HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦
Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.

Admin hírek

2017.08.16.
Új idők, új lépések... Új emberünkért KATT! ;) :)

2017.08.11.
Ha Új vagy, vagy Osztódással szaporodsz, katt IDE! :)

2017.05.03.
KÖSZI-KÖSZI, örök HÁLA! :)
Mert nem vagyunk HÁLÁTLANOK!(klikk) :)

2017.01.25.
Mert megújulni KELLL! ;) Részleteket ITT.. találtok.

2016.11.02.
Jfyi - biztonsági mentegetőzés. ;) klikk :D
Amy

2016.09.05.
És ELHISZITEK!?? :D
Nemcsak hogy végre elkészültünk, de ÚJ.. embert is köszönthetünk soraink között! ;)
NYITÁÁÁÁÁÁÁÁÁS!!! :D

Részleteket ITT... találtok! ;)

2016.07.15.
RÁTOK van szükségünk!!! Részleteket ITT.. találtok. ;)

2016.05.20.
Éééééés vannak már unaloműző játékaink is! ;)
Let's play! ;)
Amy

2016.04.11.
A mai naptól "Média" részlegünk is megkezdte a működést, használjátok egészséggel! :)

Bővebb információért ->> KATT..

2016.04.04.
Csini, friss és ropogós új dizájn ;)
Amy

Egy kis kiegészítésért.. ->> KATT..

hangulat
♦ ♦ ♦
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

a város
Latest topics
» Játszótársat keresek
by Vincent"Riddick"Rodriguez Yesterday at 11:22 pm

» Micromed-torony
by Grace Reed Yesterday at 8:31 pm

» You cannot make me blue
by Trisha A. Mikhailov Yesterday at 10:42 am

» Szó-kép-zene
by Sophie Prevot Yesterday at 8:25 am

» I came here for money, but I can be your fangirl too
by Keegan B. Windsor Yesterday at 7:59 am

» Zenedoboz...
by Edgar Miles Reeds Yesterday at 2:01 am

» Bernadette (Dette) Lillian Hale
by Ville Deadman Wallow Yesterday at 1:48 am

» Keresettek
by Ville Deadman Wallow Hétf. Szept. 18, 2017 6:40 pm

Weather

walkin’ in

♦ ♦ ♦

Top posters
Ville Deadman Wallow

October Soininen

Elizabeth Jensen

Don Heckley

Danielle C. Portland

Gabriel Sadik

Johanna M. Riley

Amy Lynn Cooper

Raina Maddox

Nick Lane

just write
Vegas FM
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (24 fő) Kedd Márc. 28, 2017 9:57 pm-kor volt itt.
Just feel it..

♣ ♣ ♣

Come back soon
♦ ♦ ♦

Drága Vendég!
Köszönjük hogy voltál.. hogy vagy, és gyere is vissza minél hamarabb!

Találkozunk méég! ;)

Share | .

Basic instinct

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
SzerzőÜzenet

Raina Maddox

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : bartender

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Re: Basic instinct   Pént. Május 05, 2017 10:50 pm

Világ életemben mindent akkor akartam, amikor épp megkívántam, de most mégsem nyúlt a kezem a cigiért. Gabe bűvöletében a joint alig parázsló végét figyeltem csak egy pillanatra, de nem igazán izgatott. Miatta akartam.. Akartam egyáltalán? Lehetséges, hogy csak azt, hogy megtegye, hogy ne gondolkodjon faszságokon, hanem legyen spontán, amilyen azóta volt, hogy.. a motelben rátörtem.

Aztán a kezem rajta, a szeme a kezemen, a kis mocorgás a részéről és a kérdés tőlem, mindez másodpercek alatt sorakozott fel, én pedig.. csak ültem ott, egy kezemmel rajta, és mégis az a mosoly, amit tőle kaptam, megnyugtatott. Nem egy szerencsétlen, nagyon szar történet következett, ezt üzente az arca, és a végére már el is mosolyodtam. Megint.

