♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Leon Williams
A nyugalom a fő, aztán a nő... - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
A nyugalom a fő, aztán a nő... - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
A nyugalom a fő, aztán a nő... - Page 2 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
A nyugalom a fő, aztán a nő... - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
A nyugalom a fő, aztán a nő... - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:05 am

» Adminhírek
A nyugalom a fő, aztán a nő... - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
A nyugalom a fő, aztán a nő... - Page 2 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

» Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő
A nyugalom a fő, aztán a nő... - Page 2 Icon_minitimeby Arnold Dovahkin Hétf. Márc. 18, 2024 8:14 am

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
A nyugalom a fő, aztán a nő... - Page 2 Vote_lcapA nyugalom a fő, aztán a nő... - Page 2 Voting_barA nyugalom a fő, aztán a nő... - Page 2 Vote_rcap 
Derek Moretti
A nyugalom a fő, aztán a nő... - Page 2 Vote_lcapA nyugalom a fő, aztán a nő... - Page 2 Voting_barA nyugalom a fő, aztán a nő... - Page 2 Vote_rcap 
Alessandra Clark
A nyugalom a fő, aztán a nő... - Page 2 Vote_lcapA nyugalom a fő, aztán a nő... - Page 2 Voting_barA nyugalom a fő, aztán a nő... - Page 2 Vote_rcap 
Leon Williams
A nyugalom a fő, aztán a nő... - Page 2 Vote_lcapA nyugalom a fő, aztán a nő... - Page 2 Voting_barA nyugalom a fő, aztán a nő... - Page 2 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 A nyugalom a fő, aztán a nő...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet

Elizabeth Jensen

Elizabeth Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : LV
Posts : 351

#26TémanyitásTárgy: Re: A nyugalom a fő, aztán a nő...   A nyugalom a fő, aztán a nő... - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Május 21, 2016 12:13 am

Nos igen. Ez a Family Guy. Kell hozzá egy bizonyos pihentség mondjuk, de mindennek megvan a maga... hangulata, hogy úgy mondjam. És tök fura, hogy még egy közös pontunk van, úgymond, hisz a fene gondolná, nem?

- Szegény Brian... és még Stewie is orrba szájba szívatja... - csóválom a fejem vigyorogva, majd komoly arccal ránézek -  Megszívtad... Hülye barom! Stewie megint megszopatott! - táncikálok hozzá a kezemmel is, mint valami retardált, de nem bírok ellenállni neki. Vagy kiröhög, vagy totál cikinek érzi. Ez a két lehetőség van.

- Most képzeld el, ha még olyan szőrös is lennék, mint te! Akkor még azt is énekelhetnéd, hogy "Óó, szőrös lábú láááány, gyere fel hozzám, ma délutáááán... megsúgom a legtitkosabb váááágyamat! Hadd borotváljam le a láááábadat!" - Na jó, most már tényleg kezdek hülyét csinálni magamból. Ja, hogy ez a kedvenc időtöltésem? Akkor nagyon jó úton járok. De uram bocsá, hogy jól érzem magamat...

- Őszinte leszek hozzád, Don... - mondom, s drámai hatásszünetet tartok. - Eddig ez a legjobb délutánom, amióta Vegasban vagyok! Ne értsd félre vagy valami, csak tényleg... fasza kis társaság vagy! - mosolygok rá az üvegem mögül. Azt már nem tettem hozzá, hogy most olyan élőnek érzem magam, mert a végén még elijesztem. Bár ki tudja, mi jár a szőrmók buksijában...





Vissza az elejére Go down

Don Heckley

Don Heckley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 323

#27TémanyitásTárgy: Re: A nyugalom a fő, aztán a nő...   A nyugalom a fő, aztán a nő... - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Május 21, 2016 11:29 am

Na amikor elkezd énekelni, hangos röhögéssel csapok a combomra. Majd támad egy őrült ötletem. Hirtelen felkapom a fejem. Mondd, hogy van itt egy...Igen, van!
- Ne nézz hülyének! - vigyorgok rá majd felpattanva a Pub egyik falához lépek ahol egy régi gitár van felakasztva.
A pultosra tekintek, aki megvonja a vállát. Többször kell ide jönnöm!
Visszarobogok az asztalhoz majd elkezdem pengetni a gitárt és éneklem alá, Stewie egyik leghíresebb dalát, na persze kétszer olyan mély hangon mint ő.
- "Brian belép és rögtön váltom a tempót! Brian belép és elcseszi a dalt! Azt mondja rám, hogy túl buzis a hangom, de rájön hogy nagyot tévedett, óh! Mondd Brian miért vagy ekkora tuskó? Mondd miért vagy ekkora fasz, te hülye FASZ!"
A végén metálvillámot mutatva emelem fel a kezem. Mielőtt bárki nagyobb idiótának nézne, visszapakolom a helyére a gitárt és vigyorogva visszaülök a székemre.
A következő dalocskát hallva, koppan egyet a fejem az asztalon, hogy aztán idióta hiénaként röhögök.
- Hát, hogy nem vagy százas csajszi, az hétszentség! - nyögöm ki nagy nehezen majd beleiszok a sörömbe.
A drámai szavakra, széles félmosoly ül az arcomra. Székestül mellé csoszogok majd egy medveölelésbe fogom. Hiába ellenkezel, hiába nem! Ezt most megkapod! Nem húzódhatsz el, nem vagyok büdös és visszataszító sem!
- Nekem is picinyem! - vigyorgok rá.

_________________
A nyugalom a fő, aztán a nő... - Page 2 Tumblr_nkbx4bpSav1thfq9to1_500
Vissza az elejére Go down

Elizabeth Jensen

Elizabeth Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : LV
Posts : 351

#28TémanyitásTárgy: Re: A nyugalom a fő, aztán a nő...   A nyugalom a fő, aztán a nő... - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 22, 2016 6:48 pm

Méghogy én ne nézzem őt hülyének?! Majdnem örömujjongásban törtem ki, amikor nem fogta magát és sétált el a magánprodukcióm hatására. Szóval én csak vigyorgok, mintha kötelező lenne. Léteznek még akkora marhák, mint én!

- Woohooo!!! - adok hangot a tetszésemnek, s mellé tapsolok is neki. Mintha pillantásokat éreznék a pub túlfeléről, de most nem fordulok meg. Addig akarom jól érezni magam, amíg lehet, ezt holmi földi halandók nem cseszhetik el! -  Most elkezdeném skandálni, hogy "vissza, vissza!" de nem hiszem, hogy mindenki ennyire értékelte - nevetek tovább.

