♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Red Riding Hood and the Big Bad Wolf Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Red Riding Hood and the Big Bad Wolf Icon_minitimeby Derek Moretti Hétf. Ápr. 29, 2024 8:15 am

» Leon Williams
Red Riding Hood and the Big Bad Wolf Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Red Riding Hood and the Big Bad Wolf Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Red Riding Hood and the Big Bad Wolf Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Red Riding Hood and the Big Bad Wolf Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Red Riding Hood and the Big Bad Wolf Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Red Riding Hood and the Big Bad Wolf Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Alessandra Clark
Red Riding Hood and the Big Bad Wolf Vote_lcapRed Riding Hood and the Big Bad Wolf Voting_barRed Riding Hood and the Big Bad Wolf Vote_rcap 
Leon Williams
Red Riding Hood and the Big Bad Wolf Vote_lcapRed Riding Hood and the Big Bad Wolf Voting_barRed Riding Hood and the Big Bad Wolf Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Red Riding Hood and the Big Bad Wolf

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Leon Williams

Leon Williams

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 6

#1TémanyitásTárgy: Red Riding Hood and the Big Bad Wolf   Red Riding Hood and the Big Bad Wolf Icon_minitimeHétf. Ápr. 22, 2024 11:31 am

Amikor lentről küzdesz meg mindenért egy olyan harcban, ahol a túlélési esélyeid az esetek többségében 50% körül mozognak, akkor kialakul egy sajátos életszemléleted. Mindent felmérsz és figyeled, hogy mi az, ami hasznos lehet számodra. Fenn akarsz maradni és kevés hiba fér bele. Van, amikor egy sem.
Lehet az, hogy nehéz helyzetből érkeztem, hogy meg kellett küzdenem az élettel vezetett oda, hogy jól megértettem a hasonszőrű embereket és építeni is tudtam rájuk. Én voltam az, aki lépcsőt létesített az ilyen emberi sorsokból a maga számára. A boxolóim, a lányaim és igazából az embereim többsége ilyen figura volt. És ilyesminek tűnt az a vörösbegy is, aki nem régen sodródott a közelembe: Alessandra. Nadia révén találkoztunk és immár két alkalommal is találkoztunk néhány ital mellett kellemes időt töltve. Nem rontottam nála ajtóstól a házba, mert ahogy az én drága "beosztottam" jelezte azért valamilyen szinten félénkebb teremtés volt és egyébként is az volt a jó megközelítés, ha azt mutattam, hogy nem ugyan úgy kezelem, ahogy a kortársai. Szóval én szenteltem rá időt és igyekeztem megismerni, hagytam mesélni, elbeszélgettem vele. Csinos volt és édes a maga módján, ezért sem voltam benne biztos, hogy mihez lehetne vele kezdeni. Ugyanakkor az élet van, hogy segít a döntés meghozásában: most is ez történt.
Nadia cica eddig elég megbízható volt, ugyanakkor a jelek szerint ő sem volt elég erős, hogy megállja a kísértést: lenyúlt egy olyan ügyfelet, akit nagyon nem kellett volna. Egy dolog vagyonos ügyféltől lopni, ezt még jobban elnéztem volna, a gond viszont ott van, hogy olyantól emelte el a pénzt, aki komoly gondot okozhatna nekem, mert maga sem tisztességes figura. Nem voltam felhőtlenül boldog a szartól amit kavart és meg kellett próbálnom elrendezni, ami két lehetőséget vetett fel: vagy megkapja az illető Nadia-t, aki nem biztos, hogy egy darabban ússza meg a kalandot, vagy duplán fizetek és egy valamit még kérhet majd. Na mármost ezzel az a baj, hogy Nadia nem hozott rosszul, de az összeget esélye sem volt előkaparni, én pedig nem hitelezek puszira, másrészt ha elveszem a pénze 100%-át, akkor ugyan miből él meg? Ez nem fenntartható.
Szóval mára úgy kértem randit Alessandra-tól, hogy a sorsa bennem már elbillent: kénytelen lesz szembesülni a helyzettel és besegíteni a barátnőjének. Ennek hála most nem egy nyilvános helyszínt egyeztettem vele, hanem a bérelt lakásomba, ami egyébként jól mutatja, hogy ha az ember elég talpraesett, a nulláról hová tudja magát felküzdeni. Itt vártam hát rá s amikor hallottam a csengőt, mentem is ajtót nyitni itthonra lazábbra, farmeresre véve a figurát öltözködés tekintetében.
- Szia! Örülök, hogy jöttél! Kerülj beljebb! - köszöntöm is mosolyogva, majd ahogy beinvitálom meg is ölelem a vöröskét és egy futó kis csókot nyomok ajkaira. Két találkozó után ennyi már bőven belefér. Nem volt könnyű a mai téma és a sorsát nagyban meghatározta a jövőre nézve, de ez nem jelentette azt, hogy egyből mogorván és civilizálatlanul rontsak ajtóstul a házba.
- Kérsz valamit inni? Egyébként érezd magad otthon.
Vissza az elejére Go down