Baszottul ritkán szoktam... Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem fájt. Fizikailag. Mint amikor az ember kurva sokat röhög, és már a gyomra görcsöl tőle, az izmok, az inak, és mégis képtelen abbahagyni. Azt hiszem, ez most kurvára egy elbaszott rész volt, amit mégis ugyanannyira élveztem. Élveztem!

Nem avatkoztam közbe, ahogy beszélt, csak figyeltem őt. Ahogy elgondolkodott, ahogy megint rám nézett, és ha végül nálam állapodott meg, csak akkor nyúltam a cigiért szabad kezemmel, kiszedve az ujjai közül a sodort dohányt és szívtam meg akkor, amikor az ujja hozzám ért, a bőrömön csúszott le, és mielőtt még kiengedtem volna a füstöt a számból, automatikusan nyeltem egyet.. az érintésre. Szar érzés volt, és ahogy a füst távozott a tüdőmből, köhögéssel erőltettem ki a lenyelt adagot is.

- Mire is fogsz mostantól időt szánni? - nyaltam meg a számat, és megint átnyújtottam neki a cigit, ha rajtam hagyta az ujjait, ha nem, miközben az enyémek lassú ritmusban martak bele a combjába fájdalommentesen. - Tudod, amihez már lesz kedved is - elvontam róla a kezemet, és felállva a legközelebbi ablakhoz mentem, hogy kinyissam azt. Nem időztem sokáig ott, hanem visszaléptem oda, hozzá. Mégsem akartam leülni a korábbi helyemre, ha volt annyi hely, leginkább közte és az asztal közt, akkor Gabe ölébe ültem le, szemben vele, ujjaimmal túrva bele a hajába.

- Néha nagyon távol.. vagy - akadtam el hirtelen elgondolkodva, de aztán folytattam is a következő levegővétellel. - Fejben, mintha valami szar történt volna, amit el szeretnél előlem titkolni.. Rosszul látom? - a szemeit figyeltem. Az arcát. És próbáltam megfejteni. Kiismerni. Megismerni. Vagy egyszerűen csak még kurvára nem bízott bennem.
A faszom bele az elmúlt, Sadik-mentes évekbe. A picsába is már!
Vissza az elejére Go down

Gabriel Sadik

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : szabadúszó

TémanyitásTárgy: Re: Basic instinct   Szomb. Május 06, 2017 6:00 pm

Átadtam... A cigarettát, még ha szavakkal nem is kérte, és valahogy beleragadtam a szemeibe. Útközben.

"Mire is fogsz mostantól időt szánni?"

A szavak csak messziről szólnak, pedig itt beszél mellettem. Észbekapok.
Viszont már jön is vissza a szál, és az elveszi minden figyelmemet.
Belekapok.

" Tudod, amihez már lesz kedved is "

Érzem én ahogy rám mar, és tudom is a módját.. Sejtem... De amikor feláll, vissza a háttámlának dőlve csak követem az alakját, és újra szívok amíg belekapaszkodik az ablakkilincsbe.

- Ha minden jól megy.. Rád. - egyszerűen válaszolok. És hogy van még?? Akad. Viszont valahogy mégis megakadályozza a továbbiakat, ahogy újra jön, és tetsző módon kiszolgálja magát.
Hátrahőkölt kezekkel engedem, és minden porcikámban megfeszülök az érzésre. Nincs is olyan messze a korábbi biliárdasztalos történet emléke, és egyre inkább magávalragad az érzés.
Belevigyorgok...
Csak amikor a hajamba túr, eresztem vissza a karjaim, őt átölelve.
De egy pillanatig se engedek a szemeiből...

És a szavak...

Orbitális sóhaj tör ki a tüdőmből, de nem nehézség, inkább megkönnyebbülés.
Elmosolyodom. Csak úgy, ahogy valami diktálja benn, és ahogy valami egyre kevésbé irányítja a külsőségeket.
A cigarettát nem tartó kezem előre tör és most másodszor... most az arca oldalán simítok végig.
Mindvégig a kezemet figyelem....