- Egy agyzabálónál találkoztunk, ezek után te még reménykedtél abban, hogy normális vagyok? Ééééédes - nevetem el magam újra. Bár igazándiból nekem ez amolyan bók. Milyen szar lehet már normálisnak lenni?!

Aztán egyszer csak azt veszem észre, hogy elveszek. Mármint úgy szó szerint, fizikálisan. Szellemileg rég elvesztem, szóval na. Nem mondom, hogy majd' megfulladtam, csak meglepett, hogy hirtelen rám vetette magát egy maszi (maci). Nagynehezen kifúrom a fejemet a mellkasából és a vállára ejtem.

- Remélem tudsz róla, hogy egyébként kimondhatatlanul irtózom az ilyesféle testi kontaktusoktól - közlöm csak úgy. Semmi vádló nincs a hangomban, semmi sértettség, hepcia, hiszti vagy hasonló idiótaság. - De neked elnézem - kacsintok rá ahogy elenged, s a sörömért és a cigimért nyúlok. Rettentően sokat dohányzom! De kit izgat?





Vissza az elejére Go down

Don Heckley

Don Heckley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 323

#29TémanyitásTárgy: Re: A nyugalom a fő, aztán a nő...   A nyugalom a fő, aztán a nő... - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 22, 2016 8:09 pm

Az az egy "wohoo" már elég ahhoz, hogy széles vigyorral meghajoljak visszafele menet. A többi emberen végigtekintve nem látszik ugyanaz a lelkesedés.
- Aligha örülnének neki. - vigyorgok majd vaskok Bringhami akcentussal odaszólok a többi vendégnek. - Bocsánat, uraim nem akartam felzavarni csendjüket! További jó iszogatást!
Angolokat megszégyenítően jól sikerült az akcentust előhozni. Mintha én is csak a drága Britannia gyermeke volnék.
- Szerinted az alábbi műsorom után én annak mondhatom magam? - nevetek fel. - Bár ennyi röhögcsélés után nem hinné a kutya se, hogy dührohamok miatt járok dilidokihoz.
Bár nem ez a kifejezett oka. Inkább a régi drogoktól való visszaesés félelme. Ne értsetek félre, nem fűre gondolok. Inkább a heroin.
Rettegek, hogy újra használjam.
- Nem is vártam ellenvetést, kicsi lány! - kacsintok vissza és újra meghúzom a sörömet. - Én alapjáraton elég társaság kedvelő vagyok, azaz a szervezetem néha kívánja a kontaktust.
Újabb korty majd egy cigi. Ha már ő rágyújt, én miért nem?
- Csak sajnos mostanság elhanyagoltam az efféléket, szóval most rajtad csattant az egyik ilyen kilengésem picinyem!
Az utolsó mondatnál széles vigyor csúszik a képemre. Hirtelen kitappintom a jobb farmer zsebembe az öngyújtom. Elég pöpec, egy nyelvnyújtógató démon rajzolódik ki az apró tárgy oldalán. Felkattintom a kis szelepét majd meggyújtom a cigit.

_________________
A nyugalom a fő, aztán a nő... - Page 2 Tumblr_nkbx4bpSav1thfq9to1_500
Vissza az elejére Go down

Elizabeth Jensen

Elizabeth Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : LV
Posts : 351

#30TémanyitásTárgy: Re: A nyugalom a fő, aztán a nő...   A nyugalom a fő, aztán a nő... - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 22, 2016 8:50 pm

Ahogy akcentust színlelt, majdnem hangosan elnevettem magam. Cuki volt meg minden, csak na...

- Borzalmas az Angolod, remélem tudsz róla - szúrom neki oda vigyorogva. -  De azért cuki - teszem hozzá.

Ahh, ha nekem is ilyen miatt kéne, örömmel futnék. De skizofrén papírral nem könnyű az élet. Pedig azt híresztelik, hogy megfelelő gyógyszeres kezelés mellett olyan, mintha nem lenne semmi probléma. Ez faszság!

- A társaságot kedvelem, nem azzal van a baj, csak... nem szeretem ha idegenek ilyen szinten belemásznak a privát szférámba. Sokszor, ha már érzem egy egy ember testhőjét, kb sikítani tudnék. Akkor már túl közel van. - próbálom meg szavakba önteni. - Persze az teljesen más, ha én közelítek valaki felé. Akkor... nm tudom... úgymond befogadtam, elfogadtam... nem tudom ezt értelmesen kifejezni...

Fura vagyok. Mindig is fura voltam. De valaki vagy elfogad így, vagy elmegy a büdös picsába!

- Addig fogsz picizni, amíg a végén maszinak foglak hívni - vágtam fenyegető arcot, ami valószínűleg pont kurvára nem jött össze ahogy ismerem magam. A szemeim mindig elárulnak.





Vissza az elejére Go down

Don Heckley

Don Heckley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 323

#31TémanyitásTárgy: Re: A nyugalom a fő, aztán a nő...   A nyugalom a fő, aztán a nő... - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 22, 2016 9:07 pm

- Meg is lepődtem volna, ha tökéletes brit akcentussal születtem volna! - röhögök fel. - Hiába, pedig onnan erednek a legendák! Beatles, Black Sabbath, Sex Pistols, Led Zeppelin! Isten áldja Angliát!
Egy jó indok, hogy lassan elfogyjon a söröm! Újra üres lesz a korsóm, én pedig elégedetten dőlök hátra a székembe. Eltudnék így éldegélni.
- Na, ja mondjuk néha én is letudnék puffantani néhány embert aki csak a közelembe jön. De tudod, egy-egy ilyen kis társaság megjelenésekor cseppet se zavar, ha éppen összenyálazzák a képem vagy megpróbálják megropogtatni a csontjaim!
Igen kevés eséllyel. Baszdmeg, én egy medve vagyok nem a szaros fülű nyúl...vagy kockás?
- Akkor gondolom még az "elfogadom" és az "elküldöm a picsába" kategória között állok. - röhögök fel.
Nem tudom, én pikk-pakk megkedveltem a lánykát. Az ő korában kb. a kutyák sikítva menekültel előlem ha olyan kedvem volt. Emlékszem egy alkalommal például beakartam ijeszetni a szomszédunkat aki egy pap volt. Kimentem hát egy száll Ádám kosztümben kora reggel bejárati ajtó elé, hogy ott fogadjam mikor beakar ijeszteni. Csak közben találtam egy fejszét, ami valahogy jobban nézett ki. Szerencsétlen ürge, majdnem a bokájáig összeszarta magát, mikor egy loboncos, meztelen csávó egy fejszével a kezében fogadja. Höhö, régi szép idők!
- Engem nem zavar... - rántom meg a vállam majd csúfrondásan még hozzáteszem. -... picinyem!

