♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek... - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Pént. Május 10, 2024 10:10 am

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek... - Page 2 Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Leon Williams
Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek... - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek... - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek... - Page 2 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek... - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek... - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek... - Page 2 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Alessandra Clark
Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek... - Page 2 Vote_lcapLillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek... - Page 2 Voting_barLillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek... - Page 2 Vote_rcap 
Leon Williams
Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek... - Page 2 Vote_lcapLillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek... - Page 2 Voting_barLillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek... - Page 2 Vote_rcap 
Gloria "Sapphire" Salinas
Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek... - Page 2 Vote_lcapLillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek... - Page 2 Voting_barLillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek... - Page 2 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet

Lillie Alvar

Lillie Alvar

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : modell
Location : Las Vegas
Posts : 30

#26TémanyitásTárgy: Re: Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek...   Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek... - Page 2 Icon_minitimeHétf. Ápr. 24, 2017 3:46 am



Gé & Lillie


Bármennyire undorít is az egész helyzet és imádkozom magamban, hogy legyen minél hamarabb vége, el kell ismernem, hogy ha nem kapna rá olykor ilyen durván a számra vagy markolna a mellemre, meg egyáltalán, ha nem tudnám, hogy egy kurvának néz, meg hogy miért is kerültem ebbe a helyzetbe, még akár élvezni is tudnám a dolgot. Végtére is az állatias, vad dugást valójában szeretem. Nem mintha számítana, én mit élvezek. Ez elég egyértelmű. Ő látványosan csak a saját élvezetére hajt. Bár mi mást is várhatnék tőle? Ő megkapja, amit az "árkedvezményéért" cserébe kért. Ennyi.
Valószínűleg nem tud róla, de kifejezetten jó tesz nekem azzal, amikor egy hirtelen mozdulattal eltávolodik tőlem és megfordít, hogy most már hátulról keféljen tovább. Ez a póz egyébként is az egyik kedvencem, másrészt legalább nem kell látnom az arcát, ami az én helyzetemen is sokat javít. Arról nem beszélve, hogy így meg is tudok támaszkodni valamelyest és nem csapódik a fejem minden egyes döfésénél a falnak.
Undorító ugyan, ahogy a fülembe liheg az élezettől, de már nem érdekel. Így könnyebben ki tudom zárni őt az elmémből. Legalábbis azt, hogy ki is ő és miért vagyunk ebben a helyzetben. A bennem ütemesen mozgó farkáról értelemszerűen nem tudok nem tudomást venni. Sőt, ami azt illeti, csak arra tudok gondolni. A nyögéseim egyre hangosabbak lesznek, hiába próbálom visszafogni magam. Mert ezek már nem a fájdalom, hanem az élvezet nyögései. Bármennyire is undorodom magamtól és ettől a fickótól, be kell látnom, sajnos jól csinálja, amit csinál. Csak ne kelljen ránéznem, ne kelljen azon gondolkoznom, miért történik ez. Nem akarom tudni. Csak átadni magam az érzésnek. Bármekkora kurvának is tűnjek ezért. Az ő szemében már úgyis mindegy. Rosszabb úgysem lehetek.


By: WeiWei

_________________

All my life I’ve been good, but now I’m thinking „what the hell?”



Vissza az elejére Go down

George Andrew Goodwin

George Andrew Goodwin

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : kisstílű díler
Location : LV
Posts : 108

#27TémanyitásTárgy: Re: Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek...   Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek... - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 10, 2017 5:44 pm

És nyög a kicsike... Hogy valós vagy játszik? Kurvára nem érdekel, csak még keményebben megyek neki!
Aztán elkapom az arcát.. a száját, ahogy oldalra fordul a feje, ha nem teszi, majd fordítom én magam és jobb kezem élesen mar az állába bele. Csak csókolom.. ahogy bírom, csak alig néhány másodpercre állva meg, de aztán folytatom... és.. és... ÉS!
Hirtelen, minden előzetes kecmec nélkül robbanok bele.

Hogy ő?? Az nemérdekel. Egyszerűen csak hátrálok, kihúzódok belőle, lihegek.
Megtartanak a lábaim, de kurvára zsibbadni kezdenek. Égetni.. mégse bánom egy kurva percig se, eltelik néhány pillanat, vagy perc, mikor a fejem megint vigyorra áll.

- N... nemrossz.. - köpöm.. darabosan a lihegéssel, de nemérdekel. Vagyis... - kissé... aktivabbis lehetnél.. ha már... valaki fizet.. - már a gatyámat rendezem, vissza, elgyűröm a farkamat, megdolgozta a magáét.
De hogy ő? Én itt már végeztem.. Mondjuk.. Ezért csak mégegyszer.. és végfázisként végigdörgölöm a fejemet. Aztán már fordulok is át a pénzért.

