♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 4 Icon_minitimeby Derek Moretti Csüt. Ápr. 25, 2024 8:15 am

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 4 Icon_minitimeby Leon Williams Kedd Ápr. 23, 2024 9:39 pm

» Leon Williams
Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 4 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 4 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 4 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 4 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 4 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 4 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 4 Vote_lcapTetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 4 Voting_barTetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 4 Vote_rcap 
Leon Williams
Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 4 Vote_lcapTetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 4 Voting_barTetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 4 Vote_rcap 
Derek Moretti
Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 4 Vote_lcapTetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 4 Voting_barTetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 4 Vote_rcap 
Alessandra Clark
Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 4 Vote_lcapTetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 4 Voting_barTetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 4 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 809

#76TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Feb. 15, 2024 11:06 am


Derek& Gloria



*Derek pillanatok alatt visszavált macsóba, és most ezen lepődöm meg, és azon, hogy rám morran. Nem szólok egy szót sem, nem annak van itt az ideje, hogy húzzam az agyát, bár már azzal is felhúztam, hogy nem maradtam a kocsiban, de az vesse rám az első követ, aki nem tette volna ugyanezt. Most már úgyis mindegy, bent vagyok és körül akarok nézni. Míg ő ismerősebb terepen van, úgy addig én majdnem szó szerint vaktában tapogatózom. *
-Oké. *Suttogom beleegyezően az utolsó hozzám vágott mondatára, de még így is kiérződik a mosolygásom. Aztán sarkon fordulok és bevetem magam anyuci szobájába. Nem szerencse, hanem előrelátás, hogy nem hagytam a telefonomat a táskámban, a kocsiban, hanem magammal hoztam a zsebemben. Most van némi fény amit felizzíthatok, hogy lássak is valamit. Eleinte csak a kintről beszűrődő közvilágításra hagyatkozom, feleslegesen nem akarom felhívni magamra a szomszédok figyelmét, de amikor valami látnivaló is akad, akkor leguggolok a fal mellé szorosan és ott nyomom be a telefon lámpáját. Nem tudom nem meghallani Derek hangját, de a szavakat nem tudom kivenni. Picit szomorúnak, picit dühösnek hat, de mivel fogalmam sincs miről beszél, csak remélni tudom, hogy nem a szellemekkel társalog. Én persze magammal, kell a bátorítás na meg a figyelmeztetés is, hogy most nem szabad hangosan, nem szabad mérgesen elengednem magam. Pár dolgot összeszedtem amit fontosnak tartottam de fogalmam sincs mit jelentenek, ezért Derekre hagyatkozom majd…hátha. Néhány fotó, néhány papír amiket az asztalon hagytam későbbi bemutatásra, aztán tovább kutatok. Amikor meghallom a lépteit, épp egy fiókot faggatok a tartalmáról, derékba törve fagyok bele a mozdulatba, egyik kezem a fiókban, a másik félúton fent és csak a fejemet fordítom lassan felé. A kérdésre viszont már kiegyenesedem és teljes mellszélességgel állok vele szembe. *
-Na és te? *Dobom vissza neki a labdát, mert hát hallottam én, hogy beszélget. Kettő pillanatra mosolyodom el, aztán megint komor leszek és a félretett cuccért nyúlok. Azonban nem tudom neki átadni egyelőre, mert előveszi Benji telefonját és az, hogy az itt van és nem a srácnál, több mint aggasztó. Hozzá volt kötve, mindent azon csinált, zenét hallgatott, telefonált, facetime-ozott….mindent. Most meg nincs nála. Az egy dolog, hogy le van merülve, de _nincs_nála_!*
-Óbaszki! *A szemeim is tócsányira kerekednek. *
-Ez azért nem túl jó, sőt! Nagyon, nagyon rossz. *Továbbra is suttogok, de a hangszín azért megragad a suttogásban is, az aggodalom, a düh egy ismeretlen és az ügyvéd iránt, a tehetetlenség érzése ott van minden szóban. *
-Csak fényképeket, de nem tudom kik vannak rajta. Van esetleg másik szoba lent? Mondjuk dolgozószoba? *Az apjáé, amit aztán az anyja érintetlenül hagyott, vagy esetleg ott jobb helyet talált az iratoknak. Dereknek tudnia kell. A fotókat azért felé nyújtom, nézze meg ő is. Hátha. *
-Nincs rajtuk felirat, sem dátum, de régiek lehetnek. Még Benjiről sem találtam fényképet.*Jegyzem meg mielőtt még megforgatná a képeket. Az sem túl jó, hogy anyuci szobájában nincsenek Benjiről képek. Csak nem tudom mit jelent.*




_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 178

#77TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 4 Icon_minitimePént. Feb. 16, 2024 10:48 am



- Két zokogás után, amikor öleltem a párnáját, elbeszélgettem az ágy alatt lakó porcicákkal. Ugyanolyan göndör bundájuk van, mint amilyen a gazdájuk haja - hezitálás nélkül vágom oda, ahogy visszapasszolja a kérdést.
De ezzel el is húz a jókedvem és nem úgy néz ki, hogy két kanyar után visszatérne. A kezemben a lemerült és hátrahagyott telefon. Ha egy kibaszott tündérmesében élnénk, azt mondanám, kapott egy másikat és ez csak azért maradt itt, mert már nincs rá szükség. Ha pedig egy kicsit szebb lenne a világ, azt mondanám, ismerem a kisherceget, ha szomorú, sokszor kapcsolja le a barátait.
De engem nem. Tudja, hogy engem nem érdekel, akkor sem hagyom egyedül.
Csak most egy kurva nagy kavics csúszott a fogaskerekek közé. És Gloriával mászkálok az üres, poros házban és nem a szépfiút csókolom.
- Lent van az a rohadék apja dolgozószobája. Sarokiroda vagy mifasz. De az mintha egy üvegketrec lenne. Ha oda betesszük a lábunkat és morzézni kezdesz a reflektoroddal baszhatjuk - nem mondom, hogy ne menjünk. Persze, hogy megnézzük, maximum ha beüt a szar, futunk. Onnan úgyis egyszerűbb, mint szabadugrásban kivágódni valamelyik emeleti ablakon.
Mindenesetre azért átpörgetem a képeket meg azt a pár papírt, de fogalmam sincs, mit vagyis kit látok. De egy tuti, nem mai, szóval minket nem érint. Végül vállat is vonok és odacsúsztatom a csomagot az első lapos felületre.
- Lent van bőven családi kép, a... szalonban - majdnem nappalit mondok, de eszembe jut a jobb szó, amit a szépfiú használt egyszer én pedig két hétig szívtam érte a vérét. Szalon. Az. Meg szalonna.  Lehetőleg vöröshagymával.
- Húzzunk - intek végül az ajtó felé és ezúttal már hagyom, hogy meginduljon előre. Majd lent vezetem, de a lépcsőn megtalálja útmutatás nélkül is és majdnem biztos vagyok benne, hogy le is tud tipegni rajta.


Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 809

#78TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 4 Icon_minitimeSzer. Feb. 21, 2024 10:22 am


Derek& Gloria



*Derek válasza kettős érzést kelt bennem. Egyrészt nem hiszem el, hogy zokogott, bár a majdnem sötétben úgysem látszana ha igen, és biztosan nem ölelgette a párnáját….de másrészről viszont kicsit elhiszem, hogy ezt tette….vagy legalábbis eljátszott a gondolattal. Hiányzik neki Benji és ami kettejük között volt, az nem szimpla barátság. A komolyságot elűzendő utolsó mondaton elmosolyodom, de nem tart sokáig. A helyzet maga, az amiért itt vagyunk és Derek kezében lévő telefon nem ad okot a derűre. Az általam talált fényképekről nem tudunk semmit kideríteni, nem jelentenek semmit sem, ezért dobom fel az ötletet arra, hogy máshol is körülnézzünk. Hátha! A kifogására a telefonomra nézek és rögtön lekapcsolom a lámpát rajta. Sötétség borul ránk és némi csend is. Odakintről azért szűrődik be némi fény, de itt kicsik az ablakok.*
-Ha üvegketrec, akkor több fény is jut be. *Én sem mondom ki, hogy menjünk, sem azt, hogy ne…valahogy mindketten kerülgetjük a konkrét szavakat, a tényeket. Nem nyúlok a képekért, azok árván maradnak az asztalon, én meg az ajtó felé fordulok, hogy induljunk. Megakaszt Derek kifejezése.*
-Szalon? *Aztán eszembe jut Benji, szinte előttem áll a kis mellényében és ingében, tip-top. Az egész képbe csak a borzos haja „rondít” bele, az anyukája hogy nem zabolázta meg a fürtjeit? Mert azok annyira nem illenek bele a tüchtig életébe. *
-Hát persze, szalon. Miért is lepődtem meg? *szemöldök ugráltatok, szemet forgatok, ajkaim zugában egy apró mosoly jelenik meg de csak mert Benjire emlékezem. El is indulok, mikor Derek rám szól, le is megyek a megtalált lépcsőn, de ott átadom neki a vezetés jogát, mert fogalmam sincs, hogy merre menjek. Nincs tök sötét hála a közvilágításnak és a világos lakhelyet vágyó sok ablaknak. Úgy tipegek, mint Tom macska az alvó kutya orra előtt, lábujjhegyen, meggörnyedve, kész paródia. Kezemben a telefon, sötéten. Követem Dereket, majdnem a seggében vagyok, a hátára tapadva. Cseppet sem erotikusan. Inkább, mint egy kismajom ahogy az anyjába kapaszkodik, kerülgetem a nagy lábait, nehogy egymásban botoljunk el. Hiába is nézek körül, nappali világosságban fel sem ismerném a házbelsőt. Nem sok mindent látok, épp csak annyit, hogy ne menjek neki semminek. *





_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 178

#79TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 4 Icon_minitimePént. Feb. 23, 2024 9:18 am



- Szalon - bólintok rá a nagy meglepettségét követően, szórakozottan és még rá is játszok az egész szarra. Pózba vágom magam, mint a régi idők női - na ezt figyeld! - amikor szipkát tartottak az ujjaik között, hogy az ártatlan, gazdag keze ne érjen a mocskos, bűzölgő cigarettához!
A beállásom tökéletes, ha ülnék, még a lábaim is keresztbe tenném hozzá, de most nem szánok több időt a bohóckodásra. Irány a iroda, le a lépcsőn, el jobbra, nem törődve az előtérben lévő cuccokkal.
- Tudod, én szoktam így nyomulni a csajokra, amikor valaki naaagyon megmozgat bennem valamit - szólok hátra a vállam fölött, lecsavarva a saját hangerőm. Nem lebaszásnak szánom, csak jár a szám, mint mindig.
Nem mintha közben egy pillanatra is megtorpannék. Attól még szedem a lábaim egészen a harmonikaszerűen nyitható üvegajtóig.
- Faszért üveg itt bent minden! - morgom az orrom alatt, csak magamnak, ahogy kissé erősebben, mint óvatosabban tolom félre az ajtót. A tekintetem meg sem áll a keretet körülvevő kockapolcokon. Úgyis csak drága porfogók vannak, semmi olyan, ami nekünk érdekes lehet. Még úgy is, hogy vagy ötven ilyen kis kocka van. Az ajtó két oldalán dupla oszlop, felette szimpla.
A benti rész sokkal érdekesebb. Legalábbis kurvára ajánlom neki, hogy az legyen!
Mindent a szürke és fehér színek uralnak és látszólag semmi nem utal arra, hogy a tulajdonosának az élete darabjaira hullott még azelőtt, hogy fellógatta volna magát. Soha nem kérdeztem meg Benjitől, hogy hol volt az apja. Talán ő sem tudja. Igazából rohadtul remélem, hogy az a halott picsa nem mondta el neki. Semmi értelme nem lett volna.
De azért most a tekintetem felfut a mennyezeten lévő csicsás csillárra. Elbírna az egyáltalán egy embert?
- Kezdetnek enyém az íróasztal meg a fiókok. A tiéd a nagy szekrény az iratokkal meg... faszt, enyém a... bárpult - van egy kis megakadás a hangomban, de valójában mégsem lep meg. Persze, hogy van bárpult is. Miért ne lenne? Tököm tudja, hogy ott lehet-e bármi számunkra érdekes. Kétlem. De ha már itt vagyunk, hátha maradt ott valami értékes.
Először persze az asztalhoz lépek és kurvára nem ragadok le a kishercegről készült, keretben lévő vigyorgós fényképnél. Egy irat sincs kint, még laptopot sem trónol a ki tudja, milyen marhadrága faasztal közepén. Csak a kép a kishercegről, meg mellett egy másik, valószínűleg Benji anya, még fiatalon. Ki gondolta volna, hogy valaha tudott mosolyogni?!
- Hé, van olyan bizbasz a hajadban? - emelem fel a fejem végül, amikor megrántva az első fiókot, az baszik engedni nekem.


Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 809

#80TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 4 Icon_minitimeSzer. Feb. 28, 2024 10:30 am


Derek& Gloria



*Szóval szalon. Oké. Nem mondom ki még egyszer, Derek elkezd nekem pózolni, és a szám elé kell kapjam a kezem, hogy ne röhögjek fel hangosan. A kuncogás így is kitolakodik az ujjaim között, de legalább némileg tompítva. Nem túl férfias mozdulatok ezek, de francba is, neki még jól is áll. Mármint a póz…Végül csak elindulunk és muszáj, hogy a sarkában legyek, ha nem akarok nekimenni semminek. Lófaszt se látok a telefonom fénye nélkül.*
-Bennem nem mozgattál meg semmit. Benji pasija vagy! Tabu! *Suttogom annyira halkan és hangosan, hogy még ő hallja, de az utcára ne kússzon ki a hangom. Csak közlöm a miheztartás végett, hogy tudja, nem azért tapadtam rá, mert bármi mást akarok tőle azon kívül, hogy vezettetem magam. A sötétségből ha nem is nappali világosság, de látható tér lesz, mert kintről beszűrődnek a fények. Tényleg minden üveg bassza meg. Látom a kinti fák és bokrok sziluettjeit, a szemben lévő házat is, de szerencsére nincs világosság egyik ablakban sem. Korán fekszenek itt a népek. *
-A természetes fény miatt? mármint nappal. Jó spórolás. Vagy rongyrázás? Nekem nem tetszik. Képzeld mekkora meló lehet ennyi üveget tisztán tartani. *A nő beszél belőlem, az a nő, aki utál takarítani, legalábbis ablakokat. Nem vagyok trehány, szeretem a rendet és a tisztaságot egy bizonyos határon belül. Nem én vagyok a házért, lakásért, hanem az van értem. A színek itt is hiányoznak. Ez valami úri módi lehet.*
-Olyan mint az ügyvédnél. Ezek mind szürkék? *Kérdezem, miközben körülnézek és lekoppanok Derek hátáról. Nem veszem észre  mennyire stíröli a csillárt és eszembe sem jut, hogy Benji apja….talán itt vetett véget az életének. Derek kiosztja a feladatot aztán rögvest módosít. *
-Bárpult? Tényleg jó ötlet leinni magad? *Megnyalom az ajkam, nekem is jólesne most egy ital, de inkább a sikeresen megléptünk utánra tenném. Derek ellép, én meg ki az árnyékából és most már jobban körülnézek, közelebbről szemlélem meg a dolgokat, a bútorzatot, a csillárt….mindent. *
-Aztakurva! Ez a szoba akkora mint az egész lakásom. *Leragadok az asztalnál, amilyet eddig csak filmekben láttam. Szépen faragott, láthatóan drága és kurva nehéz. Eredeti, valamilyen előkelő fa. Lekushadok mellé és megnézem a fiókokat, már amit ki tudok nyitni. Benji képe felett egyelőre elsikkad a figyelmem, Derek kérdése felett, ha akarnám sem menne.*
-Biszbasz? Tetűre gondolsz? Nincs. *De mert persze látom, hogy egy fiókkal szarakodik, sejtem mire gondol biszbasz alatt. Megjegyzem, ez az én szavam. Azért előkapok egy babahajtűt és felé nyújtom és bár talán a homályban nem látja olyan jól, kérdőn megemelem a szemöldököm, hogy ez jó lesz-e? Alig két lélegzetvételnyi idő múlva egy fiók enged és halkan ki tudom húzni. Nem üres. Papírok, tasakok vannak benne, egy levélkés…baszki ezek még a borítékot is ilyen elegáns cuccal nyitják, nem mint én a fogammal és az ujjammal, vagy jobb esetben a lakáskulccsal. Elkezdek turkálni, míg Derek zárat tör.*