_________________
A nyugalom a fő, aztán a nő... - Page 2 Tumblr_nkbx4bpSav1thfq9to1_500
Vissza az elejére Go down

Elizabeth Jensen

Elizabeth Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : LV
Posts : 351

#32TémanyitásTárgy: Re: A nyugalom a fő, aztán a nő...   A nyugalom a fő, aztán a nő... - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 25, 2016 5:22 pm

Csak mosolygok. Jó olyan emberrel is beszélni, aki nem veri a mellét üvöltve, hogy ő amcsi és ő a világ közepe, mindenki más csak piti pondró, mert az amcsik a faszagyerekek, az übergiga... Meg az anyádat! - szoktam rá válaszolni.

- Fujj! - ráz ki a hideg a nyálas kép gondolatára. -  Mondjuk nekem nem volt nyáladzós puszilgatós nagyim, hogy rossz emlékeim legyenek, de ez nálam tökre nem gyere be. Jó... most az tök más, ha smárolsz valakivel, vagy valami ilyen, de például se kutyának, se macskának sem hagyom, hogy nyalogasson. Valahogy irtózom ettől... - merülök bele a mondandómba. Valószínűleg nem is érdekli, csak úgy kirobbant belőlem.

Megjegyzésére, vagyis inkább megállapítására felnevettem hangosan, s valami vállrándítós-bólogatós valamit produkáltam.

- Neeeem, egyébként téged bírlak valami oknál fogva. Ettől függetlenül még néha például a saját bátyámon is meglepődök, amikor éppen egy helyen tartózkodunk és csak úgy random megölel. Van, hogy meg szoktam tőle kérdezni, hogy most mi a fasz baja van - vigyorgok, s egy utolsó slukkal elnyomom a cigimet, s benyakalom a sörömet. Csoda, hogy nem pisiltem még be! - De mondtam, hogy nem vagyok normális, szóval nem ér meglepődni - bököm még oda neki.

- Hát jó, akkor te leszel az én naaaaagy maszim - mondom, s fejemet a vállához dörgölöm, mint egy kiscica, közben két kézzel ölelem a karját. Gyönyörűséges látványt nyújthatok. Ilyeneket általában max lakáson belül, de emberek előtt... nem szokásom.





Vissza az elejére Go down

Don Heckley

Don Heckley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 323

#33TémanyitásTárgy: Re: A nyugalom a fő, aztán a nő...   A nyugalom a fő, aztán a nő... - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 25, 2016 7:33 pm

- Jaj, ne fujjogj! - röhögöm el magam. - Valamikor rohadtul jól esik! Egy alkalommal például a melóhelyemre bejött egy csajszi, aki egy balesetbe elvesztette mindkét lábát. Elég szomorú sztori volt, mert a barátja meghalt ott, de a csajszinak olyan humora volt, hogy majdnem gatyát kellett cserélnem! Mikor elköszönt tőlünk akkor megölelt és kaptam egy bazinagy cuppanóst a képemre.
Idáig milyen ki aranyos sztori igaz? Na persze elmarad a csattanó.
- Aztán hozzátette, hogy:"Mióta van megengedve, hogy ekkora baszomnagy barnamedvék vezessenek egy rádióműsort? Inkább ellábatlankodok!"
Muszáj volt egy Guns'N Roses számot benyomnom szünetnek mert olyan röhögőgörcs kapott el. Azóta párszor láttam a tévében és máig néha ráírok neten, hogy remélem minden rendben van vele. Legutoljára akkor beszélgettünk, mikor az a végtagok nélküli srác, Nick Vujicic tartott Los Angelesbe egy műsor estet és a lány, Nicky eldumálgatott vele.
- Hát ha engem megölelne a bátyám, tuti pöszén néznék. - röhögök fel. - Ő még nálam is magasabb, bár ő inkább egy istenverte zsiráf mint medve. Na meg ő nem az az ölelgetős fajta. Hideg mint az északi jégréteg.
Mike soha nem volt egy szeretnivaló típus. Előzékeny, udvarias és nyugodt, de nem igazán fejezi ki az érzelmeit. Pedig három lánya van és boldog házaságban él. De engem például sose ölelt meg vagy ilyesmi. Ha születésnapom volt max akkor. De akkor is csak futtában. Mindig más dolga volt. Bár ránézésre senki nem mondaná meg, hogy testvérek vagyunk.
Mikor hozzám bújik, széles mosoly ül az arcomra. Ha lenne lányom, körülbelül hasonló látvány lenne.
Másik kezemmel megsimogatom a feje búbját.
- De azt ne várd, hogy brummogjak is....te kiszisza!

_________________
A nyugalom a fő, aztán a nő... - Page 2 Tumblr_nkbx4bpSav1thfq9to1_500
Vissza az elejére Go down

Elizabeth Jensen

Elizabeth Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : LV
Posts : 351

#34TémanyitásTárgy: Re: A nyugalom a fő, aztán a nő...   A nyugalom a fő, aztán a nő... - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Május 26, 2016 8:53 pm

Ahh esküszöm, komolyan, még a gondolatra is kiráz a hideg, hogy összenyálazzák a képemet.

- Na várjál egy kicsit - "csapok" az asztalra, s oldalt fordulva a széken ránézek komoly arccal. -  Most az, hogy neked volt szerencséd egy ilyen mókás emberhez, hogy jön ahhoz, hogy valaki telbenyálazza a képedet? - értetlenkedek. Szerintem jogosan. Nem találom a kapcsot a kettő között.

Lehet valaki még Donnál is magasabb? Fater, tényleg lökhettél volna még rajtam... Vagy... inkább mentem volna zsepibe? Még nem tudom eldönteni, most eléggé jól érzem magam ahhoz, hogy ne akarjak önként és dalolva megpusztulni.

- Nehogy azt hidd, hogy az én bátyám az a kimondott ölelgetős fajta... Ráadásul sokszor úgy érzem, hogy jobb lenne neki nélkülem. Mármint, kb állandóan külön utakon járunk, persze aggódik értem a baleset óta meg pláne, de... nem tudom, szerintem csak kolonc vagyok neki, ha a kedves szüleink által ránkerőltetett kényszermosoly és kamuzás az újságíróknak nem lenne elég... na szóval mindegy... - legyintek egyet a kezemmel, s egy gyors villámmosoly Don felé, s az üvegemet húznám meg, ami tökre totálisan üres... - Baszd meg! - csapom vissza az asztalra, remélve, hogy a pultból mindjárt itt is terem valaki. Kell egy Jäger! Már megint sokat locsogok!

- Pedig én tudok dorombolni... - jegyzem meg egy széles vigyorral. Érti aki ahogy akarja.





