♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

HomeHome  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Latest topics
» Ilyen a box
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 5 Icon_minitimeby Nyda Marshall Hétf. Júl. 18, 2022 8:21 am

» Nyda otthona
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 5 Icon_minitimeby Nyda Marshall Pént. Júl. 15, 2022 10:51 am

» Zsaruvér és Csigavér
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 5 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Pént. Júl. 15, 2022 9:43 am

» Oliver Reynolds - aka. Oliver S. Sullivan
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 5 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Kedd Júl. 12, 2022 10:32 pm

» P.S.: Some things are worth the trouble
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 5 Icon_minitimeby Benjamin Alexander Sawyer Kedd Júl. 12, 2022 3:52 pm

» Peter Pan és Csingiling
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 5 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Pént. Júl. 08, 2022 8:54 pm

» Backstage - Hol vagytok jótündérek!??
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 5 Icon_minitimeby Troy Filemon Csüt. Júl. 07, 2022 8:41 pm

» rave in the grave. George & Keegan
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 5 Icon_minitimeby George Andrew Goodwin Csüt. Júl. 07, 2022 5:25 pm

Top posting users this month
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Hétf. Szept. 20, 2021 8:20 pm-kor volt itt.

Share

P.S.: Some things are worth the trouble

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
SzerzőÜzenet

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : Játékszer...

#101TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 5 Icon_minitimePént. Júl. 08, 2022 9:00 pm

Szerintem is. Igen. Jól hangzik. Mosolygásnál több választ viszont nem kap. Csak várok. Egy szóra. Egy parancsra. Vagy arra, hogy ő mozduljon. Ami végül meg is történik, bennem pedig a leghalványabb késztetés sincs, hogy visszakozzak.
Szeretném.
Akarom.
...és jófiú módjára várom, hogy az ujjai hozzám érjenek. Majd megcsókoljon. Az első reakcióm egy halk, de annál jólesőbb sóhaj. Hiszen gyengéd velem. Türelmes. Mintha nem is lenne valódi az egész és mégis az. Tudom, mert pillanatokon belül mindent elönt az a halvány Oliver-illat, amit már annyiszor éreztem, amikor csak hozzábújtam. Ami valahol kezd összefonódni a fejemben a biztonsággal.
...és amiből nem tudok eleget kapni.
Persze, hogy hamarosan igazán készségessé válok. Már nem csak ülök ott egyenes háttal, hanem félig mozdulva megtámaszkodok a hozzám közelebb lévő combján. Tenyerem a saját kézfejemen, alatta az ő lába... és meg sem fordul a fejemben, hogy bármit tennem kellene. Minden azért történik, mert valamiféle jóleső érzés ezt diktálja.
Minden rendben. Ez most jó. Tényleg. És én akarom, hogy tovább folytatódjon.
Újra meg újra elnyílnak az ajkaim, utat engedve neki és amikor mégis kizárom, csak azért teszem, hogy végül újra bebocsátást kapjon. Igenis élvezem a kis játékot. Azt, hogy a pillanatnyi szünetekben, amikor kizárom őt, az ajkaiba mosolyoghassak.
Talán ezzel is jelzem neki, hogy jól vagyok.
Hogy jöhet még több.
Amit szeretne.
Amennyit?
Megérdemli.

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : Kertész

#102TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 5 Icon_minitimeHétf. Júl. 11, 2022 6:34 pm

Érzem ahogy a lábamhoz ér... Valamikor a teste benyomódását érzem.
De nem szakít ki az átéltek közül, továbbra is csak érzékelem, és ahogy érzem, szinte teljes testével rám nehezedik... a lábamon, bennem is elcsattan egy mosoly.

Nehéz lenne... szavakkal kifejezni azt amit most érzek.
Olyan nehéz, mint az első napon a rendelőben, egyáltalán megfejteni... felismerni... Nevén nevezni, vagy akár kimondani, most mind annyira mindegy.
Most egyszerűen csak érezni akarom.
Tovább és tovább, ameddig csak lehetséges, és ahogy könnyű játékba kezd... és érzem, elmosolyodik, az én szám is mosolyba villan, alkalmakkor, őt követve, néha meg csak könnyedén utána kap, mint egy figyelmes óvatossággal sürgetve, de sürgetve, és...
Nem tudnám megmondani mennyi idő telik el....
Azt se, hogy egyáltalán áll e még a világ, nem e fordult ki a négy sarkából az én kedvemért állva tótágast, de ahogy közeledik a vége lehetősége... Nem. Nem lehet vége...
Ennek még nem, mégis egy belső jel azt súgja, hogy: De.
Kell!

