♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
A New Yorki meló - Page 8 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Ma 12:30 pm-kor

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
A New Yorki meló - Page 8 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

» Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő
A New Yorki meló - Page 8 Icon_minitimeby Arnold Dovahkin Hétf. Márc. 18, 2024 8:14 am

» Gloria & Robbie - Fucking millenials...?
A New Yorki meló - Page 8 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Vas. Márc. 17, 2024 6:39 am

» Welcome to the Sundown Club
A New Yorki meló - Page 8 Icon_minitimeby Alexander Holmes Szomb. Feb. 17, 2024 10:32 am

» Vinnie's Night
A New Yorki meló - Page 8 Icon_minitimeby Vincent Morris Belvedere Kedd Feb. 13, 2024 1:02 pm

» Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?
A New Yorki meló - Page 8 Icon_minitimeby Derek Moretti Kedd Feb. 13, 2024 12:12 pm

» P.S.: Some things are worth the trouble
A New Yorki meló - Page 8 Icon_minitimeby Benjamin Alexander Sawyer Hétf. Feb. 12, 2024 7:36 pm

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
A New Yorki meló - Page 8 Vote_lcapA New Yorki meló - Page 8 Voting_barA New Yorki meló - Page 8 Vote_rcap 
Derek Moretti
A New Yorki meló - Page 8 Vote_lcapA New Yorki meló - Page 8 Voting_barA New Yorki meló - Page 8 Vote_rcap 
Robert Holmes
A New Yorki meló - Page 8 Vote_lcapA New Yorki meló - Page 8 Voting_barA New Yorki meló - Page 8 Vote_rcap 
Admin
A New Yorki meló - Page 8 Vote_lcapA New Yorki meló - Page 8 Voting_barA New Yorki meló - Page 8 Vote_rcap 
Arnold Dovahkin
A New Yorki meló - Page 8 Vote_lcapA New Yorki meló - Page 8 Voting_barA New Yorki meló - Page 8 Vote_rcap 
Kylie Alexis Hanson
A New Yorki meló - Page 8 Vote_lcapA New Yorki meló - Page 8 Voting_barA New Yorki meló - Page 8 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 A New Yorki meló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next
SzerzőÜzenet

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#176TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 8 Icon_minitimeVas. Aug. 29, 2021 1:25 am

Csak nézem... A szemeit... az arcát... Őt magát. Azt, ahogy magára húzza a takarót, és nem tudok betelni vele...
Még ha egész máskörül is járnak a gondolataim.

Aztán már csak arra eszmélek, hogy egy bilincs lebeg a szemeim előtt.
És mellé a szavai...
Lebuktam.(?)

Kényszerű mosoly vonul ki a képemen, de nem tudok tovább ellenállni.
Nem akarok.

Hozzá dőlök, felé, hogy a homlokom össszekoccanjon az övéhez.
Nemédekel a bilincs, ha kell, kikerülöm.
De így könnyebb.

- Ne haragudj... - a hangom egész halk. A szemeim csukva, de... ki akarom mondani.
Ki AKAROM!

 - Csak félek. - és kimondtam. De képtelen vagyok a szemeibe nézni. Talán nem akarom látni... azt amit ő lát bennem. Ahogyan Ő lát. Talán magammal nem akarok szemközt nézni.

- Soha... - alig törik ki.. akadozva. De még mindig szorítom a homlokom az övén, és vele a szemeimet. - Soha nem gondoltam volna, hogy ilyen helyzetbe kerülök. Hogy képes lennék rá. Nem hiszem hogy képes vagyok rá... Nem TUDOM! (hogy képes vagyok e rá) - megint nyelek.

- De akarom. - ezzel együtt engedem el. A homlokát. És képes vagyok... képes vagyok vissza a szemeibe nézni. - Miattad. - és tartom. - És azt hiszem miattam is.

Hogy határozatlan?? Valószínűleg. Hogy tudom e mit csinálok? Nem mernék rá megesküdni. De hogy akarom?? Akarom ŐT.. és akarom azt is, ami vele jár. Akarom az érzést... Azt hiszem. Akarom azt érezni, hogy...  tartozom valakihez. Hozzájuk szeretnék tartozni.
Mindkettejükhöz... Mert Ő fontos neki.


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#177TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 8 Icon_minitimeVas. Aug. 29, 2021 12:06 pm