Vissza az elejére Go down

Don Heckley

Don Heckley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 323

#35TémanyitásTárgy: Re: A nyugalom a fő, aztán a nő...   A nyugalom a fő, aztán a nő... - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Május 26, 2016 9:12 pm

Nagy komoly arccal beleiszok a sörömbe majd válaszolok a kérdésére.
- Akképen, hogy nem mindegy: ki nyálazza össze a képed! Ha például odajön ez a lány, hogy már csak azért körbecsókolja a szőrös nagy pofámat, amit mellesleg megjegyezve senki nem szokott, az hízelgő! Mikor odajön egy rothadó pofájú csöves, akinek a pofája büdösebb mint az auschwitzi gázkamra, az már kevésbé frankó.
Jézusom, Don miféle példa ez? Hányan akarnak felkoncolni vajon? Óvatosan körülkémlelek csak a szememet mozgatva, de senki nem akar kinyírni. Pfuuu, meleg helyzet.
- Jó, de tök mindegy miképpen vesszük: az én bátyám egy seggarc. Mosolytalan pöcs.
Bárhogy vesszük Mike, nem a szavak embere. Nem is szeretek róla beszélni.
A pultosnak a fejemmel odabiccentek, mire kijön hozzánk.
- Legyen szíves hozni egy...hóha, várjon csak!
Lehajtom a maradék sörömet, egy csuklással zárva majd rávigyorgok a csaposra.
- Szóval legyen szíves még egy korsóval, a kisasszonynak pedig...amit kér!
Effy amint rendel, már fizetem is ki. Ha olyan melóm lenne, már kicsit vigyáznék pénzileg, de szerencsére egész jól sikerült beosztanom: félrerakott pénz a házra és a magánéletre. Hál istennek kajára nem nagyon kell költeni, mivel a rádióállomáson közösbe kajálunk, szóval... szeretek ott dolgozni. És szeretem az életem.
A megjegyzésére, egy pillanatra vigyor ül ki az arcomra, de végül visszafogott választ adok.
- Talán én is tudok brummogni, de még nem próbálkoztam!

_________________
A nyugalom a fő, aztán a nő... - Page 2 Tumblr_nkbx4bpSav1thfq9to1_500
Vissza az elejére Go down

Elizabeth Jensen

Elizabeth Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : LV
Posts : 351

#36TémanyitásTárgy: Re: A nyugalom a fő, aztán a nő...   A nyugalom a fő, aztán a nő... - Page 2 Icon_minitimePént. Május 27, 2016 3:52 pm

Oké ez mondjuk elfogadható indok. Inkább nem pukkancskodok tovább. Vagy mégis?

- Ez az Auschwitz-hasonlat jó volt! - röhögök, majd újra igyekszem komolyabb arcra váltani. - Persze, oké, elhiszem, de én továbbra sem szeretném, hogy bárki nyáltengerré változtassa a pofázmányomat. - kötöm az ebet, úgymond. Ha engem akar meggyőzni, nagyon kemény fába vágta. -  Még akkor se, ha adott esetben az első pillantásra eldobom a bugyim tőle. Meg amúgy is, annyi sok más értelmesebb dologra lehet használni a nyelvünket... - poénkodom el a végére. Persze minden viccnek a fele igazság.

Kedves csaposunk megérkezését kitörő örömmel fogadom. Elbűvölő mosolyt varázsolva a képemre kérek egy újabb üveg sört és egy nagy Jägert. Láttam, ahogy megemelkedik emberünk szemöldöke, de nem tettem szóvá. Csak hozza ki, ezért van itt.

- Amúgy... remélem tudsz róla, hogy nálam is van pénz - nézek Donra jelentőségteljesen. Ez már a harmadik kör lesz, s eddig mindent ő állt. A végén azt hiszi, hogy valami ingyenélő kis sutyermák vagyok. Közben megérkeznek az italjaink. Ünnepélyes vigyorral a magasba emelem a stampómat, biccentek, s már csúszik is a torkomba. Egy apró hidegrázás, és egy korty sör.

- Na tessék... teszed itt a kijelentéseket, aztán még ki sem próbáltad! - csóválom a fejemet egy újabb bagóért nyúlva. Asszem ezt elszívom és kénytelen leszek most már tényleg pisilni menni. Főleg ha továbbra is ilyen víg lesz a hangulat. - Én a helyedben erősen elgondolkoznék rajta, hogy hogyan derítsem ki - villantok egy ezer wattos vigyort. Jajj pisi, maradj bent!





Vissza az elejére Go down

Don Heckley

Don Heckley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 323

#37TémanyitásTárgy: Re: A nyugalom a fő, aztán a nő...   A nyugalom a fő, aztán a nő... - Page 2 Icon_minitimePént. Május 27, 2016 5:21 pm

A dícsretre egy szerény pillantással megvonom a vállam.
- Vannak nagy pillanataim...
Korty az új sörből és tovább magyarázok.
- Na ja, ezer másik dologra jobban tudom használni.
Azzal amolyan Gene Simmonsosan kidugom a nyelvem és elkezdem járatni. Az évek meg a tapasztalat, Don Juan, az évek meg a tapasztalat. Végül nagy vigyorogva abbahagyom.
- De azért akkor is jó, ha az ember érzi, hogy szeretik vagy legalább is kedvelik! Mondjuk ha egy faszi csókolgatja a képem ott már azért begorombulok és elküldöm, hogy szopja inkább a kutyája faszát, minthogy az én arcom csókolgassa. Valami bulin egy bebaszott fasz egyszer megpróbált lesmárolni. Na akkor persze még nem volt szakáll hegy, hogy feltartsam vele, szóval az öklömmel visszanyalintottam neki. Csak épp az első két fogának búcsút mondhatott. Engem meg kibasztak a buliból.
Régi szép idők... talán még a loboncom is meg volt... neeeem, akkor már nem. Réges-régen nem.
A piára való megjegyzésére hasonló hangsúllyal válaszolok.
- Ugye tudod, hogy jól nevelt férfiként a minimum, hogy én fizetek.
Majd újra vigyorogva hozzáteszem.
- Majd leadózom, hogyha annyira bántja piciny lelked!
Persze nem veszem komolyan, csupán élcelődök.
Az újabb megjegyzésére felsóhajtok majd egy apró krákogás után igazi heavy metál énekeseket meghazudtolóan amolyan hörgés és morgást kitolok a torkomból. Persze csak rövid ideig. Utána fapofával, szó nélkül beleszívok a cigimbe majd angyali ártatlansággal visszafordulok.
- Na, elégedett vagy?
A mondatára már nyitnám, hogy valami "hát ha gondolod, kitalálom" de végül szerény mosollyal szólalok meg.
- Hidd el, hogy képes lennék kideríteni. Apropó kiderítés, nem kell pisilni vagy valami? Lassan esőtáncot jársz mellettem!
Aranyeső...pfujjj!

