♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 5 Icon_minitimeby Derek Moretti Kedd Júl. 23, 2024 8:17 am

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 5 Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Leon Williams
Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 5 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 5 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 5 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 5 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 5 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 5 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Derek Moretti
Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 5 Vote_lcapTetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 5 Voting_barTetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 5 Vote_rcap 
Gloria "Sapphire" Salinas
Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 5 Vote_lcapTetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 5 Voting_barTetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 5 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
SzerzőÜzenet

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 185

#101TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 5 Icon_minitimeHétf. Jún. 10, 2024 8:17 am



Elindultam... igen... és padlóig nyomom a gázt. A szám jár, próbálom leadni a feszültséget anélkül, hogy nekicsapódnánk valamelyik flancos ház sarkának.
- Muszáj volt... szarni meg levegőt venni muszáj - jegyzem meg, mégis a folytatása az, amin egy pillanatra megakadok. Még a fejem is fordul, ami nem túl biztonságos ekkora sebességnél. Meg is ing a kocsi - kurva macska? Na jó, valószínűleg nem lapítottam ki semmit, csak a kezem szorítja túl erősen a kormányt, nulla ingadozást hagyva a kisebb úthibáknak.
- Nem egy csillogó palota a kocsim, de ha magad alá csináltál, kitakaríttatod a kárpitot! - szögezem le és végre eljutok addig, hogy két élesebb kanyar és egy sikátor után a lábam kissé levegyem a gázpedálról.
Szépen lassulunk, miközben próbálom felidézni, merre is lakik. Merthogy hazaviszem, az fix. Kiteszem tipegőcskét, aztán valószínűleg a kocsim hátsóülésén leiszom magam a bárszekrényből lootolt italok bizonyos százalékával.


Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 816

#102TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 5 Icon_minitimeSzer. Jún. 12, 2024 9:46 am


Derek& Gloria



*Mivel a zsaruverda nem tűnik fel mögöttünk, lassan de biztosan kezdek megnyugodni, kézenfekvő, hogy régi, megszokott önmagam énje is visszatér. A frappáns megjegyzésre felemelem a mutatóujjam, nem csapkodom meg vele a vállát, csak meglengetem az orra előtt.*
-Na, azt tényleg muszáj, de utánad menni is az volt. Létfontosságú. Persze nekem. *Nem bizonygatok többet, a megnyugvás eufórikus állapotba hoz néhány pillanat erejéig, ami jó érzés. Egyrészről. Másrészről meg…nos, kinyögöm hangosan és az előrejelzésem szerint Derek el is hiszi. A kocsi meginog alattunk mint egy engedetlen csikó, de ez a legkevesebb. Felnevetek.*
-Nem csináltam magam alá, idióta. Nagylány vagyok már. Csak az érzés, hogy nem követnek és megúsztuk, olyan volt, meg persze előtte az ijedtségtől is. Te nem éreztél még ilyet? *A evetés elhalkul, e a vigyor az arcomon marad, előrenézek, érzem ahogy Derek visszavesz a tempóból és a kocsi utazósebességre lassul. Még fel is sóhajtok, nagyot és jólesően. Megúsztuk. Bár a semmiért volt, mert Benji nyomára nem akadtunk és ez majd holnap bosszantani fog, de ma még egyelőre örülök. Necces volt a helyzet, konkrétan az életemmel játszottam, mert ha elkapnak nem tudom ki mosdatott volna ki. Nem csak egy szimpla betörés van a számlámon. *
-Kéne valami erős most. Bedobunk egy italt valahol? *Az fix, hogy most nem megyek haza a nyugiba. Bulizni akarok, inni pár rumot és salsát táncolni. *
-Olyan helyre menjünk ahol lehet táncolni. *Dobom be tök gyanútlanul a kívánságot és biztosra veszem, hogy Derek rábólint, velem jön és együtt iszunk majd. Az életbe való visszatérés olykor hamis reményeket éberszt az ember lányában, ezért is nyúlok a rádió után, hogy keressek valami éjjeli jazz zenét valamelyik csatornán, hogy már a kocsiban elkezdjem a táncolást. Ülve táncban jó vagyok.*







_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 185

#103TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 5 Icon_minitimeHétf. Jún. 17, 2024 8:23 am