A homloka az enyémnek dől. Közben a bilincset tartó kezem leesik kettőnk közé az ágyra.
Fél...
Hát én is. Leginkább attól, hogy ha nem ma, akkor majd egy hét múlva lelép, és rohadtul utálom ezt az érzést. A bizonytalanságot. Most akkor mész, maradsz, vagy mi lesz? A férjem vagy, vagy mégsem? Baszki, jó lenne ezt eldönteni. Most úgy érzem, ez az egész csak bohóckodás.
Szeretnék Villeben bízni, de rohadtul nem könnyíti meg ezt nekem.
Sosem tudhatom, milyen egyszerű kis elszólással borítom ki és hozom rá a frászt. Frusztrál, hogy folyton kussolnom kell előtte. Rettegni attól, hogy mit mondhatok és mit nem. Elvileg a férjem. Elvileg. És ő az egyetlen, akivel nem beszélhetek a legfontosabb dologról.
„Nem hiszi, hogy képes rá.” Hát ez oltári. A faszért nem jöttél erre rá előbb.
Elég érzékenyen érintenek a szavai, és mivel tudom, hogy tombolnak bennem a hormonok, ezért sem akarok minden gondolatomnak hangot adni – csak súlyosbítanák a helyzetet. Pedig kurvára kedvem lenne most ezt-azt kiadni magamból. Csakhogy tisztában legyen vele, én ezt hogyan élem meg, és én mit érzek. Azt hiszi, csak neki rosszt, és csak ő fél?
Én sem hittem, hogy egyszer ilyen helyzetbe kerülök. Hogy összejövök egy hozzá hasonló alakkal, aki a végén felcsinál. De ez van. A tetteim és a döntéseim következményekkel jártak.
Ha néhány apró megjegyzéstől így betojik, mi lesz vele később, amikor nőni fog a hasam? A látványom meg a növekvő gyereké majd rosszabb lesz neki egy-egy véletlenül elejtett mondatnál, hisz a nap minden percében szembesülnie kell a ténnyel. Na, azt hogy fogja bírni? Ezek után úgy érzem, sehogy.
Most még úgy tehetünk, mintha ez a gyerek nem létezne, de pár hét, és úgy fogok kinézni, mint aki egyben lenyelt egy óriáshamburgert.
Ez kibaszott ijesztő így, hogy tudom, bármelyik percben felszívódhat. Mert neki ez nem megy. Megértem Őt, hiszen jól tudom, milyen ember volt, hogyan élt. De akkoris Ő volt az, aki megkérte a kezemet, bassza meg!
A keserű valóság az, hogy számolnom kell azzal, hogy talán megint eltűnik az életemből.
Igazából, mehet, amikor csak akar. Nem fogom megkötözni, és nem fogok semmit ráerőltetni.
Gyanítom, csak Allen miatt találta ki, hogy házasodjunk össze. Lefogadom, beijedt a gondolattól, hogy két hétig Alennel leszek itt.
Ebben a szent pillanatban egy viccnek érzem ezt a… házasságot. Házasság… Na jah... Ez a szó, meg ez a gyűrű is komoly jelentéssel bír a számomra. De vajon az Ő számára?… Én teljesen komolyan vettem Őt. Hinni akartam Őbenne, és abban, hogy tök jó életünk lehet együtt.
Ahhoz képest, hogy mennyi minden kavarog a fejemben, csak ennyit mondok végül:
- Semmi baj… Majd meglátjuk mi lesz. – a szavaim halkak, és egy rövid, beletörődő sóhaj kíséri őket.
Na ja, kár erőre rinyálni, úgysem látjuk a jövőt.
Elhúzom a fejem Villetől, de csak azért, hogy egy apró, de szeretetteljes puszit nyomjak a homlokára, miután kicsit feljebb nyújtóztam hozzá.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#178TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 8 Icon_minitimeHétf. Aug. 30, 2021 3:02 pm

Hanyatt dőlök, és a plafont kezdem el bámulni. Talán azon gondolkozom, hogyan is lesz. A jövő... Még soha nem gondoltam a jövőre... Nem is kellett. Nem volt jövő... Mindig csak egy átkozott következő lépés maradt...
Nagyot sóhajtok, de valahogy kiesik, mit is csinál mellettem. Ha ő nem szól, valahogy én se beszélek, de most nem bénító a néma csönd. Egyenesen felemelő...
Még akkor is, amikor talán percek múltán, ha még mindig nem beszél, újra gördülök, hasra, egyenesen a gatyám felé, hogy kimarjak a zsebéből egy rendesen, de legalábbis kínkeservesen összenyomott szálat, - bár a doboz némileg megvédte - és halásszak hozzá mellé öngyújtót is.

Ha még mindig néma az a csönd, fellököm magam, eltornázok az ablakig, egy darabig szenvedek vele, mire rájövök hogyan is lehet kinyitni, de amint megcsap a bűzös és hűvös new yorki levegő, egy hosszú pillanat alatt alágyújtok.
Végre egy  ismerős érzés....

És hosszan fújom ki a füstöt az ablakon.

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#179TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 8 Icon_minitimeHétf. Aug. 30, 2021 3:19 pm

Ville nem szól, csak elfekszik mellettem.
Én sem nagyon tudom, mit mondhatnék, nincs is igazán semmi mondandóm. Ami meg ha mégis lenne, azt inkább benyelem, mert egyáltalán nem tűnik jó ötletnek kihangosítani. Lehet, hogy amúgy is csak túlkombinált okoskodás. Éppen ezért inkább csak kényelmesen elheveredem az ágyon, és a párnára hajtom a fejem.
Még mindig csend van.
Ville kisvártatva ficeregni kezd mellettem, én meg közben fáradt tekintettel bámulom az alakját, ahogy kikel, és felegyenesedik az ágyból, majd az ablak felé lépked a homályban.
Az a helyzet, hogy pokoli későre, vagy épp koránra jár, és reggel nagyon korán kell kelnem. Vár a munka.
Egy sóhajjal engedek el minden gondolatomat, aztán le is csukódnak a szemeim az álmosságtól. Ólomsúlyúnak érzem őket.
Hamar elalszom, félig beletekeredve a paplanba. A bilincs meg még mindig ott hever valahol az ágy közepén.
Mire Ville elszívja a cigarettát, és visszabújik az ágyba - már ha így tesz egyáltalán, és nem old kereket a sötétben -, akkor hallhatja, hogy már javában békésen húzom a lóbőrt.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#180TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 8 Icon_minitimeHétf. Aug. 30, 2021 3:50 pm

