♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  - Page 2 Icon_minitimeby Derek Moretti Hétf. Márc. 25, 2024 8:37 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  - Page 2 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

» Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő
Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  - Page 2 Icon_minitimeby Arnold Dovahkin Hétf. Márc. 18, 2024 8:14 am

» Gloria & Robbie - Fucking millenials...?
Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Vas. Márc. 17, 2024 6:39 am

» Welcome to the Sundown Club
Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  - Page 2 Icon_minitimeby Alexander Holmes Szomb. Feb. 17, 2024 10:32 am

» Vinnie's Night
Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  - Page 2 Icon_minitimeby Vincent Morris Belvedere Kedd Feb. 13, 2024 1:02 pm

» Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?
Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  - Page 2 Icon_minitimeby Derek Moretti Kedd Feb. 13, 2024 12:12 pm

» P.S.: Some things are worth the trouble
Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  - Page 2 Icon_minitimeby Benjamin Alexander Sawyer Hétf. Feb. 12, 2024 7:36 pm

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  - Page 2 Vote_lcapKi itt belépsz, józanul nem távozhatsz  - Page 2 Voting_barKi itt belépsz, józanul nem távozhatsz  - Page 2 Vote_rcap 
Derek Moretti
Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  - Page 2 Vote_lcapKi itt belépsz, józanul nem távozhatsz  - Page 2 Voting_barKi itt belépsz, józanul nem távozhatsz  - Page 2 Vote_rcap 
Robert Holmes
Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  - Page 2 Vote_lcapKi itt belépsz, józanul nem távozhatsz  - Page 2 Voting_barKi itt belépsz, józanul nem távozhatsz  - Page 2 Vote_rcap 
Admin
Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  - Page 2 Vote_lcapKi itt belépsz, józanul nem távozhatsz  - Page 2 Voting_barKi itt belépsz, józanul nem távozhatsz  - Page 2 Vote_rcap 
Arnold Dovahkin
Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  - Page 2 Vote_lcapKi itt belépsz, józanul nem távozhatsz  - Page 2 Voting_barKi itt belépsz, józanul nem távozhatsz  - Page 2 Vote_rcap 
Kylie Alexis Hanson
Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  - Page 2 Vote_lcapKi itt belépsz, józanul nem távozhatsz  - Page 2 Voting_barKi itt belépsz, józanul nem távozhatsz  - Page 2 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet

Conor Christian Jensen

Conor Christian Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : ingyenélő milliomospalánta
Location : úton...
Posts : 41

#26TémanyitásTárgy: Re: Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz    Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 08, 2017 4:31 pm

- Haaagyd majd ő lerendezi! - és röhögök. Eff sose az a tyúk volt akit félteni kell, most se hiszem hogy megmentőre van szüksége, pláne az a saller amit az előbb lebaszott! Még mindig sajog az állkapcsom.
Tate viszont másképp gondolja.
Fel se tűnik ahogy kimászik.

Hol vagy WILL!??


Aztán mégis Eff az aki megjelenik, és kikapja előlem azt a köcsögöt.

- Neee.. neeeee.. Ezt ne itt az orrom előtt! - fintorgok, és kerülök egyet, jobb híján, nem akarom a húgomat látni elmerülve ebben a gyökérben ezért inkább Willre kapok.

- Figyelj csak.. adj még nekem abból a cuccból.. Jóóóanyag.. - most a tag van a hónom alatt, haaa.. ki nem szökött belőle, és remélem.. remélem nem dugdossa előlem azt az ínycsiklandó falatot.
Különben én leszek az aki lebaszok neki egyet!

_________________



What can give the life for you?
And what would you give for living...

Vissza az elejére Go down

William Turner

William Turner

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : léhűtő
Location : London.. később Vegas
Posts : 13

#27TémanyitásTárgy: Re: Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz    Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 08, 2017 4:33 pm

És Conor csak vigyorog. Ahogy én is, nem érdekel a loboncos seggfej, sokkal inkább aki velevan!
A csaj nagyon is édesnek tűnik, egy igaziii.. energiabomba mint a bátyja, csak egy sokkkalll.. gusztusosabb kivitelben. Összefolyik a számban a nyál...
Hát még amikor lekapja azt a köcsögöt, tudom nekem szól a bemutató.
De honnan..!?

