
Felipe fürgén kipattan, és előrehajtja az ülést, hogy kiszállhassak.
Alig ér talajt az egyik lábam, amikor odabök valami egészen meglepőt. Bár, ha jobban belegondolok, a hozzá hasonló fickóktól, talán nem is annyira az.
Hogy jár neki valami? Ezen kurtán felnevetek.
- Nos… Cserébe élvezhetted a csodálatos társaságomat. – magyarázom vigyorogva, miközben könnyed eleganciával kibújok a verdából.
Ez a srác úgy kerülgeti a nőket, mint éhes gyerek a mama főztjét, én meg miért ne menjek bele a kis játékába a hecc kedvéért?
Magabiztosan egyenesedem ki előtte. A tekintetemet az övébe döföm.
- Lehet velem üzletelni... Én is a pokolban fogantam. – döngöm, miközben sunyi banditamosoly rejtőzik a szám sarkában. - …De egy fuvarnál azért több kell, még egy arcrapusziért is. – kacsintok a srác barna szemeibe.
És még a kutyás dolgon sem tettem túl magam egészen. Egy Bleaser nem felejt.
Vissza az elejére Go down

Felipe 'Draco' Rosa

Felipe 'Draco' Rosa

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : elkötelezett 'kutya' a Kolumbiaiaknál
Location : LV
Posts : 110

#35TémanyitásTárgy: Re: Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)   Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 09, 2016 3:45 pm

Nem rossz! - rántanám félre a fejem, de itt nem fejezi be. Nem is bánom.
Ahogy a szemeimbe néz, tartom a tekintetét. Szilárdan és erőteljesen. Bejön a bennük rejlő játékos szenvedély, talán ezt szagoltam már ki korábban is.
De a szöveg...
Szélesre húz a vigyorom.

- Tekintve hogy egy italra pályáztam, már inkább megmászható a második verzió! - kitart a vigyor, ahogy a szemem is ragad az övéibe, egészen addig amíg nem ő lép, vagy itt nem hagy a fenébe. Szeretem a kiszámíthatatlan nőket!
Ők adják a valódi zamatát az életnek...
És az ő íze, lefogadom hogy vadító lehet...
Vissza az elejére Go down

Rayne Bleaser

Rayne Bleaser

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Az Iron Horse motorosbár tulajdonosa
Location : Vegas - külváros
Posts : 49

#36TémanyitásTárgy: Re: Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)   Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 09, 2016 5:20 pm

Sejtelmesen elvigyorodom. No lám, beéri egy itallal? Ó, a kis szerény. És hogy „megmászható”? Miféle szóhasználat ez? Elég beszédes… Ilyen az, amikor az ember észre sem veszi, hogy a tudatalattija irányítja a száját.
- Maradjunk az italnál. – felelem döngve, Phelipe szemeibe. A mosolyom nem lankad.
Aztán odahajolok az ablakhoz, hogy a lehúzott szélvédőn beszóljak a sofőrnek.
- Hé, Juarez, – úgy rémlik, így szólította a haverja. - kösz a fuvart. A vendégem vagy egy körre a cimboráddal. – magyarázok befelé az utastérbe, ne csak másodkézből hallja vissza az infót. Rákacsintok, majd felegyenesedek, s visszafordulok a táncoslábú fenegyerekhez.
- Rajtatok múlik mikor váltjátok ki. – ha esetleg a most mellett döntenek, legyen így. De ha továbbállnak, akkor egy „Adiós”-szal elbúcsúzom és otthagyom a duót, hogy besétáljak a Horse-ba.
Vissza az elejére Go down

Felipe 'Draco' Rosa

Felipe 'Draco' Rosa

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : elkötelezett 'kutya' a Kolumbiaiaknál
Location : LV
Posts : 110

#37TémanyitásTárgy: Re: Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)   Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 09, 2016 5:39 pm

- Juarez, MARAD! - vágom oda olyan hirtelen hévvel hogy csak csekély híja hogy nem esik csorba a becsületemen. De nemigazán érdekel. Intek a kolumbiainak és az csüggedten veszi tudomásul a tényeket.
De csak színjáték az egész...

