♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Aki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától. Icon_minitimeby Derek Moretti Tegnap 8:15 am-kor

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Aki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától. Icon_minitimeby Leon Williams Kedd Ápr. 23, 2024 9:39 pm

» Leon Williams
Aki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától. Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Aki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától. Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Aki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától. Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Aki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától. Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Aki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától. Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Aki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától. Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
Aki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától. Vote_lcapAki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától. Voting_barAki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától. Vote_rcap 
Leon Williams
Aki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától. Vote_lcapAki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától. Voting_barAki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától. Vote_rcap 
Derek Moretti
Aki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától. Vote_lcapAki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától. Voting_barAki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától. Vote_rcap 
Alessandra Clark
Aki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától. Vote_lcapAki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától. Voting_barAki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától. Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Aki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Heaven T. Rheem

Heaven T. Rheem

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : ...fly, fly, fly away...
Location : ...always near to God...
Posts : 2

#1TémanyitásTárgy: Aki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától.   Aki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától. Icon_minitimeSzomb. Jan. 14, 2017 10:54 am




John & Heaven




Vegas kegyelmes az olyan lelkekkel, mint az enyém. Szégyentelenül sok lehetőség adott, hogy eltékozold a tehetségedet és a földbe tipord azt, amiért a szüleid megdolgoztak miközben egy vérbefagyott mosoly pihen az arcodon.
Lassan megérkezem. Hosszú séta után hajtom félre magam elől a gyenge hálót, amit évekkel ezelőtt kerítés néven feszítettek ki. Kívülről félig körbejárom a fehérdeszkás épületet. Isten háza elhagyatott. Graffitik csúfítják el egykor makulátlan külsejét. Az ajtó felnyikordul kezeim között és azonnal plédekbe ütközöm amit az ajtó elé lógattak fel. Félretolom, hogy egy groteszk látvány tárulhasson elém. A csendben, a félhomályban kóbor lelkek bolyonganak.
A földön koszos matracok hevernek.. rajtuk testek, melyeknek a lelke egy más szinten kutat valami csodálatos után. A katarzishoz aljasodunk. Nem szólok senkihez. Nem érintek meg senki. A szememet az egykori oltár fölötti ablakokra szegezem. Egy ember régen sokat dolgozott velük, hogy Isten fényét vetítsék a fohászkodók arcaira. Ma pedig engem fognak átsegíteni egy olyan állapotba, amelyből aligha akarok majd visszatérni. Előre sétálok a megmaradt padsorok között és egy pillanatra megértve érzem magamat. Nem pihen rajtam egyetlen szempár sem, nem mérnek végig, nem szólnak hozzám. Nem érdekli őket a jelenlétem.

Szinte libabőrös leszek a tudattól, hogy már nem kell sokáig megfigyelőként jelen lennem. Körbenézek, de nem látok kellemesebb helyet, mint a második padsor. Ott azonban valaki már pihen, rövidre nyírt vöröses-szőkés haj, karakteres vonások. Akár szimpatikus is lehetne, de ami a legfontosabb nekem, hogy csendes, békés, az arca kisimult és úgy tűnik, hogy boldogságra talált. Leülök a padra. Nem túl közel hozzá és feltámasztom a lábamat az előttem lévő háttámlára.
Aztán előkerülnek.... azok a kis aranyos.... színes... dombornyomott tabletták. Választok egyet. A pirosat, mert kedvelem azt a színt és szépen ráhelyezem a nyelvem hegyére, majd lehunyom a szememet és belemerülök a türelmembe. De ehhez alig néhány másodpercre van időm, mert megmozdul. Mellettem. A férfi. Ez pedig még tuti nem az LSD.
Ébredezik... lassan... és szinte már sajnálom, mert tudom min fog keresztülmenni a leszállóágon. Eltorzul a boldogságból az arca. Az akarata harcol, hogy visszamehessen, de ilyenkor már késő. A szervezet regenerálódik. Szépen... lassan... fokozatosan megkínozva az elmét. Én pedig tompulok pont annyira, hogy kissé szétcsússzon a kép a szemeim előtt. Madárcsicsergést hallok és mintha a gyóntatóból rózsabokor nőne ki. Egy hang visszahúz. A férfié és a tekintetem megint ráfókuszál. Mostmár egészen máshogy látom őt. Színesebbek a ruhái, élénkebbek a mozdulatai. Elfog egy érzés, hogy meg kell mentenem.
Hirtelen csúszok hozzá közel. A combom pont hozzáér az övéhez.
-Akarsz velem jönni?-kérdezem miközben elkezd lüktetni az agyam és felé nyújtok egy zöld tablettát.


