♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 4 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Ma 12:30 pm-kor

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 4 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

» Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 4 Icon_minitimeby Arnold Dovahkin Hétf. Márc. 18, 2024 8:14 am

» Gloria & Robbie - Fucking millenials...?
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 4 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Vas. Márc. 17, 2024 6:39 am

» Welcome to the Sundown Club
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 4 Icon_minitimeby Alexander Holmes Szomb. Feb. 17, 2024 10:32 am

» Vinnie's Night
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 4 Icon_minitimeby Vincent Morris Belvedere Kedd Feb. 13, 2024 1:02 pm

» Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 4 Icon_minitimeby Derek Moretti Kedd Feb. 13, 2024 12:12 pm

» P.S.: Some things are worth the trouble
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 4 Icon_minitimeby Benjamin Alexander Sawyer Hétf. Feb. 12, 2024 7:36 pm

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 4 Vote_lcapP.S.: Some things are worth the trouble - Page 4 Voting_barP.S.: Some things are worth the trouble - Page 4 Vote_rcap 
Derek Moretti
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 4 Vote_lcapP.S.: Some things are worth the trouble - Page 4 Voting_barP.S.: Some things are worth the trouble - Page 4 Vote_rcap 
Robert Holmes
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 4 Vote_lcapP.S.: Some things are worth the trouble - Page 4 Voting_barP.S.: Some things are worth the trouble - Page 4 Vote_rcap 
Arnold Dovahkin
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 4 Vote_lcapP.S.: Some things are worth the trouble - Page 4 Voting_barP.S.: Some things are worth the trouble - Page 4 Vote_rcap 
Kylie Alexis Hanson
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 4 Vote_lcapP.S.: Some things are worth the trouble - Page 4 Voting_barP.S.: Some things are worth the trouble - Page 4 Vote_rcap 
Admin
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 4 Vote_lcapP.S.: Some things are worth the trouble - Page 4 Voting_barP.S.: Some things are worth the trouble - Page 4 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 P.S.: Some things are worth the trouble

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 23  Next
SzerzőÜzenet

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#76TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 4 Icon_minitimeSzer. Május 11, 2022 12:16 pm

Annyira megforgatnám a szemeimet.... Szeretném, mégsem teszem.
Nem, mert nem ez az előremutató, és nem ez a helyes, mert egy lépéssel .. igen hátrébb kerültünk.
Kaparni kezd a torkom... élesen.
De nem baj.
Majd lesz előre.
Csak ebben bízhatok.

- Oké... - engedek el ennyit, egy sóhajjal, és visszanézek a szélvédőre. Ennyi kell nekem... Még.
Mielőtt újra elmosolyodnék.
Kevésbé őszintén...
De a hajlandóság megvan.

- Akkor most induljunk.. mit szólsz hozzá? - de talán nem várom meg a válaszokat.
Azonnal nyög föl Sally, ahogy az önindító behúz, aztán kezesen adva magát én csak egyszerűen kihajtok a parkolóból.


Ha nem történik semmi, ha nem beszél, egy darabig néma a csönd.
Talán gondolkodom, talán emésztek, vagy csak újabb stratégiai lépésen járatom a fejemet, felsorolva MINDENT..  aminek valaha is a részese voltam, láttam.. hallottam.. és újra beletörnek Warren szavai.
"Amíg nem áll rá készen, nem szakíthatod ki..."

És én mégis megtettem.
Mégse bánok egyetlen rohadt percet sem.

Így ha még mindig nem beszél, úgy döntök valami sokkal könnyedebb témával kezdek.
Valami egész könnyűvel...
Így ha néma a csönd, akkor megszólalok.
Csak a semmiből.

- Van kedved mesélni?? Valami jót... Az életedből... Valamit, amire szívesen emlékszel. - csak alig egy pillantra nézek felé, elvégre az út a lényeges, és még viszonylag forgalmas erre.
Aztán alig 15 perc, és kiérünk a végtelen sivatagba.
Ott már minden sokkal könnyebb lesz.

Legalábbis egyszerűbb.
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#77TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 4 Icon_minitimeSzer. Május 11, 2022 1:17 pm




- Oké. Induljunk - suttogom, bőven megkésve, már akkor, amikor gurulunk.
Sajnálom, sajnálom, sajnálom, sajnálom, sajnálom...
Annyira sajnálom...
Mindent...
Sajnálom, sajnálom, sajnálom...
Egy árva szót sem szólok többet. Félig magam elé nézek, félig a kifelé, de nem igazán látok semmit. Kezem az ölemben, markolom a póló alját és még ha nem is görcsös a mozdulat, nem eresztem.
Jobban kell próbálkoznom. Jobbnak kell lennem. Hogy ne tegyem szomorúvá... Muszáj mosolyogni lássam...
Mégis a csend, ami marad. Azt hiszem, képes lennék így tölteni az egész utat annak ellenére is, hogy tudom, fel kell vidítanom és elfeledtetni vele mindent, amit tettem vagy mondtam... akármi. Mégsem vagyok rá képes. Nemcsak beszélni, de a legkisebb mértékben nyitni felé, akár csak egy pillantással.
De aztán megszólal ő és egy pillanatra jobban érzem magam. Ez valami olyan, amit meg tudok tenni neki.
- Szívesen emlékszem... arra, amikor a szívbajt hoztad rám, amíg a fán bujkáltam. Tudtad, hogy annyira kapkodtam lemászni onnan, hogy valami megvágta a talpam? - minden szóval több élet van a hangomban és ezt most nem kell erőltetnem. Jön magától.
Persze tudom én, hogy nem erre gondolt, amikor azt mondta, meséljek, de ez a legelső, ami az eszembe jut.
- De arra vagy kíváncsi, hogy... szóval, hogy Steven előtt - bólintok végül, megint magamnak és ez már valahol nehezebb téma, még ha nem is lehetetlen. Régen engedtem utoljára, hogy ilyesmire gondoljak.
- Anyával hosszú napokat töltöttünk azzal, hogy zenét hallgattunk. Szerettem az ilyen napokat. Akkor is, ha néha azért volt, hogy ne legyen szomorú. Énekeltünk és táncoltunk, amíg apa haza nem ért, bármilyen későn is volt az néha. Olyankor lecsapta a kezemről anyát. "Majd én megmutatom fiam, hogy kell vezetni egy nőt!" - utánzom apa mély hangját mindent beleadva, mielőtt egy kicsit elnevetném magam.
- Később már piszkáltam vele, hogy a csók is kötelező része-e a táncnak, bárki is legyen a partner. Tudott nagy szám lenni néha, ha róluk vagy a barátaimról volt szó... azt hiszem.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#78TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 4 Icon_minitimeSzer. Május 11, 2022 3:13 pm


Szélesre húz a mosolyom...
Ez most nem mímelt, valódi.
Eszembe jut nekem is az a perc, amikor megláttam, ott.. olyan kecsesen és tiszteletteljesen meghajolni az öreg t(H)ölgy előtt, és még ma is emlékszem, hogyan éreztem.
Békét... Furcsaságot, de egyben békét is, megnyugvást... hogy ez a generáció nem csak a tombolásnak él, a drognak... a szesznek, hanem van... és nééézd... tényleg létezik ilyen, hogy teret kapnak a régi, berögzött érzések..
Előítéletesség...
Igen, én is megléptem néha. Volt ilyen. De ma...

