HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦
Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.

Admin hírek

2017.10.30.
Minnt a befőttek...
Részletek helyben.

2017.08.16.
Új idők, új lépések... Új emberünkért KATT! ;) :)

2017.08.11.
Ha Új vagy, vagy Osztódással szaporodsz, katt IDE! :)

2017.05.03.
KÖSZI-KÖSZI, örök HÁLA! :)
Mert nem vagyunk HÁLÁTLANOK!(klikk) :)

2017.01.25.
Mert megújulni KELLL! ;) Részleteket ITT.. találtok.

2016.11.02.
Jfyi - biztonsági mentegetőzés. ;) klikk :D
Amy

2016.09.05.
És ELHISZITEK!?? :D
Nemcsak hogy végre elkészültünk, de ÚJ.. embert is köszönthetünk soraink között! ;)
NYITÁÁÁÁÁÁÁÁÁS!!! :D

Részleteket ITT... találtok! ;)

2016.07.15.
RÁTOK van szükségünk!!! Részleteket ITT.. találtok. ;)

2016.05.20.
Éééééés vannak már unaloműző játékaink is! ;)
Let's play! ;)
Amy

2016.04.11.
A mai naptól "Média" részlegünk is megkezdte a működést, használjátok egészséggel! :)

Bővebb információért ->> KATT..

2016.04.04.
Csini, friss és ropogós új dizájn ;)
Amy

Egy kis kiegészítésért.. ->> KATT..

hangulat
♦ ♦ ♦
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

a város
Latest topics
» Meglepetés(vendég)-visszavág..
by October Soininen Yesterday at 6:54 pm

» Can't stand the silence
by Raina Maddox Yesterday at 6:43 pm

» Danny & Danielle - LA útjain
by Danielle C. Portland Yesterday at 6:26 pm

» Muy problema, mein Führer?
by Frederico Ajola Fuentes Yesterday at 6:05 pm

» Pozitív végkifejlet
by Grace Reed Yesterday at 6:02 pm

» Műsoron a kávé
by Gloria "Sapphire" Salinas Yesterday at 5:31 pm

» Zenedoboz...
by Ville Deadman Wallow Yesterday at 12:20 pm

» Fire Dancers
by Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Nov. 23, 2017 5:10 pm

Weather

walkin’ in

♦ ♦ ♦

Top posters
Ville Deadman Wallow

October Soininen

Elizabeth Jensen

Don Heckley

Danielle C. Portland

Gabriel Sadik

Johanna M. Riley

Vincent Morris Belvedere

Amy Lynn Cooper

Nick Lane

just write
Vegas FM
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (24 fő) Kedd Márc. 28, 2017 9:57 pm-kor volt itt.
Just feel it..

♣ ♣ ♣

Come back soon
♦ ♦ ♦

Drága Vendég!
Köszönjük hogy voltál.. hogy vagy, és gyere is vissza minél hamarabb!

Találkozunk méég! ;)

Share | .

Koraesti kiruccanás a sivatagba / Felicity+Gabriel /

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet

Felicity Jane Howard

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Location : Las Vegas - A többiek azt hiszik valahol Tibetben :P

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Koraesti kiruccanás a sivatagba / Felicity+Gabriel /   Vas. Ápr. 17, 2016 7:23 pm

Eltelt a bűvös első hét Las Vegasban.
Nem mondom, hogy tökéletesen jól vagyok és szeretek mindenkit, de azért...hm..igen, valamelyest már jobb.
Ha nem is a legjobb de egy puccos szállodában lakom, az első két nap a szobámba kértem a kaját. Egész nap smink nélkül, köntösben lófráltam a szobában.
Aztán ez elmúlt és előbújtam. Elindultam városnéző túrára, engedtem a félkarú rabló csábításának.
Ja és szert tettem egy kocsira.

Igen, egy jókora dög. Kis csaj nagy járgány!

Egy nap úgy döntöttem, a sivatag felé is "megsétáltatom" új kedvencemet.
Persze, csak úgy a magam módján. Az nem is én lennék, aki túlélő túrát szervez magának, elhagyva a fényt és a zajt és nyomás a nagy semmibe.
Amikor a délután már lassacskán az este felé kúszott elindultam. Mivel alapból nem vagyok bátor /oké, beszari vagyok/ vittem vizet és kaját és egy bőrdzsekit...Meg néhány egyéb apróságot.

Igazából lövésem sincs miért készültem úgy mint aki egy hetet akar túlélni a sivatagban. Nyilván van olyan aki többet várt volna egy rockerbigétől...Bocsánat, ex-rockerbige.
Soha többé nem akarok zenével foglalkozni. Vannak elegen akik jobban csinálják és az utánpótlás sem akadozik.
Ezentúl majd csak hallgatom a zenét...

Ülök a kocsiban és nézem a nagy semmit. Mögöttem nem messze az út, előttem meg a sivatag.
Pár perc után kiszállok és elindulok gyalog. No nem túl messzire. Még jó hogy a sors hamar elém vetett egy sziklát amire leülhetek.
Előkotrom a cigit és az öngyújtót.
A fényben megcsillan a jegygyűrűm. Fene tudja miért, de még nem vettem le. A házasságomnak totál vége, de az egyszerű aranykarika marad. Talán örökre.
Vissza az elejére Go down

Gabriel Sadik

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : szabadúszó

TémanyitásTárgy: Re: Koraesti kiruccanás a sivatagba / Felicity+Gabriel /   Hétf. Ápr. 18, 2016 12:20 am

A motornak támasztva a seggemet figyelem a messzire nyúló terepet. Nagyjából tudom hol kell bejönnie, és azt is tudom hogy már több mint 20 perce késik. - nézek rá az órámra a balomon és ja, nem tévedtem.
Ha egyszer csinálná csak azt amire kérem..

