♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Dexter O'Hara Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Dexter O'Hara Icon_minitimeby Derek Moretti Hétf. Ápr. 29, 2024 8:15 am

» Leon Williams
Dexter O'Hara Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Dexter O'Hara Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Dexter O'Hara Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Dexter O'Hara Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Dexter O'Hara Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Dexter O'Hara Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Alessandra Clark
Dexter O'Hara Vote_lcapDexter O'Hara Voting_barDexter O'Hara Vote_rcap 
Leon Williams
Dexter O'Hara Vote_lcapDexter O'Hara Voting_barDexter O'Hara Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Dexter O'Hara

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Dexter O'Hara

Dexter O'Hara

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Cápa a cápák között
Location : Las Vegas
Posts : 56

https://www.poet.hu/tag/Lonely_Wolf
#1TémanyitásTárgy: Dexter O'Hara   Dexter O'Hara Icon_minitimeKedd Nov. 03, 2020 5:55 pm

Dexter O'Hara
Perth, Ausztrália
1994. január 1.
26
Maffia
Just one guy

Amit jó ha tudunk...

Nem árt szem előtt, - mert alatta tartani már egészségre is káros lehet - hogy a jelleme kívülről és látszólag nagyon gyakran hat kaotikusnak és azt a látszatot kelti, hogy nincs benne semmiféle logika és rendszer: de ez tévedés. Nagyon is van, de ezt nem szokta senkinek sem az orrára kötni. Inkább felköt másokat, ha úgy van.
Saját maga által és önmaga számára felállított rendszer szövi át a mindennapját éppúgy, mint a gondolatait. Mondhatni bátran, hogy semmi sem szent a számára, ami igaz is, valahol. Vagy mégsem?

A személyisége alapvetően stabil, de ha hagyja magát sodródni, akkor rendkívül impulzív jegyeket képes megvillantani és felsorakoztatni. Alapvetően határozott és alapos, de ugyanezzel a mozdulattal dobja sutba az egészet, ha elkapja a "gépszíj", ha úgy van. És általában úgy van.

A külső megjelenésben fontos számára az, hogy jól nézzen ki, bármi is viseljen, de azt az elvet vallja, hogy a divat szolgálja őt és nem fordítva. Szereti a színpadias belépőket és az ehhez tartozó sallangokat, mind külcsinben, mind pedig stílusban. De ebben (sem) mondhatni vaskalaposnak, mert ha kedve van, utolsó hippi és csöves ruhát is simán magára aggat és nyakába veszi mellé a várost.

A szeret/nem szeret bármennyire is tág fogalom alapvetően, számára ez rendkívül szűk keresztmetszetben világlik meg.
Csakis önmagát szereti ebben a pillanatban, bár nagyon távoli - kb mint az Alfa Centauri csillagkép - jövőképben mintha megcsillant volna/talán/esetleg valaki, akinek van valamire esélye. Ez még a jövő zenéje és kb olyan távoli is, mint fentebb említve volt vala.
A nem szeret kategória pedig viszonylag egyszerű: senkit sem szeret önmagán kívül. Nem gyűlöl senkit sem - ha mégis, akkor sem sokáig létezik az illető ahhoz, hogy sokáig magáénak érezhesse eme kitüntetett figyelmet - de nem is állnak közel hozzá.

Amikor arra gondolunk, hogy mit jelent számára a család és a barátok, ilyenkor élből és gondolkodás nélkül válaszolja, hogy semmit sem.
Az egyéb állatfajba pedig mindenki beletartozik az ő fogalomkörében, aki nem esik egy kategóriába a szeretett személyekkel.

Ha arra gondol, hogy mik lehetnének életének legfontosabb pontjai, akkor életének minden egyes perce ezt a rangot kapná meg, hiszen mivel saját létezésének csúcsán önmaga áll, mindenki más pedig ez alatt, így nincs is olyan pillanat, ami ki lehetne emelni az összes közül anélkül, hogy összeset ki ne emelné.