Ha akkor tudtam volna amit ma tudok, nem tudom hogyan lépek.
Talán előbb... Sokkalta előbb, ami még... nehezebb, de nemérdekelt volna.
Csak talán sokkal könnyebbek lettek volna a lépések, vagy csak kevésbé... érzelmesek.
Mégis valahol jó hogy ez így alakult.
Még ha helytelen (is)... akkor is kevesebb lennék nélküle.
Tudom és érzem.
És ez biztosnak tart.

- Bocs.. tényleg nem direkt volt.. - nevetem aztán mégis el a végét - Ha tudom hogy ilyen kis béna vagy, még időben elkaplak. - még mindig nevetek, de közben remélem, tisztára veszi, hogy csak ugratom, sose.. tolakodtam volna a személyes terébe, amíg nem tudom...
Oké... Azért már tudtam egyet s mást.
Kis idővel később.

Aztán mégis jön valami. Valami ami komolyabb, még ha nem is sokkal lényegesebb, de valami olyan, ami az igazi... Benjamintól származik.
Pont így tudom elképzelni...

Szóval bólintok... Biccentek, mindegy, csak szótlanul, és ahogy beleegyezik, a korábbiaknál is fokozottabb figyelemmel hallgatom.
És ahogy sugárzik....
... visszajön minden korábbi gondolatom.

Fel se tűnik, hogy mosolygok...


- Szerencsés vagy... - véletlen csúszik ki, mégis a legteljesebb őszinteséggel. Aztán észbe kapok. - Vagyis voltál... Tudod milyen az igazi szeretet... - és mosolygom. Hogy én tudom e?? Voltak idők, amikor nem mertem ezt mondani. Nem tudtam, de aztán jöttek a gyűlések... Sydney aki csak úgy átölelt... és néha azokban az egyetlen pillanatokban úgy benne volt minden.
Onnan már tudtam mi is az amit keresek.

- Sajnálom hogy elveszett... - a szemeim őszinték, és igyekszem, a forgalom ritkulásával nem csak egy-egy pillantra az övéibe vezetni néha.
Most úgy megölelném...
Semmi szerelmes felhang, csak úgy... megölelném.
Egy kicsit.
Mégse indok hogy megálljak.
Ezért!

- De tudod igazából sose veszíted el... Az emlékeket. - igyekszem a szemeibe újra. Aztán megint a forgalom. - Biztosra veszem, hogy örökre veled maradnak. - és mosolygok. Hogy hogyan is gondolom?? Nemudom. Nem.. egészen.. tudom.. mit is akarok vele, csak..

- És ez az egy lényeges. Mindig lejátszatod őket. Újra... és újra... Bármeddig. - figyelek újra rá egy rövid időre, de aztán megint vissza az út.
Hogy tudok e ennél okosabbat?? Nem vagyok meggyőződve róla. De ettől még igaz. Minden szava lényeges, és ha a rossz emlékek.. kitartóan és újra és újra mardosnak néha, a jó emlékeknek is így kell lenniük. Örökérvényűnek.
Ez az egy, biztos.
Ennek az ellenkezőjéről senki nem győzhet meg.
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#79TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 4 Icon_minitimeSzer. Május 11, 2022 3:52 pm




Egy pillanatra mindent elfelejtek. Minden esetleges szorongást, ahogy nevetni hallom és az egészre csak rátesznek a szavai.
Ha akkor elkapott volna. Ha már ott lehettem volna a karjaidban, csak ki kellett volna sétálnia velem... - hiába a fejben elhangzó szavaim komolysága, nekem nem rontja el a kedvem. Az egész számomra olyan, mint az úttal kapcsolatban volt. Elképzelem, mint egy könyv történetét, így nem baj, ha nem stimmel minden részlet. Nekem tetszik és mosolygok.
Olivernek pedig... nem kell ilyesmit hallania. Minden pillanatot látni akarok, amikor nevet és húzni akarom, ameddig lehet. Úgyhogy leveszem a sapkát és odahajolok hozzá. Vigyázva, hogy ne zavarjam azért a vezetésben, de a fejem... a hajam a karjához nyomom egy kis időre ott maradva. Csak... bújok...
Majd egy apró csók a karjára és mintha semmi nem történt volna, újra rendesen ülök, újra rajtam a sapka. És mesélek. Tovább. Régebbi időkről. Egy másik életről.
Szerencsés voltam. Igen. Akkor is, ha nem volt minden tökéletes... szerencsés voltam, mert tényleg szerettek a szüleim. Azt hiszem, engem akkor is, amikor egymást már talán nem annyira.
- Igen. Az emlék megmarad - mondom igazán tömören és tervezem ennyivel be is fejezni, de csak kibukik a folytatás.
- Valamikor tavaly... arra ébredtem, hogy nem emlékszem. Az arcukra. Nem úgy, ahogy kellene. Nem állt össze. Annyira erős próbáltam maradni Steven mellett, csak akkor emlékezni rájuk, amikor lehetett.... hogy... hogy egy idő után nem megvédtem tőle a szüleimet, hanem csak... elfelejtettem. Pedig nem volt olyan régen, amikor még éltek... - nagyot nyelek és valami fura okból kifolyólag most őt nézem és nem bújok el a sapka alá.
- De vannak fényképek. Facebook meg minden... Nálad meg tudjuk majd nézni őket - halvány mosoly, de legalább őszinte.
A szememben pedig ott van valami kíváncsiság. Akarja látni? Mert én szándékosan fogalmazok többesszámban. Ha szeretné, megmutatom neki. Ha én kész leszek megnézni őket... láthatja ő is velem. A szüleimet és hogy én milyen voltam.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#80TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 4 Icon_minitimeSzer. Május 11, 2022 5:15 pm


Hogy mik azok a pillanatok amiket megjegyzel az életben!??
Azt mondják amikhez kapcsolódnak érzelmek.. Bármilyen érzelmek, jó vagy rossz, ez teljesen mindegy, de ott.. abban a pillanatban, valahogy kiteljesedsz.
És igen, én is épp ezt érzem.
Amikor nem számítok rá, egyáltalán nem, de közel hajol... nagyon közel, és ott az az érzés, pont bennem.
Ha most nem vezetnék, tudom mi az amit tennék.
Ha szabad lennék...
ha szabad lenne.....

De így... ahogy egy csók végzi a bőrömön, végül muszáj hogy egy mosolyba fojtsam, és egy véletlen sóhajnak engedjek.
Csak maradj.... közel...
Mégse lépheted át a törvényeket...
Pedig néha... mégis sikerül átlépni.

Mégsem ütközöm meg ezen, egész egyszerűen mert tovább mesél, beszél.. én meg figyelek.
Szeretném azt hinni, hogy tapasztaltam már eleget az életben, hihetek.. és értek mindent, mégsem így van.
Tudom hogy egyes dolgokhoz nem értek. Így...
Azt adom ki ami az először megfogalmazódik bennem.
Mert tudom, hogy ez viszont, igaz.
És ahogy belekezd...

... rá kell jönnöm, hogy nem mondtam akkora hülyeséget.
Vagy legalábbis... értelme volt.
Beszélni kezd.
És ez mindennél többet jelent......

- Rendben. - mosolygok rá. Stabilan, és kitartóan, amennyire csak az út engedi nekem.
Mégis igyekszem a legkitartóbb mértékig, a szemeiben őrizni a pillanatot.
Akarom hogy tudja, hogy ez mennyit jelent.
Hogy beengedett.