El is akad a szemem, a pipit csak rendesen bemérve, de akkor látom Conort. Hirtelen veszek észre, nem akarok az ő késétől fuldokolni.

- Persze..  mindjárt hozok.. - bólintok, vagy biccentek, akármi csak kimászhassak a lomha mancsai alól. Kurvára nem akarok itt megdögleni. És ha sikerül, fél szemmel csak egy pillantásra lőve be az előbbi kis tyúkot, na meg egy másikkal hogy a loboncos a helyén van e, eltűnök fel a lépcsőn.
Valahonnan előszedem a valahol itt keverő dílert...




EGYELŐRE OFF
Vissza az elejére Go down

Elizabeth Jensen

Elizabeth Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : LV
Posts : 351

#28TémanyitásTárgy: Re: Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz    Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Márc. 11, 2017 11:57 am

Az ismeretlen szavára megállok, s visszafordulok felé. Összehúzott szemöldökkel figyelem a szavait. Kell pár másodperc, mire összerakom a történetet fejben. Ő sem szomjas, én sem vagyok túl toppon, szóval érthető. Hogy ne kelljen túl hangosan beszélni, visszalépek mellé.

- Ugyan, Tate tud vigyázni magára és az a buzifejű megérdemelné, hogy a balesetin foltozzák össze. - vigyorgok. Nem tehetek róla, egyszerűen unszimpatikus a gyerek és a nyomulása meg csak olaj a tűzre.

- De ha szeretnél csatlakozni a balhéhoz, én nem állok az utadba... - mondom egyszerűen, s az üres poharára bökök. - Mondjuk én inkább az utántöltést javaslom meg egy cigit - mosolygok. Remélem nem veszi flörtölésnek a jó hangulatomat. Vagyis voltaképpen nem is jó a kedvem, csak most mi a faszt rinyáljak. Én egyet hátralépek, jelezve, hogy én akkor most már tényleg keresnék valami folyékonyat, s ha akar velem tart.





Vissza az elejére Go down

Wyatt "V-Man" Trinidad

Wyatt

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 105

#29TémanyitásTárgy: Re: Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz    Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 12, 2017 3:56 pm

Beletörődve bólintok.
- Ahogy gondolod, húgom.
Ha megtudja védeni magát a csávesz, nekem mi közöm van az ő bajához? Elég harcias kedvű tudok lenni, de most körülbelül annyi élet van bennem mint egy kupac szarba hempergő döglégynek. Bááár... nem, akkor van bennem élet. Minden "faszok" (fasza-oké). De most nem vagyok verekedős kedvembe. De meg kell hagyni...
- Egy jó balhéba mindig benne vagyok.
Rákacsintok és a két öklöm összeütöm ahogy a UFC harcosok szokták. Bár engem egy olyan harcos, pikk-pakk összecsomagolna.
- Na ja, valami pia jobban esne. - vigyorodok el és szép lassan követem a lányt, enyhén billegő léptekkel.
Kurva életbe, örökké nem fogja bírni a májam baszki. Egyszer véget kell ennek vetni. De most még belefér egy pár pohár sör. Meg egy cigi. Meg talán ha valahonnan szedek, akkor vodkát.
Mindenesetre felzárkózok a lány mellé és rávigyorgok.
- Az urad nem tépi le a fejem, ha veled piálok?
Nem tudok kiigazodni a mai srácokon. Még a végén csúnyán kell néznem rá.

_________________
Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  - Page 2 Seven-deadly-sins-corey-taylor-article
Vissza az elejére Go down

Elizabeth Jensen

Elizabeth Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : LV
Posts : 351

#30TémanyitásTárgy: Re: Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz    Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 01, 2017 10:49 am

Chh, pasik. Forgatom meg vigyorogva a szemeimet a szavaira a balhéról. Jó. Nem azt mondom, hogy én olyan kurva nyugodt ember vagyok, mert abszolút nem. De ez... nem tudom mi náluk... ahol balhé van ott nincs vége tömegbunyó nélkül.