De, ha mégis kellene kiemelni egy pillanatot, egy amolyan "hűdemegabrutális" pillanatot, akkor mégis lenne egy, a millióból.
Az a nap is ugyanúgy indult, mint egy átlagos nap:a reggeli ébredés 2 luxusprosti között, kómásan tántorogva felszippantani egy fél csíknyi hernyót, csak az íze miatt. Majd egy jó erős arabian fekete kávé, megfelelően ízesítve, miközben ezt kortyologatva meghallgatja a fontosabb történéseket, illetve ha kell, kiadja a szükséges módosításokat.
Szóval a fekete mellé azonban jött egy feketeleves jellegű hír is: egy mindenlében kanál család megkaparintott egy létfontosságúnak tűnő kokainültetvényt az orra elől, pedig már ő is kinézte a helyet magának.
Azonban, habár cápa a cápák között, mégis...ők még komoly vérveszteséggel járó dinasztia ahhoz, hogy csak úgy kitépje a torkukat, hogy aztán a seggükbe helyezze át a normál biológiai sorrendet.
Kell, hogy legyen valami más megoldás. Kell, hogy legyen valami mód rá, hogy megfingassa ezeket a pöcstöpörtyűket.
Tény, ez nem az első eset már, hogy ez a név kellemetlen hírekkel társulva érkezett elé, ám ettől még minden alkalommal ökölbe szorul a keze. Már egy ideje ráállított egy csapatot, hogy találjanak valamit, bármit, amivel meg tudná fogni őket.
A reggeli kávé után némi edzés következett, zenehallgatással, egyedül. Elvégre, a szellem mellett a testet is edzeni kell néha, amellett, hogy hódolunk az élvezeteknek.
Amikor ezzel is végzett, jött egy hír, amitől elégedettség járta át: találtak a hírszerzői valamit, pontosabban mondva valakit, akivel feltörölheti a padlót azzal az undok bandával.
Valakit, akit bár félreállítottak és jól elrejtettek a külvilág elől, ám ettől még jogilag mégis minden felett ő rendelkezik. Csak épp ezen jogok vannak megcakkozva kissé és pillanatnyilag. De ettől még valós.
Egy fiatal nő, egy diliházban. Valamint egy rejtett bejegyzés egy végrendeletből, melyben minden hatalom ennek a nő kezében összpontosulna, ha épp a rokonság nem állította volna félre elmeállapotára hivatkozva és dugta volna el egy isten hátamögötti elmegyógyintézetbe.

Nem telt el sok gondolkodás, máris készen volt a fejében a terv, amivel akár 2 legyen is üthet egy csapásra, ha úgy van, sőt! Akár még többet is, de ez majd kiforogja magát.
Máris kiadta az ukászt az alvilági körökben: busás jutalom illeti az/azokat, akik elé hozzák a lányt; ÉLVE és SÉRTETLENÜL!
Az anyagiak nem akadály.
Nem telt bele sok idő, már el is indult a verseny a lányért, a felszín alatt. A kérdés már csak az idő, hogy ki, mikor fogja elérni és elhozni neki.
Utána pedig...majd átkapcsol a következő fokozatra, egy másik történetben. Wink

Ha van még mit mondanod...

Most arra gondolsz, hogy vajon ki is ez a jóképű élőlény, akit most az utadba sodort a számodra épp úgy kiszámíthatatlan végzet, mintsem az, hogy megértsd a dolgok között ok-okozat összefüggést. Talán felrémlik, hogy valahol hallottad már azt, hogy minden láncolat végén egy döntés áll, felülbírálva azt a szabadelvű hullámot, hogy a döntés szabadsága mindenkinek elérhető.
De ez csak a gyengék takarója a világ valódi hatalmasaival szemben, aminek sem így, sem pedig úgy nincs értelme.
És ez volt az a döntés a lánc legvégén, amikor elvágta az apjának a torkát, majd pedig sorban a többiekét, akikkel közös véren osztozott a családi vacsoránál. Lényegében minden közös volt: a név, a vér, a vacsora és a finom italok, egyet kivéve. Ő előtte bevette a paralizis elleni ellenmérget, amit a többiek nem. Így a vacsora végére a családi létszám alaposan lecsökkent, a potenciális ellenfelek száma pedig nulla felé konvergál azóta. A hatalom egy az egyben az ő kezében összpontosul azóta. Néha könnyűnek, néha tehernek érzi, de ettől még el nem engedné a világért sem. Ha már ebben nőtt fel és a családi örökség részét képezi, élni akar és fog vele. Mert így döntött és mert megteheti.Semmitől sem retten vissza, ha el akarja érni.

