♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül Icon_minitimeby Derek Moretti Csüt. Ápr. 25, 2024 8:15 am

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül Icon_minitimeby Leon Williams Kedd Ápr. 23, 2024 9:39 pm

» Leon Williams
Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül Vote_lcapHarmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül Voting_barHarmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül Vote_rcap 
Leon Williams
Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül Vote_lcapHarmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül Voting_barHarmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül Vote_rcap 
Derek Moretti
Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül Vote_lcapHarmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül Voting_barHarmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül Vote_rcap 
Alessandra Clark
Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül Vote_lcapHarmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül Voting_barHarmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Arnold Dovahkin

Arnold Dovahkin

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 8

#1TémanyitásTárgy: Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül   Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül Icon_minitimeKedd Okt. 31, 2023 10:18 am


A szabad levegőn minden ember vagy állat teste rothadni kezd.
A leggazdagabb és a legszegényebb férfié,
a leggyönyörűbb és a legcsúfabb nőé,
a legokosabb és a legostobább,
a legerősebb és a leggyengébb állaté is.


- A kislányának lesz?
- Nekem csak egy fiam van. De néha elcserélném egy kevésbé rosszcsont lányra - villantok egy fáradt mosolyt, tartva magam a kötelezőkhöz.
- Még nem késő egy második gyereket vállalni.
Az eladó nő mosolyog rám, miközben egy visszafogott, mégis elég nagy, rózsaszín masnit köt a hófehér maci nyaka köré. Az egészről eszembe jut valami beteges játék, ahol a cél, felakasztani a bűnös medvét, amiért vétett a társadalom törvényei ellen.
- Tessék? - megrázom a fejem és próbálok a nőre figyelni. Tudom, hogy mondott valamit, fél szemmel láttam, hogy mozgott a szája, de a hang nem jutott el hozzám.
- Hány éves a...? - elhallgat, kivár. Hát persze.
- Az unokahúgom - segítem ki. - Öt lett idén.
- Az a kor egy csoda! Az én legkisebb unokám pát hete töltötte a hatot.
Miért van az, hogy az emberek kényszert éreznek a beszédre, amint húsz másodperc csend lengi körül őket?
Mosolyogva bólintok, miközben próbálom a gondolataimon kívül tartani a kort, amikor Vito volt annyi. Minden nap velünk aludt és ha meg is próbáltuk a saját ágyába szoktatni, nem volt olyan hajnal, amit ne zavart volna meg a fájdalmas sírása, vagy üvöltött volna artikulálatlanul a figyelmünkért.
Néha már én aludtam az ő ágyában, vele a mellkasomon, mintha még kisbaba lett volna.
- Készen is vagyunk. Összesen huszonkét dollár és hatvan cent lesz - azzal nyújtja felém a terminált, de én csak a fejem rázom, ahogy a kopott, barna pénztárcám előhúzom és kikutatok belőle két tízest meg az aprót.
- További szép napot, uram!
- Önnek is - ezt már csak a vállamon át vetem oda, véletlen sem akarom megvárni, hogy újabb bájcsevejt kezdeményezzen, kihasználva az alkalmat, hogy az esti órára való tekintettel, alig lézengenek emberek a játékboltban.

Két nap telt el azóta, hogy Victornak elmondtam a mesét a nőről, aki ahelyett, hogy a kislánya mellett töltötte volna az estét, az utcákat járta, nevetett, szórakozott és amikor rossz helyen szállt le a buszról, elkapta egy tigris, aki egészen Indiából keveredett ide. A nagymacska ijedt volt, elveszett, és bűntudat gyötörte, amiért nem képes megtalálni a hazavezető utat.
Vito akkor este megkérdezte, hogy mi is azért költözünk-e olyan sokat, mert túl messze jöttünk és innen nem látni azokat a hegyeket, ahol a tündérek laknak.

Két hosszú éjszaka és nappal tűnt tova, de a harmadikon már tudom, hogy mozdulnom kell. El kell vinnem Madisonnak a plüssmackót, hogy ne érezze magát szomorúnak. Hiába Paris ajánlata, nem ültethetem a pultra, masnival a nyakába, az állítólag használt játékot, ami még mindig új illatot áraszt magából.
Minden gyerek kapott egy játékot, általában macit, de néha jobban passzolt a pingvin vagy éppen az oroszlán. Ide medve kell. Egy nagy szőrmók, amibe belefúrhatja a fejét és elfelejtheti azt a szakadt játékot, ami a rajzon a kezében volt.
Most épp a fürdőszobában állok és a végeredményt vizsgálom, miközben a plüssel szemezek a tükrön keresztül.
- Mit gondolsz? - a szőke tincsek vizesen lógnak az szemembe. A mosdókagyló úszik a  festék maradékában. Az egész úgy néz ki, mintha egy töklámpás beleürítette volna a vacsorája maradékát.
Később letakarítom, de most rohannom kell, mielőtt túlzottan belemásznánk az éjszakába és az utca nevelte gyerekeket beterelnék a házakba, megjátszva, hogy ők jó szülők.
- Victor, indulunk! - emelek egy szintet a hangomon, hogy a fiam biztos meghallja, de nem érkezik felelet.
Sebaj. Tudom, hogy hallotta és azt is, hogy csak lefoglalja a képzelőereje.
Szeretném azt hinni, hogy a meséknek köszönhető az élénk fantázia és így van benne egy kis részem, hogy felejthetetlen gyerekkora van.