- Mindenképpen szeretném látni őket. - és mosolygok. Tovább. És tenném is, akár egész úton át, ha nem lenne még itt valami, amit szeretném ha lát.
Még ha... talán nem is osztozunk a véleményben.
Ha.

- Büszkék lennének Rád. Biztos vagyok benne... - biccentek rá. - Erős fiút neveltek. - és mosolyodom el, újra, akkor is, ha ő nem így látja ezt. Én tudom és érzem. Minden porcikájában érzékelem, hogy idő.... de végül minden rendben lesz.

Minden rendben lesz....

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#81TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 4 Icon_minitimeSzer. Május 11, 2022 6:32 pm




Biztos vagyok benne, hogy meg akarom neki mutatni, kik voltak a szüleim. Velük együtt pedig azt, akire általában még annyira sem emlékszem. Hogy én ki voltam. Látni fogja, csak érezzem úgy, hogy képes vagyok megnézni azokat a képeket. Tudom, hogy ott vannak, ott kell legyenek a net hálójában, de még várniuk kell egy kicsit.
Pár napot, talán egy hetet és ha még akkor is itt leszek, vele... akkor megnézzük mindet.
Most viszont hamarosan már úgysem ezen jár az eszem. Újabb szavak jönnek, én pedig hiába is néztem eddig Olivert, most azért lesütöm a szemem. Csak a szám széle rándul meg egy mosoly-próbálkozásként, de biztos vagyok benne, látni rajtam, hogy nem hiszek neki. Tudom, hogy nem lennének büszkék. Tudom, hogy közel sem vagyok olyan erős, mint amilyennek most ő hisz.
Mindezt persze nem mondom el neki. Akkor azt is el kellene, mi minden történt, mennyiszer omlottam össze... és azt is, hogy mennyi alkalom volt, amikor már meg sem próbáltam küzdeni.
- Erről majd... beszéljünk máskor, jó? - kezdek bele és ha már itt vagyok, valamiért jön a folytatás is. Annak ellenére is, hogy tudom, nem fog neki tetszeni.
- Steven szerint... szóval ő... azt szokta mondani, hogy biztos tettem valamit. Valami, amiért minden megtörtént és amiért ő is mindent megtehet és amiért mindent... - megérdemlek. Ezzel az átkozott szóval kellene befejeznem, de nem igazán megy.
Pedig most tényleg beszélni akartam! Az emlékekkel olyan könnyen ment! Meg akartam vele osztani ezt is, hogy mit szokott mondani Steven, amikor olyan kedvében van... amikort az ölében van a fejem, filmet nézünk és beszélgetni akar...
De a mondatot akkor is be kellene fejeznem, nem igaz? Vagyis nagy levegő és...
- ...szóval tudod. Nem állunk meg egy kicsit? Szeretnék kiszállni. Csak pár percre. Oké? Lehet? Nem baj? Nem haragszol? Megvárnak minket a kutyák így is, ugye? - csak sorolom a kérdéseim egy pillanat szünet nélkül.
Annyira... annyira nagyon próbálok nyugton maradni. A kezem ökölben, olyan erősen szorítom, hogy már remeg. De ez jó. Így véletlen sem nyúlok a kilincsért. De szeretnék... kell egy perc. Ki akarok szállni!
Kérlek, kérlek Oliver...
...Mit tettél, Benjamin?



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#82TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Május 12, 2022 9:57 am

A levegő megváltozik... A légkör megváltozik. És olyan hamar... hogy esélyem sincs egyáltalán felfogni.
Még mindig tartom a szemeit, tartanám, szünetekkel, legalábbis az irányába nézek, de amikor megszólal és egyetlen pillanat alatt zár vissza, már tudom, hogy elvétettem.
Valami nagyon súlyos dolog játszik itt vissza.

- Persze, ahogy akarod. - mondanám ki, de nem tudom sikerül e kimondani mielőtt ő újra belekezd.
És ahogy én egyre csak az utat figyelem, - szünetekkel - valami kellemetlen... és vészjósló kezd kibontakozni.
Legalábbis az egész testbeszéde erről árulkodik.
És ahogy hirtelen hadarni kezd, az első reakció, hogy beletaposok a fékbe.

A kocsi megugrik, de csak egy kicsit, még idejében észbe kapok így nem satuz be, viszont a belőle áradó éles feszültség egyre fokozódik, így úgy látom jónak ha tényleg engedek.
Még mielőtt baj lenne...
A visszapillantóba nézve így csak egy szó nélkül húzódok le, fél kerekekkel kiszaladva szinte a homokba.
A kocsi megáll...

Hogy ugrik... nem ugrik, nem tudom.
Ha igen, ahhoz mérten cselekszem, a sebesség(é)től függően csúszok én is utána, és követem, ameddig csak képes vagyok.

Ha nem...

Ha állunk, és még mindig nem lépte meg, csak figyelem, mindvégig, és lassan... a feszítő keze felé csúsztatom az enyémet.
Csak akkor fogom meg, ha tudom hogy enged nekem. Ha nem lök el, ha nem rázkódik meg, és tudom hogy tőlem, akkor lassan .. az ökle köré zárom az ujjaimat.
De nem állítom meg a remegésben.
Csak hagyom, és én is vele együtt reszketek. ( a kezem)

- Benji... - kezdek aztán bele halkan.  Halkan... és a végletekig lassúba húzva. Ha érzem, nem rontok vele.

- Nincs baj... Már nincsen baj... - folytatom. Kellően megrágva minden szótagom, és csak figyelve... minden rezdülésére. Tudnom kell, hogy azért hall engem. - Itt vagy. ... És csak ez számít. - egész halk a hangom, szinte igéző, kellemes.- Semmi más nem számít... Hallasz engem..? - és csak ha tudom és érzem, és ha nem állt be változás a kialakult helyzetben, rossz.. változás, csak akkor folytatom.

(- Szeretném ha nem nyitnád ki azt az ajtót .. oké...? És azt is szeretném, - csak ha érzem hogy figyel - ha a szemembe néznél.. Nem követelem.. - lassú a hangom -  de ha képes vagy rá. Ha úgy érzed képes vagy rá...

És ezzel befejezem.
Egyelőre.)
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#83TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Május 12, 2022 11:19 am




