HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦
Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.

Admin hírek

2017.10.30.
Minnt a befőttek...
Részletek helyben.

2017.08.16.
Új idők, új lépések... Új emberünkért KATT! ;) :)

2017.08.11.
Ha Új vagy, vagy Osztódással szaporodsz, katt IDE! :)

2017.05.03.
KÖSZI-KÖSZI, örök HÁLA! :)
Mert nem vagyunk HÁLÁTLANOK!(klikk) :)

2017.01.25.
Mert megújulni KELLL! ;) Részleteket ITT.. találtok.

2016.11.02.
Jfyi - biztonsági mentegetőzés. ;) klikk :D
Amy

2016.09.05.
És ELHISZITEK!?? :D
Nemcsak hogy végre elkészültünk, de ÚJ.. embert is köszönthetünk soraink között! ;)
NYITÁÁÁÁÁÁÁÁÁS!!! :D

Részleteket ITT... találtok! ;)

2016.07.15.
RÁTOK van szükségünk!!! Részleteket ITT.. találtok. ;)

2016.05.20.
Éééééés vannak már unaloműző játékaink is! ;)
Let's play! ;)
Amy

2016.04.11.
A mai naptól "Média" részlegünk is megkezdte a működést, használjátok egészséggel! :)

Bővebb információért ->> KATT..

2016.04.04.
Csini, friss és ropogós új dizájn ;)
Amy

Egy kis kiegészítésért.. ->> KATT..

hangulat
♦ ♦ ♦
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

a város
Latest topics
» A Náci Róka és a Mexikói Görény
by Héctor "Hero" Perez Today at 11:49 am

» Micromed-torony
by Grace Reed Yesterday at 10:16 pm

» Cordelia Webb és Nick Lane - Az első találkozó...
by Cordelia Webb Yesterday at 9:56 pm

» Danny & Danielle - LA útjain
by Danielle C. Portland Yesterday at 9:41 pm

» Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...
by Gloria "Sapphire" Salinas Yesterday at 12:28 pm

» Lélekjáték
by Tyler Christiansen Kedd Nov. 21, 2017 10:12 pm

» Külvárosi kocsma
by Darren Curtis Kedd Nov. 21, 2017 3:06 pm

» Muy problema, mein Führer?
by Ellis Mahon Kedd Nov. 21, 2017 12:40 pm

Weather

walkin’ in

♦ ♦ ♦

Top posters
Ville Deadman Wallow

October Soininen

Elizabeth Jensen

Don Heckley

Danielle C. Portland

Gabriel Sadik

Johanna M. Riley

Amy Lynn Cooper

Vincent Morris Belvedere

Raina Maddox

just write
Vegas FM
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (24 fő) Kedd Márc. 28, 2017 9:57 pm-kor volt itt.
Just feel it..

♣ ♣ ♣

Come back soon
♦ ♦ ♦

Drága Vendég!
Köszönjük hogy voltál.. hogy vagy, és gyere is vissza minél hamarabb!

Találkozunk méég! ;)

Share | .

Öreg kocsi, nem vén tragacs...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Héctor "Hero" Perez

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : Piszkos kis drogdíler

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Öreg kocsi, nem vén tragacs...   Szer. Jan. 11, 2017 4:42 am

Újabb este. De most nem valami könnyű luvnya a cél, most valami stratégián töröm a fejem és két könyékkel csak támasztom a pultot. Valahogy nem megy az üzlet. Most hogy az a retkes kis kurva már nem olyan készséges a vendégekkel vagy egyszerűen megkopni látszik a szépsége, nem tudom eldönteni. Szar a helyzet.. Csak a drogból.. egyedül, nem élek meg, a sok szarrágó nincstelen tetűnek kevés a pénze, csak kevés százalék megy zsebre, a nagyelosztók meg.. hajthatatlanok.
Ilyen az utca törvénye...

A gondolataimba merülve hörpintem fel azt az utolsó két kortyot. Az utolsó pénzemből vettem, és sanszos hogy ma nem segít rajtam a két szép szemem se. Tutira nem tudom befűzni megint a pultoscsajt, pediiiig.. a legutóbb egy egész üveggel esett meg rajtam a szíve!
A gondolataimba meredve csak figyelem az üres poharat. A kitervelt verziók egyike se zökkenőmentes, és nem is igen van kedvem megjátszani. Hagyjam hátra a kis kurvát és lépjek le?? Talán egy másik város.. másik hely.. Mindenhol vannak kislányok és kétlem hogy a csáberőm idejét vesztve ne működne, de most elölről kezdeni mindent.. Nem a legjobb befektetés. Vegas nagyszerű hely, ha van helyed a mézesbödönben, de ha kiszorítanak onnan vagy egyszerűen nem éred fel..

- Lépni kell.. - dünnyögöm, miközben a poharam a pultra lököm.
Talán ha pár kocsit megfújnék. A hétvégén. Ha Mauro átvenne tőlem néhányat, akár csak alkatrésznek.. aprópénzért, de legalább meglenne az az első lépés.

Alig egy órával később, már kész tervekkel a fejemben járom a sötétséget. Fülelek. A szemem a környéken kajtat, csak soha ne kelts feltűnést. Ha megjelenik egy villogó fény, vagy sziréna a messziben, lapítsd meg magad. És én remek voltam ebben. Mindig is... Már vagy egy éve hogy itt vagyok Vegasban.
Egy tetves kincsesbánya ez a hely.. - szívok bele az útközben számba került cigi végébe és csak gyenge feszültséggel fújom ki a füstöt. Ma egy szórakozóhely parkolóját szúrtam ki. Ott sok a felelőtlen ember, a milliomos féreg és a beszari seggfej, akire csak lazán rávillansz a késsel és máris köpi oda a kulcsot.

Néma a csönd, csak a falakból kiszűrődő zaj töri meg a csendességet, és ez épp kapóra jön. Egy ezüstszürke Lexus. Ez az amit elsőre kiszúrok, de arra hátrébb, valami még íncsiklandóbb szépség kedveskedik. Hófehér és valami gyönyörű.. - akad meg rajta valahogy elvarázsolódva a szemem, egy pillantás jobbra, balra, senki nincs a környéken ezért lassú, gyanútlan lépésekkel megközelítem azt a csodás gépet. Lehet a mai a szerencsenapom! Talán Mauro-t ma mégsem csak aprópénzzel rövidítem meg!  