- Csakkk.. - akadok el. De itt a második próbálkozás! - Még mindig nem tudom elhinni hogy ittvagy. - és szünet - Hogy ez megtörténik. - tapogatom le a szemeimmel, az arcát.. a bőrét... az egész lényét. - Hogy vége.. A menekülésnek... - pontosítok, és az eddig az arcán simító ujjak az ölembe esnek le. Vagyis az ő ölébe.

- Túúl sokáig tartott.. - ráncosodnak a szemeim, de csak maguktól. Nem rendezem, és ahogy a torkom valahogy fojtogatón kezd szorítani a következő percben, talán nem csak leplezendő vonom ki a másik kezem is a derekáról és szívom a szálat újra meg.

Valami azt súgja a mai, meghatározó nap lesz az életemben.

Egy újabb meghatározó nap...

Gabriel Sadik

Soha nem tudhatod, hogy a múlt öröksége hogyan határozza meg a jövőd

Raina Maddox

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Basic instinct   Szomb. Május 06, 2017 10:37 pm

Mosolyognom kellett volna és mégis egy kimondott ígéretnek vettem. Muszáj voltam hinni abban, amit hallottam, de mégis ott volt egy kibaszott nagy DE! A mi lesz, ha és a bassza meg, kurvára fosok a holnaptól életérzések egyszerre kevertek be a pillanatba, amiért cseszettül gyűlölni kezdtem a gondolkodásom. Mégis, mindez csak az ablaknak szólt és az alattunk elterülő ürességnek. Vegas még mindig aludt idekint, a külvárosban.. Talán az egyik messzi háztömbből ide is hallatszott valami kotyvasztott zene, ami rohadtul nem tudott lekötni.

Helyette a hátam mögött lévő faszi, aki felé visszafordulva már rámosolyogtam, és nem is kellett sok idő, hogy megint ott legyek mellette, pontosabban rajta.
Ha nem füveznénk, akkor kurva isten, hogy az előző szavaira egy sört elé raktam volna, de nem volt jó ötlet jobban keverni az alkoholt és a drogot. Ha valamit megtanultam az évek során, az vagy a morfin volt.. vagy az alkohol, és általában a drog győzött.. Sokkal tovább tartott a kábulat, az elnyomott érzések és az a fátyolosság, amit okozott, mint az alkohol.

Már Gabe ölében ülve a kérdésemre kapott mosolyra muszáj azt viszonoznom. Nem szélesen, nem arcrepesztően, csak egy mosollyal, ami nem csak egy volt. Hanem a mosoly, amit világ életemben csakis Sadik tudott kisajtolni belőlem. És csak annyit kellett tennie, hogy létezett. Az érintésére a szemeimet automatikusan hunytam le egy másodpercre csak, de újra látnom kellett őt, a szemeit.. a száját, ahogy beszélt..
Szerettem szótlanul hallgatni egykor, elmerülni a hangjában és csak élvezni minden pillanatot.
Most sem volt másképp, ezért sem akasztottam belé a szót és nem is szóltam közbe egyszer sem.

- Tehát már nem akarsz elmenni innen?
- nyúltam az ölemben nyugvó kezéért, körmeimmel rajzolva bele egy nem látszó mintát a tenyerébe. - Ha a berögződés nyerne és mégis menni akarnál, akkor csak kötözzelek az ágyamhoz és el se engedjelek? - közelebb hajoltam hozzá, mintha a szájára pályáztam volna, de anélkül, hogy megcsókoltam volna, visszahúzódtam, beharapva az alsó ajkam. - Mert.. azt én biztos, hogy élvezném.. És talán te is - egyre szélesedő mosollyal néztem Gabe szemeit és az arcát, és ha hagyta, akkor szabad kezemmel a keze felé kajtatva igyekeztem megszerezni egy slukkra csak a jointot, és ha megvolt... hosszan tartottam bent, lent a füstjét, és hosszú másodpercek múlva fújtam csak ki azt, egy félig nyögésbe fulladt sóhajtással... A fejemet is hátrahajtva hunytam le a szemeimet egy mosoly kíséretében.