Neki volt létfontosságú? Nekem nyolc! Akkor viselje, ami vele jár és legyen kurva hálás, amiért nem lettünk szobatársak egy hosszú estére valami penészes cellában!
- Valamikor biztos. Ha más nem, mikor apám miatt beszélgettek el velem, de akkor még nagyon kölyök voltam. Szóval volt időm hozzászokni az érzéshez - nem is tudom, minek jártatom a pofám. Ez már nem a helyzet utáni feszültséglevezetés az fix.
Az egész után el is húzom a szám, no meg egy kis kutakodás után a kesztyűtartóban uralkodó káoszból egy nyúzott szál cigit. Kerül is a számba, de nem gyújtom meg. Nincs idegzetem veszekedni vele, hogy bántja a tiszta kis tüdejét a füst. Csak a mozdulat kellett, az érzés. Az egésznek hála azt is megtehetem, hogy az első kis kérdésére nem válaszolok. Inkább ráharapok a cigi végére. A szám elönti a keserű íz, de nem fogok kérődzeni rajta, mint a tehenek. Reflex volt. A folytatás viszont már kicsikarja belőlem azokat a szavakat.
- Hacsak nem akarsz az éjszakai numerám lenni, fasz se fog ma inni meg táncolni menni. Ha akarod elviszlek valahova, de utána könnyes búcsút veszünk. Más terveim vannak - nem vagyok bunkó, legalábbis szándékosan nem. Egyszerűen csak nem vagyok olyan hangulatban, hogy megjátsszuk, jóbarátok vagyunk és bulizzunk egyet.


Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 816

#104TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Jún. 22, 2024 7:53 pm


Derek& Gloria



*Kedélyesen elcsevegünk a megkönnyebbült érzésről, ami szép lassan kifejlődik az apai frusztrációjában. Oké, végül is remek lelki szemetesláda vagyok, mit nekem gyerekkori trauma. Azért érdekes, hogy meg tud nyílni ilyenekkel. Fel is emelkedik az egyik szemöldököm, és ez nem megjátszott, szándékos megnyilvánulás, csak a fejemben hangzó szavak kifejezése. Meglepődtem. *
-Tényleg? Nahát! Na és miről beszélgettek el veled? *Érdekel, meg amúgy is, ha már felhozta, vesézzük ki, járjunk a végére, barátkozzunk. Sosem voltam ellene, még ha az a barátság egy se veled se nélküled feelingű is. Azt már nem nagyon veszem jó néven, hogy cigit húz elő, csúnyán is nézek, na ez már szándékosan engedi láttatni, épp csak nem hajolok a feje és a kilátás közé. Aztán megenyhülök, magamban elmorzsolok egy „jó fiú” dicséretet is, mert nem gyújtja meg. Csak az érzés kell neki. Nos, talán jobb, mint bepisilni. Viszont nem egészségesebb. Mindenki másképp lazít és zárja le magában a feszkót, én kitáncolnám magamból, Derek nem az a fajta. Ezt mondjuk elég világosan fogalmazza meg, amire elhúzódik a szám. *
-Értettem szépfiú, nem kell ragozni. Na és milyen terveid vannak? *Kíváncsi vagyok van-e köze Benjihez, vagy egészen más, mondjuk a titkos munkái egyike, amihez kell a káoszban korábban fellelhető töltényhüvely. Vagy a testvérei, amiket még nem használtak. Persze frászt fogja elmondani és azt hiszem én sem akarom tudni a görbe útjait.*
-A Corner bárba vigyél, a belvárosban van. Jazz bár. Hallottál már róla? *Jó hely, főleg éjszaka amikor azokat az álmosító dalokat játsszák. Attól el lehet lazulni. Ott találkoztam Henrikkel, a zongoristával. Henrik eltűnt, már nem játszik ott és az én hangszeremen sem. Sajnos. Pedig imádtam és még macskája is volt. Na igen, Diablo is hiányolja Hercegnőt. -








_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 185

#105TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 5 Icon_minitimeKedd Jún. 25, 2024 8:12 am