Alessandra Clark

Alessandra Clark

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : onlyfans model
Location : Vegas
Posts : 5

#2TémanyitásTárgy: Re: Red Riding Hood and the Big Bad Wolf   Red Riding Hood and the Big Bad Wolf Icon_minitimeKedd Ápr. 23, 2024 7:11 pm


 



 

 
Lessa & Leon

 
 
- Hidd el cicám jó lesz, Leon nagyon rendes azokkal, akik neki dolgoznak és sokkal jobb pénz van belőle, mint egy onlyfans oldalon. Csak higyj magadban, sokkal többet is tudsz te. Nézz oda. - mutat a tükörbe Nadia, aki minden percben, amit együtt töltünk azt szajkózza, hogy a testem nem csak arra jó, hogy nézzék. Tudja, hogy milyen körökben mozgok, mármint a kamera mögött, szinte mindent bevállalok, nem vagyok szégyenlős, de hogy bárki olyan, akit nem ismerek hozzám érjen, egyelőre hidegen hagy. Volt elég idióta pasi, aki túl sokat fogdosott, hiába a nagy pénz, a lehetőség, hogy még onnan is van feljebb. A testiség, amit egy vadidegen nyújthat nem annyira tűnik jónak. De azt is be kell látnom, hogy a szex, mint munka elég kecsegtető, hiszen ki nem szeretné csinálni, csak hát a csatorna, amin teszem más mint eddig.
- Tudom, Nadi, velem is nagyon kedvesnek tűnt, de még mindig bizonytalan vagyok, majdnem igent mondtam neki és neked is csak megsúgtam, hogy lehet belekezdek ebbe az egészbe, de mindig van egy kis löket, ami nem előre hanem hátrafelé dob és megijeszt. - nézek rá leeresztett vállakkal, amit utál, és máris igazgat engem helyre, hogy húzzam ki magam. Olyan szép cicijeim vannak, imádja őket és ha összegörnyedek mindig olyan furán állnak.
- Jó lesz, sok pénz és vannak nagyon jó kuncsaftok, akik nem is kérnek sokat, még csak engedned sem kell semmit, elég ha nézhetnek és rohadt jól fizetnek érte. - tudom, ő sokkal jobban én mint én, és amiket a férfi elmondott nekem is elég kecsegtetőek voltak, de nem vagyok meggyőzve jelenleg sem, hogy nekem el kell indulnom egy másik úton. Talán most kevesebb a pénz, és nem élek olyan jól, annyira jól, mint szeretnék egyszer de tényleg ez az egyetlen út odáig, ahova jutni akarok egyszer?
Kicsípve, de nem túlságosan, mély levegőt véve megyek le a taxihoz és megadom a kapott címet, nem tudom mennyire jó ötlet ennyire privát helyen találkozni, de a komfortból ki kell ugranom. Másba próbálok éppen egy rohadt nagy fejest ugrani és nem lehetek egy beszari kislány, aki régen voltam. Ki kell lépnem ebből a szerepből és egy igazi vadmacskává válni, szeretem a testiséget, és pénz keresni belőle szinte szórakozás lesz. Ezzel a mentalitással kopogtatok az ajtón és elég hamar kapok is választ és egy nagyon szívélyes fogadtatást, és igyekszem nem a kislány lenni a jelenlétében sem akármennyire is határozott a férfi, sokkal inkább igyekszem olyan lenni, akinek látni akar. Nagyon rossz próbálkozás, de végülis ez olyan, mint egy interjú, csak kicsit más.
- Szia! Igen valami olyat, amitől nem állok fejre és tudok még értelmesen kommunikálni. - kacsintok rá bizalmasan, hiszen ez az elvárt nem? Már találkoztunk akkor is alkotott rólam egy képet igyekszem nem annak az ellenkezője lenni és nem túl sokká válni számára, de azért akkor sem voltam elveszett, csupán bizonytalan.
Annyira ritkán járok ilyen szép helyekre, hogy azonnal megfog a kilátás és az ablakhoz sétálok, ez a város igazán szép és a láakás sok mindent megmutat belőle ha az ember kile az ablakon.
- Gondolkodtam, de még mindig azt érzem, hogy amit ajánlottál nem túl kecsegtető nekem. - bevallom, nem szokásom hazudni, minek is tenném ez a férfi amikor rám néz olyan, mintha a belsőmig látna.