_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 178

#81TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 4 Icon_minitimeSzer. Márc. 06, 2024 8:22 am



Soha, egyszer sem fordult meg komolyan a fejemben, hogy megfektessem, de különösen jól esik szopatni és megjegyzéseket tenni.
- Én pedig a végletekig hűséges vagyok hozzá - mindketten tudjuk, hogy ez kurvára nem igaz. Még akkor sem, ha az utóbbi fél évben nem igazán volt más. De az csak azért van, mert nem úgy jött ki a lépés. Certo.
Ha most előttem lenne a tökéletes lehetőség, a tökéletes csaj vagy pasi, valószínűleg akkor is futni hagynám a lehetőséget. Nem a kisherceg házában akarom a következő kört és főleg nem egy kibaszott üvegházban.
Na nem mintha szégyellős lennék. De akkor sem.
- Kívülről slaggal, belülről megcsinálja más - vonok vállat teljes természetességgel az üvegmosás témára. A létezését sem értem, de ja, természetes fény. Legyen.
- Meg odanyomhatod a csupasz segged az üveghez, ha elküldöd a faszba a szomszédokat és nem értenek a szavakból - vigyorodok el és itt most kérdés sem férhet hozzá: vicc, de simán megcsinálnám, ha az enyém lenne a hely. Ne mondja nekem, hogy nem lenne poén!
- Szürkék, mint az egész, szánalmas életük. Biztos sokat sírnak, miközben a pénzkupacukban úszkálnak - teszem hozzá a gondolataihoz, de utána már a lényegre kanyarodok.
Úgy, mint az iroda átkutatása. És a pia.
- Csak magunkkal viszünk egy-két üveggel. Ha üldöznek, a pofájukba hajíthatjuk. Ha nem, utána ünneplünk vagy bánatunkban iszunk - magyarázom, de egyelőre nem lépek a bárpulthoz. Fontossági sorrend a kurva életbe!
- Gazdagék... - motyogom a megjegyzésére. Csodálnám, ha nem férne bele mindkettőnk otthona ebbe a házba. Minimum kétszer.
Egyelőre én viszont csak a kezem szeretném bejuttatni... na nem valaki gatyájába, hanem a fiókba, ami rohadtul nem akar engedni nekem, hiába a kedveskedésem. Vagyis visszafogott rángatásom.
- Pedig úgy szélnek eresztettem volna pár tucat tetűt a házban! - sóhajtom csendesen, remélve, hogy csak megjátssza a hülyét és amúgy tudja, mire gondolok. Akármi is annak a szarnak a neve.
- Grazie - húzom vigyorra a szám, ahogy bizonyítva a sejtésem, hozzám kerül egy olyan izé.
Ahhoz képest, hogy a nevét nem tudom, profin dolgozok vele, pillanatok alatt megvan a zár. Mindez az erőfeszítés, miért? Kurva sok számláért, vörösben virító "utolsó felszólítás"-os borítékért és pár... fenyegető levélért?
Ki a picsa ír manapság kézzel ilyesmit?! Egyáltalán ki akkora barom, hogy ilyen bizonyítékot hagyjon? Esküszöm ezeknél még az uzsorások is elit banda...
- Ahogy látom, valaki kissé megcsúszott. Na meg szerzett pár barátot - terítem szét a kupacot az asztalon, hogy Gloria is megnézhesse, ha akarja. Egy részük hivatalos igaz, de nem olyan értelemben, ami nekünk kell.
Mintegy a borús kedvemnek - hah! - hangot adva odakint felugat egy kutya. Egy pillanatra megakadok a mozdulatban, várva, hogy más is történik-e vagy csak szegény, szerencsétlennek rémálma volt az aranytálkája mellett.


Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 809

#82TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 4 Icon_minitimeHétf. Márc. 11, 2024 11:20 am


Derek& Gloria



-Aha. *Nem kétlem, tényleg nem, csak úgy kiszaladt és a suttogás elfedi a valódi hangsúlyt. A szobába lépve azért vannak más dolgok amelyeken kiakadhatok és meg is teszem bőszen, mintha más sem hiányozna az életemből. *
-Slaggal. Na persze. Az ilyen úrinépek még az ablakukat is elkényeztetik. Biztosan nem a kertészre bízzák az ablakpucolást. *De akkor is, mi meló már és hányszor kell egy évben megismételni? Azon viszont megint felröhögök – és oda kell kapnom a kezem a számhoz – amit Derek a seggmutogatásról mond. Hát, komolyan, csak neki juthat ilyesmi az eszébe. Bár, ha nekem kellene itt laknom, lehet én is eljutnék arra a pontra, hogy legalább egyszer megbotránkoztassam az utca népét. *
-Biztosan! *Hörrenek fel a pénzkupac tetején sírókra. Azért én nem bőgnék ha lenne egy kupacom, legfeljebb örömömben. Persze azt is elvinné Freddy bá. Derek meg a piát akarja magával vinni, meg kell vallanom, hogy ez jobb ötlet, minthogy itt igyuk magunkat csacsira. *
-Ott a pont! Nekem is tegyél el egyet. Rum van? *gyanítom nincs, nem úri pia, de ha minden bonyodalom nélkül megússzuk ezt az akciót, akkor beérem a pezsgővel is, egye fene. Ezek után van lehetőségem jobban körülnézni és iktatni a szoba nagyságát. Gazdagék. Na igen. Benji beleszületett, neki nem volt ez nagy dolog, de nem is hordta fenn az orrát, mint mások. Mint minden bizonnyal az egész utca összes más lakója. A biszbasz már egészen más kérdés és noha tudom mire gondolt, nem vagyok képes nem lecsapni a magas labdát. Nem tetűt, hanem egy csatot nyomok Derek kezébe és nem fűzök semmit ahhoz, hogy ő mi mindent szeretne szélnek ereszteni a házban. A magam fiókjával vagok elfoglalva, az kinyílik és még csak biszbasz sem kell hozzá. Természetesen ehhez méltón nem is tartalmaz különösebb dolgokat. Számlák, számlák borítékai, egy kis füzet, belelapozva azt látom, amit a számlák tartalmaznak. Bevétel, kiadás. Nekem egy év alatt sem telne be. Derek sem talál mást, mint számlákat, bár azok érdekesebbek, mint a heti bevásárlásé. A kiteregetett papírokat nézem, próbálom kisilabizálni a homályban, mi is áll rajtuk. Határozottan nem a helyi kisboltból valók. *
-Olvastam róla, miután Benji elmondta, hogy meghalt az apja. Ezek fenyegető levelek? Ebbe betegedett bele Benji anyja is, tutira. *Eszembe jut amit az ügyvéd mondott nekem arról, hol van Benji. Mármint, hogy kivel. *
-Az ügyvéd azt mondta, hogy van egy hivatalos gyám. Elsősorban valamilyen vérrokont jelölnek ki, nem? Van bármilyen utalás valahol egy rokonra? Személyes levelezés? Ha régről van az is jó. *Most van egy támpont ami alapján kutathatunk, de picit el kell halasztani, mert odakintről kutyaugatás hangzik fel. Mindketten megdermedünk, csak én később, miután lebuktam az asztal mögé. Majd felnyúlok, hogy magam mellé rántsam Dereket is. Ott aztán cidrizhetek félelmemben ameddig csak akarok, vagy amíg megint teljes csend nem lesz.*





_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 178

#83TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 4 Icon_minitimeKedd Márc. 12, 2024 9:53 am



