♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
I came here for money, but I can be your fangirl too - Page 2 Icon_minitimeby Derek Moretti Hétf. Márc. 25, 2024 8:37 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
I came here for money, but I can be your fangirl too - Page 2 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

» Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő
I came here for money, but I can be your fangirl too - Page 2 Icon_minitimeby Arnold Dovahkin Hétf. Márc. 18, 2024 8:14 am

» Gloria & Robbie - Fucking millenials...?
I came here for money, but I can be your fangirl too - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Vas. Márc. 17, 2024 6:39 am

» Welcome to the Sundown Club
I came here for money, but I can be your fangirl too - Page 2 Icon_minitimeby Alexander Holmes Szomb. Feb. 17, 2024 10:32 am

» Vinnie's Night
I came here for money, but I can be your fangirl too - Page 2 Icon_minitimeby Vincent Morris Belvedere Kedd Feb. 13, 2024 1:02 pm

» Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?
I came here for money, but I can be your fangirl too - Page 2 Icon_minitimeby Derek Moretti Kedd Feb. 13, 2024 12:12 pm

» P.S.: Some things are worth the trouble
I came here for money, but I can be your fangirl too - Page 2 Icon_minitimeby Benjamin Alexander Sawyer Hétf. Feb. 12, 2024 7:36 pm

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
I came here for money, but I can be your fangirl too - Page 2 Vote_lcapI came here for money, but I can be your fangirl too - Page 2 Voting_barI came here for money, but I can be your fangirl too - Page 2 Vote_rcap 
Derek Moretti
I came here for money, but I can be your fangirl too - Page 2 Vote_lcapI came here for money, but I can be your fangirl too - Page 2 Voting_barI came here for money, but I can be your fangirl too - Page 2 Vote_rcap 
Robert Holmes
I came here for money, but I can be your fangirl too - Page 2 Vote_lcapI came here for money, but I can be your fangirl too - Page 2 Voting_barI came here for money, but I can be your fangirl too - Page 2 Vote_rcap 
Admin
I came here for money, but I can be your fangirl too - Page 2 Vote_lcapI came here for money, but I can be your fangirl too - Page 2 Voting_barI came here for money, but I can be your fangirl too - Page 2 Vote_rcap 
Arnold Dovahkin
I came here for money, but I can be your fangirl too - Page 2 Vote_lcapI came here for money, but I can be your fangirl too - Page 2 Voting_barI came here for money, but I can be your fangirl too - Page 2 Vote_rcap 
Kylie Alexis Hanson
I came here for money, but I can be your fangirl too - Page 2 Vote_lcapI came here for money, but I can be your fangirl too - Page 2 Voting_barI came here for money, but I can be your fangirl too - Page 2 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 I came here for money, but I can be your fangirl too

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet

Jerome Brightman

Jerome Brightman

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : DJ
Location : Turnén.. bárhol
Posts : 70

#26TémanyitásTárgy: Re: I came here for money, but I can be your fangirl too   I came here for money, but I can be your fangirl too - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 22, 2017 12:27 am


Emlékszem gyerekkoromban amikor megcsapott az első ütem... Anyám mesélte mindig, a kérésemre többször is, benyomta a tv-t.. már azt se tudom ki volt a kedvence, de egyszerűen táncraperdült... És én csak nevettem...
Vigyorogtam, azt mondja. Egészen a következő percig, amikor valahogy ösztönösen, ütemszerűen ritmusra kezdtem el rázni a fenekem..
Pelenkában voltam...

Akkor 3 éves voltam, ma már sokkal több. De a dolog nem változott. Az érzés.. az ütem... bármi ami csak egy kicsit is dübörgő, robbanásszerű rezgések hadára emlékeztetett egy pillanat alatt megfordítja a világot.
Bennem..
És valahogy most is kezdtem elveszíteni az irányítást...

Az.. hogy az a három akármi.. vagy ki is tudja mennyi volt már, mennyire veszi közreműködését az egészben, az most egy percig sem érdekelt. Nem is igazán tudtam volna megfejteni, a világ kitárult, hirtelen vágott mellbe a nem-megszokott, az újdonság szele, és én úgy tűnik tárt karokkal üdvözöltem. Még a lányt is, pedig be kell valljam, nemsok lány volt még a kezeimben, még ha több mint sokan is akartak, csak én...
És akkor a keze felfűződik a tarkómon.

Belevigyorgok, de esküdni mernék rá nem is érzékelem, de amikor fordul...
..a hozzám tapadó hirtelen domborulatok hirtelen vágnak keresztbe mindent.

Lefagyok. Ezt biztosan, talán meg is állok, megfeszülök... érzem. Minden egyes négyzetcentijét, és nem mondom azt hogy nem esik jól, csakhát...

Hirtelen törnek fel belül az érzések.

Olyan érzések, amiket nem biztos hogy láttatni akarok.

HOPPÁ!


_________________
Vissza az elejére Go down

Keegan B. Windsor

Keegan B. Windsor

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Ákombákom
Location : Las Vegas
Posts : 62

#27TémanyitásTárgy: Re: I came here for money, but I can be your fangirl too   I came here for money, but I can be your fangirl too - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 22, 2017 9:35 am




Jerome "fuckin' cute" Brightman




Én ebben a világban nőttem fel. Nem létezett más. Csak a korlátok nélküli szabadság. Hol áldás hol átok. Nekem mindenki csak egy állomás volt, minden hely csak egy új lehetőség, de stabilitás hiányában a kötődésre való hajlam is lassan halálsoron végezte a kis lelkemben. Már ami maradt belőle. Ő olyan tiszta volt, olyan ártatlan. Valószínüleg viccesen nézhettünk ki egymás mellett. Mint az ördög, amint egy angyallal keringőzik. Lassan oldódott az ujjaim között, de még mindig annyira törékenynek tűnt az egész, hogy egy kicsit úgy éreztem, hogy lábujjhegyen mozgok körülötte. Ennek nem kellene ennyire komltikáltnak lennie. Ez egy ösztönös dolog, de lehet, hogy már én komplikálom túl egyszerűen.

Elmosolyodik végre. Ekkor pedig én is elengedem az aggodalmam, de talán korai volt, hiszen amikor megfordulok kezei között hirtelen megszakad minden. Mozdulatlanná dermed mögöttem. Mintha elvesztettem volna. Felé fordulok és kérdően vonom fel a szemöldökömet.
-Mi a baj?-Kérdezem a füléhez hajolva és a kezem visszatalál a vállára. Remélem azért semmi rosszat nem csináltam, hogy ennyire megszeppent tőlem szegény.