Kevesebb, mint egy óra múlva a Bailey-val szemközti templom parkólóján sétálok keresztül, kerülgetve a vasárnap esti mise résztvevőit. Az emberek kisebb csoportokba tömörülve beszélgetnek, és bár nem lógok ki közülük a frissen festett hajammal vagy a sebtében kötött nyakkendőmmel, mégis kívülállónak érzem magam.
Sosem hittem abban, hogy van a felhők fölött egy szakállas szélhámos, akinek ha rossz napja van, egy csettintéssel megölhet egy gyereket.
Mégis mosolygok mindenkire, aki esetleg felém pillant és a macit magam mellett tartva haladok a zsákutca irányába. Egy kisebb csoport, hat-hét évesekből álló gyerek fut el mellettem, boldogan nevetve.
- Nem csatlakozol hozzájuk, Victor? - kérdezem a fiam. - Csak maradj a parkolóban velük, rendben kispajtás? Pár perc és itt vagyok.
Ezzel el is eresztem a kezét és sietősebbre fogom. Nem szeretném túl sokáig egyedül hagyni, nehogy valami rossz történjen, piszkálni kezdenék vagy nevetve mutogatnának rá.
Miért tennék?
Megtorpanok a gondolatra, visszanézek, de már sem a gyerekek, sem Vito nyomát nem látom. Biztos valamelyik kocsi mögött bújócskáznak.
Nagy levegőt veszek és nem futva, de továbbra is szaporán szedve a lábaim átmegyek az úton. Az egyik ház előtti padkán ott is ül Madison. Rámosolygok, a kezem intésre emelem és csak bízok benne, hogy nem ijed meg tőlem.
Felismerés nem csillan a szemeiben, ahogy közelebb lépek hozzá, sőt, mintha nem is látna engem. Felém néz, de nem lát.
- Szia Madison! - köszönök rá, mire tényleg észrevesz. Ha másért nem, hát azért, mert eltakarom előle a kilátást.
- Nézd, kit találtam a templom előtt. Úgy látom, a te neved van ráírva a masnijára.
- Nem szabad szóba állnom idegenekkel.
Okos kislány.
- Nem is kell beszélgetnünk. Én csak elhoztam a mackód. Nagyon magányos volt egyedül a lépcsőn. Mint most te.
- Nem fogadhatok el semmit...
- Azt szeretnéd, hogy sírni kezdjen a maci?
- ...megkérdezem anyát, hogy...
Megkérdezi az anyját? Azt a kurvát, akit ott hagytam a játszótéren a saját vérében fekve?
Mintha semmi hiba nem lenne a képletben, már talpon is van és egész nagy lelkesedéssel löki be a drótkerítés kapuját és fut az ajtóhoz.
Szinte biztos vagyok benne, hogy a rajzain ábrázolt fekete paca jelenik majd meg és csak a megszokás beszélt belőle, amikor anyát emlegetett. De tényleg egy nővel sétál ki. Rövid, göndör haja van én pedig abban a másodpercben tudom, hogy hibáztam, amikor a mozdulataikban megpillantom a hasonlóságot.
A kurva életbe!
- Mit akar a lányomtól?
Úgy szól hozzám, mintha én lennék egy foltos ruhában, mint valami lecsúszott hajléktalan és nem ő. Valószínűleg másodpercekkel ezelőtt még cigi lógott a szájából, mert csak úgy árad belőle az undorító szag, ami még további részleteket ad a képhez.
- Üdv asszonyom! A helyi gyermekvédelmi közösségtől vagyok. Nyugat Las Vegas kevésbé tehetős apróságai között osztunk szét adományokat. Ez a hófehér szőrmók pedig az Ön lánya nevét viseli a masniján.
A nő bizalmatlan, és amúgy is úgy néz ki, mint aki nem teljesen tiszta, de Madisont meggyőztem. Reménykedni kezdett benne, hogy lesz egy macija.
- Nem tudom, ki maga, de mi nem kérünk könyöradományt! Ha segíteni akar, segélyt adjon, amiből tudok venni... azt, ami kell. A húgom pár napja ölte meg egy beteg fasz és még őt is el kell temetnem, miközben a lányom etetem, ruházom, iskolázom...
Egy beteg fasz.
Ez lennék én a szemében. Akkor én minek nevezzem őt, az állítólagos anyát, aki így beszél az angyali kislánya előtt?
- Azért szeretném odaadni...
- Akkor adja! - úgy löki előre a lányát, mintha áldozatnak küldené a sor elejére. Én pedig Madison elé guggolok, pont úgy, mint a központban tettem és felé nyújtom a játékot.
- Ő meghallgat, amikor anyukád nem - suttogom, hogy csak Madison hallja, mire a maci meg is kapja az első ölelését.
Én pedig mielőtt elköszönnék, magamban nyugtázom, hogy Vito hamarosan újra egyedül fog aludni pár órát. Helyre kell hoznom egy hibám.