- Te nem tűnsz olyan faszfejnek, mint az, akivel az előbb konfliktusba keveredett - mondtam, gondolva hogy ez eléggé egyértelmű, hogy nem kell paráznia. Az ismerkedésből még nem származik semmi rossz. Hogy azt már hozzá se tegyem, hogy az én öklöm is gyorsan el tud szabadulni ha arról van szó.

Keresztülbukdácsolva a földön fetrengő gyökereken végre elértünk a piákhoz.

- Sose fogom megérteni, hogy mire jó ez a fajta "bulizás"... az idejük nagy részét eszméletlenül vagy a hányásukban fetrengve töltik... - mormogtam amíg megtaláltam a számomra megfelelő piát. Bevártam őt is, hogy aztán a teraszt megcélozhassuk. Persze teli volt itt is minden vagy kurválkodókkal, vagy enyelgőkkel vagy mata részegekkel. Elindultam a lépcső felé, jelezve hogy inkább a parton üssünk tábort.





Vissza az elejére Go down

Tate Langdon

Tate Langdon

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 19

#31TémanyitásTárgy: Re: Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz    Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 16, 2018 10:59 am

Effy eltűnt, a copfos köcsögöt is elnyelte valami. Gondolom Conornak ment intézkedni. Minden esetre ha vissza is tér bármilyen anyaggal inkább kihagyom. Sőt. Ezt az egész bulit skipelném ha lenne rá mód. Faszom.

- Honnan a bánatos pöcsből szerezted ezt a buzigyereket? Nem gondoltam volna, hogy ilyen kis selyemköcsögökkel is tudsz cimborálni... - szánom Coborhoz a szavaimat. De tényleg. Full nem az a fajta ember vagy mi, akivel valaha is el tudtam volna képzelni, hogy Conor leáll cimborálni. Pedig aztán vannak érdekes tagok az ismerősök között...
Vissza az elejére Go down

Conor Christian Jensen

Conor Christian Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : ingyenélő milliomospalánta
Location : úton...
Posts : 41

#32TémanyitásTárgy: Re: Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz    Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2018 12:12 am

- Neeee, neeee, ne köpködj már öregem! Will JÓGYEREK! Máramikor nem faszoskodik.. - kapom el most az ő nyakát, Tate-ét, mer' az országos cimborámnak senki se tud ellenállni. És nem is kell.

- A tagba az egyik össznépi hepajon botlottam bele, és neki van az, ami nekünk nincs. Neeem, nem stílusa - röhögök - abban kurvára sügér a csávó, habár akadnak jó pillanatai.. - mélyen búgó hangon mélázom el. SZOMJASVAGYOK! - De jók a kapcsolatai! - itt jön az a véletlen szünet. - A legjobb és legtisztább anyag.. a legminőségibb luxusringyók, és... - akadok el - bármit beszerez amit csak akarsz... - bőven bólogatok.

- Az örege valami nagykutya... - csak mellékesen - a zsaruk a tenyeréből esznek. - és vigyorgoooook! Csakmert ehhez van kedvem, és mert élvezem a helyzetet. Élvezem a bulit.. élvezem a légkört, és azt is élvezem ahogy szinte a bőrömön érzem ahogy ez az isteni szikra a fejemben vibrál.
Isteni..isteni.. ISTENI EGY ÉRZÉS!

_________________



What can give the life for you?
And what would you give for living...

Vissza az elejére Go down

Tate Langdon

Tate Langdon

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 19

#33TémanyitásTárgy: Re: Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz    Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 09, 2018 10:10 pm

A "jógyerek" meg a satöbbi szövegre egyszerűen csak fintorogni tudtam. Oké, nem rossz a jó cucc, de megvannak a saj!t kapcsolataink én nem érzem égető szükségét egy ilyen fajta embernek. Bár a leírtak alapján nem is ember csak valami kezdemény. Az apja nélkül... d3 nem is túráztatom magamat rajta. Nem ér annyit az egész hülye gyerek, hogy túl sokat foglalkozzak vele főleg most, hogy láthatáron kívül került.

