♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Leon Williams
Vins - Jamil - Tervek a jövőre nézve (??)... Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Vins - Jamil - Tervek a jövőre nézve (??)... Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Vins - Jamil - Tervek a jövőre nézve (??)... Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Vins - Jamil - Tervek a jövőre nézve (??)... Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Vins - Jamil - Tervek a jövőre nézve (??)... Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:05 am

» Adminhírek
Vins - Jamil - Tervek a jövőre nézve (??)... Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Vins - Jamil - Tervek a jövőre nézve (??)... Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

» Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő
Vins - Jamil - Tervek a jövőre nézve (??)... Icon_minitimeby Arnold Dovahkin Hétf. Márc. 18, 2024 8:14 am

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
Vins - Jamil - Tervek a jövőre nézve (??)... Vote_lcapVins - Jamil - Tervek a jövőre nézve (??)... Voting_barVins - Jamil - Tervek a jövőre nézve (??)... Vote_rcap 
Derek Moretti
Vins - Jamil - Tervek a jövőre nézve (??)... Vote_lcapVins - Jamil - Tervek a jövőre nézve (??)... Voting_barVins - Jamil - Tervek a jövőre nézve (??)... Vote_rcap 
Alessandra Clark
Vins - Jamil - Tervek a jövőre nézve (??)... Vote_lcapVins - Jamil - Tervek a jövőre nézve (??)... Voting_barVins - Jamil - Tervek a jövőre nézve (??)... Vote_rcap 
Leon Williams
Vins - Jamil - Tervek a jövőre nézve (??)... Vote_lcapVins - Jamil - Tervek a jövőre nézve (??)... Voting_barVins - Jamil - Tervek a jövőre nézve (??)... Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Vins - Jamil - Tervek a jövőre nézve (??)...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Vincent Morris Belvedere

Vincent Morris Belvedere

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Night klub tulajdonos/illegális mérkőzések szervezése
Location : Vegas külterülete
Posts : 306

#1TémanyitásTárgy: Vins - Jamil - Tervek a jövőre nézve (??)...   Vins - Jamil - Tervek a jövőre nézve (??)... Icon_minitimeCsüt. Okt. 08, 2020 4:19 pm

Vins - Jamil - Tervek a jövőre nézve (??)... 608ad5a3eaa607922b25f76bd6ce4552



A közelmúlt eseményei megerősítettek abban a tudatban hogy ez így nem mehet tovább. KELL.. központi ember. És egyrészt felvehetnék.. valaki újat, aki hónapok mire egyáltalán a tűz közelébe engedem, amíg kipuhatolózom bízhatok e, másrészt...
...még mindig ottvan Jamil bevonásának ötlete.
Nem természetes... de az egyetlen járható út. Legalább egy kis időre.
Amíg a mexikói helyzet rendeződik a körletben...

Alig egy nappal később, még mindig ezen morfondírozom. Az irodában ülök, újra a második szombat, és azt is tudom, hogy Jamil biztosan kinn van a körleten.
És valamikor hajnalban szolgáltatja a bevételt.

Az este további része, egész.. csendben és a szokásosan telt. A VIP részlegek vendégei ezúttal törzs, és csak könnyű szórakozást keresőkkel telt meg, és nekem sincs egyéb okom idegeskedni. Így hát... magamhoz veszem a kedvenc szivaromat.. hátradőlök a bőrfotelemben, és a hatalmas, robosztus barokk íróasztal mögött csak megfordulva vele, szembe a szoba egyetlen ablaküvegével, a klub ütemes behallatszó puffogásaival karöltve csak figyelem a kintről beszűrődő néma csendet.
Igen, ma beszélek Jamil-el.
És igen, megteszem ezt a lépést.

Nincsen más út....