- Persze ettől még legyen máskor is szerencsénk. - visszafordulok, és akárhol is van, rávigyorgok. Akárhogyis, de kurvára megérte ez a menet!
Legközelebb: Folytatás!


_________________


George Andrew Goodwin

Hot blood... Passion... The eternal hunter...

Vissza az elejére Go down

Lillie Alvar

Lillie Alvar

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : modell
Location : Las Vegas
Posts : 30

#28TémanyitásTárgy: Re: Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek...   Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek... - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Aug. 12, 2017 12:41 am

Mert a tahók házhoz jönnek

Borzasztó ez az egész helyzet, amibe keveredtem. És az valahol még borzasztóbb, hogy lassan, ha csak testi szinten is, de be kell ismernem, hogy még élvezem is. Undorító. Már a nyögéseimet sem tudom visszafojtani, és tudom, hogy nem a fájdalom miatt, legyen bármilyen durva és heves. Sőt, igazából pont azért...
Szerencsémre azonban hamar tesz róla, hogy ne érezzem ennyire jól magam. Vad mozdulattal fordít maga felé és csókol meg. Valósággal marja a számat, a nyelvét meg mintha le akarná dugni a torkomon és ez már egyáltalán nem kellemes. De ekkor végre eljön a feloldozásom. Érzem, ahogy megrándul bennem, majd belém élvez, a következő pillanatban pedig már el is hátrál tőlem. Először fel sem fogom, hogy vége, annyira kábult vagyok az eddigiektől, csak állok ott a falnál zihálva, miközben érzem, hogy forró spermája végigfolyik a belső combomon.
Lassan, már-már gépiesen fordulok meg, hogy szemben álljak neki, hátamat a falnak vetve. Még az sem igazán jut el a tudatomig, hogy anyaszült meztelenül vagyok és esetleg el kellene takarnom a testemet valamivel előle. Mondjuk ezek után már úgyis mindegy...
A szavai nem is igazán jutnak el a tudatomig, de igazából nem is érdekelnek. Csak figyelem, ahogy felöltözik, felveszi a pénzt az asztalról, majd egyszerűen távozik. Végre. Kell még néhány perc, hogy felfogjam, tényleg ennyi volt. Csak állok ott a konyhában, a falnak vetve hátamat, izzadtan, lucskosan, majd végül lassan ellököm magam a faltól, mikor a lábaim, ha még kicsit remegve is az előbbi kemény döngetés miatt, engedelmeskednek akaratomnak. Az első utam a fürdőszoba felé vezet. Le akarom mosni magamról ezt a mocskot. Minden értelemben.
Jól lesikálom magam, még a bőröm is kipirosodik a végére, majd felveszek egy kényelmes pólót és bugyit, (ami előzőleg rajtam volt, nemes egyszerűséggel kidobom a kukába, nem akarom, hogy emlékeztessen a történtekre) és be is dobom magam az ágyamba végre.
Holnapra talán el tudom magammal hitetni, hogy ez az egész csak egy rossz álom volt és nem is történt meg igazából. Nem történhetett meg. Nem lettem kurva a drogért. És a fickó sem jön, soha többé. Elfelejthetem ezt az egészet. És már az anyagom is megvan, csak erre szabad gondolnom. Félálomban azért még átfut az agyamon, hogy remélem, a fogamzásgátlómat nem felejtettem el bevenni, ha már gumit nyilván nem használt az a mocsok. A legkevésbé az hiányzik, hogy felcsináljon. Vagy hogy elkapjak tőle valamit. A nőgyógyászomat mindenesetre jobb lesz felkeresnem, amint tudom, jegyzem föl magamnak. Gondolatban. Amit reggelre úgyis elfelejtek. De nem is fontos. Végül is ez az egész csak egy rossz álom volt. Semmi további következménye nem lesz úgysem. Nem keres fel újra, nem kaptam el semmit, nem leszek terhes, semmi hasonló. Nem lehetek. Csak egyszeri botlás volt, abból nem származhatnak ilyen komoly következmények. Az nem lehet. Nem lenne igazságos. Egyszerűen nem.

Gé &  Lillie

szószám: 454 ❖ zene: Runawaymegjegyzés: Bocsi a késésért!  ❞

_________________

All my life I’ve been good, but now I’m thinking „what the hell?”



Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#29TémanyitásTárgy: Re: Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek...   Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek... - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Kellemetlen találkozás, avagy a tahók mindenütt ott vannak? - Gé & Lillie
» Lillie Alvar

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: külváros / sivatag :: Lakások-