♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Zenedoboz... - Page 9 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Pént. Május 10, 2024 10:10 am

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Zenedoboz... - Page 9 Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Leon Williams
Zenedoboz... - Page 9 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Zenedoboz... - Page 9 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Zenedoboz... - Page 9 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Zenedoboz... - Page 9 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Zenedoboz... - Page 9 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Zenedoboz... - Page 9 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Alessandra Clark
Zenedoboz... - Page 9 Vote_lcapZenedoboz... - Page 9 Voting_barZenedoboz... - Page 9 Vote_rcap 
Leon Williams
Zenedoboz... - Page 9 Vote_lcapZenedoboz... - Page 9 Voting_barZenedoboz... - Page 9 Vote_rcap 
Gloria "Sapphire" Salinas
Zenedoboz... - Page 9 Vote_lcapZenedoboz... - Page 9 Voting_barZenedoboz... - Page 9 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Zenedoboz...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15 ... 22  Next
SzerzőÜzenet

Henrik Ibsen Troy

Henrik Ibsen Troy

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : zongorista
Location : Las Vegas
Posts : 114

#201TémanyitásTárgy: Re: Zenedoboz...   Zenedoboz... - Page 9 Icon_minitimeVas. Nov. 27, 2016 10:37 am

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#202TémanyitásTárgy: Re: Zenedoboz...   Zenedoboz... - Page 9 Icon_minitimeVas. Dec. 04, 2016 1:29 pm

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#203TémanyitásTárgy: Re: Zenedoboz...   Zenedoboz... - Page 9 Icon_minitimeHétf. Dec. 05, 2016 6:00 pm

Vissza az elejére Go down

Michael Cain "Grid"

Michael Cain

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : A Slaves of Hell menedzsere
Location : Jelenleg Vegas
Posts : 63

#204TémanyitásTárgy: Re: Zenedoboz...   Zenedoboz... - Page 9 Icon_minitimeKedd Dec. 06, 2016 7:44 am

Wink


_________________

[You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]

Money.. Money.. Money..

The money talks, the dogshit is dancing

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#205TémanyitásTárgy: Re: Zenedoboz...   Zenedoboz... - Page 9 Icon_minitimeKedd Dec. 13, 2016 10:55 am

Marry Xmas! rock
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#206TémanyitásTárgy: Re: Zenedoboz...   Zenedoboz... - Page 9 Icon_minitimeSzer. Dec. 28, 2016 8:26 pm

lol! XD
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#207TémanyitásTárgy: Re: Zenedoboz...   Zenedoboz... - Page 9 Icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2017 4:49 pm


Vissza az elejére Go down

Raina Maddox

Raina Maddox

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : bartender
Location : Las Vegas
Posts : 184

#208TémanyitásTárgy: Re: Zenedoboz...   Zenedoboz... - Page 9 Icon_minitimePént. Jan. 06, 2017 11:55 am

Vissza az elejére Go down

Amy Lynn Cooper

admin
Amy Lynn Cooper

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : Csokis süti kandírozott naranccsal.
Location : Wonderland
Posts : 277

#209TémanyitásTárgy: Re: Zenedoboz...   Zenedoboz... - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Jan. 07, 2017 12:56 am

Vissza az elejére Go down

Fenrir Vidarr

Fenrir Vidarr

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : szobrász (absztrakt)
Location : A vegasi sivatag
Posts : 33

#210TémanyitásTárgy: Re: Zenedoboz...   Zenedoboz... - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Jan. 07, 2017 5:37 am


Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#211TémanyitásTárgy: Re: Zenedoboz...   Zenedoboz... - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Jan. 07, 2017 1:30 pm


Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#212TémanyitásTárgy: Re: Zenedoboz...   Zenedoboz... - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Jan. 07, 2017 7:47 pm

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#213TémanyitásTárgy: Re: Zenedoboz...   Zenedoboz... - Page 9 Icon_minitimeVas. Jan. 08, 2017 12:15 pm

The Walking Dead OST  love



Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#214TémanyitásTárgy: Re: Zenedoboz...   Zenedoboz... - Page 9 Icon_minitimeVas. Jan. 08, 2017 9:52 pm

Egy régi-új kedvenc! Very Happy Az "előadójával" együtt! What a Face

Éjjjen BÖRD! Éjjen BÖRD! Laughing Laughing Laughing

Vissza az elejére Go down

Grace Reed

Grace Reed

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : autószerelő
Location : Las Vegas
Posts : 96