_________________

Past
&
Present
Vissza az elejére Go down

Jamil Amaranth

Jamil Amaranth

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kérdezd meg Vinnit, mi a munkám.
Location : Las Vegas, a Főnök mellett
Posts : 19

#2TémanyitásTárgy: Re: Vins - Jamil - Tervek a jövőre nézve (??)...   Vins - Jamil - Tervek a jövőre nézve (??)... Icon_minitimeCsüt. Márc. 10, 2022 9:38 pm

to: Vinnie

Egyre lejjebb és lejjebb kerülök ebben a mocsárban és már lassan nem csak a derekamig ér, hanem a nyakamig és nem lesz belőle menekvés, pedig... Pedig kellene. Itt kellene hagynom mindent, és felgöngyölíteni ezt az ügyet, de nekem nem Belvedere kell, hanem az akinek ő jelent. Őt viszont nem ismerem és nem jutok közelebb bármennyire is próbálkozok persze a józanság keretein belül, és jelentést sem írtam már egy ideje, mert egyszerűen felesleges.
Megtámasztom a fejem a whiskym felett, ahogy elnyomok egy cigit, csak hogy egy újabbra gyújthassak rá. Még egy óra és elindulok bezsebelni a hasznot a fogadásokról, és elszámolni az utolsó centig Vinnie-nek. Mindig, hajnalban viszem neki, mielőtt lefeküdnék aludni....
Minden nap ugyanolyan.
Kényelmes hazugság.

Végül napokkal - hetekkel - fogalmam sincs már hogy mikor, ismét egy ilyen kör után viszem neki a vaskos borítékot a zöldhasúakkal. Döntésre kell jutnom, és nyilvánvaló hogy nem mondhatom el neki hogy ki vagyok, mert megölne, efelől nincs kétségem. Másfelől, én is elveszítettem önmagam miatta.
Már nem tudom ki vagyok én. Johnaton vagy Jamil? Mindkettő? Egyik sem?
- Vins... jöhetek? - kopogok kettőt az ajtaján. Sosem magáztam, de nem is igényelte, és nem fekszem le ennyire senki előtt. Tisztelem amennyire kell, mert akármilyen is.... mégsem csak rossz ember. Van benne más is. Persze ez nem férne össze a törvénnyel, de.... Megmasszírozom a homlokom.
Pokoli ügy ez....
- Vége a mai éjszakának. Itt a teljes bevétel amit összeszedtem, zsíros meccsek voltak, pedig ma én se szálltam ringbe - sóhajtok fel, ahogy leteszem az asztalára. Becsületesen, mint mindig.
- Nos, ha más nincs akkor én lefekszem - fordulok meg hogy magára hagyjam. Ismerem ezt az elgondolkodó fejét már, ilyenkor nem igényel társaságot magának.
■ ■ ♫ Hangulatzene ■ ■

Vissza az elejére Go down

Vincent Morris Belvedere

Vincent Morris Belvedere

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Night klub tulajdonos/illegális mérkőzések szervezése
Location : Vegas külterülete
Posts : 306

#3TémanyitásTárgy: Re: Vins - Jamil - Tervek a jövőre nézve (??)...   Vins - Jamil - Tervek a jövőre nézve (??)... Icon_minitimePént. Márc. 11, 2022 9:41 am

A két kopogás ami felriaszt. Egész belemélyültem az elméletekbe, hogyan is kéne dönteni. Nyakunkon a mexikói háború, a kolumbiaiak nyüzsögnek, Nyda tudomására jutott minden, még ha nem is rendelkezik a teljes képpel, ezt az ügyet meg kell oldani. És ha lehet a lehető legnagyobb körültekintéssel.

- Gyere.. - csak köpöm a hátam mögé, de nem fordulok az ajtó felé, tudom ki az, miért jöhet, Heinz (az egyik hegyomlás testőr) nem engedne a szolgálati terekbe illetéktelent, így teljes mértékben megbízom.
Hallom az ajtó nyikorgását.. de még mindig nem reagálok teljességben, csak amikor megszólal, fordulok át, a szivarom és én, kezemben a lötyögő mélyvörös whiskyvel, és nem tágítva a végletekig kényelmes (forgó)bőrfotelemből a békéből, úgy fordulok szembe vele.

- Kösz. - engedek csak ennyit. Először, de talán elmerengek. Viszont még épp időben szólalok meg mégis, még azelőtt hogy kimenne, hogy megállásra bírjam.

