♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Frederico Ajola Fuentes Icon_minitimeby Derek Moretti Kedd Aug. 27, 2024 10:01 am

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Frederico Ajola Fuentes Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Leon Williams
Frederico Ajola Fuentes Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Frederico Ajola Fuentes Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Frederico Ajola Fuentes Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Frederico Ajola Fuentes Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Frederico Ajola Fuentes Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Frederico Ajola Fuentes Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 75 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 75 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (102 fő) Pént. Okt. 18, 2024 6:39 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Frederico Ajola Fuentes

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Frederico Ajola Fuentes

Frederico Ajola Fuentes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Big boss
Location : Las Vegas
Posts : 58

#1TémanyitásTárgy: Frederico Ajola Fuentes   Frederico Ajola Fuentes Icon_minitimeHétf. Nov. 14, 2016 4:11 pm

FREDERICO AJOLA FUENTES
EL PASO
1950.11.12.
66
ÜZLETEMBER
VIP
DANNY TREJO

Amit jó ha tudunk...



  • Jó ember vagyok, egyenes és becsületes. A családomról gondoskodom, a templomban nagy imákat mondok, rendszeresen gyónok és nagy adományozó is vagyok. Amit csinálok, arra igény van. Én csak betöltöm és tudom, mennyit jelent ez a vásárlóimnak. Nekem meg sok pénzt, jólétet hoz, ami Isten áldása.
  • Szeretem a vidámságot, a jó zenét, főleg a latint, a táncot, a felszabadult örömet. És a családomat! Értük bármit megtennék, ahogy a barátaimért is, az igaziakért. Szinte bármit, azért szinte, mert a banda, az EME az első. Nem ismerem az árulást. Az erőszakot igen. Anélkül nem élet az élet. Néha egyszerűen meg kell mutatni, mert ez a legjobb megoldás.
  • Azzal a 170 centivel nem vagyok a legmagasabb ember. Erős az alkatom, gyúrással tartom karban, amit a hentesmunka hozott ki belőlem. A bajusz és a lófarok a védjegyem, már nagyon régóta megvannak. Meg a börtöntetkók a maffia miatt. Anélkül nem tag a tag. A kor már kicsit eljárt felettem, tele vagyok ráncokkal. Nem érzem magam öregnek, nem is kell, amíg van kondi és akarat.
  • Jöhet minden, ami mexikói. A luchadorok, a tüzes ételek, italok. Röhögni fogsz, de a chihuahuákat is nagyon bírom! Kettő is van otthon, Benicio és Malicia. Ki nem állhatom a kétszínű embereket, az ostoba zsarukat, akiket nem lehet meggyőzni és azt főleg nagyon utálom, mikor valaki elvenné, ami az enyém. Szegény családból jöttem, ami az enyém, azt becsülöm és védem. Bármi áron.
  • 1950: megszületek, 1966-1970: El Paso-ban ülök, 1970: kezdek a Big Life Meatnél, 1972: elveszem Paquita-t, 1973: Juanita Estella megszületik, 1975: Amanda Christina megszületik, 1986: megcsinálom a saját cégemet, 1990: Pablo Amerigo megszületik, 2000: megnyitom a Hand of Diosa-t



Ha van még mit mondanod...

- Rinche, már mondtam, hogy semmit nem láttam.
A zsaru csak vigyorog, aztán két tenyérrel az asztalra csap. A falhoz szegez a szemeivel.
- A hentesképzőben vakságot is tanítanak? Na, erőltesd meg magad, különben mehetsz a bátyáid után. Ennyire nem hiányoznak, ugye?
Tavaly kasztlizták be őket fegyveres rablásért.
- Újságot olvastam, nem figyeltem.
Jobb nem jut az eszembe. Keveset kell beszélni, azt tudom.
- Ha mellettem lövöldözés tör ki, azért felnézek. Főleg ha ismerek is pár arcot az elkövetők közül. Fuentes, utoljára kérdezem: mit láttál?
Tényleg az újság mögül figyeltem. Aztán jött a nagykutya és Pablo-val nem értettek egyet. Eldurvult a helyzet, szegény srác ott hagyta a fogát. Bármit mondok, bajba keverem a többieket. A becsület mindenek felett való. Az Istenben bízom.
- Na jó... Láttam egy ősz hajú pasast. Nagy pocak, nagy szakáll. Az égen repült egy szánnal és boldog karácsonyt kívánt. Ja, már tudom is: a Mikulás volt! Őt hozd be, rinche!
El Paso, a mexikóibarát amcsi város. Apa a textilgyárban robotol, anya otthon van a húgommal. Mikor a srácok a suliban mondták, hogy lenne egy kis meló, lecsaptam rá. Nekünk több jár, mint egy fél tányér bableves ebédre! Először csak lopott ruhákat címkéztünk át. Aztán szuveníreket. Véletlenül jött a drogbiznisz, mikor a suli mellett agyonvertünk egy dílert. Elvettük a cuccot, aztán a többi jött magától. A tiltott fegyverviselés is, ami miatt elzárnak...