Szóval jó tanács, ha véletlenül az utatok keresztezi az övéjét: légy roppantul hasznos és nélkülözhetetlen, vagy olvadj bele annyira szürkén a tömegbe, amennyire csak lehet, hogy ne jelenj meg az "elpusztítandó" radaron.
Elvégre jobb a polcon heverni, élve, mintsem összetörve valamelyik sikátor mocskos talaján.
Gondold át, amíg megteheted.
Tikk-takk, az időd ketyeg.

_________________

Csak egy kérdésem lenne még...az éhes nyúl mekkorát ugrik?

Vissza az elejére Go down

Dexter O'Hara

Dexter O'Hara

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Cápa a cápák között
Location : Las Vegas
Posts : 56

https://www.poet.hu/tag/Lonely_Wolf
#2TémanyitásTárgy: Re: Dexter O'Hara   Dexter O'Hara Icon_minitimeSzer. Nov. 04, 2020 9:55 am

Nem emlékszem.

Egyetlen egy kósza és elbagatelizált pillanatra meredtem magam elé, majd gyorsan körülnéztem, hogy hol is vagyok. Annyira magával ragadták a figyelmem a szárnyas pegazusokként száguldó gondolataim fáradt elmém mezsgyéjén, hogy teljesen kiszakadtam az idő folyamából. Testem, mint előre megírt program rendesen és szabályosan futó algoritmusai, meghatározott és biztonságos ütemben menetelt a rutin által kijárt utakon. Oda sem kellett figyelni, mégis minden fűszál rendüléséből pontosan tudta, hogy hol is van. A gond ezzel mindössze egyetlen egy volt: ÉN nem tudtam, hogy hol vagyok. Ám mégis, ebben nem ez volt a legrosszabb: hanem az, hogy KI vagyok...?
A reflexek által megszokott kényszerből, mintsem a tényleges inger által kiváltott mozdulatsor ihlette volna, ahogyan a szemeim elé emeltem ellenző gyanánt a kezem. Lépteim monoton, mégis puhán érintették a felhők bodros fürtjeit, ahogyan sétáltam a naplementével szemben. Amikor ráeszméltem, hogy mi történik, oly nyugodt lettem. Nem zavart semmi sem. Nem jutottak eszembe üres frázisok. Csak lustán leengedtem, majd zsebre tettem a szemem elé tett kezem, míg a másikat szabadon engedtem magam mellett és csak néztem. Követtem ráérősen, ahogyan a nap és a sugarai lassan, mégis pontról pontra buknak alá a horizonton, és a fénypászmák prizmái szanaszét törnek egy-egy ponton és repülnek szerteszéjjel. Ígéző a pillanat. Hagyom, hogy belém égjen, míg végül teljesen lemegy a nap. Helyére pedig, vagy még pontosabban, a fénye által elnyomott, végtelen pöttyök óceánja terült el köröskörül. Én pedig, folytattam a sétát tovább.

Nem akartam gondolni semmire sem. Úgy voltam vele, hogy csak lenni szeretnék. Befogadni az összes ingert, amit csak kapni lehet és úgy, ahogyan érkezik. Nem szorítani keretek közé, nem aggatni rá semmiféle cimkét. Nem akartam eltenni a fiókba.

