♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Ice, ice baby - The first date - Page 2 Icon_minitimeby Derek Moretti Hétf. Ápr. 29, 2024 8:15 am

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Ice, ice baby - The first date - Page 2 Icon_minitimeby Leon Williams Kedd Ápr. 23, 2024 9:39 pm

» Leon Williams
Ice, ice baby - The first date - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Ice, ice baby - The first date - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Ice, ice baby - The first date - Page 2 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Ice, ice baby - The first date - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Ice, ice baby - The first date - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Ice, ice baby - The first date - Page 2 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Ice, ice baby - The first date

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#26TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby - The first date   Ice, ice baby - The first date - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 10:06 am

- Ezzel nem vitatkozom.. - vigyorgom még mindig, mert igaza van. A bandában mindig találni egy-két elkapott esetet, ami hát valljuk be, sokszor még évek múlva is éget, és érdemes néha tényleg belekapni. SZÓRAKOZÁS! Szívatás a neved..

Épp kezdek belemelegedni az egészbe, amikor viszont behallatszik egy hátsó hang. BAZDMEG! A kapucni..

- Ne vegyél rá mérget.. - dünnyögöm mert tudom hogy van ez. Ezzel együtt ÉLEK! Ezért nem várom meg míg ő is indulásra bírja magát, próbálok kapálózni.. kifele, az első gondolatom hogy ezt a félmagas falat simán meglépem, vagggy.. ugrom, vagy tököm tudja hogy érkezek le, pláne azt nem, hogy ebben az izében hogy tűnök el, de 1:1. Ha kijutok.. ezeknek se lesz könnyebb..
Mégis a lány az cselekszik, ránt.. jórészt magával, nekem meg beletelik nem kevés ügyeskedésbe, hogy ne essek kajakból pofára.
Nehéz menet!

És végre ott a kijárat.. HOPP! - ugrom, és még a földetérés se volt annyira veszélyes, se nyaktörés, se semmise, de hogy futni!?? A tököm fog, inkább elmászom a legelső padig és.. ledobom a cipőket. Akkor ér oda a jónép.

- Oké.. oké.. csak lassan lányok.. - vágódom hátra ahogy betámadnak, honnan vannak ezeknél tollak meg papírok??
Firkálok mint az eszement, sokszor fingom sincs mit azokra az izékre, néha egy segélykérés Octoberre akit szintén elkapott egy-két szemfüles, de túl messze vannak azok a cipők. Bassza meg!

- Oké.. ennyi volt! - rakom le az egészet, próbálok araszolni a cipők fele de nem megy egyszerűen. És hogy October mit csinál közben?? Remélem minél előbb megszabadít innen. Ha kell, hátrahagyom a cipőimet...!

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#27TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby - The first date   Ice, ice baby - The first date - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 10:10 am

Ville-vel kéz a kézben lefelé pitlikelünk a pályáról. Nyomunkban a rajongók habzó szájú hadával. Röhögök, mint az állat, de csak mert mintha Ville-nek jobban menne a korizás. Hirtelen megtáltosodott.
A kijáratnál lelépünk a jégről, és a korcsolyák éle már a száraz padlón kopognak, ahogy „rohannánk”. Ville bénázása azért becsületesen rontja a menekülés esélyeit, és a rajongók be is érnek minket.
Ville leszorul egy padra, én meg tőle egy méterre kerülök csapdába. Áh, feladom. Jobb, ha megadjuk magunkat. Előbb szabadulunk. Ez mindig beválik. De legalább a remény pillanatnyi érzése megvolt, hogy leléphetünk.
A srácok az arcomba nyomják a telefonjaik kameráit, egy selfie itt, egy másik meg ott. Bedobom a szokásos pózolós formulákat; nagy vigyorgások meg ördögvillák nyelvöltéssel. A kölykök meg örülnek, mint borz a répának.
Közben is Ville-re pillantok, elkapom azokat a könyörgő, segélykérő szemeket. Ő kevésbé lelkes, mint én. Ránevetek.
Lassan mindenki megkapja, amit akar, és a lökdösős tolongás alábbhagy. Átfurakodom magam az ifjúság gyűrűjén, hogy odamasírozzak a padhoz, ahol a bakancsainkat hagytuk néhány asztallal arrébb, de meglepetten konstatálom, hogy eltűntek. Elsőre az ugrik be, hogy talán rossz padhoz mentem, de nem. Még körbe is nézek. Megismerem. Veszettül elkap a röhögés. Ki a halálnak kellettek azok??? Csakis valami elvetemült-metálos-ereklyegyűjtő-lábszagimádó lehet. Csak fussak bele Facebook-on hasonló bejegyzésekbe, mint; „Íme a Slaves of Hell énekeseinek bakancsai.” plusz fotó mellékelve. Onnantól nem kérdés ki az elkövető.
A srácok meg csak csacsognak a nyakamba.
- October, October, ti most akkor jártok?
- Van köztetek valami?
A faggatózókra nézek. Nevetve csóválom meg a fejem. Eszemben sincs magyarázkodni, osszák be maguknak amit látnak, meg amit gondolnak. Deh, majd itt fogok nyilatkozni kamerákkal a seggemben, hogy aztán minden továbbköltött koholt szarság eljusson Grid bácsihoz. Nem akarom az intenzívre juttatni a menedzserünket.
Ledobom magam egy padra, és nem törődve a nyüzsgő csapattal, leszerelem a lábamról a korcsolyákat, aztán a kezemben azokkal masírozok vissza Ville-hez. Csak lazán. Nem izgatom magam a rajongók végett, majd szépen lehiggadnak és feloszlanak.
Ville vállára csapom a tenyeremet, és lehajolok a füléhez.
- Van egy rossz hírem. A fanatikusabbak meglovasították a bakancsainkat. – dünnyögöm vigyorogva a tincsei közé. - Fel kell kajtatnunk egy cipőboltot.
Azt hiszem, eljött a távozás ideje. Az sem gond, hogy mezítláb, bár ritka röhejesen fogunk kinézni, míg keresztülmasírozunk a parkolón zokniban.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#28TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby - The first date   Ice, ice baby - The first date - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 10:11 am

- HÉ! Hé, Ville gyakran jársz ide!?? - hallom valahonnan a tömegből, én meg csak úgy válaszolok a semmibe.

- Soha.. - dünnyögöm tovább, de újabb és újabb papírok nyomakodnak a képembe, vakuk villannak, kisütik a szemem, egy pillantás Octoberre, de neki se jobb a helyzete ami azért megnyugtató. Ki is villan egy elégedett vigyorom amire újabb vaku vakít a fejembe amire meg a szemem kezd jojózni.

- "Mikor lesz újabb koncert..?".. "Tényleg ott laksz a Vilhelm Streeten..?" - hangzik egymás után a nem messze tomboló zenébe, úgy látszik valami retropartiba csöppentünk.

- Előbb utóbb.. és dehogy!  - hárítom a lényeget, de csak firkálok mint valami elmebeteg amikor felhangzik a következő kérés.

- HÉ! Ville! ÉN IDE KÉREM! - újabb üvöltés már a fülembe és hirtelen megjelenik előttem egy felrántott pulcsi és két mell. Lefagyok. Csak úgy elsőre, nem mint aki még nem látott ilyet, de.. aztán vigyorogni kezdek, és ha ez a kérésed kislány.. - nagyot sóhajtok és csak remélve hogy a csaj azért legalább elmúlt 18 éves ráfirkálok a hasára valami kamu szöveget.

Ekkor hallom csak meg Octobert. Na meg látom is, hátrébb nem messze, a fejek felett hasonlóképpen körülvéve, amikor..

- Oké lányok.. ennyi volt! - próbálom lerázni a tömeget és némi helyet keresni a tolongók között, hogy megcélozzam a lányt, de sikertelen.

- Ville! Elveszel feleségül!?? - aztán hirtelen a semmiből, mellette nagy röhögések ahogy a tömeg bolydulni kezd. Megtorpanok. Figyelem ki szólt, és be is lövöm nem messze azt a.. kábé 15 évest. Bár sohasem tudhatod..

- Hogyne! Most azonnal akarod..? - megyek bele habár szokatlan tőlem.