- Vagggy.. majd máskor él a lehetőséggel... - állok félre, csapom be az ajtót. Intek hogy tűnjön el.
Vigyorog vagy sem, de csak enged a lehetőségnek és fel is túráztatja a hátam mögött a motort.

- Csak utánad.. - intek előre, és várok amíg elindul. Ha nem, én is ott, egyhelyben állva várom meg a naplementét. Kellemesen érdekfeszítő lehet egy ilyen nővel.
Vissza az elejére Go down

Rayne Bleaser

Rayne Bleaser

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Az Iron Horse motorosbár tulajdonosa
Location : Vegas - külváros
Posts : 49

#38TémanyitásTárgy: Re: Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)   Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 09, 2016 6:30 pm

Nem tagadom, meglep a hirtelen feldörrenő parancs kemény hangneme, mégha nem is mutatom. Ahogy a főnök óhajtja! Végülis, ha belegondolok, amúgy sem támogatom az ittas vezetést. Bár nem mintha ez a két srác szent lenne, biztos nem tagadják meg önmagukat a vezetés kedvéért, ha piálni támad kedvük.
Juarez veszi a lapot. Beizzítja a járgányt, aztán elhajt. Csak az után szólok a haverjához, hogy az autómotor már nem terít be a bőgésével.
- Még egy kólára sem? Szívtelen vagy. – magyarázom, s megtoldom egy könnyed sóhajjal.
Elindulok a bejárat felé.
- …És önző. – bököm oda a folytatást Felipe-nek a vállam fölött, miközben benyitok a bárba.
Nyomban megcsapnak a jól ismert ingerek; orromat a cigifüst, a fülemet pedig a zenét is túlzengő öblös férfiúi röhögések, amiket tagbaszakadt motoros vén rókák produkálnak. Csattognak a biliárdgolyók és kocognak az üvegek.
Egyenesen a pult mögé libbenek, ahol Cindy törölgeti nagy vigyorogva a poharakat.
- Szia, minden rendben volt? – tudakolom, mire élénken biztosít, hogy Persze!. Mielőtt afelől érdeklődne, hogy „Ki a srác veled?”, jelzés értékkel azonnal arrébb tessékelem. Semmi kedvem magyarázkodni.
Felipe-vel szemben állok meg a pult túloldalán.
- Mit adhatok? – tudakolom, miközben felvillantok egy vendéglátó, kedves mosolyt.
Nem tudom elsütni azt a szakállas poént, hogy a kutyámra rá se nézzem. Dante-t ma otthon hagytam.
Vissza az elejére Go down

Felipe 'Draco' Rosa

Felipe 'Draco' Rosa

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : elkötelezett 'kutya' a Kolumbiaiaknál
Location : LV
Posts : 110

#39TémanyitásTárgy: Re: Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)   Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Nov. 17, 2016 2:49 am

Mosoly folyik ki az arcomon. De kizárólag a háta mögött. És ahogy elindul, nem kérek felkérést, követem.

A bárba belépve a szokásos a társaság. Gondolom... A máshol is szokásos és feltűnik a túúl sok ember. A nekem túl sok.
A lány besuhan a pult mögé, én meg csak szemmel gyorsban mérem a terepet. Nem az én asztalom, aaa.. brancs.. de ezúttal kivételt teszek. Van kiért...

Megközelítem a pultot, és az üres részen kezeimet összefűzve két könyékkel alkaron támaszkodom meg. Csak a lányt lesem. Amit csinál.. És AHOGY(!) csinálja! Szinte minden perce kétségkívül érdekfeszítő, vagy csak én vagyok az akit érdekel. Egész míg meg nem jelenik előttem...