Továbbra is várok, nem tehetek mást. A telefonban letisztáztuk a részleteket, a nap lassan lemenőben, nekem meg nincs kedvem hogy rámmásszon egy skorpió, vagy épp teljes sötétben keressem a visszavezető utat.
Megint az órát nézem, de most már a telefonon.
Elengedhetetlen vágy tombol hogy újra tárcsázzam és rákérdezzek, először is hogy él e még, másodszor hogy hol a kurva anyjában van, amikor csak meglátom a messziben a porfelhőt.

- Na vééégre.. - könnyebbülök meg, az első jel hogy még nem lövette szét magát. MÉG(!)...

Egy büdös szót se szólok, még akkor sem amikor a kocsi lefékez előttem felverve a sivatag porát. Balra hegyek.. vagy inkább kisebb domboknak mondanám, nem érdekel, ami a biztos hogy kellemes árnyékot vet, ebben a délutáni kurva melegben.
Kinek van kedve szétfőzni az agyát...

Ajtó nyílik, aztán csapódik, én meg csak bámulom.
Nevilt.
Aki végre idemeresztette a seggét..

- Ittvagyok..! - tárja szét a két kezét aztán ejti is le. Lefogadtam volna hogy kurvára nem lesz partner benne.

- Azt látom. - szűröm egykedvűen és lassan ráveszem magam, fellököm a a motorról.

- Most mi a fasz van!?? Azt mondtad jöjjek ide! Hát ittvagyok..! - áll neki feljebb, de nem is lep meg a dolog, mindig ezt a módszert követte.

- Több mint 20 perc késéssel, de ittvagy. - nyugtázom. Ő meg megforgatja a szemeit.

- Oké.. oké! Ezt fejezzük be. Oké!? - emelem felé a kezemet, de hogy meggyőztem e..(?) - Most sokkal fontosabb dolog miatt akarok beszélni veled. - rövid a szünet - Ritáról van szó... - és itt jön a néma csönd. Felőlem, mert lefogadom hogy hápogni fog. És aztán nem is tévedtem.
Nagyot.

- Mert mi van vele!? - közömbös, de elég kevéssé hepciáskodó, ami számomra is meglepetés. De van itt még.. - Nem azt mondtad hogy lelépett!?? Valahova Atlantába vagy hova.. - enged le, és megkerülve engem most az ő segge teper meg a motoron.
Valami itt van, ez nem szokott ilyen lazán venni mindent..!
Pláne Ritát nem...

- De.. de.. - szaggatom - pont ezért hívtalak ide, mert.. - és itt jön a második szünidő, csakmeeert.. - Utánamegyek.- köpöm ki. Egyszerűen... tisztán.. és érthetően. Nem kertelek, nem kerítek köré fölös hullámokat, úgyis tudom mi lesz az ítélet, jobb előbb túllenni.

- Hogy mi'csinálsz!!?? - a szemei gúvadnak, máris a semmiben az előbbi lazaság. De nem válaszolok. Jól hallotta! Elhúzok Atlantába Rita után, nem mert a seggében lennének a bérgyilkosok, hanem egyszerűen mert ezt... AKAROM!

- Te tényleg tiszta hülye vagy!?? - na most jön az a hisztérikus hangnem. De ez még csak a kezdet. - Mi a szart akarsz te attól a tyúktól!?? Tudom hogy nagy volt a szerelem meg minden, hogy másodszor is sikerült berángatnia a mélybe, de azt hittem ezt már megbeszéltük! - és egyenesen bele a szemeimbe. Én meg csak figyelem.

- Meg. - válaszolom, de aztán követi még a szünetet - Akkor. De azóta a dolgok változtak. - magyarázom, de nem biztos hogy be akarom avatni a részletekbe, hogy minden.. apró és fontos mozzanatot megosztanék vele, elvégre nem az anyám, hanem a testvérem. "A".. testvérem. Nagy A-val. De ez nem jelenti azt hogy össze lennénk nőve.

- Mi változott!?? És amit megbeszéltünk!?? - lefogadom hogy számára ez sokkal lényegesebb - Rémlik még!?? Phoenix... Tucson.. Albuquerque..?? Mind mehet a levesbe, csak mert megint kitört rajtad a nyálas hősszerelmes sztájl!!?? - Na.. EZ.. az igazi Nevil! Ez az.. akit ismerek, és aki a testvérem, az az ember akinek minden olyan kurvára egyszerű... szabad és vicces, és aki soha.. kurvára nem tud soha komolyan venni semmit sem.
Ez a kölyök sohasem változik...

- Állj le, Nev. - csitítom. - Tudod hogy nem erről van szó. - próbálkozom, rejteni a fedhetetlent, de...

- Nem, mi!?? - a cinizmus a hangjában világossá tesz mindent. Nagyot sóhajtok. Olyan hatalmasat, mint egész Nevada állam, mégse változtat semmin sem. - Akkor mégis miről!?? Mond csak meg.. Gabe.. Mi a tökömet tudsz kitalálni csak hogy takargasd hogy dobozba raktad a tökeidet és feltetted a szekrény tetejére száradni hogy lógó nyelvel rohanj azután a ku.. - de itt megáll. Úgy néz ki a szemeimbe nézett, és rájött.. nem kéne ezt kimondani. Előttem... nem.

Most ő sóhajt nagyot. Ami a biztos, hogy úgy nézem hatott az ellenszenvem, legalábbis egészen máshogy folytatja.

- Felőlem azt csinálsz amit akarsz.. - köpi egykedvűen, de tudom én hogy belül tombol a feje, mégis elindul a kocsi irányába.
Nem tudom hogy hagyjam e hogy elmenjen.
Nem tudom hogy nem e így a jobb...

