♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Pént. Május 10, 2024 10:10 am

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 3 Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Leon Williams
Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 3 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 3 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Alessandra Clark
Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 3 Vote_lcapDraco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 3 Voting_barDraco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 3 Vote_rcap 
Leon Williams
Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 3 Vote_lcapDraco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 3 Voting_barDraco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 3 Vote_rcap 
Gloria "Sapphire" Salinas
Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 3 Vote_lcapDraco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 3 Voting_barDraco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 3 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet

Felipe 'Draco' Rosa

Felipe 'Draco' Rosa

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : elkötelezett 'kutya' a Kolumbiaiaknál
Location : LV
Posts : 110

#51TémanyitásTárgy: Re: Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)   Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 3 Icon_minitimeSzer. Nov. 23, 2016 10:25 pm

Visszhangzik a nevetése, és eszemben sincs megállítani.
Én is vigyorgok.

- Tudnék mesélni. - most az én szemöldököm emelkedik, ahogy a pultra támaszkodva én is közelebbkúszom. Csak hogy tovább nézzek a szemeibe. - A többivel meg ne törődj amíg engem látsz... - mééég közelebb...
Mégis nyerő(bb) a másik verzió.

Újabb mosoly, eleresztem a pillantását.
De csak érzéssel vonulok vissza.

- Van egy klub... A kolumbiai negyedben. - mosolygok. - Manzanas maduras... Az érett alma. - továbbra is tartom a szemeit, és eszemben sincs engedni őket  - Ma este..(?) - emelem a hangsúlyt, habár igazából kérdésnek hatott.
A nyomatékosítás érdekében lazán megdöntöm a fejemet, úgy mint aki rábólintó választ vár.
És így van.
Már nem rázhat le...!
Vissza az elejére Go down

Rayne Bleaser

Rayne Bleaser

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Az Iron Horse motorosbár tulajdonosa
Location : Vegas - külváros
Posts : 49

#52TémanyitásTárgy: Re: Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)   Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Nov. 24, 2016 7:48 am

Bizalmasan ő is közelebb dől. Nem rémít meg a közelsége, inkább állom a sarat.
Újabb rövid nevetést csal ki belőlem a modora. Nem semmi ez a fickó.
- Nagy hóhányó vagy. – döngöm a szemeibe mosolyogva.
Néhány másodpercnyi összevigyorgás után visszahúzódik, és felvet egy egészen remek ötletet.
- Szóval a Manzanas maduras... – ízlelgetem a helyet így távolból is a hangzása alapján.
A hanglejtés vegyes, de szerintem inkább kijelentés a Sárkány részéről, mint kérdés.
Látom rajta, hogy aligha fogad el nemleges választ. És különben is, miféle nő lenne képes ellenállni egy ilyen meghívásnak?
- Oké… – sóhajtok megadva magam. A pillantásom beleveszik az övébe. - Jól hangzik. Legyen. Értem jössz, vagy ott találkozunk? – tudakolom.
Vissza az elejére Go down

Felipe 'Draco' Rosa

Felipe 'Draco' Rosa

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : elkötelezett 'kutya' a Kolumbiaiaknál
Location : LV
Posts : 110

#53TémanyitásTárgy: Re: Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)   Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Nov. 24, 2016 5:29 pm

Szélesre húz a vigyorom, de nem meglepő ez a közelében. Kezdem megszeretni az érzést.
Annyira, hogy tudnám még élvezni vele, és pont ezért is merül fel az ötlet.
Kapnék még belőle!
És eszemben sincs veszni hagyni.

- Ahogy mondod. - bólintok a névre, ismeri-nemismeri, elég az ha én ismerem. A legistenibb mulatságok futnak ott minden éjjel, és csakis a legbennfentesebb a társaság.

- Oké! - vágom rá én is egy kiadós biccentésbe ölve, és képtelen vagyok abbahagyni a vigyorgást. Kedvem sincs. - Nyolcra ittvagyok érted! - nyúlok az üvegért, még utoljára színültig töltöm az orrom előtt figyelő poharat, és a szemem a szemeibe ölve egy pillanat alatt lehúzom.

- Csinos légy.. - kacsintom, azzal ha nincs más kérdés, a zsebemből kitúrom a megfelelő összeget, vagy a.. z alig több mint megfelelőt, és kiszórom a pultra.
Ha nincs más kérdés...