- Mi van, srácok? - kérdezem a körém gyűlő barnákat.
- Megyünk beszélgetni. Estevez látni akar.
Basszus! A sitten az a fickó a mexikóiaik góréja. Azt mondják, még innen is elnyúlik a keze egészen a szenátusig. Én meg csak egy szegény család gyereke vagyok, aki a rács mögött tölti be a 18-at. Ne féljek? Behúzok a legnagyobbnak. Négyet kapok helyette, összegörnyedek. Az udvar végébe visznek, háznyi testőrök mellett méreget a kopasz, bajszos nagyúr.
- A madarak azt csiripelik, kinyírtad egy emberemet.
Ettől tartottam. Estevez csatlósaival ülök. Az egyik normális, a másik seggfej. Mire visszaértem a beszélőről, Juarez összeverte a cimbit a cellában és épp meg akarta erőszakolni. Kettőnkkel nem bírt, hát kihasználta, hogy távol voltam.
- Majdnem...meg kellett védenem Carlos-t! Juarez egy állat volt!
Itt minden kiderül és mindenért fizetség jár. Durvább, mint az utca. Görcsöl is a gyomrom.
- Muszáj volt péppé verni a fejét? - kérdi a nagyok nyugalmával.
Végignézek az emberein. Kemény gyerekek, de összetartanak. Az egyik meglök, hogy válaszoljak már.
- Igen. Ezt érdemelte az a rohadék.
- Tesót nem támadunk meg... - folytatja Estevez vészjósló hangon, a földet nézve.
- De megvédjük. Juarezzel nem először volt probléma.
A góré egy hirtelen mozdulattal rám mutat.
- Mostantól közénk tartozol, chico!
Hát így. Nem aprózták el...

- Nem ölhettek meg! Keresni fognak!
- Csigavér, esé. Mondd el szépen, ki küldött? - szólok a véres csontozókést babrálva.
Épp egy marhán dolgoztam, mikor az egyik emberem szólt, hogy a portás ott sertepertél a raktárnál. Egy portás...
- Senki, senki nem küldött! Csak körülnéztem, mert...érdekelt, hogy rend van-e.
A pasast a falnak lököm és alkarral leszorítom a nyakát. Kigúvadnak a szemei, mikor megérzi a hasánál a kést.
- Vegyük végig még egyszer! Öt éve őrzöd a kulcsokat, tudod, hogy ami hátul van, az nem a te dolgod. És pont most mégis megnéznéd. Szóval miért érdekel annyira?
 A fickóból kinézem a lelkét. Érzi, hogy itt nincs választás.
- Jó, jó! A kolumbiaiak küldtek. Azt akarták, hogy játsszam ki az új üzemvezetőt. Hogy nézzek körül, mennyi áru van itt.
Undorodom az ilyenektől. Tele a gatya és már fel is adják a megbízót. Nem minden a pénz. Pedig amióta Estevez intézett nekem melót, csak dől. Új város, új élet. Ez a las vegas-i hentesüzem régóta hozzá tartozik, beszervezett ide. Bizonyítottam és ő is állta a szavát, én lettem a kisfőnök.
- Kit küldtek még?
A penge már majdnem a húsban van. A portás remegő hangon, a félelemtől vicsorítva szól:
- Nincs más! Komolyan...semmi személyes, csak a pénzért csináltam. Könyörgöm! Nekem családom van, kérem, ne tegyék ezt!
- Nekem is van családom. Paquita a második gyereket várja. Csak nekem gerincem is van, esé. Sajnálom...
A hullával nem lesz gond. Egy hentesüzemben?