Egész ösztönösen jön a büszke vigyor, ami kiül az arcomra a röhögést hallva. De most nem szopatom azzal, hogy rámutatok, milyen jól is szórakozik velem. Sokkal inkább a piák irányába fordítom a beszélgetést.
- Rum. A sarki kisboltban biztos - felelem magabiztosan. Ehhez nem kell odamennem a bárszekrényhez, hogy tudjam, ilyesmit nem fogunk találni.
De azért észben tartom és ha azt találok, lekapom neki. Előtte viszont a fél percig még zárt fiók köti le a kezeim és a figyelmem. Majd a fizetetlen számlák és barátkozó levelek sokasága.
Talán a másik oldalról látom a dolgokat, de egy pillanatra elönti az agyam a szar. Eddig haragudtam a rohadékra, amiért felkötötte magát, de legalább nem várta meg, amíg a kisherceget veszik elő, hogy vele lendítsék fel a fickó találékonyságát és buzdítsák sürgősen fizetésre.
Nem mintha a halálával megszűnt volna ez a veszély. De ha az uzsorások keze lenne a dologban, ebben a házban most minden, ami nem lett ellopva szarrá lenne törve és nem került volna egy ügyvéd a képbe.
- Csak agresszív módszerrel akartak barátkozni - adom tovább az infót, de a megbetegedés dologra nem mondok semmit. Kétlem, hogy a rák így működik, de gondolom nem segít a minden-a-látszat embereken a szégyen és stressz.
- Vérrokon. Benji emlegette a nagyszüleit. Hogy feldobták a talpukat, amikor ő kicsi volt - motyogom, miközben a kezem további papírok után kutat az előbb még zárt fiókban és a másik kettőben is.
Amíg közbe nem ugat az a kutya én meg egy pillanat alatt az asztal alá kerülök. És még bebaszni sem kellett hozzá! Kussolunk ott, mint két félős nyuszi, bár hogy én nem remegek félelmemben, az egyszer fix.
De nem jön ránk semmi és senki, és mielőtt elgémberedne a lábunk, már újra beáll a csend.
- Na pörgessük meg. Dai! - állok talpra és nem is figyelve, hogy ő kész-e újra elbújni, én már vissza is térek a fiókokhoz.
Meg sem lep, amikor tényleg találok pár kézzel írt levelet. Miért nem lep meg? A modern korban is úgy körmölnek, mintha fegyvert tartana valaki a fejükhöz. De egyik sem tűnik rokonnak. Csak általános, családi képeslapok, idegenektől, karácsonyi egyenpizsamában, aminek a hátulján leírják, milyen csudálatos - a saját szavaik! - az életük.
Hányingerem támad a máztól, ami ezekből csöpög. Térjünk rá a piára.
Határozott léptekkel indulok meg a bárszekrény felé. A tekintetem csak végigfut az üvegajtóval takart részen. Glenlivet, Hennessy XO, Dom Pérignon, Macallan... sorban olvasom a címkéket és még így is van, amit csak a szín alapján tudok betippelni, hogy egyáltalán mi lenne.
De egyiket sem veszem ki, sokkal inkább érdekel az, ami nincs vitrinbe pakolva. Nyitom az alsó rekeszt...
- Mannaggia! - csúszik ki és máris a a kezemben van a kincs. - Beszarok. Még ez is aranyozottnak néz ki!
Megforgatom és figyelem, ahogy a gyér fényben megcsillannak az aranyozott részek. Majd egy gyakorlott mozdulattal ellenőrzöm a tárat. Üres. Valahol biztos van lőszer is, de nem állok neki kutatni, csak a derekamhoz csúsztatom a stukker és kutatok tovább.
Nem mintha nem kezdeném belátni, hogy itt semmi olyasmi nem lesz, amire tényleg szükségünk lenne.


Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 809

#84TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Márc. 14, 2024 10:41 am


Derek& Gloria



*Nincs rum. Látatlanban is elhiszem neki, elvégre járt már itt, minden bizonnyal jobban tudja, még ha nem is turkált a bárszekrényben. Bárszekrény. Szoba a piáknak. Nekem az egyetlen üveg rumom is a tányérok között van. *
-Akkor jó lesz valami flancos pia is. *Egyezem bele nagy sóhajtva az elkerülhetetlenbe. Nekiesek a saját fiókomnak, miután Dereknek is biztosítottam az övébe valóbejutás lehetőségét. Nem sok mindent találok, bár ez is több, mint amennyit eddig tudtam. A fenyegető levelek azért megugrasztják a szemöldökeimet. Én nem kaptam leveleket, én Betont kaptam, meg némi rendetlenséget a szalonban figyelmeztetésnek. Aztán szóban közölte Freddy bá, mikortól és mennyire fogják ezt fokozni. *
-Ismerős. *Bököm ki véletlenül, ezzel aztán el is árulom magam. Remélve, hogy a fiókok tartalma eltereli a figyelmét. Na meg felteszem a nagy kérdést, elvégre jobban ismeri a családot, Benji többet mesélhetett neki róluk. Hiszem ezt, de a válaszából kiderül, hogy még sem. A kutyaugatás úgy hasít bele az éjszakába, mint sikoly a horrorfilmekben. A szar is megdermed bennem és lebukok az asztal alá, jó eséllyel még dereket is magammal rántom. Levegőt sem nagyon merek venni, csak pihegek hangtalan és az is lehet, hogy Derek karját szorongatom közben. Nekem nem tűnik fel, neki lehet. A csend lassan pereg, mint homokórában a homok, de csak eljön az ideje amikor Derek vaklármának ítéli meg a helyzetet és folytatja a keresést. Én is folytatom, de már meggörnyedve, felkészülve arra, hogy újra le kell bukni. Mármint az asztal mögé és nem a zsaruk előtt. Miután nem találtam többet, mindent visszateszek a fiókba, nem feltétlenül úgy ahogyan voltak, de semmi nem marad az asztalon. Nem is figyelem Derek mit művel, csak a hangjára kapom fel a fejem és abban a hitben, hogy tényleg talált valami érdemlegeset, lépek oda hozzá kíváncsian. Aztán csak nyikkanok egyet. A pisztoly látványa Freddy bát juttatja eszembe, jóllehet soha nem volt szükség arra, hogy ilyeneket mutogasson, pont elég volt Beton arca. *
-Miafasz?! *Megtalált hangom csak ennyit tud, látom ahogyan elteszi a fegyvert, miután gyakorlott mozdulatokkal leellenőrizte. *
-Csak aztán nehogy tökön lődd magad. Minek teszed el? *A kérdés arra vonatkozik, hogy minek neki fegyver? Tényleg kell neki? Van olyan ügylete amihez kell? Oké, láttam már töltényhüvelyt a kocsi padlóján, mégis minek kérdezem? Szemet forgatok. *
-El diablo me lleve cabrón! Vete a freír espárragos! ¡Que te folle un burro! *Azzal el is fordulok tőle, hogy tovább kutassak más fiókokban, szekrényekben tök feleslegesen, mert ha lenne itt bármi, akkor már megtaláltuk volna.*





_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 178

#85TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 4 Icon_minitimeHétf. Márc. 18, 2024 7:53 am



Megvan a kibaszott nagy előnye annak, hogy nem zökkentenek ki az olyan apróságok, miszerint... hogy a picsába jutottunk el onnan, hogy milyen piák vannak itt elraktározva addig, hogy egy aranyozottnak tűnő stukkert nyomok a gatyámba.
A már meglévő mellé. Mármint... na.
A lényeg, hogy nemcsak ezeken a semmiségeken, de még azon sem akadtam fenn, hogy milyen kedves barátkozós üzenetek is ismerősek neki! Még a vigyorom sem változik az eddigiekhez képest, amikor a tökönlövést emlegeti és felé fordul a szórakozott tekintetem. Pedig amúgy biztos kurva fájdalmas dolog lehet, de... komolyan azt feltételezi rólam, hogy kockáztatnék?!
- Minek, minek... - motyogom, teljes erőbedobással játszva meg, hogy én magam sem tudom, minek nekem fegyver.
De azt hiszem, a szemforgatását és az azt követő szövegelést vehetem dicséretnek.
- Köszönöm - fogalmam sincs, mire, de mondom. Biztos vagyok benne, hogy valami igazán szép hagyta el a kicsi száját.
Ennél több energiát viszont nem fordítok az irányába, inkább visszatérek ahhoz a tervhez, ami nem olyan reménytelen, mint az, hogy találjunk valamit a kisherceggel kapcsolatban. Alias pia!
Elsősorban azt a pár kisüveges italt kapom le és nyomom a zsebembe. Hendricks Gin, Johnnie Walker Black Label... Már éppen emelném a magasba a fekete-rózsaszín, epres Tequila Rose-t, villantva a vigyorom, hogy pont neki való ital lesz a maga kis tizenöt százalékos alkoholtartalmával... csakhogy a bárszekrény nyitott üveglapján visszatürköződik valamiféle kék fény.
- Azt hiszem, kurva gyorsan le kellene lépnünk - jegyzem meg és már lépek is oda, bármerre van és rántom magammal. El az üvegkalitka kirakatából.


Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 809

#86TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 4 Icon_minitimeSzer. Márc. 20, 2024 9:56 am


Derek& Gloria



*Háááát, Derek nem nagyon akar válaszolni a kérdésemre, csak azt ismételgeti egy szóban és úgy csinál, mintha nem is lenne válasz. Ezt azért nem szopom be, de mivel közben eszembe jut, hogy miket találtam korábban a kocsija padlóján és rájövök, hogy a kérdés merőben felesleges minden, csak a fejemben létező aspektusával együtt, káromkodni kezdek. Arra kapom fel a fejem a további felszínes kutakodásból, hogy megköszöni. Emelkednek a szemöldökívek, elnyílnak az ajkaim mielőtt megszólalnék, egy halvány boszorkányos mosolyt ültetve azok sarkába.*
-Te fingot nem értettél belőle, ugye? *Mint én az ő anyanyelvéből, jóllehet valahol hasonlatosak, talán némely szavaknál fedik is egymást, de biztosan nem pont azokat, melyeket hozzám intézett. Én még remélek, hogy találunk valamit, Derek már nem, mert piát kezd el pakolni, én meg csak remélem, hogy rám is gondol. Most kurvára jólesne pár korty, vagy több….de szigorúan csak akkor iszom, ha innen…..amikor innen kiszabadulunk minden cécó nélkül. Hiába a gondolatban való kijavítás, nem jön össze az amikor, csak a ha marad, az viszont rohadt vastagon aláhúzva. Egyetlen szívdobbanásnyi idő alatt változik meg minden, beleértve azt is, hogy a következő dobbanások már sűrűn követik egymást, erőteljesen és a vérembe tetemes mennyiségű adrenalint küldve. *
-Mivanmivanmivan? *Emelem a fejem, de csak az mozdul, minden más testrészem ledermed. A hangom is suttogó, és nem véletlenül. Odakint csend van, legalábbis semmi gyanúsat nem hallok. Nem ugat a kutya, nem kiabálnak a szomszédok, nincs nyüzsi. További kérdésre vagy terepszemlére nincs időm, Derek úgy ránt el az ablaktól, hogy még az illatom sem marad ott. Szót fogadok, megyek vele, nem állok le, nem rántom vissza, hogy magyarázatot követeljek, összegörnyedve, minél kisebb látható felületet hagyva magamból követem. S közben persze érdeklődöm, hogy mi a fasz van már, mire figyeljek, mennyire kell sietni? Mert hát nem mindegy, hogy csak gyorsabban lépkedünk, vagy ki kell rontanunk innen. Szerencse, hogy nem az emeleten vagyunk, nem kell nagyot ugrani.*
-Mi van már?! Mit láttál? *És nem tűnik fel a kéken villogó fény, fejemet lehajtva közlekedek, hogy lehetőség szerint lássam is hova lépek, ráadásul háttal vagyok az ablaknak, az utcának.





_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 178

#87TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Márc. 21, 2024 7:48 am



Nem értettem, nem értettem... Mit kell ezen fennakadni? Ha azt akarta volna, hogy értsem, olyan nyelven dumált volna, amit ismerek.
- Nem figyeltem - vágom oda inkább ezt, aztán legyen vele boldog és hagyjon kicsit örülni a csillogó-villogó zsákmányomnak. Ha már azzal nem vagyunk előrébb, amiért jöttünk, legalább ennyi boldogságot hagyjon meg nekem.
A kinti világ viszont nem ért egyet az aprócska vágyaimmal.
Alig tűnik fel az üveglapban tükröződő kékség, már cselekszek is. Ahhoz képest, hogy mekkora szarba kerülhetünk ezért, összeszedetten és nyugodtan. Mit legyek oda meg vissza? Nem ezen múlik a végkifejlet.
A lényeg, hogy a tetovált kart szorongatom és rángatom magammal olyan hévvel, mintha most akarnám beváltani a korábbi szavaim, miszerint a tragacsom csomagtartójában jó helyen lesz.
Ahhoz is pont ennyi magyarázat járna, mint amennyit most kap. A büdös nagy semmi. Legalábbis addig, amíg ki nem rángatom az üvegkalitkából. Nem csak el az ablaktól, az gyerekjáték volt, hanem ki az irodából. Alig vetek egy gyors pillantást arra, hogy mennyire hagytuk szét a dolgokat, de vissza már nem mennék, bármi van.
- Megcsillant a mumus kék szeme a bárszekrény ajtajában - elégítem ki végül. Mármint a tudásvágyát.
- Zsaruk. Vagy kurva nagy mázlink van és valamelyik szomszéd pofozta fel az asszonyt, vagy túl feltűnőek voltunk. Meg akarod tőlük kérdezni melyik, vagy megléphetünk? - intek a fejemmel a lépcső irányába, amin lejöttünk az emeletről.
Még mindig ott a legegyszerűbb kimenni. Bentről már nyílni fog a teraszajtó a csigalépcsőhöz. Inkább ott húznék el, minthogy kisétáljak a főútra.


Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 809

#88TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 4 Icon_minitimeVas. Márc. 24, 2024 4:23 pm


Derek& Gloria



*Ja, nem figyelt. Peeersze. Mindezzel azonban eltereli a figyelmemet arról a tényről, hogy a talált csili vili pisztolyt már a magáévá tette. Később sem tudok visszatérni erre a témára, mert minden reményem hiába, ha a zsaruk másképp gondolják. Miközben csendesen de annál izgatottabban érdeklődöm a hirtelen távozás okáról, szót is fogadok és megyek amerre magával ránt. Egy szava sem lehet, nem tartom fel. Csak akkor válaszol, amikor már kint vagyunk az irodából, vagy dolgozó szoba, akármi, aminek a hatalmas ablakai remek bepillantást engednek annak, aki kívülről kíváncsiskodik. Miért is gondoltuk, hogy megúszhatjuk ezt gond nélkül? A magyarázat azonban csak gondráncokat vés a homlokomra és a szemeim közé, mert nem értem milyen mumusról beszél, ráadásul a bárszekrény ajtajában. Én nem láttam senkit, de talán Benji apjának lehetett az italvédő boszorkánya és rácsapott Derek kezére. Néhány lélegzetvételnyi ideig ezen agyalok és közben majdnem elröhögöm magam az idétlen ötleteimen, amikor Derek közli, hogy a mumus zsarukat takar. A szemeim tócsányira kerekednek, eltátott számon akár a reggeli gyors is átmehetne vígan s még az oldalát sem karcolná meg. Ami nem látszik, az a szívem megugrása majd heves crescendo-ba váltása amivel a bordáimat csapkodja. Az adrenalin a szervezetembe tódul és fémes, kesernyés ízt hagy a számban. *
-Baszkibaszkibaszki! *Ennyire telik csak tőlem, a kérdésre nem is válaszolok, úgy gondolom csupán szarkasztikus költői kérdés volt ami nem kíván választ, mert naná, hogy nem akarok semmit kérdezni a szaruktól, és úgy érzem Derek sem. Már indulnék is, de amikor Derek a lépcső irányába int a fejével, eszembe jutnak a horror filmek tipikus hibái, amikor a hősnő ahelyett, hogy minél előbb szabad térbe jutna, inkább úgy dönt, fent az emeleten biztosabb helye lesz, mert zsákutca. Sosem értettem és erre, mint az élő példa mutatja még az ijedtségben elkövetett ész nélküli döntések sora sem lehet magyarázat, mert pontosan tudom, hogy faszság felfelé menekülni. *
-Felfelé akarsz menni? Az zsákutca, a horrorfilmekben is akkor hal meg a csaj amikor felfelé menekül. Azt mondtad van hátsó ajtó. *Suttogom persze és nem indulok el a vélt vesztem felé. *






