♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
George Andrew Goodwin Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Ma 12:30 pm-kor

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
George Andrew Goodwin Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

» Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő
George Andrew Goodwin Icon_minitimeby Arnold Dovahkin Hétf. Márc. 18, 2024 8:14 am

» Gloria & Robbie - Fucking millenials...?
George Andrew Goodwin Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Vas. Márc. 17, 2024 6:39 am

» Welcome to the Sundown Club
George Andrew Goodwin Icon_minitimeby Alexander Holmes Szomb. Feb. 17, 2024 10:32 am

» Vinnie's Night
George Andrew Goodwin Icon_minitimeby Vincent Morris Belvedere Kedd Feb. 13, 2024 1:02 pm

» Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?
George Andrew Goodwin Icon_minitimeby Derek Moretti Kedd Feb. 13, 2024 12:12 pm

» P.S.: Some things are worth the trouble
George Andrew Goodwin Icon_minitimeby Benjamin Alexander Sawyer Hétf. Feb. 12, 2024 7:36 pm

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
George Andrew Goodwin Vote_lcapGeorge Andrew Goodwin Voting_barGeorge Andrew Goodwin Vote_rcap 
Derek Moretti
George Andrew Goodwin Vote_lcapGeorge Andrew Goodwin Voting_barGeorge Andrew Goodwin Vote_rcap 
Robert Holmes
George Andrew Goodwin Vote_lcapGeorge Andrew Goodwin Voting_barGeorge Andrew Goodwin Vote_rcap 
Arnold Dovahkin
George Andrew Goodwin Vote_lcapGeorge Andrew Goodwin Voting_barGeorge Andrew Goodwin Vote_rcap 
Kylie Alexis Hanson
George Andrew Goodwin Vote_lcapGeorge Andrew Goodwin Voting_barGeorge Andrew Goodwin Vote_rcap 
Admin
George Andrew Goodwin Vote_lcapGeorge Andrew Goodwin Voting_barGeorge Andrew Goodwin Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 George Andrew Goodwin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

George Andrew Goodwin

George Andrew Goodwin

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : kisstílű díler
Location : LV
Posts : 108

#1TémanyitásTárgy: George Andrew Goodwin   George Andrew Goodwin Icon_minitimeCsüt. Jan. 21, 2016 12:24 am

George Andrew Goodwin
Indiana Springs, USA
1981. március ?
38
dealer, ingyenélő
Criminals
colin farrell

Amit jó ha tudunk...

◆ Tulajdonságok:
Kiszámíthatatlan... Igen, ez így van. Néha még én magam se tudom mit-miért teszek. Nem érdekelsz te, vagy mások. Hogy ki mit gondol, ha egyszerűen az esik jól, megteszem. Ha épp szarrá kell vernem a kocsidat, akkor arra számíts hogy csak egy roncs marad belőle. Ha a házadhoz támad kedvem, felgyújtani csak mert jó hecc, akkor már tárcsázhatod is a 911-et. Hogy miért? Mert egyszerűen ez esik.. JÓL! Szarom le az életet! Utálom az életet... Utállak téged, mert neked jobb mint nekem! Ki vagy te!!? Egy SENKI!! Egy sokkal nagyobb senki mint én vagyok, csak neked egyszerűen minden megadatott. Ezért is élek egyedül. Úgy a legjobb nekem. Úgy legalább senki nem baszogat...

◆ Külső:
Nézz csak rám! Hogy szakadt vagyok? Lehet. Nem igénylem az úri igényű kikent-kifent nagypofájú ribiket, max egy durva menetre, de aztán takarodjon előlem. Ez vagyok. Kell-nem kell! Nem fogok sírva fakadni, csak mert leköpsz vagy nem jön be a fejem. A pofám olyan amilyen, anyámtól kaptam, ő meg ki tudja hány geciből gyúrta össze. De nem érdekel.. Leszophatod az egész életem!

◆ egyebek:
- Egy Sebhelyes Frank gúnynevű elosztó kisstílű dílere
- Szabadidejében, - amiből rohadt sok van neki - graffitiket festeget, a képességeit egész.. művészire fejlesztette, mégsem áll szándékában bármihez is kezdeni vele
- Folyton az utcán lóg, néha klubbokban, ahol az elosztó rendesen tejel, néha felszed egy-két luvnyát, igénytelen, habár ő is harap a pipihúsra
- Egy kivénhedt raktárlakásban lakik. Egy kanapé.. egy ágy, a hűtő a söröknek és téglákból összerakott dohányzóasztal. Kell ennél több..??
Ha van még mit mondanod...