- Aha! - villan fel a szeme.

- Oké.. Szerezz papot! - kacsintok a szemeibe, de ekkor érkezik meg a felmentő sereg. OCTOBER!
Először a vállamra csapó kezére figyelek fel, aztán hajolok lejjebb, hogy felérje a fülemet, de.. na remek...

- Akkor cipőbolt.. - dünnyögöm gyenge fintorral a fejemen. A kedvenc bakancsom volt.

- Deadman! Mutass valamit! - újabb hang a háttérből, és nekem most van elegem.
Alig fél másodperc míg gondolkodom. Ha cirkusz kell a népnek..
Hirtelen mozdulok ahogy October elvileg még mindig ott van a vállam mellett, szemvillanás alatt csúszik a bal állcsontjára a kezem és a laza fordulattal egybekötve olyan vehemensen kapom le a megjelenő sikongatások közepette, mint arra nem hinném hogy egyáltalán bárki számított.
Hogy miért?? Nem tudom. Nem tudom kell e oknak lennie. Egyszerűen ezt akartam. Ehhez volt kedvem, és hogy mi lesz ebből a holnapi lapokban vagy ki mennyit kaszál a képeken...(?) Ez most kurvára nem számított. Ahogy most nem számított semmi más sem!
Csak valami mentsen ki ebből a diliházból...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#29TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby - The first date   Ice, ice baby - The first date - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 10:12 am

Ville remekül szórakozik, elvan a rajongói közt, ahogy látom, meg hallom. Muszáj vigyorognom. Amolyan szemét kárörvendéssel.
Élvezd, öregem, élvezd!
Erre papért kiált. Mielőtt közlöm vele a jó hírt, hogy mezítláb maradtunk, még odadöngöm a fülébe.
- Papot?... Temetünk, vagy ördögöt űzünk? – röhögcsélek halkan. Mert, hogy Ville sem ma, sem máskor nem fog nősülni, az hótziher. Vagy ne legyek finn.
Az ifjúság tovább őrjöng őszexisége figyelméért, és kisajtolnak belőle valami produkciót, amire meg én nem számítok. Hogy honnan ez a vehemencia… Ville-ben egy állat veszett el. Olyan hirtelen kap el/le, hogy elfelejtek pislogni. A lélegzetem is elakad. Igazán megszokhattam volna már, hogy ilyeneket csinál, de most ez nyílt terep, és egy rakat éles kamera van ránk küldve.
Ville hátradönt, ahogy fölém tornyosul, és BENG. Úgy érzem magam, mint az a nővér, akit lesmárolt a hazatérő matróz a Time Square-en 1945 augusztus 15-én. Úgy fest, ez ilyen amcsi szokás. A génjükbe van kódolva, hogyan kell ezt csinálni. Az első pillanatba ledermedve meresztem a szemeimet Ville-ébe, miközben a szája az enyémen nyomakodik. Aztán mégis gyorsan behunyom a pilláimat. Még mielőtt elszédülnék attól, amilyen szenvedélyesen magával sodor.
Hallom, ahogy élesen visonganak körülöttünk a lányok és a srácok. Füttyögnek, némely csajok meg önként jelentkeznek egy ugyanilyen körre.
Nem tagadom, egy másodpercre belém nyilall az intő figyelmeztetés, hogy ebből még baj lesz.
Ha Ville leszakad a számról, kurva nagy levegőért kapok. Mint aki most bukkant hosszú percek után először ki a vízből. Eszednél vagy???
- Nekünk annyi. – nyögöm bambán meredve az arcára, még mindig hátrahajlítva, mint valami rongybaba.
Ville ezt most jól megcsinálta... Ezért Grid minimum kifilézi, engem meg büntiből fellő a holdra. De én kérem szépen, mosom a kezeimet.
Ja, igen. Jöhet a pap. Már nem kérdés, hogy temetünk.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#30TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby - The first date   Ice, ice baby - The first date - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 10:13 am

- Inkább az utóbbi.. - dünnyögöm még egy hosszú mosollyal a fülébe, de a csürhe elégedetlen. Hát akkor mutassuk meg nekik!
Hirtelen cselekszem. Nem gondolkodom, nem is érdekel hogy előre tervezzek egyszerűen teszem azt amit diktál a fejem és eszemben sincs ellenállni neki.

- Úúúúhuhuhúúú.. add meg neki rendesen, haver! - hallom a háttérből a mélyet, de kurvára nem érdekel ki drukkol vagy ki az aki itt mellettünk visongva ugrál a levegőbe, most teljesen mással vagyok elfoglalva. Valaki mással!
Nem mérek stopperrel. SŐT! Igazából eszemben sincs abbahagyni, de tudom én mikor nem bírja már levegővel, amikor én sem, és elszakadva tőle, csak alig néhány centire, még mindig a karjaimban tartva tartom a levegőben.
"Annyi..??" Hát akkor annyi legyen! - mosolyodom csak félig el, és csak ekkor engedem vissza, emelem fel talpra, két lábbal a földre, amikor a körülöttünk feszítő csürhe csak ekkor vadul meg igazán.

- Szóval tényleg együtt nyomultok! - vigyorog pár arc az egészben - Ez tisztára cool!  - valahol zsonganak a háttérben, de én elkapom a lány kezét, valahol mellettem, a teste mellett fűzöm az ujjai közé az enyéimet és a szemeimből vagy kiolvassa vagy nem, hogy ez most sprint lesz, még hozzá se jutottam teljesen a levegőmhöz, de újabb hirtelen reakció és az elhagyott motor felé - remélhetőleg a lányt lobogtatva mögöttem vagy magam mellett - a tűzpiros zoknimban futni kezdek míg be nem lőjük a rendesen eldugott motort. De nem élek tévképzettel. Jól tudom hogy azok is futni fognak, ott mögöttem, de ha elég gyorsak vagyunk..
Irány a motor!

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#31TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby - The first date   Ice, ice baby - The first date - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 10:14 am

A karjaiban tart, esélyem sincs, hogy hanyatt vágódjak, pláne, hogy kapaszkodom a vállaiban.
Mikor vége a műsornak, mondanám, hogy repetát, de sem a hely, sem az idő nem alkalmas a gyerekes kívánságműsorra. Ha Ville így folytatja, lassan többet lesz a szám az övén, mintha nem.
Amint felhúz ebből a gumigerinceseknek való pózból, felegyenesedem. Imádlak Vegas!. Ville mosolyára röpke vigyorra fut a szám.
A rajongók hivatalosan is elkönyveltek minket egy párnak, pedig ha tudnák mi az ábra, el sem hinnék. Úúú, hányan átkozhattak el most.
Ville ujjai erre az enyémek közé fonódnak. Határozott, kemény fogása van a srácnak. Ez nem holmi „gyere ide, bújjunk össze” gyengéd tapperolás, ebben erő rejlik és kiforrt szándék.
Összenézünk. Már szavak sem kellenek, hogy megértsük egymást. Elég egy cinkos pillantás, egyetlen rezdülés. Vágom, mi az ábra. Ice, ice baby után run, baby, run.
Nekiiramodunk. Szorosan Ville mögött vagyok, igazából nincs mese, fogja a kezem. Néha az az érzésem, hogy amíg Ő egyet lép, addig én két lépést így husss, átszelek a levegőben.
Kézen a kézben robogunk kifelé, mint az állat, de a recis néninek még azért odakiáltok, hogy VISZLÁT! Először mi porzunk ki az épületből, aztán utánunk a felgajdult tömeg. Ville meg ebben a tűzpiros zokniban nagyon csini. A végén kiderül róla, hogy másodállásban Mikuláskodik. Azt hiszem, sok csaj örülne, ha lemászna hozzá a kéményen. Hát… ha erre adná a fejét, megkérném, hogy gondoljon rám is és gyűjtse be a kekszeket, ő úgysem ilyeneken él.
Pillanatok kérdése, és feltűnik a horizonton a motor. A parkolón keresztülrohanva már nyerítek a röhögéstől.
Odaérve a kétkerekű acéllóhoz, ha Ville elengedi a kezem, lekapom a nyeregből a bukót, és a fejembe vágom. Most eszemben sincs a csattal bajlódni az állam alatt, csak a menekülési ösztön zakatol bennem.
Ha Ville is felhúzta a saját bukóját, felpattanok a mocira. Hogy Ville is követi a példámat, abban nem kételkedem, közben is indítok.
Újabb röhögés ráz meg. Fura érzés ez így zokniban!
- Fuck that… – dörmögöm a bukó alatt, ahogy felnézek a közeledő csordára.
- Megvagy? – kérdezem jó hangosan, enyhén hátrafordulva, s várom, hogy Ville megkapaszkodjon bennem.
A motor istenes bőgéssel zúg fel, és mielőtt megint lecsapnának ránk a rajongók, már fordulok is a kijárat felé. Némi lavírozás a parkoló kocsik közt, és az útra kiérve nem kevés kakaóval szívódunk fel a tett helyszínéről.
A sisak zötyög a fejemen a menetszélben, kicsit zavaró, de igyekszem koncentrálni.
Csupán néhány perc, és felfigyelek egy jókora kínai butikra. A kivilágított kirakatokban van mindenféle holmi; felsők, farmerok, ééés ami nekünk kell, cipők. Biztosan van bakancsuk is.
Lehajtok a járda széléhez és leparkírozok az üzlet előtt.
Felcsapom a bukó plexijét és hátrafordulok Ville-hez a hátam mögött, vagy ha már újfent leszállt mögülem, felé fordulok.
- Szóval veled ilyen egy átlagos randi… – szalad ki belőlem a nevetés.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#32TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby - The first date   Ice, ice baby - The first date - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 10:15 am