Még aznap, sötétedés után útnak indulok. Victor megkapta az esti kakaót - megint alig ivott belőle, mielőtt a mosogatóba tette volna -, és csendesen szuszog az ágyban. Mielőtt elindulnék és a szilikonkesztyűm a zsebembe tömném, hozzálépek, de a feje búbjáig takaróba  van burkolva. Nem akarom megpiszkálni, nehogy felébredjen.
- Szeretlek, kispajtás - suttogom neki azért és készülődni kezdek.
A kesztyű a fekete, kapucnis felsőm zsebébe kerül, amihez felhúzok egy szürke farmert... majd le is veszem. A munkásnadrágom fog kelleni. Ezek után még eljátszok a gondolattal, hogy szükségem van-e baseballsapkára. Végül, úgy döntök, az már túl feltűnő lenne, úgyhogy anélkül indulok meg.
Az ajtót zárom magam mögött, a kulcscsomó az övemre tűzve csendesen csörög. Első utam a központba vezet. Mint említettem, a természetesség a kulcsa mindennek. Be kellett jönnöm ellenőrizni a riasztót, ami az utóbbi napokban vacakolt.
Apró érdekesség; a riasztónk évek óta nem működik és nem is fog. De pittyen és világít, ha a gombokat nyomod, ennyi a lényeg.
Az egész kiruccanás nem kerül tizenöt percbe. Be, hátra a műhelybe, szerszámok csörögnek, riasztó pittyen - háh! - és kint is vagyok.

Így legyen szerencsém az életben! Mindig, ha kérhetem.
A busz épphogy letesz a templom mögött, mikor meglátom a nőt lehajtott fejjel sétálni a szemközti járdán.
Ezúttal is tigris lesz, ami elkapja vagy inkább egy farkas? A vörös ruha stimmel, hogy fel tudjak újítani egy régi történetet. Ezúttal Piroska nem köpenyt fog viselni. A bőrre simuló ruha mindenét kiemeli és bár a lábán egy leharcolt edzőcipőt visel, nem ez rontja el a képet.
A járása. Az, ahogy megbicsaklik a lába. Az, ahogy a keze remeg, miközben a csillogó kis táskájában kutat valami után.
Hosszú utcákon át követem, eléggé lemaradva ahhoz, hogyha tiszta lenne a feje, akkor se vegyen észre. Végül több, mint hét kilométer séta után, a Lou's Diner-nél csökkentek a távon. Nem az én döntésem, pusztán reagálok arra, amikor megáll a kibaszott kukáknál és úgy bújik be a fémfalú tákolmányba, mintha a szemetet akarná elvinni.
Kétlem, hogy ő tudatosan akar természetesen viselkedni, mégis sikerül neki, ami az én dolgom is megkönnyíti.
Mikor a résnyire csukott - és valamiért alapból sem zárt - bodegába belépek, már a kezemen van a kesztyű, a nő pedig nekem háttal térdel a földön. A táskája tartalma a földre szórva. Iratok, pénztárca, zsebkendő, két sebtében feltépett boríték és a lényeg, amit véleményem szerint keresett.
Egy kis zacskó fehér por.
Vagyis valamikor fehér lehetett, de mostanra olyan szennyezett, hogy közel sárgának tűnik. Abban a pillanatban tudom, hogy le fogom nyomni a torkán.
Később.
Előtte megkocogtatom a vállát, hogy magamra vonjam a figyelmét.
- Hagyj má' békén! - rivall rám, mire őszintén elvigyorodok.
Annyira leköti a drog utáni vágya, hogy mindenféle veszélyérzetet nullára kapcsolt.
- Remélem, elköszöntél Madisontól - mondom mosolyogva, ahogy azoknál a rövid tincseknél fogva megragadom és hátrahúzom a fejét.
A teste ívben feszül és én még mindig húzom. Átfut a gondolataim között, hogyha egy kicsit jobban hajlanék arra, hogy káoszt varázsoljak magunk köré, egy könnyed mozdulattal elvághatnám a torkát.
De azzal nem lennénk előrébb.
- Sshh-sshhh! - szólok rá, mosolyogva, a szám elé téve a mutatóujjam. Ő pedig nem sikít.
Mi a fasz?!
- A maci!
Leesett neki!
A mosolyom kiszélesedik.
Ellököm magamtól. Hagyom, hogy a teste találkozzon a földdel, mire azonnal menekülni kezd. Pontosabban, mivel az ajtó mögöttem csukva és megkerülni sem tud, csak kúszik előre az egyik sarokba. Onnan néz rám. Szinte hallani vélem a "ha nem hagysz békén, sikítani fogok!" szöveget. Vagy lehet, hogy tényleg mond ilyet?
Nem számít.
- Ezt kerested? - emelem fel a kis zacskót, ami az előbb még minden figyelmét lekötötte. De hiába a korábbi vágy, most nem kap érte, pedig már kis híján az orra előtt lengetem.
Helyette egy esetlen mozdulattal próbál megrúgni.
- A-a-a! - mozgatom a mutatóujjam balra-jobbra, ahogy könnyedén félrelépek. Az egész olyan, mintha egy rossz gyereket szidnék le.
- Hibáztam, amikor a húgod vettem elő és nem téged. Mentségemre szóljon, ő sem volt jobb ember, nem igaz? Vele sem járt volna jobban Madison.
Felismerés csillan a szemében, de mire az agya ténylegesen feldolgozná az információt és beváltva a - vagy elhangzott vagy nem - fenyegetését, már rávetem magam. A keze a pulóverembe kap, a térde próbálja megtalálni az ágyékom és bár érzem a találkozást, nincs benne elég erő ahhoz, hogy túl nagy fájdalmat okozzon.
- Mit gondolsz, hol a hiba? A fejedben vagy a szívedben? Melyiket nyissam fel? - kérdezem, miközben a kisebb küzdelem után a mellkasára térdeltem. Elég erősen, de talán, talán, talán nem roppantom össze a bordáit. Vagy nem túl sokat.
- Hol nézzek utána, miért nem szereted Madisont? Miért nem adod oda valakinek, aki törődne vele? Aki jobban szeretné? Mi...
Megharap! Az én hibám. Túl óvatlan voltam. A foga a bal kézfejembe mélyed, valahol a kisujjam alatt. Én pedig a másikkal reflexből nyúlok a munkásnadrágom zsebébe és azzal, aminek a nyelére markolok, már ütök is a vállára.
A fogak szabadon eresztenek, de felkiáltani már nincs ideje. A kalapács, ami az előbb a vállát érte, most a jobb halántékán csattan. A másodperc tört része alatt hallgat el, mint a repülő bogár, amikor falnak ütközik és leesik.
- Basszameg! Nem ez volt a terv! Minden elrontottál! - suttogva kiabálom és még a levegőt is próbálom visszatartani.
A külvilágot hallgatom.
De semmi nem üti meg a fülem.

