♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Csak nézünk, mint Rozi a moziban  Effy&Jodie Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Tegnap 12:30 pm-kor

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Csak nézünk, mint Rozi a moziban  Effy&Jodie Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

» Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő
Csak nézünk, mint Rozi a moziban  Effy&Jodie Icon_minitimeby Arnold Dovahkin Hétf. Márc. 18, 2024 8:14 am

» Gloria & Robbie - Fucking millenials...?
Csak nézünk, mint Rozi a moziban  Effy&Jodie Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Vas. Márc. 17, 2024 6:39 am

» Welcome to the Sundown Club
Csak nézünk, mint Rozi a moziban  Effy&Jodie Icon_minitimeby Alexander Holmes Szomb. Feb. 17, 2024 10:32 am

» Vinnie's Night
Csak nézünk, mint Rozi a moziban  Effy&Jodie Icon_minitimeby Vincent Morris Belvedere Kedd Feb. 13, 2024 1:02 pm

» Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?
Csak nézünk, mint Rozi a moziban  Effy&Jodie Icon_minitimeby Derek Moretti Kedd Feb. 13, 2024 12:12 pm

» P.S.: Some things are worth the trouble
Csak nézünk, mint Rozi a moziban  Effy&Jodie Icon_minitimeby Benjamin Alexander Sawyer Hétf. Feb. 12, 2024 7:36 pm

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
Csak nézünk, mint Rozi a moziban  Effy&Jodie Vote_lcapCsak nézünk, mint Rozi a moziban  Effy&Jodie Voting_barCsak nézünk, mint Rozi a moziban  Effy&Jodie Vote_rcap 
Derek Moretti
Csak nézünk, mint Rozi a moziban  Effy&Jodie Vote_lcapCsak nézünk, mint Rozi a moziban  Effy&Jodie Voting_barCsak nézünk, mint Rozi a moziban  Effy&Jodie Vote_rcap 
Robert Holmes
Csak nézünk, mint Rozi a moziban  Effy&Jodie Vote_lcapCsak nézünk, mint Rozi a moziban  Effy&Jodie Voting_barCsak nézünk, mint Rozi a moziban  Effy&Jodie Vote_rcap 
Arnold Dovahkin
Csak nézünk, mint Rozi a moziban  Effy&Jodie Vote_lcapCsak nézünk, mint Rozi a moziban  Effy&Jodie Voting_barCsak nézünk, mint Rozi a moziban  Effy&Jodie Vote_rcap 
Kylie Alexis Hanson
Csak nézünk, mint Rozi a moziban  Effy&Jodie Vote_lcapCsak nézünk, mint Rozi a moziban  Effy&Jodie Voting_barCsak nézünk, mint Rozi a moziban  Effy&Jodie Vote_rcap 
Admin
Csak nézünk, mint Rozi a moziban  Effy&Jodie Vote_lcapCsak nézünk, mint Rozi a moziban  Effy&Jodie Voting_barCsak nézünk, mint Rozi a moziban  Effy&Jodie Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Csak nézünk, mint Rozi a moziban Effy&Jodie

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Johanna M. Riley

Johanna M. Riley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Pincérnő, önjelölt lélekgyógyász
Location : Las Vegas - A hely, ahol a bűn tárt karokkal vár
Posts : 181

#1TémanyitásTárgy: Csak nézünk, mint Rozi a moziban Effy&Jodie   Csak nézünk, mint Rozi a moziban  Effy&Jodie Icon_minitimeVas. Feb. 26, 2017 8:30 pm