- Melyik alkalommal? - kérdezek vissza egy minden elsöprő vigyorral a pofámon. Az más kérdés, hogy nyúlfasznyi őszinteség sincs benne. Lehet, hogy most játszom a nagymenőt, de az első pár alkalommal, amikor elővettek... vagy én kerestem őket, kicsit sem élveztem a helyzetet.
Quel pezzo di merda non vale nemmeno il mio sputo! - egyetlen hang nélkül morgom szerető apámra gondolva. De kívülről csak azt lehet észrevenni, hogy a cigi mocorog a számban.
- Akkoriban még az apámmal akartak barátkozni. Hiszed vagy sem, voltam kurva ártatlan egy időben - engedem azért ki a hangom hamarosan, újabb vigyorral, de ennél többet nem igazán lehet kiszedni belőlem.
Túl józan vagyok hozzá és amikor már nem leszek az... akkor egyedül akarok lenni és nem az apámról picsogni. Nem mintha annyira magamra maradhatnék a fejemben, a kezem a kormányra szorít, miközben újabb fognyomot vések a cigibe. A végén tényleg szétrágom az egészet. Faszom.
- A saját érdekedben mondom... nem akarod tudni - kacsintok felé, miután a terveimről kérdez. Nem mintha valójában bármi illegálisról lenne szó, de hé, az nem az én problémám, hogy a csinos kis fejében mit feltételez.
- A jazz nem az én világom - felelem, és már lépek is a fékre, hogy éles kanyart vegyek a belváros felé. Nagyjából be tudom lőni, merre lehet, az utolsó kanyaroknál meg majd szól.
- Kell az éjszakádra? - halászok ki egy kisüveget a zsebeim egyikéből. Ha kell neki, akkor egy másodikat is odapasszolok, azt már kis íven dobva. A maradék nekem elég lesz.


Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 816

#106TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 5 Icon_minitimeVas. Jún. 30, 2024 10:25 am


Derek& Gloria



-Kezd az elsővel, aztán szép sorban mondd. *Velem nem fog kicseszni, mindenre tudom a választ, szóval akár kezdheti is. Nincsenek sem illúzióim, sem elvárásaim, csak kíváncsiságom, bár azt azért nem hiszem el, hogy ártatlan angyalka volt csak elromlott. *
-Nem hiszem. *Lehet belegázolok a lelkivilágába, de inkább vagyok kurva őszinte, semmint asszisztáljak a vigyorához. Ehhez mérten én is negédesen és mosolyogva vagyok őszinte. Aztán majd lesz ami lesz a történetek hallatán. Lehet elámulok tátott szájjal, vagy csak a szemöldökeim szaladnak a homlokomra, de az is lehet, hogy megsajnálom. Sosem lehet tudni. A lényeg az, hogy mindig vissza tudunk térni a kettőnk között már-már megszokott, csipkelődős hangulathoz. Ha a gyerekkoráról mesélt, a jövőbeni terveiről biztosan nem fog. Kedvesen de határozottan beszél le róla. *
-Oké. Nem akarom tudni. Csak….csak ne halj meg. *Kezemmel is amit felemelek, hogy nagyobb jelentőséget adjak a szavaimnak, jelzem….álljon meg ha úgy érzi, hogy valami nem kóser. Ne menjen bele feleslegesen olyan dolgokba, melyek nem vezetnek sehova és még csak nem is zsákutcák, mert ugye abból még vissza lehet fordulni. Végül, teljességgel biztossá válik, hogy bármerre is megy, a mai éjszakán a mi útjaink kettéválnak, a Cornerbe irányítom. Jó lesz nekem levezetőnek, és bár megfordul a fejemben a gondolat Henrikről, nem is remélem, hogy újra találkozunk. *
-Nekem sem annyira, de remek idegnyugtató. Főleg egy Habanero társaságában. *Az alkoholt emlegetve jut eszébe, hogy nem rég még vészcsengőként működött a meneküléskor, most szabadul meg egy darabtól, melyet „hozzám vág”. Na jó, nem szó szerint. *
-_Nincs valami más? *Válogatok szemtelenül, vigyorogva és kacsintok rá, ha felém fordul szemvillogtatva. Csak vicceltem, húzom az agyát és ezzel egy időben ki is nyitom a kis üveget amiben a felirat szerint whisky van. Mondjuk mindig is voltak fenntartásaim az ilyen apró csomagolásokkal, nem sok jót ígérnek és nem vagyok alkoholista, hogy bármivel beérjem, de a mai este kivételt képez. Annyira nem rossz, mint amennyire szar. Mégis ki gyűjt ilyeneket manapság? Elfintorodva érdeklődöm akár egy gyerek a megérkezésünket illetően.*
-Ott vagyunk már? *Holott láthatóan nem, de hirtelen nagyon sürgős lett, hogy leöblítsem valami jobb itallal a kisüveges ízét. *









