♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Verity Rafiel Icon_minitimeby Derek Moretti Csüt. Ápr. 25, 2024 8:15 am

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Verity Rafiel Icon_minitimeby Leon Williams Kedd Ápr. 23, 2024 9:39 pm

» Leon Williams
Verity Rafiel Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Verity Rafiel Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Verity Rafiel Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Verity Rafiel Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Verity Rafiel Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Verity Rafiel Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
Verity Rafiel Vote_lcapVerity Rafiel Voting_barVerity Rafiel Vote_rcap 
Derek Moretti
Verity Rafiel Vote_lcapVerity Rafiel Voting_barVerity Rafiel Vote_rcap 
Leon Williams
Verity Rafiel Vote_lcapVerity Rafiel Voting_barVerity Rafiel Vote_rcap 
Alessandra Clark
Verity Rafiel Vote_lcapVerity Rafiel Voting_barVerity Rafiel Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Verity Rafiel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Verity Rafiel

Verity Rafiel

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Ápolónő
Location : L.V.
Posts : 24

#1TémanyitásTárgy: Verity Rafiel   Verity Rafiel Icon_minitimeKedd Nov. 01, 2016 1:15 am

Verity Rafiel
Georgia Atlanta
1993. szeptember 2.
24
Kórházi ápoló, nővér
Civilians
Ariana Grande

Amit jó ha tudunk...


Nem hinném, hogy bármi ami én vagyok izgalmas lehet, tekintve hogy Vegasban vagyunk.
Ez a hely nem az emberektől érdekes, hanem önmagától.
De itt nem a városról kell beszélnem, hanem magamról.
Azt hiszem nyugodtan elmondhatom hogy becsületes vagyok..és néha fájdalmasan őszinte. Nem látom értelmét a kegyes hazugságoknak. Nem tudom, mennyire elfogadható ez egy kórházi dolgozótól, de eddig még nem rúgtak seggbe érte.
Rendmánia. Ez szerintem kifejezett előny a munkámban, a magánéletben viszont hátrány.
Néha kicsit őrült. De szigorúan munkaidőn kívül
Megesik, hogy már szinte irritálóan nyugodt. Ja főleg a balhés betegek akadnak ki rajta
Sportkedvelő. (Úszás, futás, harcművészet)
Zene: A metált és a hasonló kemény zenéket inkább ne
Kreatív (Pl: varrás, ékszerkészítés)
Sütés-főzés NEM az erőssége

Külső? Hmmm..Azt mondják egzotikus, de ettől inkább gyanakvó leszek mint boldog.
Maximum 170 centi magas vagyok..az alkatom az azt hiszem, sportosnak, karcsúnak mondható.
A hajszínem a fekete és a szőkésbarna közt ingázik, hála a hajfestés csodájának.
A szemem barna.
Öltözködésben a világos színeket részesítem előnyben, stílus meg bármi jöhet.



Ha van még mit mondanod...

Mindannyian álmodunk valamiről, még az is akinek állítólag mindene megvan. Én csak arról álmodom, hogy jó lenne megtudni ki is vagyok valójában.
Nem Verity Rafiel vagyok aki szeptember 2-án született. Még a születési helyben sem lehetek biztos.
Ahogyan a hamvas regényekben lenni szokott engem is egy templomban "felejtettek".
"A csecsemő (mármint én) állapota és ruházata alapján jó körülmények közt élőktől származik."
Mondták anno. Lehet, anyám az utolsó fillérjeit költötte a csodás babaholmikra, de előforudlhat, hogy a jó házból való úrilány szabadult meg a nem kívánt gyerektől.
Mindegy. Az apácák gondoskodtak rólam, nevet is kaptam tőlük és a megtalálásom napját jelölték ki szülinapnak. Végülis miért ne? Kaptam egy második esélyt.

Sokáig orvos akartam lenni, de aztán maradtam a kórházi ápolónál. Szerettem tanulni, szerettem a munkámat. Az apácák büszkék voltak rám, mert nem kallódtam el, sőt igen szép hivatást választottam.

A magánéletem nem volt ilyen szép. Mindig olyan pasikba botlottam, akik nem tudták megérteni (fene tudja miért) hogy az én munkám nem egy egyszerű nyolc órás műszak, amit délután letesznek. A nővérnek éjszakai műszakot is szoktak osztani.
A legutolsó, de igen fájdalmas szakítás után fogadtam el a vegasi állást két másik társammal. Mindenkinek jobb volt így.
És ahogy Caroline nővérnek mondtam: " Las Vegas egy fertő, tehát kihívás egy olyannak mint én. Elfogadtam a kihívást és nyerni fogok!"

Azt hiszem, egészen jól veszem az akadályokat, bár már itt is túl vagyok egy szakításon. Úgy fest, mindenhol ugyanazt a típust fogom ki.
Ez a nyavalyás még azt is mondta mielőtt lelépett, hogy túl komolyan veszem a munkám.
Most erre mint mondjon az ember? Jobb ha semmit, csak fejest ugrik a munkába. Cool
Vissza az elejére Go down

Amy Lynn Cooper

admin
Amy Lynn Cooper

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : Csokis süti kandírozott naranccsal.
Location : Wonderland
Posts : 277

#2TémanyitásTárgy: Re: Verity Rafiel   Verity Rafiel Icon_minitimeHétf. Nov. 07, 2016 12:09 am

Elfogadva!

Hallihó Kicsilány! Wink

Üdvözöllek a mi kis külön bejáratú elmegyógyintézetünkben. Hotelek jobbra, kaszinók balra, a bentlakásosak pedig mindenfelé. Öltözőket a folyosón találja a mosdóval szemben. Sicc felkészülni, mert itt kérem akad majd munka bőőőőőőőőven egy maga fajta....... Jahhogy nem a pszichiátriára készült? Egye kutya. Az sem baj. Nade hamár ide tévedt, nem tudna maradni és segíteni csak egy eggggggészen aprócskát? Wink

Node... komolyabbra (komolyabbra??  Shocked ) fordítva, Isten hozott Vegasban, sokak álmában és még többek rémálmában. Razz Azt már most garantálhatom, hogy unatkozni nem fogsz, hamár egyszer befizettél erre a hullámvasútra. Bőven akad itt meló (is)- munkamániásoknak pont ideális a hely. Wink Node kaland, élvezet, ÉLMÉNY!, hogy mégse csak a kórház legyen az, ami lefoglal.  Twisted Evil

És hogy ki is vagy valójában? Noss, ha tényleg érdekel a válasz tudnék egy remek magánkopót ajánlani. Bár egy másik feleddel már te is ismered. Wink De téééényleg olyan fontos ez? Végül úgyis az számít ki lettél, nem az, hogy honnan indultál, nem? Wink

Node nem is rizsázok tovább, a stempli a Tied! Meg megérdemled. Wink
Remek ET lett, csak így tovább. Tessék megtartani ezt a jellemet és színvonalat a színezés utánra is, mert jóóóóóóó és élmény olvasni. Wink Ügyes vagy te Kicsilány, ne tessék csak a gyorsaságnál megmaradni mert veszettjókat alkotsz te, ha kicsit lerakod a segged is.  Razz Wink

Szóval sipirc játszani. A foglalásaid pedig intézem. Wink
Vissza az elejére Go down
 

Verity Rafiel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Karakter ügyek ∷ :: karakteralkotás :: Elfogadott karakterek :: Old-timers-