Csak nézünk, mint Rozi a moziban  Effy&Jodie 9k=



Meg nem tudnám mondani, mikor voltam utoljára moziban...Valószínűleg még kiskorú voltam és a szüleimmel, meg a testvéreimmel ültünk be valami...valami olyanra, ami nem korhatáros. Egy tündibündi Disney alkotás, szirupos izé.
Hogy most miért döntöttem a mozizás mellett? Mert ki akartam törni a rutinból. A mindig fénylő és zajos éber Vegasban aki unatkozik, az inkább kösse fel magát. Én nem akartam meghalni, úgyhogy egy koraesti, romantikamentes, de igen vérgőzös akcióra fizettem be.
Persze, felkészültem arra is, ha unalmas lenne a film. Extra adag popcorn, extra adag kólával és két zacskó gumicukor. Ennyivel a legócskább filmet is ki lehet bírni.
Vártam egy kicsit, hogy a tömeg nagyrésze bevonuljon, aztán én is helyet foglaltam és vártam a csodát.
Nem néztem körül, mert miért is kéne? Ha érdekel a társaság, nyilván nem egyedül jövök el a moziba.

A terem elsötétült...Innen-onnan hallani lehetett a visongást és utána a pisszegést. Van ami nem változik.
Jó adag kukoricát tömök a számba és rágcsálok mint a hörcsög, miközben bizalmat szavazok a filmnek...Fő az optimizmus...

A fények élesen villannak fel, újabb sikítás és anyázás. Ahogy elmúlnak a szemem elől a színes, ugráló karikák észreveszem a benyomuló kutyásokat..
Ajtók elzárva, senki se ki, se be.
Ennyit, az esti szórakozásról.
Gyorsan iszom egy kortyot és figyelek. Fegyvert senkire sem fognak, de ez nem javít a helyzeten. Káosz van....Ezzel az erővel lövöldözhetnének is.
A magam részéről szívesen kereket oldanék. Nem szeretem az ilyen helyzeteket.
Sok hűhó semmiért...
Vissza az elejére Go down

Elizabeth Jensen

Elizabeth Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : LV
Posts : 351

#2TémanyitásTárgy: Re: Csak nézünk, mint Rozi a moziban Effy&Jodie   Csak nézünk, mint Rozi a moziban  Effy&Jodie Icon_minitimeSzomb. Márc. 11, 2017 10:20 am

Nem tudom, milyen idióta gondolat vezérelt, amikor az egyik mozi felé irányítottam lépteim. Feltételezem köze lehet a nem éppen tiszta állapotomhoz, amit az is tükröz a kívülállóknak, hogy sötétben napszemüvegben feszítek. Igen, még bent a vetítőteremben is rajtam van. Nem filmet nézni jöttem, csak úgy lenni. Ezt tükrözi az is, hogy még csak halvány sejtésem sincs afelől, milyen filmre ültem be. Van nálam egy extra nagy kóla, mielőtt kiszáradnék végleg és egy extra adag sajtos-chilis nachos. Felőlem háború is robbanhat most már.

Éles kurvaanyázás töri meg idilli nyugalmamat. Amíg fel nem emelem a szemüveget, észre sem veszem, hogy a fények visszatértek. Ezt valahogy kiszelektálta a fejem. Felhelyezem a fejem tetejére, s érdeklődően pislákolom a szituációt.

- Na baszd meg! - hagyja el a számat az ékes mondat, amikor meglátom az ajtón benyomuló egyenruhásokat a kutyákkal. Tudom, hogy nagy bajom nem lehet, hisz Larry elrendez mindent, de kurvául nincs kedvem becsattogni velük a fogdára. Sansz viszont van rá. Igaz van papírom, hogy gyógyászati jelleggel fogyaszthatok füvet, na de hogy mennyi van nálam? Sok! Vagy 5 szál betekerve a cigisdobozomban, egy-két gramm csak úgy tisztán a tatyómban, ahol lehet, hogy fellelhető némi egyéb is az ínséges pillanatokra. A kurva életbe.

Hallok valamit, ugyan nehéz koncentrálni, de valamit magyaráznak az egyenruhás cimborák. Valamit a nyugalomról, meg a rendezett sorról. Nem igazán tudok koncentrálni, még be vagyok tépve kissé. Körbenézek, hátha, de az egész sorban csak hárman ülünk. Egy buxa, egy alvó ipse, meg én. Mozgolódok, nem tetszik a helyzet, próbálom elkapni a lány pillantását, ami az én részemről marha nehéz, de már tisztulok. Ha a lány rám néz, megpróbálok kommunikálni vele.