#215TémanyitásTárgy: Re: Zenedoboz...   Zenedoboz... - Page 9 Icon_minitimeVas. Jan. 08, 2017 11:54 pm

Szerintem aktuális a háttér miatt Very Happy És ők örök kedvencek love
*nemérdeklihogymégnincselfogadvaezakaraktere* Very Happy

Vissza az elejére Go down

Amy Lynn Cooper

admin
Amy Lynn Cooper

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : Csokis süti kandírozott naranccsal.
Location : Wonderland
Posts : 277

#216TémanyitásTárgy: Re: Zenedoboz...   Zenedoboz... - Page 9 Icon_minitimeHétf. Jan. 09, 2017 12:08 am

Úúúúúúúú! The Piano Guys! para
Ugyan ez nem tél, deeeeee nagyon love és akkor már maradok a témánál. Razz
Koncertre jössz btw? Wink (részemről még erősen agyalós mondjuk. túúúúl sok jó koncert lesz idén o.O )

Vissza az elejére Go down

Grace Reed

Grace Reed

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : autószerelő
Location : Las Vegas
Posts : 96

#217TémanyitásTárgy: Re: Zenedoboz...   Zenedoboz... - Page 9 Icon_minitimeHétf. Jan. 09, 2017 12:11 am

Amy Lynn Cooper írta:
Úúúúúúúú! The Piano Guys! para
Ugyan ez nem tél, deeeeee nagyon love és akkor már maradok a témánál. Razz
Koncertre jössz btw? Wink (részemről még erősen agyalós mondjuk. túúúúl sok jó koncert lesz idén o.O )

Lesz koncertjük? Shocked Shocked Shocked Brains-re akartam elcsábítani embereket, meg Kygo-ra. Meg... Parov Stelar-ra Very Happy Na de eredeti projekt.. Mikor lesz Piano Guys? Mert ha megyek, tuti bőgök Laughing Laughing Laughing
Vissza az elejére Go down

Amy Lynn Cooper

admin
Amy Lynn Cooper

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : Csokis süti kandírozott naranccsal.
Location : Wonderland
Posts : 277

#218TémanyitásTárgy: Re: Zenedoboz...   Zenedoboz... - Page 9 Icon_minitimeHétf. Jan. 09, 2017 12:28 am

Grace Reed írta:
Amy Lynn Cooper írta:
Úúúúúúúú! The Piano Guys! para
Ugyan ez nem tél, deeeeee nagyon love és akkor már maradok a témánál. Razz
Koncertre jössz btw? Wink (részemről még erősen agyalós mondjuk. túúúúl sok jó koncert lesz idén o.O )

Lesz koncertjük? Shocked Shocked Shocked Brains-re akartam elcsábítani embereket, meg Kygo-ra. Meg... Parov Stelar-ra Very Happy Na de eredeti projekt.. Mikor lesz Piano Guys? Mert ha megyek, tuti bőgök Laughing Laughing Laughing

Hehhe. Az sem rossz. Parovra már megvan a jegy, a másik kettőt annyira nem vágom. Bár VOLT-re jön Imagine Dragons... Nagy a kísértés, car az időpont. :/

A Piano Guys meg júni 7, Tüskecsarnok. [You must be registered and logged in to see this link.]

Ésnemoffolunk (nagyon Razz)
Vissza az elejére Go down

Grace Reed

Grace Reed

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : autószerelő
Location : Las Vegas
Posts : 96

#219TémanyitásTárgy: Re: Zenedoboz...   Zenedoboz... - Page 9 Icon_minitimeHétf. Jan. 09, 2017 12:35 am

Amy Lynn Cooper írta:
Hehhe. Az sem rossz. Parovra már megvan a jegy, a másik kettőt annyira nem vágom. Bár VOLT-re jön Imagine Dragons... Nagy a kísértés, car az időpont. :/

A Piano Guys meg júni 7, Tüskecsarnok. [You must be registered and logged in to see this link.]

Ésnemoffolunk (nagyon Razz)

A novemberi Parov-on voltam, úristen, milyet tomboltam Very Happy Élvezni fogod Very Happy Remélem tudod, hogy most épp csábítgatsz koncertekre Very Happy
Elektronikus zenék... mondjuk Very Happy

És lesz Manson a Parkban ld Nekem az a tiltott gyümölcs, amibe bele kell harapnom Very Happy Csak előtte jegy is kellene hozzá Very Happy



Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#220TémanyitásTárgy: Re: Zenedoboz...   Zenedoboz... - Page 9 Icon_minitimeHétf. Jan. 09, 2017 1:16 am

Akkor már a saját kedvenc is! Very Happy

Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#221TémanyitásTárgy: Re: Zenedoboz...   Zenedoboz... - Page 9 Icon_minitimeHétf. Jan. 09, 2017 1:21 am

Grace Reed írta:
Amy Lynn Cooper írta:
Hehhe. Az sem rossz. Parovra már megvan a jegy, a másik kettőt annyira nem vágom. Bár VOLT-re jön Imagine Dragons... Nagy a kísértés, car az időpont. :/

A Piano Guys meg júni 7, Tüskecsarnok. [You must be registered and logged in to see this link.]