- Ugye tudod, hogy ennek az lesz a vége, hogy rád fogok mászni - beszéltem bele a levegőbe, hogy egy újabb slukkot lopva a cigiből nézzek vissza Gabe-re, nyújtva neki a szálat megint. Tudtam, hogy hirtelen témaváltás volt ez, de bassza meg.. a fű mindig is beindított. Hát még Gabe!

Gabriel Sadik

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Basic instinct   Vas. Május 07, 2017 1:30 am

"Tehát már nem akarsz elmenni innen? "

Fogós kérdések... Ha ezt egy órával ezelőtt kérdezi meg.. Kettővel... Azt mondom semmi se változott. Most már...
Mostmár pokolira nem tudom mi a legjobb döntés.
A szívem ide húz, az eszem azt mondja takarodjak innen. Az indok: tökéletesen éltem eddig az életem, nem volt gyenge pont, semmi ami visszahúz, a másik viszont.. nagyon is jól tudja hogy van itt valami amit mindig is éreztem.
Ürességet...
És valahogy betölteni látszik ez az egész.
Vagy legalábbis kapargatja a felszínt.
Mégis a kezembe rajzoló keze ami visszaránt.
Aztán a szavaira a mosolyom.

Visszanézek a szemeibe.
Az a korábbi érzés egyre eltökéltebben igyekszik felülírni az eszemet, de ottvan még az a másik dolog is. Mi van.. ha pont ééén.. hozom rá újra a veszedelmet?? Ha újra Toretto-t, ha megint veszélyben lesz, azt az egy dolgot biztos nem tudnám elviselni...
(Pedig tegnap még pont én voltam az aki neki szegeződött egy késsel.)

Mégis hajlamos egy pillanat alatt keresztbevágni az elképzelésemet, a gondolataimat, vagy úgy egyáltalán.. a jövőre vitatott terveimet, amikor hirtelen kezd eszement játékba.
Eszement?? Talán... Vele soha nem volt nehéz elveszíteni az eszemet, és a régi idők... most összemosva a tompa fűvel, amúgy se jelentettek nagy kihívást.

Csak figyelem Őt ahogy megint szív, ahogy a feje hátrabicsaklik, és szemeim letapogatják a nyakát. Hirtelen kívánalom lesz rajtam úrrá, és a szavai... Talán valamit érezhet is már odalenn.

Nem kötözködöm vagy kezdek hosszú fejtegetésbe. Csak engedelmeskedem.
A bensőnek, és ahogy visszakapom a cigarettát, egy hosszúra nyújtott szívás közben, mindvégig csak a nyakát nézem...
A hirtelenjében kifújt füst, vadállatként csapódik vissza a dekoltázsáról az arcomba. De én még mindig nem veszem le róla a szemeimet, csak a szabad kezem emelkedik.. és most piszoklassan és cseppet sem kimérten, most ott simítom végig.
Csak azután nézek vissza a szemeibe.

- Muszáj maradnom.. - és ennyi. És semmi több, a következőkben már eltökélten vesz visszautat a nyelvem, és ha nincs elég közel, a dereka köré csendesen áramló kezem rásegít, hogy mélyen a nyakába bújjak.
Először csak beszívom.. Az illatát. Mélyen, és mélyrehatóan idézem vissza az emlékeimben, és újra elkap AZ.. az érzés.
A következőben már csókolok. Egyet, és mégegyet. És újra. Lassan... A nyakán... a nyakában.. ha belesimul a tenyereimbe, ahol csak kívánja.
Teljesen felvillanyoz az érzés...
És most.. kezdem újra elveszíteni az eszemet...
Csak most egészen másképpen.
Most Ő.. az aki kell nekem.