- Szerinted mi lehet a hepaj tárgya? A sok vinnyogótól alig lehet hallani, mit mondanak a fakabátok... - próbálkozok értelmes mondatokat összehozni, egész sikeresen. Ahogy látom, neki sincsen sok maradhatnéka, hátha partnerre találok benne.





Vissza az elejére Go down

Johanna M. Riley

Johanna M. Riley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Pincérnő, önjelölt lélekgyógyász
Location : Las Vegas - A hely, ahol a bűn tárt karokkal vár
Posts : 181

#3TémanyitásTárgy: Re: Csak nézünk, mint Rozi a moziban Effy&Jodie   Csak nézünk, mint Rozi a moziban  Effy&Jodie Icon_minitimeHétf. Márc. 20, 2017 10:07 pm

Egy darabig csak állok mint a cövek és azon töröm a fejem, miért pont az én napomat kell így elcsesznie egy csomó egyenruhásnak. Persze, nyilvánvaló, hogy rajtam kívül sokan gondolják még így.
De ez nem vigasztal. Úgyhogy inkább azon agyalok, milyen trükkel hagyhatnám el a terepet.
Csak nem azt akarja ez a rahedli kutyás, hogy itt töltsem az éjszakát valami unatkozó vadbarom miatt?
A káoszból egy hang hallatszik. Egy kérdés a közelemben. Fordulok a hang irányába és egy fújtatás után közlöm is a saját véleményemet.
-Fogadok, hogy valami hülye kisfiú be akart vágódni a bébiszityójánál és felhívta a mozit, hogy bombát helyezett el a slozban vagy a leghátsó sorban...Vagy ki tudja merre...Ja és Allah Akbar! Ő most otthon röhög mi meg itt szívunk, mint a torkos borz. Egyszer akar csak az ember kikapcsolódni és tessék!
Érzem, ha lehetőségem adódik, nekimegyek valakinek és leverem a veséjét, vagy eltöröm az állkapcsát. De akkor legalább joggal zárnak be.

Közben rásandítok a szunyáló pasasra, aki köztünk ült. Remek lehet az alvókája, ha erre a fejetlenségre sem riad fel! Vagy altatózott mielőtt beült a műsorra? A hülye! Akkor minek jött el?
Amikor azonban jobban megnézem, rájövök, a pasi egyáltalán nem alszik. Az ingén terjedelmes vörös folt terpeszkedik.
Nyikkanok egyet, aztán a számra tapasztom a kezem, aztán megpróbálom feltűnés nélkül elmutogatni és elmormolni mi a helyzet...Reménykedem benne, hogy a csajszinak gyorsabban működik az agya, mint az enyém...Én csak odáig jutottam, hogy a lehető legmesszebbre kell kerülnünk ettől a sortól. Nem hagyhatjuk, hogy a zsaruk vagy  bárki összefüggésbe hozza a hullát velünk.

-El kell vegyülnünk a vinnyogók közt! - biccentek a hisztitömegre és közben a kólámba kapaszkodom, mert elővett a sikíthatnék. De akkor tutira lebukunk és arra jobb nem is gondolni, mi jöhet azután.

_________________
Csak nézünk, mint Rozi a moziban  Effy&Jodie U8qdvS

Jodie
Vissza az elejére Go down

Elizabeth Jensen

Elizabeth Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : LV
Posts : 351

#4TémanyitásTárgy: Re: Csak nézünk, mint Rozi a moziban Effy&Jodie   Csak nézünk, mint Rozi a moziban  Effy&Jodie Icon_minitimePént. Ápr. 21, 2017 7:02 pm

Csajszikám válaszára majdnem hangosan felrötyögtem, de illedelmesen csak elvigyorodtam. Már legalábbis szerintem a vigyorgás illedelmesebb mint a hangosan vinyítás. De magamban elismertem, ez is benne lehet a pakliban, hiszen a kölykök a legrosszabb állatfaj. Még a hideg is kiráz tőlük.