Majd, ahogyan az idő telt és hömpölygött némán, az eszmélet újabb ingerre irányította a figyelmem: hogy már nem sétálok a felhők felett. Suhanok, repülök. Észrevetlenül, csendesen, mint a gondolat maga. Futó mosoly futott át az ajkamon egy kósza pillanatig, hogy eme csillagáradat közepette én sem vagyok más, mint egy eltévedt gondolat. Csakis ezért lehetséges mindez.
Meglehet?
Igen.



És ezen a ponton, amikor a rideg, mégis kegyetlenül őszinte logika rávilágított a tényre, azonnal valósságá is anyagiasult az érzékszervek által felfogott, receptorok által leadott és felfogott ingerek segítségével: ismét eszméletemnél vagyok.
Zsebredugott kézzel baktatok a félhomályos, helyenként kiégett lámpák alatt valahová. Sután felnézek az égre, ahonnan a távoli csillagok fényei hunyorognak vissza rám. Lustán felemelem a bal kezem, majd a mutató és hüvelykujjam egymás mellé állítva, a homlokomtól oldalirányba egy képzeletbeli tisztelgetést vetek egy laza mozdulattal feléjük: látlak ám benneteket zsiványok!
Rájöttem, hogy pontosan hol vagyok, ami bár sokat nem segített semmin sem, de mégis, megadta egy ki nem mondott kérdésemre a választ. Ami által persze újabbakat vetett fel, de mindez abban a pillanatban nem érdekelt. Miért is kellett volna? Miért bonyolítottam volna a túl?
Folytattam a sétám, gondtalanul és egyben mégis céltalanul. Mert nem volt lényeges, hogy hová is tartok. Talán maga az út az?
Talán. Meglehet. Esetleg.
Már egy padon ülök. Enyhén, mégis kényelmesen szétterpesztkedve, karjaim széjjelvetve a támlán. Lelki szemeim előtt, ahogyan "visszapörgetem" a pillanatba ragadva, hogy honnan, hogyan és hová jutottam el, az körülbelül olyan érzés, mint amikor a filmeken felgyorsítva mutatják az idő múlását. Az idő körbejár, a fények pedig váltakozó intenzitással váltakoznak, de sosem alszanak el. Valaki mindig ébren van, mindig tart valahonnan valahová. Pont, mint az élet. Vagy az idő. A létezés?
Elmosolyodom.
Elkacérkodom a gondolattal, hogy elővegyem a mobiltelefonom és csak úgy, a megszokottság hatalmától késztetve, megnézzem az időt. Aminek mégsem lenne semmi, de tényleg semmi értelme. Hiszen, min is változtatna, ha tudnám, hogy akkor éppen mennyi az aktuális, helynek megfelelő idő?
Semmin. És nem is igazán érdekelne. Este van, csillagok, holdfény. És szeretném hozzátenni, hogy csend. De ez nem így van.
Bár a parkban mások is lézengenek, viszonylag csendesebb hangot ütnek meg. Sutyorognak halkan, vagy épp összebújva duruzsolnak, édes semmiségeket ecsetelve az elcsattanó nyálcsere közepette. Nincs ezzel semmi gond, ez az élet rendje, plusz kellően távol is vannak, hogy ne zavarjam az intimitásukat, valamint ők sem a merengésemet.

Ám, ami elgondolkodtatna akkor és ott az az, hogy a város sem alszik. Soha. Hallom, hogy az autók hangját, ahogyan suhannak, csikorogva fékeznek, és ezt követően emberek által kiadott bábeli hangzavar és indulatkezelés levezetése zajlik mindenfelé dudáló eszközök bevonásával (is), vagy épp a szél szárnyán felém suhan egy-egy eltévedt hangfoszlány a házaikban élő, de még nem alvó emberek beszélgetéséből, vitájából, vagy még sorolhatnánk.
Mindez, mégsem zavar.
Ez nem más, mint az élet, pontosabban: a város szívverése. És a hasonlat jogos. Mert amint ez elhalna, a város is kihalna a testtel, mint amiben a szív nem dobog többé.
Ám jelenleg ez a veszély nem fenyeget, semmiféle értelemben.
Nem számolom mennyi idő telik el, csak lehúnyt szemmel élvezem a végtelenbe nyújtott pillanatot, majd valahonnan, valamilyen nyelven egy mondat csapja meg a fülem.
"Isten az égben."
Arcomra egy széles mosoly ül, kinyitom a szemem. Eleget ücsörögtem. Feltöltődtem. Ideje ismét útra kelnem. De még mielőtt megteszem, gondolatban küldök egy pajkos kacsintást annak, akitől elhangzott a mondat.
- Ha te mondod.

