♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Nyda & Robbie - Most people are all right Icon_minitimeby Derek Moretti Csüt. Ápr. 25, 2024 8:15 am

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Nyda & Robbie - Most people are all right Icon_minitimeby Leon Williams Kedd Ápr. 23, 2024 9:39 pm

» Leon Williams
Nyda & Robbie - Most people are all right Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Nyda & Robbie - Most people are all right Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Nyda & Robbie - Most people are all right Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Nyda & Robbie - Most people are all right Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Nyda & Robbie - Most people are all right Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Nyda & Robbie - Most people are all right Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
Nyda & Robbie - Most people are all right Vote_lcapNyda & Robbie - Most people are all right Voting_barNyda & Robbie - Most people are all right Vote_rcap 
Derek Moretti
Nyda & Robbie - Most people are all right Vote_lcapNyda & Robbie - Most people are all right Voting_barNyda & Robbie - Most people are all right Vote_rcap 
Leon Williams
Nyda & Robbie - Most people are all right Vote_lcapNyda & Robbie - Most people are all right Voting_barNyda & Robbie - Most people are all right Vote_rcap 
Alessandra Clark
Nyda & Robbie - Most people are all right Vote_lcapNyda & Robbie - Most people are all right Voting_barNyda & Robbie - Most people are all right Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Nyda & Robbie - Most people are all right

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Robert Holmes

Robert Holmes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Egyetemista
Posts : 72

#1TémanyitásTárgy: Nyda & Robbie - Most people are all right   Nyda & Robbie - Most people are all right Icon_minitimeCsüt. Júl. 27, 2023 12:26 pm



- Mi jár az fejedben?
Nagyon sóhajtok, amikor a kérdésével kirángat a gondolataim közül. Nem azért, mert frusztrált lennék, sokkal inkább azért, mert pontosam tudom, most sem fogok hazudni és megvan rá az esély, hogy nem fogja szeretni a válaszom.
- Paul Ekman - felelem, majd mielőtt azt hinné, valami másik férfi, kérdés nélkül folytatom. - ...és a kutatásai a mikromimika területén, ezzel együtt pedig az, hogy mi minden árult el téged, amikor hamis néven mutatkoztál be.
- Nem tetszik a Santiago?
Meg sem próbálja tagadni, hogy így volt, ezzel pedig újabb pontot vés fel a már amúgy is egész hosszú listára.
- Nem illik hozzád és bár ez személyes élményekhez vagy előítéletekhez köthető, tudományosan nézve is elárultad magad, amikor...
- Ideges vagy és túlmagyarázol vagy mindig ekkora hangzavar uralkodik odabent? - a másodperc tört részéig sem akad fenn a tényen, hogy félbeszakít.
Valahol ez tetszik benne. Az önbizalma és a határozottsága, ami süt minden pórusából.
- Erre tényleg szeretnéd, hogy válaszoljak? - nézek egyenesen a szemeibe, mire a kezébe fogja az állam. A hosszú ujjai megtalálják a tökéletes határt az erőszakos és a végletekig határozott között.
- Ideges vagy, Robert? - ismétli el a kérdését kissé leegyszerűsítve, miközben felhúzza a szemöldökét.
- Miért lennék?
Ez a tökéletes kérdés. A mai este egyik első "miért"-je. Miért kellene idegesnek lennem? Satiago - aki valójában köszönőviszonyban sincs ezzel a névvel - láthatóan jól öltözött. A rajta lévő hófehér ing és az amúgy már megőszült haja itt, a kocsija hátsó ülésén is virít a padlóba épített halvány, kék fényeknek hála. Jól öltözött, pénzes, nem lecsúszott bűnöző. Valószínűleg saját vállalkozása van, ahol megszokta, hogy ő a főnök. Erről árulkodik a szemöldöke, amit minden kérdésnél megemel, mintha valójában számon kérne és nem érdeklődne. Ehhez jön a saját sofőr és az őt elválasztó fekete üveg. Két külön világ, ahol kizárólag akkor keveredik a beosztottjával, ha így akarja.
Mert megteheti. Pontosabban ezt is megteheti, mint annyi minden mást. Példának okáért azt, hogy a dolgozószobájában hagyja a jegygyűrűjét - aminek hiányáról az ujján lévő kevésbé lebarnult bőr árulkodik. Itt van velem, ahelyett, hogy épp a feleségével készülne ágyba bújni.
Vajon a nő is megcsalja őt? Mindketten egy olyan házasságban ragadtak, amit már kizárólag az érdekek és a kényelem tart egyben? Szeretném megkérdezni ezt is, miközben az agyam ezer, képzelt hangya lepi el. Mindegyik egy kérdést hordoz, de meg kell őket tartanom magamnak. A nevéről hazudott, vagyis kényes téma a magánélete. A valódi élete, aki ő maga, míg az égen fent ragyog a forró nap.
Ötvenvalahány évet élt már le úgy, hogy egyedül az éjszakákat tudhatja magáénak. Elég szomorú, elpazarolt évek lehetnek mögötte.
- Mindent megkapsz ma este, amit csak szeretnél. Cserébe annyit kérek, hogy tegyél a kedvemre.
- Nem egy ügynökség küldte eszkort vagyok.
- Tisztában vagyok vele - jelenti ki, mégis szinte csalódottan ereszti le a kezét. Nem mondom, hogy megfagyott a levegő, de tisztán érezni a hirtelen beállt visszafogottságot. Kétlem, hogy ilyen könnyű lenne megsérteni, vagyis, ha tippelnem kellene, játszik velem. De mi a cél?
A kisagyam halványan bizseregni kezd, amiért nem tudom a választ.
- Tudni fogsz róla, ha bármi, amit tenni szeretnél, nem tetszik - próbálkozok és azonnal meg is lesz az eredménye. Látom felkúszni a mosolyt az arcára, de nem kap lehetőséget reagálni. A sofőr lefékez és halk kattanással felpattan a biztonsági zár. Megérkeztünk.

Nem egészen húsz perc múlva bent vagyunk. Sejtettem, hogy nem egy helyi kocsmába fog vinni, de ez a hely mérföldekkel afelett van, mint amihez hozzászoktam. Nem sokkal ezelőtt két plasztikkártyát csúsztatott a kidobó kezébe és abban a percben kellemesen elcsevegett a férfivel. Talán figyelnem kellett volna a szavaikban rejlő részletekre is, de az energiáim lekötötte Santiago ingujja alól elő-előbukkanó, visszafogottan megcsillanó karkötő.
Az első valódi részlet, ami elárulja, hogy az ízlése nem teljesen hetero férfira utal.
Ehhez jött a tény, hogy a két igazolványt egyszerre nyújtotta át. Az agyam ezer részre oszlott egy pillanat alatt.
Honnan szerzett igazolványt nekem, mikor pár órával ezelőtt még nem is ismert?
Tudott volna ennél átlátszóbb lenni? A sajátját és az én adataim is átadja egyedül, egyetlen személyben. A tökéletes jele annak, hogy most épp nem tekint teljes értékű embernek maga mellett.
...és végül, de nem utolsó sorban, mi lapulhatott a két kártya között? Pénz? Drog?
Utóbbi különösen a gondolataim között maradt. Miért nem gondoltam korábban erre? Nappali és éjszakai élet. Szerető férj, sikeres üzletember... és lassan őszülő férfi, aki fiatal fiúkkal játszadozik, miközben a saját árujának is nevet szerez.
Persze, hogy senki nem fog belekötni a belépésébe, kísérje bárki, ha közben mintát hoz a nagyfőnöknek. Egyetlen szabad bejárás, amíg eldöntik, van-e itt rá szükség vagy sem.

- Meglátogatom a férfi mosdót - bököm ki fél órával később, két érdektelen téma között.
- Elkísérlek - most először, tisztán látható éhség csillan a szemében.
- Nagyfiú vagyok, megoldom egyedül. Nem mellesleg pedig nem díjazom a vécéfülképben lezavart, gyors meneteket.
- Én pedig nem díjazom, hogy adod a nehezen kaphatót.
- Majd megmutathatod a hotelban, mennyire nem.
- Abban biztos lehetsz - vágja rá és amolyan ízelítőként még visszaránt maga mellé a műbőrrel bevont kanapéra.
Most először csókol meg az este folyamán. Nekem pedig még így is beleremeg a lábam. Ez a határozottság és akarat...!
Meg kell köszörülnöm a torkom, hogy el tudjak szabadulni tőle és tényleg irányba állítsam magam. Véletlen sem kifelé, hogy elvihessen az általa kinézett hotelba. Mosdók. Igen, pontosan ez volt az eredeti terv. Kiereszteni az első pohár italt, miközben a másodikat még felkapom az asztalunkról.
Miért is? Miért akarom még jobban elködösíteni a tudatom, mikor erre úgy néz ki, bőven elég Santiago is?
Mindenesetre a pohárral a kezemben indulok el és mire féltucat lépést megteszek a talán helyes irányba a Martinival a kezemben, már az pörög a fejemben, hogy vajon kitől hallottam először, hogy ez az ital a leglotyósabb, amit egy hozzám hasonló választhat magának?