A bige hirtelen nagyon kikerekedett szemekkel mered rám, majd a mellettünk lévő fószerre, akinek a feje kb lelóg a mellkasáig eléggé egészségtelen pozícióban. Tényleg alszik? - kérdezem magamtól, de tisztulok rendesen, főleg a látásom, így már én is kiszúrom a pirosságot az ipsén. Na, ez tuti nem ketchup vagy salsa szósz, hogy verjem bele! Ez a szitu kezd egyre szarabbá válni...

- Szedd össze a cuccaidat - mondom a lánynak, miközben én tekergőzöm a fejemmel. Fölállok, hogy felvegyem a táskámat, egyik kezembe felkapom a kólámat. Csak nyugalom, semmi feltűnés. A kijárat relatív közel van, a hekusok épp a bejáratnál próbálják koordinálni az elszabadult indulatokat. Még akár meg is úszhatjuk ezt a szarkupacot...

- Remélem eléggé fürge vagy és nem kétballábas, mert át kéne lépnünk legalább egy sorral előrébb, mintha ott ültünk volna - mondom neki annyira halkan, amennyire lehet, hogy még hallja is. Közben csekkolom a mennyezetet, a sarkokat, nincs-e kamera, ami adott esetben igazolhatna minket, ha nem tudunk elslisszolni. De nem igazán látom, ami még nem azt jelenti, hogy nincs. - Mehet? - sürgetem egy kicsit, s felé nyújtom a kezemet, ha kell, segítek.

Ha ő is benne van a dologban, lehelyezem a valagam az előttem lévő szék támlájára, s egyszerűen felemelt lábaimat átlendítem a túlpartra. Ha mákunk van, nem vagyunk feltűnőek, hisz mindenki elvesztette kb a fejét. Húzzák-nyomják egymást mint valami idétlen csürhe. Megigazgatom magam, majd újra a csajra koncentrálok.

- Effy vagyok és remélem jó színésznő vagy, mert kifelé menet ha megkérdeznek bármit is, mi nem tudunk semmiről, csak gondoltuk felpezsdítjük a kapcsolatunkat egy randival. Ártatlan arc és a mi történt biztos úr megengedett - vázolom a hirtelen megálmodott sztorit. A meleg kártya mindig jó, hiszen ha kötekednek, akkor elő lehet venni a kegyetlen ergya liberális szöveget, hogy mert maguk szerint mi nem is vagyunk emberek, ennyi nekünk is jár, hogy lehet valaki ennyire kirekesztő, hát nem szégyelli magát... legjobb. Kérdés, hogy partner-e a dologban a csajszi. Én szépen lassan lépkedve elindulok a soron kifelé. Közben azért oda-odapillantok a faszikámra. Vajon mi a gyász történhetett? És miért pont egy moziban?





Vissza az elejére Go down

Johanna M. Riley

Johanna M. Riley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Pincérnő, önjelölt lélekgyógyász
Location : Las Vegas - A hely, ahol a bűn tárt karokkal vár
Posts : 181

#5TémanyitásTárgy: Re: Csak nézünk, mint Rozi a moziban Effy&Jodie   Csak nézünk, mint Rozi a moziban  Effy&Jodie Icon_minitimeSzer. Május 24, 2017 10:08 pm

A helyzet összegzését egy vigyorral jutalmazza. Megértem. Néha tényleg orbitális hülyeségeket tudok összehordani, főleg ha a félelem és a düh duettezik bennem.
Amikor azonban kiderül hogy a szunyáló pasas voltaképp átlépett a másvilágra,
(franc se tudja mikor) sokkal használhatóbb ötletei vannak mint nekem.
Igyekszem villámgyorsan összeszedni a holmimat és magamat.