Vissza az elejére Go down

Jerome Brightman

Jerome Brightman

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : DJ
Location : Turnén.. bárhol
Posts : 70

#28TémanyitásTárgy: Re: I came here for money, but I can be your fangirl too   I came here for money, but I can be your fangirl too - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 05, 2017 6:25 pm


- Nem, semmi csak... - hebegek. Érzem, hogy hebegek. Csessze meg, ennek nem így kéne történnie..!

- Kereshetnénkcsak... - a füléhez hajolok - csak valami nyugodtabb helyet?? - na igen, az kéne. Fáradtság.. izgalom.. kimerültség vagy egyszerűen beijedés?
Vagy ezer dologra foghatom, de jól esne most...
Valami más.
Valami nyugodtabb, és ha lehet nem vagy ezernyi emberrel körülöttem.
Valami személyesebb.
Talán..



_________________
Vissza az elejére Go down

Keegan B. Windsor

Keegan B. Windsor

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Ákombákom
Location : Las Vegas
Posts : 62

#29TémanyitásTárgy: Re: I came here for money, but I can be your fangirl too   I came here for money, but I can be your fangirl too - Page 2 Icon_minitimeHétf. Okt. 09, 2017 9:35 am




Jerome "fuckin' cute" Brightman




Kissé kétségbeesetten kutatok tekintetében. Nagy katyvasz az egész és szegény önmaga sem talál rá a saját világára. Hebeg habog, nem tudom, hogy most éppen magyarázkodni készül vagy hányni, de valamiért nem érzem, hogy jó vége lesz a dolognak. Mégis pozitívan kell csalódnom, mert a fülemhez hajol, mintha csak segítséget kérne. Természetesn ha már nem akar maradni, akkor indulunk tovább valami csendesebb felé. Ezt most kifejezetten nem értem. Vagyis értem csak félreérteni nem akarom.
Bólintok. Az lesz, amit ő szeretne.

Finoman fogom meg a kezét. Mostmár két gondolattal óvatosabb vagyok vele. Talán még tapasztalatlan ahhoz, hogy bármit is tudjon kezdeni velem, bár szakmájából adódóan ezen igencsak meglepődnék. Keresztülvezetem a tömegen. Ki az utcára. Ahol már le is intek egy taxit. Ha már ő is beszállt megadom a saját címemet. Közben pedig megy egy sms a lakótársamnak hogy nagyon gyorsan tűnjön el onnan.
-Jobban vagy?-kérdezem amint elküldtem az üzenetet és lezártam a telefont.


Vissza az elejére Go down

Jerome Brightman

Jerome Brightman

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : DJ
Location : Turnén.. bárhol
Posts : 70

#30TémanyitásTárgy: Re: I came here for money, but I can be your fangirl too   I came here for money, but I can be your fangirl too - Page 2 Icon_minitimeHétf. Okt. 09, 2017 1:10 pm


Belefűződik a kezembe. A kezemre nézek, érzem. Jólesik. Még akkoris, amikor húzni kezd, és én csak belső mosollyal reagálok.
Kívül.. lihegek. A hőség.. a meleg.. a tamtamoló vérnyomásom és a szívem... Lassú fojtogató érzés kap el, de mire kiérünk a tömegből, útját állom.
Újra nyelek.

Azt hiszem megállunk. Azt hiszem csak behúzódunk valami.. helyre, vagy mittudomén, de helyette újra az ajtó.. megint az a nagydarab, csak kóborat pillantok fel, ahogy az meg végignéz, nem ismeretlen neki a szituáció.
És már ottisegy... TAXI!??

A szemeim révednek, de már meg is áll, nyílik az ajtó, a lány meg vagy betuszkol, vagggy... magamtól teszem, ez a rész már kiesett, de már csapódik is a hátunk mögött.

Egy cím. Ezt még biztosan hallom hogy elhangzik, a szemeim ráncolnak, a fejem kába. A fülemben még mindig dübörög az az előbbi.. isteni ütem, de útközben valahogy fogni is próbálom a történéseket, MEGÉLNI! Vagy legalábbis csak némileg realizálni a részleteket, és nem úgy haladni mint egy bamba borjú...
Bólogatón.

Aztán mégis a hangja vág félbe. A.. próbálkozást.

- Hm?? - kapom oda a fejem, némi fáziskéséssel reagálok. - Ühüm... - nem túl meggyőző, na MÉGEGYSZER! Torkot köszörülök - Igen,csak.. - kezdem dörzsölni a homlokomat - kicsit összezavarodtam. - és SIKERÜL! Egybe. HURRÁ!
De aztán ránézek.

- Hova megyünk??



_________________
Vissza az elejére Go down

Keegan B. Windsor

Keegan B. Windsor

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Ákombákom
Location : Las Vegas
Posts : 62

#31TémanyitásTárgy: Re: I came here for money, but I can be your fangirl too   I came here for money, but I can be your fangirl too - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 12, 2017 7:16 am




Jerome "fuckin' cute" Brightman




Kimenekítem. Mintha csak kötelességem lenne. Végülis az. Nélkülem a közelébe sem keveredhetett volna ilyen helyzetnek. Mindenesetre bűntudatom semmiképp sincs. Minden fiatal megérdemli, hogy legalább egyszer az életben istenesen szétcsapja magát és egy vadabb énje bőrét próbálgassa magára. Ráadásul ő annyira makulátlan.
Gyorsan kell döntést hoznom. Dönthettem volna a maradás mellett, de igazából ott lebegett a lelki szemeim előtt, hogy 1 óra múlva majd kidől, rosszul lesz és akkor valahogyan ki kellene rángatnom Jerome Brightmant, anélkül, hogy különösebb feltűnést keltenénk. Esélytelen. Konkrétan esélytelen lenne a szituáció, így amilyen gyorsan lehet én meg is próbálom semmisíteni ezt a fajza forgatókönyvet, amitől szerintem jogosan tartok.

Ő pedig nem ellenkezik. Követ. Én pedig megint 5 évesnek érzem magam, aki szaladgál fel-le és a kezénél fogva próbálja maga után vonszolni a szüleit. Ők pedig hagyják. Pont, mint Jerome.
Beülünk a taxiba. Nem kérdezem meg, hogy merre szeretne menni, nekem tökéletesen elegendő volt az előző segélykiáltás. Leadom a címet. Alig 10 perc az út innen.
Próbálja rendezni a kis gondolatait. Nehezen, de végülis sikerül neki. Aztán jön a kérdés. Tuti pánikolni fog. Vagy nem, mert igazából még a kérdésre is nehezen ment a válaszadás.
-Hozzám. Van egy kényelmes kanapém, amin pihenhetsz egyet.-küldök felé egy bíztató mosolyt.