_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 178

#89TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 4 Icon_minitimeHétf. Márc. 25, 2024 8:37 am



Azt a végletekig szórakoztató ledöbbent fejet festeni kellene! Mondjuk az én tehetségem nem terjed tovább annál, hogy "fújjunk egy fasz formájú graffitit a sínek melletti falra". De valaki más megfestheti. Mindenki maradjon annál, amihez ért.
- Akkor csak te vagy veszélyben - húzom még ebben a helyzetben is vigyorra a szám. Ha a csaj hal meg, miközben felfelé menekül, én királyul vagyok!
- A fentit ajtót fix, hogy ki tudom nyitni erről az oldalról is - adok azért magyarázatot, de tengernyi időnk van. Persze! Másunk sincs, csak időnk.
Szóval színészkedve előre engedem, a fejemmel balra intve, hogy arra találja a lenti ajtót, ami a rögeszméje lett egy pillanat alatt. Akkor nézzük meg azt.
Én pedig imádkozni kezdek ahhoz az istenhez, aki már régen kitagadott, hogy Gloria ne kezdjen majd úgy visítani, mint akit nyúznak. Mindenkinek jobb így, de a füleimnek főleg. A lépteink minimális zaja így is megadja az alaphangot és az egészet kísérik a különböző méretű zsebeimben csendesen lötyögő, néha összekoccanó, kicsi piásüvegek.
...és ott is fognak még maradni. Remélhetőleg. Mert ha nem, akkor az azt jelenti, hogy amikor az egyenruhások segítenek nekünk beülni a kocsiba, mindet elveszik tőlem. Az aranyozott kis stukker kíséretében.
Az mondjuk, elég szarul fogja kivenni magát. Szóval próbáljuk meg elkerülni, ha egy mód van rá, oké?
Szedem is a lábaim, miközben a tekintetem folyamatosan a közelben lévő ablakokat stíröli. Egyelőre egy kiskalapos sem kukkol, ahogy látom. Jó. Maradjon is így. Végig az előtéren, keresztül a szalonon - ez tényleg tele van családi képekkel, még a holdfény is meg-megcsillan rajtuk. A vastag, puha szőnyeg pedig a végsőkig tompítja a lépteink zaját és ha nem huppan a nyakunkba egy T-rex, hogy leszakítsa a függönyöket, mint abban a híres jelenetben a bannert... akkor elérünk a hátsó ajtóig.
Ez bezzeg nem üveg!
Vagyis nem teljesen. Dupla szárnyú, barna ajtó áll előttünk - hogy passzoljon a ház kinti színeihez. Mellette, a két oldalán, elég szűkös oszlopként mered a keretbe zárt üvegtábla. Plusz még kettő, még rövidebb és még keskenyebb verzióban, a vízszintes ajtólécek közepén. Fényt nem sokat enged át, valószínűleg sötétített, de legalább belátni sem nagyon lehet rajta.
- Megrángatod te...? Hátha nyílik, ha szépen nézel rá?


Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 809

#90TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Márc. 28, 2024 12:30 pm


Derek& Gloria



*Igen, a horrorfilmekben is mindig van idő csókra, meg arra, hogy filozófiai ejtegetésekbe kezdjenek. Derek meglátása félig igaz, mert hát a legtöbb filmben mindig csajt gyilkolnak, de akad azért kizsigerelt pasi is. Mérgesen fújok egyet a megjegyzésére és szemet forgatok.*
-Ne szórakozz velem baszd meg, ez nem stand up. *Annyira vigyorog, hogy úgy döntök részt veszek én is az időhúzásban, ami ugyan ellenünk játszik, de na! Két ujjal csippenteném össze a száját arcának két oldalán, hogy csücsöríteni kényszerüljön, ha hagyja és ha sikerül….*
-Mondd azt, hogy saláta! *Az olyan mókás. *
-És aztán? Ledöngölünk a fémlépcsőn? *Érdeklődöm a folytatásról, mert naná, akadnak gondjaim és előre gondolkodom, meg gyakorlatias is vagyok. Azzal persze nem tudok vitatkozni, hogy csak a felső ajtót tudja kinyitni. De ő közben el is indul, úgy sejtem a maradék, szinte nullára redukálódott időnk  miatt, én meg követem, mert hát végül is, én mondtam, hogy ne menjünk fel. Közben azon agyalok, hogy ha nem nyílik az alsó ajtó, akkor lesz-e még időnk felmenni?*
-Az alsót nem? Biszbasszal se? *Utolsó mentőöv, ha fiókkal boldogult, akkor talán ajtóval is menni fog. Nem vagyok tisztában a ház ajtajainak és zárjainak komolyságával, így merőben könnyedén flangálok a lehetőségek között. Átvágunk a házon, nem is nézem hol járunk és mi lelhető fel, az egyetlen gondolatom, hogy innen tűnjünk el de nagyon gyorsan. Én sem vagyok halk a vaskos talpú bakancsomban, de Derek olyan mint egy karácsonyfa a csingilingikkel. A tömör faajtó olybá fest, mint egy erődítmény bejárata. *
-Biszbasz? *Kérdezek vissza és a szépen nézésem emlegetésére csúnyán nézek Derekre. Próbálja ő kinyitni, elvégre jobban otthon van mint én. Még noszogatom is a kezemmel az ajtó felé integetve, mutassa csak meg nekem mennyire nagyfiú, ha már aranypisztolyt hord a gatyájában. Kötöm a biszbaszt az ajtóhoz, mert nem kaptam vissza a hajtűmet, ergo Dereknél kell lennie és ő olyan ügyes volt korábban, nem is feszegettem az oktatási intézményt ahol ilyen képességekre tett szert. Gyanítom ha kérdezném a válasz az lenne; Az utca nevelt. *





_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 178

#91TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 4 Icon_minitimeKedd Ápr. 02, 2024 8:33 am



Szóval nem stand up, hanem cirkuszi bohócműsor? Eszemben sincs partnert játszani, csak bámulok rá, mint aki nem érti, mi történik és mi a faszomat akar a salátával. Nagyon úgy néz ki, hogy teljes nyugalommal fogom kivárni, amíg elereszt, mint egy jól idomított pincsi. De az utolsó pillanatban fordítom a fejem és nyújtva a nyelvem, próbálom megnyalni a tenyerét.
Ennyi baktérium kell a szervezetnek!
Vagy sikerül, vagy nem, a lényeg, hogy szabaduljak és már folytatom is, a magam komolyságával.
- Szárnyakat is növeszthetünk és elrepülhetünk - válaszolom nemes egyszerűséggel, de nem erőltetem. Megnézzük a lenti ajtót. Legyen, ahogy az aszzonyka akarja!
Igyekszek előre és csak a cél, pontosabban a most rajtunk röhögő kijárat előtt állok meg. Itt nem látni a kéken villódzó hangulatvilágítást, de nem vagyok olyan naiv, hogy abban reménykedjek, talán máshova igyekeztek. Igaz, lehetne csak egyszer kurva nagy mákunk az életben.
- Soha nem itt léptem meg - válaszolok, lényegében semmit nem mondva. Fogalmam sincs, a lenti ajtót ki tudom-e nyitni vagy csak elbasszuk az időt azzal, ha próbálkozok.
De persze. Bizbasz. Elővarázsolom a most már mindent rejtő zsebeim egyikéből azt az izét és az ajtózár elé guggolok. Az ösztöneim azt diktálják, hogy süssek el egy végletekig ízléses kis viccet, de az agyam épp más foglalja le.
Merre tovább, ha ez nem enged? Az rögtönzés izgalmas dolog, de nem biztos, hogy a sitten szeretném pihenteti a seggem, ha egy mód van rá.
- Hogy megy a gátfutás? - teszem fel az elsőre rohadt indokolatlannak tűnő kérdést, hátra sem pillantva a vállam fölött.
Én már tudom, amit ő nem. Ez a szar rohadtul nem fog engedni és mintegy pontot téve a gondolataim végére, halk pattanással bele is törik a bizbasz a zárba.
- Megtarthatod - nyújtom felé a kezemben maradt részt és a tenyerében is nyomom, ha hagyja. Ezek után következik a lényeg.
- Vissza kettő, el balra. Garázs. Áram van.
Asszem.
- Mintha porondra lépnénk, akkora robajjal fog nyílni, szóval onnan sprintelünk a semmibe. Keresztül a kerteken vagy faszom tudja. Felkészültél, aranyom? - nem mintha lenne választása. Ha a több éves ösztönöm nem csal, egy percen belül a meghitt pillanatoknak végeszakad.


Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 809

#92TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2024 11:21 am


Derek& Gloria



*Derek nem mondja, hogy saláta. Valószínűleg nem ismeri ezt a játékot, ami ugyan elég rövid (egyetlen szónyi) de annál viccesebb. Viszont amikor siker hiányában kénytelen vagyok elengedni az arcát és felszabadítani ujjaim nyomorításától, megnyalja a tenyerem. *
-Ááááúúúúúccccs! *Nyögöm ki, mintha fájna, de inkább csak a tény, hgy nyalva lettem és nyálas a kezem, húzza ki belőlem némi fintorral együtt. Relflexből törölném bele a kezem a ruhájába, de még épp időben, cirka három milliméterre állítom meg a kezem, mert rájövök, hogy az én ruhám van rajta. Ezért lejjebb eresztem a kezem és ha sikerül, a nadrágjába törölközöm. Természetesen oldalt, csípőtájékon, nem elől!! Aztán érdeklődöm csak arról, mégis hogyan lépünk le, ha itt-ott nem sikerül a terv. A válasz merőben komolytalan, amire kénytelen vagyok szemeket forgatni. *
-Baszki, ezzel kisegítettél. *Morogva jegyzem meg, mert elégedetlen vagyok, de már sietnem is kell derek után, nehogy nélkülem lépjen le. Mondjuk ha az ajtó nem nyílik, nem fog….de akkor én se. Tipegek Csingiling után egészen az ajtóig, ahol is érdeklődöm csendesen a nyitási lehetőségek iránt. Még ha nem is itt lépett meg annak idején, azért még mehet, nem? Még sikerülhet? Amúgy is egy „félig tele a pohár” típus vagyok, szóval ne legyünk pesszimisták már az elején. Diadalittasan vigyorgok mikor előveszi a csatot, de rögvest rombolja is a kedvemet a kérdésével, mire hörrenek egy mélyet. Még azelőtt, hogy a csatom végleg feladta volna a harcot a zár ellen. A pici pattanás azonban tudatja velem, hogy itt nem megyünk ki. *
-ÓóóóóóóbasszamegbaszdmegDerek! *Így egybe sikerül, fél szusszal kimondanom, amikor a kezembe nyomja a derékbetört készséget. Igazából nem neki szól, hát nem hibáztatom, csak így csúszott ki. Halálra váltan nézek rá, nem sokat látok persze az arcából, csak emlékezetből lövöm be az irányt a szemeimmel, aztán a lábaimmal folytatom a célzást a röpködő parancsszavakra. Az sem vigasztal, hogy van másik kijárat, mert Derek közli, hogy vetekszik egy repülőgép motorjának túráztatásával. *
-Megyek utánad. Bízom a menekülési ösztönödben. *Hát csaknem hagy a szarban azzal, hogy rossz irányba terel, hogy én vonjam magamra a zsaruk figyelmét, míg ő lelép. Azért is kapaszkodom belé, erősen fogva nehogy elhagyjon. Tehát a cél a kert vagy a fasza tudja. *
-Meg a faszodban. *Dobom még oda poénkodva az utolsó szavaira reflektálva. *






_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 178

#93TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 4 Icon_minitimeHétf. Ápr. 08, 2024 9:54 am



Egyesek szerint nem vagyok normális. Mások szerint még annyira sem. Szerintem meg akkor is kurva vicces a reakciója, miután megnyalom a tenyerét. Még ebben a helyzetben is elnevetem magam, és csak azért nem fordulok, amikor a nadrágomon a tenyere, mert szorít minket az idő.
Egy egészen kicsikét.
Szóval befogom a pofám és egy-egy vigyorgást leszámítva próbálok nem több időt kibaszni az ablakon. Egy percen belül már a zárnak könyörgök, mintha a szeretőm lenne, de baszik beadni a derekát. Akkor jöjjön a B... inkább már F terv? Az egészhez tökéletes hangulatzene a mellettem elhangzó káromkodás.
- Abban bízhatsz is. Tudja a dolgát - engedek meg magamnak egy utolsó vigyort, de aztán végleg komolyra váltok.
Miközben a kezek belém kapaszkodnak, én megindulok a meglepően egyszerű, kék faajtó irányába. Ezúttal már nem jár körbe a tekintetem és csak akkor állok meg, miután letrappolunk a most fájdalmasan üres garázsba vezető három kis lépcsőfokon.
Na jó, valójában szerszámok és dobozok vannak, de kocsi egy darab sem. Mázli, hogy amúgy is gyalog terveztem meglépni. Egy pillanat alatt lépek a dupla garázsajtó melletti kapcsolóhoz.
- Mehet a menet? - pillantok oldalra vagy éppen hátra. Odakint majd feltaláljuk magunkat. Attól függően jobbra vagy balra, hogy merre látunk kint mozgást. Aztán futás, mintha az életünkre múlna rajta.


Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 809

#94TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 11, 2024 10:05 am


Derek& Gloria



*Persze Derek csak vigyorog, meg nevet azon a reakción amit a tenyérnyalás után produkálok. Kedvem lenne egy nyaklevessel viszonozni, de nem most van itt az ideje a nevelésnek. Majd ha épségben és szabadon megússzuk ezt az estét és már a kocsiban ülünk valamerre száguldozva, nem a zsarukkal a nyomunkban, na majd akkor megkapja mindenért. Addig meg magamban számolom mennyivel tartozom neki. Káromkodásom fojtott hangon száll a térben, amivel a makacs zárral szemben adózom, de mit sem ér, hiszen nem jutunk ki, sőt! Még jobban bezárva érzem magam. Főleg azok után parázok be, hogy Derek közli, az egyetlen menekülési pont éppenséggel felhívja ránk az egész utca figyelmét. Végül is most már olyan mindegy, vagy megpróbáljuk és sikerül, vagy nem sikerül, de akkor a nem megpróbálással is ugyanazt érjük el. A hímtagjára elsütött poén is csupán annak köszönhető, hogy magamat akarom vele nyugtatni, de nem nagyon sikerül. Úgy kapaszkodom belé, mint kölyök majom az anyjába. Egyre közelebb kerülünk az áruló ajtóhoz, körül sem nézek, nem állok le kíváncsiskodni, immár nem az a tét, hogy találjunk valamit a Benjihez vezető útról, hanem, hogy magunknak legyen kivezető út. Szóval a kérdésre bólintok, mielőtt még meggondolnám magam és inkább a garázs hátsó sarkába fészkelve be magam, csendesen szipognék.  Derek nem lódított, nem is szépített a dolgon, az ajtó olyan robajjal nyílik ki, mintha földrengés lenne. Hogy nem csináltatták meg ezt? De most komolyan? Azok akik mindenre annyira igényesek voltak, ahogy Benji és Derek beszámolóiból kikövetkeztettem, pont a garázsajtóra nem fordítottak gondot? Baszki! Százszorosan is baszki! Az első hang meg is ijeszt és felnyögök, de Derek már hurcol is magával,mivel még mindig bele vagyok kapaszkodva, mást nem is tehet, de én sem. A szívem a torkomban dobog és a fülemben visszhangzik, még a robajon át is hallom. Magamban  elmormolok egy Mi Atyánk-ot és két Szűz Máriát, szerintem ilyen gyorsan még senki nem imádkozott. Fogadkozásra, miszerint ha ezt megúszom, elmegyek a templomba és meggyónok, már nincs idő….*