Indulnék.
Vissza az elejére Go down

Rayne Bleaser

Rayne Bleaser

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Az Iron Horse motorosbár tulajdonosa
Location : Vegas - külváros
Posts : 49

#54TémanyitásTárgy: Re: Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)   Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Nov. 24, 2016 7:58 pm

- Rendben. – felelem mosolyogva arra, hogy 8-kor felszed.
És hogy legyek csini? Feljebb vonul a fél szemöldököm. Színészien meg tudok ütközni. Miért? Most sem nézek ki rosszul. Sőt! Nem adok hangot a gondolataimnak.
Ahogy a zsebéhez nyúlna, megállítom a szándékban.
- A vendégem voltál. Rémlik? – búgom somolyogva. Nem kell, hogy fizessen. A pénz nem kerül a pultra, marad a helyén.
Látom a srácon, hogy nagyon menne.
- Hát akkor… Este. – csapom finoman mindkét tenyerem a pultra. Nekem is van még bőven teendőm a bárban.
- Ciao! - búcsúzom el tartós banditamosollyal az arcomon.
Kíváncsi vagyok mit hoz az éjszaka, és milyen hely ez az Érett alma. A neve sokat ígér.
Vissza az elejére Go down

Felipe 'Draco' Rosa

Felipe 'Draco' Rosa

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : elkötelezett 'kutya' a Kolumbiaiaknál
Location : LV
Posts : 110

#55TémanyitásTárgy: Re: Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)   Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 3 Icon_minitimePént. Nov. 25, 2016 3:15 pm

- Még a mostaninál is dögösebb! - színészkedve reagálok a szemeire, ahogy már háttal útban kifele, széttárt kezekkel lépkedek. Ésss... NEVETEK!

Még az se akadály, hogy nemhagyott fizetni! Egy nő kitartottja lettél el tudod ezt képzelni, Felipe!??
Még mindig vigyorgok a feltételezésen és az se érdekel, hogy a sok vénember egyre csak bámul.
BÁMULJANAK CSAK! Ilyen lesz egy tökéletes este.. - vetek egy hirtelen forgást, és a cipőm talpa csattan a padló kövén/deszkán.

- Adiós, Hermosa Señorita! - és vigyorgok.

Aztán visszafordulva az ajtóra, eltűnök odakinn a napfényben....



-o-



A nap hátralévő része nem teljesen érdekelt. Csak néhány kisebb üzlet.. Juarez vigyorgó képe, meg az a vagy két alkalom, amikor egyszerűen bokánrúgom, amiért beszól hogy az órámat nézegetem.

Este 6-kor már tiszta a terep. A főnök mindannyiunkat elengedett és az a néhány.. szabad perc is elég ok arra, hogy benézzek a klubba minden rendben megy e, nem kéne elszúrni az estét.

- Paaadre, la noche con una hermosa chica venido, proporcionar un lugar para mí esta noche! - ma este egy csodaszép lánnyal jövök biztosítson nekünk helyet, papa. Csapkodom meg az öreg vállát nevetve és sose mondott nekem ellent. Most se teszi. Mindenki ismer a környéken és a vénember csak együttérző vigyorral bólogat.

Nyolc előtt alig néhány perccel feldörmög az az ismert hang. Nem sokat használom a kocsit a környéken, többségében a garázsban pihen, de ez most megérdemelt jeles alkalom.
Bőg a motor, civilizáltan veszem a kanyarokat, nincs szükségem rá hogy egy zsaru lemeszeljen és amúgy se vágom nagyon a lóerőket. Az één sebességem a véremben van!
És alig telik néhány percbe mire begurulva a Vasló elé csikorgóba fékez a kerék. Ha ott áll.. ott áll. Ha nem, dudálok egyet, de seggemet kiemelem a kocsiból és a másik oldalra megyek. Így kívánja a tisztesség.
Mert ha megjelenik.. az ajtót nyitom előtte készségesen.  
Vissza az elejére Go down

Rayne Bleaser

Rayne Bleaser

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Az Iron Horse motorosbár tulajdonosa
Location : Vegas - külváros
Posts : 49

#56TémanyitásTárgy: Re: Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)   Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Márc. 18, 2017 12:33 pm

