♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Apró lázongás, pár boldog pillanatért - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Ma 12:30 pm-kor

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Apró lázongás, pár boldog pillanatért - Page 3 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

» Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő
Apró lázongás, pár boldog pillanatért - Page 3 Icon_minitimeby Arnold Dovahkin Hétf. Márc. 18, 2024 8:14 am

» Gloria & Robbie - Fucking millenials...?
Apró lázongás, pár boldog pillanatért - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Vas. Márc. 17, 2024 6:39 am

» Welcome to the Sundown Club
Apró lázongás, pár boldog pillanatért - Page 3 Icon_minitimeby Alexander Holmes Szomb. Feb. 17, 2024 10:32 am

» Vinnie's Night
Apró lázongás, pár boldog pillanatért - Page 3 Icon_minitimeby Vincent Morris Belvedere Kedd Feb. 13, 2024 1:02 pm

» Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?
Apró lázongás, pár boldog pillanatért - Page 3 Icon_minitimeby Derek Moretti Kedd Feb. 13, 2024 12:12 pm

» P.S.: Some things are worth the trouble
Apró lázongás, pár boldog pillanatért - Page 3 Icon_minitimeby Benjamin Alexander Sawyer Hétf. Feb. 12, 2024 7:36 pm

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
Apró lázongás, pár boldog pillanatért - Page 3 Vote_lcapApró lázongás, pár boldog pillanatért - Page 3 Voting_barApró lázongás, pár boldog pillanatért - Page 3 Vote_rcap 
Derek Moretti
Apró lázongás, pár boldog pillanatért - Page 3 Vote_lcapApró lázongás, pár boldog pillanatért - Page 3 Voting_barApró lázongás, pár boldog pillanatért - Page 3 Vote_rcap 
Robert Holmes
Apró lázongás, pár boldog pillanatért - Page 3 Vote_lcapApró lázongás, pár boldog pillanatért - Page 3 Voting_barApró lázongás, pár boldog pillanatért - Page 3 Vote_rcap 
Admin
Apró lázongás, pár boldog pillanatért - Page 3 Vote_lcapApró lázongás, pár boldog pillanatért - Page 3 Voting_barApró lázongás, pár boldog pillanatért - Page 3 Vote_rcap 
Arnold Dovahkin
Apró lázongás, pár boldog pillanatért - Page 3 Vote_lcapApró lázongás, pár boldog pillanatért - Page 3 Voting_barApró lázongás, pár boldog pillanatért - Page 3 Vote_rcap 
Kylie Alexis Hanson
Apró lázongás, pár boldog pillanatért - Page 3 Vote_lcapApró lázongás, pár boldog pillanatért - Page 3 Voting_barApró lázongás, pár boldog pillanatért - Page 3 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Apró lázongás, pár boldog pillanatért

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#51TémanyitásTárgy: Re: Apró lázongás, pár boldog pillanatért   Apró lázongás, pár boldog pillanatért - Page 3 Icon_minitimeHétf. Márc. 28, 2022 3:16 pm