|| My outfit ||
 


Vissza az elejére Go down

Leon Williams

Leon Williams

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 6

#3TémanyitásTárgy: Re: Red Riding Hood and the Big Bad Wolf   Red Riding Hood and the Big Bad Wolf Icon_minitimeKedd Ápr. 23, 2024 9:39 pm

Figyeltem, ahogy a vöröske betipegett fekete platformos magassarkúin maga után húzva a finom édeskés illatcsíkot. Igazán formás teremtés volt és ennek tudatában is volt, látszott a mozdulatain, de volt bennük valami félszegség is egyúttal, ahogy szavaiból is sugárzott egyfajta önbizalom hiány mindig az eddigi beszélgetéseink során. Igen, ebből a szempontból is jó alapanyag volt, ez a lelki alkat számomra teljesen jól megfelelt. Legalábbis amit eddig sikerült vele kapcsolatban felmérnem. Már azon túl, hogy nem csak látványosan csodás keblei vannak (bár eddig csak ruha fogságában láttam őket személyesen meztelenül meg Nadia jóvoltából láthattam Alessandra "munkáját") hanem amúgy formás feneke is, amit szintén megnézek, ahogy elhalad mellettem.
- Akkor egy vodka-narancs lesz, az szerintem megfelel ennek. - jegyzem meg, hogy hagyjam kicsit szabadon kóricálni, szétnézni és akklimatizálódni a modern, letisztult stílusban berendezett lakásban, míg én a sarokban álló fehér bárszekrényhez lépek és előveszem belőle a vodkát illetve a narancslevet valamint a bárszekrény aljába épített hűtőből némi jeget is, hogy pár kockát a szekrény tetején álló poharak közül kettőbe ejtsek, majd a vodkából töltsek egy-egy felest (legalábbis szemre annyit) végül narancslével megkoronázva. Picit meglögybölöm a poharakat, ahogy közben hallom Lessa-t megszólalni ismét.
- Értem. - felelem elsőre lakonikusan, míg megközelítem, hogy ha elfordul a kilátástól a kezébe adhassam a poharat és koccinthassak vele.
- Egészségedre! - eresztek még meg egy könnyed mosolyt. Gyorsan a tárgyra tért, de én még mérlegelek magamban a folytatást illetően. Egyelőre kiélvezem a kellemes nyárias alkoholos italt Lessa zöld szemeit figyelve. A bizonytalanság sugárzik a leányzóról, kicsengett a hangjából. Szabad kezemmel előre nyúltam, hogy kicsit megcirógassam az arcát.