Minden este nagy a nyüzsgés a Horse-ban. Nincs ez másként ma sem, de a lányok értik a dolgukat, nyugodt szívvel merem rájuk bízni az ivót. Nem ez lenne az első eset.
Pontban nyolckor meghallom az épület előtt felharsanó dudaszót. Indulásra készen ér a hívás, úgyhogy megindulva csak felkapom a pult végére fektetett fekete bőrdzsekit és a kistáskát.
Fekete csipkeruhát viselek ezüstszínű tűsarkú szandállal, amiben hangosan kopognak a lépteim kifelé menet.
Draco már a járgány anyósülés felőli oldalán vár, és amint feltűnök, lovagiasan nyitja az ajtót.
Széles mosolyra húzódnak az ajkaim.
- Szia! – köszönök, amint odaérek hozzá. - Nagyon pontos vagy. – mindenképp dicséretre méltó tulajdonság egy férfiban, hogy nem váratta meg a hölgyet, nem is siklok el a dolog fölött. Lassan elfelejtem miért is pikkeltem rá eredetileg.
- Köszönöm! Te aztán tudod hogyan vegyél le a lábáról egy nőt. – kacsintok rá cinkosan. Elvégre nem leplezem, hogy tetszik a kiszolgálás.
Ezzel beszállok az újabb csodajárgányba, mert feltűnik, hogy másikkal jött, s várom, hogy Felipe bepattanjon a volán mögé, és megmutassa azt a bizonyos szórakozóhelyet.
Vissza az elejére Go down

Felipe 'Draco' Rosa

Felipe 'Draco' Rosa

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : elkötelezett 'kutya' a Kolumbiaiaknál
Location : LV
Posts : 110

#57TémanyitásTárgy: Re: Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)   Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 3 Icon_minitimeSzer. Ápr. 12, 2017 4:47 pm

És megjelenik... De még hogy milyen NŐŐŐ... lép ki az ajtóban!
A szemeim kocsányon lógnak, nehéz lenne ellentmondani. Nem is teszem, még bőven nem ugrok, csak megteszem a hozzáfűzésemet.

- Mmmmm.. biztos vagyok benne hogy ma csábítani akar, SenoriiiiiTA! - lököm meg a véget, de közben mozdulok.. pördülök egyet, magával rántva a kocsi ajtaját, és már tárul is ki a befelé út a lány előtt.
Már most tudom milyen nagyszerű esténk lesz!

- Hát még ha azt megtudod, hogyan vagyok képes MEGPÖRGETNI! - és vigyorgom. Még akkor is amikor beszáll, viszont amikor már benn vannak a lábai, érzéssel csapom az ajtót az oldalán és ugyanolyan szökkenő léptekkel a kocsi fara fele, pillanatokkal később már benn is ülök a volánnál.

- Mehetünk. - mondom, de kérdésnek hatott, és amint érkezik a bólintás, vele a motor is felmorog, a gázon a láb - csakkérzésssseel.. - és máris kanyarodunk ki a mellékúton, célba véve a nagyszerű bár forgatagát.


**


A klub, mint mindenkor máskor már messzire hangozza a szívemhez oly közel álló dallamokat. Alig messze parkolok le, bár a közelben temérdek kocsi pihen, mégis poros az út, a sivatag pora lepte be, de ha nincs ellenvetés, vagy közbeavatkozás a dologra, amint elhal a motor, már ugrok is ki a saját térfélen, hogy most előre kerülve, de nyissam az ajtót az oldalán.

Alapesetben is megtenném. De ki nem hagynám a tényt, hogy újra végignézhessem...!
Még ha akad is rá még elég idő..
Vissza az elejére Go down

Rayne Bleaser

Rayne Bleaser

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Az Iron Horse motorosbár tulajdonosa
Location : Vegas - külváros
Posts : 49

#58TémanyitásTárgy: Re: Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)   Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 13, 2017 3:57 pm