_________________
A nyugalom a fő, aztán a nő... - Page 2 Tumblr_nkbx4bpSav1thfq9to1_500
Vissza az elejére Go down

Elizabeth Jensen

Elizabeth Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : LV
Posts : 351

#38TémanyitásTárgy: Re: A nyugalom a fő, aztán a nő...   A nyugalom a fő, aztán a nő... - Page 2 Icon_minitimePént. Május 27, 2016 6:24 pm

Nem tudok nem nevetni a nyelvattrakcióján. Persze nőből vagyok, beindul a fantáziám rendesen, viszont igyekszem is palástolni. Már amennyire lehet az ilyet. ÉS! Szerencsére még nem vagyok abban az állapotban, hogy viszonzásképpen az én nyelvem pedig a sörösüvegen játszadozzon.

- Egy szóval sem mondtam, hogy nem jó érzés tudni, hogy szeret, vagy legalábbis kedvel valaki - helyeselek, bár én már szinte azt sem tudom, hogy úgy igazából milyen is az. Kivéve a tesós dolgot, bár Conorral is inkább csak elküldjük egymást a faszba mostanában. Főleg ez a "Ki az apám" mizéria... Nem mindegy, baszd meg? - Na tessék, ettől tudok a falnak menni! - "borulok" ki újra. -  Bezzeg ha két picsa smacizott volna, akkor azt te is teljesen elfogadhatónak éreznéd, mi? Ne érts félre, irtózom a buziktól és egyenesen kifordul a belem ha nyilvánosan enyelegnek, de miben más? Ugyan úgy a természetesnek ellene van. Bassza meg, nem azért lett teremtve a pasi, hogy egy másik pasi seggében turkáljon, a nő meg nem azért, hogy puncit nyaljon! - nyilvánítok véleményt. Jó, ettől eltekintve, nekem is volt egy-két olyan kalandom, hogy lánnyal smároltam, de ennyi. Ez nálam inkább ilyen túl sok szesz, még több drog dolog. Szerintem ez még megbocsátható. De elképzelhetetlennek tartom, hogy én egy másik csajjal lefetykeljek. Túlságosan pasi párti vagyok én ehhez!

De a ki állja a cehhet dologgal újra csalafinta mosoly járt-kelt arcomon.

- Majd ledolgozom, neked - mondom, s gondoljon mindenki arra, amire akar. Aztán jön a síron túli hang...

- Nekem ez inkább halálhörgésnek hangzott, mintsem maszkóbjuminak - megyek át kisgyerekbe, hatalmasra kerekítve a szemeimet. Ami mondjuk nem nehéz, így is akkorák mint a ház. - Dehogynem! Már lecsúszott két üveg sör, az én húgyhólyagom pedig nem a masszívságáról híres - húzom el a számat, majd szív-fúj üzemmódba kapcsolva gyorsan elpöffékelem a cigit, elnyom és már pattanás is föl. - Azért ha lelépsz, mire visszaérek, legalább egy szílvétára írd rá, hogy basszam meg, vagy valami - röhigcsélek, s félig tényleg tartok attól, hogy itt véget ér a móka mára. De már robogok is.

Szerencsémre nem kell szóbaelegyednem még plusz időhúzásképpen a pultossal, hiszen eléggé egyértelműen ki van táblázva az ajtó, ami a mosdót takarja. "Queens" felirattal. Cuki - mosolyodok el egy pillanatra megállva előtte, de a természet szólít, a pisi nem viccel. Ha csurgatni kell, menni kell!
Egy komplett Niagarával, s vagy 20 kilóval lettem könnyebb. Kézmosás meg egy kis pofavizit. Igen, a Jäger megtette a hatását, az átlagosnál erősebb a pír az arcomon, de ez legalább jól áll. Miután jól szemügyre vettem magamat, megigazgattam a ruhámat, vidáman indulok vissza az asztalhoz.





Vissza az elejére Go down

Don Heckley

Don Heckley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 323

#39TémanyitásTárgy: Re: A nyugalom a fő, aztán a nő...   A nyugalom a fő, aztán a nő... - Page 2 Icon_minitimePént. Május 27, 2016 6:59 pm

- Ha nekem ezzel nyilvánítják ki, akkor rohadtul tudok örülni, ha kapok egy cuppanóst a képemre. Ha csak úgy ok nélkül kapok, akkor persze pöszén nézek.
A hosszú melegekről való elemzést nem tudom kihagyni, hogy ne röhögjem el, de végül is én is válaszolok.
- Egy szóval nem mondtam, hogy jó szemmel nézem, ha két csaj smárol! Bármennyire is furcsa, azért attól még én is begurulok. Szép dolog a szerelem, a melegek közt is szabad, mert miért ne? De amikor nyilvánosan nyalják egymást, azért az nemtől függetlenül felhúzza az ember agyát! Ha dugni van kedvük akkor otthon csinálják! Bruhh, mondjuk elképzelni is rossz amint két szőrös tag gyúrja egymást...
Ettől enyhe rosszullét kap el és csak egy gyors szippantással letudom. Még a végén kuuuurva rosszakat fogok álmodni.
Megjegyzésére pisztoly formálva az ujjamból, rákacsintok.
- Szavadon foglak!
Nem gondolom azért komolyan. Valljuk be, azért kicsit idős vagyok egy tizenéves (max húsz) lányhoz. Másrészt egyelőre ezt csak enyhe flörtként csinálom, érti úgy ahogy csak akarja.
A mackóbrummogásra végül zavart arccal megvakarom a szakállam.
- Ezek szerint én rossz Micimackót néztem. Ööö...brumm?
Igen, Donnie ezek szerint Metálmackó és Metálcka nem az eredeti mese tagjai. Elcseszett egy gyerekkorom volt azt hiszem...
- Ne félj, nem hagylak itt. - mosolygok rá.
Amint eltűnik elszívom a cigi maradékát majd zsebrevágott kézzel elkezdek hintázni. Azért örülök, hogy kurva nagy húgyhólyaggal születtem. Szinte meg se éreztem ilyen szempontból ezt a pár sört.