_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 185

#107TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 5 Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2024 11:52 am



Most komolyan nem hagyja annyiban és azt várja, hogy végül elsírjam neki, milyen szar kölyökkorom volt? Bírónő kérem, ártatlan vagyok! A szegénység és a kényszer vitt rossz útra! Nem volt választásom!
- Az elsőről kurvára nem fogok beszélni - csúszik ki túl nagy düh kíséretében, akaratlanul. Majd rémisztő sebességgel váltok is vigyorra.
- Akkoriban csak az apám akarták elkapni. A kis Dino teljesen ártatlan volt, meg rohadt makacs. Családot nem adunk ki!
Eszemben sincs semmit részletezni, de ennyit megkaphat, nesze semmi fogd meg jól módon.
- T'án aggódsz értem, csillagom? - persze, attól még nem tervezem meghalni, de nem ígérgetek semmit. Amúgy meg nincsenek szánalmas öngyilkos hajlamaim, csak kissé el van csúszva bennem a műszer, ami a veszélyérzetem kezeli.
Mindenkinek kell valami defekt, amitől érdekesebbé válik az élete, nem igaz? Ezt tudja tetőzni a megfelelő pia minősége és mennyisége, amit oly' kegyesen most meg is osztok vele. Felé nyújtom az üveget és a kacsintós megjegyzése után, ahogy leküldi az italt, még egyet odacsúsztatok.
Nem vagyok smucig, vannak dolgok, amiket szívesen osztozok. Így is marad nekem elég, hogy leigyam magam, ha úgy alakul az éjszaka.
Egyelőre viszont még tiszta a fejem, ami jól is jön, mert amint elhangzik a hisztis, gyerekes megjegyzés, egy szusszanás alatt padlóig taposom a gáz.
- Kapaszkodj a bugyidba - jön a kései figyelmeztetés és most nincs semmi, amiért a lábam lekerülne a gázról. Így tényleg hamar oda fogunk érni. Csak ott vagyok hajlandó a kocsit egyszerűen gurulni hagyni, amikor elérkezünk az utcához, tele nyüzsgő bárokkal.
Egyrészt, irányra van szükségem... másrészt, nem akarok egy részeg barmot sem a kerekek alá gyűrni.


Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 816

#108TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Júl. 04, 2024 9:58 am


Derek& Gloria



-Jó, akkor meséld a másodiktól. *Adom meg magam egy nagy sóhajjal, de mosolyogva. Meséljen csak, legalább megismerem egy kicsit közelebbről Benji nagy szerelmét. El is képedek, nem csak szándékosan és picit tátva is marad a szám, mielőtt újra oda nem szúrok.*
-Dino? Úgy érted T-Rex, vagy valami kisebb? *Tudom, hogy ez egy olasz becenév, csak szívom a vérét. Azért elég vicces Dino-ként nézni rá, oldalról pislantok fel rá és vigyorgok, miközben alaposan szemügyre veszem úgy, ahogy eddig még nem tettem. *
-Hogy te milyen kis becsületes vagy. *Ja nem, csak a családot nem adunk ki szövegre muszáj volt reflektálnom. Persze attól még lehet becsületes, van betyárbecsület, amit a kisstílű bűnözőktől a maffia tagokig mindenki a magáénak tudhat, de az egészen más. *
-Hogyne aggódnék! Ha feldobod a pacskert és Benji visszajön, nekem kell ápolnom a kis hablelkét. *Mindenkiért aggódom, akit kicsit is megkedveltem és Derek sajnálatos módon közéjük rágta magát a maga egy kanál vízbe megfojtanám stílusában. Erre iszom is amikor megkapom a kis üveg piát, de nem sok köszönet van benne, a másodikkal már nem is vagyok olyan lelkes. Habanero-ra vágyom és kivételesen andalító jazz zenére, de pillanatokkal később százszor is megbánom, hogy rákérdeztem az érkezésünk idejére. *
-Hogy mi a f….vvvvííííííááááááá! *Kérdésem sikításba fordul amint meglódul a kocsi és őrült sebességgel száguldunk a végzetünk felé. Kapaszkodom amibe tudok, ha meg van még az ajtó feletti kapaszkodó, akkor abba, ha nincs, akkor a székbe, az ajtókilincsbe, a kartámaszba. *
-Baszkiiii! Lassíts már, _megérkezni_ akarok! *De hiába könyörgöm, átkozódom, sikítozok, hogy:
-Kocsi….járókelő…oszlop….piros láááámpa! *Nem használ. Kész rémálom az utazás és csak akkor lassít, amikor a Corner utcájába érkezünk nagy slunggal. Akkor én is leeresztek, érzem a remegést minden tagomban, ahogy az eddig felgyülemlett adrenalin kezd kiürülni a szervezetemből. *
-Faszom! Te nem vagy normális! Ha meg akarsz halni, tedd egyedül baszd meg! *Hát kitör belőlem a kocsmai stílus, de csak annyira van erőm, hogy a remegő kezemmel megint vállon csapkodjam. *
-Felmerül bennem a kérdés, hogy Benji gyengeelméjű volt, vagy adrenalinfüggő, vagy egyszerűen csak vak és süket, hogy képes volt beléd bolondulni?! De most komolyan? *Felé fordulva nézek rá és Kowalski néni szigorú, vesébe látó pillantása kutyafasza az enyémhez képest.*