Vissza az elejére Go down

John C. W. Scott

John C. W. Scott

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : léhűtő semmirekellő (heroinista)
Location : Átutazóban bárhol...
Posts : 9

#2TémanyitásTárgy: Re: Aki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától.   Aki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától. Icon_minitimeKedd Márc. 10, 2020 1:28 pm

Csönd.. Kurva csönd lepi be a környéket, szereteeeeeeem! A csönd jó. A csönd KURVA jó! Se szirénák, se faszszopó zsaruk a környéken, és még tetves csinnadratta sincs, hülye ez a város folyton mindenhol csörömpölnek!!!
A kapucnit a fejembe húzva húzom meg magam a kukák mögött. Kivilágosodott.. valahol útközben, a szám kiszáradt, végighúzom rajta a szikkadt nyelvem, de jól tudom mi az ami hiányzik. Hogy vége van. Megint vége... A rohadt életbe..!
Megmozdulok, de valami benyilall a vesémbe. Csak egy rövid perc, de kurvára nem érdekel. Kicsomagolom a tagjaim, csak lassan kelek életre, de jól tudom mi az ami kell. Itt cikázik a fejemben, nem hagyja hogy elfelejtsem, de nincs egy rohadt kanyim se.
Feltápászkodok és gyorsban körülnézek. Semmi. Kurvára semmi, felcsapom az egyik kuka fedelet, beletúrok, de nulla. Nincs... Semmi sincs. A kibaszott életbe...! És ekkor látom meg azt a csajt...

Szőke.. Pénzesnek tűnik, kibaszott tűsarkokon lépked, lehet vagy 17 és ott a telefon a kezében. Szerencsenap! - villan a fejemben és kapkodva keresni kezdem a késem, de nincs.. Itt sincs.. Sehol sincs.. Mindjárt elmegy!
Visszaugrok és meglátom az előbbi helyemen. Retkes, de nem érdekel! Kattan a rugó, Siess! Mindjárt elmegy! - visítozik a fejem, de nem hagyom! Kurvára nem hagyom hogy meglépjen!

- Hé! Nyuszi.. - remeg a hangom, de a kis picsa a telefonnal rámnéz ahogy közelítem. JÓ! Menni fog ez... - Nincs.. nincs egy kis apród véletlenül..? - a hátam mögött a késem, semmit nem lát belőle.

- Várj egy kicsit!? - dumál a telefonba - Kopj le.. seggfej! - az az undorodó tekintet.. a fogaim lassan húznak szélesbe. Még mindig nem állok le, közelítem. Nincs.. Senki sincs a környéken!

- Hé, szívi..  Csak egy kis aprót, na! - fordul meg a hátam mögött a kezemben a késem, de már csak egyetlen lépés... Vagy kettő.

- Nem fogod fel, hogy kopj le, te rohadt.. - de a vége már a torkán akad. A telefon a földön koppan, valaki hallózik benne. A lábam reszket... A kis picsa már nem beszélne, a torkának szegeződik a késem. Látom a félelmet a szemeiben.

- Hallgass... - sistergem - Hallod..? Hallgass! - szűröm a lényeget. - Azt kérdeztem.. azt kérdeztem van e egy kis pénzed..! - csúszik a fogam köszörülve, de sietnem kell. Valami azt súgja sietnem kell!
Matatni kezdek a csajon, gyorsban végigtaperolom, de girhes egy kis szuka ez, semmi nincs a zsebeiben.