-Vész esetén nagyon fürge tudok lenni és ügyes akár a nindzsa! A nagycsalád előnyei! - eresztek meg egy vérszegény vigyorfélét. Megragadom a kezét, biztos ami biztos alapon, hogy még véletlenül se csússzon hiba a dologba. Ugyan nem vagyok olyan ügyes mint ő, de azért sikerül a terv és előrébb vagyunk. Senkit nem érdekel, az egész mozi egy nagy káosz.

A következő ötlet bár igen fura, de díjat érdemel. A kijutás érdekében többet is bevállalnék, mint azt, hogy meleg vagyok.
-Én meg Jodie vagyok és bár hetero, tetszik az ötlet! Te vagy a főnök Effy, a lényeg hogy kijussunk.
Remélem, beválik a kis színjáték, mert nincs kedvem sem fogdában ücsörögni, sem egy hosszú kihallgatást végigszenvedni.
Azt hiszem, Effyvel szerencsém lesz. Ő, mindenből ki tud keveredni.
És ha egyszer vége lesz, egyszerre fogok inni és bagózni...Részegen felhívni a szüleimet kevésbé ciki, mint egy fogdából bejelentkezni és mesélni egy hulláról a moziban.

_________________
Csak nézünk, mint Rozi a moziban  Effy&Jodie U8qdvS

Jodie
Vissza az elejére Go down

Elizabeth Jensen

Elizabeth Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : LV
Posts : 351

#6TémanyitásTárgy: Re: Csak nézünk, mint Rozi a moziban Effy&Jodie   Csak nézünk, mint Rozi a moziban  Effy&Jodie Icon_minitimePént. Jún. 02, 2017 12:03 pm

Egy mosollyal nyugtázom, hogy mehet a menet a részéről is. A fejemben elképzelt szituáció egyelőre bomba biztosnak tűnik.
A fejemben közben az a kérdés kavarog, hogy hogy a jó életbe keveredhettem már megint bele egy ilyen eszement helyzetbe. Ha nem velem történik, el sem hinném, hogy ez igaz lehet.

- Na, gyere te kis nindzsa, add a kezed - próbálom felvenni a megbeszélt szerepet. Kb annyira hiányzik most nekem ez a balhé, mint zsebemből a meleg szar. De most arra kell koncentrálnom, hogy ne kerüljünk pácba, ne lehessen észrevenni rajtam, hogy még kicsit be vagyok állva és hogy kétségük se legyen arról, hogy mi egy harmónikus kis párocska vagyunk.

- Volt már szerencséd ehhez hasonló rendőri dologhoz? - kérdezem halkan, s lassan kiérünk a széksor végéhez. Onnan már nincs sok hátra.

Közben nagyokat kortyolok a kólámból, mintha muszáj lenne. A zsivaj még mindig nem csitul és kezd megfájdulni a fejem tőle. De a pasast még mindig nem vette észre senki? - gondolkozok magamban, mire egy éles sikoltás tölti be az egész termet, túlharsogva mindent. Ó jesssz! A buli csak most kezdődik igazán.






Vissza az elejére Go down

Johanna M. Riley

Johanna M. Riley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Pincérnő, önjelölt lélekgyógyász
Location : Las Vegas - A hely, ahol a bűn tárt karokkal vár
Posts : 181

#7TémanyitásTárgy: Re: Csak nézünk, mint Rozi a moziban Effy&Jodie   Csak nézünk, mint Rozi a moziban  Effy&Jodie Icon_minitimeKedd Jún. 20, 2017 10:37 pm

Próbálok rászolgálni új becenevemre. Beleadok mindent, hogy fürge és egyszersmind feltűnés mentes legyek.
Még jó hogy egyelőre a kutyát sem érdekli, ahogy bájosan, kézenfogva oldalgunk ki a sorból.
Fő a nyugalom, csak semmi felesleges mozdulat, vagy megszólalás.