Hangtalanul járom körbe, vissza kell fogjam a mély vigyoromat.
Először a helyzetet mérem fel, riasztót vagy valami csapdát keresve, de nem látok rá semmi lényegesre. Seggfejek!
A vezetőoldali ajtó... Az jön, na meg újabb pár pillantás körbe. Sehol senki. DOLOGRA! A zár.. a zár egyszerűnek tűnik, pláne... - csak fejben dünnyögöm, ahogy egy vékony fémlap csusszan ki a fekete bőrkabátom alól. Már ép nekikezdenék, már a nyelvem alatt az ezért a szépségért kapott ropogós dollárok íze, amikor a cucc hirtelen visításba kezd!
Nagyot ugrok, erre rohadtul nincs mentség!! MI!!?HOL!?? Ijedten nézek körbe, de ez a szar az! Pedig még hozzá se értem!

Futásnak indulok, a lábam se éri a földet, rohannom kell!! Nem nézem merre, csak a sötétség fele és az első kanyarnál azonnal fordulok! Aztán megint! És MEGINT! Rohadtul nem vágyok a zsaruk vendégszeretetére, és a kitoloncolásra se, vissza a pöcegödörbe, ezért csak vagy negyedórányi száguldás után állok meg. Nem tudom hova keveredtem.. valami kültéri rész...

- Basszameg... - lihegem, mikor két tenyérrel megtámaszkodva a lábaimon, dőlök előre. Az oldalam szúr, de körülnézek. Sehol semmi. Néma a csönd. Nem követtek... Mégis, muszáj megtennem még azt a néhány métert.

Már csak szuszogok, de a fejemben még ott az előző negyedóra emléke. Kurvára nincs kedvem megint nekiállni. Rohadtul nincs kedvem visszamenni.. ODA! Ezért a szemem most az ismeretlen terepen kutat, fogalmam sincs róla merre járok. De nem is kell. Egy működő gép kell. Egy csendben elemelhető és csendes. Basszák meg azok a modern szarok!

Végigjárva a terepet egy lakótelep parkolójára futok rá. Sok itt a gép.. De mind szakadt, pár elhagyatottan rozsdásodik a hőségben. Megállok.. és végignézek egy fehér chrysleren, de az első futómű.. a kerekét lelopták már régen, ezzel nem lesz menekülés.
És ekkor tűnik fel az az Impala a sorvégen.
Körülnézek, még mindig sehol senki. Vegas külvárosi része nem a turistáktól hemzseg, és hamar döglenek ki a helyiek.
Újabb doboz cigit veszek elő, a szálat megkocogtatom a dobozon. Csak azt a szépséget bámulom. Nem is olyan rossssz! Megérhet vagy.. néhány ezret, és Mauro mindig is jobban értékelte a műemlékeket.
A cigarettát a számba tolom, és még egyszer megnézem. De nem gyújtok alá... Csak kell a nyelvem alá az íz, meg az érzés, hogy most nem baszom el.
Körbevizslatom. Megint. Most se látok riasztót, de már óvatosabb vagyok.
Nekitámaszkodva seggel a mellette álló roncsnak, a sofőr oldali ajtót vizslatom. És már a kabátom alatt a fémlap. A béléséből seperc alatt elővarázsolom, és még egy utolsó pillantás körbe és megkezdem a műveletet.

Rohadtul ajánlom hogy most ne csússzon hiba bele!

Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Öreg kocsi, nem vén tragacs...   Szomb. Jan. 14, 2017 6:37 am

Hero& Sapphire

*Autóriasztó hangja tolakodik be a szélvédőn, kesernyésen elhúzom a számat….majd kárörvendőn mosolygom. Előbbi a tulajnak szól utóbbi a meglovasítónak. Mindkét oldalon egy gonddal több. Nálam is. Mostanában kissé szétszórt vagyok, belemerültem a munkába, egyre több a vendég ami persze nem baj, mert a pénz is több, de egyenes arányban növekszik a hülyék száma is. Fárasztó….szeretnék egy jakuzzit, lehetőleg a saját kertemben, szóval a lista gyarapodik. Addig marad a Habanero lazításképp, csak a szétszórtság….alig egy korty maradt a nap végére, pedig azzal szoktam zárni. Nagyon nem volt kedvem bárba menni, szóval ki kell bírnom hazáig. A nyúzottsági skálán a legmagasabb szinten vagyok, szeretnék most macska lenni. Nagyot sóhajtva nézek oldalra egy röpke pillanatig, a sötét ülésen még sötétebb folt jelzi ahol Diablo fekszik. Az egész ülést elfoglalja, szuszog és dorombol felváltva. Irigylem. Van egy szuper gazdija, aki kiszolgálja, ad neki finom kaját, megvakargatja a füle tövét, összebújik vele az ágyban. Na igen,a rabszolga én vagyok….és mit kapok cserébe? Pátyolgatja a lelkem, tisztára előnyös üzlet. Bekanyarodok a sikátorba, előkészítve az apró, finom pihéket a karomon, ez a hely kész halálfélelem, de sokkal rövidebb az út hazáig. Még két kanyar a csendes utcákon keresztül és otthon vagyok. Nem ártana most az a jakuzzi, tudnám élvezni, elővenném a romantikus lelkem, gyertyákat gyújtanék, Santana gitárja sírna….kész pszichoterápia, még alfába is lecsúsznék. Leparkolok, kirúgom magam alól a kocsit és átsasszézok a másik oldalra, hogy élő hordszékké váljak. Diablo jellemzően most ébred, megvárom míg lustán kinyújtózkodik, rám néz, szemeiben a kérdés; „Máris megérkeztünk?” és a kijelentés: „Aludtam volna még.” Igen, én is, elbírnám viselni a macskalétet. A karjaimba kapom, picit nyögök a súlyától, ő meg nekiáll trillázni. Pár perccel és némi frásszal később már az ajtóm mögött vagyunk, Diablot a földre teszem és menekülök a konyhába ami nappali, étkező és háló is egyben, kikapom az üveget a fiókból és töltök egy pohárral. Azért megadom a módját, nem vagyok alkoholista csak szeretek minden nap lehúzni egy égetően selymes El Ron Prohibido-t. Leroggyantom magam a fotelba, félmosollyal nézek a repülő cipőim után. Mennyország. *~Valaki kapcsolja be Santanát.~*Sötét folt úszik be a képbe, tekintetem a közeledő macskán nyugszik, azzal a járással igyekszik felém ami már sokat sejtet. A pohárral mutatok felé.* -Nem Diablo, ez az idő az enyém, ma már eleget cirógattalak, kaptál tonhalat is. Nem, nem, neee!*Falra hányt borsó, olyan mennyiséget összegyűjtöttem már belőle, hogy egy egész óvoda jóllakna három héten keresztül minden nap. Diablo ügyet sem vet arra amit mondok, pedig elég erélyesnek tűnt a hangom, de lehet, hogy csak nekem. Megint süketet játszik. Felnyújtózkodik a térdemen keresztül a combomra és nekiáll helyet csinálni magának. Megkezdődik a harc és rövid, csúfos véget ér.* -NEM! Ezt ne csináld, mássz le…neeee!*Az üvegcsörömpölést fájdalmas sóhaj kíséri, majd jön a káromkodás.* -A szentségit Diablo, ez volt az utolsó üvegem. Önző kis dög. Ezt levonom a tonhaladból.*A sírás kerülget. Nem vagyok mimóza hercegnő, de ma nagyon összejött, ez az ital lett volna a leszarom tablettám, de a hülye macska tönkrevágta. Addig fészkelődött míg az üveget is és a poharat is kiverte a kezemből, a rum illata lassan de biztosan betölti a szobát, Diablo fintorogva távozik a tett helyszínéről és bavackolja magát a helyére.* -Jól is teszed ha elbújsz, rossz, rossz, rossz cica!*Egy teljes percig ülök és nézek ki a fejemből. Nem fog menni. Nem, nincs az az isten aki rá tudna venni, hogy ma rum nélkül aludjak el. Lejátszom magamban mit fogok tenni s aztán megteszem. Kínkeserves mire összetakarítok, a képzeletbeli lelki poharamból a sokadik utolsó csepp csordogál ki. A szagom már okés, rumban fürdök de nem nyalogathatom fel a padlóról a maradékot. Emlékezetembe idézem a legközelebbi nonstop üzletet és újra beleugrom a cipőmbe. Lecsattogok a lépcsőkön, kulcsot csörgetek, szelem az utat magam és a kocsim között. Bambán bámulom a sötét árnyékot a hűlő motorház mellett, amint a vezető oldali ajtóval matat. Az én vezető oldali ajtómmal. Robbanok!* -HÉÉÉÉ! MI A FRANCOT CSINÁLSZ A KOCSIMMAL? TAKARODJ ONNAN! *A fekvő emberbe való többszöri belerúgás esete áll fenn. Nem meglepő, hogy kiakadok. Egyébként is megtenném ha látom, hogy lopják a kocsimat, de ma este kiváltképp. A táskámba nyúlva kotorászok és mikor a kezembe akad a méretes zseblámpa, felé hajítom. Nem kellett volna. Ha közelebb érek hozzá, azzal verhettem volna szét a fejét, így marad a táskám, nem kevésbé súlyosan, ami konkrétan beleillik az öreg nénikék fegyvertárába. De kit érdekel?! *