Vissza az elejére Go down

Jerome Brightman

Jerome Brightman

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : DJ
Location : Turnén.. bárhol
Posts : 70

#32TémanyitásTárgy: Re: I came here for money, but I can be your fangirl too   I came here for money, but I can be your fangirl too - Page 2 Icon_minitimePént. Okt. 27, 2017 5:36 pm


Hallom. A szavait, sőt, még a hangját is, csak az értelem az ami közben kerül egyet. Nem olyan hatalmas, de épp elég ahhoz hogy közben másodpercek teljenek el.
De azért ráncolom a szemeimet.

- Hozzád..? - kérdezek vissza, de nem is igazán tudom miért. Mi van abban?? Hozzá... Nekem oké.. Csak Dave ne lihegjen a nyakamba, ne szórja sorban a kötelezőket, és ne mondja meg most.. vagy akár a következő pillanatban mit és hogyan kell tennem.
Most tuti felborulnék...

A kocsi megáll, legalábbis azthiszem, de egyelőre nem mozdul semmi. Se ő, se én, és a másodpercek olyan lehetetlenül lassan telnek. Nem mintha bajom lenne vele, csak.. olyan FURA!

- Lehet hogy ha most eldőlök hányni fogok.. - minden előjel nélkül fordulok oda hozzá. Mondjuk nem mintha ez lett volna a legjobb szöveg, csajozós?? Vaggggy.. valami olyasmi, de egyelőre kibukott. Viszont ha továbbra is tartjuk az ütemet, egy percig se ellenkezem, megyek vele. Ahová.. és ahogyan, ő akarja.
Nem mintha lenne kedvem ellenkezni...



_________________
Vissza az elejére Go down

Keegan B. Windsor

Keegan B. Windsor

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Ákombákom
Location : Las Vegas
Posts : 62

#33TémanyitásTárgy: Re: I came here for money, but I can be your fangirl too   I came here for money, but I can be your fangirl too - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 21, 2018 8:16 am




Jerome "fuckin' cute" Brightman




Egy normális estén ilyenkor még csak alapozok, de az ütem egy kicsit feszesebb, hiszen Jerome látványosan elveszett a fordított tükörben. Mintha csak átesett volna egy tükrön és most a túloldalról szemlélheti meg a saját világát.
-Igen hozzám..-küldök felé egy bíztató mosolyt. A pokolban fogok elégni. Nem feltétlen ezért az estéért. Úgy összességében igazából, de ki nem szarja le. Élünk amíg élünk. Abból kell kihozni a maximumot.
Rámnéz. Illetve szinte az arcomba zuhan. Könnyed nevetés hagyja el a testemet. Kezeim közé fogom az arcát nehogy teljesen felboruljon. Majd egy pillanatra megkomolyítom a vonásaimat és egy picit felhúzom a szemöldökömet.

-J, Te részeg vagy?-kérdezem mintha nem lennék vele teljes mértékig tisztában, hogy mekkora zűrzavaros mennyország partyzhat most éppen a gyomrában, a fejében, igazság szerint valószínüleg az egész testében.  
Leparkol a taxi közben én pedig rávigyorgok a kölyökre.
-Ha bírod még a tetőn megy egy szülinap..-én azon a környéken élek, ahol nem áll meg az élet. Ha az ember menni akar, akkor  bárhol társakra találhat. Elengedem az arcát. Kiszállok, majd segítek neki is. Kézen fogom és a tetőre pillantok, ahol látszódnak a fények és hallatszódik a zene.
-Na mit mondasz? Mi legyen?-húzom át rá a tekintetem.


[/b][/b]
Vissza az elejére Go down

Jerome Brightman

Jerome Brightman

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : DJ
Location : Turnén.. bárhol
Posts : 70

#34TémanyitásTárgy: Re: I came here for money, but I can be your fangirl too   I came here for money, but I can be your fangirl too - Page 2 Icon_minitimePént. Jún. 22, 2018 2:56 pm


Megerősít... Megerősíti, nekem meg valahogy el is felejtős ellenkezni.. Kéne??
Kibámulok az ablakon, az arcom előtt a futó város. Az egyik.. Már nem is igazán tudom hol vagyok, mindegyik annyira egyforma.. De aztán mégis az eszembe jut a lány, na és az a kérdés, felé fordulok.

Az arcomon megjelenő keze kellemes és meleg.. Ez az első amit érzek, aztán ottvannak a szemei... Meg az a kérdés.. Egy újabb...
Koncentrálok.

- Van rá esély.. - a diplomatikus válasz. Az amit Dave-től tanultam, és az ami ~ezek szerint~ elég mélyen beékelődött az archívumban. Még ha a mellé kijáró szemöldökráncolás egész természetesen is esett.
Aztán már tényleg igyekszem erőt venni magamon..
Kiegyenesedem.

Az útközben befutó 'parti'-gondolat nemigazán biztos hogy biztat, de végülis... mi bajom történhet.. Meghalok?? Még akár azt is...

- Azt mondom jó lenne... burkolni valamit, valahol... valamikor.. - határozatlan? Még talán az is, megfordul a fejemben hogy az bizony változtatna a helyzeten. Egy kissé... Csak egy kicsit.. Legalább. Vagggy...

Összeszorítom a szemeimet.
Csakhogy közben már valahogy vele, odakinn állok, és megesküszöm hogy kiesett néhány pillanat.
Perc??

Óra??



_________________
Vissza az elejére Go down

Keegan B. Windsor

Keegan B. Windsor

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Ákombákom
Location : Las Vegas
Posts : 62

#35TémanyitásTárgy: Re: I came here for money, but I can be your fangirl too   I came here for money, but I can be your fangirl too - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 02, 2018 10:14 pm




Jerome "fuckin' cute" Brightman




Egy rendes lány nem sokat gondolkozott volna. Én azonban nem vagyok szőke hercegnő, nincsen fehér lovam, nincsen csillogó páncélom, így nem áll szándékomban megvédelmezni az esetleges egyéjszakás kalandomat. A helyes út mindig relatív. Az én szempontomból helyesnek ítélendő út nem a tető felé vezetett.
Kitér a válaszadás elől, innentől pedig olyan vagyok, mint a versenyló, ami meglátja a célegyeneset mielőtt a többiek még rajthoz állhattak volna. Most mindenbizonnyal sajnálnám őt, ha lenne lelkiismeretem. Nem hiszem, hogy bármire emlékezni fog ebből az egészből, akkor akár legalább számomra legyen egy csattanója a történetnek.