- Na jól van öreg, de ha mi most itt bekúrunk mint a kolumbiaiak azt sejted, hogy a ház nem fog egyben maradni - vigyorgok én is. Igaz nincs kedvem cuccozni, de majd még meglátom. Viszont abból lesz itt dínom-dánom.
Vissza az elejére Go down

Conor Christian Jensen

Conor Christian Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : ingyenélő milliomospalánta
Location : úton...
Posts : 41

#34TémanyitásTárgy: Re: Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz    Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Márc. 10, 2018 3:27 pm

Szélesre vigyorgok. Csak mert megtehetem, és kurvára.. kurvára.. KURVÁRA ehhez is van KEDVEM!!

- Akkor haddszóljon kisapám, azért élsz hogy ÉLVEZD!! - és mélyen belekapok a nyakába itt mellettem, csak hogy úgy 'kellemesen' megszoríííccsam!
És vissza is tért a mi kis aranybányánk...

- WILL!! - üvöltöm el magam, de Tate-et még mindig nem engedem a könyököm közül. Nemérdekel ha nemtetszik neki.

- Virícccsd csávó, mer' kiheréllek! - és röhögök, alig egy lépésnyit téve meg közelebb, amikor az tolja is már előre a 3 bélyeget.
Elkapom... még Tate előtt... egyszerre a hármat megnyálazom, és felragasztom ez a fasz... ennek a fasznak(Tate) a homlokára. És vigyorgok.

- Gyerünk testvér, a következő nyalat a tied! - de már kapom is el az épp arra elsurranó szőkét és magunkhoz közelebb rántom.

- De ezen nemosztozom... - és Tate-et már engem is el...

_________________



What can give the life for you?
And what would you give for living...

Vissza az elejére Go down

Tate Langdon

Tate Langdon

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 19

#35TémanyitásTárgy: Re: Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz    Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 10, 2018 11:41 am

Próbálok jófej maradni. Próbálok eltekinteni a pöcsarcú előbbi viselkedésétől. Max ha eldurvulna a buli puszta "véletlenségből" megsorozom őt is egy kicsit. Ahh, mát izzik is az öklöm, de úrrá kell lennem a késztetésen.

- Conor, te fasz - vigyorgok a produkcióin. Ránézek a piperkőc kölyökre. Még mindig nem szimpatikus, nem tehetek róla, aztán már nálam is a bélyeg. Effy ezért lehet, hogy a végén kibelez mindannyiunkat. - gondolom magamban, de már mindegy is.
- Kell a fasznak ilyen kis rüfke... nekem minőségi árum van... - mondom felemelt fejjel, lassan behunyom a szemem, de még előtte ránézek erre a Will gyerekre. - Na mi lesz pajtikám, te jössz - nyitom ki a szemeimet és egy elvetemült vigyort tolok a bongyor feje felé.

- A buli még csak most kezdődik - toldom meg még ezzel a mondókámat, s kezdem érezni, ahogy a cucc beleivódik a sejtjeimbe. Ahogy az alkotóelemek egyesével robbannak szét a véremben. Totális megborulás. Ez az épület még ma lehet, hogy lángolni fog...
Vissza az elejére Go down

Wyatt "V-Man" Trinidad

Wyatt

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 105

#36TémanyitásTárgy: Re: Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz    Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 12, 2020 9:33 am