A saját hangom keveredik Stevenével a fejemben. Akkora a hangzavar, hogy alig tudom kivenni mi történik a káoszban, aminek a közepébe be vagyok zárva. Csak annyit tudok, hogy ezt megint én csináltam, én tettem, én indítottam el és bármi áron ki akarok szabadulni. Muszáj kiszállnom a kocsiból! Hátha jobb lesz. Hátha csendesedik a fejem.
Mégis, amikor megállunk, annyira be van feszülve az egész testem, hogy nem mozdulok. Nem tépem fel az ajtót, de még csak rá sem teszem a kezem a kilincsre. Marad ökölben mind a kettő és próbálok... próbálok lélegezni. Elhallgattatni Steven egyre erősödő hangját és a sajátomra figyelni inkább. Vagy valójában bármire. Bármi másra, csak ne őt halljam, ahogy megállás nélkül kérdezgeti, hogy mit tettem, amiért megérdemlem. Azt, hogy eladtak. Azt, hogy hozzá kerültem. Azt, amiért újra meg újra megver és...
...és megérzem Oliver kezét, az öklöm köré fonva. Élesen szívom be a levegőt és egy pillanatig bent tartom, de nem mozdulok. Nem lököm el a kezét, nem próbálok szabadulni és menekülni.
Hogy hallom-e, amit mond?
Válaszolnom kellene?
Az azért nem megy. De próbálom jelezni neki, hogy hallom és főleg, hogy tudom, itt van velem... és... ez oké. Kényszerítem magam, hogy legalább egy kicsit kevésbé szorítsam ökölbe a kezem és szép lassan, csak a kisujjam... remegve próbálom beleakasztani valahova az ő ujjai közé.
Egyetlen cseszett ujjal kapaszkodni belé.
Itt vagyok. Igen. Vele. Steven pedig velem. A fejemben. De ezt nem mondom el. Nem tudna rajta változtatni. Nem tudna semmit tenni. Nem tudna segíteni. Senki nem tud segíteni. Most úgyis elég... elégnek kell lennie, ha türelmes velem... és
Csak engedje, hogy kapaszkodjak és én ígérem, hogy figyelni fogok rá!
Csak hadd kapaszkodjak!
- Oké - bökök ki ennyit kezdetnek a lassan kiejtett szavai után. Aztán megindul a szabad kezem, de nem az ajtó irányába. Azt kérte, ne szálljak ki. Ezt tudom tartani. Ezt meg tudom tenni neki.
Csak megdörzsölöm az arcom párszor és valahol két újabb mozdulat között lelököm a sapkát a fejemről. Mondanám, hogy azért, hogy megpróbáljam a másik kérését is teljesíteni, de nem. Tudom, hogy az nem fog menni.
- Nagyon szerettem volna... elmondani neked... tudod? ...és most nagyon szeretnék kiszállni... - minden egyes kimondott szóval nyöszörgősebb a hangom, én is hallom. Úgyhogy hamar be is fejezem, összeszorítom a szám és hallgatok.
De nem, tényleg nem szállok ki. Még ha piszkosul kell is küzdenem önmagam ellen.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#84TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 4 Icon_minitimePént. Május 13, 2022 8:14 am

Hall... és ez már nekem elég...
Figyel is .. Érzem.
Így amikor az ujjával.. válaszol a kimondott kérdésemre, kapaszkodik belém, én vissza.. az ő ujjával összefűzöm az ujjamat, ugyanazt, mielőtt újra fel, Rá nézek.
Nyilvánvalónak tűnik hogy nem tud a szemeimbe nézni.
Túúl nehéz.. próbatétel.
Mégis ..ahogy az én ujjam is kapaszkodik az övébe, mintegy.. "együttműködve", a kitörő szavai után tudom mit kell tennem.

-  Várj .. - suttogom, és miután finoman rászorítok a kezére, újra, jelezve hogy csak egy pillanatra engedem el, ha tudok, alig egy pillantást hátravetve akadályoz e valaki közlekedésben, sebtében kilököm az ajtót, gyorsan megkerülöm Sally orrát - még sohase voltam ilyen gyors, bár nem kapkodok - kezem már az ő oldalán fűz kívülről a kilincsre, és én vagyok az aki kirántja az ajtót.

- Gyere .. - a hangom halk. Egy percig sem cél hogy megijesszem. - Így hozzám... jössz.. nem el tőlem... Gyere.. - biccentek rá, és ha megteszi, a jelenlétemmel mindvégig kísérem.
Támogatom...
Együtt vagyok vele.

Nem csak a jóban, a bajban is.
Ez egy ilyen történet.
Amit a végletekig... Komolyan gondolok.

Vérkomolyan.
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#85TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 4 Icon_minitimePént. Május 13, 2022 9:03 am




Maradok. Nyugton maradok. Viselkedek. Egészen végig abban a szinte semmi időben, amíg egyedül maradok a kocsiban és még egy kicsit azután is, amikor kinyílik az oldalamon az ajtó. Nem ugrok ki, csak felnézek rá, egy másodperc erejéig tényleg rá, még ha nem is a szemeibe, aztán vissza le. A lábaimat bámulom, majd a homokot és végre kiszállok. Ahhoz képest, hogy mennyire menni és szabadulni akartam, most olyan lassú a mozdulat. De végül ott állok előtte és... és úgy érzem, percek óta most először jut rendes, friss oxigén a tüdőmbe.
Egy részem talán szeretne megindulni is. Kisétálni a semmibe és meg sem állni. Soha. De a másiknak csak rá van szüksége, én pedig újabb levegőt véve és ezúttal olyan sokáig bent tartva, hogy szinte égni kezd a tüdőm... Oliver mellett döntök. Igaz, hogy továbbra sem nézek rá, nem igazán, de itt vagyok, vele és a tekintetem a saját lábamtól eljut a kezéig. Állok előtte és egy ujjam megint az övéért nyúl. Ezúttal nem azért, hogy megfogjam, csak kicsit megsimogatva.
Fogalmam sincs, hogy a létező összes kocsi elhajtott-e már időközben mellettünk, de olyan érzésem van. Ha pedig rajtam múlik, még mindig némán, a szinte már alig-érek-hozzá módon a simogatással a csuklójánál járok.
Még egy kis idő kell. Egyetlen perc...
- Hozzám érhetsz. Most már... most már jól leszek - biztosítom végül csendesen, de viszonylag magabiztosan.
- Bocsánat... az egészért - teszem még hozzá, továbbra sem hagyva abba vagy szüneteltetve a kis mozdulatokat. Pont úgy megnyugtat, mint amikor az ujjaimmal dobolok, rajzolok a semmibe velük, vagy a bőrt kaparom. Ismétlődő, apró kis mozgás, ami lefoglal és elcsendesíti a fejem.
A különbség annyi, hogy most nem a csendes zúgás van tőle a gondolataim helyén... hanem ő.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#86TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 4 Icon_minitimePént. Május 13, 2022 1:16 pm


Kiszáll, de őrült lassan teszi, ami nem is baj. Egyáltalán nem baj.
Én csak tartom az ajtót, és viszonylag félreállok, csak az útból, hogy kényelmesen kiléphessen, és csak figyelem.

- Így.. jobb..? - csak egész halkan kérdezem, de nem is feltétlen várok rá válaszokat.
Elég az a mozdulat, ahogy megindul az ujja, és a testem mellett lógó karom felé nyúl. Lassan simítja végig a kezemet.
Én meg csak elmosolyodom. Belül.
Élesben nem, talán mert nem akarom hogy rossz néven vegye, de a szám külső görbe éle, biztos vagyok benne hogy árulkodik.
Aztán mégiscsak megszólal.
Én meg...

- Jólvan... - a hangom szinte csak suttogás, de az azután elmúló néhány másodperc után lassan mégiscsak mozdul a kezem, először az ujjam, ahogy most a mutató fordul rá vigyázva a kezére, az engem érintő ujjára, csak lassan húzva végig rajta az enyémet, majd tovább a csuklójára, és ha nem ellenkezik, csak finoman zárom köré a kezemet.
Csak óvatosan fogom.. mintha törékeny lenne, és figyelem minden reakcióját. Így ha nem ellenkezik.. vagy húzódna el, csak lassú ütemben emelem a kezét, és lassan húzom közelebb.
Egészen rá a mellkasomra.
És engedelmeskedve a korábbi... még a kocsiban megjelenő érzésnek, lassan átölelem...

Ha nem történik másként...

Ha időközben bármikor... akár csak egy kicsit is érzem hogy elhúzódna, vagy számára kellemetlen, természetesen nem kényszerítem rá.
Akkor csak...