O. K. É. A szó mind a három betűjét apró ritmusként, csak egyszer, dobolom le a combomon, ahol igyekszem a kezeimet tartani. Annyira, de annyira próbálok nem a fura srác lenni a szemében! Bárhonnan is jön vagy jött a nagy megfelelési kényszer, most már itt van és én... igyekszek.
Tényleges választ persze nem adok a felvetésére, de kis késéssel talpra állok és mellé lépek. Még ha viszonylag tisztes távolságot is tartok, attól egyértelmű, hogy menetünk, nem?
- Csak adj pár percet - kérem végül, de a halvány mosoly ott van az arcomon. Tényleg hiszek benne, hogy ennyi kell. Egy perc, amíg semmi más nincs, csupán csendesen lépkedünk egymás mellett. Ha azon múlik, indulok meg én elsőnek, végig a lábam elé nézve. Az agyam folyamatosan viaskodik önmagával. Újra meg újra elmondom magamnak, hogy ő nem Steven. Hiába fogalmazott úgy, nem parancs volt. Nem lettem volna köteles felelni, ha nem akarok. Ha pedig csendben maradtam volna, annak sem lenne következménye.
Azért feleltem, mert én akartam. Ki akartam mondani. Tudatni vele, hogy az a is mondat is elég volt ahhoz, hogy... szóval ahhoz.
Mire a végletekig ismételgetett gondolatmenet számomra is hihetően hangzik - hosszú percek múlva -, azon kapom magam, hogy valami tér-idő-dimenzió-csodának köszönhetően, egy-egy lépés erejéig közelebb vagyok hozzá. Majd vissza. És újra közelebb. Mondjuk, hogy láthatatlan köveket kerülgetek.
- Miért álltál... állsz velem szóba? - teszem fel végül a hirtelen feltörő kérdést. Persze nem számonkérés ez és főleg nem panasz. Inkább csak ezzel jelzem, hogy most már rendben vagyok. Beszélhetünk.
- Azon kívül, hogy most már jó érzés. Nem tettem semmit. Nem vagyok érdekes, inkább csak fura. Az emberek nem is igazán szoktak észrevenni - teszem azért ezt még hozzá, ahogy kényszerítem magam, hogy távolabb kerüljek tőle. Nem két mágnes vagyunk, nem is tudom, mi húz - számomra - veszélyesen közel hozzá.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#52TémanyitásTárgy: Re: Apró lázongás, pár boldog pillanatért   Apró lázongás, pár boldog pillanatért - Page 3 Icon_minitimeHétf. Márc. 28, 2022 4:40 pm

Egy szót se szól... nagy a csönd, én meg nem sürgetem. Kivárok. Minden pillanatot, és ahogy mégis mozdul, aztán a közelbe lép, kénytelen leszek és ezt igennek veszem.
Mégis csak egy keskeny mosoly szalad ki a képemen.

- Amit csak akarsz.. - a mosolyom töretlen, és az ösztön, némileg a kezeim széttárásával is játszik vele, mégse mozdulok még. Tovább.
Amikor ő viszont megteszi, ez meg egyértelmű jel, hogy letelt az a bizonyos pár perc, így ő már kilép az ajtón, amikor én cseppnyi hezitálás után a farmerzsebeimbe dugva a kezeimet, követem.

A szürkület már egészen elhatalmasodott, már-már sötét, de a birtokot bevilágító hivalkodó fények, teljesen megvilágítják az egészet. Kellemes itt... békés... Még nem is láttam derengő fényben, és ahogy lépkedek, lassan, igazából nem is látom, csak észlelem, ahogy ő is valahol mellettem lépdel.
Kérdeznék, de talán félek. Attól tartok megint rosszul sül majd el, valami, ezért már itt a nyelvemen a következő átgondolt részlet, amikor viszont ő megelőz.
Így azonnal becsukom a számat.

Megálllok, de talán nem is vagyok tudatában az egésznek. Csak automatikus reakció. Ha ő is, szembefordulok vele, de még mindig gondolkozom. Fejben.
Aztán...

Végtelen sóhaj fut végig a légútjaimon, aztán lehet hirtelen kezdek megint lépkedésbe. Előre, ha jön utánam, ha nem, megint megállok. Csakis előrefele beszélek.

- Lehet.. épp a furaságod az érdekes... - még mindig előrefelé beszélek, és közben lépkedek, lefelé nézek, az orrom elé, hisz nem akarok orra esni.  
Mégis gondolkozom.

- Tudod amikor ott a fánál... - állok aztán mégis újra meg. Nem tudom képes e követni a lépteimet. Hogy ő is megáll e. - ...meghajoltál... Már rég láttam ekkora tiszteletet. - már mosolygok. Önkéntelenül. Aztán mégis megindulok. Tovább, előre.

- Onnan már minden magától jött... Minden mozdulat.. Minden pillanat... A könyved... - mosolyodom el - Érdekelsz. - állok meg, és ha tudom, ezt már a szemeibe intézem.