Felicity Jane Howard

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Koraesti kiruccanás a sivatagba / Felicity+Gabriel /   Hétf. Ápr. 18, 2016 6:33 pm

Azt mondják a sivatag csodálatos....Van aki órákig tudja csodálni ezt az óriási...hmmm.."homokozót", sziklákkal, meg mittudomén mivel.
Én viszont alig telepszem le, eltűnik a sivatag és mint valami gyorsított film lepereg előttem az elmúlt két hónap. A szakítás a bandával és a férjemmel, Nigel halva született ötletei.
Ezzel az erővel akár egy karosszékben is ülhetnék.

A francba! Ez nekem nagyon nem jött be!

Mikor véget ér a saját kis mozim felkelek, hogy visszamenjek a kocsihoz. Valahol, nem messze innen, egy másik kóbor lélek is erre kanyarodik. Nem foglalkozom vele, a sivatag elég nagy kettőnknek is.
A járgányhoz érve viszont már hallok is valamit. Balhé. Ketten beszélgetnek...Veszekednek. Két pasi. Remek...Csodás. Mindjárt jön egy dörrenés és valaki ásni fog az éjszakában.
Ezt látni és hallani kell. Komótosan indulok a hangok irányába. A megfelelő távolságban megállok és figyelem az előadást.
Egy nő miatt veszekednek..Ketten. Gyakori témája a balhéknak és a vérfürdőknek a NŐ...nők esetében meg a FÉRFI.
Nekem ez kész röhej.
Ez a kettő is..Tiszta dráma.
Fülelek, közben iszogatom az ásványvizet. Elvagyok mint a befőtt.
A kis kopasz féltékenységi rohamot kapott, mert a csaj nem őt választotta?
Kínos...

Én viszont belül már nevetek és ha rosszkor fogom meghúzni a palackot a röhögésbe fogok megfulladni.

Istenem, a kopasz milyen kultúrált...Még a K-betűs szót se mondja végig. Csak nem megijedt a motorostól? Tőlük mindenki fél...Kivéve akinek gépfegyvere van.

Mondd már ki! Üvöltsd a képébe... KURVA!!!

Már megint megszólalt bennem a kis szemétláda. New Yorkban megtehettem, de most kicsit visszafogom. Várom, mikor nyírják ezek ki egymást.
Ha végeztek egymással lesz egy motorom is.
Amíg a végkifejletet várom, játszani kezdek az öngyújtóval.

Gabriel Sadik

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Koraesti kiruccanás a sivatagba / Felicity+Gabriel /   Pént. Május 13, 2016 3:44 am

Kibaszottul nem így képzeltem el. Ezt a helyzetet. El lehet ezt képzelni egyáltalán??
Már csapódik az ajtó mögötte, amikor mégis meggondolom magam.

- Hééé.. Nev... - lépek felé, max ha szar napja van, simán átmegy rajtam, de ekkor halok meg valami kattogást. Valami olyan kattogást aminek rohadtul nem kéne ittlennie, ami rohadtul nem rendszertelen, hogy a szél csinálja vagy valami más, ezért az irányba kapom a fejemet és megdermedek. Ha úgy vesszük készen mindenre. Figyelek...

A szemem sarkában érzékelem, ahogy Nevil keze is lehanyatlik a kulcsról. Engem néz. Érzem. Figyel. Ő is érzi ezt, aztán arra néz amerre én is figyelek.
Kezem a fegyveren.. a derekam mögött, és lassan indulok irányba. Még nem veszem elő... Indokolatlanul nem, és ahogy azt is érzem ahogy Nevil kiszáll a hátam mögött, és épphogy csak érzéssel csukja a kocsi ajtaját, már azt is tudom, hogy megvan a hátvédem.
Erőteljesebb léptekkel indulok, hogy belessek a szétálló kövek mögött.

Egy lány áll ott.

- Mi a tökömet keresel te itt! - szabadon és mindenre felkészülten kérdezem, ha fegyvert ránt.. ha a társa valahol távcsövessel figyel a messziben, ha csak elterelés.. Nevil tökéletesen szemrevételezi a hátam mögött a terepet.
Nem látom, de TUDOM!

- Mikor kerültél ide! - a hang már erőteljes, mert azonnal becsap a felismerés!
Kurvára kiszagolhat mindent...

Gabriel Sadik

Soha nem tudhatod, hogy a múlt öröksége hogyan határozza meg a jövőd

Nevil Turner

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : körözött

TémanyitásTárgy: Re: Koraesti kiruccanás a sivatagba / Felicity+Gabriel /   Pént. Május 13, 2016 3:48 am

Hogy a jó édes retkes kurva életbe, mi a faszt képzel ez!!? Azt hiszi hülyére vehet!!? Hát nem, te rohadék, kurvára elegem volt abból hogy... - a kocsi felé tartok, rohadtul nem érdekel mit lépne, csak mielőbb eltűnni innen!
Vágódik az ajtó, kulcs a helyén. Nem lehet ezt elég gyorsan csinálni, amikor.. ÉS MEGINT!
Megint kurvára jön az a bemutató, megint a nyál, meg megint hogy ő nem úgy gondolta, hát BEKAPHATOD!!!  egyenest a szemeibe, amikor valami változik. Kurvára meg, nem hallom, de a zsigereimben érzem. Ő változik meg. Ismerem ezt a testtartást, kettőnk közül mindig ő volt az aki jobban... Újabb vaklárma?? Ugyan már Gabe! Még a kurva sötétben is szörnyet keresel!!! De ez most valahogy mégis más...

