♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Fenrir Vidarr Icon_minitimeby Derek Moretti Csüt. Ápr. 25, 2024 8:15 am

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Fenrir Vidarr Icon_minitimeby Leon Williams Kedd Ápr. 23, 2024 9:39 pm

» Leon Williams
Fenrir Vidarr Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Fenrir Vidarr Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Fenrir Vidarr Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Fenrir Vidarr Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Fenrir Vidarr Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Fenrir Vidarr Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
Fenrir Vidarr Vote_lcapFenrir Vidarr Voting_barFenrir Vidarr Vote_rcap 
Leon Williams
Fenrir Vidarr Vote_lcapFenrir Vidarr Voting_barFenrir Vidarr Vote_rcap 
Derek Moretti
Fenrir Vidarr Vote_lcapFenrir Vidarr Voting_barFenrir Vidarr Vote_rcap 
Alessandra Clark
Fenrir Vidarr Vote_lcapFenrir Vidarr Voting_barFenrir Vidarr Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Fenrir Vidarr

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Fenrir Vidarr

Fenrir Vidarr

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : szobrász (absztrakt)
Location : A vegasi sivatag
Posts : 33

#1TémanyitásTárgy: Fenrir Vidarr   Fenrir Vidarr Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 2:21 am

Fenrir Vidarr
Norvégia-Andoya szg-Bleik
1981.01.01.
37
szobrász(absztrakt)
artists
Johnny Depp

Amit jó ha tudunk...

◆ Tulajdonságok:

Halálosan nyugodt. Egykori világjáró, jelenleg művészember. A szülei megszállottan szerették a Skandináv mitológiát, a nevét is ennek köszönheti. Jelenleg magányos farkasként él, Las Vegas vonzáskörzetében egy sivatagi farm remete szobrászaként. Mániái a kövek és az agyag. Vés.. formál.. életre kelti elméjének legrejtettebb titkait, gyermekkorában megalapozott és kiteljesedett fantáziavilágát. Műveinek alapja a mitológia, ami édesanyja folytonos elbeszélései nyomán kitöltötte szinte az egész gyerekkorát. Mindig is egyedül tengette a napjait. Hiába vették körbe emberek, nem magába forduló, csak szabad...
De ki tudja, lehet hogy mindez hazugság..(!?)
Talán csak egy egyszerű agydaganat...

◆ egyebek:

Szabad egyéniség. Ezáltal bármit is visel, alapkövetelmény számára, hogy kényelmes legyen. Leginkább a régi, hippivilághoz hasonlatos öltözetek, hosszú haj, lezseren, alkalmanként összefogva. Testét néhol tetoválások borítják a világkörüli utazások itt-ott megjelent véletlenszerű vagy épp fellángolásos bizonyítékaként.

Ha van még mit mondanod...

Egy apró halászfaluban születtem..

Így kezdődik ez a mese. A helyszín.. a Norvég szigetvilág egy nüansznyi szelete, ahol apám halász volt, kemény ember, mégis nyájas, ha elért a fényes este és hitvesi csókkal üdvözölte anyám ráncos homlokát. Nem volt könnyű ez az élet. De soha, egy átkozott szó nem szólta meg e vidéket, ahogy anyám is mindent megtett, hogy én segítőkész és tisztességes felnőtt legyek. Amikor elért a tizenhat, és ott azt mondják, most már férfi vagy, én is besegítettem a halászhajó peremén, húzni a nehéz hálókat, és pénzzé tenni mindazt, amit Istenünk adott. Évek teltek el..  Talán több is, talán csak egy, de a mindennapos robot.. úgy éreztem én ennél több vagyok. Sokkalta több...