Amikor eléggé sikerül leereszteni ahhoz, hogy foglalkozzak a kialakult helyzettel, megvizsgálom a kezem. Pár fognyom tisztán kivehető, de nem lyukasztotta át a bőrt... csak a szilikonkesztyűt. Viszont kibaszottul fáj.
- Drogos kurva - morgom neki azért. Nem mintha hallgatna...
Az egyetlen szerencsém, hogy ez a bal kezem és nincs rá feltétlen szükségem. De attól még tennem kell valamit vele. A fogaival?
Pontosan. Fő az óvatosság.
A kézenfekvő megoldás köré szorosabban fonódnak az ujjaim. És bár fogalmam sincs, mekkora erőfeszítés kell ahhoz, hogy egy felnőtt ember fogait kiverjük, de úgy néz ki, ma éjszaka kiderül.
Az állkapcsát szétnyitom és először egész aprókat ütök, mintha egy kis szeget próbálnék beleimádkozni egy farostlemezbe. Óvatosan, kicsiket koppintva. Aztán egyre nagyobbakat, míg végül valószínűleg az állkapcsát is eltörve kezdek sikerrel járni.
Kétségkívül barbár munkát végzek.
Csak az első fogakat szedem ki és próbálom mindet elkapni, zsebre vágni, mielőtt lecsúszna a torkán. Összesen kilenc, a cigitől elsárgult csontdarab landol a pulóveremben, de így is túl sok időt basztam el a folyamattal. Nem maradhatok vizsgálódni.
És főleg nem szállhatok úgy buszra, hogy a pulóverem és a nadrágom talán apró vérnyomok borítják a fröccsenésnek hála.
Mi a fenét kezdjek most?!
- Hülye kurva! Mindent elrontottál! ...és még értelme sem volt! Úgy haltál meg, hogy nem adtál semmi választ!
Nem mintha nem lenne ott a kísértés, hogy mégis maradjak, mindent kockára tegyek és megpróbáljam a testéből kicsikarni a válaszokat, amikre szükségem van.
- Nem szabad. Victor otthon vár - intem óvatosságra magam és mielőtt talpra állnék, azért a kis zacskót lenyomom a torkán, ahogy eredetileg akartam.
Még könnyebb dolgom is van, mint lett volna, ha megmaradnak a fogai.