Soha ne mondd, hogy soha

Héctor "Hero" Perez

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Öreg kocsi, nem vén tragacs...   Kedd Jan. 17, 2017 12:12 am

Ezaaaaaz.. ez az kicsikém, nem bánt a báácsiii... - igazítom a kis fémlapot, teljes testemmel felfonódva az üvegen. Hallanom kell... Mivel látni lószart se látok, csakis a fülemre hagyatkozhatok, még egy kicsikét... Még.. egy... KICSIKÉT!
És TÁKK! Enged is az a zár.

Széles vigyor húz szét a fejemen, a számban már másodszor a pénz íze játszik. De kiesik az a kurva CIGARETTA!

- Bassza meg.. DNS.. - szűröm a fogaim között, valami ilyesmi.. valami ilyen szart hallottam a tv-ben amikor lebuktattak valami balfasz tettest.
Hajolok, de közben másik kezem már a kilincsen.
Már AZ ENYÉM! Már nem engedem!
Felszedem a cigit, vissza a számba, belefér.. Vigyorgok, most a fogaimmal tartva meg, amikooor...

Az a messziből jövő üvöltözés egy pillanat alatt ránt össze!
Túúl közel.. még az elmúlt idő emléke, és már repül is az a...
Valami!
Vele egy dühös tyúk száguld felém...

- HÉ! - üvöltök, még az utolsó pillanatban húzom félre a fejemet, a cucc csattan mögöttem az öreg tragacson. De a kocsi kilincsét még mindig fogom, az.. ENYÉÉÉM!

- Ez.. ez.. a te kocsid..? - csak dadogom. Ekkor engedem csak a kilincset és hátrálok, amíg tehetem. - Én csak.. én csak.. megnéztem, pofás egy darab... - kezdek a szövegbe, már ha közelebb jön, de fél szemem közben változatlanul pásztázza a környéket.
Amíg csak egy tyúk van, NYERT AZ ÜGY!

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Öreg kocsi, nem vén tragacs...   Szer. Jan. 18, 2017 8:03 pm

Hero& Sapphire

*Az Impala sír és káromkodik egyszerre, az erőszakos behatolás ellen. A pokolba küldi a fickót, sokáig küzd, de végül megadja magát, akkor hamar szabadul. Az elégedett morgástól besokall, majd a káromkodásra ő nevet fel. Így képzelem el szegény öreglány gondolatait, ha lennének. Én már csak a végre érek oda, és nem tudok azonosulni sem a látvánnyal, sem a tettel. Az én formás hátsóm alá senki nem tett luxusjárgányt, mínuszról indultam, a béka segge alól, és keményen megdolgoztam ezért a csotrogányért is. Nem mondom, vannak igényei, de azok egyelőre nem egyenlők az erszényem tartalmával. De szeretem ezt a kocsit, belaktam rendesen, sőt még a macskám is.
Borzalmasan alakít a fickó, Aranymálna díjat érdemel. Sajnálatos módon nem a fején koppan a zseblámpa hanem a szomszéd kocsi kaszniján, amiben szintén nincs riasztó. Miért az enyém kellett? Szívesebben ejtőznék most egy pohár rummal a kezemben, a tele engedett fürdőkádamban, Santanát hallgatva és visítozhatna a másik kocsi tulaja, hogy „Miért pont az enyém?”*
-Szerinted mókából skálázok?* Közelebb megyek, de megtartom a három lépés távolságot, vagy még többet. Ki tudja mi van a fickónál, akár fegyver is lehet, Las Vegasban soha nem lehet tudni, aztán jöhetnek a zsaruk meg a halottkém. *-Pofás hát, azért vettem. Megnézted, leléphetsz!*Azon agyalok mi van még a táskámban ami nehéz és kemény. Ha plázacica lennék, volna választék bőven, még vibrátorral is megküldhetném a pasit, az lenne szép szalagcím a holnapi újságban. „Rózsaszín vibrátor tarolta le a tolvajt. Nyolc napon túl gyógyuló lelki sérüléssel kezelik az intenzíven.” *Dezodor. Lefújhatom vele, nem olyan hatásos mint a paprika spray, de talán elég. Holnap veszek egy paprika sprayt, bokszert, baseball ütőt, ágyút. Kiveszem a deot a táskából, utóbbinak a vállszíját a csuklómra tekerem, azzal fogom fejbe vágni ha közeledik. Kinyújtott kézzel fogom rá a pasira a hónalj-illatosítót. *

Soha ne mondd, hogy soha

Héctor "Hero" Perez

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Öreg kocsi, nem vén tragacs...   Szomb. Feb. 04, 2017 3:36 am

Móka. Móka.. móka.. móka... Gyere csak Angyalom, játsszuk ezt le élesben!
Mégse jön elég közel. Túúl messze ahhoz hogy bármit is lépjek, de ahhoz túlságosan is közel van, hogy hárompillanat alatt slisszoljak a fenébe.
A kocsival persze.

