♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Leon Williams
Steven Russel Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Steven Russel Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Steven Russel Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Steven Russel Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Steven Russel Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:05 am

» Adminhírek
Steven Russel Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Steven Russel Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

» Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő
Steven Russel Icon_minitimeby Arnold Dovahkin Hétf. Márc. 18, 2024 8:14 am

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
Steven Russel Vote_lcapSteven Russel Voting_barSteven Russel Vote_rcap 
Alessandra Clark
Steven Russel Vote_lcapSteven Russel Voting_barSteven Russel Vote_rcap 
Leon Williams
Steven Russel Vote_lcapSteven Russel Voting_barSteven Russel Vote_rcap 
Derek Moretti
Steven Russel Vote_lcapSteven Russel Voting_barSteven Russel Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Steven Russel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Steven Russel

Steven Russel

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Ügyvéd
Posts : 22

#1TémanyitásTárgy: Steven Russel   Steven Russel Icon_minitimeSzer. Május 11, 2022 12:05 pm

Steven Russel
Bakersfield, Kalifornia
1976. 10. 02.
45
Ügyvéd
NJK
(VIP canon)
Billy Zane

Amit jó ha tudsz ...


"Senki ne higgye, hogy vannak határai az emberek manipulálásának! Mindent meg lehet velük csinálni! Mindent!"
Mártonffy András
Én, ​Sándor Erik

• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •

Nyisd fel a rozzant laptopod és bármilyen keresőt is használsz, gépeld be a világ egyik legnagyobb kérdését. Meg tudod tenni, igaz? A kedvemért. Ne aggódj, nem fog sokáig tartani, megígérem.
Hazudtam én neked valaha?

Gépeld csak be szépen a szavakat:
Mi az élet értelme?
Nagyjából 4.500.000.000 találat.
Ezt fogja kidobni a google, a másodperc törtrésze alatt. Előtted van a világ legnagyobb adatbázisa, az emberiség globális tudástára, neked mindössze át kell rágnod magad rajta.
Egy kattintás választ el nagy filozófusok eszméitől. Költők és írók híres és hírhedt műveitől. Elemzők oldalakon át tartó eszmefuttatásától.
Ha elég kitartó vagy, innen még eljuthatsz a kiscicás képpel illusztrált idézetekig is, ahol különböző világok különböző istenei próbálnak meggyőzni a saját maguk igazáról. Ha még mélyebbre mész, valami tizenkét éves kis csitri is megpróbálja bebeszélni neked a saját válaszát, miszerint annyi az élet értelme, hogy élvezd!
Mindenki meg akar győzni a saját maga igazáról.

Most nyiss egy másik lapot és írj be még egy kérdést. Nem kell félni, ez már egyszerűbb lesz. Gépeld csak be:
Hogyan legyek boldog?
Nagyjából 4.690.000.000 találat.
Nézd csak! Többen foglalkoznak a saját, pillanatnyi boldogságukkal, mint azzal, miért élnek vagy legalább léteznek ezen a sárgolyón. Vond le nyugodtan magadnak a következtetést. Aztán fusd át a találatokat. Nem sürgetlek.
• Mosolyogj!
• Legyél hálás!
• Aludj egy nagyot!
• Mozogj eleget!
• Meditálj!
• Szerezz egy átkozott kisállatot!
Hát persze. Hagyd, hogy megmondják, mit csinálj, így lekerül a teher a válladról, neked pedig annyi dolgod marad, hogy várd a csodát. A boldogságot!

Persze megkérdezheted az utca emberét is, ha nem bízol az internet népében.
• Pénz.
• Szex.
• Alkohol.
• Drogok.
Ettől forog a világ és ezáltal egész hihetővé válik ez a lista. Nem képmutató, nem okoskodó.