Majd éppen úgy, ahogyan érkeztem: észrevétlen, némán és nyomtalanul haladok tovább.

_________________

Csak egy kérdésem lenne még...az éhes nyúl mekkorát ugrik?

Vissza az elejére Go down

Amy Lynn Cooper

admin
Amy Lynn Cooper

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : Csokis süti kandírozott naranccsal.
Location : Wonderland
Posts : 277

#3TémanyitásTárgy: Re: Dexter O'Hara   Dexter O'Hara Icon_minitimeSzer. Nov. 04, 2020 4:10 pm

Elfogadva!

Hát akkor immár 'hivatalosan' is.... Üdv vegasban Mr_X! Wink

Noss, nem mondom, már a chat és provik alapján is nagyon szimpi voltál, de az ET-t is sikerült odatenni. Very Happy Általában nem mondok ilyet, mert a legtöbb user még hajlamos és megsértődik, de talááán neked szabad (?).. Jó egy rendes szociopatát látni végre az oldalon. Very Happy
No nem mondom, nem szívesen futnék össze vele egy sötét sikátorban naplemente után... de talán erre nem is lesz szükség.  *.*

Mindenesetre jóóóó, hogy itt vagy, állatira bírom a stílusod és fogalmazásmódod és mindig öröm, ha valaki egy keresettet alkot meg, szóval nem ragozom tovább, hamár ilyen csecse mód ide toltad a popsid részemről semmi akadálya, hogy rásüssük a jól megérdemelt bélyeget!  sunyi

A technikai hátteret intézem én (avifoglalás, kereső módosítás Foglaltra hurrá ), szóval íme a várva várt lehetőség! Megejtheted azt a fejest Vegas sűrűjébe! Wink Csak aztán vissza ne fejeljen....  bravó
Vissza az elejére Go down

Dexter O'Hara

Dexter O'Hara

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Cápa a cápák között
Location : Las Vegas
Posts : 56

https://www.poet.hu/tag/Lonely_Wolf
#4TémanyitásTárgy: Re: Dexter O'Hara   Dexter O'Hara Icon_minitimeSzer. Nov. 04, 2020 5:35 pm

Amy Lynn Cooper írta:

No nem mondom, nem szívesen futnék össze vele egy sötét sikátorban naplemente után... de talán erre nem is lesz szükség.  *.*

Nem-e? Én erre nem vennék mérget, ahogyan mondani szokták a régi öregek..hogy is? Melyik ujjamat harapjam el, mert mindegyik fáj?
Majd meglátjuk még ezt. Razz

Aztán bele is vetem magam minden is, és ne feledd, Te is ígértél itt mindenféle dolgokat, szóval szavad ne feledd, hogy most már lerángattam láncaim.
Ahogyan majd megszokjátok: Mutasd, hogy mit tudsz. Very Happy

(És köszönöm szépen a háttérmunkálat, köszi-puszi, majd jövök eggyel. Nem felejtem el.)

U.i: A pecsétet csak finoman, azt mondtad ügyes a kezed, ne pocsékolj össze. Very Happy Razz

_________________

Csak egy kérdésem lenne még...az éhes nyúl mekkorát ugrik?

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#5TémanyitásTárgy: Re: Dexter O'Hara   Dexter O'Hara Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Dexter O'Hara

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Karakter ügyek ∷ :: karakteralkotás :: Elfogadott karakterek :: Old-timers-