... akkor csak simán az ujjai közé fűzöm az enyémeket.
És így szorítok rá kissé a kezére, figyelmesen.
Bármiben segíteni szeretném őt.
És minden percében figyelek.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#87TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 4 Icon_minitimePént. Május 13, 2022 2:57 pm




Jobb. Igen. Így jobb. És minden egyes eltelt másodperccel, amíg lefoglalom a tudatom azzal, hogy simogatom... amikor megfogja a kezem... amikor a mellkasára teszi... amikor átölel... jobb. Minden lélegzetvétellel jobb és elviselhetőbb.
A kezem a mellkasán, valahogy félig ösztönből keresem a szívét, a másikat csak fúrom magunk közé, hogy kapaszkodni tudjak bele, mint mindig. De szorítanom nem kell, a biztonságérzet miatt van rá szükségem és azért is, mert valahol jól esik.
Legszívesebben megcsókolnám... egyenesen a nyakába, hogy szavak nélkül is közöljem, hálás vagyok, amiért türelmes velem. Amiért vigyáz... rám. De túl tisztán emlékszem a reakcióra, amivel eltolt, mikor először próbálkoztam ezzel, szóval inkább nem teszem. Maradok az ölelésében még egy kis ideig, pontosabban egészen addig, amíg úgy nem érzem, elég erőt gyűjtöttem, hogy beszéljek.
- Ha tudtad volna, hogy ennyi baj lesz velem, akkor is kihoztál volna? - nem bújok el, bele a mellkasába, de maradok az ölelésébe. Csak még egy percet hadd maradjak, amíg meggyőzöm magam arról, hogy a kocsiban ülve nem kezd megint zsongani fejem.
Túl sokat kockáztattál egy sérült áruért, nem gondolod, Oliver? - teszem még hozzá, kizárólag gondolatban.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#88TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 4 Icon_minitimePént. Május 13, 2022 5:35 pm

- ...nincsen semmi baj... nincs semmi baj... - ezt csak utólag engedem, miután már ott érzem a mellkasomon.
Mert igazából nincs.
Semmi baj nincs.
Nem bántott meg, és nem is baj... az a lényeg hogy Ő rendben legyen... Azért van az egész....

És amikor kis idővel később mégiscsak elhangzik az a kérdés, tudom, hogy biztosítani akarom róla, hogy megint tévúton jár...
NINCS... semmi baj....

Csak ölelem.. végig, és azon gondolkodom, engedelmeskedjek e. Az érzésnek, hogy újra a kezeimbe fogjam az arcát, a szemeit az enyémekbe kényszerítve, de aztán úgy döntök...
...így most sokkal jobb annál.

Így hát nem engedem el, nem is nézek a szemébe, de az államat ha tudom a feje tetejére helyezem, és úgy kezdek el beszélni.
Belebámulva a végtelen poros messzeségbe.
Nem érdekel ki lát meg...  

- Ha tudtam volna............ Előbb kihozlak... - hagyom szándékosan nyitottan a mondatot, nem térve ki a részletekre, de ha tudtam volna... igen. Már sokkalta előbb...
Már talán az egész előtt...
Mielőtt át kellett ezt élnie...
Akármi is volt az pontosan...
Még ha csak mesébe illő dolog is ez a részlet, hisz ő jóval előttem érkezett.
De ha tudtam volna...

.. igen, sokkal többet megteszek.
És sokkal előbb.
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#89TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 4 Icon_minitimePént. Május 13, 2022 6:15 pm




Szeretem, amikor ezt csinálja. Amikor a feje az enyém tetején van. Valahogy biztonságosnak tűnik, hogy teljesen beborít és elrejt az egész világ elől. Halványan még el is mosolyodok talán annak ellenére is, hogy mi minden jár a fejemben.
De most ez nem olyan rossz. Így, hogy közben ő védelmez, nem tepernek maguk alá. Egyszerű gondolatok és nem olyan nehéz velük. Még az sincs rám különös hatással, hogy megfordul a fejemben, talán neki is fizetnie kellett volna. Ha eleget ad a nagybátyámnak, hogy az övé legyek, az egy sokkal, de sokkal tisztább és egyszerűbb út lenne... Nem annyira, mintha Stevennél hagy...
Ami úgy tűnik, az ő fejében meg sem fordul lehetséges valóságként.
Ha tudja, előbb kihozott volna. Ezt mondja. Én pedig most gondolkodás nélkül hiszek neki.
- Azt mondod... nem tudtad, milyen az igazi szeretet. Hogy nem tapasztaltad... - kezdek beszélni, utalva a nem is olyan régen elhangzott szavaira, miközben kicsit mocorgok az ölelésben. De még nem akarom, hogy eleresszen és hamar meg is lesz az újabb kényelmes pont a fejemnek a mellkasán.
- ...de most... te magad...  jól csinálod ezt az egész szeretés dolgot... - pontosan tudom én, mit akarok közölni, csak a megfelelő szavak nincsenek meg.
Fura, nem igaz? Annyi könyvet olvastam, annyi szép szót, mondatot, érzelmet... és mikor nekem kell beszélni, meríteni belőlük, hogy kimondjam, mit gondolok vagy épp mi kavarog bennem... nem megy.
- Most már tovább mehetünk - nem teszem hozzá, hogy akkor, ha ezt szeretné, ha ő tovább akar menni. Csak egyszerűen... visszaülhetünk a kocsiba és mehetünk. Csak előtte még egy gyors csókot nyomok a mellkasára, valahova a kezem mellé. Nem számít, hogy a felsője útban van, de úgy éreztem, le kell zárnom valami aprósággal. Jelezni a szavaim mellé, hogy tényleg jól vagyok, készen állok kibújni az öleléséből és mehetünk.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#90TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 4 Icon_minitimePént. Május 13, 2022 10:58 pm


Elmosolyodok ...
Nem vadul, de őszintén.
Mégse érzem hogy szólnom kéne.
Valahogy nem érzem... helyénvalónak.
De elmosolyodok ..
És ahogy aztán tovább beszél, tetemes sóhajt húzok a tüdőmbe, miközben azon tanakodom tényleg elengedjem e. El.. akarom e engedni...
Aztán mégis megteszem, egy újabb sóhajjal, ahogy megnyílnak a karjaim.

- Menjünk. - mosolygom, de csak akkor teszem meg az első lépéseket, ha ő már megindult.
Ha benn van... vagy még csak megkezdte a beszállást, lassan hátrálok, és csak elérve Sally orrát veszem át irányba a fordulatot, és indulok meg előre a kormány felé.

Addig... egész végig csak figyelem...

Ha sikerül beszálnom - miután ő is megtette már, egy pillanatra újra csak rá szegezem a szemeimet.
Egy hosszú pillanatra...
És ha nem történik semmi, elmosolyodok, azzal csendben megindítom a járgányt.