_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 185

#109TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 5 Icon_minitimeSzer. Júl. 10, 2024 8:17 am



- Solo robetta. Olyan baromságokkal vittek be, minthogy nyilvános cigizés. Általában leszarják, ha a kölykök szájából kilóg egy-egy szál... de velem szerettek beszélgetni. Próbáltak megfélemlíteni. Akkor sem szartam össze magam egy csapat egyenruhás majomtól - ezúttal őszinte és büszke vigyor ül ki az arcomra, nyoma sincs az előbbi ráförmedésemnek.
- T-rex, King Kong meg Godzilla együtt. Szörny-Isten vagyok, nem tűnt még fel? - csapok le azonnal a lehetőségre, még a karom is emelve és megfeszítve, hogy láthassa a végtelen mennyiségű izmok... bizonyos százaléknyi hiányát.
Kurvára inkább ez, minthogy belemenjek a káoszba, ami a nevem övezi. Eleve baromság volt belemenni a gyerekkorom történéseibe, nem fogom még részletezni az egész kavarodást, amiben felnőttem.
Ha valaki okosabb lennék, valószínűleg mondhatnám, hogy minden más mellett azért is taposom padlóig a gázt, hogy a múltam elől is meglépjek. Meg a feltételezés elől, hogy amikor a kisherceg előkerül, ideje lenne más pasik karjaiba engednem.
Mennyivel jobban hangzik már, hogy csak azért száguldozok, mert Gloria sürgetett. Újfent: édes drága bírónő én ártatlan vagyok!
Még a visítás sem zavar, sőt, jót nevetek rajta, figyelve arra, hogy a szemeim azért ne húzzam össze és az utat figyeljem. Nem akarom összetörni sem a tragacsom, sem magunkat.
- Tudod, akkor kell valakit vállon veregetni, ha büszke vagy az illetőre és dicsérni akarod - jelentem ki teljes nyugalommal, most már csak csendben, egyhelyben köhögő motorral. Nem bírja már ez a járgány az ilyesmit. Hosszútávon legalábbis. A sprint még megy neki, de a maraton nem igazán...
- ...a szépfiú belém bolondult? - azonnal eltűnik a vigyor az arcomról és még a barom-vagyok részt sem reagálom le. Az agyam átkapcsol valami elbaszott üzemmódba és a kurva életbe is, bizonytalannak hangzok.
- Ez amolyan női megérzés baromság vagy mondott valami ilyesmit...?


Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 816

#110TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 5 Icon_minitimePént. Júl. 19, 2024 11:42 am


Derek& Gloria



*Egész nyugisan indul a beszélgetésünk, megtudok pár dolgot Derekről, a kicsi Derekről, aki már kicsiként sem volt egyszerű és beszari eset sem. *
-Ja, sejtem. *Vágom oda felvállról, a folytatásra viszont kikerekednek a szemeim, akár két nagy tócsa egy heves esőzés után. *
-De te egy kibaszott szörny vagy! *És nem is ördögtől való a jellemzésem, elvégre szörnyű stílusa van, keverve valami érthetetlen bájjal, ami nem oda való. Amikor azonban a karját feszíti be, röhögnöm kell. Oké, van ott izom, épp csak szálkás és nem a valódi erőt mutatja, kicsit vicces, de tudom, hogy fél kézzel lealázna. Később már nem röhögök, konkrétan a torkomat véresre sikítom amikor neki lódul a kocsival és nem ismer se embert, se oszlopot, se piros lámpát. Az életemre törés elleni frusztrációmat aztán meglehetősen vehemensen adom ki magamból, némi váll csapkodással karöltve, amikor az adrenalin már nem dübörög a véremben. *
-Vagy amikor megfojtanád egy kanál vízben. *Még a feszültség és a harag lobban belőlem, de gyorsan el is illan, amikor Derek hirtelen komoly lesz és érdeklődő, sőt olyan mint egy kíváncsi szerelmes tini. Baszki, hogy átfordult egyből csak azért, mert megemlítettem Benji érzelmeit. Hát nem tudott róluk? Ha nem is mondta a kis hablelkű, ő már van olyan tapasztalt, hogy érezze. A szemöldökeim megemelkednek döbbenetemben, ami nem csak attól jön elő belőlem, hogy Derek ennyire vak lenne, hanem attól is, hogy milyen kis remegő fruska lett belőle. Ajkaim elnyílnak, de nem mondok még semmit, hagyom a levében főni…*
-Hmmmm…..nem is tudom. *Szemét banya vagyok, de élvezem. Megvárom míg visszakérdez, míg noszogatni nem kezd, hogy mondjak már valamit, addig elnézek mellette, mint aki épp az emlékeiben turkál valami kézzel fogható után. Tök ártatlan képet vágok, közben Dereket fürkészem, vajon mennyire fontos neki ez az információ? Mert van, nem is kicsi, nem is kevés és igen….túlmutat a női megérzésen.*





_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 185

#111TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 5 Icon_minitimeKedd Júl. 23, 2024 8:17 am



Ennyire futja? Hogy egy szörny vagyok? Kaptam én már milliószor cifrábbat is ennél! Olyat, amiért otthon már fellógatnák az embert, mert súrolja az istenkáromlás fogalmát. De ez... teljes őszinteséggel elvigyorodok és már mutatóban is vannak az izmaim. Vagy legalábbis az, ami és amennyi van.
Ahhoz persze nyúlfasznyi izom kell, hogy padlóig nyomja a gázt és utána kiélvezzem a visongatást mellettem. Nem vagyok szívbajos. Még az sem hat meg, hogy végül megkapom, mennyire iszonyatosan imád és isteníti azt is, ahogy levegőt veszek. Kis híján meg is jegyzem neki... csakhogy jön az a megjegyzés, ami letörli a vigyort az arcomról és még a hangom is megváltoztatja.
Kínomban, abban a két és fél másodpercben még nyújtózni is kezdek ültömben. Aztán húzni kezdi az időt.
- Akkor tartsd meg a titkaid, strega - morgom oda, a kormányra csapva. Kifelé csended vagyok és egy szóval sem mondok többet, mint muszáj. De a fejemben hangzavar van. Tényleg belém bolondult a kisherceg? Ennek nem szabadott volna megtörténnie! Oké, annyira hülye nem vagyok, sejtettem, hogy túl sokáig húztam a dolgokat. De előbb jött azzal a gyáva apjával a dolog, aztán az anyja... nem hagyhattam magára!
Most viszont amúgy is egyedül van. Valahol.
- No, emeld ki a hátsód a kocsimból. Dolgom van - nem bunkó módon vetem oda, csak jönnek a szavak, miközben oda sem nézek.


Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#112TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 5 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

 Similar topics

-
» Derek Moretti
» Derek Osbourne
» Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?
» Sono qui solo per lui - Gloria & Derek
» Philly & Derek - Il sangue maledetto dei Moretti...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér - alternatív valóságok ∷ :: emlékek-