- Jamil, te gondolkoztál már el azon mit akarsz az élettől?? - hogy nem vágok a közepébe?? Nem teszem. Hogy puhatolóznék?? Nem teljesen így élek a következtetéssel, mégis talán felmérem. Nem a hűségét, a hajlandóságát a kérdésben. Mert véletlenül sem szeretnék, zárt ajtók közé törni. Nála semmiképpen sem...
Ígyhát.. ha mégis a közelembe jön (újra), nem beszélek csak állal intek, az asztalomon terpeszkedő üres pohár mellett békésen ácsorgó vagy 60 éves whiskey fele.
Nyugodtan szolgálja ki magát.

_________________

Past
&
Present
Vissza az elejére Go down

Jamil Amaranth

Jamil Amaranth

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kérdezd meg Vinnit, mi a munkám.
Location : Las Vegas, a Főnök mellett
Posts : 19

#4TémanyitásTárgy: Re: Vins - Jamil - Tervek a jövőre nézve (??)...   Vins - Jamil - Tervek a jövőre nézve (??)... Icon_minitimeKedd Márc. 29, 2022 3:18 pm

to: Vinnie

Bekopogok Vins-hez mert csak úgy senkire nem szoktam rá törni az ajtót csak ha olyan a feladatom hogy valakit álmában lepjek meg. Voltak ilyen feladataim, amik nem voltak összeegyeztethetőek a rendőri mivoltommal. Már ha még.... rendőr vagyok, mert nem vagyok benne biztos. Elvesztettem valahol önmagam és fogalmam sincs meg akarom-e találni még.
Leteszem a borítékot az asztalára, ahogy megfordul és felhúzom a fél szemöldököm. Ma nagyon nyugisnak tűnik, gondolkodónak. Mintha valami nagyon mélyen foglalkoztatná és  ilyenkor nem szoktam zavarni, még másokat is elzavarok hogy máskor fárasszák minden apró faszsággal, ami olyan azt úgyis kézben tartják az illetékesek. Nyda, Heinz, jómagam.
- Ja, bármikor - hagyom annyiban mint mindig, tudja hogy én nem kérdezek feleslegesen.  Nem az én tisztem. Csak teszem a dolgomat, mikor mit kér tőlem. Sosem vágytam feljebb és sosem nyaltam be senkinek tövig. Talán emiatt is nem egy magasabb posztban vagyok, elvégre én csak egy verő ember vagyok némi extra kiváltsággal amit kiharcoltam magamnak.
- Gondolkodtam  - válaszolok csendesen ahogy visszalépek az ajtóból, és a néma kínálásra töltök magamnak a jóféle italból, bár ő is tudja, hogy ritkán iszom. Józannak kell maradnom hogy ne áruljam el magam idő előtt vagy.... soha. Még nem tudom.
- Nem tudom Vins... Ha lennének céljaim, nem biztos hogy most itt lennék veled - emelem koccintásra a poharam ahogy leülök az egyik fotelbe vele szemben. Nehéz válaszolni, mert kicsit kiégtem. Felemésztett ez a kettősség.
- Te mit akarsz az élettől? - kérdezem meg, mert ha nem akar válaszolni úgysem fog válaszolni, ennyire ismerem már. Vakmerőség ez talán, mégis... kíváncsi vagyok. Őszintén.

■ ■ ♫ Hangulatzene ■ ■

Vissza az elejére Go down

Vincent Morris Belvedere

Vincent Morris Belvedere

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Night klub tulajdonos/illegális mérkőzések szervezése
Location : Vegas külterülete
Posts : 306

#5TémanyitásTárgy: Re: Vins - Jamil - Tervek a jövőre nézve (??)...   Vins - Jamil - Tervek a jövőre nézve (??)... Icon_minitimeCsüt. Márc. 31, 2022 1:16 am

Nem bíztató... Bár... nekem se sok tervem volt huszonévesen. A harminc már annál biztatóbb... De két kezem kell hogy megszámoljam, hányszor kellett újrakezdenem az életem...
Az élet mindig megtréfál...

- Én akartam már sokmindent.. - csendben köröz a pohárban a whiskeym... - Pénzt... Hatalmat... Nőt.. Elismerést... - sóhajtok fel. - Mégis el kell telnie egy időnek hogy ráébredj, az egész semmit se ér. Bármit elvehetnek. - csak figyelem a felszálló füstön túl.