Lapozok egyet a katalógusban. Ez se egy rossz ház, de a medence csóró és idétlen az a vízöntő szobor mellette. Ha már megengedhetem magamnak, legyen olyan, ami igazán tetszik! A gyerekek lassan kinövik ezt a kertes házat.
Egy pillanatra megállok és arra gondolok, mivel érdemeltem ki ekkora áldást? Isten útjai kifürkészhetetlenek. Apáék nem kértek az ügyeimből. Egy Istenünk van, de nekik azt mondta, amit én végzek, nem tisztes munka. De amit küldök nekik havonta, azt azért elfogadják. A bratyók megint ülnek. Azt hitték, egyedül váltják meg a világot. Még ketten se tudták. A húgom férjhez ment egy autószerelőhöz és Oregonba költözött, azóta nem hallottunk róla.
Én csak teszem a dolgomat. A kluboknak, a pénzeszsákoknak drog kell a bulihoz. Az üzleteknek védelem kell, az utcának fegyver. De én a kicsikkel is törődöm. A szegényeknek is van ajánlat. Nem felejtettem el, honnan jöttem. Ezért tudtuk kiszorítani a haszonlesőket. Zseniális könyvelőnk pedig fehérre mossa, amit feketén szerzünk. Nagyvállalkozó vagyok, a város egyik legmenőbb henteshálózatának a feje. Kopogás zökkent ki a mélázásból.
- Gyere!
Az ajtón belép a jól megtermett Nero, akit a sittről ismerek. Ült vagy 10 évet, a legjobbaktól tanult. Rábíztam azt is, amibe múlt héten futottam bele. Aki figyelmetlen volt és gyanút keltett, az már a darálóban van. Egy dolog maradt.
- Hogy ment, tesó? - nézek fel az újságból, lábammal az íróasztalon.
- Bishop nyomozó felesége elesett a lépcsőházban. A csávó megértette, hogy ha nem sikálja el az ügyet, mind legurulnak.
Odavigyorgok és hüvelykujjal jelzem, hogy tetszik, ahogy mennek a dolgok.
- Király! Barátom, sokat melóztál mostanában. Vegyél ki szabit, legyél a családoddal!
Mosolyogva bólint és le is lép. A legmegbízhatóbb ember. Mikor gond volt a kolumbiaiakkal, azt is vele tettük helyre. Úgy, ahogy a rendőrt most. Mindig van egy kis messiás, egy új seprű, akinek ki kell húzni pár szálát. Estevez emberei asztaloknál beszélték meg, én így csinálom, amióta megvehettem a céget. Szabad kezet kaptam és meg is becsülöm!

Sötét, felhős éjszaka, a csillagok sehol sincsenek. Egy elhagyott útszakaszon parkolunk. Személyesen akartam intézni.
- Öt perc, jefe.
- Vettem. Kösz! - szólok vissza rádión.
Az őrszem jelezte, hogy a piros Ford nemsokára ideér. Mikor feltűnik, kiállunk a kocsival és bevágunk a jármű elé. Csávókám dudál és lehúzza az ablakot.
- Hé! Mi van már? Állj arrébb, nem a tiéd az út!
Kiszállok és velem még két mexikói. Az egyik kétszer akkora, mint én. Öltönyben jöttem, a többiek fekete ingben, aranyláncokkal. Az enyémen kereszt is van.
- Jó estét, Mr. Friedman! Ugye, emlékszik rám?
A fickó ijedt fejet vág, majd a kesztyűtartóhoz nyúl. A gallérjánál fogva húzom ki az ablakon.
- Na-na-na, ne olyan sietősen! Tárgyalni jöttem.
- M-mit akar? Én megmondtam, hogy...
- Tudom, mit mondott. Én tettem egy ajánlatot, úgy gondolom, teljesen méltányos, tiszta ajánlatot. Probléma?
Részesedést kértem a bizniszből, cserébe kedvezménnyel rendelhetnének az üzleteimből. Ez volt leírva. Amúgy meg védelmet kapnának. Nemrég volt egy nagy lövöldözés az egyik éttermében. Semmi közöm hozzá, bár lehetne. Csak kaptam az alkalmon.
- Maga elmebeteg! Fel fogom jelenteni!
Beleverem a fickó fejét az ajtóba. Már folyik a vér az orrából.
- Jézusom! Jézusom! Holnap jöjjön be és megbeszéljük.
- Nem beszélünk. Aláírunk - pontosítok és elengedem.
Ha hülyeséget csinál, megtalálom. És ezt ő is tudja.