Marad a játék... A megnyerő szerep. Hogy átlátszó?? Nemszámít, csak a kellő időre legyen elég.

- Már megyek is.. már megyek is, KISLÁNY.. - a két kezem magam előtt hárítva a levegőben, és hátrálok. De csak kicsiket. Szemeim közben változatlanul kutatják a terepet, és nincs kedvem feladni.
Eggggyilyen.. szépséget. Nemtudnékélninélküle...

- Csakkkk... - és ekkor megállok. Bele a szemeibe. Kiszúrom én hogy valami disznóságra készül a kis tyúk, de nemegészen látom mi az ott a kezében, viszont.. nem tűnik annyira nagymellényűnek hogy bármi komollyal is próbálkozzon.
Vesztettél te már nagyot, HERO!
És ahogy lépek, egy kóbor holdfény megcsillog azon az izén.
GÁZSPRÉ!
Na jól van, veled jobb vigyázni, Angyalom...

- Mi a fenét akarsz.. azzal..? - útközben csak kicsiket lépkedek. Mint a prédájára leső vad, próbálok.. igyekszem hogy mögé kerüljek, de a nő se hülye. Ha ígyvan.. lehet hogy együtt fordul velem, még véletlenül se mutatva a sebezhető hátsó frontot. Hogy rohadna meg hogy én se egy buta tyúkba botlottam bele!
Muszáj lesz ezt ésszerűbben játszani...

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Öreg kocsi, nem vén tragacs...   Kedd Feb. 07, 2017 5:26 am

Hero& Sapphire

*Azon agyalok, míg a fickó hátrál, hogy mekkora az a távolság közte és köztem ami elég ahhoz, hogy nyugodtan kocsiba üljek és elsöpörjek a közeléből. Milyen nagyot tud ugrani? Elég neki, hogy útjára engedem vagy mint sértettet, szemtanút el akar-e tenni az útból? Ha bent ülök a kocsiban el tudok indulni vagy remegő kézzel szétszerencsétlenkedem magam mint az olcsó horrorfilmekben? Hiába akarok én mindent nyugodtan csinálni ha a bennem emelkedő adrenalin elfogytával olyan leszek mint a kórházi menü gyümölcszseléje. *-Menj csak Kisfiú !*Eldobom az agyam, még lekislányoz. Ebben a helyzetben valahogy nem tudom értékelni, hogy olyan ifjúnak néz és csak aprókat hátrál de nem úgy tűnik m int aki le akar lépni. Pedig…nincs nálam fegyver amit ráfoghatnék, már rá kellett jönnie, hogy nem fogom hátba lőni, mégis marad. Mégis kell neki a kocsi, húzza az időt. Mire vár? Hogy meghalok végelgyengülésben? *-Csak.*Csak trópusi gyümölcs illatú dezodor. Az. Az van nálam amit ráfogok akár egy paprika spray-t, szemfényvesztésnek jó lesz, meg arra is, hogy szerezzek neki pár kellemetlen pillanatot. Tudom, előfordult, hogy magamat fújtam majdnem szembe mert elég kába voltam még hajnalban és nem figyeltem. Annyira elég lesz, hogy elvakuljon és tökön tudjam rúgni. Azután garantáltan nem megy sehova jó néhány percig. Elnevetem magam, elég hülye egy helyzet de pont jó ahhoz, hogy kínomban vihorásszak. Mégis mit akarhatok egy dezodorral? Befújom a hónaljamat és halálra illatozom.*-Szerinted?*Követem a tekintetemmel és a testemmel. Mit gondolt ez a barom, hogy majd állok mint egy faszent és magam mögé engedem? Ez nem az a film. Rövidre kellene zárni a témát, mert itt halok szomjan, a macskám meg odafent.* -Oké. Te elmész én nem fújlak le és nem hívom a zsarukat. Áll az alku? *Nem vagyok ám olyan nagy vitéz mint amilyennek látszom, de ez a lényeg. Meg az, hogy elhúzza a belét és mindenki mehet a dolgára. Azt hiszem ezek után két üveggel veszek, mert egyet rögtön ki fogok üríteni.*

Soha ne mondd, hogy soha

Héctor "Hero" Perez

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Öreg kocsi, nem vén tragacs...   Csüt. Feb. 16, 2017 2:24 am

A csaj.. OKOS! De nem annyira hogy utolérjen, MEGTÉVESZTÉS! A világ legjobb fegyvere, ahogy két kezem a testem mellett emelve a levegőben, miközben együtt fordulok vele, de... BESZÉLJ! - Nem kellenek idezsaruuuk.. - kitör az a mindent lesöprő mosolyom, de nem állok meg. Árnyékba kerülök... Amikor a takarásba került jobb kezem már láthatatlanul turkál a kabátom zsebében a sötétben.
És megfordul az ujjaim között a késem.

- Semmi szükség zsarukra.. kislány.. csak nyugodj meg..- még mindig fordulok, amikor épp jó a helyzet! A nő szemébe lámpák világítanak, és a már vigyorba torzuló mosolyom mögül a következő pillanatban kirobban a rugóskésem.

- Intézzük el ezt egymásközt!