- Sok lehetőség van benned Alessandra. Azon a pályán amit megkezdtél egész jól tudod őket kamatoztatni, tény. De te is mondtad, hogy ez azért még nem elég mindenre, ha már meg is tudsz állni a lábadon. Szerintem te is tudod, hogy ha ezen a szinten tartod, akkor elérsz hamarosan egy üvegplafont amin túl nem tudsz majd növekedni, maximum szinten tartani az érdeklődést jó esetben. -  kezem az arcán maradt míg beszéltem és sötét ujjaimmal finoman cirógattam, míg verbálisan nem rontottam továbbra sem teljesen előre, hagytam időt a dolognak és egy kicsit építettem arra, amit a vöröskétől tudtam illetve benne azt igyekeztem tudatosítani, hogy bizony anélkül is vékony jégen táncol, amit még egyébként nem is tud, mert biztos vagyok benne, hogy Nadia nem volt elég bátor elárulni neki a dolgokat. Elmosolyodtam erre a gondolatra. Kénytelen voltam folytatni a dolgot miután adtam neki időt a válaszra.
- A helyzet viszont az, hogy a korábbi ajánlatom már egyébként sem áll. Őszintén szólva boldog lettem volna azzal is, hogy csak simán megismertelek és élvezhetem a társaságod. De tudod a lakótársad egész jó kis zűrbe keveredett: elkövetett egy nagyon súlyos hibát, amiből ki kellett mentenem azt a formás kis seggét. Magára haragított valakit, akit nagyon nem kellett volna és az nekem mérhetetlenül sokba került, hogy neked továbbra is legyen lakótársad és barátnőd épen és egészségesen. - amíg beszélek mutatóujjam oldala az álla alatt játszadozik el és sötét szemeim sem eresztik zöld pillantását.
- Ez pedig nem olyasmi, ami ingyen lenne és egyébként sem ez volt az első hibája... szóval az a harci helyzet, hogy Nadia épségének érdekében és hogy anélkül tudjon törleszteni, hogy mindene rámegy erre, új leosztás van, mert megváltozott a lapjárás: nekem fogsz dolgozni és nem azért, mert kecsegtető, hanem mert kettőtök érdeke ezt diktálja. - koppannak végül a szavak szépen, ahogy eljutok a konklúzióig.
Vissza az elejére Go down

Alessandra Clark

Alessandra Clark

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : onlyfans model
Location : Vegas
Posts : 5

#4TémanyitásTárgy: Re: Red Riding Hood and the Big Bad Wolf   Red Riding Hood and the Big Bad Wolf Icon_minitimePént. Május 03, 2024 5:15 pm


 



 