Gondolkodom... Azon gondolkodom, hogyan is lesz... Hogyan is kéne lennie. Mit kéne csinálnom?? Fikarcnyit se tudok az egészről...
A csendesen gomolygó füst félhomályába veszve néha csendben odapillantok. Felé.. Rá... Látom hogy elaludt. Elmosolyodok... Annyira gyönyörű... De talán most mégjobban átjárnak a kétségek.
Nem vagyok elég jó... Neki... Mellé... Hogyan is tudnám megadni azt amire szüksége lehet...?? Egyáltalán mire van szüksége...

Újra felhangzanak a fülemben Grid szavai...
"Hogy a francba lennél képes olyan életet élni mint bárki más!?? Hogy a fenébe lennél képes felnevelni egy gyereket!?? Ilyen példát akarnál mutatni?? Hogy abból is egy ..roncs.. legyen mint belőled!?? Tönkre akarod tenni az életét!?? Mint Octobernek... "

Mintha csak egy álom lenne... De még a mai napig... Még ma sincs fogalmam arról tényleg megtörtént e...
Talán csak egy újabb esztelen képzelgés...

Újra szívok a cigarettából, és tövig, egész az ujjamig parázslik a csikkje.
De még nem vagyok kész. Nem vagyok kész arra, hogy visszamenjek, hogy visszalépjek... abba a világba, mellé, ahol minden következményekkel jár..
Mert érzem hogy következményekkel jár...
Elveszítem...
És abba belehalok...

Megint nyelek, és próbálom, megint megszívni a cigarettát. De csak kihullik az ujjaim közül, ki a mélyre nyúló mélységbe, és én csak a szokásosan nézek utána.
De most nem húz... nem hív magával, nem mondja azt, hogy bármikor véget vethetek.
Most eltölti a fejem valami fény...
Valami szikrázóan fényes, és nem kell hogy megforduljak, hogy tudjam, ott az ágyon vár az.

Elmosolyodok.. de lehet a némán befúvó gyenge szél az arcomra ragasztotta a szokásos ábrázatomat. És csak belül mosolygok...

Csendben becsukom az ablakot, és mintha csak teljesen természetesen tenném, megindulok az ágy felé, alig emelem a takarót, és bebújok mellé.
Nincs kedvem lekapcsolni a villanyt. Reggelig képes lennék csak bámulni őt...
Ezért így teszek, és hogy mikor halványul el a kép, nem tűnik fel, mikor váltja le a sötét.
És a fejemben csak az ő képének visszhangja marad...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#181TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 8 Icon_minitimeHétf. Aug. 30, 2021 4:12 pm

Mély álmomból a telefonom ismerős dallama ébreszt.
Kelletlenül felnyögök. Még aludnék. Egyszerűen csak fáradtnak érzem magam. És lassan elmémbe tolul az éjszaka emléke, miért is megy nehezen a kelés.
A szemem még csukva, de a szám vigyorra görbül, ahogy eszembe jut, hogy ki van mellettem.
Apropó… Mellettem van egyáltalán???
Félve nyitom ki az egyik szemem, hogy meglessem, őfelsége megvan-e még, vagy suttyomban lelécelt az éj leple alatt, mert közben megvilágosodott, hogy a fasznak kell egy feleség kölökkel…
Lehet hogy gáz, de azok után, amit egyszer alakított, kinézem belőle, hogy megint meglépi. Sőt, rettegek tőle, hogy megint bekövetkezik.
Ha ott fekszik mellettem, néma és láthatatlan örömtáncot lejtek fejben. Még férjnél vagyok...
Lassan, komótosan megemelem a kezem, és amennyiben hanyatt fekszik, a mellkasára fektetem a tenyeremet. Csakhogy megérintsem, és érezzem. És hogy jelezzem, én ébren vagyok. Meg talán fel is szeretném ébreszteni, ha eddig nem ébredt volna fel.
Nekem lassan készülődnöm kell dolgozóba.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#182TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 8 Icon_minitimeHétf. Aug. 30, 2021 5:05 pm

Az éjszaka szörnyei.. ma nem ragadtak látványosan magukkal.
Vagy csak nem emlékszem rá.
Néma az éjjel..
Tompa és csendes...
Nyugodt...
Aztán a semmiből valami távolból jövő csiklandozás ébreszt.
Valami birizgál a mellkasomon, és nem is vagyok a tudatában, de oda nyúlok, megvakarom.
És ekkor ötlik az eszembe valami kéz...

Először nem vágom, talán meg is kell szólalnia, simogatni, hogy egyáltalán a helyére térjen az eszem, és képes legyen belátni, hol is vagyok és mikor.
És főleg KIVEL!