Kettő perc.
Ennyi időt állok a bodega közepén, teljes sebességgel pörgetve a fogaskerekeim a megoldáson. Hogy megyek ki innen? Hogy jutok haza? Sok bolond mászkál Vegas utcáin, de ha levetkőzök és közülük egynek adom ki magam, azzal csak felhívom magamra a figyelmet.
Mint valami isteni szikra, úgy hasít belém a felismerés. Egy kibaszott szemeteskonténer mellett állok!
Csak most tartson ki a fene nagy szerencsém, amivel az éjszakám indult!
Felnyitom a tetőt és nem törődve az undorító kajamaradékkal és a bűzzel, ami megcsapja az orrom, elkezdem felforgatni az egészet, amíg rá nem bukkanok egy szakadt Lou's Diner feliratú dolgozói pólóra. Tökéletes!
Nadrágot nem találok hozzá, de ha a derekam köré kötöm a vékony pulóvert, a hátát mutatva kifelé, takarhat annyit, hogy ne legyen feltűnő az esetleges rákerült vércsepp. Másodpercek alatt átöltözök, a kalapácsot és a kesztyűt visszacsúsztatom a nagy munkászsebek egyikébe és egy utolsó pillantást vetek a földön szétszórt tárgyakra.
Az üres borítékokra, a gyűrött zsebkendőre és végül igazolványra, amin a Josephine Dunn név virít. Ezek szerint Madison neve is Dunn? Meglehet.
De nekem ez már nem számít.
Piroskát elkapta a farkas és ezzel egy lehetőséget adott a kis Madisonnak, hogy végül valaki szeresse. Akárki is lesz az.
Én pedig teljes természetességgel hazasétálok a nagy éjszakában. Mire hajnal négy lesz és a nap felbukkan a horizonton, már Vito mellett alszok, miközben a ruháim a kukába gyűrve hevernek a hajfestékes dobozok társaságában.
A holnapot kiveszem. A szemetet le kell adnom egy hajléktalannak égetésre. Süssön fölötte mályvacukrot. Bánom is én. Lehet, még kap is egy csomaggal. Végül pedig a festéket is ki kell mosnom a hajamból. Talán le is nyírnom rövidre. Meglátjuk.
De addig is... félig-meddig elégedett mosollyal az arcomon ölelem magamhoz a fiam és hetek óta először nyugodtan álmodok.


_________________


If you try to fix something this broken
you're just going to make it worse.
Vissza az elejére Go down

Kylie Alexis Hanson

Kylie Alexis Hanson

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 22

#2TémanyitásTárgy: Re: Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül   Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül Icon_minitimeSzer. Jan. 31, 2024 8:53 pm



Eagle nyomozó és Hanson helyszínelő

Újra akcióban! Bejelentés egy szemetesbodegában talált hulláról. Egy szorgalmas csöves találta, aki jó állampolgárként be is jelentette, hátha így elnézik neki, hogy nagy rajongója a drognak, amit azonban felfedezett attól rögvest kitisztult az agya.
Nem is tudom mi a rosszabb. Ahogy a halott nő kinéz vagy maga a helyszín.
Szeméthalmok és bűz...és egy hulla.
A fején ütések nyoma. Baseball ütő, piszkavas, vagy lehet kalapács is akár. Én az utóbbira szavazok miután jobban megvizsgálva kiderül, hogy eltörték az állkapcsát és kiverték a fogai többségét.
Ahogy elnézem, már a gyilkosság előtt is egy emberi roncs volt, masszív drogos és iszákos is. Szőkesége már senkit sem csábított.
-Még egy szőke...Azt hittem a "szőkenős" gyilkosságok a kilencvenes évekkel együtt elmúltak.
Kérdés mi volt az ok. Díler és vevő? Manapság van kedve és ideje a drogdílereknek a nem fizető delikvenst így hazavágni? Eddig csak lelőtték őket.
Képbe jöhet egy másik drogos aki meg akarta szerezni a nő adagját.
Ebben az esetben centiről-centire át kell kutatni ezt a bűzbarlangot.

Taylor mosolyogva lóbál meg előttem egy bizonyítékos zacskót, ez azt jelenti, hogy máris talált valamit.
Ha megvannak az iratai valamivel könnyebb lesz a helyzetünk.
De azért egy fecskenőnek is tudnék örülni, vagy egy apró zacsinak fehér porral.
Felállok és odébb megyek, hogy elkészíthessék a helyszíni fotókat. A térdem kicsit sajog, de ez van, ha az ember kihagy pár edzést.
Lenézek a nőre. A testhezálló ruha sem javít rajta, valahogy öregnek érzem prostinak. Lehet, a stricije is így gondolta és szó szerint kukázta.