Ahogy lépked... nem beszél, de ösztönösen cselekszem. Lassan kúszok ki a kocsiból, szemeim mérik a terepet, sehol semmi csillogás. Nincs távcső, vagy csak rohadt jól elbújt a szemétje, jobb kezem a derekam mögött, érzéssel fonódik a markolatra és ahogy csukom az ajtót, ugyanazzal a mozdulattal rántom ki előre.
Már két kezem fonódik a markolaton.

- Erre tiszta... - csak egész halkan motyogom, de jól tudom hogy hall engem. És akkor torpan meg és valakihez beszélni kezd...

Első blikkre úgy tűnik ismeri a csajt... CSAJ!?? - lépek közelebb, ki a szikla takarásából és magam előtt csővel lefelé tartom a fegyvert. Még mindig kipillantok néha-néha körbe..

- Te ismered ezt a tyúkot? - kérdezem, de nem tökölök végighúzni rajta a szememet, érdekes kis liba ez. Hogy hol szed össze ez ilyeneket???

You think that you can win forever

but once you have to die

Felicity Jane Howard

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Koraesti kiruccanás a sivatagba / Felicity+Gabriel /   Pént. Május 13, 2016 3:43 pm

Már kezdem élvezni az előadást és hiányolom a popcornt, amikor eljut hozzájuk, hogy nincsenek egyedül. Na szép. Vége az előadásnak, jön a felebaráti szeretet melynek nevében közösen igyekeznek felkutatni a zavaró tényezőt. Engem.

-Na, azt pont nem! -vágom ki reflexből a motorosnak, aki a kissé túlszabott egója miatt képes azt hinni, tökökre vadászom.
A kopasznál fegyver van? Na nemár, hogy rám akarja pazarolni a töltényt.
Amikor még egymást ölték a szavakkal az jobb volt. Én viszont nem akarom, hogy elássanak.

-Igazából én tehetnék fel kérdéseket arról, hogy ti mit kerestek itt. Azt kábé tudom, hogy a haverod mikor jött. Nem mintha olyan nagyon fontos lenne számomra a létezésetek, mert vannak itt páran, akik úgyanúgy kezdték mint ti...Meg mint én.
Elteszem az öngyújtót, beletúrok a fésű után áhítozó kék loboncomba.
-Én a sivatag démonjainak egyike vagyok és itt lakom a homok alatt...Azt hittem ma csendes estém lesz...De tévedtem..-Bizonyos kultúrákban a bolondokat szentnek tartják, van ahol simán leszarják...és van ahol kinyírják. Remélem ezek ketten nem a legutóbbit választják.

Pocsék egy magyarázat a jelenlétemre, de számomra csak kellemes szórakozás volt a párbeszédjük. Érdemben teszek rá, hány hullát ástak már el, mennyi drogot adnak el hetente és melyik sittről szabadultak épp.
Menjetek inkább vissza és szidjátok egymás anyját, meg csaját, aztán tőlem mehettek egyet inni, meg kurvázni is akár.
Ez a helyzet most nem szórakoztat.

-Miattam felesleges fegyvert rántani, többek közt azért, mert nekem nincs és ez így igazságtalan. Egyébként meg, egy elkóborolt csaj miatt egy másikat lelőni...hmmm..Nem is tudom. Megéri? Szerintem nem.
Ha mégis úgy gondoljátok, ez a sivatag kicsi hármunknak, kivételesen elkotródhatok...

Már tutira csinálják nekem a helyet a mennyben, vagy a pokolban. De legalább halálomban legenda leszek, ha már élve nem tudtam maradandót produkálni. A gitáromat egy árverésen megveszi egy unatkozó milliárdos, a síromon meg mindig lesz virág.
Oh, de szép!

Gabriel Sadik

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Koraesti kiruccanás a sivatagba / Felicity+Gabriel /   Pént. Május 13, 2016 11:22 pm

Csak figyelem a lányt, de nem tűnik veszélyesnek. Vagy legalábbis úgy nem, mégis valami még óvatosságra int.
Ekkor dumál bele Nevil a képbe.

- Hallgass! - intem le, de a fejemben még mindig kattognak a fogaskerekek. Ha a csaj csak egy kicsit.. issss...
De aztán nem kell tovább kattognom a helyzeten, bebizonyosodik hogy tényleg nagy a baj!

Egy büdös szót se szólok, csak hirtelen kapva el Nevil ingét a karján rántom magammal hátrébb. Ha biztos vagyok benne hogy a lány semmit se hall, csak akkor hajolok közelebb.

- A lány mindent hallott. - bután néz - Ritáról! - erősítem meg - Tudja hol van! Mindent hallott! Még ha semmi köze sincs az egészhez, ha elkapják és kikérdezik.. - hagyom az egészet félbe, de a szemem beszél helyettem.
Valamit mindenképpen tennünk kell!

Gabriel Sadik

Nevil Turner

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Koraesti kiruccanás a sivatagba / Felicity+Gabriel /   Pént. Május 13, 2016 11:33 pm

Nem válaszol. Miért nem lep meg? Viszont a kiscsaj szövege...

- Te Gabe, te már hibbantakkal is randizol?? - guvad a szemem, de ahogy leint... Ne bassz, ez még mindig annak a régi kölyöknek néz!
Nem most fogok leállni hisztizni vele, de azért ujjaim meghelyezkednek a markolaton.
Kibaszottul utálom hogy még mindig gyerekként bánik velem!

A spiné oldja a helyzetet, vagy legalábbis megint szövegelésbe kezd, én meg.. nem mondom azt hogy érteném.
A következő perc amikor Gabe megint rángatni kezd. Engedelmeskedem.

- Mi van! - kérdezem, de lejön hogy nem akar hangoskodni. Viszont amit mondd..