Ha ez összejön...
Még csukott szemeimen túl is szélesbe húz a mosolyom, és bár megnyitni még túl kellemetlen, mégis az övére fűződnek az ujjaim.
Mégse szólok egy átkozott szót sem.
Csak kiélvezem a pillanatot.

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#183TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 8 Icon_minitimeHétf. Aug. 30, 2021 8:17 pm

Friss ébredéstől kótyagosan pislogok Ville-re. Felesleges tagadnom, és baromság is, piszkosul örülök, hogy itt van mellettem az a dinka feje. Egy kellemes alvás után valahogy mindig más színben látom a világot.
Látom, hogy Ville mosolyog az orra alatt, de a szemét még nem nyitja ki. Szerintem pont annyira lusta, mint én.
Az ujjai finoman a kezemre fognak, én meg így is megsimogatom a mellkasát.
- Ébren vagy, férjek gyöngye? – tudakolom dünnyögve, a szám sarkában pimaszkodó vigyor bujkál.
Az oldalamról a hasamra fordulok, hogy közelebb kerüljek hozzá, aztán nagyon lassan felkúszom a felsőtestére. A kezem a kezében a mellkasom alatt, az arcom pedig az övé fölött lebeg.
Pár másodpercig csak fürkészem csendben mosolyogva az arcvonásait, majd apró csókot lehelek a szájára.
- Nekem nem sokára mennem kell... - suttogom nagyon halkan - Jó lenne, ha kicsit megriadnál… Nem akarlak köszönés nélkül itt hagyni... – és még egy pici puszit kap a szájára.
Mindez nem azt jelenti, hogy elfelejtettem a tegnap esti para-perceket, csak próbálok túljutni rajta.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#184TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 8 Icon_minitimePént. Szept. 03, 2021 1:36 pm

Ezek a szavak...
Volt idő amikor még sikoltottam volna... amikor számtalanszor húztuk a Zsindelyest...
Szép idők voltak azok, boldognak tartott idők, de most...
Valami egész másvalami jelenti a boldogságot.
És egy percig se vagyok hajlandó ezért szégyenkezni.

- Nem... Nemvagyok .. - érkezik a semmiből, de a mosolyommal kitartok, egy pillanatig se tud lebuktatni.
Különben elröhögöm magam.

De aztán kúszik... És ahogy a teste sikamlik a bőrömön, az a figyelés, már egyre inkább tikkasztó, és éberteljesebb.
És akkor érkezik a puszim.

Összepréselem az ajkaimat. Közvetlenül utána, mintha azzal tovább a magaménak tarthatnám, de aztán utat tör az a nemannyira kellemes jelentés is, ami követi a szavakat.
Mennie kell ...
Megint.

Deja VU!

Kipattannak a szemeim, de nem is igazán irányítom őket. Az ajkának második érintése még ott ízlelődik a bőrömön, de a tudatom tiszta. Már.
Vagyis igyekszik tisztává válni.
És igyekszem, hogy rá figyeljek.

- Jó reggelt.. - mosolyodom el - Vagy hajnalt?? - pillantanak ki a szemeim, az ablakon túlról virító fényre és most ér csak el az agyamig, a szinte belevágódó fény.

- Akarod hogy Veled menjek?


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#185TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 8 Icon_minitimePént. Szept. 03, 2021 9:00 pm

- Szóval nem vagy... - dünnyögöm vigyorogva, miközben a képén díszelgő mosolyát fürkészem.
Kap egy apró puszit a szájára. Hátha ez segít neki észhez térni, de a szavaim azok, amikre felpattannak a szemei.
- Szia... - köszönök én is, lelkes mosolyom kitartóan tündököl az arcvonásaim között.
Ville kérdésére enyhe mozdulatokkal megrázom a fejem.
- Nem... Igazából... minimalizálnám az esélyét annak, hogy összefuss Allennel. - vallom be őszintén, mégha ez nem is az, amit közvetlenül ébredés után akar hallani. - És ha már itt tartunk... Ha esetleg mégis megesne... azt szeretném kérni tőled, hogy legyél jófiú. Rendben? Kérlek... ne bunkózz vele. Megteszed ezt a kedvemért? - tudakolom óvatosan. Mindkettejükért aggódom. Nem kellenek a kínos percek.
Tudom, hogy ez egy kényes téma, és Ville heves vérmérsékletét is ismerem. Nem szeretném, hogy bántsa Allent, se verbálisan, se fizikailag. Nem akarok semmilyen balhét, Allennek így is elég nehéz lehet ez az egész szituáció. Akárcsak nekem. Jó lenne, ha elkerülnék egymást, és az elkövetkező napokban egyáltalán nem akadnának össze. Bízom benne, hogy nem lesz semmiféle konfrontálódás.
Aztán folytatom mással.
- Viszont együtt ebédelhetnénk. Mit szólsz?... A stúdió épülete mellett van egy jó kís kajálda... A wc-jüket legalábbis már jól ismerem. - bazsalygom majdhogynem heherészve.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#186TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 8 Icon_minitimeHétf. Szept. 06, 2021 4:23 pm

Még mindig olyan szép... Annyira gyönyörű, teljesen elvarázsolódom tőle...
De aztán befut a kép(let)be egy név is, amitől pillanatok alatt a messzibe száll az érzés.
Hát ez CSÚCS!