Vissza az elejére Go down

Nyda Marshall

Nyda Marshall

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Üzletvezető
Posts : 164

#2TémanyitásTárgy: Re: Nyda & Robbie - Most people are all right   Nyda & Robbie - Most people are all right Icon_minitimeSzomb. Júl. 29, 2023 11:20 am





Robbie & Nyda



*Az új fiúkkal mindig gond van, ezért is nem lehetnek egyedül a bejáratnál, mindig van velük egy régi motoros. Bár talán a mai este ez most mit sem számított. Az „öreg” is kijátszható mindaddig, míg fény nem derül a turpisságra. Akkor jön az első és egyetlen figyelmeztetés. Utána nincs többé munkája a Vinnie`s-ben, mindegy mi volt a két kártya között, ebben a bárban nem fogadnak új anyagot….sem. A kedvenc munkasarkomban azonban mit sem tudva minderről éppen a könyvelést végzem, miközben szemmel tartom a benti személyzetet, a vörös ajtó környékét és minden mást amit be tud fogni a tekintetem a félhomályban. A lágy muzsika ami nem zavarja a diszkrét beszélgetéseket, éppen kedvemre való. Philidia szorgalmasan és mosolyogva rója a köröket a pult és az asztalok között, én meg csak remélem, hogy végre jól választottam. Az utóbbi időben mintha megkopott volna az emberismeretem, rendre hanyag és nemtörődöm felszolgálókkal volt dolgom…talán most ez a sor megszakad azzal együtt ami a vörös ajtón túl történt.
A számokra figyelek, a beszállítók küldte számlákra, a rendelésekre, de közben képes vagyok a vendégtérre is olykor fókuszálni. Néha megállok a számolásban és tét nélküli fogadásokat kötök arra, hogy melyik vendég mivel foglalkozhat. Ehhez persze alaposan szemügyre kell vennem őket, pár perc pihenő erejéig. A laptop képernyője világítja meg az arcom, szinte rám irányítva a figyelmet, bár a kis asztalokon is vannak lámpák, a sötét sarokban az egyetlen csillag vagyok. Ezen ritka alkalmakkor mindenki jobban figyel a munkájára, én pedig szeretem, hogy még a legbecsületesebbjének is zabszem van a fenekében.
A furcsa páros csak azért tűnik fel, mert a két férfi (az egyik még fiú) között láthatóan nagy a korkülönbség. Elsőre azt mondtam volna, hogy apa és fia, a beavatás estéje, tűzkeresztség….jóllehet ezzel sem értek egyet, de nem azért vagyok itt, hogy mások erkölcseit tegyem helyre. Nem is számítok arra a látványra amit véletlenül csípek el, amikor a fiút visszarántja magához az öreg és szájon csókolja. Önkéntelenül engedek utat az arcomon a fintornak.*
~Jaaaaj ne már, miért? Miért itt? Ezt nem akartam látni!~*A vörös ajtón túl sokkal rosszabb is van annál semmint két férfi csókolózására kiboruljak, de hajlamos vagyok a strucc politikára, másrészt Vincent nem hagyott más választást. Legalább van rálátásom arra mi zajlik ott, van jogom ellenőrizni ha egyetérteni nem is fogok. A meleg kapcsolatokat viszont soha nem értettem és nem is fogom, nem is akarom megérteni. Ebből a szempontból konzervatív vagyok és bár homofóbnak nem nevezném magam, nem tudom elfogadni. Csinálják otthon, áldásom rá, de ne nyíltan, mások szeme láttára, mert szerintem nem normális. Sóhajtok egyet és visszakényszerítem a figyelmemet a munkámra. Pár másodperc múlva azonban nem bírom tovább, a fiút keresem és találom meg a tekintetemmel, és rajta is hagyom. Elrévedő, vagy már az italtól homályosabb szemei belevesznek a bár kellemesen diszkrét fényeibe, a lépései bizonytalanok de még nem az alkoholtól. Épp eleget láttam már ahhoz, hogy meg tudjam különböztetni a koordinálatlan mozgást a tétovától. Az italos poharat nézve….nos, még én is jobban szeretem a tüzes whisky-t mint a martinit, már James Bond kezéből is kinéztem. Oldalra fordulok, a személyzeti bejárat mellett álló biztonsági emberünkre és a fiú felé intek a fejemmel. A férfi megigazítja az öltönye ujját, majd komótos léptekkel odalép hozzá, kissé meghajol, de csak azért, hogy közelebb kerüljön a füléhez. Nem fog ordítani vele, hogy jobban halljon. Kezeit maga előtt fogva össze kész bármikor egy váratlan mozdulatra.*
-Segíthetek valamiben? Talán eltévedt? *Teszi fel az udvarias kérdést, noha ez elég megtévesztő. Charlie bármikor leverné Steve Austint is, egyszóval az egész jelenet amit érdeklődve figyelek, hajaz arra a mondásra, hogy ágyúval verébre, de ez most a legkevésbé izgat.*








_________________

Vissza az elejére Go down

Robert Holmes

Robert Holmes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Egyetemista
Posts : 72

#3TémanyitásTárgy: Re: Nyda & Robbie - Most people are all right   Nyda & Robbie - Most people are all right Icon_minitimeKedd Aug. 01, 2023 10:00 am



Bármennyire is tiltakoznak egyesek, az ember nagyrészt még mindig ösztönlény. Az alapvető szükségleteik vezérlik és kizárólag akkor lehet több annál, mint egy öntudattal rendelkező állat, ha dolgozik rajta.
Mégis vannak pillanatok, amikor az ösztön és a reflexek mindent kiütve dolgozni kezdenek, ez pedig így van rendjén. Pont ezért torpanok meg én is, amikor elém lép az öltönyös férfi és fut át az agyamon, hogy vajon megint a rendőrségen fogok-e kikötni.
Sean bácsi biztos örülne...
A bátyám meg pláne...
Ezzel a gondolattal pedig meg is érkezik a válasz a korábbi, saját magamnak feltett kérdésre, hogy miért akarom az italt is Santiago mellé, ha pusztán egyetlen csókja el tudja venni az eszem. Ezért. Mert még mindig egy másodperc alatt tudja elárasztani a fejem minden, ami az utóbbi napokban történt.
A találkozás Sean bácsival és a tény, hogy a bátyám reakciója után, anyának eszemben sincs megemlíteni. Nem hazudok neki, nem szoktam, pusztán gyakorlott módon kerülöm ki bizonyos témákat. Jobb azt a két világot is egyetlen, éles határral elválasztani.
- Nem tévedtem el. A társaságom ott van - intek el egyetlen ujjal a vállam mögé, valamerre arra, ahol Santiagot hagytam és akinek a tekintetét még most is érzem a hátamban - és a mosdóba indultam... - itt azért látni a balra-jobbra eltekintő szemeimen, hogy annyira nem vagyok biztos benne, merre is van az arra.
De próbálva leplezni, hamarosan kortyolok egyet a kezemben tartott pohárból és fél lépést hátrálva megnézem magamnak a férfit. Nem olyan szemmel, mintha azt fontolnám, érdekelném-e - soha nem tervezek ilyesmivel ennyire előre - mindössze az agyam akarom lefoglalni.
- Láttam pár zárt ajtót, azon kívül is, amit komoly arccal őrzött, mielőtt hozzám lépett. Mi van mögöttük? - ártatlan, gyermeki kíváncsiság beszél belőlem, semmi több, de attól még tudni szeretném.
- Valami olyan illegális dolog, amihez a magamfajtának semmi köze? - teszem hozzá, nem várva meg, hogy a nagyfilmes mondatot a fejemhez vágja.