_________________
A nyugalom a fő, aztán a nő... - Page 2 Tumblr_nkbx4bpSav1thfq9to1_500
Vissza az elejére Go down

Elizabeth Jensen

Elizabeth Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : LV
Posts : 351

#40TémanyitásTárgy: Re: A nyugalom a fő, aztán a nő...   A nyugalom a fő, aztán a nő... - Page 2 Icon_minitimePént. Május 27, 2016 9:49 pm

Szívem boldogsággal töltődik el, amikor meglátom, hogy tényleg nem hagyott itt a pecsbe. Pedig eléggé sanszosnak gondoltam. Fiatalka vagyok és idióta, ez nem feltétlenül egy jó kombó. Főleg, hogy az eddigi tapasztalataim alapján, Don nem éppen az az ember, akinek egyből kitalálom minden gondolatát. Ami persze nem egy rossz dolog, kiborulok a túlontúl kiszámítható emberektől.

- Tényleg nem tűntél el - zuttyanok le mellé mosolyogva, s máris utánpótlok a pisinek. - Hol is tartottunk? A buzis témát kiveséztük, meg hogy szavamon fogsz... - vigyorgok el újra a dolgon. Semmi jónak nem vagyok az elrontója, de kétlem, hogy felnőtt, kifejlett férfiállat létére egy ilyen kis szárnyatörött csibével bármit is akarna. Bár ki tudja, nem tudom belőni, mennyi is lehet Don, lehet, hogy pont most van abban a korszakában, amikor mindegy, csak fiatal picsa legyen.





Vissza az elejére Go down

Don Heckley

Don Heckley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 323

#41TémanyitásTárgy: Re: A nyugalom a fő, aztán a nő...   A nyugalom a fő, aztán a nő... - Page 2 Icon_minitimePént. Május 27, 2016 9:57 pm

Míg távol van egy halk rendelés üti meg a fülem. Egy piát rendelnek és rögtön felkapom a nevére a fejem.
"Sid és Nancy"
Na persze, elsőre a Sex Pistolsos srácra és a betépett picsájára gondolok és másodjára esik le a másik név...
"Nancy".
Mióta ott hagyott az esküvő előtt egy héttel, nem is igazán gondoltam rá. Pedig mikor Effyvel beszélgettem kint az orvosi rendelő előtt, akkor is szóba hoztam. Az ujjam megszorul a korsó fülén, de végül egy mély levegő vétellel letudom. Kurva régen volt, Donnie.
Kedélyes vigyor ül ki a képemre ahogy az aprólány szépen visszatér az asztalhoz. Egy fekete szárnyakkal felszerelt fényforrás. Belekortyolok a sörömbe majd bele slukkolok a cigimbe.
- Hát... a tököm tudja... vénségemre meghülyülök! - vigyorodok el és aprót koppintok a homlokomra.
Aztán elnézek a csapos felé.
- Viszont pár asztallal odébb egy pia neve eléggé felkeltette a figyelmem. Nancy és Sid. Hallottál már róla?
Nem vagyok valami nagy ász piák terén.

_________________
A nyugalom a fő, aztán a nő... - Page 2 Tumblr_nkbx4bpSav1thfq9to1_500
Vissza az elejére Go down

Elizabeth Jensen

Elizabeth Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : LV
Posts : 351

#42TémanyitásTárgy: Re: A nyugalom a fő, aztán a nő...   A nyugalom a fő, aztán a nő... - Page 2 Icon_minitimePént. Május 27, 2016 10:19 pm

Vagy az én szemem csal, vagy tényleg, mintha elkomorult volna a távollétemben. Igazándiból eléggé tökös vagyok, de úgy érzem, most inkább ne firtassam az ilyesféléket. Elég szomorú dologról ejtettünk szót a rendelőnél. Szóval inkább igyekszem elhessegetni a saját komor gondolataimat is.

- Na szép, de neked legalább van mire fogni, bár nem tűnsz túl aggastyánnak, na de akkor mit mondja én? - színlelek elkeseredést. Az én agyamat megette a sok pia meg drog. Ezen nincs mit szépíteni, szinte napi szinten pia és beállás.

- Őszintén szólva, most vagyok itt először, és most hallom ezt a pianevet is először... Pedig otthon volt szerencsém mindenféle Angolhoni együttes, bandatag nevével ellátott szeszhez. Szóval amondó vagyok, próbáljuk ki - mondom, s a magasba emelem a kezemet, jelezve a pult felé, meg sem várva Don reakcióját. Bár nyilván benne van, ha már ezt megjegyezte.

- Szeretnénk kérni egy-egy Sid és Nancy-t - mondom mosolyogva a megérkező emberünknek, s még hozzá kell tegyek valamit: - És ezt a kört ÉN állom - jelentem ki határozottan. Nem. Tényleg nem szeretek ingyenélőnek tűnni, mikor annyi pénz áll a rendelkezésemre mint a szemét...





Vissza az elejére Go down

Don Heckley

Don Heckley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 323

#43TémanyitásTárgy: Re: A nyugalom a fő, aztán a nő...   A nyugalom a fő, aztán a nő... - Page 2 Icon_minitimePént. Május 27, 2016 10:33 pm

Elvigyorodok.
- Te egy fiatal lány vagy! Neked ezerfelé járnak a gondolataid! Másrészt ami mindkettőnkre igaz: van pia a fejünkbe! Ilyenkor ténylegesen zoknivá válik a memóriám.
Ha úgy vesszük néha ez egész fasza dolog, de ezt a kis apró szépséget elfelejteni elég hülye dolog lenne.
Nem.
Nincs az a pia mennyiség amiért megfeledkeznék róla. Nem tudom miért. Mintha valami hirtelen jött kis rokon lenne vagy hasonló.
Már jeleznék a csaposnak ám egy kar lendül a magasba és egy pillanatra félrekapom a fejem, hisz majdnem az arcom bánja Effy gyorsaságát. Ettől megint elvigyorodok. A gyors rendelésre a pultos engedelmes birkaként, megy vissza és kezd el bütykölődni.
- De ha valami vacak lesz... - kezdem komoly, dühös arcot vágva majd hirtelen visszaváltok a vigyorra. - ....áh, baszok én rá! Tuti jó lesz!
Annak kell lennie! Egy ilyen állatnak mint Sid Viciousnak, nem lehet rossz piája. De persze még ott van Nancy... abba a csajba életébe nem kóstoltam volna bele. Bruhh...
Hát, hogy nem fizetek az egy pillanatnyi zavart dob az arcomra de végül engedelmesen elmosolyodok.
- Legyen úgy! Meghajlok kívánságod előtt!
Még egy amolyan kis meghajlást is megengedek ülve.
Végül megjön a pultos és mindkettőnk elé lerak egy kis poharat, benne láthatóan valami krémes koktéllal. A fickóra nézek kérdően, mire válaszol.
- Rum, brandy, szirup és tej.
Azzal lelép. Meglepett fejjel nézzek vissza Effyre.
- Mit szólsz hozzá?