Engem akarsz megfejteni? Ehhez egyetlen szót kell ismerned: Káosz!

Tudod milyen érzés, valamikor reggel, egy mocskos sikátorban ébredni, ahogy a fejed tövig merül egy retkes pocsolyába gyűrve.. a hányásodban fekszel.. bűzlesz, és fogalmad sincs, róla mi történt tegnap, hogy kerültél ide, vagy hogy egyáltalán mégis mi a pöcsöt keresel itt!?? Tudod milyen érzés két nővel az ágyadban, amikor azt se tudod már melyiket hol szedted fel, és az egyik már bőven túl van az ötvenen, a másik meg olyan ronda, hogy ha a sötétben jönne szembe veled, tökös vagy, de messzire futnál!? Vagy épp bekerülni egy banda kereszttüzébe.. csak azért, mert épp akkor te pont ott fújtad a falat, aztán a golyók csak úgy repkednek, te meg a földre vágva magad, próbálsz üvölteni, hogy: Te kurvára nem akarsz megdögleni! Nem így, és nem most, és különben is neked kurvára semmi közöd az egészhez!!?

Ennyi az életem. Ahogy az is amikor hirtelen valami elpattan a fejedben és egyszerűen úgy érzed megőrülsz! Nem tudod miért, de pusztítanod kell! Bármit! Ami csak a kezedbe kerül.. TÖRJÖN! Zúzd darabokra! Ahogy a legszívesebben darabokra törnéd a saját életed, de ahhoz mégis túl erős vagy, hogy azt mondd vége, és egy hamis imát elmormolva egy stukker dördüljön a fejedben...
Igen, káosz. Talán ez a legmegfelelőbb szó. Az élet rabja... A kokainé.. a whisky-é, a pusztításé és a céltalanságé. Hogy ezen nevelkedtem? Nem tudom. Ahhoz ismerni kéne milyen más bőrében élni. Másként. Realista vagyok. Annyi biztos. A fogd és vidd híve! Az Amiért megdolgoztál, az jár neked, amiért meg nem, azt vedd el! parancsolatok követője. Agresszív? Egyesek szerint. Hogy van rá okom? Ez sose számított. Nem érdekel ki mit gondol, vagyok aki vagyok, élek, és ide a rozsdás bökőt nekem!
Persze vannak jobb napok. Amikor nem hív olyan erősen a kokain istene, akkor festek. Benn a lakásban, a falat, vagy épp kinn ahol van egy mocskos falfelület és ott fújom fel a műveimet. Graffiti... Azt mondják művészet. Én csak azt mondom én vagyok. Mindaz ami vagyok, ott virít a falon. Belőlem jön. Aztán van hogy tönkreteszem. Egy más hangulat, más gondolatok és az egészet darabokra töröm, vagy tépkedem.
Egy raktárban lakom. Vagyis valami ház féle, még valamikor kártyán nyertem, de nem volt még.. időm felújítani. Az utóbbi 8 évben. De jó ez így. Csak azért hogy valahol eldőljek, aztán jön egy újabb nap, egy újabb.. kibaszott nap és én még mindig élek. De nem számít. Addig is élvezem...

Vissza az elejére Go down

Admin

admin
Admin

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Location : Vegas
Posts : 107

https://lasvegas.hungarianforum.com
#2TémanyitásTárgy: Re: George Andrew Goodwin   George Andrew Goodwin Icon_minitimeCsüt. Jan. 21, 2016 10:58 am

Elfogadva!

Hellóóó Gé, avagy Mr. Utálomazéletetésszarokbeleazegészbe!
Ehm… Pofa kell ahhoz, amit Te művelsz. És én még Hector-on voltam kiakadva.  XD2  Hozzád képest a Hős ártatlan kislánykórus. Ettől függetlenül totál bejön ez a vérlázító modorú vadember-karakter, mert nagyon eltaláltad és helyén van a tag.
Foglalj kérlek avatárt, és húzhatsz tombolni! Wink
Vissza az elejére Go down
 

George Andrew Goodwin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» George A. Goodwin - Raktárlakás és egyéb hülyeségek...
» Andrew Blackburn
» George & Keegan - Az áru és az Angyal...
» rave in the grave. George & Keegan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Karakter ügyek ∷ :: karakteralkotás :: Elfogadott karakterek :: Criminals-