Music
Vissza az elejére Go down

Admin

admin
Admin

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Location : Vegas
Posts : 107

https://lasvegas.hungarianforum.com
#3TémanyitásTárgy: Re: Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül   Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül Icon_minitimeHétf. Feb. 05, 2024 7:16 pm

Kylie és Taylor
Konténeres gyilkosság





*Taylor vitába szállna Hansonnal, amiért az a helyszínt kritizálja, a tekintetével biztos. Volt már rosszabb is, most legalább nem a szemét közé rakták a hullát, ahol nehezebb lenne helyszínelni, de sajnos most sem hagyhatják ki. Sosem lehet tudni mit dobálnak bele az elkövetők, csak mert közel van. Taylor szerint a brutalitás formája amatőrre utal, és a halottkém szerint is. Az ütések bizonytalanok voltak, jóllehet sok fogát kiütötték, de a töredezésekből látható, hogy először csak próbálkozott az elkövető. Volt néhány fog amiből csak lepattant a zománc….de természetesen többet csak a teljes boncolás után. Taylor horkant, szeretné most tudni, de nem lehet. Végzi a dolgát, bezacskózza a holttest kezeit, biztos ami biztos. Úgyis ott lesz amikor a doki elkezdi a boncolást, és mielőtt még bármit tenne, valószínűleg Hansonnal együtt levesznek minden nyomot a testről, aztán viszik a ruháit. A tettes kiverte a nő fogait, de otthagyta az iratait, amit Taylor Hanson orra előtt lobogtat vigyorogva. Nem mintha jó kedve lenne, de helyszínelő társa arca annyira savanyú, hogy nem tudja kihagyni a piszkálódást.*
-Rád férne egy kávé. Szarulo nézel ki.
*Közli és vigyorog tovább, csak mert imádja Hansont cukkolni. Nem utálatból vagy bosszantásból, hanem mert a nő elég vicces amikor mérges. *
-Nem azért verte ki a fogait, hogy megnehezítse a azonosítást. Itt hagyta az iratait. Szerintem a nő megharaphatta.
*Az iratokból kiderül, hogy ki volt a nő, akit olyan brutális módon megvertek, jóllehet a doki megmondta, hogy az ütések többsége halál utáni, de nagyon közvetlenül utáni. Erre még hajlandó volt, de találgatni már nem, meg kell várniuk, hogy végezzen a munkájával. *
-Te Hanson, figyelj csak! Az a pár nappal ezelőtti eset….az is Dunn volt, nem? Szólni kellene Eagle-nek. Ő viszi azt az ügyet.
*A zacskón keresztül nézegeti a nő iratait és persze rögtön eszébe jut. Hiába nem ő helyszínelt ott, sok mindent megbeszélnek egymással, több szem többet lát, másrészt most már valószínűleg együtt dolgoznak Hansonnal ezen az ügyön. Össze kell ülniük. *
-Jössz velem a boncolásra?
*Megkérdezi, hogy tudja hogyan ossza be az időt. Van még amit rögzíteni kell, aztán bevinni a laborba. A bizonyítékok kielemzése várhat, első a boncolás, mert ott még beszerezhetnek pár bizonyítékot a nőről. Taylor imádja a munkáját, azt nem lehet mondani, hogy szívesen kukázik, de a szeméttelepnél minden csak jobb lehet. Ő már csak tudja.*








Helyszínelő*TaylorCredit
Vissza az elejére Go down

Kylie Alexis Hanson

Kylie Alexis Hanson

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 22

#4TémanyitásTárgy: Re: Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül   Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül Icon_minitimeHétf. Feb. 12, 2024 8:02 pm



Taylor és Kylie


-Lesz ez még rosszabb is, csak figyelj! - válaszolom teljesen őszintén Taylor megjegyzésére a kinézetemet illetően. Azt már nem teszem hozzá, hogy valószínűleg ő sem lesz egy tavaszi virágcsokor mire megoldják az ügyet a nagyok.
Ha az iratok megvannak, akkor bizony nem a támadás része volt a fogkiverés.
Most már nem csak én nézek ki szarul, hanem az ügy is. Ha az áldozat megharapta a gyilkost, úgy az egy igen okos ember lehet, aki jártas az olyan dolgokban, mint a DNS, bárfoszlányok és hasonlók.
-Dunn? Ne már! Mi folyik itt? Előre eltervezett családirtás? Mit csinálhatott ez a két nő?
Francba!

Körülnézek a helyszínen. Lehet, hogy a tettes elvitte a fogakat, de az is lehet hogy szétdobálta...meg az is, hogy legalább egy lecsúszott a nő torkán.
-Eagle kapta meg az ügyet és amit eddig találtunk azt kevesellte. Talán most táncra fog perdülni örömében.
Ismét letérdelek a mocsokba és kutatni kezdek mint egy bezsongott vadászkutya.
Találnom kell egy fogat...Vagy bármit, ami a gyilkoshoz köthető.
Tű a szénakazalban.
-Mekkora az esélye, hogy találok itt egy fogat? Vagy hogy a szöszink lenyelt egyet?
Igazából nem címeztem konkrétan senkinek sem a kérdést, csak úgy kibukott belőlem.
-A boncolásra? Persze, megyek. Szerintem a nyomozó is ott lesz, vagy ha nem, elvárja hogy én ott legyek. Meg kell szolgálnom a bizalmát, ha már elvitt magával a családsegítőbe.
Bár nem vagyok ott minden boncoláson, nem jelent gondot az ilyesmi. Megszoktam, túl vagyok az ájulós-rókázós korszakon. Nekem a boncolás olyan mint egy új fejezet a könyvben. Még valamit megtudunk, vagy újabb nyomok bukkannak fel, amelyek felrúghatják az eddigi teóriát.
-Ma sem alszom...vagy csak azon a régi kanapén...-sóhajtok fel, aztán hirtelen bevillan valami.
Mi van, ha nem voltak lakótársak és csak a két nő élt abban a lakásban....és egy kislány? Ő hol van most? Ha tényleg családirtás megy itt....
-Nem találtál egy képet...egy kislányról? Vagy valami apróságot ami egy kislányé lehet?
Nem sok esélyt adok a dolognak, mert ez a nő nem épp úgy néz ki mint egy szerető anya, viszont ha jó nyomon járok akkor fogy az idő amiről még nem is tudtunk hogy fogy, vagy hogy egyáltalán van.