 
Lessa & Leon


 
A munkája miatt, vagy csak egy alap kisugárzás miatt lehet Leonnak olyan kisugárzása, ami egyszerre ijesztő és mégis izgató. De ez a kettő szélsőséges érzés pont jó arra, hogy kicsit fustzrálva érezzem magam, de csak pont annyira, amennyire kell egy ilyen helyzetben. Komolyan mondom neki, hogy nem akarok fejre állni, ahogy azt is, hogy még nem érzem ezt az egészet, amit Nadival nekem elmondtak. Egyszerűen szerintem ez nem én vagyok, és tudom, hogy ez nagy lehetőség, kitörni abból, ahol most élek, de lehet nem így akarok, miközben meg szétfeszít a vágy, hogy mégis lépjek előrébb.
Végignézem, ahogy a bárszekrényhez sétál, a szoba csodás, nem illik hozzá, de mégis annyira otthonosan mozog benne, hogy ez már szinte fel sem tűnik a szemnek.
A válasza egy egyszerű szó, ami még nekem is kevés, talán ellenállást vártam, vagy egy kis rábeszélést, de olyan, mintha megértene, és közben tudom, hogy nem lesz ennyire egyszerű a helyzetem, fpleg, hogy Nadi szerint sok mindenre lehetek hivatott, még a vak is látja, hát akkor ez a férfi, hogy ne látná, aki ebben mozog. Bátortalanul iszok bele az italba, ami tökéletes, de közben nem veszem le róla a szemem, ahogy ő sem rólam. Szóval most ez lesz ilyen sejtelmesen nézzük egymást? De nem, ő lép, amire összerezzenek, pedig nem kellene, de közben igyekszem nem egy rémült kislányt mutatni, ami nem is vagyok igazából.
Szavai azonnal a lelkemig hatolnak, éreztem, hogy ez jön. Nyelek egy nagyot és igyekszem kiállni magamért, ha meg tud győzni lehet benne leszek, de még nem tartunk ott.
- Tisztában vagyok vele, de lehet a saját utamat kell járnom, amit alapból is akarok, majd egyszer feljebb jutok, lehet ez csak egy kiindulás volt az életemben. - vonom meg a vállam egy újabb korty előtt, de amikor ismét beszélni kezd kicsit változik a hangja, és mintha komolyabban beszélne. Nem akar rábeszélni egyszerűen olyan, mintha tudná, hogy bele fogok menni.
A levegő megfagy, amikor szinte csak kijelenti, hogy már nem választás kérdése, hanem nyíltan közli, hogy Nadi élete a tét, ami miatt lépek egyet hátra, hogy a keze eltávolodjon tőlem és megint azt érzem, hogy ott vagyok, amikor elszöktem. Nincsen semmi reményem arra, hogy olyan életet éljek, ami nekem jól esik, mindezt azért, mert nem adnak választást, és most nem a körülmények, hanem egyszerűen azok, akiket a barátaimnak hittem. Nadi nagyon csúnyán átvert, ide küldött, amikor pontosan tudta, hogy mi fog történni, neki tudnia kellett.
Leteszem a poharat az asztalra és felé fordulok. - A kettőnk érdeke? - nézek rá és elnevetem magam, hirtelen nem tudom mégis hogyan kellene viselkednek, de ha prédaként nézek rá, akkor úgy is fog használni. - Akkor most értsem úgy ha akarom ha nem, lehetek az aki nem akartam lenni. Nem mondom, csodás meggyőző technikád van, de ha igaz is lenne bármi amit mondasz. Ez nekem mégis miért éri meg? - nem hagynám Nadit veszni és ezt a férfi is pontosan tudja, de ha túlságosan könnyen adom magam, akkor nem csak most fog kihasználni és kénye kedvére ugráltatni, hanem bármikor és ezt a luxust nem engedhetem meg magamnak, hogy bárki füttyszóra megdugjon.
- Mi van ha egyszerűen nemet mondok? - tárom szét a karom majd leejtem az oldalam mellé, hiszen nekem ezt nem kötelező elvállalnom. - Tán nincsen annyi lány a kezed alatt? - kezdek szemtelen lenni, de ki ő nekem. Korábban kellemes alaknak tartottam, komolyan még meg is kedveltem, de egyre jobban kezdem azt érezni, hogy ami a felszínen van egy egyszerű álca, amit olyankor dob le, amikor kell neki valami és ő most szépen elvesz mindent tőlem, és nem érzem, hogy bármit kapnék érte.
|| My outfit ||
 


Vissza az elejére Go down

Leon Williams

Leon Williams

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 6

#5TémanyitásTárgy: Re: Red Riding Hood and the Big Bad Wolf   Red Riding Hood and the Big Bad Wolf Icon_minitimePént. Május 03, 2024 5:56 pm