- Tequilla!?? - inkább kérdezem mint mondom. - PÁRBAN! - lököm oda, egyértelműen mire is gondolok. Ha nem, majd lerajzolom. Vagy el is táncolom ha kell, csak fordítsunk már valami értelmes ZENÉRE!
Tele a bakancsom ezzel a rock-szeméttel...
Vissza az elejére Go down

Rayne Bleaser

Rayne Bleaser

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Az Iron Horse motorosbár tulajdonosa
Location : Vegas - külváros
Posts : 49

#40TémanyitásTárgy: Re: Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)   Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Nov. 17, 2016 10:58 am

A pult alá rejtem a holmimat, aztán a vendégemhez fordulok, hogy megtudjam mit óhajt.
Tequila…
- Hm… Valahogy sejtettem. – mosolygom a szemébe a túloldalról. - Munkaidőben nem iszom, de most az egyszer kivételt teszek. – döngöm.
Nem pazarlom tovább az időt. A poharakért nyúlok, amik aztán kettőnk közt koppannak a fán.
- Tisztán, silver, vagy gold? - tudakolom, és a válasznak megfelelő kísérőkkel szervírozom, már ha Felipe kér bármit is.
- Mellesleg Rayne vagyok. Csakhogy tudd, hogy kinek a kutyájával nem érdemes szórakozni. – magyarázom, aztán röviden rákacsintok, miközben már öntöm is a poharába az aranyszínű szeszt.
Vissza az elejére Go down

Felipe 'Draco' Rosa

Felipe 'Draco' Rosa

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : elkötelezett 'kutya' a Kolumbiaiaknál
Location : LV
Posts : 110

#41TémanyitásTárgy: Re: Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)   Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 18, 2016 1:14 am

- Pompás! - mellékes megjegyzéssel illetem, de nem engedem a szemeit. Mindaddig, amíg hagyja nekem, vagy amíg el nem pillant.. fordul, vagy akármi csak ellenem megy, akkor újra a kezeit figyelem.

- Én nem iszom szemetet kislány, csakis színtisztán! - mosoly nélkül fűszerezem, elvégre az ízesített kotyvalékok nem az én asztalom, HABÁR.. egyesek a bandából igenis esküsznek rá. Én viszont követem a hagyományokat.
Olykor...

Csorog az ital, a kezeit figyelem. Elhangzik egy név. Ekkor pillantok csak vissza fel rá.

- Draco.. A ti nyelveteken... Dragon. - emelem a poharat, a pultra csurog a vége. De nem érdekel. Nem szándékozok egyetlen pohárnál megállni. - És arra a kutyára jobban fogok vigyázni mint a tulajdon szemem fényére! - az ital a szemem előtt figyel, és várok. Beleveszve a szemeibe. Már ha megtisztel és ő is felemeli az övét.
Úgyérzem ez egy hosssszúúúú barátság kezdete.
Vagy valami egészen másé.
Vissza az elejére Go down

Rayne Bleaser

Rayne Bleaser

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Az Iron Horse motorosbár tulajdonosa
Location : Vegas - külváros
Posts : 49

#42TémanyitásTárgy: Re: Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)   Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 18, 2016 11:11 am

Azon, hogy „nem iszik szemetet”, elvigyorodom.
- Igaz is. Gondolhattam volna. – nevetek röviden, és már öntöm is a piát a poharába, majd az enyémbe.
Jókislányhoz illően bemutatkozom, mire ő is, és magasba emeli az itókát.
- Aham. – bólintok okosdin. Tudom mit jelent a neve, elvégre beszélek spanyolul. - Draco… Latinul sárkány, románul ördög. Vlad Tepes művészneve is ez volt, és… nem volt könnyű eset a fickó... – magyarázom, talán célozgatva, miközben kutakodón fixírozom a srác szemeit. - Esetedben miért pont ez a név? Biztos van valami jelentősége azon kívül, hogy faszán cseng. – érdekel a válasz, ki is várom.
A folytatás szolid nevetést csal ki belőlem. Íme a kutyám személyes testőre, avagy miből lesz a cserebogár.
- Látod, ez már sokkal jobb, mint a debütálásod. Erre inni kell! Egészségedre! – emelem fel a poharam szembevigyorogva Draco-val.
Húzóra, vagy soha többé szex! - ezzel a néma fogadalommal gurítom le a torkomon a shot pohár tartalmát.
Vissza az elejére Go down

Felipe 'Draco' Rosa

Felipe 'Draco' Rosa

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : elkötelezett 'kutya' a Kolumbiaiaknál
Location : LV
Posts : 110

#43TémanyitásTárgy: Re: Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)   Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 21, 2016 5:57 pm

A rögtönzött kis történelemleckére szélesre húzódik a szám. NÉZDCSAK! Nem csak szép, de még okos is! Élettelteli párosítás.. - tartom a poharat, és először várok. Arra hogy koccanjon az üveg, kééész tiszteletlenség ledönteni azt megelőzve, pláne ha aki szemben áll, egy ilyen gyönyörű nő.