Üres az út -jelenleg - így nem esik nehezemre kihajtani.
És bármit is mond vagy tesz... én szeretném ha előbb ő szólalna meg.
Csak hogy tudjam... hogy tényleg.. minden rendben van...
Nagyon is rendben.
Igazából ez az egy amire most vágyom...
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#91TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Május 14, 2022 11:54 am




Talán azért, mert ennyire figyeli minden lépésem, miután kibújtam az ölelésből, megfordul a fejemben, hogy biztos szabad-e nekem megfogni az ajtó nyitófülét vagy az egész egy teszt. De persze, hogy szabad! Amilyen gyorsan jött a gondolat, el is tűnik és már bent ülök, egy pillanatig kizárólag saját magamra figyelve, de természetesen nincs semmi, ami letámadjon. Úgy értem, fejben.
Mire ő is mellettem van, már rajta a tekintetem. Látom, ahogy figyel és muszáj legalább valamit közölnöm vele.
- Rendben vagyok - biztosítom a már szinte megszokott szöveggel, ahogy ő is kérdezni szokott. Muszáj tudnia. Minden... oké. Amolyan utolsó jelként újra a fejembe húzom a bent hagyott sapkát - nem a szemembe, csak úgy félig - és tényleg mehetünk.
Az más kérdés, hogy az út továbbra sem igazán érdekel, csak ő. Valahol élvezem és talán egy egészen kicsit... egy nagyon-nagyon-nagyon kicsit büszke vagyok magamra, hogy most ennyire könnyedén rá tudok nézni azok után, hogy percekkel ezelőtt lehetetlennek tűnt.
Persze, hogy beszélni mikor kezdek el, arról fogalmam sincs. Úgy értem, hangosan. Mert a fejemben átpörgetem párszor a mondatokat, hogy a tökéletes verzió hangozzon csak el és összeszedett... normális ember módjára beszéljek.
- Az utóbbi években nem sokat voltam idekint. Ünnepekre Steven elvitt a rönkházba - egyetlen, magányos koppantás a lábamra - , meg néha ideadta a kártyáját. Vehettem könyveket meg ilyesmit. Az egész könyvesboltot megvehettem volna, tudod? Mindent és bármit, amit csak akartam - egész lassan, megfontoltam ejtem ki a szavakat, de nem ragadok le ennél a témánál. Ez csak a felvezetés.
- De előtte, mikor még ott voltak a barátaim és főleg Derek... ő tudott vezetni. Szinte minden nap mentünk valahova. Néha iskolaidőben is... Csak ketten, vagy hárman Lizzievel. Néha Paul és Danny is ott volt. Ők voltak a legjobb barátaim. Mindegy, mennyien ültünk a kocsiban, jó volt. Szerettem azt is, amikor csak cél nélkül száguldott az út mellettünk. Akkoriban mi döntöttünk úgy a fiúkkal, hogy jobb bent, a konzol előtt, könyvek között. Szóval különleges volt, mikor jött Lizzie és Derek és kényszerítettek minket, hogy kimozduljunk.
Egy pillanatra elhallgatok és elszakítva Oliverről a tekintetem pár másodpercig az utat figyelem, mielőtt folytatnám. Kifelé bámulva. Nem kizárva őt, csak egy kicsit elveszve az "odakint"-ben.
- Szóval az egészből, azt szerettem volna kihozni... hogy veled is szívesen megyek bárhova. Emlékekért. Hogy legyen mire gondoljak, amikor épp... szabad - vágok egy grimaszt a saját kimondott utolsó szavamra, de aztán már mosolygok. Mert igaz, amit mondok. Szeretnék vele minél több időt tölteni, amikor a munkája engedi. ...amíg csak lehet...
Még ha Mexikó más téma is, attól még mellette akarok lenni, amikor és ameddig lehet.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#92TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Júl. 07, 2022 3:28 pm

- Jólvan.. - biccentem el, egy véletlenszerű vagy inkább hálás mosoly is kerülve bele.
Örülök neki hogy jól van... Mérhetetlenül örülök.
Talán ezért is veszem a bátorságot, hogy újra pörögjön az önindító, induljon a kocsi, és mivel jelenleg senki nem jön mögöttem, ki is eresztem magunkat, csak kellő óvatossággal az útra.
Onnan már minden egész megszokottnak tűnik...
A nem-megszokott az, ahogy talán még én magam sem érzékelem tudatosan de figyelem, valahogy minden egyes rezdülését.
Teljes mértékben kiélezett vagyok rá, mint talán még soha, senkire, és egész újszerű az érzés. Mégis valahol kellemes. Kellemesen bizserget, belefolyva valami félelemszerű képzettel. Őrülten félek, hogy elveszítem őt, és valahol... ezt nem tudom hová tenni.

De nem is akarom.


Lehet el is veszek a gondolatokban, amiket... hol megfogok, hol teljesen száműzöm őket, amikor véletlenszerűen hallom meg hogy megszólal.
Így teljes mértékben újra ráfigyelek.

Nem mondom azt, hogy tetszik az amit mond. Elsőre. Újra beindítja a gondolatkerekeket, a vélt valóságokat, a teljes tudatlanságot a részletekben, ami újra felszítja a rettegés hullámait, de aztán folytatja.. és szépen lassan kiöl belőlem mindent. Minden kérdést, minden tudni akarást, minden féltést, és valahogy... vissza is húzza a józan eszem, mennyire is nem most, és MÉG nincs itt ennek az ideje.
Így véletlenszerűen megköszörülöm a torkom, és elmosolyodom.
Ahogy befejezi, már nem olyan igazi vidám mosollyal.

Mégis meg kell rágni minden elkövetkező szavamat.
Muszáj.

- Benji... - csak egy egész rövid pillanatra pillantok rá. - Nincs többé olyan hogy nemszabad. - vissza az útra. Még ha nem is hiszek benne teljesen. - Innentől minden megengedett, amit csak akarsz, vagy ami csak kedved tartja - újra rá - semmi sem tilos. - vissza az út.

- Oké?? - megint újra rá szegezem a szemeimet, és igyekszem, most kicsit úgy tenni, hogy tartalmasabban is az övéin tarthassam. Úgy néhány rövid másodpercig, de aztán megint vissza az út.
Szerencsém, hogy egy lélek se jár erre.
Egy árva lélek sem....
Most.
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#93TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Júl. 07, 2022 7:18 pm




Most nincs olyan, hogy nem szabad. Most nincs olyan, hogy tilos. Most épp. Szép sorban javítom ki némán, magamban, az általa elmondottakat, de persze végül bólintok.
- Oké, oké - egyezek bele egyértelműen is, egy hosszúra nyúlt másodpercet követően, amikor már nehéz kezd lenni, hogy felé nézzek. - Csak nézd az utat is néha, ne csak engem! - teszem hozzá kicsit talán kényszerített jókedvvel. Nem szeretném, ha fenn akadna az amúgy üres beleegyézesemen.
Mert ennyi volt az egész. Üres, elmondott "oké"-k. Mi mást is tehettem volna a helyeslésen kívül, amikor így nézett rám? ...és amúgy is, csak szeretném, ha nem aggódna. Ha elmosolyodna, mert akkor nekem is könnyebb.
Lehet, hogy szerinte nincs olyan, amit most ne lenne szabad, mégis csak az egyik válasz nyugtathatja meg. Az egyik felelet helyes és a másik nagyon nem. Az egyik mosolyt hozhat, a másik... dühöt. Talán nála is. Talán. Talán. Talán.
Hamarosan már akaratlanul is játszani kezdek a nyakláncommal, egyik ujjam köré csavarva a rövid láncot, hogy érezzem a szorítását, majd visszaengedem és újra. Az egész gondolatmeneten viszont egész hamar túlteszem magam, csak a mozdulat marad, még a semmiből érkező folytatáshoz is.
- Mindent szabad. Ezt mondtad. Akkor visszafelé... mondjuk... hat örökbefogadott kutyával megyünk? És nevethetek, amikor elkezdik nyalni a füled meg az arcod? Mintha semmit nem tudnék tenni azért, hogy megmentselek?
Valójába a saját hangulatom is próbálom épp helyrebillenteni, de talán neki sem fog megártani. Meg amúgy is... ez biztonságosabb téma.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#94TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Júl. 07, 2022 9:02 pm

Elmosolyodom... csak úgy magától jön, de nem tudom megmondani hogy az óvaintésen, vagy épp azon, hogy... már ilyesmik is az eszébe jutnak.