A lánnyal hamar eljutok a piák Mekkájáig, bár meg kell hagyni, némelyik félájult barmon majdnem keresztül esek és úgy érzem magam mint 3-4 év telne el mire odaérünk az isteni...a finom...a nyammnyamm...sörig.
Arrébb söprök egy újabb adag hajtömeget az arcomból, bár a vörös tincsek hamar felébresztik bennem a gyanút, hogy nem hozzám tartoznak.
Nem. Határozottan nem.
Nem használok Schaumát.
Valami ringy-rongy picsa táncikál a pofám előtt, nekem háttal, a csöcstelen picsáját néha a derekamnak dörgölve, én pedig továbbra se értem mit csinálok itt. Nagy a pia hatalma, de azért pejparipa pélónak is van vége.
Hunyorogva fordulok oda a lányhoz aki arrébb jött velem a csávától.
- Meg van az ilyen buliknak is a szépsége. - magyarázom kissé emelve a hangom mert ez a zene kurva szar... khmm izé... nagyon hangos. - Ugyan a zene szar, de van pia és...
Elgondolkodva méregetem a tömeget és megvonom a vállam.
- Hát... van pia. Azt hiszem az összes pozitívumot kinulláztam. Biztos akad aki élvezi ezt a takony tengert, de a zene számomra inkább hasonlít valami abtrak... akbrat... abszratk... nehéz szó! Absztrakt lsd partihoz!
Egy kis ideig elgöcögök a saját nyelvbotlásomhoz majd megvonom a vállam.
- De lehet épp nem is buliznak itt az emberek, hanem potszo...
Nyűgösen sóhajtok egyet.
- Asszem fel kéne hagynom a bonyolult szavakkal bepiálva. Szóval lehet itt posztmodern művészetről és...
Hopp egy korty szünet. Két korty. Három korty ééééés... pihi.
-... kulturális kutyafüttyről van szó.
Oh, a picsába V-Man! Te aztán szófosást kaptál, de nem a jobbik fajtából!

_________________
Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  - Page 2 Seven-deadly-sins-corey-taylor-article
Vissza az elejére Go down

Elizabeth Jensen

Elizabeth Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : LV
Posts : 351

#37TémanyitásTárgy: Re: Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz    Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 26, 2020 4:58 pm

Már a parton ülve hallgattam a faszikámat, ahogy magyarázott mindenfélét. Egy pillanatigszembe jutott, hogy vajon mennyire lehet képben azzal, amiről hadovál. De ez csak egy villanás volt, egyébként jót szórakoztam rajta. Persze csak magamban, kifelé csak mosolyogtam kedvesen, nem bántóan.

- Posztmodern művészet? - szalad ki belőlem, s ekkor már nevettem rendesen. Hogy ezt a megfogalmazást pont egy faszfejwill-féle bulin hallom, álmomban nem gondoltam volna. - Ez egy nagy lófasz, nem kultúra... - bököm még oda félig nevetve, s a vállam fölött azért hátralesek a kulipintyóra. Végtére is a bátyám, a pasim, na meg az a barom bent vannak, még azt is kinézem belőlük, hogy lerobban a tető vagy valami...

- És lényegében, hogyan sikerült egy ilyen részeg tinipicsáktól hemzsegő, okádék zenéket felsorakoztató tengerparti luxipartiba keveredned? - érdeklődök. Persze már az én nyelvem sem pörög anmyira, mint azt gondolom. Ennek örömére rá is gyújtok egy cigire.



• Sorry, hogy nincs megszerkesztve, de ez most telóról ment. Túl lusta voltam a géphez. 😂
Vissza az elejére Go down

Wyatt "V-Man" Trinidad

Wyatt

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 105

#38TémanyitásTárgy: Re: Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz    Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 21, 2020 11:03 am