A kocka

_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 178

#95TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 4 Icon_minitimeHétf. Ápr. 22, 2024 7:45 am



Mintha öt éves lennék, olyan könnyedén képzelem bele magam a valaha élt legnagyobb betörő szerepébe és közben rohadtul remélem, hogy szabadulóművészt nem kell majd játszanom. Egy szerep, egy éjszakára gyerekjáték, kettő már bővésztrükk én pedig inkább bohóc vagyok, mint mágus.
Igaz, most a mulattató szerepét is hátrahagyom és egyet sóhajtva a kintről betörő frissebb levegőből, meg is indulok. Egy óvatos lépés, kettő és amint balról fejbevág... na még nem a gumibot, hanem egy zseblámpa éles fénye, megragadom Gloria csuklóját.
Két lehetőségünk van és kurva gyorsan kell döntenünk. Vagyis hát elnézve Gloria eddigi lelkes önkénteskedését, nekem kell választanom. Meglapulhatnánk, játszatnánk a szerencsénkkel, de szarni bele. Egy trágyadombon hamarabb találnánk aranyat, minthogy mázlink legyen.
Hogy honnan tudom? Onnan, hogy az a fény egy radarnak megfelelő pontossággal áll meg a fejem tetején.
Az ujjaim szorítanak a csuklóra. Ajánlom neki, hogy tényleg ne csak tipegni tudjon a sarkai nélkül! Az hótziher, hogy nem leszek szívbajos és itt hagyom, ha elhasal! Inkább agyalok azon, hogy honnan kaparok össze neki az óvadékra és zsebelek be egy szívességet tőle, mint azon, hogy én kinek tartoznék szívesebben.
Még el sem hangzik az "Állj! Ne mozduljanak!", én már rántom magam után. A cél? Azon kívül, hogy el innen a büdös picsába? Keresztül az alig méter magas sövényszerű kerítésen, át a hátsó szomszéd portáján és reménykedni, hogy ott nem egy viadalokon használt dög vár minket, tűéles vigyorral a pofáján.
Mondjuk, valljuk be, utóbbi miatt nem igazán parázok. Ez nem olyan környék, ahol egy-egy szőrös patkánynál nagyobb kutyák várnának ránk. Mi a legrosszabb, ami történhet? Megharapja egy aszfaltcirkáló a kislábujjam?
...és ez most nem egy kihívás!


Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 809

#96TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 4 Icon_minitimeSzer. Ápr. 24, 2024 10:02 am


Derek& Gloria



-Öhhhhh! *Nyikkanok mély hangon amikor kilépve a garázsból, szó szerint a nevemet látom Derek fején. A glória úgy virít rajta, mint a led égők. Igen, banális de eszembe jut ez a kis szösszenet, mielőtt tudatosul bennem, hogy az a rendőrök zseblámpájának fénye. Ezzel egy időben derek ujjai a csuklómra szorulnak és magával ránt, de nekem csak annyi kell, hogy belőjem a pontos irányt a menekülő út felé és máris nekiindulok. Nem kell noszogatni, bár nem éppen pihe könnyű léptekkel robogok a sövény felé, de még le is hagyom Dereket. Az adrenalin, a félelem, hogy elkapnak megsokszorozza az erőmet és a gyorsaságomat. Már rég én vagyok a menekülő ember amikor a fényhez hang is társul megállásra felszólítva, de ki vagyok én, hogy ennek eleget tegyek? Van vaj a fejemen épp elég ahhoz, hogy csak még gyorsabban nekiiramodjak. Szerencse, hogy a szomszédok nem sokat költöttek kerítésre, én biztosan vagy két méterest csináltattam volna, a magánéletemben annyira nem vagyok szociális, mint amennyire a munkámban igen. Az alig egy méter könnyen átugorható, még hason is, és ez utóbbit próbálom ki, nem pont szabad akaratomból. Aprócska sikoly hagyja el ajkaimat amikor konkrétan átborulok a sövényen, de kit érdekel. Azonmód felpattanok, mert Derek kezét még Benjiék oldalán elengedtem, körülbelül akkor amikor érkezett a nem túl nyájas felszólítás. *
-Óbaszki!Basszameg!Arohadtéletbehogyrúgnátökönmagátazafakabátbaöltözött hernyótalpúizzadtszagúbalfaszváladék! *Mérges és hadaró névadásom közepette pattanok fel a szépen nyírt gyepen való kisebb gurulásom után, nekem eszembe sem jut, hogy ezen az oldalon is menekülnöm kellene egy bokorpisilőtől. Nem számítok kutyára, ha jön is, fénysebességgel lehagyom, mert szívdobbanásnyi időt sem hagyok ki, máris rohanok tovább, jóllehet itt már megáll a tudomány az irányt illetően, csak az életösztön vezet. Mindaddig, míg fel nem bukok a locsolórendszer egyik darabjában és fel nem fekszem az alacsony repülés felhőjére. Szép ívű repülésem végén nem túl kecsesen érek földet, újabb káromkodások közepette köpködöm ki a közben kiharapott fűszálakat. Hogy Derek közben hol és merre jár, nem tudom….*





_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 178

#97TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 25, 2024 8:15 am



Bármikor máskor, gondolkodás nélkül röhögnék az előttem zajló jelenetet látva. Az első sorból nézve végig a mutatványt, ki bírná ki, hogy ne nevessen? Mármint, hogy... normális körülmények között. De most a seggünkben vannak a zsaruk, szóval talán nem kellene. Talán.
Persze így is vigyorra húzódik a szám, főleg az egész kreatív káromkodást hallva, de többet nem törődök vele. Még fel sem segítem. Mire akár megfontolhatnám egyáltalán a lehetőséget, már felkászálódott és esik bele a következő szarba.
Valaki emlékeztessen, hogy soha, de soha a büdös életbe ne hagyjam, hogy bárhova velem jöjjön!
Miatta aztán nem fognak engem bevágni a zárkába! Ez nem bajtársiasság, ami közöttünk van, szóval... sok sikert!
Utóbbi szavakat tényleg odavágom neki fejben és jó éles kanyarral váltok irányt ő meg köpködje csak nyugodtan a füvet és heverésszen. Az egyetlen, amit teszek érte, hogy egy jól irányzott rúgással nem küldöm meg egy gyomros kíséretében a kis patkányt, ami éles hangon ugatva felém száguld.
Sőt, hagyom, hogy az éles kis fogait a bakancsomba akassza. Kurva nagy szerencséje, hogy nem szúrja át a cipőm, különben pipa lennék!
Nézzenek oda, mégsem egyedül fogom folytatni a menekülést! A kis döggel együtt lendülök át a kert másik oldali sövényes kerítésén és már az utcán is vagyok. A fejemben pörögnek a gondolatok, miközben szemből újabb zseblámpa kap telibe. Ezúttal már mindkettőnket és a kutya meg is ragadja az alkalmat, hogy újabb idegent vegyen célba.
Jó, én is segítek neki, de a lényeg, hogy repül és a fogai máris az egyenruhást célozzák a tökeim helyett. Én pedig újra irányt váltok, belövöm magam arra, amerre a kocsit hagytuk és hosszú percek múlva, pillanatok alatt feltörve a saját verdám - faszért nem vár ott sofőr! - már duruzsol a motor és... nos, igen. Imádkozz Gloria, hogy keresztezzék egymást a menekülő útjaink és be tudj pattanni, hogy meglépjünk a most éppen gyalogos fánkzabálók elől!


Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#98TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

 Similar topics

-
» Philly & Derek - Il sangue maledetto dei Moretti...
» Derek Moretti
» Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?
» Sono qui solo per lui - Gloria & Derek
» Perkins & Derek - Per la cronaca, mi sento una merda

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér - alternatív valóságok ∷ :: emlékek-