Összeszorítja a szemeit. Én pedig egy rövidke pillanatig az arcába bámulok. Figyelem, ahogyan a tökéletesre faragott remekmű a porba hullik, majd a feje felett átcsapó hullámokkal kűzd a levegőért. Levegő. Lélegezz fel.
Kezemet a kezébe csúsztatom és anélkül, hogy jelezném neki a döntésemet elindulok a bejárat felé. Öreg, rozoga nyekergős felvonó szállít minket az emeletre, ahol egy üres lakás várja, hogy valaki élettel töltse meg. Nehezen nyílik a zár, de megoldom félkézzel. Lámpa felkapcsol, de nem teljes gőzerővel. Az egyik izzó minden bizonnyal a végtelen legelőkön szárnyal majd tovább. Bezárom a reteszt a hátunk mögött. Most nem vagyok kíváncsi váratlan vendégekre. Majd felé fordulok... szinte látom az őzikét a reflektor fényben. Vállaira csúsztatom a kezemet és finoman a falhoz tolom.
-Mondcsak, J, mi az amire a legjobban vágysz?-kérdezem miközben lassan hozzásimul a testem.


Vissza az elejére Go down

Jerome Brightman

Jerome Brightman

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : DJ
Location : Turnén.. bárhol
Posts : 70

#36TémanyitásTárgy: Re: I came here for money, but I can be your fangirl too   I came here for money, but I can be your fangirl too - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 12, 2018 7:46 pm


És megyünk... Előre.. valószínűleg, de ami a biztos az egészben, hogy én megyek utána, akárhova is húzzon magával. Mint egy remek.. és kiképzett.. öleb. Pont így gondolnám... Már ha egyáltalán lenne esélyem gondolkodni...

A lift visz.. ezt a gyomromról tudom, dob fölfelé egy hatalmasat. De sikerül visszanyelnem. Mármint még mielőtt egyáltalán megtörténne, az is lehet hogy krákogok egyet.
De mindez csak közjáték.. mármint ebben az egészben, én csak tartok vele, és amikor a lift megáll, ugyanolyan jótékonyan lépek tovább, még akkor is, amikor benyit az ajtón.
Belépek....
Mögötte, amikor megtorpan.
Fénysugár tárul, de inkább csak az én szememet vágta oda a hirtelen megjelenő fény, egy kicsit bandzsítok.. grimaszolok, talán... de aztán már ott is két kéz a vállaimon, és ahogy erőt ad a löket, én magam is vele csapódok. Kabátokon... Vagy a falon, ez a részlet most teljesen mindegy, de az ő szemei ottvannak a szemeimben, én meg bambán bámulok.
Először...
Aztán megvilágosul a dolog.

- Hát... Hát.. - hebegek, tutira mint egy kecske.. TUTIRA! ... de akkor máris felkúszik rám a teste, és ez már ismerős próbálkozás..

- Figyelj én nemtudom... nemegészen.. - emelem fel a kezeimet, és igyekszem.. összpontosítani.. koncentrálni, hogy valahogy, de óvatosan eltoljam magamtól, előre... amikor épp a domborulatokra tapintok.

- Hoppá!.. Bocsánat... - vonulok vissza.
És valami azt súgja, ideje lenne már tényleg összeszednem az eszemet.
Na ja.



_________________
Vissza az elejére Go down

Keegan B. Windsor

Keegan B. Windsor

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Ákombákom
Location : Las Vegas
Posts : 62

#37TémanyitásTárgy: Re: I came here for money, but I can be your fangirl too   I came here for money, but I can be your fangirl too - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 14, 2018 7:17 am




Jerome "fuckin' cute" Brightman




Fingja nincsen róla, hogy mi történik éppen a kis fejében és valószínüleg azzal sincs teljesen tisztában, hogy a teste merre jár. Ez talán így is van jól, de valahogy még mindig egy ijedt kisfiú áll előttem, és ezzel sajnos egyenlőre nem sok dolgot tudok kezdeni.
Véletlenül ér csak hozzám, de azonnal visszavonulót fúj, ahelyett, hogy megmozdulna. Gyors gondolatok futnak át az agyamon. Két dolog akad meg a fejemben, hogy lehet, hogy szűz és lehet, hogy meleg, de szerintem a második lehetőséggel már régen lebukott volna a média előtt és botrány lett volna.

Taktikát váltok. Most Én fújok visszavonulót. Hátrébb lépek tőle, hogy megnyugodhasson.
-Két lehetőséged van..-ideje a vagy b opció felé kimozdítani őt. Lassan lenyúlok és lehúzom magamról a felsőmet.
-Vagy kellek neked....-végigpásztázom a szemeit, de nem igazán találkozom érzelmi visszajelzéssel.
-Vagy pihensz egy kicsit és lekísérlek, hogy hazavihessen egy taxi.-vázolom neki a lehetőséget. Megerőszakolni sem fogom szerencsétlent.


Vissza az elejére Go down

Jerome Brightman

Jerome Brightman

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : DJ
Location : Turnén.. bárhol
Posts : 70

#38TémanyitásTárgy: Re: I came here for money, but I can be your fangirl too   I came here for money, but I can be your fangirl too - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Szept. 20, 2018 5:55 pm


Ellép... és ez kellemes érzésekkel tölt el. Hogy miért..!??
Ostobán állok a tény előtt, de most nem bánom. Nemigazán. Leengedek, és.. és..
És akkor beszél, én meg igyekszem hogy rá figyeljek.
Menni fog ez!
De akkor meg... hirtelen vetkőzni kezd.
Még idejében kell lépnem!

- Hé.. hé.. hé..! - kapom el a kezeit. Az egyiket. Felborulás nélkül sikerült előre lépnem.

- Nem arról van szó, hogy nem kellenél.. - sikerül a szemeibe... De aztán tőle el, a háta mögé nézek. Ahelyett hogy újra megszólalnék, újabb lépés.. kikerülöm, egész jól megy ez, szuper!, aztán ha nem rontott rám hogy kidobjon, csak alig 2 lépésnyire tőle visszafordulok.