Gurul az ital, és csak azután kerülnek válaszra a kérdések. Üres pohár hangja koppan a fapulton, és közelebb tolom, jelzendő, kérek még belőle, nem állunk meg itt.

- Nem tudom. - megy a válasz némi késéssel. - Olyan hét évesen ragasztották rám... - csak a poharat figyelem. Ha telik, telik, ha meg vár még vele, csak akkor vissza a szemeibe. - Talán mert olyan gyors voltam. Mindig is. Persze nem mindenben.. - mosolyra rándul a szám széle, de hamar csúszik vissza komolyba. - Vagy agyafúrt.. - fel a szemeibe. Ekkor már biztosan.
És haaa... engedi a köteléket és ő is tart újra velem, ismét magasba emelem a poharat. Nagyszerű estének nézünk ma elébe!

Vissza az elejére Go down

Rayne Bleaser

Rayne Bleaser

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Az Iron Horse motorosbár tulajdonosa
Location : Vegas - külváros
Posts : 49

#44TémanyitásTárgy: Re: Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)   Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 21, 2016 8:12 pm

Az üres pohár, miután koppanva landol a pulton, közelebb csúszik hozzám. Értem a célzást, úgyhogy ismét csordultig töltöm. Ahogy utána az enyémet is.
- Teljesen összezavarsz. – vigyorgom a fel a pohárról a Sárkány szemébe. Kezemben a megdöntött üveg, csorog belőle az ital, mialatt beszélek. - Úgy mozogsz, mint egy kolumbiai, de közben a gyerekkorom egyik kedvenc mesefigurájára emlékeztetsz. Speedy Gonzales-re, a mexikói kisegérre. – magyarázom. - Ha már a gyorsaságodról és az agyafúrtságodról vagy legendás. Szóval most akkor melyik vagy? Kolumbiai, vagy mexikói? – tudakolom. Nem akarnám félredefiniálni a nemzeti hovatartozását. Valaki vérig tud az ilyesmin sértődni.
Azzal viszont még poénból sem akarom húzni, hogy na vajon mi az, amiben nem gyors? Ilyesmin én nem lovagolok, még szexuális irányultságú érdeklődésnek venné.
Hiába jó a csajozós dumája, attól én még az óvatosságban hiszek. Közel sem én vagyok az a csaj, akit hanyatt dönt a pia.
Lerakom tequilás üveget, és felkönyöklöm a pultra a sráccal szemben. Tekintetem aztán a karjára vándorol, ahol kiszúrok egy fekete tetoválást, ami egy sárkányt ábrázol.
- Csak nem hét évesen varrták rád a tetkót is? – ha már a becenevét akkor kapta, miért ne? Bár inkább csak húzom a kérdéssel, mint sem komolyan gondoljam.
Csak a válasz után emelem a poharam és koccintok vele ismét.
Vissza az elejére Go down

Felipe 'Draco' Rosa

Felipe 'Draco' Rosa

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : elkötelezett 'kutya' a Kolumbiaiaknál
Location : LV
Posts : 110

#45TémanyitásTárgy: Re: Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)   Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 22, 2016 3:03 am

Szélesre húz a vigyorom. Tetszik a lány érdeklődő természete, de az méginkább, hogy képes élni is vele! Szórakoztató perverzió.

- Puerto Rico... Miss... Az isteni Puerto Rico...! - biccentek a szemeibe. Jórészt kétszer is. De hogy a szemeit engedem e?? Továbbra sem, egésssz.. beleszerettem, annyira gyönyörűek.

Csúszik az ital, már a második, de az egész még csak a kezdet. Ha tölt, tölt, ha nem, kiszolgálom magam, elnyúlok, egészen a könyöklő keze mellett és ha az ő pohara is üres, nem félek újratölteni. Talán ekkor figyeli meg a jelet a kezemen.