Vissza az elejére Go down

Nyda Marshall

Nyda Marshall

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Üzletvezető
Posts : 164

#4TémanyitásTárgy: Re: Nyda & Robbie - Most people are all right   Nyda & Robbie - Most people are all right Icon_minitimeCsüt. Aug. 03, 2023 4:58 pm





Robbie & Nyda



*A figyelmem a srácé, nevezzük így a szépfiú arcút, mert hát kétlem, hogy túl van a húszon. Persze az is lehet, hogy csak remek – neki éppen átokként definiált – génekkel rendelkezik, és csak túl fiatalnak néz ki. Egyelőre nem gondolom túl, de kíváncsi vagyok, hogy Charlie mit fog intézni. Nem hallom őket, és nem is tudok szájról olvasni, csak a gesztusokban, épp ezért figyelem őket nagyon. Charlie elnéz a fiú válla felett, arra amerre a srác mutatott, ebből azt szűröm le, hogy alibit igazolt magának a társaságára. Én láttam, hogy nincs egyedül, Charlie-ban nem vagyok biztos. Neki azért sok minden másra is kell figyelnie, kétlem, hogy túlságosan lekötötte a „bájos” szerelmes csókváltás. *
-A mosdó arra van. *Közli és a fejével int is a mosdók irányába, én meg próbálom kitalálni miről folyhat a csevej. Már állna is félre az útból, amikor megtorpan és az arcán ülő, amúgy jellegtelen vonások megkeményednek, a szemei baljós szikrákat vetnek. Na ez már érdekes lesz, le is csukom a laptopot, így a képernyő fénye már nem világítja meg az arcom, jobban bele tudok olvadni a sötét sarokba, mint a többi vendég. Charlie előrehajol, jobban mondva lehajol, hogy a srác szemeivel egy vonalba kerüljön, leredukálva a magasság különbséget nullára.*
-Pontosan. Amihez semmi köze. Indulás a mosdóba, vagy vissza a helyére, de ki is kísérhetem. *Fejemet oldalra biccentve nézem a számomra néma párbeszédet és amikor Charlie elhallgat, a fiúra nézek. Még a szemöldökeim is megemelkednek a várakozástól, hogy vajon mit lép arra amit Charlie mondott neki, és persze arra is kíváncsi vagyok, de ezt most nem fogom megtudni. Csak tippelek magamban.*





_________________

Vissza az elejére Go down

Robert Holmes

Robert Holmes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Egyetemista
Posts : 72

#5TémanyitásTárgy: Re: Nyda & Robbie - Most people are all right   Nyda & Robbie - Most people are all right Icon_minitimePént. Aug. 04, 2023 8:32 am



Úgy tört ki belőlem az ösztönös kíváncsiság, mintha öt éves lennék, én pedig engedtem neki. Pedig általában ott van az a gát, ami segít visszafogni a több tucat kérdést, ami percenként megfogalmazódik bennem és amit a beszélgetőpartnerek nem szoktak értékelni.
Ahogy a mostani szemében sem lettem igazán vágyott társaság. Tudom, érzem, látom rajta. Nem vagyok - még? - annyira tompa az italtól; ez mindössze a második martinim!
- Szóval tényleg valami illegális van az ajtók mögött és nem raktár vagy iroda! - jegyzem azért meg és bár valójában sokkal inkább magamnak beszélek, mint neki, kicsit úgy hangzik, mintha rajtakaptam volna, hogy véletlen böki ki az igazságot.
De annyi eszem azért van, hogy ne tippelgessek tovább, mi lehet az. Nem vesztem meg annyira, hogy belecsimpaszkodjak az oroszlán bajuszába. Ha megtenném, biztos vagyok benne, hogy három másodperc alatt az ajtó másik oldalán találnám magam - és nem olyanén, ami érdekelne.
Milyen magas lehet amúgy is a férfi? Százkilencven... hat? Követelmény vagy véletlen, hogy ekkorára nőtt és ez a munka jött szembe vele?
Mindenesetre ellépek tőle, hogy úgy nézzem meg magamnak. Az arcomon a mosoly, a tekintetem végigfut rajta, az említett ajtókon és egy pillanatra azon a nőn is, aki láthatóan nem azért van itt, hogy jól érezze magát.
Egy másodpercre kiszélesedik a mosolyom - gondolom az övé nem -, majd zsebrevágom a szabad kezem és mint aki mindennel tökéletesen tisztában van, indulok a mosdó irányába. Meg sem köszönöm a morgós iránymutatást.
Hamarosan pedig már azon jár az eszem, hogy tisztaság és csillogás ide vagy oda, mennyire volt higiénikus behozni ide az italom, illetve milyen lehet egy hosszú éjszaka végén itt takarítani. Az illegális szobákat nézve, el tudom képzelni, hogy néha vért is kell felmosni. Tíz perc és a vér teljesen megalvad a padlón, a bútorok pedig azonnal veszett üggyé válnak, ahogy a ruhák egy bizonyos része is.
Egyszer láttam, hogy apa egyenruháján is vörös foltok voltak. Azt mondta, ketchup az ebédjéből. Az volt?
Szinte azonnal elveszítem a gondolataim fonalát és hiába próbálok utánakapni, kicsúszik a kezeimből, mint valami ficánkoló, folyami hal. De legalább közben elvégzem a dolgom, kezet mosok, felkapom újra az italom és nagy lendülettel érkezek meg Santiago mellé. Úgy huppanok le a helyemre, mintha minden estém itt tölteném és a bútor már felvette volna a testem formáját.
- Tudod, nem azért jöttünk ide, hogy magamra hagyj.
- Ha nem tetszik, tegyél rám pórázt.
- Szereted az ilyesmit?
- Nem.
Csalódottság villan a szemeiben, de hamar túlteszi magát rajta és valamiről magyarázni kezd, de engem az köt le, hogy merre jár a keze a szavai mellé. Eleinte a poharán, majd leteszi és újra visszaveszi. Mit keres? Cigarettát? Nem éreztem rajtam a jellegzetes szagot. Miért nem? Lehet, hogy leszokott, de a mozdulat még hiányzik neki, ha nem figyel?
- Mi lenne, ha választanék egy utolsó kör italt? Utána elvihetnél a hotelszobába - vetem fel, amikor lélegzetvételnyi időt hagy.
- Szerinted téged kiszolgálnak?
- Kiderül. Ha pedig alkohol helyett kidobnak, akkor hamarabb indulunk.
Bólint, a keze a tarkómra csúszik, de nem csókol meg újra.
Kár. Tetszett, amikor először tette.
Végül ígéretemhez híven el is indulok a pult irányába, ahol épp elég sokan várakoznak, szóval egy pillanat alatt váltok irányt. Majd pont olyan természetességgel, mint ahogy Santiago mellé ültem le, úgy foglalok helyet a nővel szemben, akivel korábban összeakadt a tekintetem.
Ha jól vontam le a következtetést, neki itt kell lennie és nem szórakozásból tölti az estéjét ital nélkül, egy laptop társaságában.
- Robert Holmes vagyok, hölgyem - biccentek, de kezet nem nyújtok. Mind a kettő, tenyérrel lefelé, jófiús módon pihen a kettőnket elválasztó asztallapon. - Dolgozhatok itt? Valamelyik zárt ajtó mögött mondjuk?


Vissza az elejére Go down

Nyda Marshall

Nyda Marshall

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Üzletvezető
Posts : 164

#6TémanyitásTárgy: Re: Nyda & Robbie - Most people are all right   Nyda & Robbie - Most people are all right Icon_minitimeVas. Aug. 06, 2023 9:00 am





Robbie & Nyda



*Nem hallom, hogy Charlie mit mond, nem is látom, mert nem mozog a szája a fiú válaszát hallva, de ha tippelnem kellene….erőteljes morrantás hagyja le a torkát, figyelmeztető, hogy a fiú ne húzogassa az oroszlán bajuszát. Más helyzetben több is lenne a későbbi mosolygós méregetésből amivel a srác végignéz Charlie-n, de itt és most neki dolga van, ez a munkája és nem dobhat ki minden pimasz kölyköt a bárból aki csúnyán vagy éppenséggel provokálón néz rá. Beleköthetne abba, hogy túl fiatalnak látszik és elkérhetné az igazolványát, de egyelőre nem teszi és a srác örülhet annak, különben már biztosan nem a bár mosdóját használhatná. Bennem is felmerült a kérdés, hogyan jutott be, de csak akkor veszek elő bárkit is, ha ez valamilyen formában igazolást nyer. Egyelőre vendégként könyvelem el, de csak egy húzása maradt.
A kis intermezzonak vége szakad, Charlie egy oldalpillantást vet rám és biccent, a srác meg eloldalog a mosdók felé. Úgy hiszem ennyi izgalom pont elég volt ma estére, nyűgös vagyok és egyáltalán nem vágyom arra, hogy a későbbiek folyamán közbelépjek. Visszatérek a munkámhoz, felnyitom a laptopot és már-már el is felejtem az egészet a munkába temetkezve, amikor árnyék vetül rám az amúgy sem világos helyiségben. Néhány röpke pillanatra az érkező eltakarja a bár többi fényét a testével, majd amikor kíváncsian felpillantok, már velem szemben ül. Érdeklődve vonom fel a szemöldökömet és egyetlen kézmozdulattal intek a látásom perifériáján mozgolódó Charlie-nak, hogy maradjon. Egyelőre. *
-Miben segíthetek? *Kérdezem nem gyanítva, hogy kész tervekkel áll elő. A nevére nem reagálok, nincs szándékomban bemutatkozni, noha a kérdéséből kitűnik, hogy teljesen biztos abban, hogy személyzeti kérdésekben én döntök. Nem hoz zavarba, bár a lelkem mélyén dühös vagyok a pimaszságáért és a közvetlenségéért amivel pont a zárt ajtókra kérdez rá. Felmerül bennem a gondolat arról, hogy beépített tégla, csali, akit azért küldtek a rendőrök, hogy valamit megtudjon. Nem most fordulna elő először, de már akkor sem vettem be. Elmosolyodom és visszakérdezek ahelyett, hogy rögtön nemet mondanék.*
-Szeretné kitakarítani a személyzeti öltözőt? *Le sem csukom a laptopot, jelezve ezzel azt, hogy nem számítok túl hosszú beszélgetésre és a következő kérdésem, ha nagyon erőszakoskodik, a korára fog vonatkozni.*