Így ahogy egy hatalmas sóhajt fojtva bele az utolsó, kedveskedő kóstolásokba, újva sürgetővé válik a tudat, hogy véget vessek, ahogy a korábban a tarkóját simogató kezem lassan újra előre kúszik, most csak az álla oldalán, majd finoman a mellkasán csúszva le, végül kettőnk között, az ülésen ér véget, és én...

Belenyelek amikor végül elengedem.
De a szemeim még nem nyitom ki, nem is távolodok el, csakkk...

Aztán valamikor mégis.

Mégis egy sóhaj az ami az először kitör.
Aztán...

- Annyira régóta járt már ez a fejemben... - és szinte csak suttogom... Mosolygom. Közben. Nem tudom miért, de mosolygom, és képtelen vagyok abbahagyni.
És nemérdekel.
Az, hogy most végtelenül elgyengültnek érzem magam, gyengének, támadhatónak... nemérdekel.
Mert nem fog most megtámadni senki sem.
Tudom.

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

#103TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 5 Icon_minitimeKedd Júl. 12, 2022 9:56 am

Úgy érzem, mindent képes lennék megadni neki. Mindent és bármit, amit csak akar, elég kérnie. Sőt, még arra sincs szükség. Hagynám, hogy elvegyen mindent. A legkisebb rossz érzés nélkül.
Talán.
Egy pillanatig meg vagyok róla győződve, hogy pontosan ezért indul útnak a keze. Ezért simít és még ha durvábbra is vált egy másodperc múlva, rendben leszek... De semmi ilyesmi nem történik. Nem váltja durva érintés a gyengédséget, helyette teljesen eltűnik. Én mégis olyan lendülettel kapok az ajkai után, mintha nem akarnám ereszteni. Biztatnám, hogy csak nyugodtan... de még ha közel is van hozzám, valahol félúton feladom és kis távolságot adva neki, lehajtva a fejem, csak a karjának nyomom a homlokom.
Ekkor kapok először levegő után úgy igazán. Pislogok kettőnk közé, miközben foggal-körömmel kapaszkodok a kellemes érzésekbe. Nem vagyok hajlandó semmi mást beereszteni, bárhogy is dörömbölnek különböző emlékek a képzeletbeli ajtón. Minden alkalommal, minden negyedmásodpercben, amikor úgy érzem, áttörnek, újra becsukom a szemem és Oliver illatára figyelek. Az ízére, amit a csókja hagyott maga után. Majd végül a szavaira már a fejem is felemelem.
Akkor is ez járt a fejedben, amikor dolgozott bennem a fájdalomcsillapító?
- Elképzelted? - mosolygok rá.
Elvehetted volna, tudod?
Hagytam volna.
- Most már, hogy valóság lett... teljesen tiszta fejjel tudsz gondolkodni?
Remélem, nem egészen.
Biztos, ami biztos alapon, azért a már szinte megszokott módon, nyomok még egy csókot a nyakába. Csak azért, hogy tudja, hálás vagyok és köszönöm. Bár magam sem tudom pontosan, mit.
- Semmi nem tereli el a figyelmed arról, hogy vezess?
Egyik kérdést dobom a másik után, miközben a gondolataim között egy egészen más beszélgetés zajlik. De az nem számít. Gondolhatok, amire csak szeretnék. Ezt is mondta Oliver a maga módján, nem igaz? Nincs olyan, hogy nem szabad. Mindent szabad, amit akarok. Beszélhetek hozzá úgy, hogy neki fogalma sincs a valódi szavakról.
- Csak mert várnak ránk a kutyák.
Most már ígérem, én is viselkedni fogok! Nem kell többet miattam megállnunk. Én is oda akarok érni. A kutyák miatt is, de...
...azért is, mert hiába jó idekint, Steven kertje azért hiányzik. Hiányzik a megszokott ritmus és a kiszámíthatóság. Hiányzik a nagy fa. Hiányzik, hogy mezítláb járjak a puha fűben. Hiányzik a... levegő és a nyugalom, amit kivált a fejemben. Mindez viszont meglesz most. A kutyákkal. Séta közben. Ugye?

You're okay.
you can freak out then.

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : Kertész

#104TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 5 Icon_minitimeKedd Júl. 12, 2022 2:53 pm

Hozzám ér, és ez épp elég ok arra, hogy elhiggyem... hogy ez most valami új... valami különleges, valami közös... És talán épp ez görbíti hosszú mosolyba a számat. Ahogy a feje a karomhoz ér...
Vagy valami egészen más...

Nagy levegőt kell vennem, mert egyszerűen muszáj...
De ettől még... képtelen vagyok nem mosolyogni, először a háta mögött az üvegnek, de aztán...