Ez az igazi élet! Folyik a bor, a vidám mariachi zene betölti a termet, a lányok pedig már ismerkednek a leendő kuncsaftokkal. Olyanokat hozattam, akiket senki nem vár otthon. Árvák, megkínzottak, durva kezek áldozatai. Felkaroltam őket, lakhattak valahol, masszírozni tanulhattak. Aki nem vált be, ment az utcára. A sarkon is van élet... De végre sikerült kinevelni egy állományt és a Fuentes Vállalat bővítette profilját. A húsáru mellett masszázzsal is foglalkozunk. Juanita nagylányom ezt tanulta és jól csinálja, érdemelt egy saját bizniszt. Megjárta a tyúklétrát, alkalmazottként kezdte egy szalonban, mert azt akartam, tudja meg, mi a munka.
- Hogy érzed magad, angyalom? - ölelem át az egyik csajt, akit Kubából szereztünk.
- Remekül, Senior Fuentes! Bocsánat, Freddy bácsi...
- Na, azért! Itt mindenki legyen vidám! Ha jól csináljátok, halálra keresitek magatokat - belepirul, én pedig megrázom kicsit és rámosolygok.
A lányok vállalták. Több lóvét kapnak, mint a sarkon vagy egy szalonban, nem is beszélve arról, hogy ilyeneket ki alkalmazna? Én melléjük állok, kitartok mellettük, amíg megkapják az állampolgárságot. Elengedem a csajszit és intek is egy ácsorgó ázsiaira, hogy jó lenne, ha kedves lenne vele. Be kell etetni a népet.
- Valaki jöjjön! Kérem! - szalad ki az egyik lány fehérneműben, összeborzolt hajjal.
Két testőr megindul, de leintem őket. Ma van a megnyitó, itt vagyok és ha én itt vagyok, elintézem, amit kell. Aki rosszul bánik a lányaimmal, rossz mexikóival szórakozik. Benyitok és azt látom, hogy a dagadék dugás közben fojtogatja a másik csajt! Lerántom az ágyról. Jó nagydarab, de aki fél disznókkal dolgozott, annak ez se akadály.
- Ne, ne! Én nem úgy...
Pofán rúgom, aztán felrántom és addig ütöm ököllel, amíg a szemhéja is felreped. A hajánál fogva rántom el a faltól, térdre kényszerítem. Intek az egyik testőrnek, aki tudja, mi van ilyenkor.
- Mindjárt jönnek a lányok és bocsánatot kérhetsz. Kifizeted őket, busás borravalóval és többet nem látunk. Világos?
Aztán egy jó kis masszázs utáni zuhany. A hülye kilépett a papucsából és elcsúszott. Előfordul...

