♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Wyatt "V-Man" Trinidad Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Wyatt "V-Man" Trinidad Icon_minitimeby Derek Moretti Hétf. Ápr. 29, 2024 8:15 am

» Leon Williams
Wyatt "V-Man" Trinidad Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Wyatt "V-Man" Trinidad Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Wyatt "V-Man" Trinidad Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Wyatt "V-Man" Trinidad Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Wyatt "V-Man" Trinidad Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Wyatt "V-Man" Trinidad Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Alessandra Clark
Wyatt "V-Man" Trinidad Vote_lcapWyatt "V-Man" Trinidad Voting_barWyatt "V-Man" Trinidad Vote_rcap 
Leon Williams
Wyatt "V-Man" Trinidad Vote_lcapWyatt "V-Man" Trinidad Voting_barWyatt "V-Man" Trinidad Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Wyatt "V-Man" Trinidad

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Wyatt "V-Man" Trinidad

Wyatt

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 105

#1TémanyitásTárgy: Wyatt "V-Man" Trinidad   Wyatt "V-Man" Trinidad Icon_minitimeKedd Május 24, 2016 7:40 pm

Wyatt Alexis Trinidad
Alaszka, USA
1978.december.8
38
Író, énekes
Celebs
Corey Taylor

Amit jó ha tudunk...


Kinézetre semmi különös nincs rajtam ami látványos lenne. Alacsonynak számítok, 173 cm-el. Ehhez szálkás izomzat párosul, rengeteg tetoválással meghintve. A testemen, lábamon kezemen egyaránt található. A hajam régen hátközépig is ért, mára állandósultam a rövidre vágásra. Na persze, régen volt kék-vörös meg az ég tudja milyen kombójú. Mára maradt a régi narancssárgás árnyalatú. A szemeim kékek. A képemen enyhe borostát hordok mindig.
A viselkedésem elég változó. Régen rohadt kicsapongó, baj és szarkeverő voltam. A pia és a drogok okozták. Azóta megöregedtem és benőtt a fejem lágya. Lenyugodtam és valamivel kedvesebb lettem. Nem mondom kifejezetten minta embernek, hisz néha most is vannak kicsapongásaim, de többnyire okés vagyok. Megkomolyodtam. És szerelmes lettem...


Ha van még mit mondanod...