Az egész lénye...

Gabriel Sadik

Raina Maddox

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Basic instinct   Szer. Május 10, 2017 11:31 pm

Beledöglöttem a közelségébe, és nem, korántsem voltam szűzkurva, hogy itt játsszam az eszemet. A legszívesebben odadobtam volna magam neki, ahogy kutyának a csontot szokás, de.. mégsem. Azt akartam, hogy ugyanannyira kívánjon, amennyire én megvesztem érte. Mert ez volt az igazság, amit kurva isten, hogy ma ki nem mondok. Nem szoktam titkolózni, sem pedig kertelni, mert rohadtul az őszinteséggel mentem mindig a legtöbbre, de bassza meg, csak nem adhatom magam át neki tálcán, felszelve. Az olyan lenne, mintha egy kibaszott virágot tépdesnék szirmaira azzal a szaros, baszott játékkal. Sosem csináltam, és nem vén koromra fogok megbolondulni.

A szemei sosem hazudtak, és ahogy engem figyelt, sokatmondó, számító mosoly terpesztett az arcomon. A kábulat már ott volt, kígyóként mart bele az izmaimba, a gondolataimba és tépte ezer szivacsos darabbá, és nem tudtam mást csinálni. Hagytam, hogy a mámor egyre inkább teret hódítson magának. Lassított felvételként emelkedett Gabe keze, hirtelenjében pedig nyelnem kellett, ahogy megérintett.
Tudtam, hogy mondanom kellett volna valamit, de a melleimet körbeölelő, tovatűnő füst, no meg a keze, a közelsége, megint a keze a derekamon élvezettel teli nyögésre késztetett.

Megőrjített!

Nem kellett nagyon erőlködnie, csúsztam magamtól is a combjain, felé, fölé, a hasam már szinte a mellkasának préselődött. Ahogy a nyelve a bőrömet érte, egy újabb sóhajtás, egy nyögést, azok keveréke szakadt fel belőlem, miközben az alsó ajkamat beszívtam, el kellett terelnem a gondolataimat, hogy nehogy túl korán élvezzem itt a nyelvét. Mindig is a nyakam volt az egyik gyenge pontom, na jó, az egyik. Gabe bármit művelhetett a testemmel!
A kezem automatikusan hagyta ott az övét, hogy a hajába túrjak, de csak azért, mert meg kellett kapaszkodnom, és nagyon reméltem, hogy abba nem hagyja ezt a kínzást. Mert imádtam.
Nagyon nem érdekelt már a fű, helyette csakis Sadik, és csak egy kicsit húzódtam hátrébb, hogy a szemeibe nézhessek, miközben szabad kezem hüvelykujja siklott végig a nyakán.. követve az ádámcsutka dudorodását a bőre alatt, majd az álla.. a szája, és még idejében húztam el a kezemet, amikor ott volt már a szám, az övén.
Mégsem rohantam le, amit minden porcikámban kívántam és akartam, helyette magamat is hergelve, lassan, tele szenvedéllyel csókoltam.
Az ölében pedig megmozdultam.. egyszer, majd megint, egészen vontatott mozdulattal. Éreznem kellett őt! Mindenhogy és mindenhol. Azonnal!

Gabriel Sadik

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Basic instinct   Kedd Május 16, 2017 6:00 pm

A hajamba túrt... Ahogy mindig is, és ahogy tudta hogy szeretem, és a hátamon villámcsapásként gyöngyözött át ugyanaz az érzés. Ugyanaz... ami régen volt, és ugyanaz... Ami soha mással nem.
Mégse hagytam abba az utat a nyakán. Képtelen voltam... Nem is akartam, egy percre se, még ha pisztollyal is állnának a fejem mellett. Hogy képes lennék bevállalni egy golyót érte?? Egyre inkább kezdte felülírni valami az "egymagad vagy" gondolatot. És fogalmam nem volt róla miért ilyen gyorsan...