ÉLVEZEM! A lányt.. a helyzetet.. az életet... Azt hogy pezseg a vérem, és hogy valamii.. olyan dolgok lepnek el, amik már nagyon régóta nem. Talán mindig is ezt kerestem. Az első alkalom emlékét, az érzéseket, amikor szinte felmarja a bőröd a kokain istene és úgy érzed ebben az egyetlen.. szent pillanatban örökké eggyéváltál vele. Pont valami olyan volt...

Csak rohanok, a lánnyal a kezemben, ott a motor.. Ott a motor.. HOPP!
Olyan hirtelen pattan fel rá, hogy felet sem pislantok, az én kezemben is a bukó, Hopp, már a fejemen, és már ott is terpesztek mögötte, tetszik hogy felfeszülök arra a dögös kis fenekére, de ez csak egy kósza gondolat volt.

- Húzzál bele! - vigyorgom széles fogsorral a fejemen ahogy újabb zene tombol a háttérben, hátranézek, de nem kéne, emlékszem.. még talán kölyökkoromból volt hasonló emlékem amikor lenyúltam az első táskát!
Megint vigyorgok, a moci végre felmorog alattunk, rátapadok a hátára, hasam a kezére, vagyiiis.. a kezem a HASÁRA! Még érzem a hátamban az üvöltéseket, a villanó vakuk, de nem leszarom!? Én csak élvezem...

Elvagyok mint a befőtt. Még mindig a lányt ölelem, a vigyor odafagyott a fejemre, és most még az se érdekel.. ja, egyáltalán nem hogy a huzat a legszívesebben letépné a fejemet. PRÓBÁLKOZZON VELE!
Azt figyelem viszont amikor lassít. Lecsurog az útszélére, mondjuk nincs már vész, ez igaz, tényleg, de ahogy ugrik a bukó, csak akkor engedem el, hogy némileg hátradőlve engedjem hogy megforduljon.
Beszél.. de én nem válaszolok elsőre. A kezembe húzom a saját bukómat, csak nyugis lassúsággal veszem le, aztán a seggem a motorról ugyanolyan ütemben hogy megálljak félig.. vele szemben és az arcába vigyorogjak.

- Nem tudom.. soha nem randiztam.. - vigyorgok teli fejjel és hogy miért is álltunk meg.. fingom sincs, de megfordulva körülnézek.

- És most??

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#33TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby - The first date   Ice, ice baby - The first date - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 10:17 am

Szóval Ville még sosem randizott. Ez új. De ha Ő mondja, elhiszem.
- Vagy úgy. – vigyorgom rá a felnyitott plexi alól. - Akkor ez emlékezetes első randi marad. Nem elég, hogy megkínoztak, kiraboltak, még meg is kergettek. Bár… Tekintve, hogy én rángattalak bele, lehet nem velem kellett volna kezdened. – heherészek, mire hangosabb nevetést hallatok. Én is leszállok a motorról. A bukót lehúzom, és csak aztán mondom meg min vidulok annyira.
- Még a végén egy életre elveszem tőle a kedved. - és a romantikus lelkű, konzervatív csajok, akik nem csak kekszelésről ábrándoznak Ville-vel kapcsolatban, mind hoppon maradnak. The end.
- Minden estre jó kör volt. – duruzsolom Ville-re somolyodva, miközben fellépek a járdára, kezemben a bukósisakkal.
Jah, élveztem. A mezítlábas hajszát is. Most meg, akik elsétálnak mellettünk, mind hülye képet vágva bámulják meg a lábunkat. Az én fehér zoknim koszos az út porától, de semmi gond. Azt mondják az okosok, egyszer mindent ki kell próbálni, és ez a kis zoknis mutatvány minden eddigi élményemtől merőben eltér. Furcsa, idegen érezni közvetlenül a talpam alatt a betont, az utcát, azt a helyet, ahol annyi ember egyszerre tartózkodik. A strand homokjában masírozni megint teljesen más.
A kínai üzlet felé biccentek.
- Vadásszunk egy pár mokaszint, nagy fehér főnök. – mondom, és odamasírozok a bejárathoz, hogy bekukkoljak.
A butik üveglapos ajtaján belülről ott fityeg ferdén a Closed tábla. A helyiség teljes fényárban úszik, és odabent egy szemüveges kis kínai fószer söpröget a partvissal.
A haja az a röhejes Beatles-es bimbifazon. Az orrán meg Woody Allen-os szódásszifon csücsül.
Nem, eszemben sincs betörni, inkább megkocogtatom az üveget. A kisember fel is néz. Lehet, hogy nem lát, de legalább hall. Széles vigyorba fut a szája, szinte fültől fülig kettévágja az arcát. A szemei egyenesen felragyognak, vagy csak a vastag lencsék nagyítják fel őket, hogy már szürrealista túlzásnak tűnnek.
A partvist félreteszi, és már robog is az ajtóhoz azzal az elvetemült „Mindent a vevőért” kifejezéssel a fején. Vagy csak felismert volna minket? Ez a legutolsó, amit feltételezek róla. Ronda dolog az előítélet. De ha valaki ennyire pápaszemes…!!!
A kulcs fordul a zárban, s az ajtó menten nyílik.
- Jó esztét, miben szegíthetek? – tudakolja nyájasan a fickó.
Ville-re pillantok. Nem sok híja, hogy elröhögjem magam. Visszafordulok a pöttöm kínaihoz.
- Jó estét. Cipőre lenne szükségünk. – topografálok lefelé a mutatóujjammal, mire az eladó tekintete követi az adott irányt.
- ÁÁÁH! – egészen felvillanyozódik és egyben megvilágosodik a zoknis, pőre lábak láttán. - Kélem, fáladjanak beljebb. Tesszék, tesszék.
Ömm… Tuti sokat szopatták a suliban a répa-retek-mogyoróval IS. Inkább nem szólok, nem szemétkedek, csak legyűröm a vihoghatnékom és elfogadom az invitációt, ahogy félreáll.
- Köszönjük. – mosolyodom rá angyali bájjal. Nem csak mókás, de végtelenül kedves emberke. Nem biztos, hogy más üzletbe beengedtek volna minket zárás után. Hacsak rá nem döbbennek kik vagyunk.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#34TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby - The first date   Ice, ice baby - The first date - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 10:18 am

Még mindig vigyorgok. Valahogy letörölhetetlen a fejemen, és most hogy már nincs a nyomunkban egy egész csordányi tömeg, nem is zavartatom magam.

- Úgy jó az élet ha zajlik.. nem!?? - ezt tényleg én mondtam!?? Meg is lepődnék a tényen, ha nem azzal lennék elfoglalva közben hogy körbevizslatva felmérjem miért is pont itt.. van az a megálló.
De belezavar a nevetése. Vagyishogy.. egyáltalán nem zavar, engem, de a hangra felé fordulok.