-Jaj, dehogy! Életemben nem kerültem ilyen helyzetbe. A közúti igazoltatás az egyetlen, amit fel tudok mutatni.
A kólám tetején úszkáló csipszdarab egy kész rejtély, de most nem érekel. Egy alapos korttyal együtt azt is lenyelem. Ennyi vinnyogó, meg zsaru közt mit számít ez?
Közben megpróbálom átgondolni, mi lehet nálam, amiért egy rendőr csúnyán nézne rám. Azt hiszem lassan át fogok csúszni "beszari" üzemmódba.

..És valaki, valahol a tömegben élesen felvisít. Összerezzenek és egy lestrapált kocsmatöltelék drogdílert megszégyenítő stílusban emlékezem meg a sikoltozó egész családjáról.
-Szerintem gyorsuljunk fel..vagy..vagy váljunk láthatatlanná...- nyüszítek Effynek, de ekkor egy rámenős németjuhász veszi felénk az irányt.
Basszus! Ezek szerint a kutyát már érdekli fura kettősünk.

-Én most félni fogok a kutyától..és allergiás is leszek rá....- mondom halkan.
Tény, hogy van egy heg a vádlimon amit bemutathatok, mint régi kutyaharapást, pedig igazából valami fémdarab okozta a sufniban. De minden lehetőséget meg kell ragadni, ha a tét a szabadság!

_________________
Csak nézünk, mint Rozi a moziban  Effy&Jodie U8qdvS

Jodie
Vissza az elejére Go down

Elizabeth Jensen

Elizabeth Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : LV
Posts : 351

#8TémanyitásTárgy: Re: Csak nézünk, mint Rozi a moziban Effy&Jodie   Csak nézünk, mint Rozi a moziban  Effy&Jodie Icon_minitimePént. Szept. 01, 2017 10:26 am

Csak egy villámgyors vigyor fut át az arcomon a válaszár a rendőrökkel kapcsolatban. Az én fejemben hemzsegnek az emlékek. Borzalmas és vállalhatatlan sztorik tömkelege, amik a fogdán végződtek vagy a sürgősségin.
No de sebaj, bízzunk a legjobbakban.

- A láthatatlanná válás nem egy rossz gondolat - morgolódok, s a szemem sarkából látom, hogy pár egyenruhás megiramodik az embertömegen keresztül a vernyákoló irányába. Pedig úgy reméltem, hogy kiérünk, mire kiderül a halott mókus.

- Hó-hó-hóóó! - pattanok Jodie elé, már amennyire a helyzet engedi, s kezemet magam elé tartom, igazodva a sztorijához. Persze az a dög szépen komótosan közeledik, majd ahogy feszül a póráz a végén álló egyenruhás paprikajancsi is felénk veszi az irányt.

- Öh, Uram... megvalósítható lenne, hogy a kutya ne akarja ránk vetni magát pillanatokon belül? - kezdek neki kedves hangnemet próbálva megütni az immáron ránk figyelő, igen fiatalka rendőrnek. - A barátnőm fél a kutyáktól... - teszem még hozzá, s Jodie felé fordítom a fejem és átkarolom a derekát. Az arcán tényleg látható némi félelem. Büszkeség tölti el a kis bensőmet. Csak-csak sikerül kijutni ép bőrrel. Csak tényleg ne jöjjön nagyon közel az a kutya, nincs kedvem magyarázkodni hogy "Tudja biztos úr, terápiás célzattal van nálam némi fű..."






Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#9TémanyitásTárgy: Re: Csak nézünk, mint Rozi a moziban Effy&Jodie   Csak nézünk, mint Rozi a moziban  Effy&Jodie Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Csak nézünk, mint Rozi a moziban Effy&Jodie

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Effy Jensen
» Té mint Trace repertoárja
» Csak egy egyszerű este volt...
» Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?
» Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..??

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: belváros-