Sally, gondoltad volna hogy valaha is valami ilyesminek leszel tanúja!??

Én még sosem.

Így amikor végre és úgy érzem visszanyerem a hangomat, muszáj, hogy vele megosszam. Ezt a pillanatot... Az érzéseimet... Amit gondolok...
És úgy tűnik ő se hagyja szó nélkül.
Ami kitisztít.
Egyenesen a szemeibe.

- Csak vágytam rá.. - járatom a szemei között a tekintetem, de nem célom újra rá törni. Sokkal inkább csak kellemes leeresztés.
De újra beszél, így muszáj.. tényleg tisztázni, és tisztán látni a részleteket.
Egy újabbat felsóhajtok.
Csak most már sokkal kevésbé panaszosat. Leeresztőt.. Inkább.
Amikor mozdul, és a nyakamba csókol.
Végtelen impulzus szalad végig a gerincemen...
Mégsem tolom el, csak nyelek. Egyet. Remélem...
Aztán észbe kapva megköszörülöm a torkomat.

- Khm. Való igaz. - adok neki igazat, és most één lépek először, egyenesedem fel, és távolodok el az ő közeléből.
Merthogy valamit elkezdtünk...
.. és talán ideje lenne befejezni is.

-...A kutyák... Rendben lesz.. - márminthogy én. De nem látom okát helyesbíteni, egy újabb, elnyomott sóhaj, aztán...
Ha ő is leszállt a lábamról, igyekszem az ülésbe helyezkedni, rendesen, és megtalálja kezem a kucsot.

Még egy torokköszörülés...
Sally!??

Indulhatunk!

Azzal felmorog.

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

#105TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 5 Icon_minitimeKedd Júl. 12, 2022 3:52 pm

Szeretném, ha minden így maradna. Annyira szeretném! A saját, némán lefolytatott kis beszélgetésemmel együtt is túl kellemes most a világom.
De az élet nem így működik és Oliver eszembe is juttatja azzal, hogy eltávolodik. Még ha én is beszéltem máris a vezetésről és a kutyákról, ő tette valósággá az indulást azzal, hogy mozdult. Én csak alkalmazkodok.
...Elég volt...
Igaz, hogy a lusta mosoly minden ellenére marad az arcomon, de elhúzom a kezem, most már mellőzve az apró gesztusokat. Pedig szeretnék még hozzá érni. Szeretnék az arcához érni. Szeretnék talán most először a hajába túrni. Csak egy kicsit. Szeretnék... nem is tudom, mit.
Elég volt, Benjamin!
Szóval... tényleg jófiú módjára, szépen visszaülök a helyemre, félig az ajtónak dőlve. Majd megy vissza a fejemre - de nem a szemembe húzva - a ki tudja, mikor lekerült sapka, ügyelve arra, hogy egy-egy lázadó tincs se lógjon a homlokomra. Utolsó lépésként pedig a kezem az ölembe. De az ujjaim meg sem mozdulnak. Nincs dobolás, nem rajzolok láthatatlan formákat. Most tényleg jól vagyok. Még ha talán a hallgatásom nem is feltétlen ezt bizonyítja.
Merthogy egy szót sem szólok, mikor újra elindulunk. Sőt, ha rajtam múlik, az út további része is teljes csendben telik. Néha kifelé lesek az ablakon, de sokkal inkább oldalra. Rá. Nem bámulva... azt hiszem..., csak figyelve minden mozdulatát, akkor is, ha éppen rajtakap. Mindezt azért, mert jól esik.
Ha pedig nem történik semmi az úton, csak az képes kirángatni ebből a különös, de mégis kellemesen nyugodt állapotból, amikor megérkezünk. Elég rájönnöm, hogy lassítunk. Elég látnom az épületet. Elég az első ember, akinek az arcát vizsgálom - kutyák ide vagy oda -, nem-e ismerős és máris olyan egyenes háttal, előre szegezett tekintettel ülök, ahogy az elvárt.
Nem vagyok ideges, csak... felkészült.
Tudod, hogy nem volt szabad a kocsiajtó nyitófüléhez érnem? - szeretném odavetni Olivernek, ha megállunk és egyértelművé válik, hogy mehetnék. Ki is szállhatnék, mint egy izgatott kisgyerek, ha állatokat lát.
De persze visszanyelem ezt a részletet, és egészen más szavaknak engedek utat.
- Maradhatok kint a kutyáknál, amíg te bemész, beszélgetsz, elintézel mindent?
Az menni fog. Megyek az ugatás után és köszönök nekik.

You're okay.
you can freak out then.

Ajánlott tartalom

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

#106TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 5 Icon_minitime

P.S.: Some things are worth the trouble

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5