Music
Vissza az elejére Go down

Admin

admin
Admin

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Location : Vegas
Posts : 107

https://lasvegas.hungarianforum.com
#5TémanyitásTárgy: Re: Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül   Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül Icon_minitimeKedd Feb. 20, 2024 7:42 pm

Kylie és Taylor
Konténeres gyilkosság





*Hanson válaszára Taylor szemei körül szétszaladnak a nevetőráncok. Pontosan tudja, hogy a nő mire céloz, volt már szerencséje…vagy inkább szerencsétlensége megtapasztalni. Nézett már ki ő is szarul, mondták is, nem sértődött meg. A mai eset után nem fog szarabbul kinézni, de jóval szagosabb lesz. A nyomok rögzítése közben nem csak hangosan gondolkodik, hanem megosztja meglátásait Hansonnal. Nem mintha a nő nem jutna ugyanarra a következtetésre, de így időt nyernek. Az első dolog amire társa felkapja a fejét, az az áldozat neve. Jól gondolta, hogy ismerős valahonnan és a másik áldozathoz kapcsolás is helyes volt.*
-Sok lehetőség lehet. Akár véletlen, akár tanú elhallgattatása és a gyilkos biztosra ment. Ha testvérek, akkor elmondhatták egymásnak. Előbb vagy utóbb úgyis megtudjuk.
*Most csak szórakozásból találgat, egyébként nem gyárt elméleteket, a nyomok lényegesek, azok sohasem hazudnak. *
-Én nem találtam fogdarabokat. Ha magával vitte, akkor nem amatőr. Profi, vagy egy őrült zseni.
*Hanson térdelve kutat tovább, Taylor meg az orra alatt vigyorog, mert hát kell valami szórakozás is, Hanson meg kérés nélkül szállítja a csodás helyzeteket. *
-Ha a szájában van, vagy lenyelte, esetleg belélegezte, akkor a doki megtalálja, és ha szerencsénk is van, lesz rajta DNS. Bár ha akkor verte ki a fogait amikor a nő már halott volt…nem sok esély van rá.
*Taylor szorgalmasan zacskóz, jegyzetel, de nem sok nyom van amit rögzíthetne, pedig a tároló ajtajának minden négyzetcentiméterét végignézte, lábnyomok után kutatott, aztán a szemétben, hátha ki lett dobva valami. *
-Eagle szereti ha mindenki mindenről tud. Elsőkézből.
*Talán ez magyarázat, de mindegy is. Tovább keres és rögzíti a nyomokat, már amit talál és aztán jöhet a szemetes. Az utolsó mozzanatok már a laborban lesznek, ahol a nő ruháit fogják faggatni. Olyanok mint a mágnes, mindent magukhoz vonzanak a tettesről és nekik elég egy apró szösz is. Hanson kérdésére felkapja a fejét egy zacskónyi szemétből, elnéz a nő mellett, majd vissza rá és a fejét rázza. *
-Nem emlékszem, de a laborban úgyis megnézzük. Már bezacskóztam. Van egy lánya? Akkor ki kell küldeni egy járőrt a lakására. Mi meg úgyis ott folytatjuk.
*Azt persze nem tudja, hogy a két Dunn ugyanott lakott. Az ismert lakcímek gyakran hamisak, vagy már nem laknak ott csak nem változtatták meg hivatalosan. Azt sem tudják kié a gyerek, ha egyáltalán van. De mivel egy gyerek mindig fontos, Taylor újra előveszi Josephine Dunn tárcáját és kipakolja egy zacskóra a tartalmát. Csak igazolvány, néhány névjegykártya, a családsegítő telefonszáma…és valóban. Van egy kép amin egy kislány látható. Kesztyűs kezével Taylor Hanson felé mutatja a képet, állkapcsán megfeszül a bőr, látszik a rágóizmokon, hogy összeszorítja dühében. Egy kislány magára maradt és nem tudják hol van most. Hol volt előző este, hol volt éjszaka. *








Helyszínelő*TaylorCredit
Vissza az elejére Go down

Kylie Alexis Hanson

Kylie Alexis Hanson

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 22

#6TémanyitásTárgy: Re: Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül   Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül Icon_minitimeHétf. Márc. 18, 2024 7:23 pm