_________________

Vissza az elejére Go down

Robert Holmes

Robert Holmes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Egyetemista
Posts : 72

#7TémanyitásTárgy: Re: Nyda & Robbie - Most people are all right   Nyda & Robbie - Most people are all right Icon_minitimeCsüt. Aug. 10, 2023 12:51 pm



Mindig is pontosan tudtam, mit akarok és ez, alapjait tekintve mostanra sem változott. Sodor a kíváncsiságom, mindössze annyi a különbség, hogy általában már látom a vékony határt, ami részemről neveletlenségre utalna és amit nem szeretnék átlépni.
Most is előbb bemutatkozok és azt követően teszem fel a kérdésem, miközben egy másodperc alatt levonom a nem túl szerencsés következtetést: neki sem vagyok túl szimpatikus. Hiába ő kapja a kizárólagos figyelmem, eszében sincs akár félgőzzel viszonozni.
- Ha megfizetik és idővel van lehetőségem feljebb mászni a ranglétrán, akkor nincs ellenemre a takarítás sem - felelem és bár valójában eszemben sincs egy ilyen munkában ragadni, attól még nem biztos, hogy elutasítanék egy fizető munkát az egyetem mellé.
Onnantól megvehetném a saját cigarettám és nem kellene a bátyámra vagy az aktuális partnereimre támaszkodnom. Sőt, ha lenne valamennyi pénzem, amit tényleg én kerestem meg, talán még arra is futná, hogy kipróbáljam, hogyan reagálna valaki, ha a változatosság kedvéért én hívnám meg valamire.
Lenne olyan, aki felkelti az érdeklődésem és akár ennyiben, de elviseli a kiszolgáltatott szerepet? A két halmaznak nem hiszem, hogy van közös metszete, de még meglephet valaki. Miért is ne történhetne ilyen?
Ráadásul, ha itt dolgoznék, még az is lehet, hogy a nyugodtan órákban kielégítené a végtelen kíváncsiságom az ide járó tömeg.
De most még az ajtók érdekelnek. Túlnyomó részt.
- ...akkor meg főleg nem, ha így enyhíthetem a kíváncsiságom - teszem hozzá egy mosollyal, kicsit helyezkedve ültömben, hogy teljes testtel szembe tudjak vele fordulni. Végül is, tárgyalunk, nem?


Vissza az elejére Go down

Nyda Marshall

Nyda Marshall

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Üzletvezető
Posts : 164

#8TémanyitásTárgy: Re: Nyda & Robbie - Most people are all right   Nyda & Robbie - Most people are all right Icon_minitimeCsüt. Aug. 24, 2023 10:15 am





Robbie & Nyda



*A srác nem tágít, elvileg bármit bevállalna azért, hogy itt dolgozhasson, és így, reményei szerint mindenhova belépést nyerhetne. Nem ábrándítom ki azzal, hogy a zárt ajtókra utalva közöljem, az itt dolgozók nagy részének sincs oda bejárása. Az első mondata azonban kizárólag a munkára vonatkozik, amire elmosolyodom. A kétkedés ott van a mosolyomban, a pillanatnyi szórakozás mellett és hagyom kiteljesedni amikor folytatja anélkül, hogy én egyetlen szót is szólnék. S végül csak kiböki, eljutunk a lényeghez ami ismét csak a zárt ajtókra utal. Honnan szalajtották ezt a srácot? S mégis honnan veszi azt, hogy a most zárva lévő ajtók tabuk? Fiatal még az este, nem hajlottunk bele az éjszakába, és bár nem vagyok itt reggelig, általában már ebben az időben sem, azért tudom, hogy mikor indul az igazi buli. *
-Ez nem az a hely fiatalember, ahol diákmunkát vállalhat. *Remélhetőleg ezzel az egy mondattal letöröm a lelkesedését….ha nem, akkor elég kitartó amit sok helyen értékelnek, de nekem eszem ágában sincs felvenni. Azzal, hogy itt van bent, ahol nem kellene lennie, még mindig kevesebb törvényt szegünk meg és a bírság is elenyésző ahhoz képest, ha alkalmazom. Másrészt érdekel, hogy mivel tudna meggyőzni, mi van még a tarsolyában ahhoz, hogy akár egy pillanatra is fontolóra vegyem….jóllehet erre nincs esélye. *
-Itt az ideje asztalra dobni az adu ászt. *Legyünk hát stílusosak, ha már Vegasban vagyunk. *






_________________

Vissza az elejére Go down

Robert Holmes

Robert Holmes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Egyetemista
Posts : 72

#9TémanyitásTárgy: Re: Nyda & Robbie - Most people are all right   Nyda & Robbie - Most people are all right Icon_minitimePént. Aug. 25, 2023 9:57 am



Diákmunka.
A szó a másodperc tizedrésze alatt csal őszinte, szórakozott mosolyt az arcomra. Biztosan örülne az egyetem, ha a szakom mellett egy ilyen helyen tölteném az időm, mint diákmunkás. Nem mintha nem élvezném a kihívást, ami azzal járna, hogy ki kell magyaráznom, miért gondolom tökéletes választásnak.
Első sorban biztosan az emberek és emberi viselkedés megfigyelésével állnék elő, másodikként a különböző helyen és helyzetben szerzett tapasztalatok fontosságáról beszélnék és talán hozzátenném, hogy szívesen írnék egy rövidebb, viszonylag könnyen fogyasztható tanulmányt az egészről. Valószínűleg azt is valami olyan mondattal vezetném fel, hogy az emberek mennyire különbözőek és mennyi minden határozza meg őket még azelőtt, hogy egyáltalán képesek lennének tudatos döntéseket hozni, amikor pedig arra kerül a sor, hogy már megválaszthatják a saját útjukat...
- Miből gondolja, hogy van bármiféle aduász az ingujjamba rejtve? - az agyam azonnal kapcsol, félretéve a gondolatszövetet és felveszem az elhangzottakhoz illeszkedő szóhasználatot.
- Nem szoktam tisztességtelen előnyökhöz juttatni magam. Abban nincs sok kihívás - teszem hozzá teljes őszinteséggel. Tényleg nincs nálam semmi, amivel meggyőzhetném vagy megfenyegethetném - nem mintha utóbbi az én stílusom lenne.
- Tényleg a puszta kíváncsiság vezérel, nincsenek hátsó szándékaim. Bármit látnék, nem adnám tovább és az egyetemen sem használnám fel - elhallgatok egy lélegzetvételnyi időre, de nem bánom, amit kimondtam. A diákmunkát sem tagadtam, tudhatja, hogy nem teljesen legálisan vagyok most bent.
- Mindössze el akarom csendesíteni az agyam és talán lenne olyan meglátásom, ami segítené az itteni munkát - a szavaimból magabiztosság süt, nem beképzeltség. Utóbbi mögött általában, átlagos embereknél nincs komoly indok, de nálam van. Tudom, hogy jó vagyok, jók a meglátásaim és azt is, hogy sokszor másképp szemlélem a világot, mint egyesek. Hasznos lehetnék. Mindenki jól járna.