- Nem tudom miért, de ezt majd kiderítjük. - mosolyodom ismét el, és ha hagyja, kitartom a tekintetét. Ha viszont nem, én is újra a földet nézem, a szomjazó füvet.. a lerakott köveket, az egész hangtalan, és békés voltát. Csendes a természet... Mégis annyira tökéletes. És még ha nem is tudja a fű, miért kell léteznie, nem tipródik ezen, egyszerűen tudja, hogy így kell lennie. Mert élnie kell...
Ezt diktálja minden..  
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#53TémanyitásTárgy: Re: Apró lázongás, pár boldog pillanatért   Apró lázongás, pár boldog pillanatért - Page 3 Icon_minitimeHétf. Márc. 28, 2022 5:37 pm




Ha bárki kérdezné, ha parancs lenne, hogy válaszoljak, akkor sem tudnám megmondani, miért maradok szinte folyamatosan hátul. Mindig csak egy fél lépéssel lemaradva, amikor megáll, majd újra elindul és megint... és megint. Egyáltalán nem feszélyez a dolog, türelmes vagyok, majd mindig azonnal indulok, ahogy ő is. De közben valamiért görcsösen figyelek rá, hogy most már félig mögötte legyek. Talán, mert így, hogy a hátát látom csak, büntetlenül nézhetem.
No meg az sem hátrány, hogy nincs késztetés, hogy azt a nagy, boldog mosolyt elrejtsem, amikor azt mondja, érdeklem. Később azért már próbálok uralkodni magamon és rendezni az arcom, de legalább közben bele tudok nézni a szemeibe. Már egyre többször győzedelmeskedek az ösztönökkel szemben, hogy lesüssem a tekintetem.
- Kiderítjük - ismétlen utána, röviden. - Mert veled jobb, mint egyedül. Mert sokat lógok majd a nyakadon. Felolvasok. És beszélgetünk. És... minden - az utolsó szóra azért valami különös, kicsit elhúzott, féloldalas mosoly felkúszik, de annyi baj legyen.
- Az a fa pedig... egy öreg hölgy... Tisztelni kell... - utalok vissza félig motyogva, talán csak magamnak, de ez most tényleg nem magyarázat. Beszélek, mert jól esik. És azért is, mert kezdem elhinni, hogy nála, vele, tényleg lehet.
Hogy ezek után, mi üt belém? Na azt senki meg nem mondaná, még én magam sem. De valószínűleg addig jó, amíg meg sem próbálok belegondolni.
- GyerevelemOliverkérlek - kezdek hadarni hirtelen a semmiből és biztos vagyok benne, hogy el lehet kapni a fél mozdulatot, amikor szinte a kezéért nyúlnék, hogy magammal húzzam. De természetesen beütnek a tanult ösztönök... és nem, valójában amúgy sincs hozzá bátorságom és csak bepánikolnék, ha a kezeink összeérnének. Én is tisztában vagyok vele.
Úgyhogy inkább gyorsan a nadrágom övtartójába csúsztatom egy-egy ujjam és úgy indulok meg nagy, sietős léptekkel egészen közel a házhoz, de még így is félig rejtve állok meg egy közepes fának köszönhetően.
- Ott. Az a szobám - mutatok fel a kis erkélyes helyre. - Ha valamikor nem is tudok lejönni, mert... akármi... majd intek - piszok merész lépés részemről. Bárki, bármikor megláthatja, főleg, ha ő is visszaint vagy mosolyog, de akarom, hogy tudja, ha nem jövök, mert épp nem lehet, akkor sem felejtem el, megígértem neki azt a történetet.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#54TémanyitásTárgy: Re: Apró lázongás, pár boldog pillanatért   Apró lázongás, pár boldog pillanatért - Page 3 Icon_minitimeKedd Márc. 29, 2022 4:28 pm

Halmozott nevetés fut át a gerincemen, de nem is tudom honnan táplálkozik. Mégis csak gyengén engedem el, ahogy kapkodva sorra vesz, mégis felszabadultan, teljességgel.
Főleg hogy újra kiütközik a jókedve, mert úgy érzem... végre valami jót cselekedtem.
Valami igazán.. jót...

De időm sincs reagálni, érdemben, mert hadar tovább, és bár a tisztelettel tökéletesen egyetértek, mégis újra beütközik valami más, valami teljesen más hangnem, a felszabadultság, de mielőtt kiszakadna teljességében, azonnal lép is vissza.
Vissza a saját terébe, és bár nem ütközök meg, de... feltűnik.

