♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 5 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Tegnap 7:53 pm-kor

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 5 Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Leon Williams
Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 5 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 5 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 5 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 5 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 5 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 5 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 5 Vote_lcapTetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 5 Voting_barTetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 5 Vote_rcap 
Derek Moretti
Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 5 Vote_lcapTetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 5 Voting_barTetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 5 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás

Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
SzerzőÜzenet

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : Gabellotto

#101TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 5 Icon_minitimeHétf. Jún. 10, 2024 8:17 am

Elindultam... igen... és padlóig nyomom a gázt. A szám jár, próbálom leadni a feszültséget anélkül, hogy nekicsapódnánk valamelyik flancos ház sarkának.
- Muszáj volt... szarni meg levegőt venni muszáj - jegyzem meg, mégis a folytatása az, amin egy pillanatra megakadok. Még a fejem is fordul, ami nem túl biztonságos ekkora sebességnél. Meg is ing a kocsi - kurva macska? Na jó, valószínűleg nem lapítottam ki semmit, csak a kezem szorítja túl erősen a kormányt, nulla ingadozást hagyva a kisebb úthibáknak.
- Nem egy csillogó palota a kocsim, de ha magad alá csináltál, kitakaríttatod a kárpitot! - szögezem le és végre eljutok addig, hogy két élesebb kanyar és egy sikátor után a lábam kissé levegyem a gázpedálról.
Szépen lassulunk, miközben próbálom felidézni, merre is lakik. Merthogy hazaviszem, az fix. Kiteszem tipegőcskét, aztán valószínűleg a kocsim hátsóülésén leiszom magam a bárszekrényből lootolt italok bizonyos százalékával.

Vissza az elejére Go down

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

#102TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 5 Icon_minitimeSzer. Jún. 12, 2024 9:46 am

Derek& Gloria

*Mivel a zsaruverda nem tűnik fel mögöttünk, lassan de biztosan kezdek megnyugodni, kézenfekvő, hogy régi, megszokott önmagam énje is visszatér. A frappáns megjegyzésre felemelem a mutatóujjam, nem csapkodom meg vele a vállát, csak meglengetem az orra előtt.*
-Na, azt tényleg muszáj, de utánad menni is az volt. Létfontosságú. Persze nekem. *Nem bizonygatok többet, a megnyugvás eufórikus állapotba hoz néhány pillanat erejéig, ami jó érzés. Egyrészről. Másrészről meg…nos, kinyögöm hangosan és az előrejelzésem szerint Derek el is hiszi. A kocsi meginog alattunk mint egy engedetlen csikó, de ez a legkevesebb. Felnevetek.*
-Nem csináltam magam alá, idióta. Nagylány vagyok már. Csak az érzés, hogy nem követnek és megúsztuk, olyan volt, meg persze előtte az ijedtségtől is. Te nem éreztél még ilyet? *A evetés elhalkul, e a vigyor az arcomon marad, előrenézek, érzem ahogy Derek visszavesz a tempóból és a kocsi utazósebességre lassul. Még fel is sóhajtok, nagyot és jólesően. Megúsztuk. Bár a semmiért volt, mert Benji nyomára nem akadtunk és ez majd holnap bosszantani fog, de ma még egyelőre örülök. Necces volt a helyzet, konkrétan az életemmel játszottam, mert ha elkapnak nem tudom ki mosdatott volna ki. Nem csak egy szimpla betörés van a számlámon. *
-Kéne valami erős most. Bedobunk egy italt valahol? *Az fix, hogy most nem megyek haza a nyugiba. Bulizni akarok, inni pár rumot és salsát táncolni. *
-Olyan helyre menjünk ahol lehet táncolni. *Dobom be tök gyanútlanul a kívánságot és biztosra veszem, hogy Derek rábólint, velem jön és együtt iszunk majd. Az életbe való visszatérés olykor hamis reményeket éberszt az ember lányában, ezért is nyúlok a rádió után, hogy keressek valami éjjeli jazz zenét valamelyik csatornán, hogy már a kocsiban elkezdjem a táncolást. Ülve táncban jó vagyok.*

Soha ne mondd, hogy soha

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : Gabellotto

#103TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 5 Icon_minitimeHétf. Jún. 17, 2024 8:23 am