- És most mit akarsz!!? Nyírjam ki?? - hozzá hasonlóan halkan beszélek, de semmi kedvem csak úgy random lövöldözni, pláne akkor ásni is kell. Kurvára nem erre készültem!

Ekkor kap Gabe megint a kezembe, és tiszta, újra a csaj felé indul. Ééén.. nem mozdulok. Kivárom mi lesz ebből a szarból, de hogy már megint az a hülye tyúk keveri a szart! Most hogy itt sincs se tudok tőle megszabadulni...
Jobb lett volna ha megdöglik.
Mindenkinek...

but once you have to die

Felicity Jane Howard

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Koraesti kiruccanás a sivatagba / Felicity+Gabriel /   Szomb. Május 14, 2016 12:20 am

Sajnos úgy fest, ezek nagyon komolyan veszik a dolgokat. Véletlenül kihallgatja valaki a beszélgetésüket, erre fegyvert rántanak.
Ki a franc verte le a lakatot a diliház ajtajáról?

A sivatagi démonos mesémből a kopasz azt szűrte le, hogy a haverja egy bolond bigével randizik újabban.
Pedig akkor lennék igazán bolond, ha tényleg randiznék egy ilyennel.
-Nem akarlak elkeseríteni, de nem randizunk, nem járunk és mást sem csinálunk a haveroddal. Nem az esetem.
Egyébként sem szeretnék most férfit az életembe. Homlokomon a felirat : "Frissen elvált!"

Csendesen megvárom, milyen ítéletet hoznak. A motoros elráncigálta a kopaszt kicsit távolabb. Az meg hagyta. A hülye. Pedig szívesen megnéztem volna, ahogy félholtra verik egymást.

-Fiúk, szerintem nélkülem is ellesztek most már...Nekem ideje hazamenni. Sötétedik, kezd hűlni a levegő. Meg tudjátok oldani nélkülem is a problémáitokat.
Az az igazság, hogy a verekedést, ami egy (szerintem nem is olyan jó) csaj miatt történik, szívesen megnéztem volna. A vérontást viszont kihagynám. Tényleg nem akarok zsarukkal beszélgetni, vallomást tenni, meg a többi ilyen nyavalya. Van nekem saját bajom is.
Elindulni viszont nem merek. Félek, hogy amint megfordulok, leterít egy lövés. Nem, inkább kidumálom magam. Meg kell győznöm őket, hogy semmi olyasmit nem hallottam, ami miatt múlt időbe kell hogy helyezzenek. Én csak jót szórakoztam és felőlem máris húzhatnak a csaj után, ami persze szerintem tiszta ciki.
Amíg várom, hogy visszajöjjenek rágyújtok és megint játszani kezdek az öngyújtóval.

Nevil Turner

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Koraesti kiruccanás a sivatagba / Felicity+Gabriel /   Szomb. Május 14, 2016 1:18 am

Szöveg..szöveg..szöveg... Az nagyon megy a tyúknak, pláne folyton hülyeségeket!
Nagyot sóhajtanék, de Gabe előbb lép, magával ránt, én meg nem szólok bele.

Hogy nyírjuk ki?? Aztán úgy néz ki mégis más lesz az ítélet.
Csendesen várok, még mindig szorongatom a fegyveremet, de már korántsem olyan feszültséggel. Hogy mi lesz most!?? Tudja a tököm! Engem nemigazán érdekel a bige, csak rá kell nézni, Gabe a szokásos paranoiáit veti be, és kibaszottul félti azt a hülye nőt. Óóóó, hogy miért nem én szúrtam kést a veséibe...

Eljátszadozom a gondolaton, de kár merengeni a múlton, pláne mert rohadt messze van az a liba, ez viszont most itt van, és Gabe most telibeverhet mindent.
De muszáj bíznom a testvéremben...

but once you have to die

Gabriel Sadik

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Koraesti kiruccanás a sivatagba / Felicity+Gabriel /   Szomb. Május 14, 2016 1:19 am

A lány megint beszélni kezd, de ez nem jelenti azt hogy könnyebbé teszi a döntést. Már nem szorongatom a derekam mögött a fegyverem, de nem kell a rákészülés ha hirtelen használni kellene, szóval csak megszívom az orromat ahogy megint a közelébe érek.

- Figyelj... - kezdek bele - tudom hogy semmi közöd az egészhez.. - egész nyugodtan beszélek - és azt is tudom hogy szar a helyzet, de meg kell értened... - egyenest a szemeibe - Nem engedhetem hogy elmenj. - és végszó.

A kezem nem tudom mikor került megint a fegyverre, de a hátam mögött, a gatyámba túrva szorongatom. Hogy használni akarom?? Egy percig sem. De ha rákényszerít... Muszáj meggyőződnöm arról, hogy bízhatunk e benne.
És erre csak egyetlen módszer van.

Gabriel Sadik

Felicity Jane Howard

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Koraesti kiruccanás a sivatagba / Felicity+Gabriel /   Szomb. Május 14, 2016 1:40 am

És lőn..Visszajönnek és úgy fest, most a kopasz az idegesebb. Vagy lehet, hogy mindig így volt, csak én nem vettem észre?
Meghozták a döntést, de korántsem olyat amire számítottam. Hirtelen nyakig vagyok a lekvárban.
-Ember! Én kérdeztem, hogy menjek vagy maradjak. Azt mondtam megyek és erre nem kérek engedélyt senkitől.
Hiába beszél nyugodtan, mint elmeorvos a beteghez, engem ez nem hat meg.

A szemmel verésben meg én vagyok jobb csillagom.

-Miért nem vagytok képesek szépen, ahogy haverokhoz illik, keresni egy kocsmát, pár olcsó kurvát? Vagy válasszatok egy kaszinót!
Most emberrablást fogunk játszani? Senki nem fizet értem, előre szólok. Jobb lenne, ha elengednétek.