Megtorpanok. De csak a meglepetés, nem gondolom komolyan hogy hisz benne, újabb mosoly, az üveg visszakerül a korábbi helyére, és elhagyja tüdőmet az a percigsem panaszos sóhaj.

- Nem. - és a rövid szünet. - Azt egy Senoritától kaptam. - mosoly... és újra a szemei. De hogy kitől..(??)
Az emlékek az évekkel egyre szebbek lesznek..
Vissza az elejére Go down

Rayne Bleaser

Rayne Bleaser

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Az Iron Horse motorosbár tulajdonosa
Location : Vegas - külváros
Posts : 49

#46TémanyitásTárgy: Re: Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)   Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 22, 2016 8:41 am

- Mofongo és Piña Colada? – mosolygom a srácra, amint elárulja honnan származik. Ez a két dolog ugrik be egyből Puerto Rico hallatán.
- Gyönyörű hely. Szerepel a bakancslistámon. – magyarázom, miközben ő a tequiláért nyúl mellettem. Hagyom, hadd szolgálja ki magát.
- Csak tessék. – fűzöm hozzá, ha már átveszi az irányítást az üveg felett. Ha nekem is töl, megköszönöm.
A válaszon elvigyorodom, és kurta nevetést hallatok.
- Akkor neked nagyon sok ügyeskezű senoritához lehetett szerencséd. – tele van a karja varrva, mire gondoljon ilyenkor az ember lánya?
- Nekem is van tetoválásom. De az ilyenkor nem látszik. – vallom be az arcomon cinkos somolygással.
Vissza az elejére Go down

Felipe 'Draco' Rosa

Felipe 'Draco' Rosa

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : elkötelezett 'kutya' a Kolumbiaiaknál
Location : LV
Posts : 110

#47TémanyitásTárgy: Re: Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)   Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 22, 2016 4:01 pm

Megint mosolygok. Hogy miért? Magával húzza a mosolyomat, és eszemben sincs nem engedni neki.

- Pontosan.. - bólogatok. - Egyszer majd elviszlek oda.. - bele a szemeibe - Ha akarod. - egy következő életben. Nyolc éve hogy megcsúsztam azon az üzleten, és ha egyszer kiszabadulsz.. nem akarsz oda visszamenni. Soha.. többé...
Vagy mégis??

Az újabb kör teljesen leköti a figyelmemet, az övét meg az egyik rajz. Kiszúrja a kezemen, én meg nem az a fajta vagyok aki hantázna bármikor, vagy bárkinek, a becsület az egyetlen tisztesség!

Tetszik ahogy nevet... Még nem is hallottam, de egész megszínesíti az életet, és már az se érdekel hogy a zenegépben ott hátul tovább üvölt a rock.

- Igen.. - csak dünnyögöm, magam előtt - volt egy pár.. - kiadós sóhajt húzok vele, de hátradőlök, félig, kezem az újabb poháron, AZTÁN vissza a szemeibe.

- És mikor láthatom?

Vissza az elejére Go down

Rayne Bleaser

Rayne Bleaser

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Az Iron Horse motorosbár tulajdonosa
Location : Vegas - külváros
Posts : 49

#48TémanyitásTárgy: Re: Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)   Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 22, 2016 7:36 pm

Elvisz Puerto Ricoba, hogyne! Jóízűen felkacagok. Hitetlen vagyok a javából, ez a lány sem most jött le a falvédőről. Nincs annyi pertu-tequila a világon.
- Persze-persze… És mondd csak. Sok nő dől be a szövegednek? – kérdezem. Még mindig nevetek a viccén.
Közben szerény felelet érkezik az előbbi kérdésemre, aztán a Sárkány kilátásba helyezi az újabb italkört.
Még mindig a pulton könyöklöm, de most, ahogy én akarok neki válaszolni a tetoválásomat illetően, előrébb, közelebb hajolok hozzá, mintha valami borzasztóan bizalmasat készülnék megosztani vele.
Hogy mikor láthatja? Majd ha puerto ricoi gyerekek potyognak az égből.
- Kábé ugyanakkor, amikor kéz a kézben sétálunk Puerto Ricoban. – döngöm, és pimaszul a szemébe kacsintok. Az ujjaim már fonódnak is a kis pohárkára. Ünnepélyesen felemelem, a vigyorom széles. - Csirió!
Vissza az elejére Go down