- Öt perc, mindenki készüljön!
Ez volt az első amire kinyitottam a szemem. A második dolog egy löket víz volt ami a pofámba fröcskölt. A mellettem lévő, tetovált ribanc sikítva pattant ki az ágyból és tök meztelenül rohant ki a folyosóra. Én még mindig kábán hevertem és a lobogó csöcsökről álmodoztam.
Egy hétig tejföllel álmodtam utána.
Az ajkaim száradtak voltak, a számból büdös hányásszag áradt. A fejem pedig, ó istenem! A fejfájás új szintje! Mikor annyira sajog, hogy nem bírod nyitva hagyni a szemeid.
Újabb adag víz.
Ekkor már én is felprüszkölök. Nagy nehezen kinyitom az egyik, csipás pilácsom. Shaggy, a dobos bámul engem azzal a fura bagolyszemeivel.
- A következő adagot a saját hugyommal higítom fel ha nem kelsz fel!
- Miért kéne...arghh...ma nem...nem...faszom...
Minden egyes szó tömény fájdalommal töltött el. Csillagok és pöttyök ugráltak a szemem előtt. Talán azt akartam kinyögni, hogy ma nincs fellépésünk. Még szép, hogy nem volt. Azon a héten egy bulit nyomtunk csak le.
- Shagg...Shaggy...baszdmeg....olyan mintha telehugyoztam volna a nadrágom...fasznak öntöttél le....
- El kell, hogy keserítselek, - kezdte a dobos vigyorogva - hogy tényleg behugyoztál!
Majd felugrott az ágyra.
- Továbbá jön a Reinstein Records aligazgatója és kb. tíz perc múlva itt lesz! Nem ártana lezuhanyoznod, kimosni magad a hányásból és kijózanodni! Elhiszem, hogy szarsz a bandára! Tudom, hogy nemsokára vége a te karrierednek itt, de azért próbálj viselkedni!
Mélyet sóhajtottam majd kikeltem az ágyból. Kurvára nem volt semmi rajtam. Csak a tetkók és az okádék.
Épp, hogy betipegtem a zuhanyzóba mikor nyílt az ajtó és az egész banda bent volt. A Rat Hammer tagjai. Én nem számítottam már annak. Két hét volt a kirúgásomig. Kurvára beégettem mindenkit, de akkoriban szartam rá. Még tisztán hallottam amint a Reinstein Records igazgatója, Brian T. Jackson bejön. Először békéseb eldumáltak majd szóba kerültem én is.
- Trinidad hol van?
A nevem hallatán, kiléptem a kádból és meztelenül az ajtóhoz ballagtam majd a fülemet a felületre tapasztottam. Jeremy, a bassz gitáros válaszolt.
- Zuhanyzik éppen.
- Ez olyat is csinál?
- Mint hallja.
- Remélem közölték vele a hírt. - kezdte az ürge baljóslatúan.
- Igen, megmondtuk neki.
- Helyes! Ilyesféle alkeszre nincs szükségünk!
Shaggy orr hangja hallatszott hirtelen.
- Nem tehet róla, Mr.Jackson! Tudja, hogy tragédia érte...
- Szarom is le, mi a baja!
- De hát...
Ekkor rontottam ki a fürdőszobából. Csupán egy törölközővel fedtem el amit kellett.
- Hé, ha baja van velem, nekem mondja el, maga fasztorlasz!
Brian Jackson felkapta a fejét. Dühösen mért végig engem majd rám ripakodott.
- Kinek hívsz te fasztorlasznak, rohadék?!
Azzal dühödt pitbullként rám rontott. Annyi szerencsém volt, hogy Jeremy és Shaggy az útját állták. A száját azonban nem tudták befogni.
- A kurva anyád a fasztorlasz!! Te lecsúszott köcsög!! Csodálkozol, hogy megdöglött a büdös porontyod?!!
Itt szállt el az agyam. Egy megvadult farkas erejével csapódtam be a többiek közé, hogy pár jól irányzott ütéssel eltörjem az orrát.
Az én kicsi Scarlettemet, nem veheti senki a szájára. Csak két óráig ragyogta be a napom az a kicsi angyalka. Az anyja pedig a maradék fényt is magával vitte amikor elhagyott.
Ezek a szomorú tények se mentettek meg, hogy ne rúgjanak ki a Rat Hammerből. És persze a két hónapot is lehűsöltem amit testisértésért kaptam.


9 évvel később...