Kihúzom a zsebeimből a kezeimet.
Alig maradok le, csak pár rövid pillanat amíg töprengek az egészen, de aztán megindulok utána.
Nem sietek, alig tudom vele tartani a lépteket, inkább csak nagyobbakat lépek, de aztán mégiscsak beérem.
Egy nagy, és mégis részben az úthoz lógó fa mögött.
Valahogy ösztönösen - habár nem tudom mitől félünk - mögötte állok, húzódok meg.
Onnan lesek csak a mutatott irányba.
Tényleg ott egy ablak, egy erkéllyel, és bár soha nem érdekelt mit rejthet a nagy ház, mindig is csak a kert volt az én területem, mégis csak egy kissé lejjebb hajolok hogy lássam.
A belógó, sugárzóan zöld lombok alatt.

- Oké... - a hangom határozatlan, de azért értem. Azthiszem. - Én meg majd visszaintek. - egyenesedem fel, és ha visszanéz, rám, csakis egyetlen lépést, de hátrébb lépek.
Talán mert... valahogy így érzem jónak.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#55TémanyitásTárgy: Re: Apró lázongás, pár boldog pillanatért   Apró lázongás, pár boldog pillanatért - Page 3 Icon_minitimeKedd Márc. 29, 2022 4:56 pm




Talán egy kis részemnek feltűnik, hogy minden alkalommal összezavarom, amikor pillanatok alatt egészen másképp kezdek el viselkedni. Annyival, de annyival egyszerűbb lenne, ha elmondhatnám... ha képes lennék elmondani, mi játszódik le bennem ilyenkor. De ahhoz túl sokat kellene elárulni, lényegében mindent, amit nem mondhatok el. Se neki, se másnak. Soha, de soha, de soha...
Így marad, hogy nemes egyszerűséggel, ész nélkül engedem száguldani az aktuális boldogságlöketet és vezetem a fa takarásába.
Most még azt is képes vagyok kiélvezni, hogy mögöttem van és... nem tudom eldönteni, hogy az ő légzését érzem a tarkómon, vagy valamiféle kósza szellőt. Bármelyik is, elmosolyodok és csak utána nézek rá. Majd nézem végig, ahogy egy lépést hátrál. Önkénytelenül is, válaszul az ő reakciójára a hátam a fának simul, amennyire lehetséges. A kezeim a kissé durva törzsön. Hamarosan már óvatosan simogatom a fát, hogy lefoglaljam az ujjaim.
De a tekintetem Oliveren. Csakis rajta.
- Ne - hiába az erős ki szó, csendesen jön, sőt, meglepően összeszedetten. - Steven... tanít dolgokra... és az alkalmazottakkal barátkozás nincs benne.
Már megint azt csinálom. Teljes őszinteséggel beszélek, egy árva szavam sem hazugság, így nincs is semmi, amivel lebukhatnék.
- Csak mosolyogj fel vagy valami. Mintha az égnek szánnád - vonok vállat, most már elkapva róla a tekintetem. Vagyis nem. Nem róla, csak a szemeiről. Szépen lefelé vezetem és megállok a mellkasánál. Így rá nézek, de mégsem...



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#56TémanyitásTárgy: Re: Apró lázongás, pár boldog pillanatért   Apró lázongás, pár boldog pillanatért - Page 3 Icon_minitimeKedd Márc. 29, 2022 5:25 pm

Hátrál, de nem látom már benne azt a korábbi... félelmet, mint alig fél órával ezelőtt.
Ez valahol megnyugtató, máshol meg...

Amikor a hangja úgy csapódik bele a térbe, mint valami atomvillanás, pedig szinte hangja sincsen, szűkölő érzés kezd bennem körvonalazódni. Valami baljós, mégis lehet hamis. Amiről... többet kell tudnom... Tudnom kell, egyszerűen izzadni kezd a tenyerem, annyira nem bírok vele.
Nyelek.
Aztán...  mégiscsak hátrálok.. néhány újabbat, aztán magam mögé nézve, ahol csak sima fű fogad aztán leülök a kikövezett útszélen.
Részben azért a fű közé.
Otthonos..