- Lehetne hogy előbb... Beszélgessünk egy kicsit?? - kérlelő szemek. Vagyis lefogadom, anyám így mondta mindig, ha valamit nagyon akartam, és NAGYON... Akkor képes voltam a legrejtettebb tartalékaimat is megmozgatni érte.
Ilyen voltam régen..
De hogy most...(?)

Valamire szükségem van.
Érzem..



_________________
Vissza az elejére Go down

Keegan B. Windsor

Keegan B. Windsor

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Ákombákom
Location : Las Vegas
Posts : 62

#39TémanyitásTárgy: Re: I came here for money, but I can be your fangirl too   I came here for money, but I can be your fangirl too - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 09, 2020 3:14 pm

A textil végük rajtam marad. Elkapta a kezeimet. Felvonom szemöldökeimet. Aztán megindul, de ki tudja, hogy hova.
Elmosolyodok. Még soha senki nem akart velem beszélgetni szex helyett vagy előtt. Nem tudom most melyik helyzet áll fent. Sőőőőt most még abban sem vagyok teljesen biztos, hogy ez milyen érzéseket vált ki belőlem. Igazából van egy sanda gyanúm, hogy le fog lépni vagy be fog aludni a kanapén ahelyett, hogy valami izgalmasabb történjen. De mindegy. Legyen beszélgessünk. Valószínüleg holnap már a nevemet sem fogja tudni... és soha többé nem is fog látni... megérzésem szerint.
Aztán bólintok egyet. A kanapéra mutatok, mert nem gondolom, hogy túlságosan stabilan állna a lábain.
Én leülök a megszokott helyemre.
Megvárom, hogy csatlakozzon hozzám.
-Na és mit szeretnél tudni...?-kérdezem még mindig egy halvány mosollyal az arcomon.
Vissza az elejére Go down

Jerome Brightman

Jerome Brightman

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : DJ
Location : Turnén.. bárhol
Posts : 70

#40TémanyitásTárgy: Re: I came here for money, but I can be your fangirl too   I came here for money, but I can be your fangirl too - Page 2 Icon_minitimeHétf. Feb. 17, 2020 8:13 am


A kanapé... Igen, arra irányul a keze, én meg a néma szavakon túl hamar felismerem, és magamtól indulok el irányba.
De beelőz. Leesik előttem, én meg inkább csak zuhanok. Ott, nemsokkal mellette, de legalább a világ.. legalább egy kicsit lelassul a pörgésben, amit rohadtul nem bánok.
Jó lenne... jó lenne egy kis VÍZ! Igen, víz kéne.
A szemem kutatni is kezd, nem tudom merre a konyha, vagy merre kéne mennem, de akkor a lány megszólal, én meg helyette rá figyelek.
Vagy másodikra sikerül is megszólalni...

- Azt... Arra... Hogy kaphatnék, egy kis vizet!? - lógó fejjel fordulok felé. Félig. Érzem én hogy menni fog ez, de kéne egy kis hígítás. Egy kis táplálék. Vagy bármi ami egy kicsit visszavesz, valahogy piszkosul kiütött ez az egész.
Rohadtul nem szoktam inni....

Max egy sört.
Néha.


_________________
Vissza az elejére Go down

Keegan B. Windsor

Keegan B. Windsor

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Ákombákom
Location : Las Vegas
Posts : 62

#41TémanyitásTárgy: Re: I came here for money, but I can be your fangirl too   I came here for money, but I can be your fangirl too - Page 2 Icon_minitimeHétf. Márc. 09, 2020 3:57 pm

Várok. De egyre komolyabb rábaszásnak tűnik ez az egész este.
A szeme eltéved, hogy hova azt én sem tudom. De végül megszólal. Vizet szeretne. Kis cukim. Valószínüleg félig a halálán van egyébként. Felkelek. Kicsit nehezen. De én már inkább csak a fáradtságtól mozgok lassan. Sose lesz vége ennek a kurva napnak.
A konyhában engedek egy pohár hideg vizet. Amíg a csap zúg felnyúlok a szekrény tetejére. Kis tasak. Piros pirula. Kis hangulatjavító. Nekem. Nem neki. Még a végén tényleg lecsuknának érte. A nyelvem hegyére helyezem és várok egy kicsit, hogy megolvadjon mielőtt lenyelem. Aztán belekapaszkodok a pohárba és visszatérek az én kis hősömhöz. Odaadom neki a poharat majd visszaülök mellé. Lassulni kezd a kép... és mintha folyamatosan arany por hullana. Felrakom a lábaimat az ölébe.
-Mesélj nekem, J..... milyen amikor ezrek üvöltik a nevedet?
Vissza az elejére Go down

Jerome Brightman

Jerome Brightman

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : DJ
Location : Turnén.. bárhol
Posts : 70

#42TémanyitásTárgy: Re: I came here for money, but I can be your fangirl too   I came here for money, but I can be your fangirl too - Page 2 Icon_minitimeKedd Márc. 10, 2020 3:02 am


Megkapom... Rákapok.. Alig várom hogy ideérjen, és úgy kapok rá mint aki már egy hónapja szomjazik. Kimerültség.. PLUSZ 2.. 3.. 4 pohár valami. Nem jó kombináció... Most bár biztosan érzem.

Még a kezemben a pohár, lefogadom hogy szorongatom. Mintha csak akarnék még belőle. És valahol akarok.. is. De ahogy a lába feltörik hirtelen az ölembe, meghökkenek, és hátravetődöm, végigsimulva az ágyon. Mármint csak a támlán.. A háttámlán. De mégis biztosan tart, érzem.

Vagy pillanatokig még koncentrálnom kell, felfektetve a fejem, összeszűkíteni a szemeimet. Nem alszom.. Még. Azthiszem.. De ahogy a hangja betör a szemeim előtt játszó hullámzó képbe, ahogy kinyitom, már valamivel stabilabb. Már legalábbis az élőkép.

"Mesélj nekem, J..... milyen amikor ezrek üvöltik a nevedet?"

Először nem biztos hogy hallottam. Talán csak képzeltem. De ahogy felé nézek, és látom a szemein választ vár, biztos vagyok benne, hogy válaszolni is kéne.
És igyekszem magam megerőltetni.

- Mint egy csürhe.. - mondom ki az elsőt. Az első eszembe jutót. Mindazt amit David mellett, amit Dave tanácsai mellett soha nem mondhatnék ki. A kamerák előtt minden szép és ragyogó... De hogy ha a kamerák eltűnnek...