- Megy a zene, szóval valamicske kultúra található itt. - vitázom a lányzóval, bár a hangom a legkevésbé se vitatkozó hangnemű, hanem olyan mint amikor egy harminc pluszos csávó bebaszva bekeveredik valami olyan helyre ahol fingja sincs mit csinál.
És körülbelül a lány következő kérdésére ez jó válasz is lehetne.
Gondolkodva vakarom meg a tarkóm és egy pillanatnyi csend után válaszolok is, ahogy körbe hordozom a tekintetem a helyszínen ahol is vagyok.
- Tudod... - kezdek neki nehezen és a szememet most nem is veszem le a távolban lévő buliról. -...fingom sincs.
Azzal előkaparom a saját gyűrött dobozú Malborom és kihalászok egy koporsó szöget.
- Tudod, sokszor kerülök olyan helyzetbe, hogy...
Hopp, egy slukk szünet és folytatás.
-...kicsit többet iszok és egyik buliról a másikra kötök ki anélkül, hogy emlékeznék rá.
Ez kissé szomorú gondolat mellesleg. Ilyen ködös pillanatokban is néha eszembe jut, hogy fel kéne hagyni ezzel a kibaszott káosszal amit mi most buli címszóval csinálunk.
Bár meg kell hagyni, hogy ahogy a csajszit bámulom, a múlt ködéből egy rá hasonlító csaj arca felrémlik előttem és kis híján elvigyorodom.
Ejnye, az se ma volt!
- Soha ne öregedj meg, drágaság. - nyökögöm oda neki még az előző gondolat menetemet és fázósan összerezdülök. - Pláne ne úgy, ahogy én.
Hogyan is V-Man? Alkeszkedve és a fiatalkorod felidézve ezzel az állandó kibaszott ivással? Vagy arra gondolsz, hogy ne tuszkoljon semmi szart az orrába? Vagy egy baszom nagy tűt a vénájába?
Talán sehogy. Ne öregedjetek meg soha...
Live fast, die young...

_________________
Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  - Page 2 Seven-deadly-sins-corey-taylor-article
Vissza az elejére Go down

Elizabeth Jensen

Elizabeth Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : LV
Posts : 351

#39TémanyitásTárgy: Re: Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz    Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 25, 2020 11:13 am

Öregedés... milyen érdekes dolog is ez. Bár ha az én látásmódomról van szó, azt mondom, valószínűleg örülhetek neki, ha a harmincat megélem, nem még azon túl.

- Az öregedés relatív dolog - válaszolom valahogy önkéntelenül, szinte nem is gondolkozva azon, mit is mondok. - Ha a lelked fiatal, a felfogásod, a hozzáállásod fiatal, lehetsz te 70 is, a lényeg, hogy ne savanyodj be - mondom, mintha ez a világ legegyszerűbb dolga lenne. Pedig így kéne lennie, nem háklisnak lenni, mindenen morogni. Van rajta sapka, vagy nincs rajta sapka szindróma... ez jut eszembe mindig. Viszont ez a nyűglődős, kötekedős hozzáállás nem csak az "idősek" sajátja.
- Szóval, akár azt is mondhatnád, hogy "fiatalodni" vagy itt - nézek kedves spicces beszélgetőpartneremre a cigifüstöm mögül. Bár, most a cigifüstöt sötétben aligha lehet látni. Én azért érzem, ahogy gomolyog az arcom körül.

Közben kezdek "leülni". Mármint hangulatügyileg. Kezd erőt venni rajtam a fáradtság, nem is volt igazándiból kedvem ehhez a mai bulihoz. Ez nem az én társaságom. Még szerencse, hogy van aki szóval tart. A fiúkra meg inkább gondolni sem akarok, mit csinálhatnak odabenn. Bár már az is haladás, hogy nem repülnek ki az ablakon lángoló bútorok és társai... remélem az "ami késik..." dolog most nem fog megtörténni, mert az hótziher, hogy agyonverem mindegyiket, ha megint idióta faszok lesznek és hívhatom Larryt, hogy ne kelljen már az őrsön éjszakázniuk...
Vissza az elejére Go down

Wyatt "V-Man" Trinidad

Wyatt

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 105

#40TémanyitásTárgy: Re: Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz    Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 25, 2020 8:13 pm