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Öreg kocsi, nem vén tragacs...   Pént. Feb. 17, 2017 11:37 am

Hero& Sapphire

* Elég hülye egy helyzet, a kocsim leendő (?) tolvajával állok szemközt, és egyikünk sem mozdul tapodtat sem, legalábbis elhatározásban. Ő marad, ergo én is, pedig egész jó alkut ajánlottam és illik elfogadni hiszen már Jack Sparrow is megmondta, az alku az alku. Ráadásul az enyémben nem volt apró betűs rész. Tisztára mint egy keringő épp csak nem gabalyodunk egymás karjába és parkett helyett töredezett beton van alattunk, a morzsalék csikorog a cipőim talpa alatt. Ha a veséimnek hangja lenne ilyesmit adna most elő, karcosat, köhögőset a hiányolt rum miatt. A mosoly….nos engem nem söpör el, noha eléggé eszement és szédítő, más esetben talán megfontolnám, hogy reggelig azt nézzem magam felett vagy magam alatt, kinek hogy. Ám ha nm is az életemet fenyegeti, a kocsimat mindenképp….még mindig. Nem értem miért harcol, nincs a lökhárítóban kokain, értéktelen vacak az egész, arra jó, hogy elvigyen A pontból B pontba, lehetőleg egyben. Nem látom mit csinál, csak arra figyelek, hogy ne kerüljön közelebb, de még ezt is elmulasztom mikor megszólal. Hülye ez vagy mi? Eltátom a számat, még nem tudom mit válaszoljak, vagy csak ismételjem önmagam. Továbbra is előretartva a trópusi gyümölcsös sprayt, a másik kezemmel a homlokomra csapok.* -Ember! Épp most mondtam, ha elmész nem fújlak le és _nem_hívom_a_zsarukat_ mit nem lehet ezen érteni? Csak húzd el a csíkot! *Oldalazunk ami addig jó míg az utcai világítás le nem vakuz. Nyugodjak meg. Nyugodj meg te, de végleg! Nem sokat látok, annál többet hallok és a hang nem igazán derít fel. Elámulok, miközben akut szívroham zajlik le bennem.* -Most komolyan? Gyere ki a hóra és essünk egymásnak? Tedd azt el, semmi szükség rá.*Hogy beszéljem le arról, hogy megforgassa bennem? A kocsim közelébe araszolok, hátha ki tudom nyitni az ajtaját és beugorva ráfekszem a dudára. Egy sikoltozással nem megyek semmire, legfeljebb a szomszéd néni is becsukja az ablakát.*

Soha ne mondd, hogy soha

Héctor "Hero" Perez

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Öreg kocsi, nem vén tragacs...   Kedd Márc. 21, 2017 8:26 pm

És MEGINTBESZÉL! Be sem áll a kis tyúk szája, de hogy eznekem jóóóóó!??? Már HOGYNE LENNE! És ahogy sikerül nagyjából terelni a helyzetet, csak körbe és körbe, eljön az idő amiaz ÉNIDŐM!

És már villan is elő a késem.

- Csak semmi sietség, bébi, te leteszed aaaazt.. - intek a kezében figyelő gázsprére, én addig közelebb nem megyek! - és hozzámvágsz egy kulcsot, és máris.. - rövid szünet - kurvárajók leszünk! - és vigyorgok. Egyenest bele a szemeibe, már ha hagyja és nem pattan meg elsőre, habááár.. Lehet az lenne a legjobb!

- Különben... - és fordul a kezemben egyet a kés. Éssss... közelebb lépek. Csak egy egész kicsikéééét.. hogy ha betámad, azzal a szarral még időben elhajoljak, kiverjem a kezéből vagy meneküljek, az egész.... De KELLAZAPÉÉÉÉNZ!!

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Öreg kocsi, nem vén tragacs...   Vas. Márc. 26, 2017 9:34 am

Hero& Sapphire

*Beszéddel úgy látom nem megyek sokra, pedig eddig mindig bejött. Mondjuk más témában, határozottan más témában, a kocsimat még senki nem akarta ellopni, vagy csak nem tudok róla. Mindenesetre lebeszélni még nem kellett egy tolvajt sem a lopásról, szóval ez most a debütálásom, nem is megy úgy ahogy én azt elgondoltam cirka három másodperc alatt. Nem ismerem a tolvajok lelkivilágát, én az ő helyében már biztos kereket oldottam volna, nem úgy néz ki mint akinek az élete függ a kocsitól, annak értékétől. Ha női szemmel nézem, vadul jóképű, némi fürdéssel és fodrásszal még többet ki lehetne hozni belőle, nem is értem miért nem pumák kifosztásával foglalkozik, a testi adottságai megvannak hozzá. Talán a tudás hiányzik. A helyzet azonban nem megfelelő ahhoz, hogy modernkori Higginst játsszak, hacsak egy kicsit is közelebb jön már az én életem a tét, azt pedig nem éri meg feláldozni egy rozzant tragacsért. Persze a pánik nagyon sokféleképpen hat az emberre, a nőkre még inkább jellemző ez, néha én sem ismerem ki magam magamon. *-Teszi a fene, hülyének nézel?*Összehúzott szemöldökeim alól pislogok rá mérgesen. Most komolyan azt gondolta, hogy elteszem a legfőbb fegyverem és önként a kezébe nyomom a kocsim kulcsát? *-Kurvára nem leszünk jók ha elviszed a kocsim!*Én is vigyorgok, noha az én vigyorom nem olyan őszinte, inkább látszik az vicsornak mint amikor a körmöm végigkaristolódik a falon. *-Különben?*Amint kiejtem a számon a kérdést már megbánom. Kellett nekem érdeklődni. Inkább vágtam volna hozzá _egy_ kulcsot. Sajátosan értelmezve bármilyen kulcsot odadobhattam volna a fejéhez, ám csak a lakáskulcs van nálam és a szaloné. Egyiket sem adom szívesen, szívtelenül sem. Amint közelebb lép, fújok. Virág illatú felhő száll felé fénysebességgel, míg a másik oldalról a csuklómra tekert vállszíjú táska. Még jó vagyok, míg nem ér hozzám, míg nincs karnyújtásnyira a kés, addig jó vagyok. *

Soha ne mondd, hogy soha

Héctor "Hero" Perez

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Öreg kocsi, nem vén tragacs...   Csüt. Márc. 30, 2017 4:47 pm

És a kis tyúk tovább vakerál! Az isten bassza meg, mért nem egy hülye plázatyúkba botlottam bele!?!
Mégsincs veszve semmi, a helyzet mmmééég, jólehet, EZÉRT...!

Közelebb lépek, de vigyázok ám, nehogy a kisss ribanc egy pillanat alatt elkapjon azzal az izével, amúgy.. egész jó bőr, más esetben simán szúrnám egy körre, de most nekem valami más kell, bébi!

Szór a cucc, én meg hirtelen hajolok. El, nem is lövi be a szemem, de utána... Illatok. Na errre már simán lefagyok, és nem veszem észre amikor lendül az a másik kéz.

- Au!! - kiáltok fel ahogy azzal a szarral betalál, már majdnem esik ki a késem, SŐT! A levegőben kapok utána, meg is vágom a kezem, de hogy addig újrapróbálkozik e... nem tudom, de elő kell vennem a párducsebességemet!