- Szivart..? - kérdezem, és csak ha biccent, akkor dőlök előre, hajtom fel a kubai tartó tetejét, és nyitva fordítom felé. Dohányozni talán már láttam... Vagy nem ő volt... Ha mégsem, csak csendben és kényelmesen üldögélek tovább a fotelemben.

- Mindig van egy nagyobb kutya... Mindiig.. - ismétlem - És sose jön el az az átkozott idő, hogy az embernek ne kelljen fejet hajtani.. - hogy filozófiai elméletek?? Nemigazán így képzeltem el ezt az estét. Mégis valahol belekezdek.

- Jamil, akadt egy kis... problémánk. - a hangom már sokkal inkább összeszedett, csakis rá figyelek. Tudni fogja, hogy komolyan beszélek. - Egy kis biztonsági problémánk... Történt egy kis... baleset. - részletekbe nem megyek, habár tudnia kell a szükségeseket. - Az egyik lányunk bánta... Él... de nem sokon múlt. És én nem akarok a jövőben több malőrt, úgy döntöttem lépni kell. - fordulok felé teljesen, székestül, azzal előrehajolva elcsavarom, a szivarom végén ékeskedő felgyűlt hamu többségét.
Mégsem folytatom azonnal.

- Kevés emberben bízom... Jól tudod. - biccentek rá - És Te a kevesek egyike vagy. Nem vennék fel új embert... nincs rá... - hallgatok el. Aztán mégis egy finomabb szót választok. - ...időm.. hogy folyton a körmére nézzek, ezért megkérdezlek. Akarsz e többet keresni... - nem ez a lényeg, mégis lehet jó kiinduló. - Tudom hogy a meccsek elviszik az időd egy részét. De szükségem lenne Rád. Más viszonylatokban is. - és eleget beszéltem, érdekel ő hogy vélekedik.
Ám egy dolgot még tudnia kell.

- Természetesen mondhatsz nemet. Büntetlenül. - ő azon kevesek egyike is, akinek nem jár elégtétel.. ha épp nem hajlandó teljesíteni a parancsomat. Ha más utat választ. Ha nem úgy.. vagy nem afféleképpen végez el, ahogyan én azt elképzelem, de csakis azért... mert már bőven bizonyított. Bízok benne....


_________________

Past
&
Present
Vissza az elejére Go down

Jamil Amaranth

Jamil Amaranth

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kérdezd meg Vinnit, mi a munkám.
Location : Las Vegas, a Főnök mellett
Posts : 19

#6TémanyitásTárgy: Re: Vins - Jamil - Tervek a jövőre nézve (??)...   Vins - Jamil - Tervek a jövőre nézve (??)... Icon_minitimeCsüt. Feb. 23, 2023 10:21 pm



Silence is the most powerful thing

Can you see that? The beauty, in the dark?

Nem nagyon tudok mit válaszolni hirtelenjében a kérdésére. Sok tervem volt, és sok célom, amiket lassan felőrölt a való világ és így nem sok mindenem maradt és ami igen, azt is eladtam. Mert mindenki kapható csak az árát kell tudni. Mint kiderült... nekem is van áram.
- Értelek.... - sóhajtok fel ahogy elveszek egy felkínált szivart és szakértő mozdulattal gyújtom meg, és nem szívom meg azonnal. Hagyom kicsit parázslani a végét.
- Én... egy jobb világot akartam. Ahol nem ölik meg az ember szüleit éjszaka és nem árvul el a gyerek a szülő ostobasága miatt. Akartam pénzt is hogy gazdag ember legyek és megtehessem amit akarok... Akartam élni és meghalni is - válaszolok az első szippantásom után ahogy letelepszem kényelmesen. Nem érzem magam veszélyben, az ösztöneimben mindig is bíztam és most sincs ez másképpen. Vincent tart valamire és néha engem is meglep hogy ez.... érdekel, és valahol mélyen jó érzéssel tölt el. Nem kellene, nagyon nem...
- Mindig van és lesz is. Biztos vagyok benne hogy én sem párnák közt fogok egyszer megdögleni - hagyom rá egy kis füstfelhővel. Minőségi szivar, el kell ismernem. Ahogy a nevemet mondja és problémát jelez, eltűnik a kis mosolyom és figyelmesen hallgatom, hiszen apróságokért nem hívna ide engem. Biccentek mert félig meddig hallottam, de nem kellettem hozzá, így nem ütöttem bele az orrom a kelleténél jobban. Most viszont... az az érzésem hogy az a bizonyos töréspont most érkezett el hogy döntenem kell.
Súlyos szavak.
Súlyos tettek.