Előre dőlök, és most még nem zavarnak a lábai sem. A térdeimre könyöklök, már ha a lábai mellett megtehetem, és csak bámulok.. előre. Mintha bármi is keresztet vethetne az egészre.
Aztán összeszedem magam.
Kiadós levegő és...

- Először jó volt... Hízelgett.. - lököm fel magam, újra ülőbe - De aztán az emberek megbuggyannak a közeledben. Kitépik a hajadat.. lenyúznák a bőrödet, mindenkinek csak kell belőled, és te soha nem vagy elég.. jó. - na igen. Ez a tényleges. A legfontosabb részlet. Bár őrülten imádnak, azt mondják, elvárásokat támasztanak veled szemben, de igazából mindez csak megtévesztés. Nem te kellesz nekik.. Csak az amit képviselsz.
És őrülten nehéz ebbe beletörődni...
Beleszokni.
A sikerbe... 
Mintha csak ellopnák az életedet.
Nem rendelkezel többé felette...

_________________
Vissza az elejére Go down

Keegan B. Windsor

Keegan B. Windsor

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Ákombákom
Location : Las Vegas
Posts : 62

#43TémanyitásTárgy: Re: I came here for money, but I can be your fangirl too   I came here for money, but I can be your fangirl too - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 11, 2020 8:22 am

Csak hallgatom. Csendesen. Nekem beüt lassan a drog... ő meg nem bír mit kezdeni az alkohollal. Még mindig. Kicsit az ember mindig úgy képzeli el, hogy ők élik a tökéletes életet. De az is egy rakás szar. Mint mindenki másé. Csak egy kicsit nagyobb luxusban és más helyeken.... de szar. Miért is ne lenne az. Az élet szopás... mindegy hogy alufóliába vagy aranyba csomagolod. A szopás az szopás marad.
-Ugyan nem kérdezted, de azt gondolom, hogy nyuszi vagy. Az egész felhajtás rólad szól. Baszd ki, aki tönkretesz... tartsd magad mellett azt, aki adni is tud.
Megvonom a vállamat.
-Nélküled ők semmik. Te nélkülük is tehetséges vagy.
-Ne felejtsd el, hogy magad miatt tartasz ott ahol... nem pedig miattuk. Aki meg az ellenkezőjét állítja.... az bassza meg.
Életem szónoklata. Hölgyek és urak Keggan Bexley Windsor megpróbálja megváltani a világot... egy sztár fejében. Hurrá.
Kiveszem a kezéből a poharat.
-Hozok még.
Kint a konyhában tompul be jobban az agyam. Jönnek a színek... jönnek a fények.
Talán háromszorosan is túltöltöm a poharat mire észreveszem. Leöntök belőle majd a polcra nyúlok a tablettáért. A kölyöknek legyen egy jó estéje. Hátha fel tudom nyitni a szemét és még ma rendet rakunk a kis életében. Egy üres pohár aljával töröm porrá a tablettát és nyomtalanul keverem el a vízben. A lelkiismeretem. Kussol. Helyes. Visszamegyek. Kezébe a víz, seggem a kanapén, a lábam vissza az ölébe. Partyzzunk.
Vissza az elejére Go down

Jerome Brightman

Jerome Brightman

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : DJ
Location : Turnén.. bárhol
Posts : 70

#44TémanyitásTárgy: Re: I came here for money, but I can be your fangirl too   I came here for money, but I can be your fangirl too - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 11, 2020 3:46 pm


A szavai... igazából nem is biztos hogy fogni tudom az értelmüket. Vagy csak jóval később. Lassan összerakva, szóról szóra, és csak utána jön az alkohol gőzében ragadt megváltás.

Ráncolom a szemeimet.
Nem tudom hogyan mondjam el... Hogyan mondjam el ilyen állapotban, hogy a szerződések, amiket a kezdetekkor a kezed alá tolnak, nem mondanak el mindent. A kisbetűs részeket.. Amikor az agyad felspannolt, mikor azt hiszed.. KIVÁLASZTOTTAK, és a világ ura lehetsz, az egész egész másképpen játszódik le. Csak azt mondják amit hallani akarsz. Hogy milyen JÓ.. lesz Neked! Hogy mindent megtehetsz, hogy a világ KIRÁLYA LEHETSZ!
De a semmibe vesznek az apró részletek...
Történetesen hogy dróton rángatnak. A menedzsment. És ha egyszer is azt mondod: nem, már perelik is el a házadat. Az életedet... Hisz aláírtad!

Túl részeg vagyok... ez már leesett.. Két tenyerembe temetem az arcomat, de csak míg újult erőt veszek. Muszáj valahogy.. ébren maradnom..

- Ez azért nem ilyen egyszerű.. - sikerül ennyi. De a többi beragad. Talán ha... talán ha képes lennék.. Igen, legalább nyitva tartani a szemeimet, vagy őszintén gondolkodni...
Kurvára nem tudom az egész hogy csúszott így el...

De akkor eltűnik, és csak késve érkezik meg az a részlet, hogy a poharat is vitte magával. Hurrá! Talán épp ez az amire szükségem van, és míg a köztes idő megint kiesik, a fejemet csak a háttámlán nyugtatom, újra, és lecsukom a szemeimet.

Még mindig nem alszom. Nem alszom.. nem alszom...

Aztán beérkezik mielőtt sikerül tényleg meggyőzni magam.
A pohárért nyúlok, és ezt is úgy dobom be, mint egy sivatagi víznyelő kút. Valami furcsa benne, de csak a fejem hátoldalán érzem. Ott ahol valami bizsereg. Itt viszont egyszerűen megtörlöm a számat, és a poharat a kanapé elé a földre teszem.

- Kösz. - engedem ki. - Ez használni fog. - bízom benne.

Egy pohár víz??
Hát legalább hígításnak elmegy!