Fogalmam sincs mi ütött beléjük. Na és egyáltalán. Hova a bánatosba akarnak vinni? Ezek tuti nem normálisak.
Dumb és Dumber élőben. Ittak, szívtak, tévéztek és most azt hiszik nagy legények és még fegyverük is van.
Kissé idegesen szívom a cigimet és még több érvet keresek arra, hogy hagyjanak szépen visszamenni a szállodába.
Aztán hirtelen eszembe jut valami. Abszolúte nem épelméjű ötlet, de talán beválik náluk. Elvégre ők sem normálisak.
-Ha nem engedtek el, akkor mégis mi lesz? Itt ácsorgunk reggelig? Én speciel aludni szeretnék és ez a hely nem a legjobb erre. A többi dologról meg már ne is beszéljünk. Szóval, van valami épkézláb tervetek, vagy csak rizsáltok itt, mint két nagyszájú ovis az udvaron?

Gabriel Sadik

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Koraesti kiruccanás a sivatagba / Felicity+Gabriel /   Szomb. Május 14, 2016 2:12 am

Nem lep meg hogy ellenkezik. Én is azt tenném. SŐT! Előkapnám ezt a 9mm-est és azonnal lukat ütnék a fejébe, de ez egy ilyen üzem. Semmit nem csinálunk szívesen.

Látom hogy ő is feszült, én is az vagyok. Hogy a kurva életbe követhettünk el egy iylen hibát!!?? Hogy a büdös picsába került ez a lány pont.. ide..! Pont a sivatag kurva kellős közepébe, és én meg PONT.. nem vettem észre miről is pofázok mikor élesfülű a hallgatóság!???

Elnyomok egy sóhajt, de nem hagyom hogy meglássa. a Fegyver kikúszik a derekam mögül, lassan, nem kapkodok, nem is fogom feléje, egyszerűen csak a földnek irányul a testem mellett.

- Megkérlek hogy szállj be abba a kocsiba. - és fejjel Nevil kocsija felé intek. És hogy hogyan tovább?? Azt majd eldöntjük a következőkben. A hirtelen döntések mesterei vagyunk.
Vagy legalábbis rákényszerültünk a hozzáértésre...

Gabriel Sadik

Nevil Turner

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Koraesti kiruccanás a sivatagba / Felicity+Gabriel /   Szomb. Május 14, 2016 2:14 am

Szóval emberrablás.. SZÉP! Ennél még az is jobb lett volna ha itt keresztüllövi egyszerre, mi vagyok én, bébiszitter!??
Aztán a kocsi...

- HÉ! GABE..! Állj! - ekkor már én se nyugszok a seggemen, közelebb lépek, magam elé emelve  a kezeimet. - Ezt jólmegondoltad, ember!?? Most komolyan be akarod tuszkolni a kocsimba, ÉS!?? És aztán?? Nem beszélve arról hogy összecseszi az ülésemet, mi a tökömet kezdjek vele?? - széttárt karokkal állok. Gabe meg csúnyán néz rám, vagy legalábbis látom a szemeiből hogy nem tetszik a jelenet, de nem érdekel, már kurvára nem az a helyzet mint régen. Akkor még hűséggel tartoztam neki.
Most már csak a vér ereje...

but once you have to die

Felicity Jane Howard

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Koraesti kiruccanás a sivatagba / Felicity+Gabriel /   Szomb. Május 14, 2016 7:14 pm

Úgy tűnik egyiket se hatja meg amit mondtam. Pedig sokkal több volt benne az értelem mint az ő szövegeikben és lefogadom, hogy a terveikben sincs túl sok okosság.
Jesszus, a másiknak is van fegyvere? Príma. Hülyék és fegyverük van
Nem fogja rám a fegyvert épp csak jelzésként szedte elő, hogy pattogásnak, szökési kísérletnek nincs értelme, mert utánam küldhet egy golyót. Lefogadom, hogy a kopasz haverja ennek örülne a legjobban.
Udvariasan, akár egy jólnevelt gentleman megkér, hogy szálljak be a haver kocsijába.
Hogy mi? És az én kocsimat meg elhordják a hangyák?
Mielőtt élénken tiltakoznék a kopasz megelőz és ő is kifejezi nemtetszését, miszerint is tönkre teszem imádott járgányát. Meg ő amúgy sem bébiszitter. Röhej. Nem az a fajta vagyok, aki mindent tör-zúz, még akkor sem, ha történetesen elrabolják.
Bár ilyesmi még nem esett meg velem eddig. Úgy látszik, itt volt az ideje.

-Na, ez az autókázás sem nekem sem a haverodnak nem tetszik, bármilyen szépen kértél is. Különben is, az én autómat nem lehet csak úgy itt hagyni. Úgyhogy, egyezzetek meg szépen, de engem hagyjatok ki belőle, csak az eredményt közöljétek.
Nem mozdulok, nehogy félreértse valamelyik és tényleg lelőjön.

Gabriel Sadik

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Koraesti kiruccanás a sivatagba / Felicity+Gabriel /   Kedd Május 17, 2016 11:23 pm

Nem most fogok leállni vitázni vele. Nevillel. Nem most amikor ekkora a tét. Fog ez már felnőni valaha??
Észrevétlenül csikorognak a fogaim, de max egy rándulás amit zsebre tehet az arcomon.
Nem vitázom. Ez egyértelmű, az lesz amit mondok.
Még ha nem is ő az elkövető fél.
Ezúttal nem.
Ezt én csesztem el...