Kifújom a füstöt, mintha az bármit is segítene. A meccsek szervezése és felügyelése nem nagy dolog számomra, de biztonságosak és rendezettek mióta én csinálom. Félre billentem kicsit a fejem és a rasztáim hogy mire is gondol, de végül kimondja. Megteszi azt az ajánlatot ami.... egyszerre tölt el örömmel és ugyanakkor... mással is.
- Tudom Vins. Nehéz rászolgálni a bizalmadra - értek vele egyet és néha magam sem értem nekem hogy sikerült. Egyszerű kémnek szántak ide de végül... elvesztettem önmagamat és két világ közt őrlődöm.
- Nos én.... - kezdek bele de aztá tartok egy kis szünetet a mondandómban mert nehezen jönnek a villás nyelvemre.
- Természetesen elfogadom. Nem a pénz miatt, tudod hogy épp elég folyik be így is, de megígértem neked amikor alkalmaztál hogy ott fogok segíteni ahol tudok. Ha most itt kell, akkor itt... A meccseket tudom felügyeltetni másokkal is, a nagyokon meg ott tudok lenni. Igényel azért egy két napot de meg tudom oldani... - gondolkozok el ahogy befejezem a gondolatmenetem, és magamban alaposan pofon vágom magam. Ráléptem hát az útra...
Egy olyanra ahonnan csak a koporsó vezet ki.... és kínhalál ha kiderül az igazság. El kellene mondanom neki. Illene, főleg most de... Egyszerűen.... gyáva vagyok hozzá.
Gyáva vagyok fájdalmat okozni neki.
Milyen szánalmas Jamil, milyen szánalmas....




Vissza az elejére Go down

Vincent Morris Belvedere

Vincent Morris Belvedere

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Night klub tulajdonos/illegális mérkőzések szervezése
Location : Vegas külterülete
Posts : 306

#7TémanyitásTárgy: Re: Vins - Jamil - Tervek a jövőre nézve (??)...   Vins - Jamil - Tervek a jövőre nézve (??)... Icon_minitimeHétf. Feb. 27, 2023 4:12 pm


- Remek... - engedem el elégedetten, mivel nézhetjük úgy is, hogy ez.. egy kölcsönös segítségnyújtási állapot. Mindkettőnknek, lévén most tényleg nehéz lenne nulláról feltörni mindent.
Így ő megkönnyíti nekem.

- Nos... a lenti VIP részlegen lenne szükségem felügyeletre. Semmi extra, csak.. tartsd szemmel a terepet. És ha bármi baj lenne, cselekedj azonnal. És ésszel. - igazából ez az elsődleges szempont. A legelső. A gyorsaság kérdése. Hogy ne ismétlődhessen meg újra egy olyan jelenet, hogy az egyik lány, véresen, végigszalad a fenti vendégek között. Nem engedhetünk meg egy újabb ilyen blamázst.

- Bízom benned.. mind mondtam is. Mindemellett bátran vehetsz fel új embert, amennyinek csak szükségét érzed. Tudom, hogy olyan valakit nem hozol a nyakunkra aki keresztbe tehet. Vagyis teljes mértékben Rád bízom a válogatást. - ez nyilvánvaló, soha nem éltem Jamilt szabályozó eszközökkel. És sokat nyom a latban, hogy soha nem kellett. Ő valahogy... mindig tudja hogy én.. hogyan döntenék bizonyos esetekben. Egyszerűen véletlenszerű érzéke van hozzá.