Felipe 'Draco' Rosa

Felipe 'Draco' Rosa

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : elkötelezett 'kutya' a Kolumbiaiaknál
Location : LV
Posts : 110

#49TémanyitásTárgy: Re: Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)   Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 23, 2016 5:47 pm

Ééés megint nevet! Egyre jobban tetszik az érzés, és most nem állok ellen, én is együtt vigyorgok vele. Mert miért ne!?! Ez egy szabad ország...
Aztmondják.

- Akadnak. - és vigyorgok. Tovább, mert a szemei még mindig nem eresztenek és én nem is akarok elfutni sehova. Sosem voltam... GYÁVA!

- Deee.. soha ne mondd hogy SOHA! - és ez most igaz. Rákacsintok. Hogy bejátszhat e? Csakk.. isten tudja megmondani a jövőt, és az ő útjai azt mondják kifürkészhetetlenek.
Aztmondják. (Razz)

Na, a rajz.. meg a lányok. Sosem vetítek, vagyis..  oké. Mondjuk. De ez alkalommal most őszinte vagyok, nem mert ne volna céél.. a szemeimben, egyszerűen így hozza a helyzet, na meg a... döntések. A döntések határoznak meg MINDENT!

Közelebb hajol, én meg hagyom. Nem menekülök, nem is lépek előre, csak figyelem. A szemeit. Hogy tetszeni fog amit mondani fog? Kétség se férhet hozzá, ééééés...

Szélesre húz a vigyorom, ha lehet az eddiginél is szélesebb, de a szemei még mindig rabul ejtenek.

- Csak nehogy a szavadon fogjalak... SenoritTA! - és én is kacsintok.
Emelkedik a pohár, dől a tequila. Már a sokadik, de kiszámolja!

- De TÉNYLEG! El akarlak vinni valahova! - koppan a pohár a fapulton, de most nem szomjazik újabb italra. Egyelőre. - Vagy egyszerűen dobj ki mindenkit és váltsunk valami életteltelibb zenére.. - és megint vigyorgok. Még mindig a szemeibe, és hogy felmérem? Talán. De megszülettek azok a döntések.
És tetszik amit kaphatok vele!
Vissza az elejére Go down

Rayne Bleaser

Rayne Bleaser

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Az Iron Horse motorosbár tulajdonosa
Location : Vegas - külváros
Posts : 49

#50TémanyitásTárgy: Re: Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)   Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 23, 2016 7:08 pm

Feljebb vonul a szemöldököm. Tényleg?! Akár én is szaván foghatnám.
És a felvetés, hogy pakoljak ki mindenkit, újabb nevetésre késztet. Egy pillanatra még el is képzelem a jelenetet lelki szemeim előtt. Nem végződik jól.
- Hééé! – szólalok fel olyan hangon, mintha csak megdorgálnám. - Mi lehet a rocknál élettel telibb? – hitetlenkedem. - Ne sértegess. – döngöm merészen belefúrva a pillantásom a szemeibe.
- Képes lennél duplán meglincseltetni? – az biztos, hogy kizárólag ez várna rám. Először a zeneváltásért, aztán a vendégek kollektív kitoloncolásáért. Mégha meg is maradunk kizárólag elméleti szinten. Érdekes ötlet, erre még sosem gondoltam, de sosem árthat felkészülni efféle végkifejletekre is.
- Inkább mondd el hová vinnél. Hm? – fürkészem érdeklődve az arcát, miközben a választ várom. - Hallgatlak.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#51TémanyitásTárgy: Re: Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)   Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

 Similar topics

-
» Rayne Bleaser
» Felipe 'Draco' Rosa
» Apa és lánya - Sonny & Rayne
» Draco & Derek - Non so nemmeno dove vado

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: külváros / sivatag :: Iron Horse motorosbár-