Én pedig?
Nos, én a hatalomra esküszöm. A hatalomra, amit hosszú évek kitartó és kemény munkája hoz el, miközben feltornázod magad a legjobbak közé és onnantól már elég a megfelelő embereket ismerned, hogy kiéld magad. A megfelelő szavakat használnod a tanú szemeibe nézve, az esküdteket vizsgálva vagy akár a bíró előtt, amiket kisujjból rázol ki és a te kezedben lesz bárki élete vagy halála. Mindezt úgy, hogy még csak a mandzsettagombot sem kell kieresztened és a hófehér inged sem mocskolódik be.

Aztán ott a másik oldal. A hatalomnak az a formája, amit nem gyakorolhatsz nyilvánosan. Az, ami a zárt ajtók mögött történik és amihez már néha be kell mocskolnod a kezeidet. Semmi lemoshatatlan, ne aggódj. A pénz mindent megtisztít, ha szükséges és eleget fektetsz bele. De talán csak fizess előre. Hogy ne akadjanak foltok.
Hidd el nekem, minden perc és minden cent megéri.
Ez, ahol ketten vagytok, a maga módján sokkal, de sokkal kielégítőbb. Hiába előbbi az, ami a nyílt színen játszódik, mégsem ér fel semmi ahhoz, amikor valaki előtted térdel, mert már állni képtelen, és remeg a félelemtől. Te pedig tudod, hogy ez az a pillanat, amikor lenézve rá, dönthetsz róla. A sorsáról. Az életéről. Az egész cseszett világáról!
Hagyhatod összeroppanni itt és most. Kihajíthatod a következő kuka mellé, mint az egy hetes gyümölcsöt. De dönthetsz másként. Választhatod azt, hogy gyengéden az álla alá nyúlsz, magadra emeled a tekintetét és azt mondod: Én mindezt nem akartam, tudod, ugye? Te kényszerítettél rá és most nézd meg magad! ... Semmi baj. Nem haragszom. Tudom, hogy sajnálod. Tudom, hogy nem fordul elő többet.
De elő fog, amint gyógyulni kezd. Amint a törésekből újra csupán repedések lesznek és te akkor is ott leszel. Mert ott akarsz lenni. Azért, hogy oda tudj ütni, ahol a legjobban fáj neki.

A fájdalmas nyüszítés, amikor meghallja a lépteid!
A könnyes szemek, miközben a tekintetével próbál elbújni előled!
A könyörgés, amikor rájön, semmit nem tehet!

Hatalom. Nyilvánosan, sütkérezve a dicsőségben...
És hatalom. A négy fal között, egyetlen ember fölött...
Én mindkettőért bolondulok.


• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •

◆ Kinek, hol és miért van rá szüksége?
Richard Perkins mellé készült el, egy valószínűleg nem túl kellemes megbeszélés erejéig.
Utána még lehet, hogy házhoz megy egy verésért valahova, valakihez, de ez már a jövő zenéje és pusztán kellemes elégtételként fog szolgálni.

◆ Esetleg később lehet-e belőle JK?
Canon szóval...
Csak abban nem vagyok biztos, hogy én leszek mögötte, ha valaki teljes értékű karakterként vinné.

Vissza az elejére Go down

Amy Lynn Cooper

admin
Amy Lynn Cooper

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : Csokis süti kandírozott naranccsal.
Location : Wonderland
Posts : 277

#2TémanyitásTárgy: Re: Steven Russel   Steven Russel Icon_minitimeSzer. Május 11, 2022 5:44 pm

Elfogadva!

A karakter az adott leírással NJK-ként megalkotható.


// Ugyan eltartott egy darabig mire kattant, hogy nem magyarul kellene guglizniom, hanem angolul, hogy megkapjam a számokat, de már az, hogy valóban rákerestem bizonyítja, hogy magával ragad a stílusod.
Kár, hogy csak NJK (egyelőre?  *.* )
Vissza az elejére Go down
 

Steven Russel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» STEVEN RUSSEL
» Perkins & Russel - …not all monsters hunt in the dark
» STEVEN JACOB HERBS
» STEVEN SCOTT BEAUFORD

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Karakter ügyek ∷ :: karakteralkotás :: NJK-részleg-