Feltolom magam, felülök, a derekam mögé csúsztatott kezekkel, és már nem kell megtörölni a szemeimet. Felébredtem.

Nagyot sóhajtok.
Magam elé bámulok, a takarón, de aztán lassan döntésre jutok.

- Megpróbálom nem felaprítani... Ez így megfelel..? - emelkedik a fél szemöldököm, de a szám sarkában láthatja mennyire (nem) komolyan gondolom.
De azért összekócolnám a hülye haját!
Vaggy... Majd meglátjuk. Még nem döntöttem.

Felhúzom oldalt hajlítva a lábaimat.
Hátrébb csúszom, a hátam megtámaszkodik a háttámlán, de nem mondanám hogy kellemes a helyzet. Nem mert (fizikálisan) kényelmetlen.

Talán megérzi a fészkelődésemet, mert témát vált. És eléggé tetsző témát, amire elvigyorodom.

- Szóval nekem is megmutatod azt a slozit?? - másodszor emelkedik a szemöldököm, csak most már teljesen más jelentéssel. Igazából szórakoztatna a tudat. Az érzés. Na meg lefogadom, hogy ő is remekül szórakozna.
Akárcsak én.
Szóval?? Van ellenkezés??


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#187TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 8 Icon_minitimeHétf. Szept. 06, 2021 4:48 pm

Érzékelem, hogy kényelmetlen ez Villenek, és mozdul is, én pedig lesiklom róla, hogy kényelmesen és akadálymentesen elhelyezkedhessen az ágyon.
„Megpróbálja nem felaprítani.”
Hát, ez már valami. Jó hírnek számít. Tudom, hogy a baba mellett még Allen neve az a szó, amit nem szívesen hall, de… amit muszáj tisztázni, azt muszáj.
Villere mosolyodom, aztán bólogatni kezdek.
- Ühümm, megteszi. – válaszolom.
Olyan képet vág, mint egy duzzogó kisgyerek. Odahajolok hozzá, és ha hagyja, egy apró hála és egyben vigasz puszit préselek arra az okos homlokára.
A budi felemlegetése aztán szemmel láthatóan jobb kedvre deríti.
Halkan elnevetem magam. Helyben vagyunk. Vagy akár azt is mondhatnám, hogy Jellemző...
- Az dobna a napodon? – kérdezek vissza cinkos mosollyal az arcomon.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#188TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 8 Icon_minitimeKedd Szept. 07, 2021 2:02 pm

Szóval megteszi... Hát akkor megteszi. Majd próbálkozunk... Ígéretet nem tehetek...
Megszívom az orromat, de fel se tűnik, hogy a régi, megszokott reakció. Csak most nem nyer teret az elképzelés, hogy keríteni kéne, előteremteni valami könnyű port.
Most ő az én drogom... És ezt egyre inkább érzem, ahogy bele se gondolok, mikre is képes rávenni.
Elmosolyodom a következő reakción.
Lehunynak a szemeim, teljesen maguktól, nem irányítom őket, és ahogy eltávolodik...
.. a semmiből tör elő.

- Oké. - nem bólintok. - Akkor most már biztos. - és elmosolyodom. Megint.

Hogy tényleg?? Nem tudom. Remélem. De mindent meg fogok tenni. (hogy ne kapjam el, és törjem el a nyakát)
Megköszörülöm a torkom, de épp jókor jön közbe a következő, mert hajlamos, a korábbiakat a semmibe lökni.
Hogyisvolt!?? Figyelek!

Újabb mély sóhaj, de már sokkal kevésbé panaszos, és mellé köszön az a hosszú vigyor.

- Igen... Azt hiszem tudnám élvezni, ha a feleségem és én.. - kapom el ha elérhető a derekát, hogy magamhoz húzzam, és közben én is közeledem. Ha sikerült, már egész közelről nézek a szemeibe. - kipróbálnánk együtt is, mire ad lehetőséget a terep. - elvigyorodom. Szinte már a száján, ahogy lepillantok rá. De nem csókolom meg.

- Tudod ezért egyszerűbb a turnébusz. - suttogom - De így meg izgalmasabb... - hal el a hangom, és na MOST csókolom meg! De úgy rendesen...

Lassan... mégis kitartóan...


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#189TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 8 Icon_minitimeKedd Szept. 07, 2021 3:07 pm