Van nekem olyan!??? Shocked

Vagyis ha újra suny, a következőben már simán pördülök/hajolok el, és egyetlen suhintással vágom el a táska szíját. (ha van neki olyan)

De hogy sikerül e....
Ha igen, nyert az ügy, egyéb esetben húzhatok haza pár lila folttal gazdagon.
De még mindig kurvára nincs miből újabb kanyar anyagot venni...

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Öreg kocsi, nem vén tragacs...   Hétf. Ápr. 03, 2017 8:50 am

Hero& Sapphire

*Ha tudnám, hogy mi bénította le néhány pillanatra, most a hasamat fogva nevetnék valahol két kocsi között. A valóságban úgy hiszem mégis jó az a francos hónaljsurc paprika spray helyett, tehát eldöntöm, hogy megtartom. Elhajolt előle ugyan de kicsire nem adunk a nagy meg nem számít, főleg, hogy a táskám amit rögtön az illat után küldtem a másik oldalról, eltalálja. A reflexei jók, egy apró villanást látok a látóterem perifériáján, ahogy a parkoló lámpáinak igen gyér fénye mégis utat talál a sötétben és megtelepszik az egyetlen visszaverődő felületen; a kés pengéjén. Utánakap és megint a kezében van, szóval lélegzetvételnyi időm sincs örülni vagy megkönnyebbülni. Érzem az ütést a karomban, ahogy a táskám találkozik az ő testével, a szíjon keresztül felgyalogol a rezgés a karomba. A francba de makacs, még a macskámon is túl tesz. Szinte…szinte nem is látom a következő mozdulatot, akár egy párduc amikor lecsap, az én táskám a préda és a szíj halk sírással és reccsenéssel megadja magát. Hiába tekertem a csuklómra, a penge alatta vetett véget az életének, így a táskám pár métert repül a korábban kapott lendülettől és egy kocsi alatt végzi. *~Na onnan szedd ki hapsikám!~*Elhátrálok, arcomon káröröm. Viszont nincs több fegyverem, simán leszedhet bárhogyan. Felém hajítja a kését, kizárt, hogy olyan gyorsan el tudjak hajolni az útjából, vagy…de még gondolatban sem adok ötleteket, hátha telepata. Las Vegasban bármit el tudok képzelni. *-Auúú!*Gúnyos, kislányosan elnyújtott hang. Vérforraló. Józan észt farigcsáló. Akkor most jöhet a kergetőzés. Én kellek vagy a kulcsom a táskában?*

Soha ne mondd, hogy soha

Héctor "Hero" Perez

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Öreg kocsi, nem vén tragacs...   Szer. Ápr. 12, 2017 6:39 pm

Az a cucc REPÜL!
Rövid időbe telik amíg elmarja az érzékelésemet, a figyelmem újra a lányé, megint, és még mindig ott virít a kés a kezemben.
Akkor merre tovább ANYUKÁM!?
Van még más a tarsolyodban??

A tyúk viszont most hátrálni kezd, én meg.. egyetlen lépés után megfagyok. Nem, nem leblokkolok, most.. egyszerűen csak tudom hogy valamire készül.. Szinte sugárzik a szemeiből, és én... !

Aztán megjelenik az a szó a száján...

A szemeim.. ha lehet most komolyan vérfagyasztóba váltanak. Örrrrrdögibe, szinte... eszemben lenne felkoncolni, kibelezni... Hogy mi!? Te hülye vagy!
Megrázom a fejem, de a szemeim továbbra se engedik. A lábaim viszont megindulnak. Felé... És továbbra se engedem a késem. Csak megfordul, egy kört.. meg mégegykört a kezemben, és most már nem is biztos hogy a kocsira fáj a fogam...
TÉNYLEG??

Amíg ezt megbeszélem magammal, fejben, addig továbbra is közelítek. Megint nyelek, csak hogy... láthassa.. hogy FÉLHESSEN! Hogy láthassam azt a rémületet a szemeiben, deeeee.....

- Te ma tényleg szeretnéd ha elvágnák azt a szééép kis.. csinos kis... nyakicádat, igaaaaz!?? - a hangom mély.. gurgulázó... És élvezettel teli. Hogy élvezném e? Nem tudom. Direktbe még nem kellett elmetszenem egyetlen torkot sem, vagyis.. mindig elég volt egy-két megválogatott szó. Vagy lépés. Vagggy...
De ez nem jelenti azt hogy nem tenném meg.
Megtenném??

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Öreg kocsi, nem vén tragacs...   Kedd Ápr. 18, 2017 8:49 am

Hero& Sapphire

*Fogalmam sincs most mi legyen, azt tudom, hogy mi ne! Nem becsülöm le, de nem hiszem, hogy megölne, valamiért még a gurgulázó, ezer érc mély hangja miatt sem. Pedig a szemeiben a gúnyos kis szavacskám után mintha őrület lobbanna, de talán csak pillanatnyi harag némi gyilkolási gondolatforgatással. A kocsim egyelőre biztonságban, felém indul és a nem az autó alá csúszott táskámért, vagy azt hiszi, hogy még nálam van a kulcs, vagy engem akar. Vagy…vagy…sok a vagy, a bizonytalanság még több lépésre késztet hátrafelé, tőle távolabb, ám a távolság nem nő hanem csökken. Nagyobbakat lép mint én a tipegőmben, ő lát előre én nem hátra, így neki is ütközöm a mögöttem álló kocsi hátsó részének. Vajon merre van belőle kevesebb? Nem nézek hátra, csak a kezemmel tapogatózom, hogy elérjek valami támpontot, ívet, hajlatot, lámpabúrát. *-Nem, ma nem, gyere vissza holnap. Most komolyan! Miért nem mész el? Minek ennyit szenvedni azért a vacakért, épp csak gurul. *Le kellene beszélnem róla. Persze piti kis tolvaj, komolyabb kocsit nem tud elkötni, az enyém viszont elég valamire ami nagyon kell neki. A szemeit nézem bár sokat nem látok belőlük a gyér fényben, de eléggé eszelősek és kezdem azt hinni, hogy nem azért mert pofátlanul felhúztam a deommal. *-Anyagra kell?*Csak tipp, mégis mire kellene valakinek ilyen nagyon egy tragacs amit talán el sem tud adni. Utolsó mentsvár, gyors pénzkereset, legfeljebb alkatrésznek jó. *-Vidd azt a másikat, azért többet kapsz, még segítek is. *Mutatok egy pár évvel fiatalabb, bogárzöld színű Fordra, tőlem balra, hozzá közelebb. Persze azt nem tudom, hogy abban van-e riasztó és ha igen, akkor is el tudja-e kötni. Tényleg segítenék neki? Talán, persze attól is függ mennyire kell neki a kocsi, és mennyire inkább én, az életem mert nagy a szám. *

Soha ne mondd, hogy soha

Héctor "Hero" Perez

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Öreg kocsi, nem vén tragacs...   Pént. Jún. 23, 2017 12:10 am

És MEGVAN! Az a félszeg fény a szemeiben, nekem meg egyre jobban tetszik. Teeeeetsziiiiik... És amikor még a kocsi kaszniját is eléri.. Már érzem az ííízt a fogaim között...
Hogy minek az ízét?? Azt még nemtudom. Valamiét biztosan, vagy a kokain, vagy a bőre... Vagy a vér??
Leteszek az újabb eszmékről helyette újra fordul a kezemben a késem.
De nem megyek túl közel.
Már csak az kéne, hogy ha rúg, betaláljon a kicsike volt már hozzá szerencsém..
NEMKELL!