A bókoló szavakra, amikkel Draco fogad, sejtelmesen elmosolyodom. Csábítás?
- Nem csak ma. – kacsintok rá, mielőtt beülnék a kocsiba. - Minden egyes nap egy újabb táncmulatság, amit alkalomhoz öltözve illik megünnepelni.
Az én életszemléletem az „Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó”-nak a felturbózott változata.
A jó pörgetéssel Draco szinte sugallja, hogy alaposan megtáncoltat. Már az anyósülésről válaszolok neki.
- Azt mondod, még nem késő visszaszaladnom váltáscipőért, arra az esetre, ha elkopna a mostani talpa? – vigyorodom el. - Lefogadom, már alig várod, hogy megmutathasd. – döngöm.
Út közben nem zavarom a sofőrt felesleges csacsogással. Általában az utat követi a szemem, de néha rá-rápillantok Dracora a kormány mögött.
Mikor megérkezünk a klubhoz, nem rohanok kiszállni, hagyom kibontakozni a férfiakban élő úriembert. Türelemmel várom, hogy Draco ismét mellettem teremjen és kinyissa az ajtót nekem, én pedig tökéletesen nőnek érzem magam a kiszolgálás közepette. Nincs más dolgom, mint élvezni az éjszakát.
- Köszönöm! – címzek egy újabb mosolyt Draconak, s kilépek az utastérből, majd felegyenesedem.
A klubból áradó zene teljesen átjárja a környéket, szinte élettel tölti meg azt. A bőrömön érzem az éjszaka lüktetését.
Körbehordozom a tekintetemet; a parkolva sorakozó járgányok számából ítélve valóban felkapott hely lehet. Lefogadom, odabent telt ház van.
- Szóval, ez a törzshelyed? – tudakolom érdeklődőn, és ha Draco is úgy gondolja, bemehetünk.
Vissza az elejére Go down

Felipe 'Draco' Rosa

Felipe 'Draco' Rosa

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : elkötelezett 'kutya' a Kolumbiaiaknál
Location : LV
Posts : 110

#59TémanyitásTárgy: Re: Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)   Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 13, 2017 5:38 pm

"Nem csak ma."

A szavaira széles vigyor terül ki a fejemen, de nem felejtem el megcélozni a kocsi másik oldalát. DE! Egy percre elfelejtem, de aztán észbekapok.
Csapódik az ajtó, mellettem, öv.. csak a zsaruk miatt, és máris zenél a motor.
Nem az a zene amit én szeretek, de eljutni oda, megteszi!

Ott van mellettem amikor hozzáfűzi azt a szöveget.

- Az új cipődet én állom! - és kacsintok. De nem tökölök tovább, ha nyílt az engedély nem pazarlok több időt a kocsiban ücsörgésre ezért már kanyarodok is a célra.
Nem sok idő, a hátamon mégse vihetem.
Vagyis DE! Elvinném...

Odaérve a kép a szokásos. Az egyik legjobb klub a környéken, mégis tükrözi még a szokásos latin bensőséget. Egyre inkább elamerikanizálódik a világ...
Ugrok is ki, és jelenek meg az oldalán, nyílva újra az ajtó, még kézzel is érte nyúlok, segítem, már ha kér belőle, ha nem... Gyengéim a céltudatos nők!

"Szóval, ez a törzshelyed?"

Nyújtom ki felé a karom, a kérdés belé karol e és elindulunk.

- Úgyismondhatjuk. Bár Puerto Rico a szívem csücske, de a kolumbiaiak is tudják mi az igazi zene! - és vigyorgok. Miközben bekísérem, így vagy úgy, a részlet mindegy, de amikor átlépjük a küszöböt, már füttyentek is a pultnál álló öregnek keverve egyet a kezemmel, és ő már mutatja is a számunkra kialakított és fenntartott helyet. Egy szál virág az asztalon.
De semmi pucc!

- Senorita.. - a célhoz vezetem, kellemesen eldugott, mégis tökéletesen rálátsz a parkettre ahol már nem kevés pár, fiatal és öreg, egy cseppet se tudatosulva a külső körülményekre megveszekedetten nyomja.
Ezért imádom én ezt az életet!
Vissza az elejére Go down

Rayne Bleaser

Rayne Bleaser

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Az Iron Horse motorosbár tulajdonosa
Location : Vegas - külváros
Posts : 49

#60TémanyitásTárgy: Re: Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)   Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Nov. 09, 2017 1:23 pm