Nevetve dőlök az ölébe, ahogy Ville elkapja a derekamat és magához von.
- Látom, máris beindult a fantáziád, Miszter... Nagyon helyes!... – dünnyögöm vigyorogva, mire egészen az arcom fölé hajol, és az orrunk milliméterekre vannak egymástól.
Jégzöld szemeinek a csillogása egészen őrjítő, hát még ilyen közelről, most, hogy összefonódik a pillantásunk.
Ville tekintetében a vágy és a hév tüze ég. Széles, önelégült vigyora is jóval több, mint árulkodó.
Méghogy turnébusz…
- A repülő mosdójában sem reklamáltál a hely miatt... - duruzsolom mélyen zengő altomon, ahogy futólag felidézem magamban azokat a felettébb élvezetes emlékeket.
A szám sarkába, finom ördögi vigyor bújik, forró leheletem pedig végigsimít Ville száján. Mindez alig történik meg, máris megcsókol. Hosszan, és mélyen. Olyan… Deadmanesen. Olyan… bugyileizzasztó módon. Én meg csak nem bánom. Odaadón és fülig szerelmesen viszonozom a szenvedélyes gesztust. Nem sietem el az ajkainak a kényeztetését és a kóstolgatásukat.
Csak azután szólalok meg, hogy a szánk milliméterekre elválik egymástól.
Először is, vágyakozón felsóhajtok, ugyanis totál beindított odalent, ami csak azért nem fair, mert mennem kell dolgozóba.
- Nem kell kétszer mondanod, Szivi… – búgom. Számító, incselkedő vigyorom kiül a képemre, és mit sem lankad, miközben megint csak a ragyogó fénnyel tündöklő férfiúi szempárt csodálom közelről.
- Boldogan szétdöngetem veled az éttermi WC-t is... – döngöm válaszul. Ha már nem hagyott szóhoz jutni az előbb.
Akármennyire is kívánom őfelsége minden porcikáját, igyekszem legyőzni a sürgető szexuális ingereket.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#190TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 8 Icon_minitimeKedd Szept. 07, 2021 3:28 pm


- Hm... - eldünnyögöm magam - mondasz valamit.. - vigyorgom, még a csók előtt, de aztán már nem kegyelmezek. Csak úgy kellemesen... számomra kellemesen, és mélyrehatóan az egekig csókolom a száját.
Hogy tudnám e folytatni?? Ez még kérdés?
De valószínű ő az aki leállít, még mielőtt elfektetem, mert...
... Soha nem akarnám abbahagyni!

Az illata ott van az orrom előtt... a szám a száján, épp csak alig türtőztetve magát előtte, mégis csak a szemeit figyelem. Beszédesek... Annyi mindent mondanak, és én örökre tudnék olvasni belőlük.
A szám mégis elvigyorodik.
Közvetlenül az övé után, és ahogy beszél... a szavai...

- Pont ezt akartam hallani... - suttogom ismét, és bármit is mondanak a szemei, nem bírok magammal, újra megcsókolom.

Végül is... Hova siessünk!!?


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#191TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 8 Icon_minitimeKedd Szept. 07, 2021 3:45 pm

- Sejtettem... – dünnyögöm roppant gúnyosan, épp csak nem öltöm ki rá a nyelvemet.
Kuncogva vigyorgok, ahogy Ville újból kisajátítja a számat.
Most, hogy így maga alá terített, és fölöttem van, feszültebbé ééés fülettebbé vált a helyzet.
Halkan belemorranok a szájába, miközben csókol. Megveszek az ajkai ízéért és puhaságáért, ahogy az enyémeket masszírozzák, vagy épp gyengéden harapdálják.
Nálam ilyenkor teljesen elmennek hazulról. Ha tudná...
Két kezem a meztelen derekára fog. Az ujjaim finoman belemarkolnak a bőrébe.
- Ótejóég... – sóhajtom, amennyiben hagyja, hogy egy pillanatra levegőhöz jussak.
- ...Legszívesebben szétszednélek... – döngöm, miközben lázban égő tekintetem az övét keresi, aztán a következő pillanatban én vagyok az, aki mohón lecsap a szájára, hogy a következő hosszú másodpercekben alaposan megdolgozza és kiélvezze a kényeztetésüket.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#192TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 8 Icon_minitimeKedd Szept. 07, 2021 4:55 pm


Egyszer valaki azt mondta, hogy van amiből sosem elég... Egyetértettem vele.
Jöhetett bármilyen mennyiségű drog, pia, cigaretta, és néha nő is, több, aztán kezdted az egészet elölről. Kielégítő volt. Egy elégedett élet. Aztán van amikor a dolgok megkopnak. Keresed ugyanazt az ízt, ugyanazt az élvezetet, és nem találod soha többé. Elveszett. Magával ragadta a homály...
De most...

Képtelen vagyok azt hinni, hogy bármikor is elég lehet belőle.
Magunkra zárnám a szobát. Megbaszhatja Grid, a banda, az összes faszfej a menedzsmentben és még Dieter is... Igen, bírom Dietert, de még ő se tudna kirángatni a karjai közül, akármekkora nagy haver.
Azt mondják az elveszett emberek örökké elvesznek.
Valamiben.
És én most örömmel veszek el a lénye reszketésében...

Ahogy a hangja megszólal, a teste reszket, már nincs miért várnom. Nincs miért kiutat keresnem. És őszintén... Nem is akarok.
A tekintetének lángolása, a visszacsapó csók, a beindult ajkai mosolyra késztetnek, ott, a száján, szájában... bárhogyan, de csak egy következő mozdulat, hogy újra forduljak, és hanyattfektetve őt az ágyon, a feje két oldalán megtámasztva csak hogy nagyon ne nehezedjek, teljesen fölé kerülök, és csak a szája fölött beszélek.

- Akkor ezt.. igennek veszem... - vigyorgok, aztán újra rácsókolok.