Shaggyval már régóta akartam találkozni. A hűsölésem előtt két nappal láttam őt utoljára.
Immár Vegasban egy kávézóban futottunk össze. Délelőtt tíz óra volt és egy autósmagazint olvasgatva vártam a barátomat. Immáron elhagytam a kifejezetten "drogos-piás metál" stílust. Sehol egy halálfejes gyűrű, sehol a hosszú haj ami hányástól bűzlik, sehol a mocskos fekete pulóver, a kopott farmenadrág és a hugyfoltos bakancs. Rövidre nyírtam a hajam, fekete öltönyt, ugyanilyen inget, vörös nyakkendőt hordtam. A nadrágom egy sima sötét színű farmer volt és egy sportcipő.
Hanyag elegancia. Teljes változás.
A kávé még gőzölgött mikor megláttam a jól ismert bozontos hajú srácot. Nem változott semmit, csupán kicsit öregebb lett az arca. Amint beért, kémlelően körülnézett. Ha nem füttyentek rá, talán észre se vesz.
Fakó, bagolyszemeit rám emelte, de elsőre nem ismert fel. Csak nézett és próbált bekódolni. Végül rávigyorogtam.
Ekkor esett le neki a tantusz.
- Na ne máááár!
Lecsaptam az újságot az asztalra majd röhögve odarobogtam hozzá. Buzis volt vagy sem, jól megöleltem.
Rohadtul örültem ennek az embernek. Shaggy jó gyerek.
Egykori dobosom visszaölelt és megszorongatott.
- V-Man! Az istenit! Mi ütött beléd? Olyan elegáns vagy, hogy köpni-nyelni nem tudok!
Elengedtük egymást majd visszamentünk az asztalomhoz. Shaggy vigyorogva méregetett.
- Baszki rád se ismerek! Ilyen jól megy a Vol.2-nél?
- Látod! - vigyorogtam. - Gondoltam kicsit kicsípem magam!
Shaggy nevetve csóválta meg a fejét.
- El se hiszem... na és hogy vagy? Mi van veled? A picsába, ember! Mesélj valamit!
Belekortyoltam a kávémba majd megvontam a vállam.
- Éldegélek. Bevettek a Vol.2-be és jobb útra tértem.
- Se pia, se bagó, se drog?
- Öööö...inkább csak se drog.
- Akkor azért nem lettél kis angyal! - vigyorgott Shagg.
- Nem. Bár kétségkívül nem fizetek semmilyen nőért már.
- Ergó, nem kurvázol!
Kínomba felnevettem.
- Öhmm...ja. Nem akartam hangosan kimondani, de ja. Nem kurvázom.
- Talán akadt valami asszony? - mosolyodott el Shagg.
Elvigyorodtam.
- Hát remélem, hogy az lesz. Egyelőre még csak barátok vagyunk, de rohadtul bele vagyok zúgva.
A dobos szeme elkerekedett.
- Hát nem hittem volna, hogy ezt fogom tőled hallani...pláne, Scarlett után...
Szomorkásan elmosolyodtam.
- Na, igen... de túl kell élni. Másképp beleőrülsz.
- Azt nem szeretném, V-Man...
- Én se. - mosolyodtam el. - De most már minden szép lassan egyenesbe kerül!
- Ennek örülök! Na és a csaj vegasi?
- Neeem. - ráztam meg a fejem. - Csak pár hete valami kis zűr volt nála és megkérdezte, hogy nem-e lakhat nálam ideiglenesen.
Belekortyoltam a kávémba majd elvigyorodtam.
- Az élet csodaszép!

 


_________________
Wyatt "V-Man" Trinidad Seven-deadly-sins-corey-taylor-article
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#2TémanyitásTárgy: Re: Wyatt "V-Man" Trinidad   Wyatt "V-Man" Trinidad Icon_minitimeKedd Május 24, 2016 10:02 pm

Elfogadva!

Üdv, Pankrátor!  What a Face

Okééé, a megszólítás elég szélsőséges, pláne nekem is tutira van az az ok és indok amiért kajakra torokra megyek, de azért hadd emeljem ki ezt a részletet!  What a Face

Az ok.. és az indok mindegy. Hülyeséget beszélek, nem is a Téged ért történéseket akarom lekicsinyleni, de valljuk be, nehogy már én szórjak bármiért is ejnye-bejnyéket! Very Happy
Van aki megjavul, és van akit magával ránt az élet szele, de ami a biztos hogy soha ne hagyd hogy érvényesüljön más ítélete, mindig te mondd meg hol az a: szabad út...
Csak menj ELŐRE! Very Happy
Ha nő kell.. hát az. Ha nem a fizetős verzió a nyerő, hát úgy legyen, egyedül Te döntöd el mi a megfelelő Neked, mindenki más meg kapja be!

Nem vagyok formában, ez látszik, de azért tutira azt mondom, hogy még mindig bírom a szövegeidet, szóval a stempli nem is kérdés, nem égő-piszkavassal de a.. homlokodra, szóval simán dobbanthatsz, és rántsd elő azt a nőszemélyt aki megváltoztatta az életed! Very Happy
Hidd el, tudom miről beszélek.  What a Face


Pofa... vizit helyett foglalás, azt nyomás! Very Happy

Vissza az elejére Go down
 

Wyatt "V-Man" Trinidad

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Karakter ügyek ∷ :: karakteralkotás :: Elfogadott karakterek :: Stars & Celebs-