Hátrahúzódott, de csak annyira, hogy a szemeimbe nézzen. Én meg hagytam... Erős a gyanúm hogy most bármit hagytam volna vele, és csak erőltetett indok lenne maga a fű. Valamit megmozdított bennem. Valamit mélyen. Belül.. És ahogy az ujja lassan végigkúszott a nyakamon, majd az állam és tovább fel.. a következőben már nem is érzékeltem az időt ami eltelt, és máris ott volt a számon.
Felszabadult erővel adtam át neki magam. A cigaretta kiesett, valószínű hosszú és mély lyukat égetve a szőnyegen, de nem érdekelt. Tíz ujjam kérlelhetetlenül mart belé, az anyagba.. a bőrébe, és ahogy közelebb húzódott segítettem, egyre inkább beleveszve ahogy újra és újra ismerős érzésként fordult meg a szájában a nyelvem.
És ez most annyira más volt, mint az előbb, ott a biliárdasztalon.
Akart.. kellemes.. magabiztos és nyugodt.
Égbekiáltó energiával fűszerezve.

És akkor mozdult meg először az ölemben.
Aztán megint...

Az izmaim feszült ütemre kapcsoltak, és már nem elégedtek meg az anyaggal a kezeim.
Elszakadtam tőle, de csak míg a szemeibe nézek. Egy rövid másodperc.. Visszavágyva az ajkaira, lihegve, és a következőben tíz ujjam már a felsője alá nyúlva sebesen, ha nem akadályoz benne, egyértelműen húzom le.

És csak azután találok vissza, az annyira kívánt érzésre.
Újra a magamévá teszem az ajkait.

Gabriel Sadik

Raina Maddox

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Basic instinct   Kedd Május 30, 2017 8:42 pm

zene: This Night

Kihasználtam. Minden egyes pillanatát annak, amikor valaki bennem járt. Amikor megvesztem egy csókért, vagy amikor muszáj voltam megadni magam, fejet hajtani egy férfi utasításának. Mindennél jobban imádtam, ha uraltak és uralkodtak felettem. Persze ez csak a szexben volt érvényes, mert a józan, nikotinnal fűtött pillanataimban kevés ember tudta azt elérni, hogy átadjam a döntést mások kezébe.

Sadik pedig nem tett mást, csak úgy csókolt, ahogy azóta.. senki nem tette. Minden gondolat olyan kurva gyorsan szökött ki a fejemből, hogy nem voltam képes mást tenni, csak a száját, a nyelvét birtokba venni visszafogott szenvedéllyel, még ha tudtam is, hogy úgyis a farka hamarosan a kezemben lesz.. talán a számban is. Mégsem rohantam le őrült módon. Akartam szenvedni addig, hogy mindennél jobban vágyhassak rá.
Nem tervezett volt az, ahogy a csípőm, az ölem az ágyékán csúszott végig újra és újra a csók alatt, de hagytam, ahogy eltépte magát, és egy nem tetsző nyögés hagyta el a számat, szemeimmel a szemeit keresve, aztán meg már csak a száját tudtam nézni, visszakövetelve a sajátomra, de más tervei voltak.

A mellkasom szaporán süllyedt és emelkedett, ahogy a levegőt próbáltam a tüdőmbe préselni, megadóan emelve fel a karjaim, hogy minél előbb megszabadulhassak attól a szartól.. Egy rövid, feszült mosoly volt csak a válaszom arra, hogy ismét félpucérrá tett, de már ott is volt megint, megnyugodva téptem meg az ajkát óvatosan, nem vért követelve tőle.
A haját békén hagyva futottak végig ujjaim a tarkóján, a vállain és szaladtak le a mellkasán a hasáig pont a Gabe testének nyomott pucér melleim mellett, hogy az ő felsőjét is eldobhassuk a picsába, már ott volt a kezem a póló varrásán.. az ölében, amikor belenyögtem Sadik szájába.. A kezem éle alatt a nadrágba bújtatott farkát érte. Ujjaim szorultak rá a pólóra, hogy a következő pillanatban eltéphessem magam a fullasztó csókból, de csak annyira, hogy a nyakán csússzon végig a nyelvem, és ha engedte, akkor leszedtem róla én is az anyagot.. a hasáról, mellkasáról, és valahova oldalra dobtam el azt, nem igazán érdekelve, hol köt ki.