Sokszor van úgy, hogy az ember amikor lehetőséget kap nem él azzal, mert nem ismeri fel, hogy az út következő szakasza még jobban lejthet, ha nem jó irányba megy.
- Kérdés, hogy létezik e valóban saját út? A világban az ember egyedül semmire nem megy, az önállóság csak illúzió. Egymást tartjuk el és egymást fogjuk a kereslet-kínálat rendszerében. - Alessandra számára megvolt az esély, hogy a maga lábára állva együttműködés irányába menjen, vagy megpróbáljon nálam bebiztosítani valamit. Viszont ez fel sem merült benne és ez hiba volt. Csak az elutasítást és a hitetlenséget szajkózta, amit produktívnak túlzottan nem neveznék. És egyúttal el is késett, a barátnője gondoskodott erről. Lett volna számára más út, más lehetőség, ha korábban lép, de ezt nem ismerte fel időben, most pedig szemmel láthatólag kezdett kicsúszni tűsarkúi alól a talaj és csak kapkodott.
- Nem akartál lenni? Azért gondolkozol rajta folyamatosan? Azért kell többször elismételned, hogy ez nem a te utad? Ugyan! Tulajdonképpen engem, vagy magadat akarod meggyőzni? - dobom vissza a labdát mintegy sebészi pontossággal is mutatva rá arra, hogy tajtékként felcsapó indulata miben is áll. A hullámoknak egyébként is az a természete, hogy könnyen és gyorsan csapnak fel, de ugyan ilyen módon foszlanak is szerte a sziklákon.
- S hogy miért éri meg? Nem tagadom, az előző alkupozíciód előnyösebb lett volna, de ebben a helyzetben azért, mert nem kell új lakótárs után nézned, a háttered így stabil marad. És kereshetsz-növekedhetsz is tovább mellette. - vonom meg a vállam kicsit, mert ez elég egyértelmű volt végső soron. Nem ismert szinte senkit itt, ezt pontosan tudtam és a bizonytalan háttér elég komoly rizikó volt.
- Egyébként hidd el, ha nem csinál Nadia ekkora baromságot, most nem így beszélgetnénk. - teszem még hozzá, mert ez a helyzet nem feltétlenül az én hibám volt. Egyelőre nem kötöm az orrára, csupán utaltam rá, hogy nem volt könnyű vagy olcsó elérni, hogy egyébként a barátnője ebben a pillanatban is életben lehessen. De én egyelőre nyugodt maradok, a higgadt kiegyensúlyozott hanghordozást tartom és sötét szemeim kereszttüzében tartom a hepciáskodó vöröskét. Tombolhat, lovallhatja magát a dologba, nem igazán zökkent ki. Halacska ő, kilátástalan helyzetben.
- Ha nemet mondanál az szomorú dolog lenne Nadia-ra nézve. Egyedül nem képes előteremteni azt a költséget, amibe nekem belekerül és a többi lányra ezt nem fogom tovább terhelni, pláne úgy, hogy a drága barátnőd konkrétan tálcán ajánlott fel téged tegnap. - jegyzem meg egyszerűen. Korábban Nadia nem ezzel a szándékkal ismertetett minket össze, de amikor feje fölött összecsaptak a hullámok, nos könnyen fordult ebbe az irányba. És ahogy mondtam Alessandra érdeke is volt az, hogy a lakbért valakivel továbbra is tudja fizetni, ráadásul még az ő kis netes bizniszében is együttműködtek tudtommal! Ezzel együtt sem mondom azt neki, hogy nem fogadok el nem-et. A kérdés még mindig nyitott valamelyest, csupán következményei is vannak az egésznek, a játék nem babra megy.
Vissza az elejére Go down

Alessandra Clark

Alessandra Clark

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : onlyfans model
Location : Vegas
Posts : 5

#6TémanyitásTárgy: Re: Red Riding Hood and the Big Bad Wolf   Red Riding Hood and the Big Bad Wolf Icon_minitimePént. Május 03, 2024 7:27 pm


 



 