- Kösd össze a kezeit! - adom ki a második egyértelmű utasítást, értelemszerűen Nev-nek. Ne érdekel hogy guvad a szeme. Nem érdekel hogy nincs kedve ehhez az egészhez, nekem sincs kedvem már vagy 8 éve menteni a bőrömet, mégis meghoztam ezt az áldozatot!
Érte.

Talán belátja hogy nem éri meg kötözködnie. Talán csak nem meri megkockáztatni hogy bevágódjon a kocsiba és itthagyjon a retekbe, vagy csak nem akarja megtenni, de ami a biztos, egy nagy sóhaját hallom, miután öles léptekkel megközelíti a kocsit, és a csomagtartóban motoszkálni kezd.

- Jó lenne még ma... - csak mellékes megjegyzés mégse hagyom egy pillanatig se tompulni a figyelmem, de hogy a kékhajú.. lány.. lép  valamit, vagy csendben tűri az egészet...
Hát arra majd reagálunk amikor szükséges lesz.

Gabriel Sadik

Nevil Turner

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Koraesti kiruccanás a sivatagba / Felicity+Gabriel /   Kedd Május 17, 2016 11:26 pm

- Remek..

Ez már csak akkor amikor utasít, és elindulok a kocsi fele. Hogy hajlamos vagyok e küzdeni vele? Kurva sokszor nem értettünk egyet, de még soha ebben a büdös életben nem mentem neki.
Hogy miért?
Mert ő az egyetlen amikre számíthatok ezen a rohadt sárgolyón.

Most is mint az esetek többségében, kiskutya módjára követem a parancsait. Egy mozdulat a csomagtartó, máris derékig benne matatva keresek egy darab kötelet, nem árt ha van ilyesmi nálad, pláne ha sokszor ütközöl kényes helyzetekbe.

- Igenis... URAM!! - a hozzá járó szarkasztikus mellékzönge, csak mert mocskosul nem tetszik a helyzet, de ha a kékhajú csaj.. akit ehetett volna ma délután inkább valahova másmerre a fene, nem kötözködik vagy esik nekem, egy pillanat alatt a csukói köré hurkolom.

Ha igen... asszem megvívjuk ezt a meccset.
Pedig jobban szeretem egész más körülmények között.

but once you have to die

Felicity Jane Howard

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Koraesti kiruccanás a sivatagba / Felicity+Gabriel /   Szer. Május 18, 2016 7:20 pm

Ez valami döbbenetes. Mr. Rosszfiú  (új becenevet kapott, bár ez akármikor átmehet idiótába) nem fogta fel amit mondtam. Vagy egyszerűen ignorál, mert ő itt az alfa és kész.
Amikor kiadja az utasítást a haverjának, hogy kösse össze a kezeimet, már tényleg fellázadok.

-Na, azt már nem! A kocsimat itt hagyjátok engem meg össze akartok kötözni mint egy vadat? Melyikőtök a pszichopata, mondjátok már meg? Nem vagyok hajlandó valami ostoba, hülye, olcsó ribanc miatt eljátszani a túszt és lemondani az új kocsimról.

Az agyamat kezdi elönteni a lila köd. Keményen tiltakozom a kötözés ellen, amikor a másik visszajön a kocsitól valami kötélféle madzagolóval, kockáztatva, hogy félholtra ver valamelyik, vagy szimplán agyonlő.
Ez tényleg vérlázító. Én mégis többet érek, mint az a liba. Nem, nem az eddigi munkásságom miatt. Egyszerűen csak jobb vagyok nála. Ezt anélkül is tudom, hogy találkoznék vele.
Ha mégis összefutnánk, bele fogom nyomni a fejét egy útszéli, eldugult és le nem húzott wc-be.
Talán mégis Tibetbe kellett volna mennem. Ott nincsenek idióták...vagy legalábbis kevesebben vannak.
Feltettem ugyan a kérdést, melyikük a félcédulás, de megpróbálok rájönni magamtól.
Legelőször a kopaszra gondoltam, de mivel hűséges kutyaként teljesíti a másik parancsait, egyértelműen Mr. Rosszfiú a dinka.

-Inkább csak lőj le...és újságold el a csajodnak, milyen ügyes voltál! Vedd le a gyűrűmet is akár, és add oda neki. Imádni fog. -köpöm felé a szavakat, mint egy átkot. Tuti, hogy másodperceim vannak hátra.
De nem érdekel.

Gabriel Sadik

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Koraesti kiruccanás a sivatagba / Felicity+Gabriel /   Kedd Május 31, 2016 3:52 pm

A lány hisztériáskodik, de nem hibáztatom. Nem egy útszéli birka, aki hagyja hogy a nyaka köré kötelet fonjanak, de ez egyikünknek sem egy lányálom. Mint mondtam, mind hozunk áldozatokat...

- Nyugodj meg! - emelem kicsit feljebb a hangomat, de épp csak annyira hogy túlharsogjam - Nem esik bajod... - hogy tényleg nem e? Bízzunk benne - Ha nem kényszerítesz.. - még mindig szorítom a fegyverem, de tényleg nem célom hogy keresztüllőjem, egyszerűen csak...

...Hát az idő majd mindent elrendez.

Gabriel Sadik

Nevil Turner

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Koraesti kiruccanás a sivatagba / Felicity+Gabriel /   Kedd Május 31, 2016 3:53 pm

Közelítek a csaj felé, de az meg úgy nyüszít mintha kötelező lenne! Nem számít, ha harcra kerül a sor, hát legyen harc, én ezt a szart úgyis a csuklói köré tekerem, max majd ha rúg, kapál, harap vagy kiabál, egyszerűen kiütöm, aztán meglátjuk Gabe mi a tökömhöz kezd vele. Egyszerűen itt is hagyhatnánk a fenébe, a nap majd mindent elrendez!
Úgyis kurva meleg van itt a sivatagban...