_________________
A nyugalom a fő, aztán a nő... - Page 2 Tumblr_nkbx4bpSav1thfq9to1_500
Vissza az elejére Go down

Elizabeth Jensen

Elizabeth Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : LV
Posts : 351

#44TémanyitásTárgy: Re: A nyugalom a fő, aztán a nő...   A nyugalom a fő, aztán a nő... - Page 2 Icon_minitimePént. Május 27, 2016 11:06 pm

Nos igen, a piára mindig mindent rá lehet fogni. De inkább nem kezdtem el nyomatni a szöveget, hogy igen, de mégis mennyire öregnek érzem magam néha bla-bla... Ez most nem az a rész.

- Ha szar, akkor is megisszuk - teszem hozzá keményen én is. Persze elröhögöm a végét.

A csávó megjön, én pedig találomra adok neki valamennyit, ami biztosan több, mint amennyi ez a két biszbasz. Legalább jófejnek tűnök, hogy jattolok. De az összeállítást hallva vennem kell egy mély levegőt. Rummal a kávét szoktam lágyítani, de a többi... Na mindegy. Kételkedve megfogom a poharat, s a szintén furcsa arcot vágó Don felé emelem koccintásra készen.

- Figyelj, ki tudja mitől döglünk meg. Max kihányjuk a picsába - nevetgélek, de addig nem koccintom a poharam az övének, míg nem néz a szemembe.

- Ide nézz - fogom meg a fejét, ami nem könnyű a szakálltengertől, de kierőszakolom akkor is! - Leszarom, ha nem vagy babonás, de nézz a szemembe, ha nem akarsz hét év rossz szexet - vigyorgok, s nekikoccantom a csinos kis pohárkát amiben ez a lötyi van. Újabb nagy levegő, egy szimat a pohárba - nem kellett volna, de bevállaltam. 3, 2, lehúzni! Az arcom szerintem mindent elárult.





Vissza az elejére Go down

Don Heckley

Don Heckley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 323

#45TémanyitásTárgy: Re: A nyugalom a fő, aztán a nő...   A nyugalom a fő, aztán a nő... - Page 2 Icon_minitimePént. Május 27, 2016 11:20 pm

- Nem vagyok egy válogatós alkat, szóval csak lecsúszik. - röhögök fel majd megjátszott aggodalommal hozzáteszem. - De ki fogja megetetni a kis dögöt, ha én kinyúlok?
Na, igen arról a kis dög kutyáról meg is feledekezte. De szerencsére most nincs nálam. Randy, a szomszédom felajánlotta, hogy vigyáz rá. Lassan többet fog rá vigyázni ő, mint én. De talán jobb is így.
A piát elbámulgatom majd megpöckölöm a kis poharat, úgy mint annó Michael J. Fox a vadnyugaton azt a gőzölgő whiskyt. Na azt a szart megkéne kóstolni.
- Na ja...bár jobb lenne ha bent maradna. Régen volt már okádós benyomásom és...
Ekkor kapja el egy kicsi, de erős kéz az arcomat. Elsőre eléggé meglepődve bámulok rá, az ajkaim össszeszorulva. Úgy festhetek mint egy medve-hal keverék.
A szavai befejeztével végül kiszabadul az arcom és vigyorogva bámulok abba a két szempárba majd hozzákoccintom a poharam az övéhez.
- Ha rajtam múlik, nem lesz rossz szex. Na, löhájm!
Azzal nagy levegő és lehúz a pia.
...
Hatásszünet.
...
- Nyamm.
Az első szó amit kinyögök. Halkan szippantok egyet majd megvonom a vállam.
- Nem volt olyan...khmm...vészes. A szarhoz képest.
Olyan nyamm csúszik ki a számon majd még egy apró megjegyzés.
- Asszem le kell vágnom a szakállam. Ez a vacak beleragadt.
És tényleg. Gyorsan bele is száradt. Hát végül is nem olyan vészes! Talán értelmesebb fejem van szakáll nélkül!

_________________
A nyugalom a fő, aztán a nő... - Page 2 Tumblr_nkbx4bpSav1thfq9to1_500
Vissza az elejére Go down

Elizabeth Jensen

Elizabeth Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : LV
Posts : 351

#46TémanyitásTárgy: Re: A nyugalom a fő, aztán a nő...   A nyugalom a fő, aztán a nő... - Page 2 Icon_minitimePént. Május 27, 2016 11:39 pm

Nekem nem nyerte el túlzottan az ízlésem. Fintorgok is rendesen, már a sörömet markolászva, de még azért ízlelgetem a számban a "zamatot".

- Hát... bevallom nőiesen, a neve alapján jobbra számítottam - nyammogok még rajta, de aztán gyorsan úgy döntök, hogy inkább a sör.

A szakálllevágásra elkerekedett szemekkel nézek. Azt hittem ez amolyan imidsz.

- A víz meg a szappan csodákra képes - kacsintok rá, majd hozzáteszem: - Bár tény, egyik sem olcsó mulatság - nevetgélek magamon. Szar humorom van, ez tiszta sor.

- Apropó, milyen kis dögöt emlegettél? - komolyítom meg kicsit a vonásaim. Azt nem mondta, hogy lenne poronty.





Vissza az elejére Go down

Don Heckley

Don Heckley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 323

#47TémanyitásTárgy: Re: A nyugalom a fő, aztán a nő...   A nyugalom a fő, aztán a nő... - Page 2 Icon_minitimePént. Május 27, 2016 11:52 pm

Még egy ideig elfintorodva méregetem az üres poharat majd savanyúan elvigyorodok.
- Ez inkább csak Nancy. Buzis vagy nem, Sidnek tuti jobb íze van.
Árrrghh, a kurva életbe most elképzeltem, hogy annak a göthös Viciousnak nyalogatom a mellkasát. Donnie, verd ki a fejedből...
Kiráz tőle a hideg, de ez még az ízekre fogható.
- Legalább tudom, hogy mit ne ajánljak másnak. - jegyzem meg majd látva a pultos savanyú arcát odaintek felé. - De nincs harag?
Az egy fejrázással lezárja és még vigyorog is hozzá. Jól van, tényleg nincs harag. Mindenesetre pár asztallal odébb elég jó ízűen issza a két lóarcú alak. Ők talán túl angolok.
Megjegyzésére mosolyogva bólintok.
- Na ja, elég lenne csak kimosni, de a frankót megmondva...
Végighúzom a kezem a dús arcszőrzeten.
- Kurva meleg egy ilyet nyáron viselni, pláne Las Vegasban ahol eleve felforr az agyvizem.
Na ha még meglenne a hosszú haj is hozzá, alighanem jégkockákkal a gatyámban járkálnék és hűsölnék.
A hirtelen komoly arctól meghökkenek majd vállat vonva válaszolok.
- Van egy ilyen kis...a franc tudja milyen fajta kutya...tudod! Pici, röfög, lóg a képe és hegyes a füle. És másra nem jó, hogy szétgyúrd azt a kis ronda pofázmányát!
Azzal előhúzom a telóm és megmutatom a képet amin le vagyok kapva a kis döggel együtt.
- Trufának becézgetem, bár mostanság többet van a szomszédomnál, mert nincs sok időm csóri kis döggel foglalkozni.