Vissza az elejére Go down

Nyda Marshall

Nyda Marshall

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Üzletvezető
Posts : 164

#10TémanyitásTárgy: Re: Nyda & Robbie - Most people are all right   Nyda & Robbie - Most people are all right Icon_minitimeHétf. Aug. 28, 2023 11:37 am





Robbie & Nyda



*És nem, nem töröm le, a széles mosoly arról árulkodik, hogy jól szórakozik. Azt persze nem tudom, hogy közben mire gondol, mert bár a gesztusokból sokat ki tudok olvasni, a gondolatokhoz nem férek hozzá. Sajnos. Pedig milyen jó lenne néha Vincent fejében kutakodni. *
-A mosolyából. *Túl határozott, túl magabiztos. Ennyit képes a demokrácia kifacsarni ebből a generációból. *
-Na és miben _van_ kihívás? *Mondjuk, hogy engem meggyőzzön arról, micsoda jó munkaerő lenne? Hamvában holt próbálkozás, ezt neki is tudnia kellene, főleg a diákmunka szóba hozása után.*
-Mire kíváncsi? Mi az a _bármi_ amit remél, hogy látni fog? *Feltételezem a titkos ajtók, melyeket őriznek. De ha itt dolgozna, mint takarító, oda akkor sem mehetne. Legfeljebb a személyzeti folyosóra és a pihenőbe léphetne be, minden más helyiségben olyan takarít aki már bizonyított, aki megbízható és aki már elmúlt huszonegy. Azon halkan felnevetek, hogy szeretné elcsendesíteni az agyát. Ugyan mitől? Mi zümmög a fejében, hogy el kell csendesíteni?*
-Hangokat hall a fejében? Az itteni munka remekül megy, köszönöm. Nem feltétlenül jó ötlet egy potenciális főnöknek burkoltan azt jelezni, hogy lehetne jobb is. Ahhoz le is kell tenni valamit az asztalra. *Én elhiszem, hogy lelkes és kíváncsi és szeretné jobbá tenni a világot, hatékonyabbá a munkát, de ez nem így működik. Ennél sokkal egyszerűbben.*
-Mit hallgat az egyetemen? *Most én vagyok kíváncsi, hogy vajon mennyiben érinti az itteni munka iránti érdeklődése az egyetemi tanulmányait.*






_________________

Vissza az elejére Go down

Robert Holmes

Robert Holmes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Egyetemista
Posts : 72

#11TémanyitásTárgy: Re: Nyda & Robbie - Most people are all right   Nyda & Robbie - Most people are all right Icon_minitimeSzer. Aug. 30, 2023 8:24 am



Átfut a fejemen a gondolat, miszerint letörné-e a kedvem - és főleg az emlegetett mosolyom -, ha nem kapnék állást? Egy olyan állást, amit valójában nem is kerestem. Miért is érdekel ennyire, mi van az ajtók mögött? Azért, mert tiltott vagy azért, mert valaki azt mondja, talán sosem tudhatom meg a pontos részleteket? Elbuknám a saját magam elé vágott kihívást, ha innen válaszok nélkül sétálok el?
- Kihívás van abban, hogy pusztán húsz perc után felépítsem magamban egy ember személyiségét és vele egy lehetőséges történetet az életéről. Vagy épp úgy írjak hibátlan tesztet, hogy az előtte lévő este első felét egy ilyen helyen töltöm - eszemben sincs a frissen feltárult lehetőséget emlegetni a takarítói állásra.
Kétlem, hogy olyan íratlan szabályok szerint élne, ami tiltja a fiatalkorúak dolgoztatását, mégis egyértelmű, hogy nem fog megváltozni a véleménye. Bármivel próbálnám lenyűgözni, végül mindenképp elkergetne az asztalától. Amihez minden joga megvan.
Egyelőre mégis itt ülök és még ha visszafogottabb is lett a mosolyom, attól még ott virít az arcomon. Alkohol vagy pusztán a szórakoztató helyzet teszi-e, most kivételesen nem érdekel a pontos válasz.
- Kizárólag a saját hangom szól a fejemben. Kérdésekkel bombáz, amik kipukkadnak, a megtalált választ követően, mint a luftballonok.
Persze sokkal jobban leírná a helyzetet, ha hangyákat említenék, de azzal még inkább... nos, hangyásnak tűnnék a szemében.
- Néha az emberek maguktól adják meg a válaszokat, néha nem. Mint most. Nekem mindössze egy erős tippem volt, hogy valószínűleg a főnökkel beszélek és nem csupán egy, magát nagyra tartó alkalmazottal, aki az éjszaka közepén is itt ül és mindenki szeme láttára dolgozik. De most tökéletesen megerősítette, hogyha esetleg van is feljebb valaki, attól még valódi döntéssel bír, valódi főnök - újra kiszélesedik a mosolyom, nem beképzelten - elégedetten - és hátradőlök a széken.
- Kriminológiát. Ösztöndíjjal. Így még jobb válaszokkal szolgálhatok a kíváncsiságomnak, legyen szó bármiről és főleg bárkiről. Mint a férfiról, akivel jöttem. Tudja, ki az, igaz? Mit gondol, ha megpróbálnék kisétálni innen, miközben ő állta az egész estét, elengedne? Határozottnak tűnik, olyannak, aki inkább játszik, de a büszkesége nem hagyja, hogy bárki a bolondját járassa vele.
Megakadok. Miért ezt mondom? Annyi minden közül, amit úgy vélem, tudok róla, miért ennek adok hangot? Egy részem, tudat alatt, meg akarna lépni?
Úgy érzem, egy pillanatra, apró görcs keletkezik a halántékomnál, de egy gyors, masszírozó mozdulattal eltüntetem onnan.
- Szerintem valami történt vele, ami talán visszatartja attól, hogy erőszakos legyen és visszafogjon, ha meglépnék - vetem végül oda, de ez hallhatóan találgatás, nem tudás.


Vissza az elejére Go down

Nyda Marshall

Nyda Marshall

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Üzletvezető
Posts : 164

#12TémanyitásTárgy: Re: Nyda & Robbie - Most people are all right   Nyda & Robbie - Most people are all right Icon_minitimeCsüt. Aug. 31, 2023 11:04 am





Robbie & Nyda



-Szóval most engem analizál? *Teszem fel a kérdést ami elsőként eszembe jutott a szavaiból. Az én életemet akarja felépíteni, a történetemet, a személyiségemet? Hát, csalódnia kell, mert nem fog menni neki. Remekül rejtek el mindent, másrészt már csak magam miatt sem hagyom a felszínre kerülni. Az apró nyomokat sem, melyeket Clark hagyott…*
-Hol tölti a második felét? *Maradjunk csak nála, az ő történeténél, az ő életénél és az ő személyiségénél. Nem mintha kíváncsi lennék egy random vendég életére. Sosem izgatott, hogy a betérők mivel foglalkoznak, mi elől menekülnek be egy vegasi bárba ahelyett, hogy elvernék a pénzüket egy félkarú rablóval. *
-Ha tőlem vár válaszokat, elég sok lufi marad a fejében, csak nehogy szétfeszítse a koponyáját. Roppant kellemetlen lenne. *Minden él nélkül, pusztán ironikusan jegyzem meg enyhe mosollyal kísérve. Végül is valahol szórakoztat a srác, a merészsége, a határozottsága. A jég hátán is megélne, de ettől még nem fogom alkalmazni még takarítónak sem. *
-Sosem titkoltam, hogy főnök vagyok. *Ez magától értetődő. Mi értelme lenne? Másrészt nem szoktam minden este itt ülni a sarokban, kisajátítva egy asztalt a potenciális vendégek elől. Nem szoktam minden este ellenőrizni a felszolgálókat. Az én időm nappal van, és kicsit délután, olyankor rendezem az ügyeket, a szállításokat, tárgyalok a beszállítókkal és intézem a papírmunkát, aminek nagy része már nem is papírból van. S mindezt az irodámban, ami sokkal puritánabb, mint Vincent nagyzolós, királyi pompába is beillő irodája. Az egyetemi szakjára való rákérdezésem után, éppen elcsípem a ma este műszakban lévő felszolgáló pillantását és intek neki. Két ujjamat mutatom, vagyis kettőt kérek abból, amit máskor is kérni szoktam. *
-Kriminológia. Az szép. Rendőr akar lenni? *Nem értek ehhez a szakhoz, fogalmam sincs, mi lesz azokból, akik egyetemen tanulják a bűnözők életét, lelkivilágát és tetteit. Csak egy pillanatra nézek az említett férfi felé, aki érdeklődve pislog át a bár termének homályán keresztül felénk. A fejében ezernyi kérdéssel, hogy vajon a srác aki vele jött, mi a fenét akarhat tőlem, na és ki vagyok én? *
-Nem tudom. Nem ismerhetek mindenkit a városban. *Ez igaz is. Nem mellesleg nem olvasom a bulvár híreket. Az biztos, hogy Vincenttel nincs kapcsolatban, azokat ismerem, még ha nem is találkoztunk személyesen. Csak láttam őket, tudok róluk. *
-Szerencsés ember ha valóban így van. *Jegyzem meg ismét Clark-ra gondolva. S bennem is ezernyi kérdés fogalmazódik meg arról, hogy vajon mi fog történni a közeljövőben, hogy Clark neve egyre sűrűbben merül fel bennem? S e4nnek semmi köze ahhoz, hogy Jake-kel megismerkedtem. Szavaim után szinte azonnal feltűnik Isa, és letesz az asztalra két poharat és két palackos, buborékmentes vizet. Ezzel szolgálhatok a majdnem nagykorú fiatalembernek. *
-Köszönöm Isa. *Sosem felejtem el megköszönni azt amit kapok, nem hordom fenn az orrom csak azért, mert én vagyok a főnök. Nem nézek át az alkalmazottakon és nem veszem magától értetődőnek azt, hogy kiszolgálnak. Isa bólint, mosolyog, nem csak rám, de nem veszteget több időt néhány lélegzetvételnyi időnél az asztalunknál. Töltök magamnak, félretolom az összecsukott laptopot és belekortyolok a vízbe. Hideg, a pohár fala szinte azonnal bepárásodik, jólesik ahogy lecsúszik a torkomon, megnedvesítve azokat a részeket, melyek kiszáradtak a légkondicionált teremben. *