- Benjamin... - kezdek bele, aztán mégis valami észbe kap. - Így szólíthatlak?? Benjamin?? - de ha jelt ad, vagy egyszerűen kijavít, tovább folytatom.

- Mi az amitől rettegsz..? - a kérdés őszinte, habár a hangom óvatos. Amikor kiléptünk a kerti házból, vagy ezernyi dolog járt a fejemben, ezernyi kérdés, ő mégis megelőzött benne. De ez.. nem volt közöttük.
Most viszont...
Szinte sikít belőle a lélegzet, és most már biztos... hogy nem én vagyok az akitől tart. Talán nem is egy apakép... Talán...

Mégis nyelnem kell. Újra. Mert talán attól tartok, igazam lesz.
SOHA.. nem akarom hogy igazam legyen!

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#57TémanyitásTárgy: Re: Apró lázongás, pár boldog pillanatért   Apró lázongás, pár boldog pillanatért - Page 3 Icon_minitimeKedd Márc. 29, 2022 6:49 pm




Ahogy akarsz. Úgy szólítasz, ahogy csak akarsz... A válasz viszont mindössze a fejemben hangzik el, a valóság nem több egy kurta bólintással cifrázott vállvonással. Nem tetszik, amerre alakulnak a dolgok. Nem tetszik, ahogy még tovább hátrál. Nem tetszik, ahogy leül és felveszi azt a komoly arcot. Nem, nem, nem, nem!
Mi rosszat mondtam? Miért nem maradtam inkább csendben? Miért beszélgetek vele? Miért... miért nem tudok beleolvadni a fa törzsébe? Megszűnni egy kicsit... vagy akár tovább is, mint egy kicsit és egyszerűen... eggyé válni a fával?
- A pókoktól. A túl hangos helyektől. A kérdéseidtől - egy szó egy akadozó lélegzetvétel. Iszonyatosan küzdök. Önmagammal. Az egész testem fájdalmasan be van feszülve, ahogy továbbra is a fának simulok. De még mindig nem akar megnyílni mögöttem, hogy eltűnhessek benne. Nem akar elrejteni a kérdés elől, amire nem felelhetek.
Itt már csinálhat ő bármit, nincs visszaút. Elrontottam mindent azzal, amit tettem és mondtam. Bármi is volt az pontosan.
Ne tedd ezt velem...! - mégis könyörgök. Némán. Magamban. Neki, mindennek és valójában senkinek. Bármilyen nagyon szerettem ismételgetni a nevét, most még a gondolataimba sem tudom újra kimondani.
- Mennem kell - közlöm végül, még csak felé sem nézve. Nem tudom, mit csinál, mit mond, mit akar. Nem tudok vele törődni. Nem érdekel!
Ellököm magam az érdes törzstől és rohanok. Úgy hajtom félre a fa útban lévő, gyengéd leveleit, hogy az sem érdekel, ha beleakad a kezem és leszakítok párat. Ennyit a nagy tiszteletemről.
De most menekülök. És nincs erőm még ezt a tényt sem elrejteni.
Csak be akarok jutni. Be a jól ismert falak közé. Most nem börtön, nincsenek rácsok. Ezúttal védőfal van, ami odakint tart mindent, amivel képtelen vagyok megbirkózni. A jól ismert falak. Az otthonom. A biztonság.
Csak. Jussak. Be!
Ott ráérek majd hagyni, hogy minden maga alá gyűrjön. Ott ráérek... összeomlani.

*



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#58TémanyitásTárgy: Re: Apró lázongás, pár boldog pillanatért   Apró lázongás, pár boldog pillanatért - Page 3 Icon_minitimeKedd Márc. 29, 2022 9:32 pm

Más esetben... lehet hogy elnevetném. Egy teljesen más légkörben. Más körülmények között, más kérdésekkel a fejemben, és teljesen más gyanított válaszok között.
Most viszont...
... ahogy jól tudom terel, vagy csak kényszerből felel, egyszerűen nyelnem kell. Gombóc gyűlik a torkomban, a felerősödött félelem gombóca.
És nem én vagyok az aki fél.
Ez nyilvánvaló, kitűnik minden percében a néma estének, és még ha csak részletekben is látom a sötétben, a többit kipótolja a sejtés. Szinte annak is azonnal tanúja vagyok, ahogy robban.
És onnan már nem tehetek semmit.