Az ujjaim finoman belecsúsznak Draco tenyerébe, miután kinyitja a kocsiajtót, és segítségül felkínálja a kezét.
- Köszönöm. – mosolyodom rá.
Miközben elindulunk a szórakozóhely felé, és válaszol a kérdésemre, belé karolok, ha már ilyen udvarias.
Odabent rövid füttyel fojtat villámkommunikációt, szerintem magával a tulajjal, és már adott is az irány a nekünk szánt asztalhoz a klub egy kellemes részén. Draco odavezet, levetem a fekete bőrdzsekim, a szék támlájára hajtom, aztán leülök.
Innen mindent remekül látni; a bárpultot a forrón pörgő táncparkettel együtt. Körbejáró tekintetem végül megállapodik az asztal közepén díszlő virágon. Egy őszinte mosollyal méltányolom a jelenlétét. Igazán figyelmesek. Ez a klub valóban teljesen más világot, és életstílust rejt magában, mint az Iron Horse. Most tudatosul csak bennem, hogy nem gyakran járok el onnan, sőt, egyáltalán nem. És néha talán nem is ártana, hogy magamba szívjak némi újdonságot, a változatosság kedvéért.
- Fantasztikus ez a hely. Kösz, hogy elhoztál. Ritkán hagyom el a Horse-t. – szólok az asztal fölött Felipehez, miközben egy újabb mosolyt címzek neki.
- Mivel foglalkozol, amikor épp… nem te vagy az ügyeletes körzeti rendfenntartó? – tudakolom elvigyorodva. Az a bizonyos este a Horse-ban , számomra emlékezetes marad.
Vissza az elejére Go down

Felipe 'Draco' Rosa

Felipe 'Draco' Rosa

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : elkötelezett 'kutya' a Kolumbiaiaknál
Location : LV
Posts : 110

#61TémanyitásTárgy: Re: Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)   Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 3 Icon_minitimeVas. Nov. 12, 2017 5:50 pm

"Fantasztikus ez a hely. Kösz, hogy elhoztál. Ritkán hagyom el a Horse-t."

Csak vigyorgok. Már intek is a felszolgálóért miután leültem. Egy hasonlóképpen gyönyörű, de össze sem hasonlítható lány. Jólismerem.

- Akkor épp ideje volt hogy valaki kirántson onnan. - és rákacsintok.
De ekkor ér oda maga a lány, a másik, és először a velem szemben ülő szépséghez fordulok. Érdekelne mit kér. Ha kér, én is kérek, és mi mást, mint tequilát kérek, egyenesen egy üveggel, meg némi vizet. Jó lesz néhány kortyra az is.

A hölgyike elszambázik, hiába tölt a salsa ritmusa mindent észveszejtőre, és csak ekkor fordulok a velem szemben ülő felé. Mivel kérdezett...

Elvigyorodom... először. Másodszorra két alkarral megtámaszkodom az asztalon, és csak érzéssel hajolok közelebb, minthacsak valami szörnyű, hatalmas nagy titok az amit megosztanék.
Pedig mindenki tisztábanvanvele a környéken.

- Biztos hogy tudni akarod a részleteket..? - a szemeim keskeny csíkká húznak, de mindvégig ottvan bennük a vidám kedély, elvégre semmit sem rejtegetek.
Ha ténylegtudniakarja, kiteregetek MINDENT!

De csak ha ténylegtudniakarja...
Vissza az elejére Go down

Rayne Bleaser

Rayne Bleaser

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Az Iron Horse motorosbár tulajdonosa
Location : Vegas - külváros
Posts : 49

#62TémanyitásTárgy: Re: Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)   Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 3 Icon_minitimeHétf. Nov. 13, 2017 6:40 pm

A hely zsúfolt és forró. A táncparkett szinte izzik a táncolók talpa alatt.
Figyelem, ahogy Draco előredől az asztalra. Mély hangja furcsán lágy. Nyugodt, és határozott amellett. Bátor nyíltság lapul a kérdés mögött.
Olyan bariton ez, amit hallgatni kell.
Én is felkönyöklök az asztalra, mintegy utánozva, és közelebb hajolva hozzá. Azzal a különbséggel, hogy jobbomat támasztéknak használom; államat a tenyerembe nyugtatom, miközben érdeklően vizslatom a férfiúi lélektükröket a sejtelmes, fülledt félhomályban.
Ezüst karkötőim a finom mozdulattól lejjebb csúsznak a csuklómról, és megcsörrennek karcsú, elegáns kezemen.
- Nagyra becsülöm az őszinteséget. – felelem. Mosolyom egyszerre pajkos és tűnődő. Vajon tényleg megmondja a tutit? Mintha arra számítanék, hogy bevallja, 4 államban is körözik. Inkább csak a fantáziám dolgozik, mint az előítéletem. Bár a Horse-os belépője után aligha tud meglepni.
- Hallgatlak. – adom át a szó jogát Draconak. Érdekel mit tartogat a tarsolyában.
De ha azzal jön, hogy nőgyógyász…
Vissza az elejére Go down

Felipe 'Draco' Rosa

Felipe 'Draco' Rosa

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : elkötelezett 'kutya' a Kolumbiaiaknál
Location : LV
Posts : 110

#63TémanyitásTárgy: Re: Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)   Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Nov. 23, 2017 3:12 pm

TETSZIK! Már ha ne tetszett volna eddig is, ezért egy cseppet se mozdulva csak lágyan elmosolyodom.

