♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Ricky L. Spencer Icon_minitimeby Derek Moretti Hétf. Ápr. 29, 2024 8:15 am

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Ricky L. Spencer Icon_minitimeby Leon Williams Kedd Ápr. 23, 2024 9:39 pm

» Leon Williams
Ricky L. Spencer Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Ricky L. Spencer Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Ricky L. Spencer Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Ricky L. Spencer Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Ricky L. Spencer Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Ricky L. Spencer Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Ricky L. Spencer

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Ricky L. Spencer

Ricky L. Spencer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Újságíró tanonc
Posts : 10

#1TémanyitásTárgy: Ricky L. Spencer   Ricky L. Spencer Icon_minitimeVas. Jan. 17, 2016 8:10 pm

Richard Lance Spencer
Sutton – Anglia
1995. október 29.
21 év
Újságíró tanonc
Média
Jamie Campbell Bower

Apróságok, amit jó ha tudunk...


Elviselhető vagyok, mert:
Ha velem vagy, csak jókedvre számíthatsz. Ez a lazaságomból fakad, minek rágjam szét a körmöm olyan dolgokon, amik ... valójában nem is léteznek, mert magamnak csináltam, hogy ne unatkozzam.
Fotomemória: bármit, amit látok, megjegyzek. Ezért szeretek fotózni is, na meg azért, hogy a sok marhára ráhúzzam a vizes bőrt.
Cigizek: igen jól látod, a pozitívhoz írtam. A bűzrúd után bármilyen szagot el tudok viselni.
Nem horkolok: ez jó tulajdonság, nem?
Nem szokásom pánikolni: elég szép is lenne, ha a bokorból csak egy darab, hosszan elnyújtott vinnyogást hallanál tőlem, zenei háttérnek

Ami miatt inkább a tizedikről ugranál ki:
Nem ismerek lehetetlent: ez azt is jelenti, hogy a saját főnökömet is elküldöm a francba, ha nem adja meg az engedélyt. És persze, ütöm bele olyanba az orrom, amivel vásárra viszem az irhámat.
Fotómemória: tehetek én róla, hogy Barbien kiszúrtam Nick ingét, a pulóvere alatt, amit előtte egy évvel viselt a meetingen? Ugyanott van megtörve és kikopva is a gallérja.
Türelmetlen vagyok: a lazaságom ellentéte. Ha akarok valamit, az tegnapra kell.
Utálom a szabályokat: Főleg, ha nem én állítottam fel.
A pia kiüt: ergo a kocsmai hírszerzési akcióim az első pohár ELŐTT kudarcba fulladnak.


Ja, és még valami:
A tojáshéj még a fenekemen, amit nem vagyok hajlandó észrevenni.

Ha van még mit mondanod...

Félálomban tapogatózom a csöngés után. Lecsapom. De újra csörög a jó életbe, mikor állítottam én így be? Ja, hogy ez nem a csörgő. Basszus, ez az ősöm.
Kipattan a szemem, az ágyon is rugóként ülök fel és felveszem a telefont. A hangom azonban álmos, egy ásítást is visszafojtok.
- Igen? – na, most lehet ásítani. A valószínűleg kócos hajamba beletúrok, álmos szemekkel, majd ott is maradnak az ujjaim.
- Tanulok, mi mást. Most éppen a gyakorlatin vagyok. – rásandítok közben az órára. Aaa rohaaadt! Elkééésteeeem!!!
Lerántom magamról a takarót, a fürdőszobába nem mehetek, mert visszhangzik, egyből lebukok!
- Á, egy marketing terven, tudod, a szokásos. – ha tudná, hogy éppen egy lebuktató cikken dolgozok az alvilágról, és hogy közgáz-marketing helyett újságíró szakra váltottam, a fülemnél fogva ráncigálna vissza és mehetek a mundérosokhoz.
- Hétvégén? De miért most szóltok, golfhétvége lesz, ott lesz az összes nagyfej. – nyöszörgök, műhisztivel, lévén hétvégén egy oltári nagy banzájt terveztünk, kikuksolni a dolgokat. Nesze neked hepajkodás.
És basszus tud a hétvégi golfhülyeségről. Pont ezért jön ide. Puccolhatok golfsapiban és ütögethetek likakra. Fújdeunalmas. Este meg nyakkendő és puccparádé, salsa nélkül. Baaahhhhh....
- Jó-jó, a reptéren várlak. – ja, hogy idejön.
Visszafordulok a lakásban, amiben minden van, csak rend nincs.
- Jóóó, akkor majd úgy készülök. – basszus egy nap alatt nem fogom tudni kigányolni a kérót!
- Szaladnom kell, szia! – kinyomom a telót, és keresek egy takarítóbrigádot. Talina jófej volt a múltkor, ő kell nekem ide.
- Fiúk, a hétvégi buli lefújva. – újabb szám. – Holnap jönnek kigányolni a kecót. Van kedvetek melót csinálni, hogy senki se unatkozzon? – vigyorgok széles fejjel, kezemben már cigivel, várva a kávémra. Ki mondta, hogy a szabályokat át kell hágni? Ha szó szerint veszünk bármit is, akkor baj nem lehet. Nem igaz?


Vissza az elejére Go down

Amy Lynn Cooper

admin
Amy Lynn Cooper

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : Csokis süti kandírozott naranccsal.
Location : Wonderland
Posts : 277

#2TémanyitásTárgy: Re: Ricky L. Spencer   Ricky L. Spencer Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 4:55 pm

Elfogadva!

Hello Szöszi!  hihi

Örömmel jelenthetem, hogy te sem vagy egyszerű eset, de persze így az igazi, nem? Razz
A szülők ellen lázadni, vagy épp titkolózni előttük pedig korántsem újkeletű hobbi, de nyugi, láttam már olyat, aki hallott olyanról aki túlélte a dolgot. Wink
Én mindenesetre csípem a lelkesedésed meg, úgyhogy hajrá! Repülj rá Vegasra és buktass csak le mindenkit ha épp ahhoz tartja kedved. Unatkozni biztos nem fogsz. Very Happy.... csak út közben szerezz be pár kétajtós szekrény havert, akik szükség esetén kirántják azt a tojáshéjas popsidat a szarból. Razz

Node tessék futni foglalózni és játszani! Előbb utóbb még én is elkaplak egy körre a szőkébbik énemmel, ha nem tiltakozol elég meggyőzően.
Csak találjunk két limót valamerre....  sunyi  hehe
Vissza az elejére Go down
 

Ricky L. Spencer

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Ricky Pascal "Vespa"

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Karakter ügyek ∷ :: karakteralkotás :: Elfogadott karakterek :: Old-timers-