Aztán mégiscsak beütközik valami.

"Anyagra kell?"

Megállok. Csak úgy első blikkre, na meg mert hirtelen fény gyúl a fejemben. Jóóóóó.. inkább egy feltevés.
Az irányba nézek, arra amerre bök a kicsike.
Egy zöld ford.
Azon kattogok Mauro vajon mennyit adna érte, és mennyivel inkább akarná magáénak tudni ezt a klasszikus-antik darabot.
Aztán mégiscsak ráállok a cserére.

- Azis a tiéd?? - meglepődve kérdezem. Meglepődve.. Inkább a hirtelen ötlet megkeverésével a fejemben, sokkal inkább egy lehetőség.
Vagy-vagy.
Egyszerű a képlet.
Ami a biztos hogy üres kézzel én innen el nem megyek!
A kérdés: mennyire okos dolog hátrahagyni egy holttestet.

A vegasi zsaruk se mind szarjancsik...

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Öreg kocsi, nem vén tragacs...   Csüt. Jún. 29, 2017 6:22 am

Hero& Sapphire

*elég nehéz így alkudozni, még sosem csináltam ilyet. Talán jobb lett volna ha nem vagyok itt mikor el akarja kötni a vackomat, akkor legalább kész tények elé lettem volna állítva. De így?! Persze nem hagyom, megdolgoztam érte, istenemre mondom piszkosul megdolgoztam. Ez a kocsi kiszolgált rendesen, és bár elég öreg, még nem hagyott ott sehol. Lehet, hogy azért ragaszkodom hozzá ennyire? Annyira, hogy még a késsel is szembe nézek, meg az őrülettel amit a fickó szemeiben látok, s persze megfordul a fejemben a gondolat, hogy mire kell neki. Pechemre ki is mondom, kérdésnek álcázva, ám ugyanúgy megakasztom vele. Eltelik pár pillanat míg ácsingózunk egymással szemben, magamban fohászkodom, hogy a Ford jobban érdekelje mint az én kocsim és már nem azért mert sajnálnám – persze sajnálnám – de a kocsimért az életem a tét. De…nem tudom csak úgy feladni.
A kérdés fura. Meglepett és meglepő, hirtelen nem is tudom mit válaszoljak rá, aztán csak kibököm.* -Ha az is az enyém, elviszed azt?*Ez pont olyan mint a kurváknál. „Úgy szólítasz ahogy akarsz, hallgatok rá.” Én is. Ha az is jó neki, nem kerül semmibe, hogy az enyémnek valljam, nincs itt senki aki megcáfolna, pláne nem a kocsi igazi tulaja. A hátam mögött kezembe akad egy kilincs, de vajon a hátsó vagy az első? Elkezdek jobbra araszolni, tippelve, hogy az elsőt fogtam meg, még mindig nem látok tovább az előttem álló pasinál, fogalmam sincs merre megyek, merre fogok kerülni, csak azt tudom, hogy kerülnöm kell. Akkor patthelyzet lesz, körbe-körbe. *-Na?! Viszed? Mert addig elfordulok, hogy tanú se legyen. *Noszogatom. Sőt! Haza is mennék, csak épp a táskám a kocsi alatt van, benne minden kulccsal, csak nem hagyom itt, akkor felesleges volt az alkudozás. Szóval maradok. *

Soha ne mondd, hogy soha

Héctor "Hero" Perez

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Öreg kocsi, nem vén tragacs...   Hétf. Júl. 10, 2017 5:29 pm

És kérdez. AAaaa SZUKA! Össze akar zavarni! Ezek mindig csak össze akarnak zavarni!!!
Megrázom a fejem, de nem adom fel. Vagyisss...
És akkor megin' beszél...

- NE SÜRGESS MÁR! - üvöltöm.. kiáltom.. Rá. Inkább csak felé.. Muszáj gondolkodnom... gondolkodnom KELL! És ahogy rásandítok a mellettünk álló Fordra, gyorsban mérem fel a szükséges eszközöket. Nem látom ahogy a csaj oldalra hátrál.
Sietni keelll... Minél hamarabb, sietni... Gyors meló kell legyen... Tanú??
Vele is kell valamit kezdeni...
Nem leszez így jó..
Nagyon NEM!

És akkor fordulok!

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Öreg kocsi, nem vén tragacs...   Szomb. Júl. 22, 2017 10:10 am

Hero& Sapphire

*Sosem gondoltam volna, hogy egyszer összeakadok egy autó tolvajjal, azt meg végképp nem, hogy még le is állok vele alkudozni. Honnan ez a bátorság? Na persze, ha az ember lánya megdolgozott valamiért, másrészt még messze van ahhoz, hogy – szerintem – bánthasson. Egy rendőr tutira nem mondaná ezt, nem bátorítana, hogy: „Rajta kislány, csináld csak! Nem bánt a bácsi…” azért az én fenekembe sem lehetne most egy zabszemet sem dugni, de nem is hagynám, rendesen munkálkodik az adrenalin. Zsibbadnak az ujjaim, talán azért nem érzem a kilincset magam mögött. Melyik lehet az amelyiket nem rég megfogtam? Most csak a sima kasznit tapogatom miközben oldalazok az egyik irányba. Azt legalább tudom, hogy merre van a kocsi eleje, de mennyi van még belőle? Most már biztos, hogy a fickónak anyagra kell a zsé amit a kocsiért kap, láthatóan összezavartam, nem szokott hozzá a kérdésekhez. A maradék, vagy épp annak a hiánya dolgozik a fejében, eltévedt alaposan. *-Okéoké! Nem sürgetlek, ráérek. *Ingerült, ideges. Jó ez nekem? Talán hibát követ el. Mondjuk az első hibát már elkövette, az én kocsimat akarta ellopni. Viszont hajlik a Fordra, én meg elérem a szélvédő sarkát, akkor az első ajtó kilincse volt. Csak egy sasszé…csak egy sasszé és elérem az orrát, akkor seperc alatt kettőnk közé kerülhet a kocsi, csak nem olyan gyors és ügyes mint a filmekben a zsaruk, hogy felugrik és átcsúszik a motorháztetőn. Egy századmásodpercnyi idő alatt döntöm el, hogy megindulok, és már megyek is. Amilyen gyorsan csak tudok a topánomban, kerülöm meg a kocsit, de ő már fordul is vissza a Fordtól. *-Vidd el azt, sokkal jobb mint az enyém. Nem nézek oda.*Noszogatom, hátha ráharap mint hal a horgon fickándozó gilisztára. Annál is inkább, mert így már talán messzebb vagyok tőle mint eddig. Talán. Hacsak nem egy Jackie Chan. *