A hirtelen szomorkás hangulatomat, egy rövidke nevetéssel oldom fel.
- A picsába...
Nyökögöm halkan és megszívom a cigim majd elismerően bólogatok.
- Azt hiszem, beletrafáltál. Fiatalodni járok ide. Mármint nem vagyok így se öreg, nézz csak rám!
Azzal végigmutatok magamon, sikeresen lehamuzva a felsőmet.
- Még bátran mondhatom, hogy erőm teljében vagyok.
Ez mondjuk teljesen igaz. A piától eltekintve elég aktívan tartom magam, hogy egy-egy koncerten több óráig el ugrabugráljak.
Ahogy a buli irányába eltekintek, megragad bennem egy gondolat és visszafordulok a lányhoz. Valamivel mintha tisztább lenne a fejem.
- A haverjaid megmaradnak? Az egyik nagyon próbált épp kiharcolni egy elseggelést.
Majd kapcsolok egy másik tény irányába miszerint nem tudom nevén szólítani, ezt a kis apró szépséget (apró, cöhh mintha én sokkal colosabb lennék).
- Izé...amúgy V-Mannak hívnak. - mutatkozok be a magam jelenlegi eleganciájával és ráhunyorítok, mintha csak a nevét próbálnám kifókuszálni a homlokára való bandzsítással. - Te pedig...?

_________________
Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  - Page 2 Seven-deadly-sins-corey-taylor-article
Vissza az elejére Go down

Elizabeth Jensen

Elizabeth Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : LV
Posts : 351

#41TémanyitásTárgy: Re: Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz    Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Márc. 26, 2020 1:04 pm

Nevetek,ahogy épp azt ecseteli, hogy öregnek azért épp nem mondható. Igaz... épp csak kb egy 15-20 évvel lehet idősebb nálam. Persze ezt azért nem dörgölöm az orra alá. Máskor talán megtenném, most valahogy nem jön a genyózás. Mondjuk a bátyámmal való cívódás épp elég volt mára, meg Will-t elküldeni a retkes picsába.

- A haverjaim... - sóhajtok fel és lassan bólogatok a fejemmel. Mit is mondjak erről? - Nos, az egyik a bátyám, a másik a pasim, a harmadik meg a házigazda, aki egy címeres fasz- mondom, mintha ez csak valami egyetemes tény lenne. - És még azt sem árt tudni, hogy ha ebből a hármasból, csak kettőt hagyok szem elől tévesztve, abból akár még világszintű katasztrófa is kisülhet - fejezem be végül.

- Nem mindennapi név - jegyzem meg nevetve.- Az én nevem Effy, Effy Jensen. - nyújtom felé a kezem, ha már itt a nagy bemutatkozásoknál tartunk.





Vissza az elejére Go down

Wyatt "V-Man" Trinidad

Wyatt

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 105

#42TémanyitásTárgy: Re: Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz    Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  - Page 2 Icon_minitimeKedd Márc. 31, 2020 11:33 am

Ahogy elneveti magát, széles vigyor ül az arcomra. Legalább a depresszív hangulatot magunk mögött hagyjuk amit a fél részeg gondolatmenetemmel okoztam és kicsit humorosabb irányba terelődünk, egészen addig míg meg nem említi, hogy a három alak közül kettő amúgy elég közeli kapcsolatban áll vele, míg a harmadik az akinek köszönhetően működik ez a buli.
- Nos, ha címeres főfasz... - kuncogom el magam. - ...akkor maximum elkapjuk és kiporoljuk a valagát. Már persze, ha nagyon baszakodni akar a szíved két szottyával.
Na persze ez hiányzik nekem csak igazán, hogy harminc plusz évesen én nekiálljak pofozkodni pár taknyossal.
A bemutatkozás során kezet fogok és a nevemre való megjegyzésre, megjátszott gúnyolódással vágok vissza.
- Na te se panaszkodhatsz, lányzó! Miféle név az Effy?
Ez is olyan szlengesnek hangzik mint amit csak az angolok szoktak kitalálni. Talán az ifjúság is a britt oldalt erősítik. Isten óvja a királynőt! Na persze, engem se nézne senki Alaszka szülöttének. Arra az emberek torzonborz óriások, én pedig a hosszú hajtól eltekintve jelenleg még szakállal se büszkélkedhetek.
Azért még a bemutatkozás során odanyögöm a saját hivatalos nevem.
- Amúgy mikor nem épp V-Man vagyok, akkor Wyatt Trinidad néven találsz meg, bárhol is keresel...