- Oké... - engedem még mindig mosollyal, de aztán visszaengedem a tekintetem. El, róla. Csak mert talán neki is így a könnyebb, nekem meg az egyszerűbb. Nem lehet teljes emberként csinálni mindent, a fő irányvonal most a vezetésé.
A biztonságunk érdekében.

A mosolyom mégis odaragad, a szélvédőnek vigyorgok, és még akkor is, amikor újra beszél, ottfelejtem a fejemen. Csak úgy, és akkor kapom rá újra a tekintetem.
De elfelejtek megijedni.
Pedig lehet, a saját szavaim nyomán KÉNE!

- Ez zsaroláááááás... - hahotázom már teli erőből, csak mert tényleg szórakoztat hogy kifogott rajtam, hogy egyáltalán MEGPRÓBÁLJA, és mi mást is tehetnék, ha már egyszer megígértem, hogy kényszerűségből keresem a kibúvókat.
Ha egyáltalán létezik olyan.

- Ö... ha őszinte akarok lenni, és azt mondod besegítesz, egy még talán belefér.. - még mindig nevetem. - egy picike... - mutatom az ujjaimmal.. - egy ilyen picike... - kb. 1-2 centis ha lehet, ami fizikai képtelenség, tudom, de ettől még szórakoztató az elképzelés, habár.. valami tényleg kicsibe még talán benne is lennék.
Én is gondolkoztam már ezen...
Csak épp ha nem vagy otthon soha...
De ha most akad társasága.
Lehet, nem is olyan hülye ötlet.
Meglátjuk.
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#95TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 4 Icon_minitimePént. Júl. 08, 2022 8:03 am




Mosolyog. Elég egy fél másodpercre odanéznem, hogy tudjam, így van. Ez volt a helyes válasz. Ha volt is bennem bármiféle apró feszültség, az most elhalványul és amikor folytatom, ő pedig nevetni kezd... az mindennél jobb érzésnek tűnik.
Hogy zsarolás?
- Talán - vonok vállat és annak ellenére, hogy én csak egy mosolyt tartok, azért látni rajtam, hogy kezdek jól szórakozni. Hamarosan már a nyakláncot is elengedem.
- De ezek szerint működik - fordulok felé lényegében teljes testtel, majdnem már oldalt ülve az ülésen, hátam az oldalsó ablaknak döntve.
- Csak jól kell válaszolnom, szépen kell néznem... - vigyorgok. Oké, ez már tényleg vigyor, amivel őt figyelem. - ...esetleg elkapnom a kezed és egy csókot nyomnom rá, amikor mutogatsz... - csak beszélek róla. Nem teszem meg. Nem akarom vezetés közben ilyesmivel zavarni. De eljátszok a gondolattal és ez olyan, amit ő is tudhat.
- Akkor talán még egy kicsit nagyobb is lehetne az a kutya, mint mutattad. Működne? Meg tudnálak győzni? - egy pillanatig sem akarom elengedni a gondolatot. Mosolyogjon. Nevessen. Az nekem is jó.
Persze valójában... nem hiszem, hogy akarok kutyát, mégis alkudozok. Vagyis ez így nem igaz. Szeretnék kutyát. Jó lenne. De azt nem akarom, hogy fogoly legyen. Bezárva egy szobába vagy csak a lakásba, időhöz kötve, hogy mikor lehet látszólag szabad. Néha, odakint és hogy meddig... Hogy meg legyen szabva mikor ugathat és mikor nem. Ha a menhelyen marad, van esélye rendes családra, nagy kerttel, mint Stevennek van, végtelen szabadsággal.
De minden ellenére, azért jó eljátszani a gondolattal, csak úgy, kockázatok nélkül.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#96TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 4 Icon_minitimePént. Júl. 08, 2022 12:47 pm


- Talán?? - nevetek. Még mindig. - Mi az hogy talán!? - nevetem tovább, de bízom benne lejön, hogy csak szórakozok vele, úgy, ahogy ő velem, és jól esik ez a kis játszadozás. Olyan egyszerűvé tesz mindent.
Végtelenül egyszerűvé....
És megszokottá.

Aztán mégis csak emeli a tétet, én meg elfelejtem a nevetésemet, és egy kényszerű - inkább kellemes - sóhajjá szelídül az egész.
Kényelmes sóhajjá...

- Tudtam hogy egyszer még a fejemre nősz, ember. - mosolygom, még mindig vagy újra, az kiesett, de nem mondom hogy zavar az, hogy már ennyi idő alatt kiismert, sokkal inkább kellemes érzés. Valahol gyomortájékon csiklandoz bele.
Olyan jólesően.
És ahogy újra felé pillantok, mondjuk úgy, hogy engedélyezem, valamivel szélessebbé nyúlik az a számra kiülő mosoly.
Aztán vissza a vezetésre.

- Nem kell meggyőznöd. - mosolygom. A szélvédőnek. - Az lesz amit szeretnél. - még mindig, és ha már játszunk, akkor csináljuk rendesen, csak úgy oldalra sandítva, ferdén, egy kacsintást a szemébe nyomok.
Csak aztán vissza az útra előttem.
Mert játszunk... nemigaz?
És ott megengedett minden.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#97TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 4 Icon_minitimePént. Júl. 08, 2022 2:03 pm



Jól csináltam mindent. Itt a bizonyíték. Mosolyog, nevet, és elengedte magát. Az egészet valamiféle sikerként könyvelem el és be kell vallanom, iszonyat jó érzéssel tölt el.
Egy pillanatra sem tűnik el a mosoly az arcomról és a tekintetem is marad rajta. Amikor pedig ő is felém néz, már nem mondom neki, hogy az utat figyelje. Nem zavar, hogy magamon érzem a tekintetét, még ha csak pillanatokról is van szó. Nézzen csak. Megteheti.
- A fejedre nőttem? Máris? - kérdezek vissza, csupán azért, hogy hallhassam a hangját.
De nem bánod, igaz? Hogy a fejedre növök. Nem bánod, hogy most a tiéd vagyok. A te... tulajdonod. ... Ezt pedig én nem bánom - jönnek a szavak, némán, csak a fejemben beszélve. Mégis, amit végül kimondok, az valahol mindennek a folytatása.
- Nem ragaszkodok a kutyához - jelentem ki végül, átvezetésnek. - Inkább azt szeretném, ha megcsókolnál. Amint megállunk. Amint megérkezünk.
A legkisebb rossz érzés sincs bennem a szavak nyomán. Ennek most nincs köze Stevenhez. Nincs köze ahhoz, hogy bármiről meg akarnám győzni. Ezt most tényleg... én szeretném.
- Úgy, mint legelőször. Mintha nem félnél attól, hogy esetleg kiborulok.


_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#98TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 4 Icon_minitimePént. Júl. 08, 2022 3:23 pm

Hangosan nevetek fel. Olyan hangosan, ahogyan már rég nem tettem, és olyan szívből jövően ahogy visszakérdez, és kedvem lenne... igen, egészen kedvem lenne folytatni ezt a játékot, de valami erőteljes, csak úgy oldalról, belesúg a fülembe, hogy ne hamarkodjam ezt azért el. Így... Csak némileg engedek visszaválaszokat.