- Szeretem a bevállalós nőket... - nézek le magam elé, de aztán ne kerteljünk többet, minek itt szépíteni!

- Ez az egész.. kiteszi az életem. 24 órás művelet, de néha van időm szórakozni... Táncolni, és olykor még a széplányokra is. - mosolygom megint a szemeibe, mert ha már őszinteség... Én se csípem a keveréseket, és nem árt meg ha tudja, nem szarral gurigázok.
Okos lány... Van fogalma róla mit jelentenek a részletek.
És ahogy a háttérben újabb bőralámászó dallam csendül fel, a képbe hirtelen belecsapódó pincérlány, leteszi elénk az üvegeket.
Meg persze amit ő kért.
Vissza az elejére Go down

Rayne Bleaser

Rayne Bleaser

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Az Iron Horse motorosbár tulajdonosa
Location : Vegas - külváros
Posts : 49

#64TémanyitásTárgy: Re: Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)   Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jan. 27, 2018 9:42 pm

Ha már ebben a klubban vagyunk, legyek stílusos. A megjelenő pincérlánytól én is tequilát kérek.
Mikor Draco azzal jön, hogy szereti a bevállalós nőket, a fél szemöldököm feljebb rándul, miközben a szám ravaszdi mosolyra görbül. Ugyan, menj már, melyik pasi ne szeretné…
Tényleg kíváncsivá tett, vajon mivel foglalkozhat, van-e ennek a „szakmának”, vagy nevezzük beosztásnak, valamiféle szakelnevezése.
- És pontosan… milyen minősítésben is űzöd az ipart? Behajtó-végrehajtó?- lehet hülye kérdés, de nem igazán látom át a rendszert. - Bocs, csak szeretek képben lenni. – magyarázom a szemébe mosolyogva. - Valami nagykutyának dolgozol, vagy egyéni vállalkozó vagy? – nem akarok mélyen belemászni a dolgaiba, tiszteletben tartom a magánügyeit, de a helyzet megköveteli a szolid, baráti érdeklődést. Ha annyira zavarna a foglalkozása, el sem jöttem volna vele. Jó, oké, addig nem zavar, amíg az én báromban nem műsoroznak a haverjaival.
- …Csak hogy tudjam kivel van dolgom. – fűzöm hozzá somolyogva. Nem könnyen hozná rám a frászt.
Vissza az elejére Go down

Felipe 'Draco' Rosa

Felipe 'Draco' Rosa

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : elkötelezett 'kutya' a Kolumbiaiaknál
Location : LV
Posts : 110

#65TémanyitásTárgy: Re: Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)   Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 11, 2018 3:16 am

Hangosan felnevetek. Őszintén... még mielőtt bocsánatot kér. Tetszik a stílusa.. a nyíltsága, a bátorsága. Az már a műhely előtt is tetszett...

Még mindig vigyorra áll a fogam, de eszemben áll válaszolni neki. Legalábbis.. ahogyan csak módomban áll..
Még közelebb húzódom, de csak megjátszott a titkolózó reakció.
A parfümje az ami elcsábít, meg az illat ami keveredik vele.
Az övé..

- Fogalmazzunk úgy.. - tartok rövid szünetet. De csak ténylegnagyon rövidet! - hogy bár Puerto Rico a hazám, és a szívem oda is húz, de vannak azok a... dolgok.. - emelem ki - amik megkövetelik hogy az ember ne legyen válogatós. - mosolygom. Ha elég közel van, a szemeibe. Ha távol, akkor ahol a szemeit sejtem. - A kolumbiai fennhatóság mondd valamit? - és továbbra is tartom a szemeit. - ..mert ugye neveket nyilvánvaló okokból nem mondhatok.. - és továbbra is csak mosolygok. Ha boncolgatjuk még, biztosra veszem hogy megtaláljuk a.. megfelelő összhangot, elvégre nem lehetetlen küldetés, csak egy kicsit gondolkodni kell.
És nem ez a legnagyobb kihívás amit megteszek egy lányért.
Pláne egy ILYEN lányért!
Vissza az elejére Go down

