♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Leon Williams Icon_minitimeby Derek Moretti Hétf. Ápr. 29, 2024 8:15 am

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Leon Williams Icon_minitimeby Leon Williams Kedd Ápr. 23, 2024 9:39 pm

» Leon Williams
Leon Williams Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Leon Williams Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Leon Williams Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Leon Williams Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Leon Williams Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Leon Williams Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Leon Williams

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Leon Williams

Leon Williams

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 4

#1TémanyitásTárgy: Leon Williams   Leon Williams Icon_minitimeKedd Ápr. 09, 2024 6:46 pm

Leon Williams
Las Vegas
1976
KOR
Bűnös ügyletek, lányok futtatása
Pimps-Dealers
Idris Elba

Amit jó ha tudunk...


Jellem

Hétpróbás gazember vagyok. Saját erőmből, a saját elszántságommal küzdöttem fel magam a mostani helyemre, a magam kezeivel teremtettem meg a kicsiny birodalmat, amit most igazgatok. Van egy box edzőtermem mint legális vállalkozás, de erre építve underground boxmeccsek kerülnek megrendezésre, ahol lehet fogadni és hát tudjuk, hogy Vegas a szerencsejátékok terén hogyan is áll: ha egy játékot kínálsz, biztos rácuppannak majd emberek. A pénz és a szerencsejáték mámorához pedig más mámorok is kötődnek: bódító vagy stimuláló szerek, illetve csinos nők, hiszen meg kell ünnepelni egy győzelmet vagy elfelejteni amit az ember elvesztett. Szóval mondhatjuk, hogy akaratos, kitartó, sőt makacs ember lennék. Határozott és csendes is emellett, ha felemelem a hangom, akkor lehet, hogy gond van... nem kenyerem az üvöltöző harsány agresszió, akkor sem, ha egyébként amatőr bunyósként is kezdtem korábban. Lehet mert a ringben amúgy könnyű levezetni a feszültséget. Na meg ha az ember fia tudja pontosan, hogy mekkorát tud ütni és mi annak a hatása, akkor sokkal tudatosabb és kontrolláltabb. Csak a gyenge és a gyáva handabandázik, csak a bizonytalan kaszál a levegőbe, ha bekapott egy céltudatos ütést. Én pedig inkább a jól irányzott céltudatos ütések híve vagyok. Szóval ha olykor adódik olyan természetes helyzet is, de többnyire rezzenéstelen arccal, halkabb, rekedtes hangon hozom a frászt a környezetemre. Erre olykor tudatosan rá is játszom. Úgy gondlom, hogy egészen jól tudok zongorázni az eseményeken és az embereken, nem boldogulok rosszul az érzelmekkel, azért is, mert általában szeretek mérlegelni, átgondolni az adott helyzetet. Ezért is van, hogy nem vagyok hirtelen haragú, inkább megfontolt. De emellett azonban nem jó dolog az ellenségemnek lenni... mert képes vagyok szemrezzenés nélkül embert ölni. Inkább ne akard tesztelni.

Ha van még mit mondanod...

Elnyomom a szivart, miután az utolsó füstpamacsot is kifújtam, majd felnézek a mahagóni bútor lapjáról. - Mennyit vesztettél? - szegezem neki egyszerűen a kérdést. - Egy ezrest. - nyögi ki a velem szemben álló férfi. Többnyire magam válogatom a megbízható embereimet, de ő ajánlással került hozzám. - Az én pénzemből... - teszem hozzá s a kijelentés baljóslatúan lóg a levegőben, akár a kifújt füstöcske, ő pedig a kezét tördeli és nem bír rám nézni. - Első és utolsó eset volt. - jelentem ki szépen lassan, de ellentmondást nem tűrően. Még kicsit kínzom, még húzom. De nem sokáig, mert ennyi büntetés ilyen formán most elég volt, a java most jön. - Ingyen fogsz nekem dolgozni, egy hónapon át... - még be se fejezem igazán, már hálálkodni kezdene, kezeit tördeli, de én felemelem tenyerem, csendre intve. - De! Ha ez még egyszer előfordul, inkább kösd fel magad, mert jobban jársz vele. - teszem hozzá hidegen, mire vendégem újfent elsápad és hebegne, de én egy intéssel elküldöm. Halántékom kezdem kicsit masszírozni. Az a mázlija, hogy ő a jelenlegi egyik legjobb edző az embereim között és ez megért neki még egy estélyt. Egyet. Egy rongyos ezres amúgy se olyan nagy pénz ahhoz képest, amik itt forognak, de ki a kicsit nem becsüli... én pedig mindenből markolok kicsit, hogy széles portfóliómmal Vegas bűnben fetrengő világát világát egészen jól le tudjam fedni. Minden a a fűvel kezdődött, csak kicsiben, magányosan, mellette pedig a bunyó volt a másik: imádtam boxolni és underground boxmeccsek, na meg a fogadások is segítettek a kitörésben, hogy aztán ezeknek hála gyűljön a tőke, nagyobb piacom legyen majd képbe kerüljenek a lányok, a lányok pedig a világ egyik mozgató rugója, szóval, a többit nekik hála építettem fel. Éppen ezért különösen fontos, hogy én, személyesen foglalkozzam velük. Mellényem zsebéből előkerül a mobilom két rövid rezgés után s megnézem az üzenetet: a mai "műszakváltáson" minden rendben ment. A lányok rendben vannak, a juttatások rendben kifizetve, minden sínen. Elégedetten teszem el a készüléket miután lepötyögtem egy gyors üzenetet, hogy aztán hátra dőljek bőr borítású székemben és tarkóra tegyem kezeim. A lányok... ők mozgatják a világot. Van is egy új csajszi a radaromon, akit az egyik lányom mutatott és ajánlott. Igazán megragadó szépség főleg a vörös hajkoronának és zöld szemeinek köszönhetően, és ahogy láttam természete szerint sem egy szívbajos alkat. Még latolgatom mihez is lehetne kezdeni vele, magamnak megtartós, vagy még jobban haszna lehetne... Mindegy is, az üzenet elment, eldöntöttem: ma este ő lesz a vacsora társaságom. Ő sok törődést és figyelmet kíván... tőlem pedig megkapja.
Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 810

#2TémanyitásTárgy: Re: Leon Williams   Leon Williams Icon_minitimeSzer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

Elfogadva!


Kedves Leon a profi!

Én szeretem ezt a PB-t, rejlik benne némi titokzatosság és ebből fakadóan nagyon hálás, mert első látásra nem gondolnám rossz embernek. A karakter viszont rossz, nagyon rossz, de elegáns. Very Happy Kíváncsi vagyok mikor, hogyan és milyen végeredménnyel jön össze a konkurenciával. Lesz-e interakció, vagy kiegyeznek. Őszintén megmondom én szeretem a konfliktusokat, nagy rajongójuk vagyok és nagyon várom, hogy mi sül ki Leon vegasi jelenlétéből. nem is tartalak fel tovább, már csak annyi dolgod van, hogy foglalj avatart és mehetsz is learatni a munkád gyümölcsét!

Vigyázz, kész, játssz! lol!
csillámbari

_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down
 

Leon Williams

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Karakter ügyek ∷ :: karakteralkotás :: Elfogadott karakterek :: Pimps & Dealers-