Soha nem tanultam. Mindazt a tudást amit most birtokol a fejem, az élet és tapasztalat ragasztotta rám. Amikor alakom az apám elé állt, hálával amiért felnevelt, de érzem, itt az idő mennem kell, egy szót se szólt.. Talán nem esett olyan rosszul még azelőtt soha semmi sem. Csalódottság.. Igen, valami ilyen amit tükrözhetett az arcvonások éle, egy kimért bólintás.. a mozdulatban a tisztelet ereje.. mégis könnyektől nedvesek azok a megfáradt homokszín szemek, amik folytonosan csak engem figyelnek, de nem tehettem mást.. Tudtam, hogy el kell mennem.. És hagyva is egy csókot anyám kipirult arcán, felültem az első Bohan-ra vezető kompra.

Az azt követő évek.. lassan teltek. Egyik a másik után, hol kevésből is éltem, hol többől.. itt-ott csurrant.. cseppent, de én mindig elviseltem, és ugyanazzal a mosollyal az arcomon, akár a hideg köves tengerparton is köszöntöttem a nap első sugarát.
Amszterdam.. London.. Párizs.. egyéb európai helyek, eltöltöttem némi időt, egy hónapot.. fél évet, és tanultam. Ismerni akartam a világot. Minden egyes négyzetcentiméterét, ahogy körülölelve okoz bosszúságot, hol szépet.. hol jót, hol a szívnek mélyen kedveset, megismertem hiteket.. embereket és népeket, és magamévá tettem azon elméleteket, amik az életben előre vittek.
És most itt vagyok. Hogy miért pont itt?? Nem tudom. A mai napig nem értem mi kényszerített erre, egyszerűen úgy éreztem.. itt a mese vége, itt a helyem, pont itt, Vegas kietlen szélében.. és maradok is. Egyelőre…
Egész életemben emberek vettek körbe, hol jók, hol rosszak, hol gyávák és megalkuvók, de én csak a függöny mögé néztem, jártasságot szereztem és megtanultam, hogy mit is jelent maga AZ.. ember.

Igen, magányban élek. Mégsem érzem azt, hogy magányos volnék. Nem érzem az egyedüllét keserű íz örömét, csak itt vagyok, én.. a hitem, a másik világ keltette életem, az ezernyi szín.. alak és forma a fejemben... és egy világ.. egy olyan, amelyben legbelül élek. Tökéletes.. Minden tökéletes. Érzem a teljességet…

Vissza az elejére Go down

Admin

admin
Admin

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Location : Vegas
Posts : 107

https://lasvegas.hungarianforum.com
#2TémanyitásTárgy: Re: Fenrir Vidarr   Fenrir Vidarr Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:42 am

Elfogadva!

Az ET-det olvasva egy Osho idézet jutott eszembe:

”A szobor már eleve ott rejlik ebben a kőtömbben; a szobrot soha nem kell "elkészíteni". Valahogy le kell választani róla a felesleges kőmennyiséget, és akkor majd megnyilvánítja önmagát. A szobrokat nem elkészítik; a szobrokat felfedezik, és e felfedezés során kerül napvilágra az alkotás.”

Meg kell hagyni, rendhagyó a stílusod és a szóhasználatod, emellett mesterien adod át az olvasónak egy művész mély életérzéseit. A mai jelmondat legyen: filozófia és misztikum. Személy szerint különösen kedvelem a művészeket. Olyan dolgokat látnak és értenek, amiket a legtöbb ember nem. Fenrir remek példa erre. Nagyon tetszett az ”Érzem a teljességet…” zárómondat. Ez a pár szó mindent magában foglal; az élet lényegét. Felér egy üzenettel az emberiség számára. Pozitív csengése miatt akár energetizáló mantraként is használhatnánk.
Fenrir lénye a sorok közül is ragyog. Egy olyan harmonikus figurát ismerhetünk meg benne, aki összhangban van saját magával és a világgal. Sokan tanulhatnánk tőle.
Végül pedig tökéletes PB választás Vegas Michelangelo-jához. Wink
Még sok műalkotás vár arra, hogy megformáld, úgyhogy nyomás avatárt foglalni, és irány a játéktér!
Vissza az elejére Go down
 

Fenrir Vidarr

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Karakter ügyek ∷ :: karakteralkotás :: Elfogadott karakterek :: Artists-