_________________
A nyugalom a fő, aztán a nő... - Page 2 Tumblr_nkbx4bpSav1thfq9to1_500
Vissza az elejére Go down

Elizabeth Jensen

Elizabeth Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : LV
Posts : 351

#48TémanyitásTárgy: Re: A nyugalom a fő, aztán a nő...   A nyugalom a fő, aztán a nő... - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Május 28, 2016 12:22 am

A piával kapcsolatos beszólására hangos nevetés tör elő belőlem. Nagyon sokan istenítik azt a hülye kurvát, nekem sosem volt szimpatikus. Jó végre egy az enyémhez hasonló véleményt hallani.

- Nem tudom, az egyikőjük sem nézett ki túl igényesen, szóval lehet, hogy mégis fedi a valóságot a dolog - jegyzem azért meg diplomatikusan.

- Ééértelek - mondom a szakálldologra. Mondjuk tény és való, igen elvetemült az az ember, aki ezt így teljesen komolyan gondolja. Most így például beugrik, hogy milyen lehet így gyrost enni. Bár mondjuk nem nekem kell ezzel bajlódnom. Nekem így is ott van a sörényem. Utálok fésülködni is, hajatfestetni is, meg nagyjából mindent, ami ezzel a kupac hajjal jár, de semmi pénzért nem válnék meg tőle, minden szirszar ellenére.

- Francia buldi? - válok hirtelen izgatottá. Imádom az állatokat. Csak sajnos nem az én életstílusom mellé tervezték őket. Pedig tök jó lenne: cicmák, kuntyu, nuffpuff, hörik... aaah, már egynek is örülnék ezek közül. Olyan közel húzódok hozzá, amennyire csak lehet, ahogy előkapja a telefont. - Isssstenem, de kis édespofa! És milyen király neve van! - vigyorgok és kb csorgatom a nyálamat.





Vissza az elejére Go down

Don Heckley

Don Heckley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 323

#49TémanyitásTárgy: Re: A nyugalom a fő, aztán a nő...   A nyugalom a fő, aztán a nő... - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Május 28, 2016 9:12 am

- Hát ha már angol piákat innék, akkor az legyen... nem is tudom... Long Life The Queen koktél vagy The Beatles koktél... na meg ott van egy tényleg létező pia, a Forró Ozzy. De hogy én abba nem iszok bele az hétszentség!
A picsába is micsoda ötletek! Hol basztam el? Lehet egy koktél bárt kéne nyitnom... csak előtte azért ismerne kéne a piákat. A francba is odivatú kölyök vagyok! Leragadtam a sörnél, a whiskynél és a vodkánál. Mást nem is nagyon piáltam huszon tököm tudja hány év alatt.
- Most csak gondolj bele, Effy, milyen jól néznék ki enélkül a második hajzat nélkül!
Ha belegondolok nem is növesztettem meg olyan régóta. Körülbelül egy éve még csak egy kis borosta feszült a képemen aztán hipp-hopp! Már egy ilyen bazinagy kölyök medve lapul az államon.
- Gondolom az a fajta, nem tudom. Eddig nem volt kutyám, csak ha már egyedül lakom kell valami kis zajforrás otthonra.
A telómat kinyomom majd visszarakom a zsebembe.
- Még ha csak azt hallom éjszakánként, hogy valami felröffent az ágyam lábánál majd egy kis ötkiló hurka-gyurka egy ágyúgolyó erejével bevetődik mellém.
Aranyos mi?
...
NEM AZ! Éjjel háromkor bármi mást eltudnék viselni, mint sem egy röfögő kis dögöt ami betámadja a fejemet és kis disznó módjára, bököd az orrával. Aztán mikor reggel felkelek, meg ott terpeszkedik mellettem az ágyon. Hülyét lehet tőle kapni, az a mázlija, hogy kurva aranyos.

_________________
A nyugalom a fő, aztán a nő... - Page 2 Tumblr_nkbx4bpSav1thfq9to1_500
Vissza az elejére Go down

Elizabeth Jensen

Elizabeth Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : LV
Posts : 351

#50TémanyitásTárgy: Re: A nyugalom a fő, aztán a nő...   A nyugalom a fő, aztán a nő... - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Május 28, 2016 11:47 am

Forró Ozzy? Édes faszom, kinek a fejéből pattannak ki ilyenek? Ez valahogy az én fantáziámat sem izgatja, sőt... Ugh.

- Beatles-t ittam, még otthon, de nem volt egy nagy durranás. Azt hiszem valami boros történet volt. Eléggé lájti. Ami viszont nagyon bejött, egyszer ittam Pearl Jam-et, na az rohadt jó volt! - emlékszem vissza, majd hirtelen gondolva egyet, körbenézek, hátha valahol meglátok egy... Áhhá! A szomszédos üres asztalon ott díszeleg egy itallap. Jó, tudom, nem Brit, de próba cseresznye, legalább ezután a fos után igyunk már valami finomat is! Belemélyedek a kis két oldalas papírkába és imim meghallgattattak.

- Itt van, ni! - bökök rá az ujjammal és az orra elé tolom. - Vilmoskörte Pálinka, Vodka, egres jam, alma, bodza, citromlé - ha esetleg nem sikerült volna elolvasnia. Ha azt mondja, hogy mehet, már hívom is a pultost. Csórinak hogy teli lehet a fasza velünk...

- Nem tudom - válaszolok a szakállkérdésre. - De valószínűleg emberibb formád lenne. Mondjuk én csípem az arcszőrzetet. Kiborulok a baby-pofától. Legalább egy kis borosta legyen - mondom el neki a véleményemet.

A kutyás sztorijára elnevetem magam. Jó persze, nyilván nem ennyire mókás a dolog, mint ahogy azt én most bemoziztam, főleg napi szinten, de akkor is. Kis szeretetgombóc. Ránézel a pofájára és nem tudsz rá haragudni.





Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#51TémanyitásTárgy: Re: A nyugalom a fő, aztán a nő...   A nyugalom a fő, aztán a nő... - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

A nyugalom a fő, aztán a nő...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: belváros :: Irodák, üzletsorok-