_________________
Vissza az elejére Go down

Keegan B. Windsor

Keegan B. Windsor

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Ákombákom
Location : Las Vegas
Posts : 62

#45TémanyitásTárgy: Re: I came here for money, but I can be your fangirl too   I came here for money, but I can be your fangirl too - Page 2 Icon_minitimeHétf. Márc. 16, 2020 3:47 pm

Kicsit felhúzom a szemöldökömet.
-Engedd, hogy kitaláljam. Kötnek a szerződések.... kötnek az ígéretek... tartanám az előbbi álláspontom. Te nélkülük is jó vagy. Ők meg apróbetűkkel láncolnak magukhoz... esetleg kereshetnél egy ügyvédet... aki talál neked kiskaput... vagy egy új menedzsert, aki majd elvégzi a piszkos munkát helyetted.
Persze az én fejemben ez egyszerű. Az én életem ilyen. Baszok azokra, akik csak rugdosnak és kihasználnak. Menjen a picsába az összes. Én megtehetem. De nehogy már a farok csóválja a kutyát. Vagy ez esetben J-t.
Én meg játszom Gandhit miközben egy partydrog függő picsa vagyok és tegnapelőtt este még hugyozás közben is egy vodkanarancsot szopogattam.
Tudom is mi kell ide. Irány a nyúlüreg gyönyörűm, mert az este még hosszú lesz a számunkra. Hiszen a tébolyhoz sem kell több... csupán egy lökés. Onnantól pedig olyan, mint a gravitáció.
Úgy nyeli be a vizet, mintha fegyvert tartottam volna a fejéhez. Még csak el sem gondolkozott.
-Ja... szerintem is.
Mosolygok rá. Már csak várnom kell egy kicsit, hogy induljon az élet.
Tikk-takk-tikk-takk kis barátom.
Talán kicsit eszelőssé is válik a mosolyom ahogy várok. Addig nem kérdezek. Hagyom, hogy rehabilitálódjon és hasson a tablettába zárt élet.
Vissza az elejére Go down

Jerome Brightman

Jerome Brightman

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : DJ
Location : Turnén.. bárhol
Posts : 70

#46TémanyitásTárgy: Re: I came here for money, but I can be your fangirl too   I came here for money, but I can be your fangirl too - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Márc. 26, 2020 3:28 am


"Engedd, hogy kitaláljam. Kötnek a szerződések.... kötnek az ígéretek... tartanám az előbbi álláspontom. Te nélkülük is jó vagy. Ők meg apróbetűkkel láncolnak magukhoz... esetleg kereshetnél egy ügyvédet... aki talál neked kiskaput... vagy egy új menedzsert, aki majd elvégzi a piszkos munkát helyetted."

Féktelen darálásként fut be a fejembe. Bár képes lennék felfogni.. Bár képes lennék válaszolni.. De valami azt súgja ha nem teszek valamit most.. azonnal, itt ennek az egésznek vége. Bealszom...
Hogy minek fogadtam el azzal a pár pohárral...

Késő bánat, ez már tiszta, de mint megváltás a hangtalan könyörgéseimre, előkerül még egy pohár vízzel.
Ezt meg honnan találta ki!??
Olyan gyorsan dobom be, mintha ott se lett volna. Ösztönös.. azt hiszem. Aztán mikor már a pohár alja koppan a földön, csak akkor törlöm meg a számat utána.
Jól jönne még vagy fél liter.


Újabb idő telik el, de egy szót se szól.
Talán észre se vettem, hogy útközben újra hátradöntöttem a fejemet, a támlán támasztom, és lecsukódtak a szemeim is. Csak valami.. valami furcsa itt benn. És nemegészen tudnám megmondani mi az.
Újabb idővel.. az egész valahogy megváltozik. Kitör magából. Reszket. Megmozgat, a fejemben dobolni kezdenek az erek, és az egész valahogy dob egy hátraarcot.
Felpattan a szemem, de olyan hirtelen és olyan hevesen, hogy beszűkül a világ a látóteremben, aztán hirtelen ránt vissza. Ő meg még mindig néz. Félrefordítom a fejem, felé, de valami kényszer él bennem. Ébredezik. És ez a valami azt mondja, mennem kell. Tovább kell csinálnom.

- Te itt.. ittélsz..?? - fordítom hirtelen körbe a fejem, körülnézek, és felállok. Képtelen vagyok ülni tovább. Képtelen vagyok hogy a seggemen maradjak, útközben belerúgtam a pohárba is, az csörömpölve gurul el utat keresve magának, de engem meg nem érdekel. Izzadni kezdek. Lassan.. És a légzésem is.. valahogy sokkal hevesebb, mégis képtelen vagyok megállni. Leállni.. Vagy úgy egyáltalán a korábbi fáradtságom a semmibe veszett. Rohadtul megváltanám a világot!
Akár ebben a pillanatban!

- Lehet hogy... lehet hogy igazad van! Lehet hogy tényleg én cseszem el. SŐT! BIZTOS! Kell lennie kiútnak! Én rohadtul nem csinálom ezt tovább! Meg fogom mondani Dave-nek... rohadtul meg fogom mondani! Felőlem le is.. SZOPHAT! Nem csinálom ezt tovább! Az kurvaisten! Tehet egy szívességet! Ha kell a végsőkig is elmegyek!  - vágom rá, de rohadtul nem tudom honnan ez a megújult ötlet. Képtelen vagyok.. A fejemben száguldoznak a gondolatok, és képtelen vagyok elég gyorsan kimondani őket. Mégis csak megyek és megyek, és nem is tudom hova vagy minek, vagy egyáltalán, mihez akarok kezdeni. Az az előbbi már a semmibe veszett. Most már csak a fény van. Az az átkozott fény! És én tovább akarok belőle meríteni...


_________________
Vissza az elejére Go down

Keegan B. Windsor

Keegan B. Windsor

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Ákombákom
Location : Las Vegas
Posts : 62

#47TémanyitásTárgy: Re: I came here for money, but I can be your fangirl too   I came here for money, but I can be your fangirl too - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Márc. 26, 2020 2:20 pm

Halk nevetés tör ki belőlem amikor látom felnyílni a szemeit. Üdv a fényben drágám. Rendesen látom ahogyan a cucc felér az agyába és elkezd partyzni a koponyájában. Megérkeztél csodaországba szívem. Remélem szereted a kilátást.
Hirtelen feszülnek ki még a pupillái is. Rendesen megijedek egy pillanatra amikor megszólal.
-Ja... itt lakok.-nevetek fel, de már fel is pattan... rendesen olyannak tűnik innen, mint az aranycikesz. Röppen jobbra, röppen balra és csak ketyeg. Hátracsuklik a fejem úgy nevetek.
Aztán megint beszélni kezd és lassan én is felveszem a hangulatát. Ennél jobb dolog ma még nem is történt.
Amikor kimondja, hogy le is szophatja a menedzsere kicsit úgy érzem magam, mint amikor véletlen csúnya szót tanítasz egy ovisnak. Hirtelen pattanok fel a kanapéra.
-Kapja be Dave! Kapja be mindenki! Jerome kibaszott Brightman vagy!! A Kibaszott Aragon! és te vagy a kibaszott főnök baby!!-még ugrálok is egy kicsit a kanapén. A felére sem fog emlékezni a kölyök, de most szétvet a boldogság, hogy látom a megvilágosodást az arcán. Legalább egy este elszántnak érzi magát és nem sajnálja magát és az életét. Ő a kulcs. Mindenhez.
Leugrok a kanapéról és szinte megcsúszik, de még időben megtartom magam.
-Azt mond J, hogy most mit akarsz csinálni.. tetőparty?-kérdezem meghúzgálva a szemöldökömet. Hátha így már értelmesebben bírna szórakozni. Az olyan jóóó lenne.
Vissza az elejére Go down