Taylor és Kylie


Egy darabig még ások a szemétben, ezzel is felvidítva a kollégákat, főleg Taylort, akivel nagyon jól összedolgozunk. A vidámság pedig egy újabb löket lehet az amúgy is kifáradt helyszínelőknek, mert ahogy elnézem, ez az ügy egyre bonyolultabb. Nem érdekel ha megtelik a hullaház, csak a kislány ne legyen ott. Mi köze egy ártatlan gyereknek a felnőttek mocskos világához?
Egy idő után befejezem a vadászkutyaként szimatolást és leülök egy kisebb szemétkupacra.
-Lesz egy szép kis insomniánk Taylor, vagy szedhetünk altatót egy darabig, ha ennek vége lesz.
Úgy tűnik itt csak a szerencsében bízhatunk. Ez a rohadék nem hagyott semmilyen nyomot.
Nagyon profi. Lehet, hogy egy másik államban, urambocsá' egy másik országban már körözik.
Lehet, hogy ő a "takarító" egy bandában. Eltakarítja azt, aki keresztbe akar tenni a főnöknek, hallottam már ilyet. Biztos ő a szakmában a legjobb. Lehentel egy testvérpárt nyom nélkül és eltűntet egy gyereket is.


Nézem a fényképet és ezernyi kérdés cikázik az agyamban. A kislány mosolya nem tűnik őszintének. Nem egy boldog kislány és látszik, hogy kicsit elhanyagolt is. De most ő a legnagyobb aduász az ellenség kezében.
Újra át kell nézni a lakást, ezúttal a gyerekre koncentrálva, de addig is imádkozni azért, hogy a nő lenyelt legalább egy fogat.

-Eagle igazán nem mondhatja, hogy semmit sem találtunk, de tuti úgy fog minket hajszolni a kislány miatt, hogy a tüdőnk poszter lesz a falon.
Ideje visszatérni a bázisra....Itt már nincs semmi. A gyilkos még csak megtévesztő nyomokat sem hagyott.
Ez egy zseni én mondom neked...És a hideg is kiráz tőle.


Felkecmergek, de még nem indulok. Meg akarom várni azt a pillanatot amikor a belső hang megerősíti, hogy itt már tényleg nem találunk semmit...Semmi olyat ami közelebb vinne a megoldáshoz.
Amikor végre elindul kis csapatunk én csak egy gyors zuhanyra vágyom a bonctermi látogatás előtt és persze a nyomozóval sem ártana összefutni.

   
Music
Vissza az elejére Go down

Admin

admin
Admin

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Location : Vegas
Posts : 107

https://lasvegas.hungarianforum.com
#7TémanyitásTárgy: Re: Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül   Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül Icon_minitimeSzer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Kylie és Taylor
Konténeres gyilkosság





*Nagyon úgy tűnik, hogy itt már végeztek, a tároló minden négyzetmilliméterét átkutatták, lefényképezték, mintát vettek ahonnan csak lehetett. Hanson láthatóan ebben a tehetetlenségben már nem tud mit kezdeni  magával. Taylor viszont még zacskóz és amit már összeszedett, helyre kis kupacba rakosgatja egy papírdobozba. *
-Nem szoktam találgatni és profilozó sem vagyok, de láttam már eleget ahhoz, hogy tudjam, ez bár profi munka volt, haragból történt. Az, ahogyan kiverte a fogait, és a többi….ha csak egy takarító lett volna, hullát sem találunk, vagy csak folyékonyan.
*A nyomok azonban majd megmondják mi történt és taylor is ebben bízik. Még sok munka vár rájuk a laborban, az igazi munka ami nagyon sok kérdésre ad majd választ, akkor is ha most nem úgy látszik. A tárcában talált fényképen lévő kislány léte azonban még benne is haragot vált ki az elkövető ellen. *
-Szólok egy járőrnek te meg Eagle-nek. Meg kell találnunk azt a kislányt. A halál ideje szerint egész éjszaka egyedül volt….vagy az apjával? Nem valószínű, akkor lenne kép róla is.
*Taylor aztán felemeli a begyűjtött bizonyítékokkal teli dobozt és a nőhöz lép. *
-Gyere Hanson, itt már nem találunk semmit. Majd a nő ruháin…
*Csak egy kis löket kell, hogy a feltápászkodó Hanson elinduljon és Taylor megadja neki. Aztán kilkép a tárolóból és a kocsijához megy, a csomagtartóba bepakol, lezárja, majd a helyszín biztosítását végző rendőrökhöz lép. *
-Charlie, találtunk a nő tárcájában egy kislányról készült képet. Menjetek ki a lakására és nézzetek körül, kérdezzétek meg a szomszédokat, hogy látták-e a kislányt. Majd a laborból elküldöm a képét.
*Még megmondja a talált holttest nevét és címét, bevárja Hansont és már mehetnek is a laborba folytatni a munkát.*









Helyszínelő*TaylorCredit
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#8TémanyitásTárgy: Re: Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül   Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» LA - egy jótékonysági parti keretein belül...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: belváros-