♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Meglepetés(vendég)-visszavág.. - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Pént. Május 10, 2024 10:10 am

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Meglepetés(vendég)-visszavág.. - Page 2 Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Leon Williams
Meglepetés(vendég)-visszavág.. - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Meglepetés(vendég)-visszavág.. - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Meglepetés(vendég)-visszavág.. - Page 2 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Meglepetés(vendég)-visszavág.. - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Meglepetés(vendég)-visszavág.. - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Meglepetés(vendég)-visszavág.. - Page 2 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Leon Williams
Meglepetés(vendég)-visszavág.. - Page 2 Vote_lcapMeglepetés(vendég)-visszavág.. - Page 2 Voting_barMeglepetés(vendég)-visszavág.. - Page 2 Vote_rcap 
Alessandra Clark
Meglepetés(vendég)-visszavág.. - Page 2 Vote_lcapMeglepetés(vendég)-visszavág.. - Page 2 Voting_barMeglepetés(vendég)-visszavág.. - Page 2 Vote_rcap 
Gloria "Sapphire" Salinas
Meglepetés(vendég)-visszavág.. - Page 2 Vote_lcapMeglepetés(vendég)-visszavág.. - Page 2 Voting_barMeglepetés(vendég)-visszavág.. - Page 2 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Meglepetés(vendég)-visszavág..

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#26TémanyitásTárgy: Re: Meglepetés(vendég)-visszavág..   Meglepetés(vendég)-visszavág.. - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 09, 2018 6:26 pm


NJK

A Zsindelyes- The Shingled

New Message


to October




... De persze jólvan.
Máramennyire így megtudom ítélni, nem hiányzik se füle, se foga..

ASSZEM..  Shocked   Very Happy  

Enter Message |


Meglepetés(vendég)-visszavág.. - Page 2 Giphy
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#27TémanyitásTárgy: Re: Meglepetés(vendég)-visszavág..   Meglepetés(vendég)-visszavág.. - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 09, 2018 7:12 pm

SMS


     connected to: Zsindelyes

     time:  15:23

     

Hetek óta nem láttam. Fel sem hívott, se egy üzi, semmi. Ebből gondolom, hogy pontot tett a dolog végére, csak épp velem felejtette el közölni. Ciki lesz így a stúdióban ütközni vele. Very Happy Mondjuk mindegy. Attól még mindig jobban tartok, hogy az az agyatlan Vespa betalál valami egetverő szarsággal.  wá  Kész mázli, hogy előző életemben naplót vezettem, így tudom mire számítsak.  :!!!:  XD2
     

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#28TémanyitásTárgy: Re: Meglepetés(vendég)-visszavág..   Meglepetés(vendég)-visszavág.. - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 09, 2018 7:50 pm


NJK

A Zsindelyes- The Shingled

New Message


to October



Ne szívd mellre Kislány...
Vé sosem az eszéről volt híres, mielőtt Te beestél, még ha valaki bele is rúgott csak szimplán folyt a nyála - vagy a taknya What a Face - de amióta a kezeid közé került szépen összeszedte magát.
Mondjuk..  Very Happy

De akárhogy is, szerintem csak megint HÜLYE! (nemmeglepő Wink )
Akarod hogy dumáljak vele?

zárójelxzárójel Vespát pedig szard le.. Ha Vé be is adta a kulcsot, majd én és Greg MEGVÉDÜNK! Meglepetés(vendég)-visszavág.. - Page 2 16

Enter Message |


Meglepetés(vendég)-visszavág.. - Page 2 Giphy
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#29TémanyitásTárgy: Re: Meglepetés(vendég)-visszavág..   Meglepetés(vendég)-visszavág.. - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 09, 2018 8:15 pm

SMS


     connected to: Zsindelyes

     time:  15:27

     

Á, nem kell, köszi, inkább hagyjad. Már beletörődtem az egészbe. Az kell még, hogy kiszagolja, én faggatóztam a háttérben. Nem kell, hogy jobban utáljon, mint amennyire eleve.
A Vespa-elhárításért viszont örök hála. Very Happy Aranyosak vagytok!  cupp1  A jelenlegi képességeim úgyis elég korlátozottak, mert a rajtam lévő gipszmennyiség csak a mindenható középsőujj bevetését teszi lehetővé. Az meg annyit ér ez ellen a neander-völgyi ellen, mint a tavaszi lepkefing.  fail  XD2


_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#30TémanyitásTárgy: Re: Meglepetés(vendég)-visszavág..   Meglepetés(vendég)-visszavág.. - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 09, 2018 8:56 pm


NJK

A Zsindelyes- The Shingled

New Message


to October




Nnnneeeeeem ismered Te Zsé bácsit ha azt hiszed egy percig is kiszagolja ha én támadom be! Laughing

De persze Te tudod. A Te életed, de ha mégis meggondolnád magad... Wink Tudod hol találsz!
Enter Message |


Meglepetés(vendég)-visszavág.. - Page 2 Giphy
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#31TémanyitásTárgy: Re: Meglepetés(vendég)-visszavág..   Meglepetés(vendég)-visszavág.. - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 09, 2018 8:59 pm


NJK

A Zsindelyes- The Shingled

New Message


to October




A középső ujj meg pont jóó... Vespa seggébe, bár ha engem kérdezel egy elefánttal többre mész!  What a Face
Mindenesetre.. oda is áll az ajánlat, ha Ves ugrál, csak SZÓLJ!
Máris készítem a Kalasnyikovot... Wink

Enter Message |


Meglepetés(vendég)-visszavág.. - Page 2 Giphy
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#32TémanyitásTárgy: Re: Meglepetés(vendég)-visszavág..   Meglepetés(vendég)-visszavág.. - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 10, 2018 8:42 pm

SMS


connected to: Zsindelyes

time: 15:35


Kösz mindent! Igazán hálás vagyok a segítségedért. Wink De Villenél jobb lesz ezt nem bolygatni. Az élet majd elsikálja a dolgokat. Remélem. Very Happy Légy jó, és vigyázz magadra! Nem sokára ütközünk a stúdióban. cupp1


_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#33TémanyitásTárgy: Re: Meglepetés(vendég)-visszavág..   Meglepetés(vendég)-visszavág.. - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 10, 2018 11:42 pm


NJK

A Zsindelyes- The Shingled

New Message


to October



Te is vigyázz Magadra Kislány! Wink

És tudod, ha segítség kell.. vagy ha csak halálra unod magad ott a gipsz alatt, csak CSIPOGJ!
REPÜLÖK! Wink

Meglepetés(vendég)-visszavág.. - Page 2 38

Enter Message |


Meglepetés(vendég)-visszavág.. - Page 2 Giphy
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#34TémanyitásTárgy: Re: Meglepetés(vendég)-visszavág..   Meglepetés(vendég)-visszavág.. - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Meglepetés(vendég)-visszavág..

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: külváros / sivatag :: Lakások-