Ésnemoffolunk (nagyon Razz)

A novemberi Parov-on voltam, úristen, milyet tomboltam Very Happy Élvezni fogod Very Happy Remélem tudod, hogy most épp csábítgatsz koncertekre Very Happy
Elektronikus zenék... mondjuk Very Happy

És lesz Manson a Parkban ld Nekem az a tiltott gyümölcs, amibe bele kell harapnom Very Happy Csak előtte jegy is kellene hozzá Very Happy




Hoppá, félrenyúltam! Very Happy

Na de akkor.. jaja, Manson is eléggé hívós, és még az ár se rossz! _Very Happy
*haaa jólemlékszik.. -.-*
Vissza az elejére Go down

Amy Lynn Cooper

admin
Amy Lynn Cooper

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : Csokis süti kandírozott naranccsal.
Location : Wonderland
Posts : 277

#222TémanyitásTárgy: Re: Zenedoboz...   Zenedoboz... - Page 9 Icon_minitimeKedd Jan. 10, 2017 12:00 am

Grace Reed írta:
A novemberi Parov-on voltam, úristen, milyet tomboltam Very Happy Élvezni fogod Very Happy Remélem tudod, hogy most épp csábítgatsz koncertekre Very Happy
Elektronikus zenék... mondjuk Very Happy

És lesz Manson a Parkban ld Nekem az a tiltott gyümölcs, amibe bele kell harapnom Very Happy Csak előtte jegy is kellene hozzá Very Happy

A novemberiről csúnyán lemaradtam, de te akkor nagyon szemfüles voltál, hogy tudtál jegyet szerezni. Smile)) Persze nekem is utólag szólt haver, hogy neki btw még lett volna... cry
És nanNá, hogy tudom! És még csak nem is szégyellem magam. Razz A koncertek jóóóóóóók! rbw

Manson bácsihoz jó szórakozást. Nekem ő nem a stílusom vagy... mifeném. Very Happy De egészen biztos, hogy élmény lesz. Wink
Vissza az elejére Go down

Grace Reed

Grace Reed

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : autószerelő
Location : Las Vegas
Posts : 96

#223TémanyitásTárgy: Re: Zenedoboz...   Zenedoboz... - Page 9 Icon_minitimeKedd Jan. 10, 2017 1:14 am

Amy Lynn Cooper írta:
A novemberiről csúnyán lemaradtam, de te akkor nagyon szemfüles voltál, hogy tudtál jegyet szerezni. Smile)) Persze nekem is utólag szólt haver, hogy neki btw még lett volna... cry
És nanNá, hogy tudom! És még csak nem is szégyellem magam. Razz A koncertek jóóóóóóók! rbw

Manson bácsihoz jó szórakozást. Nekem ő nem a stílusom vagy... mifeném. Very Happy De egészen biztos, hogy élmény lesz. Wink

Úgy elkapkodták, mint az amerikai fánk-gyerekek Halloween idején a cukrot Surprised Egy óra alatt minden jegy elkelt Shocked

Na jó, ezt még megrágom, mert most izgatnak ezek a koncertek is Very Happy Plusz ott lesz megint Fezen Very Happy Rolling Eyes

A régi Manson-t szeretem Very Happy Lehet, hogy az újabb zenéitől kifutnék a világból is, nem tudom Laughing


PS: Stay focused Very Happy
Avagy februárban Trainspotting 2 is rbw

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#224TémanyitásTárgy: Re: Zenedoboz...   Zenedoboz... - Page 9 Icon_minitimeKedd Jan. 10, 2017 4:14 pm

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#225TémanyitásTárgy: Re: Zenedoboz...   Zenedoboz... - Page 9 Icon_minitimeSzer. Jan. 11, 2017 5:05 pm

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#226TémanyitásTárgy: Re: Zenedoboz...   Zenedoboz... - Page 9 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Zenedoboz...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
9 / 22 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15 ... 22  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ OOC ∷ :: csevegő-