- Az egyetlen kérésem, hogy bárkit is hozol, ne zavarja a munkamenetet. A lányok vállalásait, a befutó vendégeket, fontos emberek járnak hozzánk, és ők nem szeretik sem a kritikát, sem a közönséget, így szükségem van arra, hogy bárki bármit is lát, hallgasson. Örökre. Ugyanúgy kinn, mint odabenn. Semmi nem juthat ki, ezt jól tudod. És ha mégis... komoly megtorlásra kell számítson az, akit patkánykodáson kapok, így képezd ki az embereket. Ha belépnek, örök hallgatás az elvárt. Vagy borítékolhatják a kolumbiai nyakkendőt, ebből nem engedhetek. Nagyon jól tudod, a fennmaradásunk múlhat rajta, és nekem az életem. - lehet nehéz szavak, lehet talán egyesek újnak hatnak, de Jamil nagyon is régóta dolgozik nekem. Tudja mi folyik itt. Tudja kik járnak ide, és azt is tudja, hogy mennyire nem szeretik a nyitott szemeket, így biztos vagyok benne, hogy ezúttal sem okoz csalódást.
Ami őt illeti pedig...  

- Te pedig.. - kezdek aztán megújult erővel az őt illető részbe - Amikor lesz egy kis szabadidőd, majd körbevezetlek. Valamikor reggel. Amikor a részleg még üres, és valamikor később bemutatlak a lányoknak is. - ez nyilvánvaló - Már ha létezik olyan amelyiket még nem ismernéd teljes testközelből. - mosolyodom el, de ez a része az, amit soha nem szabok meg. Jamil, kedvére 'barátkozhat'. Ahogy a lányok is. Amíg nekem rendben elvégeznek mindent.. a saját idejükben szabad az út.
Akkor történik csak bármi, ha kötözködni kezdenek...

De akkor meg... majd mindent elrendezünk.

Valahogy.

_________________

Past
&
Present
Vissza az elejére Go down

Jamil Amaranth

Jamil Amaranth

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kérdezd meg Vinnit, mi a munkám.
Location : Las Vegas, a Főnök mellett
Posts : 19

#8TémanyitásTárgy: Re: Vins - Jamil - Tervek a jövőre nézve (??)...   Vins - Jamil - Tervek a jövőre nézve (??)... Icon_minitimePént. Ápr. 14, 2023 6:56 pm



Silence is the most powerful thing

Can you see that? The beauty, in the dark?

Apró félmosollyal és biccentéssel méltatom hogy ezt elrendeztük. Elvállaltam a munkát, miszerint még kevesebb szabadidőm lesz mint eddig volt, pedig az sem valami sok. Ha szüksége van rám, akkor megteszem amit kér, noha a lelkem szakad meg hogy végleg hátat fordítok az eredeti kötelességemnek. Annak, aminek védelmére megesküdtem több száz másik emberrel együtt a baavatás napján. Milyen messzire jutottam onnan...
Milyen magasra.
Mégis milyen mélyre.