_________________
Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  - Page 2 Seven-deadly-sins-corey-taylor-article
Vissza az elejére Go down

Elizabeth Jensen

Elizabeth Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : LV
Posts : 351

#43TémanyitásTárgy: Re: Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz    Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 03, 2020 1:30 pm

Mondjuk azt azért megnézném, hogy V-Man a térdére fekteti Will-t és elveri a fenekét. Amekkora állat, még lehet élvezné is a kis homár. A kép eléggé szürreális, és mégsem eléggé.

- Hát... olyan Effy-s - válaszolom a kérdésére nevetve. Nos, nem először kaptam meg ezt a kérdést, hogy milyen név ez már. Hát ilyen! Faszom... állandóan a kötekedés - ironizálok magamban. - Amúgy az Effy Elzabeth-et takar. De hány gyerek tudja maradéktalanul kimondani a nevét amikor még selypít, meg fogat vált meg ilyen baromságok?- kérdezem egy enyhe színlelt sértődéssel felhúzva az orrom.

- Wyatt Trinidad - mondom ki bólintva. Elég szar vagyok néha nevekből, ezért néha elismételem magamnak, hogy rögzüljön.- Jegyzem... aztán ne lepődj meg, ha valami "hülye nevű" kiscsaj majd egyszer megkeres egy sörre - teszem hozzá. Bár eléggé valószínűtlennek tartom, hogy mi bármikor máskor találkozni fogunk még ebben az életben.





Vissza az elejére Go down

Wyatt "V-Man" Trinidad

Wyatt

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 105

#44TémanyitásTárgy: Re: Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz    Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 04, 2020 3:05 pm

- Na a V-Man, ezért is egyszerű név. - heherészek mikor megemlíti, hogy az "Effys" név a selypítő kisgyerekeknek könnyebb mint az Elizabeth. - Nincs nyelvbotlás, nincs dadogás, csupán négy betű. Plusz az én vagy az idősebb korosztályomnak könnyen megjegyezhető. Annó volt egy idióta rajzfilm, amiben a főszereplőt He-Mannek hívták.
Soha nem szerettem azt a rajzfilmet, a Dolph Lundgren féle élő verziós film pedig kész röhej. Csupán azt az idióta kiabálását szerettem mikor a kezében tartja azt a baszom pallost és üvölti, hogy "KEZEMBEN AZ ERŐŐŐŐŐ!!"
- Ne aggódj, nagyon is kedvelem a hülye nevű csajokat, akik sörözés miatt keresnek! Még abban az esetben is, ha nem valami olyan jön ki belőle amit csak négyszemközt intéznek az emberek...
Na mondjuk ez a lányzó aztán bőven fiatalocska ahhoz, hogy én bármit is akarjak tőle a szórakoztatását és szóval való feltartását leszámítva.
Újabb bagót kapnék elő, de a torkomat szinte égető gyomorsavként marja az eddigi beszipákolt füst, szóval a doboz cigi a kezemben árván bámul rám vissza, de én erőt véve inkább odanyújtom a lánynak.
- Ugyan fű nincs benne, de elfogadod ezt a doboz cigit? Ha elszívok még egy szálat, félek, hogy odakozmált csirke ízűt fogok felköhögni két napig.
Ugyan aktív bagós vagyok, de néha a nikotin túltengéstől elkap egy emberes rosszullét és a belem kitudnám okádni olyankor. Na meg ilyenkor jut eszemben az a sztori ami az első világháború környékén történt valamelyik Európai kis faluban, hogy egy asszony nikotinnal mérgezett meg pár embert...vagy valami ilyesmi.*1




*1 Holhós Jánosné - Kivégzett magyar sorozatgyilkos, a "nikotinos gyilkos" (1935-1962)

_________________
Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  - Page 2 Seven-deadly-sins-corey-taylor-article
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#45TémanyitásTárgy: Re: Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz    Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér - alternatív valóságok ∷ :: emlékek-