♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Scarlett Saylor Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Ma 6:40 pm-kor

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Scarlett Saylor Icon_minitimeby Leon Williams Kedd Ápr. 23, 2024 9:39 pm

» Leon Williams
Scarlett Saylor Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Scarlett Saylor Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Scarlett Saylor Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Scarlett Saylor Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Scarlett Saylor Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Scarlett Saylor Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
Scarlett Saylor Vote_lcapScarlett Saylor Voting_barScarlett Saylor Vote_rcap 
Derek Moretti
Scarlett Saylor Vote_lcapScarlett Saylor Voting_barScarlett Saylor Vote_rcap 
Leon Williams
Scarlett Saylor Vote_lcapScarlett Saylor Voting_barScarlett Saylor Vote_rcap 
Alessandra Clark
Scarlett Saylor Vote_lcapScarlett Saylor Voting_barScarlett Saylor Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Scarlett Saylor

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Scarlett Saylor

Scarlett Saylor

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 15

#1TémanyitásTárgy: Scarlett Saylor   Scarlett Saylor Icon_minitimeHétf. Jan. 23, 2017 8:09 pm

Scarlett Saylor
Tallahassee, Florida
1999. május 27.
17
Modell
Stars and Celebs
Lily-Rose Melody Depp

   
Amit jó ha tudunk...

       
  • Igyekszik, rendes, becsületes lenni, de ez nem mindig sikerül. Kivéve persze, ha a családról és leginkább ikertestvéréről Philipről van szó.
    Másokkal néha aljas kis döggé tud változni...De hát ő egy királylány...Egyébként meg ilyen a modellszakkma.
       
  • Akik nem ismerik igazán joggal mondhatják, hogy egy idegesítő, hisztis liba. Akik már közelebbről megismerik, "összetett személyiségnek" titulálják. Mert tud kedves és aranyos is lenni és nem csak saját érdekből. De hogy mi alapján dönti el, kivel hogy viselkedik, melyik arcát mutatja az rejtély.
       
  • 160-163 centis barna szemű szőke kis fúria, ki a lelked is szétfúrja. Törékeny alkatához döbbenetesnek hat a viselkedése. Lehet, hogy ezzel a sokk-kombóval öl? XD
       
  • Szeret: Vegetáriánus kaják, Jessie és Jordan a két pomerániai, dizájner cuccok,elegáns emberek, rivaldafény, kóla, smink, utazás egzotikus helyekre.....ööö...ja és a bátyám Philip, akivel ikrek vagyunk

  • Nem szeret: Hús, de főleg a steak../brrr../ Stílustalan vagy ízléstelen emberek, drog, túl sok alkohol, hörgős metál és rockzene, öregség,....

   
Ha van még mit mondanod...

  Fények...Vakuvillogás, éljenzés..taps..Gyönyörű ötéves kislány mosolyog és integet a színpadon, fején óriási korona, arcát vastag sminkréteg teszi babaszerűvé. Őt mégsem zavarja, sőt mintha tetszene neki ez az egész felhajtás.
A többi kislány már fáradt, némelyik sír is, vagy egyszerűen elaludt anyja ölében.
Scarlett Saylor azonban fürdik a sikerben. Hároméves kora óta viszik szépségversenyre a szülei.
Először csak játéknak gondolták, "nosza kipróbáljuk ezt is"-alapon. De ráfáztak, mert a kis Scarlettnek tetszett a dolog, két évvel debütálása után pedig megnyerte a legnagyobb koronát.
És ez csak a kezdet volt. Scarlett tarolt, mint a forgószél és hamarosan olyan lett mint egy miniatűr felnőtt. Mindenről határozott elképzelése, véleménye volt.

A vakuk még mindig villognak, de már egy kamaszlány mosolyog és pózol a fotósoknak.
Magazinok tucatjaiban szerepel, vagy a kifutón bizonyítja, hogy az ovis korból kinőve is van keresnivalója a rivaldafényben.

Hello, Scarlett vagyok, de a családnak és barátoknak csak Scar.
Na mit szólsz, felnőttem! De még mindig jó vagyok, sőt egyre jobb.
A koronáimat már csak a szüleim nézegeti napi szinten áhítattal. Engem a jelen érdekel igazán.
Azt mondod, lehetnék kedvesebb is? Tudok az lenni. Az öcsémet soha nem bántanám. Tőle a kritikát is elfogadom. Ikrek vagyunk...Egy lélek két test.
A szüleink? Szerintem jó fejek, bár többen gyanusítják őket azzal, hogy belőlem élnek.
Na de igazán! Egy belsőépítész apa és egy újságíró anya malacperselynek használná a lányát?
Én nem hiszek ebben...Szeretem a családomat, fontosak nekem.

Oh, ha még itt vagy, súgok egy sötét titkot...Sajna már nem vagyok szűz....
Úgy másfél éve történt...Kicsit elszaladt velem a ló a bemutató utáni partin. Fogalmam sincs hogy ihattam annyit...De mindegy most már. Magára az aktusra nem emlékszem és szerintem Shane az elkövető sem.
Nem haragszom rá, részegek voltunk...amúgy meg jó srác...Úgy értem, kedves, vicces és havernak is fantasztikus. Amúgy 25 éves.
Jó, tudom, a nagy korkülönbség...De mint mondtam, egyszeri alkalom volt és az is részegen. Azóta, ha tehetem nem iszom alkoholt. És nem is voltam más fiúkkal.  Amúgy meg....A korombeli fiúkkal nemigen tudok mit kezdeni. Csak a szájuk nagy, de ha az ember kész tények elé állítja őket, laposabbak mint a teveszar...Már elnézést...
Ezt a tevés dolgot amúgy az öcsém mondogatja. Ő is egy vicces srác, néha szoktunk együtt szerepelni.
Remélem neki nagyobb szerencséje lesz a kapcsolatok terén.


Azt hiszem nincs több mondanivalóm. Köszi, hogy meghallgattál!


   
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#2TémanyitásTárgy: Re: Scarlett Saylor   Scarlett Saylor Icon_minitimeSzomb. Jan. 28, 2017 11:54 pm

Elfogadva!

Miss "Kora(án)érett!


A világ egy veszélyes hely, nem mindenki hazudik aki ilyet mond Neked!
Talán sose voltál gyerek, de ez könnyen rányomhat egy bélyeget nemcsak a jövődre, a jelenedre is. A fények, a csillogás.. nagyszerű ígéretek, de azt soha ne feledd, nézz néha a föld felé is, mert a mocsok ugyanúgy ott ólálkodik körülötted. -.-

Vagy aki vagy, és leszel aki lehetsz, egy jótanácsot azért fogadj el tőlem:
kellenek a világra ilyen szöszkék is, deeeee... azért olvass utána az elődeidnek! Wink
Kár lenne egy ilyen gyönyörű kislányért.. Wink
(drogok, pia, tönkrement életek.. )

A pecsét a Tiéd, a kislány nekem tetszik! Smile Sajnos az ilyen kis nagyszájú hölgyek sorsa sokszor kőbe van vésve, de reméljük a sors Neked mást rendel.
Szabad a gazda.. no meg az utad is, irány Vegas, és vesd bele magad a sűrűjébe, lássuk, melyik végét halászod ki! Wink



A foglalásod szokás szerint intézem! Wink
Vissza az elejére Go down
 

Scarlett Saylor

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Karakter ügyek ∷ :: karakteralkotás :: Elfogadott karakterek :: Old-timers-