_________________

Vissza az elejére Go down

Robert Holmes

Robert Holmes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Egyetemista
Posts : 72

#13TémanyitásTárgy: Re: Nyda & Robbie - Most people are all right   Nyda & Robbie - Most people are all right Icon_minitimePént. Szept. 01, 2023 11:45 am



- Nem szándékosan - válaszolok azonnal és őszintén. Az agyam akaratlanul is próbál egy bizonyos képet felállítani arról, amit lát én pedig hagyom, hogy dolgozzon. De ennyiről van szó és nem többről.
Kizárólag akkor koncentrálok jobban rá, amikor olyasmit kérdez, mint most is. Valóban akarja tudni, hol töltöm az este második felét? Esetleg azt, hogy kivel és miért? Én a helyében tudni akarnám, de tisztában vagyok vele, hogy általában a kivételek közé tartozom.
- Valószínűleg egy hotelszobában - egy teljesen elégedett sóhaj kíséretében felelek.
Miért ilyen jó érzés kimondani? Miért ilyen iszonyatosan jó úgy őszintének lenni, hogy nem kell mellé terelnem? Azért, mert.... ennyit számít, hogy egy idegennel beszélek, akit valószínűleg nem látok újra - tekintve, hogy ekkorra én is elkönyvem magamnak; nem kapok itt munkát. Ennyit számít, hogy valaki olyan ül előttem, akinek nem okozhatok csalódást, mert a legkisebb, jogos elvárást sem vetítheti felém. Ennek a felismerésnek köszönhetően pedig lekerül a mellkasomról a súly.
Ha más nem, erre a kérdésre sikerül választ találnom és meg sem kellett hozzá erőltetnem magam.
- Nem titkolta, de nem is mutatkozott be, kérkedve a pozíciójával. Vagyis valószínűleg nagybetűs Főnök. Az, aki nem névleg az, hanem olyan, akinek tényleg van bármibe beleszólása. Aki számít - jegyzem meg egy újabb mosollyal kísérve, egyáltalán nem azért fogalmazva úgy, ahogy, mert be akarnék vágódni.
A következő történéseknek hála, fejben azt is hozzáteszem az egészhez, hogy valószínűleg nem csapnivaló főnök. A szavak nélküli kis interakció közte és a felszolgáló egész jól bizonyítja. Nem akar visszaélni a hatalmával és azzal, hogy valójában parancsot is adhatna, hallatva a hangját vagy épp meghunyászkodásra kényszeríthetné a nőt.
- Volt már elég rendőr a családban. Inkább bűnügyi profilozó esetleg kriminálpszichológus lennék. Még nem döntöttem el, melyik érdekel jobban.
Mindkettőhöz le kell majd lassítanom, legalábbis ahhoz képest, mint ahogy most csapódok egyik témából a másikba. A ma éjszakám, az egyetem és máris Santiago-nál járok. És még ha a kérdésem nem is pont így értettem, mégis okosabb lettem. Szóval nem azért jöttünk be ilyen könnyedén, mert bárki ismerné itt vagy belsős kapcsolatai lennének. Érdekes.
Hogy csinálta? Miért volt ilyen könnyű? Szerencsénk volt? Kétlem. A szerencse egy dolog, de nem határoz meg mindent.
- Magának nem volt ilyen szerencséje? - kapok a szavai után. - Ezért az óvatos, kurta megfogalmazás, ha épp nem kérdez? Nem velem ilyen zárkózott, hanem az egész világot romlottnak látja? - tudom, hogy el kellene hallgatnom, mielőtt élne a kezében lévő jogokkal és kidobna innen. Nem mintha azzal véget vetne az estémnek. Az estémnek, aminek az irányával kapcsolatban valamiért elbizonytalanodtam.
De azért próbálom elkerülni a korai és lehetséges, hogy látványos távozást. Mondjuk azzal, hogy én is mondok egy mosolygós köszönöm-öt a felszolgálónak és az üveget emelve iszok az elém került italból.
Vízből.
Valahol hiányzik a torkom égető érzés, ami nálam összefonódott az ilyen estékkel, de ennek is megvan a maga szépsége. A kristálytiszta, hűvös víznek.


Vissza az elejére Go down

Nyda Marshall

Nyda Marshall

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Üzletvezető
Posts : 164

#14TémanyitásTárgy: Re: Nyda & Robbie - Most people are all right   Nyda & Robbie - Most people are all right Icon_minitimeHétf. Szept. 04, 2023 11:38 am





Robbie & Nyda



*Nem szándékosan. De szándékosan ült le ide hozzám, ergo valami célja volt azon kívül, hogy állásért kuncsorog. Unatkozik a barátja mellett? Bólintok és ezzel iktatom is a válaszát. Meg van a magam véleménye amit nem osztok meg vele. Miért is tenném? Valójában nem érdekel, úgy sem tud meg tőlem és rólam többet, mint amennyit engedek megtudni, az pedig édeskevés. Inkább rá fókuszálok, hadd beszéljen ő magáról, bár ezt már a következő mondatnál megbánom. Nem akarok tudni arról, még csak elképzelés szintjén sem, hogy mit fognak csinálni ezek ketten egy hotelszobában. Sosem értettem a melegeket és nem is vagyok hajlandó elfogadni. Szerintem ez nem normális…nem, még a két nő közötti kapcsolatot sem tartom annak, hiába elfogadottabb a többség szemében. Na persze főleg a férfiak szemében. Fordítva viszont nem hiszem, hogy bárkit felizgatna két meztelen férfitest egymásnak feszülése. Szándékosan nem gondolom tovább. Elengedem hát a fülem mellett a választ, mintha soha nem is kérdeztem volna rá. S megint én vagyok terítéken, amit szeretnék másfelé terelni, persze elég lenne annyi, hogy felállok és visszavonulok az irodámba. Senki nem fedhetne meg érte és minden jogom meg van rá. Hogy miért nem teszem, még magam sem tudom. Csak megnyugtat a lehetőség létezése. *
-Nem mutatkozom be mindenkinek aki ide ül hozzám. Másrészt minden főnöknek mindenbe van beleszólása, anélkül nem menne az üzlet. Engedélyt kérni minden egyes  tranzakcióhoz, rendeléshez….*Nem fejezem be a mondatot, ő is pontosan tudja mire célzok. Van aki anélkül is tud kérkedni a pozíciójával, hogy elárulná a nevét, de én sosem tettem ezt. Sokkal jobb meghúzódni a háttérben, közvetlennek lenni mások felé, emberibbnek, elérhetőnek. Az én munkámat is megkönnyíti és ha már itt tartunk….én vagyok az aki elérhető, így Vincentnek nem kell annak lennie.
Az viszont kissé frusztrál, még ha nem is engedem felszínre a gondolatimat és érzéseimet, hogy a fiatalember kriminológiára jár. Eleve rühellem a rendőröket, már csak azért is mert soha nem tettek semmit amikor szükségem lett volna rájuk, másrészt csak útban vannak. Hiába szépíti, akkor is a fakabátok sorát erősíti majd. *
-Értem. Hát ez dicséretes. Főleg úgy, hogy a pályáját máris törvényszegéssel kezdi. *Megint próbálom finoman jelezni, hogy nincs itt helye. Talán ezért is leszek óvatlan. A fene nagy együttérzésem…*
-Az egész világ romlott. Maga nem úgy gondolja? Valamiért csak a bűnüldözés terén óhajt kiteljesedni. *Finom mosoly, hűvösen megfontolt válasz. Sokat segít önmagam megtalálásában Isa, aki pont jókor érkezik és a víz hidegsége ami lecsorog aztán a torkomon. Megint önmagam vagyok és ezentúl jobban figyelek. Ismerem már az agyturkászokat, és csak egyben bízom meg, viszont remek leckéket kapok tőle. Robert Holmes sem áll tőlük messze. *