- Menj csak.. - biccentek, de az is lehet már csak a hűlt helyének beszélek.
Eliszkolt. És semmi, semmi, semmi nem lehet ennél beszédesebb.

Sokáig ülhetek még ott, emésztve a történteket. A hallottakat.
Elméletekkel sújtva, semmi információval, és talán... már bőven este is lehet amikor erőt veszek magamon, és feltolom magam újra.
Aztán elindulok vissza a kertiház felé.
De még útközben is az a valami jár a fejemben.
Egy kérdés.
Olyan, ami ott lebeg mindvégig, és ami túlságosan hasonlít régi, meghallgatott történetekhez.
És csak nagyon szeretném hogy ne legyen igazam...
Mindennél jobban szeretném...

Így amikor már kifelé hajtok a kocsival, lebiccentek az őrségnek a "hosszú nap volt?" kérdésre, és csak automatikusan tekerem a kormányt, ahogy az utat és a forgalmat figyelem, de a fejem teljesen máshol jár.
Kockáról... kockára rakja össze az elmúlt eseményeket.
És hibát keres.  

Valamit, amin elindulhatok.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#59TémanyitásTárgy: Re: Apró lázongás, pár boldog pillanatért   Apró lázongás, pár boldog pillanatért - Page 3 Icon_minitimeSzer. Márc. 30, 2022 8:29 am




Úgy érzem, nem kapok levegőt. Fulladok. Még idebent is. Pedig egy apró, bugyuta részem reménykedett benne, hogy amint berobbanok a házba és csukódik mögöttem az ajtó, elmúlik majd a fojtogató érzés. De nem. Semmi nem változik. Semmi nem lesz jobb.
Az egészet magamnak köszönhetem.
Kezem az alig érezhetően érdes falat simítja, valamiféle támaszt keresve, ahogy kettesével szedve a lépcsőfokokat futok felfelé. Az utolsó fokban elbotlok és... ott maradok. Csak egy egészen kicsit. Két tenyerem a padlón, homlokom azon az átkozott lépcsőfokon, ahogy ott térdelek és próbálok oxigént préselni a tüdömbe.
De tudom, hogy fel kell kelnem innen. Eddig mindig megtettem, bármi is történt velem. Mindössze annyi, hogy most nehezebben megy. Túl régen éreztem magam utoljára ennyire... rémültnek. Töröttnek. Régen... szégyelltem azt, ami vagyok.
...és ehhez csak annyi kellett, hogy nekem szegezze azt az egyetlen kérdést...
A fejemben hallom a hangját. Az óvatosságot, amivel kimondta a szavakat. A rémület újult erővel tér vissza, válaszul pedig érzem, ahogy felfordul a gyomrom. Nos, legalább ez megadja azt az utolsó kis lökést, amire szükségem volt, hogy ne vesztegeljek tovább a lépcsőn és talpra álljak. Éppen csak elérem a szobámból nyíló fürdőszobát és már a földön vagyok, ölelve a WC csészét kiadom magamból azt a pár falat vacsorát. A nagyja keserű epe, semmi több.
De utána egy kicsit jobban érzem magam.
Percek múlva arra is képes vagyok, hogy kiöblítsem a szám. Beálljak a zuhany alá. Elvánszorogjak az ágyig. Igaz, párszor a saját nyöszörgésemre ébredek az éjszaka, de ezt leszámítva az egész valami álomtalan álom... kellemes... a semmi.
Biztos nem nyelt el az a fa?


_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#60TémanyitásTárgy: Re: Apró lázongás, pár boldog pillanatért   Apró lázongás, pár boldog pillanatért - Page 3 Icon_minitimeSzer. Márc. 30, 2022 1:31 pm


Folyt. ITT...
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#61TémanyitásTárgy: Re: Apró lázongás, pár boldog pillanatért   Apró lázongás, pár boldog pillanatért - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Apró lázongás, pár boldog pillanatért

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: külváros / sivatag :: Lakások-