 
Lessa & Leon


 
Az üzlet beszél belőle, amit nem szeretek, nem szeretem ennyire tárgyiasan venni az élete, vcsak megléem és tudom, hogy felnőttnek kell lennem, mert egyedül nem boldogul máshogy. De amit mond az baromság, nem fogom magamat mások kezébe adni, mert ez nem erről szól. Mégis úgy állítja be, hogy azt kelljen hinnem, mindenki függ valakitől. Akkor én nem tőle akarok függeni, mert ha ő ebben hisz, azt hiszem már utakon járunk. De annyira határozott és annyira elképesztően méreget, hogy szinte csak kapkodom a levegőt, alig észrevehetően és ő nemes egyszerűséggel dobja le a bombát.
- Fogalmad sincs róla, hogy ki vagyok és mik a céljaim. Azt ismered, akit akarom, hogy ismerj belőlem, lehet elmondott neked Nadi ezt azt, de közel sem tudja ő sem milyen életet éltem és milyet akarok és lehet rohadtul nem így akarok eljutni oda. - komolyan kezdek talán kicsit mérgesebb lenni, pedig nem kellene, egyszerűen el kellene sétálnom, de a pánik, hogy a barátnőmnek komolyan baja eshet, azt hiszem itt tart és mint valami kis szerencsétlen ebihal vergődök, hátha van másik út. De nem hinném, hogy ebbe már lenne beleszólásom, sőt…
Nagyon nem örülök annak, hogy a szépen felépített életem más baklövése miatt alakul így. Felnevetek, amikor minden rá van fogva Nadira, igen hibázott, de miért is kell pont nekem ebbe belemászni?
- Szóval akkor egyszerűen csak mutogassunk Nadira. - mondom neki már szinte kétségbeesve legvelőle kapaszkodva valamibe, ami már nincs itt. Szóval ez eldőlt, mégis mintha keresném a kiskaput, de ezzel a pasival szemben csak illúzió lehet nem a valóság.
- Az a kurva! - szalad ki a számon, de nem folytatom, mert nem rám vall ez a fajta viselkedés, és most pontosan olyan teret engedtem Leonnak, amivel tudja, hogy nem fogom azt mondani, hogy nem. Vennem kell egy mély levegőt, nem okozhatom senki halálát, és végső soron terveim között volt lépni, de nem most és nem így. Mintha valami hurrikán tarolt volna el, most azonnal lépnem kell, vagy lelépek, vagy bele ebbe az életbe, kérdés nincs csak kész tények, remek.
- Megteszem, amit meg kell a tartozását segítek rendezni, de utána nem akarok részese maradni ennek az egésznek. - felelem neki, de erre nem várok választ, nem akarom látni az önelégült képét és azt sem, hogy miként fogja kihasználni a tehetetlenségem. Miket kell majd megtennem mindazért, amiért ennyire felszólaltam ellene, és meddig kell csinálnom majd. Mindezeket meg sem merem kérdezni tőle, csak a szemeibe nézek és igyekszek egy egyszerű gondolatot a fejembe rejteni, ami majd a talajon tart és nem robbanok szét egyszerre a dühtől, a félelemtől és a bizonytalanságtól, ami megint elkezdte körbelengi az életem. Nem ismerem Leont és lehet, hogy volt egy kis mag elrejtve a fejemben, hogy akarok enki dolgozni, de neki voltam biztos benne és én szeretek biztos lenni mindenben, amibe belevágok.
- Mit kell csinálnom? - szívom fel magam és a poharat a kezembe veszem és lassan kortyolok bele az italba. - Ebből kelleni fog valami erősebb. - sétálok a kanapéhoz és leülök. Még nem fogtam fel, hogy mit mondtam, hogy belementem, egész egyszerűen, de valljuk be nem adott más választást a férfi.

|| My outfit ||
 


Vissza az elejére Go down

Leon Williams

Leon Williams

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 6

#7TémanyitásTárgy: Re: Red Riding Hood and the Big Bad Wolf   Red Riding Hood and the Big Bad Wolf Icon_minitimePént. Május 03, 2024 8:04 pm