Csókolni akartam őt, belefulladni az érzésbe. Kívántam. Az övé akartam lenni, de helyette felsóhajtottam. Őt figyeltem. A szemeit, a testét.. a száját, mégis felemelkedtem felette, átemelve a lábam mellé lépve szorosan csak, combjának simulva a lábaimmal. Beharaptam az alsó ajkamat, és minden akaratommal ellentétben az ujjaim a saját nadrágomhoz értek. Először a gombot pattintottam ki a lyukból, aztán az ujjam a cipzárt húzta le lassan, és ennyi.. Legalábbis amit magammal akartam művelni. Régen imádott vetkőztetni.. Én pedig imádtam, ahogy csinálta.

Hiányzott már a szája, a teste, ezért is hajoltam le hozzá, de csak egy futó csókkal, hogy a kezeit a kezeimbe véve a csípőmre húzhassam azokat, rá, a nagyon is kicsi rövidgatya anyagára. Megköszörültem a torkom.. És felegyenesedtem, ujjaimmal az alkarjait simogatva.

Gabriel Sadik

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Basic instinct   Szomb. Júl. 29, 2017 1:45 am

Gyönyörű... Ha az előbb nem is néztem, most minden pillanatát kiélvezve csúszott végig a testén a szemem, és a kezeim követték. Élveztem a bőrét... a felforró száguldást a kezeim alatt, őt magát.
És csak ekkor néztem vissza a szemeibe.
De már nem bírtam tovább...

Megint a szája, de már képtelenül vágyva a testére. A mellei a kezemben, finoman markolok rá, ahogy az ő keze is utat keres, és akkor FELNYÖG!
Én is érzem, megfeszülök, és ahogy a szája csúszik, egyre inkább lejjebb, csúszik az anyag és én egyszerűen elengedem.

A jobb markom kap rá az álla csontjára. Csak hogy mielőbb újra a számon érezzem, marom és falom.. mintha nem lenne elég belőle, és most valahogy így is van.

De aztán eltép. Én meg... elengedem, és felszálló lihegéssel nézek a szemeibe.
Mivan..? - kérdezik a szemeim, de a szám csak rá vágyik helyette, vissza, ő viszont felemelkedik.
Azt hiszem vége.. Azt hiszem ennyi volt, nyelek... de amikor továbbra sem engedi a szemeimet, és a nadrágja gombjáért nyúl, az enyéim hűen követik ahogy pattan, csúszik a cipzár aztán megint a szemei. Engem akar... biztos vagyok benne, és a futó csók.. aztán ahogy a keze rákap a kezeimre, ösztönöznie sem kell hogy vele együtt automatikusan felemelkedjek.

Közelebb lépek. Egész közel, az orromat betölti a belőle áradó feszültség gőze és az enyém kezd egyre inkább az övére hasonlítani.
És már be is törnek az ujjaim...

Be, a falatnyi kis nadrág alá..csak a csípőjénél.. a derekánál, ahogy a mellkasom súrolják a mellei, és lassan... semmire se várva tolom le.
A szám epekedve vágyik a köldökére, és annál lejjebb, de mégis visszaemelkedem.
Mééég közelebb lépek. A leheletének száguldását már a bőrömön érzem, mégsem esek neki azonnal. Csak érezni akarom... csak élvezem...
Aztán a tenyereim a teste oldalán simítanak végig.