- Túúl könnyű dolgod volt.. - húznak csíkká a szemeim, csak egy kis kekeckedő mosolyba fojtva bele, de nem hagyom, nem engedem hogy a dolgok tovább ragozzanak, inkább térek vissza az eredeti tervekre.
Merthogy arról volt szó, hogy KUTYA!
Vagy mirőlis....

Szóval igyekszem a tőlem telhető legnagyobb mértékben alkalmazkodni, elsődlegesen hogy jó kedve legyen, hogy mosolyogni lássam, mert ezek adják a legszebb perceket, a másik viszont hogy azt akarom... azt szeretném... Ha tudná...
Ha tudná hogy semmi sem kötelező. Semmit sem KELL! Nincsenek szabályok. Megöltük őket. És hogy jó e az irány, azt csak a szpozorom tudná megmondani, vagy a dokim.. aki volt a régiekben, de ettől még minden igyekezetem beleölöm.
Amicsak... tőlem... telik.
És meglátjuk majd a válaszokat...

De aztán mégiscsak ő lep meg a következővel.

Amikor beszélni kezd, csak figyelem. Hallgatom, a fülemen át, miközben a szemeim, végig rá vannak tapadva az útra, de ahogy befejezi....
Szeretném azt mondani, engem már nem lephetnek meg semmivel. Szeretném, hogy elmondhassam, hogy mindenre felkészültem, ésszel döntök, mindig és minden esetben, de most...
Az amikor a lábam a fékbe tapos egy pillanatra, teljesen önkéntelen reakció. Kiesett. De közbe még észbe kapok, így a kocsi csak megint ugrik egyet, mint nem is olyan sokkal ezelőtt, amikor azt hittem kiugrik útközben, csak most egész mások az indokok.
A torkom szorítani kezd, de ez most egész másfajta szorítás.
Ha nem esett baja... ha megkapaszkodott, vagy be volt kötve, HA.. tudom hogy minden rendben van, átveszem a lábam felett az uralmat, és csak egész lassan engedem rá a fékre...
A kocsi lassan...  kigurul, újra az út szélére.
De a motort nem állítom le.
Csakis a kormányt markolom.
Kétkézzel.
Aztán amikor újra képes vagyok és rá nézek, valamit elmondhatnak a szemeim.
De beszélni is kéne.

- Mit szólnál... - húznak a szemeim ismét csíkba, de most sokkal keservesebben, most nem játszadozom, most inkább... valahol kellemetlen, talán... vagy talán sokkal jobban is vágyom erre mint kéne. Mégis tovább engedem a gondolatot. Muszáj...

- Mit szólnál ha most csókolnálak meg. - egy nagy levegővétel után, elengedve minden testi reakciót és ellenkezést a kérdésben, egyszerűen felé fordulok. Bele a szemeibe. És utána... Igen, utána azt hiszem még a kormányt is elengedtem.
Talán.
NEM!
Egészen biztosan.
Bármit megadnék érte....

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#99TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 4 Icon_minitimePént. Júl. 08, 2022 4:12 pm




Nem mondom, egy pillanatra bennem marad a levegő, ahogy megugrik a kocsi. Ösztönből szorítom egyik kezemmel a kilincset, a másikkal az ülés háttámláját, miközben a fejemben a saját kis világom egyik legtöbbször elhangzott kérdése visszhangzik; Mi rosszat mondtam?
Meg sem moccanok vagy mukkanok, míg végül felém néz. Épphogy a szemeibe nézek, lényegében oda tévedek, véletlenül. Nem látok dühöt vagy haragot. Semmit, amiért aggódnom kellene.
De akkor...?
Ezt ne csináld... ezek a hirtelen dolgokat... kérlek... - szeretném mondani, de csak a hallgatás van és az összeszorított szám.
Mégis hiába áll be a csend, nem ismétlem meg, amit mondtam és még a kikívánkozó bocsánatkérést is visszanyelem mindennel együtt. Hallgatok és figyelem a kormányt markoló kezeit, egészen addig, amíg úgy igazán felém nem fordul. Pedig az ösztöneim azt súgják, most kellene igazán szemmel tartanom a kezeit. De a másik részem a saját szavaim visszhangozzák. Csak annyit szerettem volna, hogy majd megcsókoljon. Talán ő is erre készül. Nem majd, hanem most.
Mindezt a szavai is megerősítik, míg végül egy halvány mosoly jelenik meg az arcomon.
- Soha nem érünk oda a kutyákhoz... - jegyzem meg, és engedem, hogy őszintébbé váljon az a mosoly. Az előbbi, hirtelen jött érzéseknek már csak a halvány rezdülései vannak.
- A most egész jól hangzik, Oliver - válaszolok azért végül a lényegre is és... nem is tudom. Mi legyen most? Steven azt szereti, ha a kocsiban nyugton maradok. A könyvekben a nagy romantikus jeleneteknél a másik ölébe szokás ülni...



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#100TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 4 Icon_minitimePént. Júl. 08, 2022 5:39 pm

Hosszúra húz a mosolyom...
Talán pont ez a kis humor az, ami kellett, pont az, ami helyre teszi ezt az állapotot.
A fejemben...

- Igen... lehet... - mosolygom, de egy percig sem engedem a szemeit. Elvarázsolnak. Úgy, mint az ezt megelőző kérése, még mindig itt visszhangzik a fülemben, és igen, azt mondta "MAJD"! "Amint megérkezünk"! De én egyszerűen képtelen vagyok várni.
És igazából... nem is akarok.
Így...

- Szerintem is jól hangzik, szerinted is...? - ütöm el a dolog végét, talán mert úgy sokkal kevésbé jelentőségteljes, de az is lehet hogy csak takargatom, hogy izgulok, hogy teljesen lázba jöttem, és vele azt is, hogy mennyire is... szégyellem, valahol, hogy mennyire vágyom rá...
Visszatekintek az orrom elé előre, át a szélvédőn, szükségem van néhány rövid pillanatra. Csak amíg mindent a helyére teszek.
Úgy rendesen.
Aztán...

- Akkor... - fordulok aztán újra hozzá, felé.. mintegy utolsó félhalk levegővétellel kiengedve, és...

...és én vagyok az aki mozdulok.
Lassan..
Csak egész lassan közeledve, megadva a kihátrálási lehetőséget, de ha nem teszi meg, vagy ő is közelebb jönne, már elmosolyodok, még útközben, és ahogy jobb kezem megelőzve engem ujjaim az álla alá nyúlnak... csak hogy a számhoz emeljem, a szemeim csak az utolsó.. utáni pillanatban csukódnak le, amikor már tudom hogy végre érinthetem.

Az ajkam nem vad. Nem tör rá. Nem követel bebocsátást, azonnal, csak kóstolgatom.. óvatosan, ahogy tegnap reggel tettem, csak sokkal nagyobb... élvezettel.. kitapasztalással és érzésekkel, ahogy ha érzem a testében a bebocsátást, aztán a nyelvem is csatlakozik.

A kezem lassan elereszti, majd átcsúszik a nyakát végigsimítva a tarkójára a fejére..
Minden egyes porcikámban érzékelni akarom...

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#101TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

P.S.: Some things are worth the trouble

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 23 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 23  Next

 Similar topics

-
» It ain't worth it if it don't terrify you - Zafír & Benji

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: külváros / sivatag :: Lakások-