Egy nem túl vaskos aktát nézek át. Megkeresett egy fószer és utánanézettem. Komoly zsoldoscsapat, a különleges erőknél, a terrorelhárításnál, a tengerészgyalogságnál szolgáltak. Fegyver kell nekik. Remek lehetőség, de rizikós. Megválogathatom, kivel kötök üzletet. Jól megy a biznisz, nincs panaszom. Utánpótlás kell néha, főleg lányokból. Nem sajnálom őket. Választhatnak, mindig is választhattak. Ahogy az én két nagylányom is. Az egyik megházasodott és Európába költözött. Ő művész, kiállításai vannak. Nagyon büszke vagyok rá. Igazán istenfélő és ez látszik is a képein. A másik viszi a masszázst. Ők ezt választották.
Bevágom a kandallóba a cuccot. Már tudom, hogy lesz. Nero-ra rábízhatom az egészet. Le fogja ellenőrizni. Az ő szava alapján döntök. Egyszer sem kellett még csalódnom. Mi ketten egy régi világ örökösei vagyunk. Még emlékszünk rá, hogy volt egy Estevez, akit végül a rák vitt el. Las Vegas barna része konkrétan az enyém azóta, az örököse másfelé ment el. Kiberbűnözés. Agyrém...az én kisfiamnak tetszene. Nem mondom, hogy nem vagyok büszke rá. Okos srác és ért az emberekhez, de... Nincs meg benne, amit mexikói virtusnak hívok, ami egy jó EME-tagnál megvan. Paquitával mindent megtettünk, csak a kor tehet róla, hogy nem a mi természetünket örökölte. Késői gyerek, szinte véletlenül jött, de nagyon örültünk neki. A kutyám fejét vakargatom, mikor sms jön. A szemöldököm az egekbe szalad és a pohár után nyúlok. Kinyírták? Tárcsázok.
- Mit tudunk?
A kolumbiaiak egyre erőszakosabban terjeszkedtek mostanában, de az a pár összetűzés nem gáz. Ez viszont...
- Szólj a bentieknek, hogy legyenek résen! Ha közülük tette valaki, látványosan legyen elintézve, egyébként meg sürgősen derítsék ki, mi volt!
Ahogy lecsukom a telót, Benicio az ölembe ugrik. Ahogy az ujjamat harapdálja és morog, gondolkodni kezdek. Cordova nagy játékos volt. Ahogy ez lenni szokott, egy apróságon bukott el, mint Al Capone az adócsaláson. Hol volt a benti védelme? Bűzlik ez az egész, már akkor éreztem a gázt, mikor bevitték. Egy biztos: lépni kell. Itt a nagy idő. Valaki tett egy szívességet. Addig kell kidobni a lefejezett testet, amíg nem rohad rám. Egy háború nem hiányzik...

Vissza az elejére Go down

Amy Lynn Cooper

admin
Amy Lynn Cooper

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : Csokis süti kandírozott naranccsal.
Location : Wonderland
Posts : 277

#2TémanyitásTárgy: Re: Frederico Ajola Fuentes   Frederico Ajola Fuentes Icon_minitimeKedd Nov. 15, 2016 12:51 am

Elfogadva!
Szééééépjóreggelt..... napot.... hajnalt??!  Shocked Mindegy is. A lényeg:

Üdvözöllek piszkos kis köreinkben, Freddy bácsi! Wink

Woww, micsoda belépő! Abszolút le a kalapom Előtted! Uram atyám, fél aggyal és mérsékelten kifolyt szemekkel olvastalak (no ez csak a saját fáradtságom, nem Téged minősít), de nagyon tetszett a sztorid!  nyá1
Veszettül jól átgondolt és felépített történet, nekem legalábbis ez jön le belőle. Tetszik ahogy minden fontosabb infót összeszedtél és ahogy a soksok kis szösszenetből egy komplett képet kapunk a pasasról. Smile


Node...nem volt egyszerű dolga annak annak a szegény mexikói kiskölyöknek ééééés hát no... azért nem dobálózunk olyanokkal, hogy sikeresnek lenni tisztességes úton nem lehet.... De az biztos, hogy a törvény betűit kerülgetve sem gyerekjáték. Te is szépen végigjártad a szamárlétrát, node hatalmat építeni csakis így lehet. Belecsöppenve csak felélni tudod azt, az pedig ahogy elnézem nagyon nem a  Te világod. De még menyire nem! Very Happy

No és zokon ne vedd, de valahol remélem, hogy útjaink sosem keresztezik majd egymásét (vagy csak nagyon ritkán  hide ), bár ha egy jó fotósra lenne szükséged... Razz Wink
*épp csak névjegykártyát nem csúsztat a zsebedbe* :DD

Node lényeg a lényeg, plecsni a seggedre, VIP vagy nem, ami jár az jár... már nekem. Very Happy Wink Neked pedig a Téged megillető vörös szín és a játéktér, mert basszus, olvasni akarlak még, úgyhogy sipirc! Kapj el valakit és kavard fel ezt az amúgy is folytok kavargó várost! Wink

A foglalásokat intézzük mi, erre ne legyen gondod, a híreket pedig tessék rendszeresen skubizni, mert egészen biztos, hogy nem hagyunk ám mi sem csak úgy ülni a fenekeden és láblógatni. Razz Wink Persze.... abban nem is lenne kihívás, ugye?  hehe

Vissza az elejére Go down
 

Frederico Ajola Fuentes

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» FREDERICO AJOLA FUENTES // ELKELT
» Camila Ana Fuentes

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Karakter ügyek ∷ :: karakteralkotás :: Elfogadott karakterek :: VIP-