- Gyönyörűbb vagy mint arra emlékeztem.. - a szájára beszélem, nem kell rá nézzek, érzem..
És ekkor csúszik bal kezem le, szorosan marva a fenekébe aztán át a derekán. Csak hogy szilárdan tartsam, ne menekülhessen.

- Mithagytamki.. - ezt már csak suttogom, a száján, de közben már belékapok, masszívan, élvezettel ahogy jobb kezem a combja oldaláról már csúszik is be, be, élesen a lábai közé.
Bármit megadnék hogy végre érezzem...
És ahogy a kezem megindul, mélyen, magukkal ragadnak a régi gondolatok...

Gabriel Sadik

Raina Maddox

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Basic instinct   Pént. Aug. 04, 2017 7:30 pm

Egy újabb nyögés nélküli sóhaj tört ki a számból, ahogy szinte végigsúrolta a testemet az, ahogy felállt. Egészen közel lépve, és nem is tétlenkedett. Enyhén elnyílt ajkakkal hunytam le a szemeimet, miközben a rövidgatya már a bokáimra csusszant, és már ott volt megint. Ugyanúgy, ugyanolyan közel, mire a testem megremegett.. minden egyes érintéssel csak egyre inkább hergelt - vagy talán én magamat. Nem kellett volna, hogy felnyögjek, ahogy az ujjai a seggembe martak, de inkább ez, mint egy hisztis-tyúk-nevetés. Még időben léptem ki a gatyából, mert sanszosan elvágódtam volna itt a nagy taperolásban.. ha még rajtam lett volna.. ezért valamerre oldalra egy kicsit - talán sikerült, el is tapostam/rúgtam/csúsztattam azt az idióta anyagot.

A vérem heves dobolásba kezdett a fülemben, és valamit mondott.. valamit biztosan, de még mindig nem csókolt.. csak ott volt, a számra lihegve egy-két szót. Még az előtt kezdtem el mélyen engedve a tüdőmbe levegőt élesen kifújni, hogy egyáltalán úgy igazán megérintett volna.

Az ujjaim végigkaparták anélkül a karját, hogy a hámréteget felsértették volna, és az, ahogy tartott már a karjában, ahogy megcsókolt és ugyanakkor törtek be az ujjai a combjaim közé, simítva, dörzsölve... egy újabb remegés futott végig a testemen, ami az ölemből indult ki, bele is vigyorogtam volna a szájába.. ha tudtam volna, de ez nem az a pillanat volt. Jobb kezemmel kapaszkodtam meg a vállában, míg a balom a felkarjába mart. A szám olyan hévvel tapadt az övére.. a nyelvemmel, fogaimmal becsatlakozva a csókba, hogy már képtelen lettem volna tőle elszakadni. Nem sértettem bőrt, nem fakasztottam vért, de a követelőzés a csókjában ugyanolyan erőteljes volt, mint korábban.. a biliárdasztalon.

Csak egy kicsit mozdultam meg az ujjain, hogy alig eltávolodva tőle az addig felkarját érintő bal kezem már a hasánál járt.. aztán lejjebb.. egészen a nadrágig érve el, türelmetlenül tapogatva az anyagot is, de egy kézzel rettentően béna voltam. Ezek a szaros gatyák nem igazán adták meg magukat, de nem tudott foglalkoztatni most, anyagon át csúszott Gabe ágyékára a kezem, lassú dörzsölő mozdulattal, csak annyira megszakítva a csókot, hogy tudjak levegőt venni, de már ott is voltam ismét a száján. A hajából, a nyakából csak azért vontam el a kezemet, hogy már két kézzel, szerencsétlenkedés nélkül bontsam a nadrágját, ha engedte Sadik. Érinteni akartam. Érezni a tenyeremben...
Arról nem is beszélve, hogy már nem is kellett nagyon megdolgoznia azért, hogy bennem legyen újra. Akartam.. és most rohadtul nem tűnt hülyeségnek a szex vele. Sőt!

Basic instinct

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
7 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7