- Mi van..(?) - vigyorgom én is vele, de aztán veszem én az adást, egyet hátrébb lépek csak hogy megadjam a leszálláshoz a helyet. És érkezik is a válaszom..

- Ahogy mondod.. Mesteri! - még mindig vigyorog a fejem, de szemmel mindvégig követem ahogy fellép a járdán és csak akkor fektetem le a bukómat, egyenesen a motor közepére, hogy feltegyem azt a mindent eldöntő kérdést!

A kirakatra nézek, amerre figyel a szeme, és.. Na igen, nem pont így képzeltem, de lássuk mit hoz még a mai este! Egyensúlyozom a bukót, hogy még véletlenül se essen le, és ahogy az orra már ott van az üvegen, csak akkor lépek mögéje. A benn figyelő fickó.. több mint röhejes, és ahogy felnéz, szerintem egyenesen a szemünkbe, és bárgyú vigyort villantok és integetek. Nem mintha gyakorlati haszna lenne.
Csak akkor lépek hátrébb amikor fordul a kulcs, a lány veszi át az irányító szerepet, ő jobban ért az emberek nyelvén, ennyi simán feltűnt már nekem, és egy büdös mukkot se szólva lábujjakkal rámarva a küszöbre ahogy belépek, megszívom az orromat.

- Bakancsod van? haver.. - próbálom én is átvenni a szerepet - acélbetétes.. fekete.. - lépek oda a rakatnyi csicsás, színes cucc fele és csak úgy random, kézzel felemelem az egyiket. De nem érdekel ténylegesen. Egyszerűen csak szórakoztat. Ez az egész este. És úgy döntöttem most jól fogom érezni magam. Kurvára jól! És nem érdekel ki köpne bele a levesembe! Most a lányé minden figyelmem...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#35TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby - The first date   Ice, ice baby - The first date - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 10:19 am

- Bakanc? Ó, hát pelsze, kövesszenek kélem. – kuncog a kis kínai, mire készségesen odavezet minket a cipőosztályra. A polcok roskadásig mindenféle tűsarkúval, vászoncipővel, csizmával, meg szandálokkal. De egyik sem igazán nekünk való. Még egy vászoncsuka csak-csak.
- Burberry márkájú motoros bakancsa van? - tudakolom tök ártatlan pofával, ahogy a csicsás kínálatot tanulmányozom.
- Bulbelly motol... Aaah, nagyon viccesz kici hölgy. – vigyorog a fickó, de azért visszavág. És LEKICSIZ! Bírom.
- Komolyan kérdeztem. – magyarázom.
- Láli-fáli. – hitetlenkedik, de a mosolya mit sem lankad. Tovább megy a következő sorba. – Nosz, itt vannak a bakancok. Válogasszanak. – int a kezével.
- Óh, ez szuper, köszönjük! – csillan fel a szemem az újabb részleg láttán, ahol már az emberibb viselet rejtőzik.
Lassan végigsétálok a polcok mentén. Csak egyetlen szimpi pár lábbeli kell. Meg fogom találni.
- Maguk olyan iszmelőszek nekem… - morfondírozik hümmögve a kínai, mire felkapom a fejem, és Ville legyen akárhol, vigyorogva rámeredek.
- AH! CAK NEM??? Nem maguk azok az énekeszek, a pokloszok, akik folton szelelmeszek és haldokolnak?
ÁÁÁÁÁÁ!!!!! Istenesen elkap a röhögés, kis híján beborulok a cipők közé. Az egész üzlet az én hangomtól zeng. Előre görnyedve csapkodom a térdeimet. Esküszöm behugyozok.
- De. – felelem kurtán, az után, hogy lenyugodtam, miközben leemelek egy fekete, csatokkal díszített csizmát a polcról. Megtapogatom, Finom puha az érintése. Ez tetszik.
Viszlát motoros csizma. Lett belőle egy egyszerűbb bársonyvalami. Ez sem rossz. Kényelmes, de majd beugrom a Bőregérbe, és vadászok egy ugyanolyat, mint amilyet lenyúltak a kis szemfüles piszkok. Azt hiszem hajtóvadászatot indítok a Facebook-on. Nyehehe.
Valahogy ki kéne ugrasztani azt a mitikus nyulat a bokorból. Jutalom a becsületes megtalálónak! Ez az… Ördögi terv. A csizma igazából lényegtelen, nem verem érte a nyálam, de jó lenne egy kicsit felrázni azt az enyveskezűt a poén kedvéért. Szórakozhatnékom van.
Látom is magam előtt a reklámkiírást hatalmas betűkkel:

A BAKANCSOMAT EGY CSÓKÉRT!
by Deadman

Jah. Főleg ha fiú a tettes. Neeem, ez így nem jó. Nem basznék ki Ville-vel. Höhöhö.
A csajok viszont örülnének. Ville úgyis olyan csókos kedvében van. Könnyen osztogatja.
Íme a modern, vegasi Hamupipőke: HamuVillécske. A csajok ott kígyóznának egy végtelen sorban a stúdió bejárata előtt, és mindegyiknél egy pár bakancs. Akiébe illik HamuVillécske lába, az nyert.
Tudom, egy állat vagyok.
Az eszmefuttatásomat kínai barátunk csacsogása szakítja meg.
- A kiszlányom, Chin Yo Bao nagy lajongójuk. – meséli, és esküszöm, hogy elpirul. Tök cuki így.
- Szeretne közös képet? A kislányának? – azt hiszem, ez a legkevesebb, ha már volt olyan kedves és beengedett minket, hogy kiszolgáljon.
- Óóó! Lehetne? – kerekedik el az arca az örömtől.
Kérdőn Ville-re pillantok, a nagyfőnök beleegyezésére várok, de a kis tag elszalad a pénztár felé.
- Málisz hozom a fényképezőt!
Ville-re nevetek.
- Hümm. Ennyi.
Addig is, míg az eladó a pénztáros pult alatt keresgél, ledobom magam a párnázott padra, hogy felpróbáljam a csizmát.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#36TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby - The first date   Ice, ice baby - The first date - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 10:20 am

Úgy néz ki mégis működik a kommunikáció! Legalábbis.. a kis sárga azt mondja kövessem, én meg Octoberre nézek mielőtt megteszem, de aztán haladok is a tacskó után.
Viszont.. ami odabenn vár, nem pont az amire számítottam. Számítottam én valamire egyáltalán?? Megtorpanok, és kétszeresére tágul a szemem, de a lány beelőz. Van ennek értelme egyáltalán??
Mégis.. úgy néz ki haladunk valamerre, vagy legalábbis egy már valamivel barátibb polc fogad be, de a kis sárgának be se áll a lepénylesője, úgy dumál mint egy cséplőgép!
És BÁMMM!!!
Kurva nagyot sóhajtok ahogy beugrik valami a kis tetűnek, lehet el is fintorodok a háta mögött, de úgy látszik a lány remekül szórakozik közben, ami engem is mosolyra késztet.

Csak kutatok a polcon. Végül is.. nem egy Steel, de érjük most be kevesebbel és meg is akad valamin a szemem, valamin, ami épp megfelelő lesz.
Lerántom az egészet, megfelelő a méret, és nem is tökölök sokat a lábamra rántom három egész másodperc alatt míg a kis kínai elszalad valamiii... Na igen. Legyen egy jó napja a kis tetűnek!

- Nehogy azt mondd hogy nem a lehengerlő modorod teszi.. - mosolygok fel a lányra a padról vele átellenben és még utoljára megigazítom a fűzőket, pont úgy ahogy eléggé kényelmes lesz. Ekkor tesped vissza a kis kínai a légtérbe.

- Ész.. ész egy autoglamm isz lehet..!?? - széles a vigyor a fején, még megsajnálom a szerencsétlent, de ezen már ne múljon, firkáltam már ma eleget.
Felállok. Ha October is megteszi velem szemben, és hagyom magam. Hogy is mondta nem is olyan régen?? Ja igen..
Előbb szabadulok...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#37TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby - The first date   Ice, ice baby - The first date - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 10:21 am

Ville-re vigyorgom.
- De. Határozottan az teszi. Még a végén kiderül, hogy tényleg ellenállhatatlan vagyok. – bazsalygom röhögcsélve, miközben felhúzom mindkét csizmát. Megnézegetem magamon őket. Máris sokkal kényelmesebb így, kevésbé mezítláb.
Erre a kis kínai visszavágtat a fényképezőjével, és lehuppan mellém.
- Cücc ide! – paskolja meg a padot a másik oldalán, jelezve Ville-nek.
- Gyere már. – biztatom én is nagy vigyorogva, mire átkarolom a kínai fickó vállát, hogy nekikészüljek a fotózkodásnak.
Ha Ville is pozicionálta magát a túlfélen, az eladó felemeli a masináját. Mielőtt biluxolna a vaku, egy jókora cuppanóst nyomok az arcára. Ő meg szégyenlősen a szájára kapja az ujjait, és hatalmas szemeket mereszt. Jó kép lesz ez a kislányának. Apuci bepirul két metálvagány társaságában.
Leteszi az ölébe a fényképezőt, és előkapja a tollát papírostul.
- Moszt az aláílászt. – tolja Ville felé a cuccost, aztán nekem. Pillanatok alatt felfirkantom rá a nevem.
- Jujj de jó! Köszike! Ölök hála!
- Igazán nincs mit. – mosolyodom rá. - Nekünk is megvan, amit szeretnénk, úgyhogy fizetnénk.
- Hogyne, hogyne! – pattan fel tüstént a helyéről, és már masírozik is a pénztárhoz.
Bukómmal a markomban követem, közben a szabad kezemmel előhalászom a dzsekim mellzsebéből a bankkártyát.
Fürgén jár az ujja a pénztárgépen, úgyhogy hamar elintézzük, amit el kell, és a kártyámat is visszakapom.
- Kösz mindent! – kacsintok a kis sárgára. A vigyora levakarhatatlan.
- Jöjjenek mászkol isz!
- Úgy lesz. Viszlát! – búcsúzom el, és már kifelé is menetelek. Gondolom Ville társaságában.
Kilépve az utcára Ville felé fordulok.
- Innentől Te mutatod az utat. Tied a moci. – mosolygom a szemébe. Azt ígérte, hogy elvisz valahova. - Egyébként csini az új bakancsod. – kacsintok rá.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#38TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby - The first date   Ice, ice baby - The first date - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 10:22 am

- Ezzel eszembe se legyen vitatkozni. - rántom el a fejem egyenesen a fűzőkre, de amikor minden megvan, emelkedem csak fel egyenesbe, hogy a visszatérő kis.. "megmentőnk" kérésének eleget tegyek. Nem mintha Terézanya lennék.
De az.. amit hirtelenjében vár tőlem, megint kitágítja a szemeimet. Na mi az!? Most már kajakra fröccstársak lettünk??
A lány az aki lehiggaszt. Vagy inkább mondjuk úgy, hogy ha ő nem lenne, talán nagyot rúgnék a gyökérbe, de helyette mint valami kiscserkész csak egy korlátoltat nyögve rakom le magam mellé, azért tartva a tisztes távot.
CIRKUSZ! Az egészről ennyi jut eszembe, de azért tartva magam a megbeszéltekhez bevágok egy kevésbé félőrült pofát.
És VÉG(R)E!
Ugranék is már három perc alatt fel, de ekkor jön a következő, már kevésbé kihívó helyzet, amikor felfirkantom a nevemet.

- Na most már végeztünk.. - lökdösöm kis híján le, ahogy felállok, de nem veszi a szívére helyette October a következő kiszemelt célpont.
Én előre megyek. Inkább vissza abba a vakító színes izébe, inkább káprázzon a szemem mint fojtsam az estét hányingerbe és mint a szélvész, máris rohan el mellettem a kis féreg.
Csak az öklömet ne tartsam ki...

- ÉN.. fizetek.. - csapom aztán a kártyám Octoberére, és egy pillantás a lány szemeibe, ha ellenkezik.. - A kávézót te álltad tegnap reggel. - a hangom színtelen.. mármint.. nem a gyökér-feeling tombol benne, csak egyszerűen lépnék már innen.. minél hamarabb amint csak megtehetem és ez hozzá az egyenes út.

Kifelé menet.. még hallom az őrjöngő rajongást a háttérben. Unalmas. Ez jár az eszemben, de amint cseng az ajtó már friss levegő tölti meg a tüdőmet.
Végre...

A lány az aki kitép a gondolataim közül. Undor?? Ez annál sokkal összetettebb, mégis csapásra felejtek mindent ahogy felhangoznak a következő mondatok.

- Kösz.. - villantok rá mosolyból csak egy kedveset, de aztán nyúlok a bukóért, húzom a fejemre, és feldobva magam a nyergen, felé nyújtom a kezem hogy felsegítsem. Nem mintha igényelné.

- Akkor most.. jön a következő haditerv.. - dumálok, a felcsapott sisakon talán hallatszik is valami belőle, de aztán.. dübörögnek a lovak, jóóó érezni a kezeim között újra a lóerőket, és magaménak tudni megint az irányítást. Szereteeem.. ha a kívánságaim szerint történik minden...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#39TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby - The first date   Ice, ice baby - The first date - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 10:23 am

A pénztárnál Ville beelőz.
- Rendben. – bólintok mosolyogva. - Kösz.
Akkor ezt a csizmát innentől nagyobb becsben fogom tartani, mint a többit, mert Tőle kaptam. Örök elmék marad, az első randis csizma.
Odakint a motornál, gondoltam, hogy Ville alig várja, hogy övé legyen a kormány. Ezen nem fogunk összeveszni. Ez a motor félig az övé is, elvégre neki köszönhetem, hogy van.
Hogy most jön a következő haditerv?
- Már alig várom. – döngöm somolyogva, és a fejembe húzom a sisakomat. Megigazgatom, aztán megkapaszkodom Ville felkínált kezében, hogy mögé pattanjak. Rásimulok a hátára, a karjaimat pedig átfonom a törzsén.
- Mehetünk! – szólok a bukó alól, és kíváncsian lesem innen merre megyünk, mit talált ki Ville.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#40TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby - The first date   Ice, ice baby - The first date - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 10:24 am

Csak halkan hallom a hangját.. Részben döngi túl a motor zaját, de csak amikor már fenn ül mögöttem és a kezeit a hasamon érzem, adok meg pár löket gázt a kicsikének. Most jön az igazi.. adrenalin löket!
Már most tetszik az érzés..

Nem megyek gyorsan. Most még nem, nem hiányzik hogy lemeszeljenek, de a nyugdíjas tempó sem részem. Az új bakancs.. egész jó, mondjuk hogy zongorázni lehet a különbséget, de ne legyek telhetetlen. Ezúttal..

Ráhajtok a 604-esre és észak felé követem a terepet. A lány.. ott szuszog mögöttem, feszül, szinte a hátamon érzem minden lélegzetét, ami mosollyal tölt el.
Újabb mérföldek.. nem sok, de már közeledik Vegas külső széle és az én régi.. kedvenc helyem. Egykor sokat szórakoztunk ott páran, néha a bandával, néha csak pár gyökérrel, de mindig, ha szükséges volt egy kis adrenalinlöket.
És ekkor csorgok be a Motor Speedway parkolójába.

- Üdv, Clay! - csapom fel a plexit, ahogy lerakom a két lábam a két oldalon. - Adam már vár! - bököm oda fejjel, Clay csak biccent, nyílik a sorompó, én meg kövér gázt húzva rá, áthúzok alatta a bejáraton.

Csak odabenn.. felkarcolva a boxutca szélét állok meg. Betámasztok, a kulcs a motorban enged, és lehúzva a fejemről a bukót, végignézek a kínálaton. Minden.. kivilágítva... Adam tökéletes munkát végzett.
És ekkor látom meg őt a messziben. Intek.. aztán ő is felém, és megindul arra ahol mi álltunk meg.
Ez lesz a ma este egyik legtökéletesebb része!
És én pont vele szeretném megosztani..

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#41TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby - The first date   Ice, ice baby - The first date - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 10:25 am

Simán jó Ville-vel motorozni, ez is egy élmény. Nem zavar, hogy övé az irányítás. Érti mit csinál, én meg totál elvagyok mögötte. Egyszerűen élvezem.
Útközben nézelődöm, próbálom megfejteni mi lehet az úti cél. Kanyaronként kiderül, hogy valami olyasmi, ahol még nem jártam. Idegen a környék. Észak-keletre tartunk, kifelé Vegas-ból. Most már tényleg szétvet a kíváncsiság, Ville mit agyalt ki.
Az út mellett egyszer csak feltűnik egy fehér épület, rajta Motor Speedway felirattal.
Erre azért felkapom a fejem. Óóóóó! Vespa mondta jól; ma gyereknap van.
A sorompó nyílik, mire Ville áthajt a bejáraton. Miután leparkolta a mocit a boxutca szélén, letornázom magam mögüle, és lekapom a fejemről a fekete bukót.
Sugárzó arccal nézek végig a fényárban úszó versenypálya-komplexumon és a másfél mérföldes oválpályán. Elképesztő!!! Üvölt rólam, hogy felizgatott a hely.
- Wow! Ha tudom, hogy ide hozol, jó pár dologtól megmenekülsz, mert leszarom a jégkorit. – duruzsolom, miközben széles vigyorral a képemen fordulok Ville felé.
Az biztos, hogy jobban jár. De nem volt rossz sem a jégen, sem a kis kínaival a cipőboltban. Ez az este így kerek.
- Mondd, hogy kivisszük a vasat a pályára! – meresztek reménykedve hatalmas szemeket Ville-re.
Persze nem vagyok én telhetetlen, beérem a Go-Kart pályák valamelyikével is.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#42TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby - The first date   Ice, ice baby - The first date - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 10:26 am

ÉÉéés MOCOROG! Nem is ez a lényeg az egészben, szilárdan tartom a mocit amíg lemászik mögülem, csak két lábbal támasztok. A lényeg az, amikor kivirul a képe!! Muszáj nekem is vigyorogni, habár már intettem Adamnek, ő meg kényelmes tempóval tart felénk szembe, a lány most valahogy mégis jobban leköt. Imádom ahogy szinte ugrál örömében!

- Az volt a vacsora.. ez a desszert! - kacsintok rá, még mindig ölelgetve a bukót magam előtt, de az se biztos hogy bármit látott belőle, annyira lenyűgözte a látvány. Igaz.. először én is elvoltam képedve. Amikor érzed a kezeid között a lóerőket, amikor tudod hogy nyílt a terep, nem figyelsz, az egyetlen esélyed csak hogy ne taknyolj el! Csak ketten vagytok.. Csak te és az út, a párharc kiélezett, és tudod.. neki sokkal több esélyt jósolnak a szakemberek, de te megmutatod ki is vagy valójában! LEGYŐZHETETLEN!

- Deeehoogy..  Csak megmutattam és megyünk haza kukoricát kajálni.. - nézegetem tüntetőlegesen a körmeimet, és hanggal is rájátszok rendesen, de aztán csak kapok a fejemre, vagy egyszerűen elnevetem az egészet, tetszik ez a lelkesedés, végre Adam is beér a képbe.

- Üdv! - csapom össze az öklöm vele - Minden oké!? - szívom meg az orrom bal kezem a bukó tetején pihentetve.

- Ja..ja.. haver.. - vigyorog - Azt hittem már nem látlak többet. Már vagy 2 éve nem dugtad ide az orrod. - magyaráz - Vespáék azt mondták elpuhultál. - megint vigyorog, én meg csak megforgatom a szemeimet.

- Kapja be! - újabb vigyor, aztán félrehúzom a kabátom és kimarom a megfelelő összeget - Csak.. szünetet tartottam.. - magyarázom egykedvűen - Minden megvan? A cuccok is? - bólint én meg a kezébe tolom a lét, amire ránéz, nem számolja meg.

- Ja. Minden. - széles a mosoly azon a fejen, Adammel nem vagyunk haverok, de mindenki azt adja ami a másiknak kell. Kölcsönösség..

- Meddig a miénk?? -  kérdezem megemelt fél szemöldökkel.

- Egy óra. Max másfél. - böki ki ahogy zsebre vágja az összeget. - Majd azt mondom pályakarbantartás volt. - széles vigyor a fején, de van itt még valami.

- És a moci is megvan? - a leglényegesebb, mire csak bólint.

- Benn az első boxban! - int nem messze balra tőlem én meg a lehúzott redőny felé vezetem a szemem.

- Kössz, Adam! - mosolygom, ő meg csak int egyet.

- Csak maradjatok egyben..! - de már fordul is el közben, és elindul vissza oda ahol a dolga van, én meg visszavezetem a lányra a szemem.

- Öltözzünk be!

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#43TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby - The first date   Ice, ice baby - The first date - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 10:26 am

Desszert.
- Mmm… Fincsi. – döngöm élvetegen, egy hamiskás banditamosollyal az arcomon.
A játékos tagadásra, amit Ville produkál, és arra, hogy ennyi volt és már megyünk is haza, megcsóválom a fejem.
- A-a. – vigyorgom. - Akkor egyedül mész. – bukik ki belőlem egy kurta, halk kacaj.
Tudom, hogy csak szivat. Meg is erősíti a gyanúm a nevetésével.
A vigyorom kitartóan trónol az arcomon, miközben Ville-t bámulom. Na… Mikor szállsz már le a motorról??? Nem sürgetem, de mégis… sürgetném. Bizsergetően érdekes ez a hely. Még sosem jártam versenypályán. Ilyet is csak videójátékban láttam.
Közelgő lépteket hallok a hátam mögül. Hátrapillantok a vállam fölül. Lassan ideér hozzánk egy fickó. Ville összeöklöz vele.
- Helló! – köszönök a tagnak mosolyogva.
A fiúk váltanak néhány baráti szót, és az a bizonyos név megüti a fülem. Vespa szelleme még itt a versenypályán is kísért.
Igen, pontosan, ahogy Ville mondja. Kapja be. Csak vigyorgom szerényen, csöndben a srácok közelében.
Nem figyelem az orrom előtt zajló üzletkötést. Nem az én dolgom, és az aszfalt betyároknak való miliő sokkal jobban érdekel. Gyermekien lelkesedő érdeklődéssel bámészkodom mindenfelé. Jobbomban ott lóg a bukó, miközben a szabad kezemmel homlokomon beletúrva a hajamba hátrafésülöm a tincseimet.
A felcsengő varázsszó fültövön csap. Moci? Valaki mocit emleget? Mi van? Felkapom a fejem, és a szemeim ide-oda vándorolnak hol Ville arcára, hol Adamére.
Adam búcsúzóul ellát minket egy jó tanáccsal. Jah. Én személy szerint nem kívánok részletekben hazamenni. Gondolom Ville hasonlóan érez.
Hogy menjünk öltözni?
- Óóó, már azt hittem sosem mondod. – döngöm. Patologikus késztetést érzek egy kis száguldásra.
Ha Ville leszállt a nyeregből, a motorra teszem a bukót, s várom, hogy mutassa az utat.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#44TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby - The first date   Ice, ice baby - The first date - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 10:27 am

Felnevetek! Tetszik az eltökéltsége, és simán leveszem hogy ha én most fognám magam és lelépnék, őt nem máshol látnám viszont mint a hírekben, miszerint a hírhedt.. Slaves of Hell nevezetű rockbanda egyetlen üdvöskéje, önállóan és teljes elszántsággal befoglalta az autóversenypályát Vegas külső szegletében és csak buldózerrel tudták elvontatni!
Megint vigyorognom kell az érzésre..

De befut Adam. És letudva a szokásos kis.. részleteket, már azonnal miénk is a tér, a pálya, és még valami más is. Egy régi barátság emléke...

Leszállok a motorról, és elindulok az első box fele. Régi viszontlátás lesz ez, és lefogadom, egyikünk se felejtett, mégis úgy hiszem nekem lesz ez keményebb dió.
Csúszik a lakat, ki a nyitott helyéről, felnyikorog az oldalsó vasajtó, ami vicces, ha azt nézzük milyen világhírű versenyeket nyomatnak erre, de már zsigerből tudom hol a kapcsoló.
És ott vár ő...

A motor.. úgy néz ki mint alig 2 éve. Vagy valamivel több, meg se látszik rajta hogy megjárta LA erdőségeinek legmélyét, az meg pláne nem hogy együtt szenvedtük el azt a kis.. balesetet, ha nevezhetem annak, de ami biztos, hogy ő volt az aki a víz mélyén jóval tovább pihent.

Közelebb lépek.. csak lassan, a bakancsom hangja felkoppan az érdes betonon és végigvezetem a tankon a kezem...

- Mintha csak most gurult volna ki a gyárból.. - mosolygom, és habár tudom, hogy itt vár rám pokoli régen, Adam már azután megcsináltatta hogy a tűzoltók kiszedték a tó mélyéről, én mégis sokáig húztam ezt a találkozást. A meglepetések hétvégéje...

- Nos.. - fordulok aztán vissza a lány felé, már ha mindvégig követett - Ott jobbra megtalálsz mindent. - mutatok irányba, át a gépen ahol a dolgok sorra elfeküdve hevernek. - Komplett overall.. térd és könyökvédő.. Nyakmerevítő és gerincvédő beépítve.. Csak ha buknánk. - fordulok ismét a szemeibe és elmosolyodom. Mindent elsöprő találkozás lesz ez...
És mindent elsöprő este!

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#45TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby - The first date   Ice, ice baby - The first date - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 10:28 am

Követem Ville-t a boxhoz. A lakat fémesen zörög, ahogy kihúzza a helyéről, majd kitárja a fémajtó szárnyát. Belépünk a helyiségbe, és fény gyúl a sötét garázsban. Ville kapcsolta fel a villanyt. Azonnal megakad a szemem a kétkerekű csodajárgányon.
- Azt hiszem szerelmes vagyok… – búgom mély altomon, a motort szuggerálva. Beljebb sétálok a helyiségbe.
Ville odalép a motorhoz, figyelem azt a gyengéd kézmozdulatot, amivel végigsimít rajta.
Elvigyorodom.
- Sok lány lenne annak a mocinak a helyében… Látom ismeritek egymást. – döngöm somolyogva, és közben is méricskélem Ville-t. - Csak nem vele volt az a kis… afférod? – nem, nem mondom ki a jeges szót. A fene akarja elvenni Ville kedvét az egésztől. Bár, úgy sejtem, nem az acéllóval vannak gondjai. Sokkal inkább a jég itt a hunyó.
- A tiéd? – érdeklődöm. Persze lehet, hogy hülye kérdés. Ville-n néha nem tudok kiigazodni. Lehet, hogy valakié, és kölcsönbe kapta, vagy az övé, csak az incidens óta nem vette rá magát, hogy ráüljön, és a haverja addig vigyázott rá itt. Akármi is történt vele, frankón helyrepofozták.
Ville a másik irányba int, követem a szemeimmel. Ott várnak a felszerelések.
- Te készültél. – jegyzem meg egy elismerő mosollyal. Jah, jóféle meglepetés ez a versenypálya, annyi szent.
Mielőtt még a cuccokért mennék, felnevetek.
- Ville…! – a fejemet hátravetem. A kacajom hangját visszaverik a falak. A mennyezetről aztán lassan leemelem a tekintetem és ismét Ville-re függesztem.
Félrebillentem a fejem.
- Most komolyan…. Kihívsz egy versenyre? – legalábbis nekem ez jön le eddig a részletekből. Tévedhetek is.
Megindulok a motyókért. Laza mozdulattal dobom le a bőrdzsekimet, a padon végzi, aztán jöhet a kínainál szerzett csizma. Kibújok belőle. Kioldom a farmerom övét, és a nadrágom is letolom. Már nem vagyok annyira szégyenlős Ville előtt. Azt hiszem látta a bugyimat meg a hátsómat eleget ahhoz, hogy most ezen pörögjek.
Gondolom Ő is nagyban öltözködik már.
Felhúzom a két részes bőrruha nadrágját. Lehajolok és megigazgatom a térdprotektort, majd jöhet a dzseki. Magamra kapom, és állig bezipzározom. Mintha csak rám öntötték volna a fehér-fekete-piros színű overált. Benne mindenhol, a csípőn, a vállakon, a könyök részen, és a háton is ütésnyelő protektorokkal van felszerelve.
A fekete motoros sportcsizmákat sem felejtem el. Ezeknek a mérete is tökéletes. Kényelmes a felszerelés, de nem fogok benne megfagyni.
- Kell egy ilyen otthonra. – magyarázom, mire végignézek magamon. Ha lenne itt egy tükör, tuti forgolódnék egy pipiskedőset előtte, hogy jól szétgyönyörködjem benne az agyam hehehe.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#46TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby - The first date   Ice, ice baby - The first date - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 10:29 am

Megtorpanok. Csak egy egészen kicsikét útközben, és hátrafordulva a lányra nézek. Elmosolyodom.. aztán irány vissza a célhoz előttem.

- Már azt hittem én vagyok a szerencsés.. - mosolyogva dünnyögöm, de tekintet vissza a csodagépre, és az egymásratalálás emléke újra felrémlik a fejemben ahogy csendben végigsimítom.

- Igen, az öreglány és én.. Mondjuk hogy megvan a múltunk.. - zárom le ennyivel, de nem kell mutogatnom a lényeget, hogy October azonnal kapcsoljon. Felnézek a szemeibe. Rövid ideig csak nézegetem, de aztán vissza a gépre.

- Nem ő tehetett róla... - a szám sarkában hosszú mosoly tombol, soha nem gondoltam volna hogy ez ilyen érzés lesz. Ennyire.. FELEMELŐ!
És valami azt súgja ezt nem magamnak köszönhetem... - De mondjuk azt hogy egykor szoros volt a kapcsolatunk. - újabb mosoly, már teljesen magától jön, mégis figyelmet szentelek a lényegre. Arra amiért lényegében itt vagyunk, nem hogy ünnepeljünk rég várt történéseket, hanem hogy próbára tegyük kik is vagyunk.
De aztán nevet... És pokolian tetszik a nevetése! Gyöngyözőn borítja be a falat amire muszáj én is vigyorba húzzak.

- Azt hogy kihívlak e, azt majd meglátjuk. - szűkítem - Mert azt azért valljuk be.. rendesen berozsdásodtam az évek alatt.. - széles a vigyor a képemen, de kerülöm is a motoromat, hogy előre menjek az említett helyre, és a kezembe vegyem a saját cuccomat.
Vetkőzik.. ahogy én is, de most nem állok le rajta legeltetni a szememet, most annál fontosabb dolgunk van. Egy óra kevés idő, pláne ha élvezed, mire bemelegíted a motort.. a gumikat, mire kiismered a terepet, és nem telik sok időbe, mire alig messze tőle teljes menetfelszereléssel állok ott mögötte.

- Dögös.. - vigyorgom ahogy megfordul telibe. - Az 5-ös kút nyitva, ha elfogyna a gépből az anyag. - intek a motorja fele, az enyémet Adam már rendesen előkészítette és beletenyerelek a falon feszítő tűzpiros gomb közepébe. Lassan kezd emelkedni az ajtó.

- Szerintem jobb, ha először megyünk pár kört.. Csak amíg ki nem ismered a terepet, jó lenne ha nem buknál elsőre. - mosolygok a szemeibe, és átvetve a gépen a lábamat, még egyszer végigsimítok a kormányon, hogy aztán elfordítsam a kulcsot.
Tökéletes dörmögéssel teríti be a terepet..

De kell nekem még egy bukó is!

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#47TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby - The first date   Ice, ice baby - The first date - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 10:30 am

- Kizárólag a motor után. – vágom rá röviden, de az a piszok vigyorom csak nem szűnik az arcomon.
A motor körül téblábolva Ville nyelve megered. Nem szakítom félbe, nem fűzök hozzá semmit. Nem akarom elkomolytalankodni a helyzetet. Ahogy magyaráz, a merengő hanghordozásából sok minden kiviláglik, abból meg főleg, hogy félmondatokkal ködösít, de mégsem.
Jah. A trauma az trauma. Én ne tudnám mi az? Az ember nem szívesen beszél, és idézi fel magában a múlt sötét foltjait, nehogy akaratlanul is újraélje őket, vagy beléjük ragadjon érzelmileg.
Szóval nem kihívás. Megnyugtató. Nem mintha nem élvezném, de most inkább mellőzném a versengést.
- Akkor használjuk ki az időt. – mosolyodom Ville szemeibe utoljára, még mielőtt elfordulnék tőle és hozzálátnék az öltözéshez.
Igyekszem nem pöcsölni. Teljes menetfelszerelésben állok meg Ville előtt.
A bókon csak vigyorgok, mint a vadalma. Dögös hát. Meg aztán, naná, hogy kell egy ilyen szerkó! Jól meglesz a superman-os kezeslábasommal. Amiben amúgy úgy nézek ki, mint egy repülőmókus. Nem egy tipikus pasicsábító darab, de pokoli kényelmes.
A kutas infó jól jön.
- Szuper vagy. Még erre is gondoltál? – lehet, hogy a második kör után tényleg nem ártana teletölteni a tankot. Hacsak nem akarom gyalog bejárni a versenypályát.
Arra, hogy először ismerjük meg a kanyarokat, bólintok.
- Rendben. – eszemben sincs hősködni. Szerintem abban Ville jobb nálam. - Ha mégis bukok, majd felkelek. – kacsintok rá.
Elindulnék kifelé a felhúzott garázsajtó alatt, de mielőtt ellépnék Ville mellől, még odaszólok neki.
- Csinos pár vagytok. A végén féltékeny leszek. – döngöm gunyoros félmosollyal, mert miért ne. Csak Ville szórakozhat velem? Ezzel megcélzom a saját járgányom. Mind a két sisak rajta pihen.
Ha Ville odagurul a fekete BMW motor mellé, átnyújtom neki a bukóját.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#48TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby - The first date   Ice, ice baby - The first date - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 29, 2016 10:18 am

Széles a vigyor a fejemen.. Persze ő már semmit se láthat belőle, szemem a gépen, de hallottam áám!

A nagy találkozás csendes, de annál erőteljesebb. Viszont van itt valami más is... Magamra rántva a sok cuccot, csak mert így ésszerűbb és veszélytelenebb.. azt mondják... eszembe jut, mennyire érdekelne ez belőve.
Most mégis tiszta vagyok, és csak megszívva az orromat stírölöm gyorsan le, pont mielőtt nyitom a kaput és lerakom magam a gépre.

- Muszáj... Ne kérdezd meg jártam e már így. - széles a vigyor a fejemen, de egyértelműen árulkodik. Viszont aztán továbblépek.

- Azért csak vigyázz. - visszavonul a vigyorom, csak egy pillantás a szemeibe, aztán visszavezetve a gépre kitámasztom magam és vagy úgy kétszer.. háromszor keményen meghúzom, csak hogy szokja a kicsike és én is nagyot lélegezzek belőle. Hát eljött az alkalom...

Az amivel kilép.. nem mondom hogy nem cseng vissza a fülemben. De az alkalomra várok. A tökéletesre, és ahogy lassan csorogva végre elindul a gépezet, csak óvatosan állva meg mellette átveszem a sisakomat.
Még mindig nem szólalok meg.. A fejemre húzom, tökéletesen rögzítem aztán csak felcsapva az elejét, ha felült, ha nem, a két motor dörmögése közben még utoljára odaszólok.

- Nem tudom miért vagy féltékeny.. Én lehetnék az aki irigy a gépedre.. - pillantok le a másik csodás kis gépre, de egyáltalán nem arra gondolok - Valami isteni lehet a lábaid között.. - vigyorgom, de már csuklik is a plexi, nyög a gép, és nem várom meg hogy velem tartson elhúzok a boxutca kijárata fele.
Onnan jön a kiút a pályára...



Egy kis háttér a száguldáshoz: ... ♫

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#49TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby - The first date   Ice, ice baby - The first date - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 29, 2016 10:18 am

A benzinkutat emlegetve, csak vigyorgom. Nem kérdezem meg, Ville járt-e így. A célzás önmagáért beszél.
- Persze. – biccentek. - Vigyázok. – emiatt nem kell aggódnia. Nem vagyok egy hősködő típus. Kettőnk közül Ville a bátrabb. Jah. Pont Ő int engem óvatosságra.
Kisétálok a garázsból a motoromhoz. Ville odagurul hozzám, s a kezébe adom a bukóját. Csak ekkor szól be. Na, erre már nem tudok érdemben visszavágni. Egyrészt, mert Ville tüstént lecsukja a plexijét és előresuhan, másrészt hirtelen nem jut semmi okos az eszembe. De majd még eljön az én időm… És igen. Kizárólag motorok tudnának mesélni a combjaim közt töltött kalandokról. Ez van, ha az ember lánya olyan fóbiás, mint én.
A tekintetemmel követem, ahogy Ville elhajt az út felé. Sötét vigyor feszít az arcomon. Felsóhajtok.
- Felkapaszkodnál a szeméremdombomra, mi? – dünnyögöm az orrom alatt gunyorosan, és a fejembe vágom a saját sisakomat. Becsatolom, aztán átlendítem a lábam a motor fölött, s máris a nyeregben trónolok.
A motor felbőg, és szépen kiporoszkálok az utca végéhez. Nem tudom hol érem be apánkat, ahogy Té hívja Ville-t.
Ha megvár az út elején, láthat a visszapillantóból, amint közeledem és csatlakozni készülök hozzá. De ha már a pályán melegíti a lóerőket, nem diktálok őrületes tempót, mégis igyekszem felzárkózni, hogy aztán bömbölő motorzajjal melléverődhessek.
A sérülés lehetősége mindig ott lóg az efféle helyek levegőjében, de most csak ketten vagyunk a pályán. Nincs más dolgunk, mint arra és egymásra figyelni.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#50TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby - The first date   Ice, ice baby - The first date - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 29, 2016 10:19 am

Ez még kérdés!?? - válaszolnám ha hallanám, de most magával ragad egy érzés. Elérve a kijáratot, valami felpezsdíti a véremet. Nem, most nincs se anyag, se nő és még a whisky heve se éget, most valami más van itt.
ADRENALIN!
Úgy tervezem bevárom a lányt. Az út elején fékezve meg ráhúzok még pár keményet, de a számban összefut az íííz.. a sebesség íze, a múltban eltöltött perceké, és végül nem én vagyok az aki irányít..

A motor felsikít.. a fékkar enged, és a gép olyan erővel és eddig visszafogott hévvel tör be a szülőhelyére, mint akit soha.. többé.. senki sem állíthat meg.
Mérföldek.. Itt az ember nem számolja a mérföldeket, itt csak kanyar van.. meg egyenes.. bedőlsz.. már szinte fekszel, érzed az erőt.. a fizikát, ami bekebelez és te mégsem adod magad.
Élveztem ezt az érzést.. mindig is élveztem...

Idővel.. amikor elcsendesedett az újdonság heve, viszont képes voltam valami mást is érezni. A hiányt.. valaminek a hiányát, pontosabban valakinek.. Ekkor lassítottam csak be, vissza a gépet, nem kellett nagyon törekedjek, a lány is megadta a magáét!

Vigyorognom kell.. muszáj hogy szélesre húzzam a fogsorom közben, ahogy hol ő, hol én török előre, szórakozik velem, valahol a háttérben meg.. úgy tűnik Adam is beindította a bulit, tökéletes az élvezet, száguldó ütemek és zenék tomboló zaja zeng, ami még egy körrel megküldi a vérnek a löketet.
Ilyen kéne legyen egy tökéletes este...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#51TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby - The first date   Ice, ice baby - The first date - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Ice, ice baby - The first date

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

 Similar topics

-
» Run, baby, run - October, Ville & Birdie
» What if… I take YOU home („Ice, ice baby!” alternate ending I.)
» What if... I take YOU home ("Ice ice baby!" alternate ending III.)
» What if… We stay at my place („Ice, ice baby!” alternate ending II.)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: külváros / sivatag-