Jerome Brightman

Jerome Brightman

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : DJ
Location : Turnén.. bárhol
Posts : 70

#48TémanyitásTárgy: Re: I came here for money, but I can be your fangirl too   I came here for money, but I can be your fangirl too - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Márc. 28, 2020 4:08 am


"Kapja be Dave! Kapja be mindenki! Jerome kibaszott Brightman vagy!! A Kibaszott Aragon! és te vagy a kibaszott főnök baby!!"

- JEROME KIBASZOTT BRIGHTMAN! - vele együtt üvöltöm! Utána! Ahogy a torkomon kifér, és ahogy felugrik a kanapéra, nekem is mennem kell. Ez baromi jóóó!! Rohadt jó! Ugrálok vele. - A FŐNÖK VAGYOK! A KIBASZOTT FŐNÖK! - üvöltöm vele, ahogy a torkom szakadtából kifér és olyan jóóó. Olyan felszabadító..

Aztán ahogy ugrik, valahogy nekem is elveszik az ütem, és valahogy én is lemászom. Vagy legalábbis asszem.
A tüdőm liheg, felszabadított ez a kis ugrálás, egész.. kitisztultam tőle, az agyam, a fejem, minden annyira világos, és már képes vagyok, rohadtul másképp látni az egészet! Őrülten imádom ezt a hangulatot!

Aztán.. aztán előkerül a lány is, vagy legalábbis mond valamit.
Party?? DemégmennyireHOGYIGEN!
Szélesre húz a vigyorom, hacsak nem vigyorogtam már eddig is, és a nyálam, szinte eszébe van annak is kicsurogni. De visszaszívom.

- Mindegy, csak legyen zene..!! - és ez biztos. Ez az egy BIZTOS! ZENÉT AKAROK! Most AZONNAL!!! És ha elkap, ha akárhova is ráncigál magával, én megyek vele. Minden ellenszó nélkül, csak legyen zene..! A zene az én Istenem...



_________________
Vissza az elejére Go down

Keegan B. Windsor

Keegan B. Windsor

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Ákombákom
Location : Las Vegas
Posts : 62

#49TémanyitásTárgy: Re: I came here for money, but I can be your fangirl too   I came here for money, but I can be your fangirl too - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Márc. 28, 2020 6:14 pm

Hölgyeim és uraim... a kárhozat festett bőrű angyala visszahozta az életbe Jerome Brightmant. Ugrál és pörög és velem együtt ordítja a világ pofájába, hogy ki is ő. Na végre.
Ha esetleg bárkiben felmerült volna a kérdés... igen. Kibaszottul a pokolra fogok jutni. Szinte dobok is egy seggest a földre akkorát ránt rajtam a pokol ezer ördöge, mert már úgy várnak odalent... de nem nem drágáim... túl sok dolgom van még itt fent.
Szinte világítanak az íriszei annyira kifeszülnek a szemei. Én meg csak röhögök, mint egy barom.
Csak legyen zene.
Ahogy a fiatalember akarja.
Kezem a kezébe csúszik és el is indulok vele. Csak becsapom a hátunk mögött az ajtót és szemben már lököm is a lépcsőház ajtaját.
-Gyere, nyuszi, tartsd a lépést.-itt már elengedem a kezét és kettesével szedem a lépcsőfokokat felfelé. Hátra sem nézek, csak remélem, hogy még bírja az iramot... bár az elmúlt pár perc alapján... bírnia kell. Fent kilököm félig vállal az ajtót, mert nehéz az a rohadt fém fos, de már kint is vagyok. Dübörög a zene. Ugrálnak az emberek. Valaki még retek lézerfényeket is csinált.
-Gyerünk, J. Tiéd a világ.
Vissza az elejére Go down

Jerome Brightman

Jerome Brightman

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : DJ
Location : Turnén.. bárhol
Posts : 70

#50TémanyitásTárgy: Re: I came here for money, but I can be your fangirl too   I came here for money, but I can be your fangirl too - Page 2 Icon_minitimeHétf. Márc. 30, 2020 2:04 am


Keze a kezemben, és ránt magával. Akárhova. Bárhova vele megyek, ezt az egyet most biztosan tudom. Követem.. Végig, a lépcsőkön át. Túl az ajtón, és ahogy elenged, és továbbra is száguld előttem, én ugyanolyan sebességgel loholok utána.
Odakintről.. odakintről már halk puffogás szűrődik be. Az ereimben a vért egyből könnyekre fakasztja, a testem remegni kezd, ujjaim elvetemülten kapnak a vasajtóba az orrom előtt, és ahogy hirtelen a mellkasomba csapódik az arcomba vágódó ütem, a ritmus még fokozódóbbra kapcsol.


... ♫


Csak megállok. Az első rövid percben. A szemem lehunyom, az agyam.. ütlegel, de csak élvezem és hagyom, hogy felszántsa az ereimet. Hirtelen hatalom lesz rajtam úrrá. Olyan hatalom amiről még a legvadabb álmaimban sem álmodtam, csak felnyitom a szemem.. és magamba falom azt az ízt. Az érzést... Szinte csak a világ nem esik szét a szemeim előtt. Elporlik... A semmibe veszik. És ha megjelenik előttem, mögöttem vagy mellettem, egy pillanat alatt megyek utána. Teszem amit tennem kell. Szó nélkül... Ellenkezés nélkül... Bármibe belemegyek. A fények... az ismerős ütemek, teljesen felszabadítanak. És én csak állok ott, mint akit odaszegeztek, és megnyitom magamban a világot.


Kivéve ha már egész máshova vitt az a világ...




_________________
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#51TémanyitásTárgy: Re: I came here for money, but I can be your fangirl too   I came here for money, but I can be your fangirl too - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

I came here for money, but I can be your fangirl too

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: belváros :: Szórakozónegyed, Night Clubok-