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#193TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 8 Icon_minitimeKedd Szept. 07, 2021 7:03 pm

A csókba belesóhajtva veszek el az érzésben, Ville teste alatt, ahogy könnyedén és lassan fölém kerül.
Szeretem, amikor fölöttem van, és beterít – nem csak testileg, de a jelenlétéve is –, mert ilyenkor nem csak a vágy önt el, de mindig biztonságban is érzem magam.
- Veheted annak... – dünnyögöm halkan, szembe vigyorogva Villel, mire ismételten tüzes, de finom csókkal illeti a számat.
Ezt a reggeli ölelkezést ki nem hagynám semmi pénzért. Egy kis késés belefér, el fogják nézni, elvégre amúgy is szuperül állunk a felvételekkel, bőven a megadott (nevetségesen szűkös) határidőn belül készülnek el.
Ez a kis entyempentyem dukál nekem. Sokkal jobban fog indulni a nap, és lefogadom, hogy a stúdióban nyújtott teljesítményemre is jó hatással lesz.
Most, hogy ezt így megbeszéltem magam, teljesen átadom magam a férjem ölelésének és csókjainak. Ezeket a perceket kizárólag neki szentelem. Hadd induljon neki is remekül a napja.
Miközben az ajkaim az ajkaival, és a nyelvem a nyelvével cicázik, a kezeim felsimítanak a hátán. Felkúsznak a vállára, majd lesiklanak a karjain.
Felhúzom az egyik térdemet, mire a combom az ő meztelen testének simul.
Lüktet a vágytól az ágyékom, és hogy kifejezzem mit szeretnék, az ölemet az övének nyomom.
Ville biztosan érzi a porcikáim rezdülésein, a bőröm fokozódó forróságán át és a sóhajaimból, hogy mennyire kívánom. Teljesen felajzott. A türelmetlenségig. Legszívesebben könyörögnék neki, hogy szeretkezzen velem, mert annyira akarom Őt.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#194TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 8 Icon_minitimeSzer. Szept. 08, 2021 1:47 am

Hogyan is indulhatna jobban a reggel...
A gyönyörű testével a kezeim alatt, a csillogó vágy a szemeiben, és a térdének felhúzott érintése...
Rám vár... Csakis rám...
Belemosolyognék a csókba, de csak a fejemben vigyorgok, mélyen, idekinn...

A szám csak lassan hagyja magára a száját .. eltépem... inkább, csak hogy nyelvem végigfutva az arca vonalán, az állának ívén, orrommal a fülébe bújva, szuszogva.. lehunyt szemeimen túl, egy nyelést követően belesuttogjak.

- Őrülten szeretlek...

És már mozdulok is.
Alul helyezkedem, hozzá... és ahogy óvatosan belé hatolok, minden pillanatában figyelem az arcát.

Nem akarok lemaradni egyetlen... féleszű rezdülésről sem.
Látni akarom...
És csak ha ő is rám néz...
Lassan megindulok.

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#195TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 8 Icon_minitimeSzer. Szept. 08, 2021 1:01 pm

- Dettó... - suttogom mosolyogva a füle mellett.
A testem készségesen mozdul, válaszul Ville mozdulataira. Borzalmasan epekedem érte, szinte megőrülök azért, hogy a magáévá tegyen.
A combjaim közé helyezkedik, az arca az enyém fölé kerül, és a tekintetünk elszakíthatatlanul összetalálkozik. A következő pillanatban lassan belém siklik, nekem pedig muszáj hatalmas, sóhajszerű lélegzetet vennem, mert megérzem őt magamban. Mennyei érzés, és ez a végtelen kellemesség végigcikázik a testemben.
Ahogy mozogni kezd, még mindig, és csak Őt nézem. Parázsló tekintete egyszerűen vonzza a pillantásomat. Ahogy Ő látni és nézni akar engem engem, úgy én is Őt.
Egyszerűen nem tudom türtőztetni magamat – nem is akarom –, és az első boldog sóhajokból halk, kéjes nyögések lesznek.
A karjaim a karjai alatt futnak át, és tíz ujjal kapaszkodom a hátában. Egy-egy döfésére finoman bele-bele marok a bőrébe.
Az ágyékom vadul lüktet és ég az élvezet tüzében.
Elképzelni sem tudom jobb módját a búcsúzásnak egy forró reggeli szeretkezésnél.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#196TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 8 Icon_minitimeVas. Okt. 10, 2021 7:29 pm

Dübörög a szív... vágtázik a vérem. A pillanat mégis megáll. Forró ölelésként borít körbe, és nem is akarok szabadulni.
Eleresztek mindent .. A gyeplőt .. a kínt.. a felejtést ... Átadom magam... NEKI adom át magam, talán most először... Igazán ..

Nem koordinálok semmit. Elveszek .. beleveszek ... semmivé leszek.
Egyszerűen csak Őt élvezem. Őt... A lényének zaklatott rezdüléseit .. A forróságát... A belőle áradó energiát, ami az enyémmel vetekszik.
Harcolunk. Küzdünk, és zakatolunk. Egyszerre. Egymás fogságába esve, és egymást az egekig emelve.
Még soha nem volt részem ilyen élményben... Még Vele se.
Valami megváltozott..
Én változtam.
És ez csak egy hátsó, messzemenő sugallatként rejtve, hoz tanúbizonyságot.
Más vagyok...
És szeretem ezt a másságot....