- Ne bánts, bármit megteszek! Csak ne.. - Fogd be! Fogd be a pofáját ne vinnyogjon! elkapom és rápréselem a testemet.

- Fogd be! - fordul meg a kezemben a késem - Fogd be, jóóóó!??? Csak.. csak add ide! BÁRMIT! Adj.. valamit! - köpöm a szemeibe. Mindegyhogy mit csak ADJ!!!

És adott.. A kis kurva ADOTT!
Bankkártyát, pénzt, mindent adott!

Alig percekkel később, de az is lehet közben már órák teltek el, csak ott állok, a bankautomatával szemben, és próbálom.. felidézni a képeket. Hogy is kell ezt!??

- Bassza meg.. - szorít a szemem.. ég... majd bele.. döglöm, de muszáj! Ezt még muszáj megtennem!

Betolom a kártyát, a kezem már remeg. Egy számot ütök be. Tökmindegy hogy mi, csak valamit adjon a szemétje, és ki is köhög egy összeget.
A következő utam már a sarokra vezet.
Már összefut a számban a nyál, még nincs is itt, de én már mégis érzem. Istenem csak minél előbb.. Istenem, csak GYERÜNK MÁR!
Kikapom a fickó kezéből a kis tasakot, és irány a templom.. Igen, az kell legyen, már alig várom. Összeszűkítem a fogaimat, de még kibírom! Bírnom kell! Tűrnöm kell!
És ahogy félrehajtom a pokrócot, becélzok egy helyet és máris szúrok.
ISSSSTENEEEEEEMMMM...


A világ... a világ kifordul önmagából, a nyelveden szívódnak fel a részletek. Puszta élvezet, mégse tudsz tőle szabadulni még. Nem is akarsz. Az öledbe engeded. Hagyod hogy leszopjon.. Hagyod hogy szopja a fejedet, hagyod, hogy..  bármit hagysz neki.. Engeded.. Az övé vagy.. tudod jól, és te élvezed.. Szinte kiroppan a bőröm... édesbe szabott sokszínű burkából, a tér megszűnik, körkörös mozdulattá szürkül az este... pedig már reggel van. Volt. Tudtad, és érzed, mégis lelassul a világ... Kifogynak a részletek, és minden.. valahogy az egész bizonyítékaként omlik össze. Tudod hogy a rabja vagy. És te örömmel csúszol, mászol érte, kikanalaz.. aztán az utolsó cseppet is lenyalja belőled, kinyalja.. és te örökké kergeted.. Az utolsó porcikáig.. Az utolsó megszállásig, és az utolsó... végső pillanatban is.
Egész míg be nem következik AZ.. a részlet...


Amikor a világ visszatér...

Lassan.. komótosan.. agresszíven keríti be az elmém... Mindig kimar. Végül mindig kikapar.. És én gyűlölöm ezt az érzést...

- A picsába... - talán a fogaim közül engedem, talán csak szimpla színjáték az egész. A fejem színpadán.. De talán valaki tényleg itt ül mellettem, és ahogy fókuszálok, őrült lassan tisztul a kép, meg kell érezzem, hogy az a valami hozzám ér...
Az a valaki...
És valamit nyújt felém.

A hangok torzak. Az ő hangja meg visszhangzik a sötétben, de az a felém nyújtott cucc... az a tabletta.. könnyűszerű ígéret lehet a bennem rejlő sötétre.
Így egy kurva szót se szólok. Ha ingyen van, rámarok, és azonnal a számba tömöm.
Akármi az.. akármit ígérnek, ennél csak jobb lehet..
Így szembefordulok a csajjal - igen, csaj - miután lenyeltem.
És megnézem.
Nem tudom ki a fasz ez...
De nem is érdekel.

_________________



I don't really know where the world is but I fucking don't miss it now.
Vissza az elejére Go down
 

Aki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: külváros / sivatag-