_________________

Vissza az elejére Go down

Robert Holmes

Robert Holmes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Egyetemista
Posts : 72

#15TémanyitásTárgy: Re: Nyda & Robbie - Most people are all right   Nyda & Robbie - Most people are all right Icon_minitimeKedd Szept. 05, 2023 10:07 am



Sosem látott még olyan főnököt, aki mindössze névleg az? Aki a látszatot tartja fent és valójában egészen más irányít? Más valaki mozgatja a szálakat és hozza meg azokat a döntéseket, amik tényleg számítanak?
Nem mintha mindennek hangot adnék, másodpercek múlva még a gondolatot is az oldalvonalra száműzöm és a helyét átveszi az egyetem, a választott szakom. A jövőm?
Teljes nyugalommal beszélek mindenről, kiélvezve a szabadságot, amit a felismerés adott, miszerint nem számít, mit fog gondolni rólam.
- Ez nem több, egy szabálysértési vétségnél - pontosítom a kijelentését. - Annyit számít, mintha egy stoptáblánál mindössze lassítanék és nem állnék meg teljesen. Mindenki elköveti néha, de az még nem jelenti, hogy lehúzhatja az életét a vécén - teszem még hozzá, mielőtt újabb kérdést passzolnék vissza, kiélvezve a különös ping-pong meccset, amit úgy néz ki, valamikor elkezdtünk.
- Nem célom megjavítani egy olyan világot, amit lehetetlen - felelem, miközben elraktározom magamban az újabb információt. Valószínűleg tényleg történt valami az életében, volt valaki, aki őt nem hagyta elsétálni, amikor menni szeretett volna.
De vagyok annyira tapintatos, hogy ne ragadjak le itt. Ahogy anya nem szeret apa halála utáni időszakról beszélni, ahogy a bátyám kerül mindent, aminek Sean bácsihoz van köze... és ahogy én hallgatok az ilyen estéimről, úgy más is elfelejtené az életében történek egy részét.
- Sajnálom, bármi történt - mondok ennyit azért és miután a hideg víz még egy kicsit felfrissíti az amúgy is túl éber tudatom, segítek is témát váltani.
- Ha annyira zavarja a tény, hogy túl fiatal vagyok, miért nem hív ide valakit, hogy megmutassa a kijáratot? - érdeklődök.
Amúgy is itt az ideje, hogy ő válaszoljon meg nekem egy, a fejemben zengő "miért"-et. Főleg azért, mert egyre erősebben érzem a hátamban Santiago türelmetlenségét és bár nem nézek hátra, biztos vagyok benne, egy percen belül mögöttem fog állni, hogy magának követeljen.


Vissza az elejére Go down

Nyda Marshall

Nyda Marshall

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Üzletvezető
Posts : 164

#16TémanyitásTárgy: Re: Nyda & Robbie - Most people are all right   Nyda & Robbie - Most people are all right Icon_minitimeVas. Szept. 10, 2023 12:33 pm





Robbie & Nyda



*Nem fűz hozzá semmit, úgy érzem elengedhetjük ezt a főnökös témát, legalább addig, míg ki nem használva a státuszomat, magára nem hagyom. Hűvösen mutatok rá arra, hogy szerintem nem túl jó ötlet a másik csapatban játszani, ha letette a voksát az egyik mellett, de akár egy körmönfont ügyvéd, máris védekezik.*
-Nos, ha ez nem sikerül, még mindig elmehet ügyvédnek. *Felszínre engedem a gondolatot, megmosolyogtató az a furfang amivel kihátrál a burkoltnak nem mondható célirányos vádak elől. *
-Akkor mégis miért a választása? Ha nem lehet megváltoztatni? *Kissé maga ellen beszél, így pedig értelmetlenné is tette a választását. Minek olyasmivel foglalkozni, amiben nem hiszünk? *
-Nem történt semmi. *Tagadom, nem magam előtt, hanem mindenki más előtt. Ettől még tudom, hogy megtörtént, benne él és én vele együtt élek. Ez a fontos, hogy élek. Másnak meg nincs köze hozzá, főleg nem egy idegennek, akkor sem ha együtt érez velem. S ne higgye azt, hogy ennyiből máris kielemzett. A témaváltás nem zökkent ki, nem akadok meg és gondolkodnom sem kell a válaszon.*
-Egy főnöknek néha tudni kell szemet hunyni. Fizető vendég, nem randalírozik, nem erőszakos, csak eltölti az idejét. Jó érzéssel tér majd vissza akkor, amikor már legálisan is megteheti. De ha már itt tartunk, megkérem, hogy ne csináljon ebből rendszert. Ami egyszer sikerült, legközelebb nem biztos, hogy összejön. *Ezzel pedig előrevetítem azt is, hogy kvázi feketelistára tettem, másrészt meg lesz a következménye az ittlétének annál is aki beengedte. Szó se róla, előfordult már párszor, addig nincs is probléma belőle, amíg nem pont akkor történik meg, amikor csendes razzia van. Nem csak a bárt buknánk, hanem azt is, amire olyan nagyon kíváncsi Robbie Holmes. Felnézek, el a füle mellett, ahol a társaságában lévő, divatlapból kilépett férfi már emelkedik is a székéből. Kíváncsi vagyok a következő jelenetre, érdeklődéssel fordulok vissza ismét a sráchoz és nem rejtem véka alá a kíváncsiságomat.*




_________________

Vissza az elejére Go down

Robert Holmes

Robert Holmes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Egyetemista
Posts : 72

#17TémanyitásTárgy: Re: Nyda & Robbie - Most people are all right   Nyda & Robbie - Most people are all right Icon_minitimeHétf. Szept. 11, 2023 10:38 am



Ügyvéd. Egy másodpercre hagyom átfutni a lehetőséget a gondolataim között. Nem mondom, hogy túl szimpatikus az elképzelés, de nem is kell annak lennie. Pontosan értem, hogy ez egy különös, kissé talán kettős módon mért dicsért lett volna, ami viszont minden kétséges kizáróan tetszik.
Ahogy a tőle kapott folytatás is azzal a miérttel, ami úgy villog a kérdésében, mint egy neonfelirat, várva, hogy tegyek valamit.
- Mert néha elég egy-egy ember életét megváltoztatni, nem kell az egész világból tündérfalvát csinálni, amiben hírből sem ismerik a bűnözést. Az amúgy is olyan álom, amit az emberiség, természetéből adódóan sosem fog elérni. Az egyetlen, ami teljesíthető cél lehet, hogy jobban kiismerjük az elkövetőket és azelőtt állítsuk meg, hogy túlzottan elszabadulnának.
Legszívesebben nem hagynám itt abba, hanem végtelen információt zúdítanék rá, onnan kezdve, hogy mik az első, feljegyzett bűntények, azon keresztül, hogy egy időben elég volt bizonyos külső jegyekkel rendelkezni ahhoz, hogy az ember elítéljék.
De visszafogom magam és még azt is hagyom, hogy az a "semmi", ami vele történt eltűnjön a beszélgetésben. Helyette idővel helyt adok egy újabb miértnek a sorban, amit most ő válaszolhat meg. Egyszerűbb, mint egy képzeletbeli listát létrehozni a fejemben a lehetséges válaszokkal.
- ...akkor úgy két év múlva újra találkozunk - húzom egy jól nevelt mosolyra a szám és bár sejtem, hogy a megváltozott arckifejezés nem nekem szól, kell egy lélegzetvételnyi idő, amíg megértem, mi változott mögöttem.
Az a kis idő és a nagy, határozott kéz kell hozzá, ami a vállamra siklik. Úgy biccentem hátra a fejem, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne, hogy valaki mögöttem áll. Onnan nézek fel Santiagora, akinek még mindig biztos vagyok benne, hogy nem ez a neve és akinek a tekintete egyenesen a szemeimbe mélyed.
- Azt hittem, csak kikérsz egy kör italt és visszajössz hozzám - hajol kicsit le, hogy biztosan halljam a szavait.
- Az volt a terv - lényegében mindössze belekezdeni van lehetőségem és mint valami neveletlen fráter, félbeszakít.
- Nem haragszik, ha elrabolom a fiatalembert, mielőtt a csillagokat is lebeszélné az égről? - szakítja el a tekintetét az enyémtől, de továbbra is kissé lehajolva beszél. A keze a vállam szorítja, éppen olyan határozottsággal, ami még jó érzéssel tölt el.


Vissza az elejére Go down

Nyda Marshall

Nyda Marshall

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Üzletvezető
Posts : 164

#18TémanyitásTárgy: Re: Nyda & Robbie - Most people are all right   Nyda & Robbie - Most people are all right Icon_minitimeSzomb. Szept. 16, 2023 7:54 am





Robbie & Nyda



*Látom, hogy elgondolkodik az ügyvédes megjegyzésemen, de végül nem fűz hozzá semmit. Sem egy igen, sem egy nem, de végül is nem vártam. Vagy talán, egy frappáns visszavágást, de a konkrétumok nincsenek meg bennem. A világ megváltoztatására viszont annál fényesebben válaszol, kissé cirkalmasan is, ami a korábbi megjegyzésemet hivatott megerősíteni. Csak az ügyvédek tudnak úgy beszélni, hogy senki más nem érti miről hadoválnak, de végül a vádlottat felmentik. *
-Á, értem. Akkor menjen el szociális munkásnak, ott aztán kiélheti az egyén védelmét és jobbá tételét. *Azt már nem teszem hozzá, hogy az enyémet nem kell megváltoztatni, pont jó úgy ahogy van. A múltat nem lehet semmissé tenni, a többiről meg én gondoskodom. Ami nem öl meg az megerősít. Utálatos közhely, de én tudom, mennyire igaz. Szerencséje, hogy ebbe nem megyünk bele mélyebben, sőt még a felszínt sem kapargatja. Jó fiú. *
-Rendben, szívesen látjuk két év múlva.*Most már azt is tudom hány éves. Nem is értem hogyan engedhették be, mert még annyinak sem néz ki. A pasi akinek a társaságában van, az apja lehetne, bár jól tartja magát, de na….próbálom nem tovább gondolni a kapcsolatukat, de még így is kiráz a hideg. Az „emlegetett” meg is mozdul, s tudom, hogy hamarosan véget vet a beszélgetésünknek. Addig nem is hangzik el kettőnk között semmi, hogy a férfi a srác vállára teszi a kezét. Újabb hidegrázás. Nem tehetek róla, de nem bírom azt a fajta….kapcsolatot. Nem természetes, nem normális. Ezért bele sem szólok és, hogy kezdjek magammal valamit, újra felnyitom a laptopot, munkára készen. Halvány mosollyal takarom el az ellenszenvem amikor a hozzám intézett kérdés miatt kénytelen vagyok felnézni. Csak érintőlegesen pihen meg a fiú vállát markoló kézen, és már ennyitől is legszívesebben behúznék neki egy jobb horgot. Az arcomon azonban csak derű látszik, megtanultam már hogyan rejtsem el az érzéseimet és a véleményemet. *
-Természetesen, bár szívesen lettem volna tanúja, hogyan csinálja. Jó szórakozást! *A fiút nézem, az arcát, és kíváncsi vagyok mit látok rajta amit a markoló, már-már birtokló kéz vált ki belőle. Nem köszönök el tőle, megvárom, hogy ő tegye meg az első lépést.*




_________________

Vissza az elejére Go down

Robert Holmes

Robert Holmes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Egyetemista
Posts : 72

#19TémanyitásTárgy: Re: Nyda & Robbie - Most people are all right   Nyda & Robbie - Most people are all right Icon_minitimeHétf. Szept. 18, 2023 11:50 am



Miért akar mindenáron valami más szakról meggyőzni? Először ügyvéd, majd azt követően szociális munkás? Mi lenne a következő, ha ezt is szó nélkül hagynám vagy találnék benne valami kivetnivalót?
Engedhetném, hogy a kezdeti miért lefoglalja az agyam egy állandóan dolgozó részét, de helyette átadom neki.
- Ennyire nem illik hozzám az eredeti választásom? - ezt hívják úgy egy kihallgatásnál, hogy rávezető kérdés. De most nem egy tárgyaláson vagyunk, nekem pedig egyszerűen ez a megfogalmazás jött a nyelvemre.
Persze megválogathatnám jobban a szavaim, mint ahogy az ő múltját sem feszegetem. Minden döntés kérdése, az is, hogy végül mindent úgy mondok ki, ahogy az első reakcióm sugallja. Ezért nem titkolom végül a korom sem, számolja ki nyugodtan és amikor két év múlva újra látom, meglátjuk, mennyire emlékszünk ebből a beszélgetésből.
Vagy ebből az estéből és Santiago határozott kezéről a vállamon.
- Kételkedik benne, hogy meg tudnám csinálni? Úgy értem, lebeszélni a csillagokat az égről - kapok a kínálkozó lehetőségen, hogy még egyszer a nő felé terelődjön a figyelmem, de Santiago előbb vagy utóbb újra a saját irányába fordítja.
- Véges a türelmem, Robert - mondja és bár nincs fenyegetés a hangjában, az, ahogy újra felemeli a fejem, hogy kissé kifacsart módon, de fölöttem állva megcsókoljon, eléri a célját.
Nem akarok semmiféle csillagokat lebeszélni, sokkal jobban érdekel, hogy vele tartsak és végre igazán elkezdődjön az este.
- Köszönöm a kellemes beszélgetést - állok talpra. - További... nyugodt estét. Viszlát - mosolygok és mielőtt ki tudja, mibe bonyolódnék másodpercek alatt, inkább engedek az újra a vállamra került kéznek és indulok.
Ezúttal már a kijárat felé.


Vissza az elejére Go down

Nyda Marshall

Nyda Marshall

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Üzletvezető
Posts : 164

#20TémanyitásTárgy: Re: Nyda & Robbie - Most people are all right   Nyda & Robbie - Most people are all right Icon_minitimeVas. Szept. 24, 2023 10:00 am





Robbie & Nyda



*Kérdésére finoman elmosolyodom, mert félreértett és máris számonkér azzal a fiatalos hévvel, ami a korosztályának sajátja. *
-Nem erre akartam célozni, inkább arra, hogy mennyire sokoldalú. *Ezt még azelőtt sikerül tisztázni, hogy a partnere – ettől még mindig a hideg ráz – a vállára ne tenné a kezét. Az érintés látványa felkavarja bennem a múltamat, jóllehet ez még csak finom figyelmeztetés, de mindenképp figyelmeztetés. Rühellem ezt a felsőbbrendűség kinyilatkoztatást. *
-Nem, de mindenképp kíváncsivá tett a kivitelezést tekintve. *Újabb számonkérés, ami kellő magabiztosságot mutat, hiszen szerinte én kételkedem benne és ez bántja őt. Semmi efféle hátsó szándékom nem volt, de csak rövid magyarázatra van időm, mert azok az ujjak, melyek továbbra is a srác vállán vannak, már nem nyugszanak. Látom a szorítást, a ruha anyaga meggyűrődik és bár nem feltételezem, hogy fájdalmat okoz, de a birtoklás érzését kelti bennem. Nem különben a kierőszakolt csók, amitől hánynom kell, de legyünk toleránsak. Ja. Nem túl gyorsan, de felállok a székről, visszafogva magamban a késztetést, hogy egy isteneset behúzzak a pasinak. Nos, az én türelmem is véges, csak ne várja ki…Robbie is feláll, de korántsem hasonló célzattal. Felmerül bennem a kérdés, hogy egy ilyen jóképű és intelligens fiú miért tévedt el az élet nagy tengerének habjai között. Azok a fránya hullámok. S az a kéz ismét ott markol a vállán némi pihenő után, szinte magamon érzem ahogy a helyes irányba terel.*
-Részemről a szerencse. Viszont kívánom önnek is Mr. Holmes. *Nem tudom nem megnyomni a nevét a mondat végén, és kis neheztelés is van bennem a férfi iránt amiért be sem mutatkozott, ha már a kedveltje a társaságomat élvezte néhány percig. Vagy valami köszönés, biccentés a végére, de nem. Kiskirály. A hátam mögött szorítom ökölbe a kezem úgy, hogy az amúgy rövidre vágott körmeim megtalálják az utat a bőröm felső rétegeibe. A mosoly azonban ott játszik az ajkaimon, a félhomályban úgy sem látszik mennyire kényszeredett. Végül visszaülök és egy nagy korty vízzel öblítem le a keserű nyálat ami felgyülemlett a számban. Sosem fogom megérteni és nem is akarom. Sosem leszek túl rajta…*

//Köszönöm a játékot, igen érdekes és érdekfeszítő volt, nem tervezett rövidsége ellenére is. csillámbari //




_________________

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#21TémanyitásTárgy: Re: Nyda & Robbie - Most people are all right   Nyda & Robbie - Most people are all right Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Nyda & Robbie - Most people are all right

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Sean és Robbie - (Too) Long Time No See...
» Nyda - Vins - Válsághelyzetek
» Nyda Marshall
» Phyllidia & Nyda - Tűzkeresztség :)
» Nyda- életút

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: külváros / sivatag :: Vinnie's Night-