És amikor érzem a teste végleg elenged a testem alatt, én is felrobbanok.


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#197TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Jan. 06, 2022 7:38 pm

Ahogy Ville odaadóan és gyengéden szeretkezik velem, teljesen beleveszek az illatába, a forrón lángoló testének hőjébe, a fülem mellett halkan ziháló lélegzeteibe.
Úgy ölelem, simogatom és csókolom, mintha nem lenne holnap és az égvilágon semmi sem számítana.
Olykor jólesően felnyögök a mozdulatai alatt. Egész lényemben és testemben égek, verejtékezek, és amikor belül megerzem, hogy eláraszt Ville forrósága, a mennyei vég pillanatában megfeszülök alatta, és a combjaimat a csípőjére szorítom, miközben a nevét sóhajtom. Talán bele a tincsei közé a fülébe, vagy épp a szájára.
Aligha indulhatna szrbben egy reggel.
Jól esik, ahogy a testevel rám nehezedik. Hogy velem van. Egyszerűen lebegek az érzésben, a szeretkezésünk visszhangként bennem zengő utóhatásaiban.
Ujjaim Ville hajfürtjeiközt matatnak. Pödörgetem öket, játszadozom velük. Szeretem a tapintásukat.
- Ez valami fantasztikus volt... - suttogom Ville fülébe mosolyogva. - Ezzel elleszek egy darabig... - dünnyögöm elvigyorodva.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#198TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Jan. 06, 2022 9:50 pm

Megáll a világ... és eszében sincs újra megindulni. A fülembe dübörög. De túúúl elvarázsolt vagyok ahhoz, hogy tudjam, csak a szívem dübörög.
És eszében sincs lelassítani...
A lélegzetem ütemes kalapálása az, ami lassan nyugalomra inti a vérem. Talán valamikor ekkor tér vissza az eszem, érzékelem a világot, de mégis minden annyira más. Sokkal különbözőbb mint akár hosszú percekkel ezelőtt...
Hosszú sóhajba nyúlik a szám, magával húzva a nevetésem, de hangja nincsen. Csak belülről mosolygok..
Aztán a füléhez hajolok.. mélyen beleszippantok, és muszáj megosztanom vele azt amit éppen érzek. Mielőtt megfutamodok.

- Pokoli BOLDOG vagyok...

Tudom hogy ő is beszélt, de akarom hogy ezt tudja. Hogy érezze.
Leírhatatlanul boldog vagyok!!!
És csak azután nevetem el az egészet teljességében. Hangosan, és senkitől nem félve, már nem bele a fülébe, de alig csak elszakadva tőle, hogy a szemeibe nézhessek.
Mert látni akarom!

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#199TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 8 Icon_minitimePént. Jan. 07, 2022 10:40 am

Amit mond, és a nevetése széles mosolyra késztetnek. A baritonja búgásába meg egyszerűen csak beleborzongok.
Bár szavakba tudnám önteni mennyire boldoggá tesz az Ő boldogsága. Jó mindezt Ville szájából hallani. Azok után, ahogy annak idején elváltak útjaink, nem hittem, hogy valaha ez még megtörténik velünk.
Nem akarok felkelni, és elmenni. Annyira jó most így. Nem akarom megtörni a varázst.
Ahogy fölém kúszik az arca, és a szemembe néz, a halántékán matató ujjaim előre siklanak a homlokára, hogy gyengéd cirógatással félretereljék a hajtincseit a szeme elől.
- Bárcsak ne kéne mennem, és veled tölthetném a napot... – sóhajtom egy mosoly kíséretében, de tudom, hogy ezt most nem lehet. Reménytelen ábránd ez…
Ám ami késik, nem múlik. Egyelőre vár a munka, és mindenkinek az lesz a legjobb, ha mielőbb elkészülnek a felvételek. De már nincs sok háta. Utána pedig… szabadok leszünk, mint a madár.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#200TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 8 Icon_minitimePént. Jan. 07, 2022 11:51 am

Csak nézem őt... Figyelem... Mintha soha nem akarnék elszakadni. Mosolygok... De az új élet, magával hozza a kötelességet. Ezért tudom, hogy semmi nem tarthat örökké. Egyetlen átkozott pillanat sem. De most nem bánom. Minden pillanatban az övé vagyok. -

- Akkor majd az éjszakát töltöd velem... - mosolygom. - Meg a holnapit.... Meg az azutánit... - egy csók.. - meg az azutánit.. - még egy csók, egymást követve az arcán, csak hogy érezzem. Mindent ki akarok hozni ebből a pillanatból. - És minden egyes azutánit is, életünk végéig, ÖRÖKKÉ! - nevetem el az utolsó, az arcára intézett csók után, hogy a szemeibe nézhessek.
Senki nem tudna most kirántani ebből az édes-mesevilágból.

És senkinek nem is hagynám.


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#201TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 8 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

A New Yorki meló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
8 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next

 Similar topics

-
» Meló ezerrel - Riddick és Phyllida/Lidia/A Szőkecsaj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: bárhol máshol-