Neki volt létfontosságú? Nekem nyolc! Akkor viselje, ami vele jár és legyen kurva hálás, amiért nem lettünk szobatársak egy hosszú estére valami penészes cellában!
- Valamikor biztos. Ha más nem, mikor apám miatt beszélgettek el velem, de akkor még nagyon kölyök voltam. Szóval volt időm hozzászokni az érzéshez - nem is tudom, minek jártatom a pofám. Ez már nem a helyzet utáni feszültséglevezetés az fix.
Az egész után el is húzom a szám, no meg egy kis kutakodás után a kesztyűtartóban uralkodó káoszból egy nyúzott szál cigit. Kerül is a számba, de nem gyújtom meg. Nincs idegzetem veszekedni vele, hogy bántja a tiszta kis tüdejét a füst. Csak a mozdulat kellett, az érzés. Az egésznek hála azt is megtehetem, hogy az első kis kérdésére nem válaszolok. Inkább ráharapok a cigi végére. A szám elönti a keserű íz, de nem fogok kérődzeni rajta, mint a tehenek. Reflex volt. A folytatás viszont már kicsikarja belőlem azokat a szavakat.
- Hacsak nem akarsz az éjszakai numerám lenni, fasz se fog ma inni meg táncolni menni. Ha akarod elviszlek valahova, de utána könnyes búcsút veszünk. Más terveim vannak - nem vagyok bunkó, legalábbis szándékosan nem. Egyszerűen csak nem vagyok olyan hangulatban, hogy megjátsszuk, jóbarátok vagyunk és bulizzunk egyet.

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

#104TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 5 Icon_minitimeTegnap 7:53 pm-kor

Derek& Gloria

*Kedélyesen elcsevegünk a megkönnyebbült érzésről, ami szép lassan kifejlődik az apai frusztrációjában. Oké, végül is remek lelki szemetesláda vagyok, mit nekem gyerekkori trauma. Azért érdekes, hogy meg tud nyílni ilyenekkel. Fel is emelkedik az egyik szemöldököm, és ez nem megjátszott, szándékos megnyilvánulás, csak a fejemben hangzó szavak kifejezése. Meglepődtem. *
-Tényleg? Nahát! Na és miről beszélgettek el veled? *Érdekel, meg amúgy is, ha már felhozta, vesézzük ki, járjunk a végére, barátkozzunk. Sosem voltam ellene, még ha az a barátság egy se veled se nélküled feelingű is. Azt már nem nagyon veszem jó néven, hogy cigit húz elő, csúnyán is nézek, na ez már szándékosan engedi láttatni, épp csak nem hajolok a feje és a kilátás közé. Aztán megenyhülök, magamban elmorzsolok egy „jó fiú” dicséretet is, mert nem gyújtja meg. Csak az érzés kell neki. Nos, talán jobb, mint bepisilni. Viszont nem egészségesebb. Mindenki másképp lazít és zárja le magában a feszkót, én kitáncolnám magamból, Derek nem az a fajta. Ezt mondjuk elég világosan fogalmazza meg, amire elhúzódik a szám. *
-Értettem szépfiú, nem kell ragozni. Na és milyen terveid vannak? *Kíváncsi vagyok van-e köze Benjihez, vagy egészen más, mondjuk a titkos munkái egyike, amihez kell a káoszban korábban fellelhető töltényhüvely. Vagy a testvérei, amiket még nem használtak. Persze frászt fogja elmondani és azt hiszem én sem akarom tudni a görbe útjait.*
-A Corner bárba vigyél, a belvárosban van. Jazz bár. Hallottál már róla? *Jó hely, főleg éjszaka amikor azokat az álmosító dalokat játsszák. Attól el lehet lazulni. Ott találkoztam Henrikkel, a zongoristával. Henrik eltűnt, már nem játszik ott és az én hangszeremen sem. Sajnos. Pedig imádtam és még macskája is volt. Na igen, Diablo is hiányolja Hercegnőt. -

Soha ne mondd, hogy soha

Ajánlott tartalom

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

#105TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 5 Icon_minitime

Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Similar topics

-
» Derek Osbourne
» Derek Moretti
» Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?
» Sono qui solo per lui - Gloria & Derek
» Philly & Derek - Il sangue maledetto dei Moretti...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér - alternatív valóságok ∷ :: emlékek-