A kérdés.. hogy rá e tudom tekerni a kötelet!

but once you have to die

Felicity Jane Howard

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Koraesti kiruccanás a sivatagba / Felicity+Gabriel /   Kedd Május 31, 2016 9:31 pm

Éééés igen...Folytatja az udvariaskodást, persze nem enged el. Löki a rizsát, hogy nem lesz bajom csak jól összekötöznek mint valami rozzant csomagot.
-Beszélgethetnénk reggelig arról, hogy ki kényszerít kit és mire. De úgysem értenéd. Te mondod a magamét, én is mondom...A haverod úgy ugrál ahogy te fütyülsz.
Csak hogy tudd, nem bízom bennetek, bármit is mondtok. Az sem érdekel, ha próbálsz egy angol lord stílusában kommunikálni. Az apám ezerszer jobban csinálja! Pedig nem lord, csak angol.

Megadóan nyújtom a kezeimet a másiknak, hogy csak tegye a dolgát. Remélem, egy percig sem gondolja, hogy átmentem engedelmes kislányba.
-Jó erősen kösd meg, mert a végén még kiszabadulok. Nagyon ciki lenne. Neked duplán, mert a nagyszájú haverod téged lő le, mert béna voltál.

Az egyik tervem az, hogy összeugrasztom őket. Nem valami nagy ötlet, de még sosem raboltak el. Főleg nem két ilyen..hm...Már nem is tudom mi lenne a megfelelő jelző rájuk.
A másik tervem...na az még nincs kész.
Mi van, ha az első sikerül?

Gabriel Sadik

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Koraesti kiruccanás a sivatagba / Felicity+Gabriel /   Kedd Május 31, 2016 11:08 pm

A lány még mindig méltatlankodik, de még mindig nincs okom rá hogy foglalkozzak vele. Egy okból vagyunk itt. Egy véletlenszerű okból, amiben csakis én.. meg az élet maga a hibás, mégis ő az aki veszteséggel jön ki belőle.
Vagy legalábbis egyelőre.

Egy szót se szólok, csak odabökök Nevilnek hogy jó lenne ha intézkedne már. Nem mozdulok, csak ha szükséges lenne, de a lány, valahogy a szavaival ellentétben mégis előre nyújtja a két markát.
Remélhetőleg nem lesz ebből semmi baj.

Gabriel Sadik

Nevil Turner

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Koraesti kiruccanás a sivatagba / Felicity+Gabriel /   Kedd Május 31, 2016 11:10 pm

Meglep amikor a kiscsaj kezesbáránnyá lesz. Persze elég belenézni a szemeibe, na meg jön a szövege, és máris nyilvánvalóvá válik, hogy nem lesz ez azért olyan könnyű menet.

- És attól nem félsz hogy Téged durrant seggbe csak mert képtelen vagy befogni azt a lepcses csőrödet?? - nézek a kis liba szemeibe és ha nem akadályoz meg benne, szemvillanás alatt a csuklói köré tekerem a kötelet.
Meglátjuk ehhez mit szólsz ANYUKÁM! - és rántok/szorítok rajta egyet!

but once you have to die

Felicity Jane Howard

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Koraesti kiruccanás a sivatagba / Felicity+Gabriel /   Kedd Május 31, 2016 11:37 pm

Sikerült elcsöndesítenem egyikőjüket és ez nevezhető félsikernek.
Igazság szerint örülnék, ha egy fejezet lezárulna ebből a katyvaszból és vinnének már valahova, hogy ne húzzuk az időt és végre tovább szőjem a mocskos kis terveimet.
Hagyom, hogy a másik megkötözzön, nem visítok és nem akarom kikaparni a szemét.
-Látom gyorsan tanulsz! -jegyzem meg egy szisszenés után amikor jó erősen összekötözi a kezeimet. Láthatóan élvezi, hogy fájdalmat okozhatott. Bánom is én.

-Még hogy engem durrantana seggbe? -húzom fel a szemöldökömet, mint aki csodálkozik ezen a lehetőségen. - Nem, nem hinném..Az én seggem túl jó ehhez....Bár, ha mégis így döntene a cimborád, végre teljes oldalas cikk lenne rólam az újságban. És nem csak New Yorkban. De hagyjuk. A fegyver és a döntés a ti kezetekben van. Mi a következő ötlet?

Hátrapillantok a másikra. Láthatja, hogy teljesen "konyhakész" vagyok. A kötelék szoros, ha akarnék sem tudnék szabadulni.
Szoros? Túl szoros! Rendesen belevág a csuklómba. Szép véres hurkák lesznek raja, mire leveszik rólam.

-A haverod remek munkát végzett! Most akkor üljek be a kocsijába és tengermélyen hallgassak, vagy ez a rész változott? - érdeklődöm, hogy lássa, figyeltem én és elvileg már a kocsiban kéne ülnöm nyugiban pattogás helyett.

Nevil Turner

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Koraesti kiruccanás a sivatagba / Felicity+Gabriel /   Szer. Jún. 01, 2016 12:03 am

- Ha csak egy percig is.. képes lennél.. befogni a.. szád..  - rántom meg azt a kurva kötelet mégegyszer és most sajnálom csak nagyon hogy azt a rohadt ragszalagot nem rántottam magammal. De ami késik, kurvára nem múlik el, ha így folytatja ez a kis tyúk, az egész.. TEKERCSET lenyomom a torkán, elég ha a "Főőőnökúúúr".. csak egy percig nem figyel, máris lesz itt csönd és KURVÁRAHOGY csöndlesssz!

but once you have to die

Sponsored content

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Koraesti kiruccanás a sivatagba / Felicity+Gabriel /   

Koraesti kiruccanás a sivatagba / Felicity+Gabriel /

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next