Soha ne mondd, hogy soha

Héctor "Hero" Perez

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Öreg kocsi, nem vén tragacs...   Pént. Szept. 22, 2017 12:43 am

"Okéoké! Nem sürgetlek, ráérek."

És dumál.. meginnt.. DUMÁL!!! Folyton dumál a tyúk, abba ami az én dolgom lenne, és én kurvára utálom az ilyen nagypofájú spinéket!!
Mégis elgondolkoztat a szövege...

A Ford.. Lehet a ford kéne?? Az jobb?? Miben jobb!?? Tényleg jobb? Aztán már fordulok is vissza, de a csaj... A... CSAJJ!!!

Olyan hirtelen pattant meg, hogy észre se vettem, és ez.. HIBA!!! viluxol a fejemben, de kurvára kisüt az érzés.. BASSZAMEG...

Összeszorítom a szemeimet, de scak amíg gondolkozom. Amíg végiggondolom.. most miafaszt tegyek!?? És akkor bevillan a megoldás!

- ÁLLJ! - ordítok rá. Inkább csak félhangos nyüszítés, nemkell hogy bárki is felébredjen, vagy.. - Meg ne moccanj, vagy kicsontozlak! - fenyegetem.. ahogy megfordul a kezemben a késem. Tényleg belebökném?? Tényleg?? Biztosan.. Egész biztosan, csak haddjussak közelebb.. Indulok.. de akkor...

..hirtelen fénycsóvák vágják ketté a környező vidéket, és.. BEFORDUL!
A kurva parkolóba befordul, belevilágít a szemeimbe, és én lefagyok. Csak egy pillanatra, mint az űzött vad, csak egy.. egész kicsi időre, de aztán megáll, és már nyílik is az ajtó.
Öblös férfihang válaszol.

- Valami bajvan!?? - de nem engem néz.. A nőre néz.. Én meg megin'anőre.. aztán a nagydarab.. megin'anő... a nagydarab.. aztán nem tehetek mást, fogom magam és futásnak eredek.
Az átellenes bokrok iránya majd ott eltűnhetek!

A kurva életbe csak mielőbb jussak ki innen!

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Öreg kocsi, nem vén tragacs...   Hétf. Okt. 02, 2017 6:13 am

Hero& Sapphire

* Oké, ha az első másodpercben látom, hogy a duma nem használ, én sem lennék ilyen bátor, talán ha erőszakosabb, vagy nem ennyire zavart, akkor már rég a kezébe nyomtam volna a kulcsot és még istenhozzádot is mondok a kocsimnak. De…de láthatóan hezitál, bizonytalan és ez az én malmomra hajtotta a vizet. Dumából mindig jó voltam, sok emberrel találkozom, volt időm kiismerni sokféle típust, ez az ürge összezavarható. Meg is teszem, ha csak egy kis időt vagy távolságot nyerek vele már jó vagyok. Közben araszolok el tőle, míg a Forddal szemez – addig se velem – elkerülök a kocsim elejéig, onnan már csak egy kanyar és a másik oldalon vagyok. Önkéntelenül torpanok meg amikor rám kiált, csak egy pillanat az egész, hátranézek, még messze van. Ahhoz legalábbis, hogy kicsontozzon. De kell ez nekem? Naná, hogy munkálkodik bennem az adrenalin és tovább lendít. Amíg nem ér el a késével addig menekülőre fogom. Kopognak a cipősarkak, a házfalak visszaverik az amúgy nagy csendben. Miért nem kiáltottam segítségért? Ez miért csak most jut eszembe? Az adrenalin lehet a hibás, egyes életösztönt felnagyít, míg a józan észt elhomályosítja. Rég nem kellene menekülésen gondolkodnom, francba! Már épp venném a nagy levegőt egy ordenáré sikolyhoz mikor fénycsóva világítja be a parkoló azon részeit ahol mi vagyunk. A megkönnyebbülés szele megérint, nagy hangú, széles vállú fazon száll ki a kocsijából és nem átall segíteni. A fickómat nézem, ő meg engem, aztán mindketten a nagy embert, kapkodjuk a fejünket, én még hezitálok, hogy beáruljam-e, de mire eldöntöm ő meglép. Egyszerűen lelép, árkon és bokron, utóbbiból tényleg van. *-Semmi, köszönöm.*Nyögöm ki magamon egy bent felejtett, tetemes mennyiségű levegővel. Kezem a mellkasomra szorul ahogy viccesen próbálom magamban tartani kifelé verdeső szívemet. Ahogy a veszély elmúlt és ezt fel is fogom, az adrenalin kiürül a véremből, minden porcikámban remegni kezdek, kétlem, hogy most bármit meg tudnék fogni anélkül, hogy kiejteném a kezemből. Sőt! Még egy lépést sem tudnék tenni, de nem baj, jól van ez így, elmúlik. A tolvajom már nincs szem előtt, és nem sírok utána, nem sajnálom, hogy nem sikerült kipróbálnom magam tolvajűzésben. *-Segítene kérem! A táskám….a kocsi alá csúszott.*Vannak még normális emberek ezen a világon, a remény hal meg utoljára és aki ezt mondta nagyon okos ember volt. Nem sokára a táskám is a kezemben, én meg a kocsiban és naná, hogy rumért hajtok, mikor ne igyak ha nem most?*

Soha ne mondd, hogy soha

Héctor "Hero" Perez

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Öreg kocsi, nem vén tragacs...   Szer. Okt. 04, 2017 3:06 am

/ Köszöntem a játékot, kész felüdülés volt! What a Face
Még TALÁLKOZUNK! Wink Twisted Evil devil /

Sponsored content

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Öreg kocsi, nem vén tragacs...   

Öreg kocsi, nem vén tragacs...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal