♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Vincent "Riddick" Rodriguez Icon_minitimeby Derek Moretti Tegnap 8:15 am-kor

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Vincent "Riddick" Rodriguez Icon_minitimeby Leon Williams Kedd Ápr. 23, 2024 9:39 pm

» Leon Williams
Vincent "Riddick" Rodriguez Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Vincent "Riddick" Rodriguez Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Vincent "Riddick" Rodriguez Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Vincent "Riddick" Rodriguez Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Vincent "Riddick" Rodriguez Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Vincent "Riddick" Rodriguez Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
Vincent "Riddick" Rodriguez Vote_lcapVincent "Riddick" Rodriguez Voting_barVincent "Riddick" Rodriguez Vote_rcap 
Leon Williams
Vincent "Riddick" Rodriguez Vote_lcapVincent "Riddick" Rodriguez Voting_barVincent "Riddick" Rodriguez Vote_rcap 
Derek Moretti
Vincent "Riddick" Rodriguez Vote_lcapVincent "Riddick" Rodriguez Voting_barVincent "Riddick" Rodriguez Vote_rcap 
Alessandra Clark
Vincent "Riddick" Rodriguez Vote_lcapVincent "Riddick" Rodriguez Voting_barVincent "Riddick" Rodriguez Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Vincent "Riddick" Rodriguez

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Vincent"Riddick"Rodriguez

Vincent

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : autószerelő/kidobó
Location : LV
Posts : 107

#1TémanyitásTárgy: Vincent "Riddick" Rodriguez   Vincent "Riddick" Rodriguez Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 12:46 am

Vincent "Riddick" Rodriguez
USA - ismeretlen
1981- ?- ?
40
autószerelő/kidobó
maffia
Vin Diesel

Amit jó ha tudunk...

Jellem: Mackós... Medvés?? De nem brummog a szó szoros értelmében.
Nem a saját családjában nevelkedett, mégis annak tekintette. Tudja hogy a szüleit ott ölték meg, mégis hálával és tisztelettel viseltet a befogadói iránt és talán ugyanez a tisztelet vitte rá hogy idővel átvegye a család fenntartását.
Hogy miért pont Vegas? Mert a bűn melegágya. Afféle szunnyadó összekötő, jelenleg feladatok nélkül, mégis készenlétben.

Jelleme szerint mindig is lételeme volt a tisztesség. Akörül forog az élete, de ugyanúgy része a versengési hajlam, a túlélés, a győzni akarás, de soha nem kerüli meg a tisztességes eszközöket. Hogy miért az alvilág? Egyszerűen ide született. Vagy nevezzük nevén, ide sodorta az élet, de el nem tudná képzelni az életét gyári munkásként, vagy egy hivatal napi 8 órás dolgozójaként. A figura az élet embere. Élvezi minden egyes percét, az ésszerűség határain belül. Hogy álmok? Meg is valósított párat. A kocsik a minden. Ezentúl a szórakozás, vagyis a közelharcok, a védelem. Hogy beáldozná e az életét? Kötve hiszem, de eddig mindig szerencséje volt, és amíg nem jön hír Mexikó felől, bízik benne hogy az is lesz minden egyes percben.

Külső:
Kigyúrt kopasz állat. Ez jut mindenki eszébe, de ha tüzetesebb időt is szánsz neki, meglátni a mélyen rejlő érző szívet. Nem egy nyálgép, de a külsejéhez mérten ég és föld, sokszor birka természet. Egy ideig...
A viselet szerint könnyű.. mindennapos, farmerek, pólók, bőrkabát, ha kell. Fegyver? Akad. De csak végszükség esetére, és van egy mutatós vadászkése. Rendkívül körültekintő, előrelátó.. logikus. De talán mindez csak a túlélés része.

Egyebek:
- kidobóként dolgozik Vincent Morris Belvedere nightklubjában
- a helyi illegális autóversenyek alkalmi résztvevője
- egy kis autószerelő műhelyt működtet, de csak saját maga bütykölget
- hamis papírokkal tartózkodik az USA-ban, pont ezért meghúzza magát, nem keveredik nagy zűrökbe (egyelőre)
- Kivár. Jelenleg, de előre tart attól mi vár rá ha üzenet jönne, és mi vár a családjára.. otthon, ha nem teljesíti a kiszabott feltételeket
- Addig is éli az életét csendben, ahogy neki jólesik és próbál nem gondolni a jövőre
- Minden hónapban pénzt küld haza a családjának
Ha van még mit mondanod...

Háttér..♫


Kölyök voltam még… Azt mondják kiskölyök, amikor ide kerültem. Mexikó! Ez az én országom, vagy nevezzük inkább a családom országának.

A családom.. Ők voltak akik megtaláltak az útszélen. Úgy mondják egy régi rozzant Cadillacben üvöltöttem két szitává lőtt felnőtt mellett. Íme, bemutatom az apám és az anyám. Azt mondják talán kábítószercsempészek voltak. Talán ott tettek keresztbe ahol nem kellett volna, talán a nem megfelelő embernek, de én csak ott üvöltöttem a hátsó ülésen a hőségben, és Mrs. Rodriguez volt az aki magához vett.
Vagyis itt kaptam a Rodriguez nevet. De hogy egyébként ki vagyok? Nincsenek róla feljegyzések. A kocsit teljesen kipakolták, a koromat valami útszéli sarlatán állapította meg, de mindenki osztja a nézetet:Drogügylet.
Errefelé mindennapos eset…

A Rodriguez családban mindig kevés volt az étel. Eleinte, amíg fel nem nőttem. Apám… az akkori apám, hamar belémdiktálta a tisztességet, és amikor megérkezett Sara is, a húgom, már feladatomnak éreztem hogy megbízható báty legyek. A dolgok azután változtak...
Ahogy egyre cseperedtem megtanultam miről is szól az élet. A gyenge elpusztul, az erős túlél, és ha mázlija van és ott is van fejben, talán jut is valamire. Így lettem én egyre erősebb, és nem telt sok időbe mire már a belépésem az egyik Kartellbe tartotta el az egész családot.

Megfizettem. Minden egyes cseppjét, amiért akkor és ott nem hagytak meghalni, magukhoz vettek és most én éreztem szükségét hogy gondoskodjak és törlesszek.
Szerettem azt az életet... Intézni ezt-azt, megvédeni a 'családomat', a legújabb családomat, főként drogügyek, és micsoda baklövés, a sors fintora hogy talán más sorsra szántak, végül mégis a szüleimhez hasonlóan végeztem.
Én lettem a fehér bárány.. szó szerint, a bronz bőrű farkasok között, és nem csak mert a színem tiszta, de én voltam az egyetlen aki az ígéret földjére is büntetlenül átmehetett.
Meg is tettem… Nem ellenkeztem sokat amikor utasítottak és átküldtek, hamis papírok, a családom és a húgom rendes pénzt kap minden héten, én meg elhúztam Vegasba, afféle szunnyadó összekötőnek.

Vegas… maga az ígéret földje. A lehetőségek városa! A csodák színhelye, egyből elvarázsolt, és míg otthon a szabadidőmben kocsikat bütykölgettem, itt is folytattam ezt a szerelmet. Persze közben azért folytak az üzletek, itt-ott csurrant cseppent, amiből végül egyre jobb gépem lett, mire képes voltam már részt venni a helyi illegális versenyeken. Na ez volt a fő bevételi forrás! Mikor rájöttem, már teljes erővel erre koncentráltam és csak nyertem.. nyertem.. nyertem…
Kis takony voltam még... Kezdetben sorra elvertem a könnyen jött pénzemet, játékra.. nőkre.. nagy piálások és bulik, de aztán felnőttem. Ember lettem. Belátó és felelősségteljes, akinek a feje már nem lágy és eszetlen, és azután már hazaküldtem a megkeresett pénzeket.
Hogy a testőri munka? Afféle szórakozás. Csak hogy néha büntetlenül ruházzak meg olyanokat, akik ennél még sokkal többet is érdemelnének. Néha kidobóként is dolgozom... Szeretem, és együtt a versenyekkel elég jó kis pénzekre tehetsz szert. Nem annyi hogy fényűzésben éljek, de pont elég hogy elég legyen. De aztán megunom az egészet. Lépek tovább... és még tovább. Aztán megint. Egyszerűen csak élvezem az életet, ésszel.. felelősséggel.. mégis a legtöbbet hozva ki belőle. És csak várok. Várom, hogy otthonról mikor szólítanak a feladatom elvégzésére.
És fogalmam nincs hogy mire számíthatok..


_________________


"Riddick"

No matter that people criticise you, the best revenge is to prove them wrong.

Vissza az elejére Go down

Admin

admin
Admin

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Location : Vegas
Posts : 107

https://lasvegas.hungarianforum.com
#2TémanyitásTárgy: Re: Vincent "Riddick" Rodriguez   Vincent "Riddick" Rodriguez Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 4:33 pm

Elfogadva!

Üdv Mr. Medvésmackóaszfaltbetyár!
Egy újabb színfolt Vegas-ban! Igazad van, ez a város pont egy olyan keménykötésű fenegyereknek való, mint Te! Úgy látszik, egyelőre meg is találtad a számításaidat, de ahogy nézem, túl nyughatatlan vagy ahhoz, hogy megmaradj a seggeden. Te is valamiféle adrenalinfüggő kalandmágnes vagy. Talán a várva várt otthonról érkező ukáz is befut hamarosan.
Nagyon tuti karaktert szereltél össze, és örülünk, hogy itt vagy. Wink
Taposs a gázra, és irány az avatárfoglaló, hogy mielőbb meghódíthasd a játékteret!
Vissza az elejére Go down
 

Vincent "Riddick" Rodriguez

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Riddick eszközök
» Riddick & Nyda - országutak angyala
» Meló ezerrel - Riddick és Phyllida/Lidia/A Szőkecsaj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Karakter ügyek ∷ :: karakteralkotás :: Elfogadott karakterek :: Maffia-