- Ennek egy részéről neked sincs! - nevetem el magam a fejem megrázva, ahogy felfakad a leányzó. Ó ez az "amíg nem jártál a cipőmben" duma... sablonos.
- Mind azt hiszitek, hogy az ember azt látja belőletek amit csak ti gondoltok... nem cicám, ha valaki egyedi, valaki különleges, azt bizonyítani kell és nem úgy csinálni, mintha ez titokban lenne így. Már most is a testedből élsz és pontosan te is tudod, hogy ez egy olyan terep és egy olyan verseny, ahol ha nem emeled a tétet végül alul maradsz. Elnyel egyszerűen az online tér mert jön egy új lány aki mellett neked tartanod kéne a versenyt. Már így is valaminek a közepén vagy Alessandra és ha nem akarsz elsüllyedni, akkor ideje elkezdeni tényleg úszni és nem azt ismételgetni, hogy "de én tudok úszni!" - határozottan gördülnek le a szavak ajkaimról, egy pillanatra sem engedve zöld tekintetét, már ha állja a sötét szempárom kereszttüzét. Hepciáskodhat, de legfeljebb csak azt bizonyítja, hogy naiv és a dolgokat át nem látó fruska egyelőre, aki egy olyan városban keresi a szerencsét, ami jobbára élve darálja be az embereket és ez a veszély nélkülem is bőven fenyegette őt is.
- Nem én mondtam neki, hogy nyúljon le egy befolyásos kábszer dealert csúnyán és remélem, hogy te sem igazán inspiráltad ilyesmire. Szóval valóban rá lehet mutatni, mint hibásra. - vonom meg a vállam a tárgyilagos közlés után. Akár az is lehet, hogy együtt akartak valamihez sok pénzt szerezni és az én kis prostim ezért tartotta előnyösnek, ha hirtelen szakít sokat, de nem gondoltam, hogy ez így lenne, nem ez sugárzott Alessandra magatartásából. Szavai ellenére nyitott könyv volt valahol, mert a hirtelen reakciói, szavai, testtartása mind beszédes volt annak, aki ismerte az embereket. Nekem pedig ez volt a túlélés záloga: felmértem, hogy ki milyen, kinél mit tudok elérni.
- Te tudod, a lényeg, hogy a tartozás rendben legyen. - vonom meg a vállam. Hogy mit gondoltam erről, azt nem fejtettem ki inkább. Egyrészt nem kis összegről volt szó, így nem is néztünk gyors folyamat elé. Másrészt pedig tudtam, miként megy ez: belekezd, aztán az örvény sodorni kezdi. Kellett neki a kezdő lökés és ezt az élet meg is adta. A jelek szerint kezdett kicsit lenyugodni, próbált magán uralkodni így finoman elmosolyodtam.
- Hogy mit? A dolog egyszerű: pénzért lefekszel kuncsaftokkal. A keresményed egy bizonyos százaléka a tartozásod fejében engem illet. És mivel nem te hibáztál, hanem a barátnőd az engem illető hányad nem lesz több, mint a többi lányé, így még keresni is fogsz. - összegzem a dolgot, mert erről volt szó és Nadival ellentétben neki nem járt büntetés az eddigi hepciáskodása ellenére sem. De azt megjegyeztem, hogy némi nevelés azért ráfér. Ahogy leül én a bárszekrényhez sétáltam és a vodkás üveggel tértem vissza szavai hatására, hogy ha kiürült a pohara töltsek még neki, ezúttal tisztán, ha már erősebbre vágyott.
- Alkohol megteszi, vagy valami máshoz nyúlnál? - teszem fel a kérdést az üveget félretéve, mert nem árt, ha az elején megtudom, hogy milyen szerekkel él. Ez egyáltalán nem volt elhanyagolható tényező a jövőre nézve. Az üvegtől megszabadulva léptem mögé és fogtam rá törékeny vállaira, majd kezdtem őket masszírozni erős kezeimmel.
- Nyugodj meg, nem akarok neked rosszat, főleg ha jó kislány leszel. Ebben az esetben kereshetsz szépen és előnyökhöz juthatsz. - mormolom neki, ahogy ujjaim dolgoznak izmain.
- Milyen tapasztalatod van?
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#8TémanyitásTárgy: Re: Red Riding Hood and the Big Bad Wolf   Red Riding Hood and the Big Bad Wolf Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Red Riding Hood and the Big Bad Wolf

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» TEEN WOLF FRPG

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: belváros-