Kifújom a füstöt ahogy beszél, de tudhatja hogy minden figyelmem az övé immár. Minden kétségem magamba fojtom és majd az üres lakásban a négy fal között ráérek őrlődni a magam poklában.
- Természetesen, ahogy szoktam is. Nem megyek ész nélkül a falnak, és figyelni fogok hogy elég gyors és diszkrét legyek mint mindig - erősítem meg szóban is amire már rábólintottam korábban. Ismerem jól hogy miféle üzletek folynak a VIP részlegen és nem kicsit a hölgyeket is ismerem. Sejtem miféle népek járnak arra de vajmi kevés közöm van hozzá így nem is foglalkoztat igazán. Nem az én szintemen játszák azokat a játékokat.
- Kelleni fog pár ember, de figyelni fogok. Tudod hogy eddig se hoztam ide olyan embert, aki bajt hozott volna ránk, vagy keresztbe is tett volna - teszem hozzá, mivel ezt én is mindig fontosnak tartottam hogy ne okozzak se neki se a biznisznek gátat okozó problémát. Eleinte azért mert ez volt a dolgom, küldetésem, missióm. Később már magam miatt és mert elkezdtem tisztelni ezt az embert magam előtt.
- Természetes. Alapos szűrést fogok tartani a jelöltek között, és csakis jó minőségű embereket választok be. Nem fog kijutni semmi. Ha mégis valami gubanc adódna, a legkisebb jelre magam fogok véget vetni neki - paskolom meg az alkaromat, ahol a szokásos késeim rejtőznek. Mesterien bánok velük, és halálos párviadalra számíthat az aki belém áll. Nem éri meg, erre sokan jöttek rá igen nagy fájdalmak árán. Nem vagyok kedves de nem is vagyok teljesen következetlen. Ha valamit tesznek annak megvan a maga oka és a következménye. Igyekszem kimaradni a dolgokból, de nem azért mert félek tőle, hanem mert nem érdekel, és nem keresem a bajt. Ennek ellenére nem vádolhatnak gyávasággal, és néha ha eléggé nógatnak, akkor én is ringbe szállok. Sokszor Vinnie ellen is, mert én nem dőlök ki az első menetben.
- Jól van. Majd szakítunk rá időt valamikor reggel, olyankor még úgyis alszanak a lányok. Mondjuk nagy bemutatás nem kell, a legtöbben ismernek már valamennyire - mosolyodom el kifejezetten kajánul, hiszen kerestem már fel őket amikor annyira bekattant az agyam, hogy muszáj voltam levezetni a feszültséget. Kiadós maratont tartok olyankor, és kiürül a testem és a fejem egy kis időre és olyankor szabadabban lélegzem, akár napokig is. Segített amikor szinte elnyomott az álom, olyan fáradt voltam, és akadtak napok amikor az edzőteremben béreltem ki a helyem egy egész napra, amíg már az izmaim is remegtek a fáradtságtól, és alig bírtam felkelni.
- Mondd csak Vincent.... Te mi lennél, ha nem ezt csinálnád mint most? Mi volt a gyerekkori álmod már ha volt ilyened - kérdezem egy kis hallgatás után.
- Ugyanitt tartanál ha újrakezdhetnéd minden következmény nélkül? - kérdezem csendesen csak amolyan "Mi lenne ha" kérdésként. Őszintén érdekel a véleménye.




Vissza az elejére Go down

Vincent Morris Belvedere

Vincent Morris Belvedere

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Night klub tulajdonos/illegális mérkőzések szervezése
Location : Vegas külterülete
Posts : 306

#9TémanyitásTárgy: Re: Vins - Jamil - Tervek a jövőre nézve (??)...   Vins - Jamil - Tervek a jövőre nézve (??)... Icon_minitimeSzomb. Ápr. 15, 2023 2:52 am

Meglep. Teljességgel meglep a befutó kérdése. Minthaaa... Nem lenne biztos önmagában. Mintha valami sántítana... baj lenne.... Így... és mert tudom, hogy ő is ugyanígy tenne az én helyemben, összehúzom a szemeimet és valahogy mégsem a kérdésekre válaszolok.

- Jamil... Valami baj van?? - nem fürkészve, de kérdezem. Akarom hogy tudja: - Nekem elmondhatod... tudod jól... Nincs olyan amit ne oldanánk meg mi ketten... - az összeszokott csapat szentsége. A hűségé.. Mindkét irányba. Mert hiszem azt, hogy ahogy ő éveken át szolgált engem, én is megadtam neki a magam hűségét. Hisz kevés szabadabb ember van a körletemben, szabadabb kézzel, teljes beleszólási joggal, döntésekkel, pénzügyekkel, mint az Jamilé.
Mégis valami azt súgja, szar van a palacsintában.

És én segíteni akarok neki kilapátolni ezt a szart.

Szóval...(?)
Mitörtént!??


_________________

Past
&
Present
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#10TémanyitásTárgy: Re: Vins - Jamil - Tervek a jövőre nézve (??)...   Vins - Jamil - Tervek a jövőre nézve (??)... Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Vins - Jamil - Tervek a jövőre nézve (??)...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Jamil Amaranth
» Nyda - Vins - Válsághelyzetek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: külváros / sivatag :: Vinnie's Night-