Rayne Bleaser

Rayne Bleaser

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Az Iron Horse motorosbár tulajdonosa
Location : Vegas - külváros
Posts : 49

#66TémanyitásTárgy: Re: Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)   Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 3 Icon_minitimeHétf. Júl. 20, 2020 7:28 pm

Két alkarom az asztalon pihen egymáson, miközben őszintén érdeklődve hallgatom a mondandóját. Nyílt tekintetem a szemeit fürkészi.
Az a „kolumbiai fennhatóság”… Ahha… Erről csak egyetlen dolog kattan be.
- Úgy érted, hogy a kolumbiai drog kartelek? Mint a Cali, a Medellin vagy a Norte del Valle Cartel? Arról a „fennhatóságról” – a kezeim felemelkednek az asztalról, hogy az ujjaimmal idézőjeleket formáljak a szó köré - beszélünk, amelyiknek vannak politikai, katonai és jogi szinten is kapcsolatai, a drogkereskedelmet irányítja, és amelyiknek emberrablásokhoz meg terrorizmussal kapcsolatos ügyekhez is gyakran van köze? A-a, nem mond sokat. – az ajkaim félvigyorra rándulnak.
- Hálás vagyok, amiért nem mondasz neveket, különben még a végén egy zsákban végzem. Csak mert a kutyámat nem szívesen hagynám egyik ismerősömre se. – magyarázom.
Nem félek, de néha tényleg jobb az édes tudatlanság és a távolság. Eszemben sincs egy könnyed beszélgetésen túl jobban beleártani magam a dolgaiba. Nem érdekelnek holmi nevek; nem az a fajta pultos és bártulaj vagyok, aki információval csencsel.
Draco esetében épp elég, hogy tudom, hogy nem egy angyal. Még ha csak felszínesen is csevegünk ezekről a dolgokról, így is az egyik legőszintébb embernek tartom.
Vissza az elejére Go down

Felipe 'Draco' Rosa

Felipe 'Draco' Rosa

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : elkötelezett 'kutya' a Kolumbiaiaknál
Location : LV
Posts : 110

#67TémanyitásTárgy: Re: Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)   Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 3 Icon_minitimeKedd Júl. 28, 2020 1:58 pm

Éééés képben van a lány! Simán mondhatjuk! Felnevetek, vagggy.. inkább csak mosolygok, de azt is kitörő jókedvvel. Mert egyre inkább tetszik nekem!

- Azthiszem ez...  nemfog megtörténni.. - húz vékonyra a szemem, de a mosolyom töretlen, eszemben sincs nem szabadjára engedni.
Persze teljesen másképp megy ez ezekben a berkekben. Ha jön az ukáz, nincs mit tenni, nem nyammoghatsz, vagy tehetsz fel kérdéseket, de amiről a 'főnökúr' nem tud, az nem is fogja bántani a szemeit, és én gondoskodom hogy ez az éleseszű gyönyörű lány, egy pillanatig se legyen célkeresztben. Mert ez egy közös érdek...

- De tudod mit?? Van egy jobb ötletem! PÖRÖGJÜNK! - karcol fel a kilökött szék a farom alatt, és az asztal fölött felé nyúlok, a kezéért.. mert éreznem kell... ahogy a ritmust a lábamban, és minden porcikáját a testemen, mert egyszerűen hív a zene.
És ez egy ilyen világ....

Vissza az elejére Go down

Rayne Bleaser

Rayne Bleaser

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Az Iron Horse motorosbár tulajdonosa
Location : Vegas - külváros
Posts : 49

#68TémanyitásTárgy: Re: Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)   Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 3 Icon_minitimeKedd Júl. 28, 2020 3:18 pm

- Hááát… Ebben én is nagyon bízom. - mosolyodom el.
Nem tervezem, hogy ezeknek az embereknek az útjába kerülök. Egyáltalán nem érdekelnek a dolgaik. És azt hiszem, ez az egészséges életmód titka.
Érzem, hogy egészen másfajta energiák kavarognak ebben a bárban, mint például a Horse-ban. Szinte tapinthatóan pezsdítő a légkör. Óhatatlanul is bekúszik az ember bőre alá és megfertőzi. De nem mintha bánnám. Kellenek az új ingerek - ezektől érzem, hogy még élek.
Amikor Draco váratlanul mozdul a helyéről, és felém nyúl az asztal fölött, gondolkodás nélkül a markába csúsztatom a kezemet.
- Ez egy igazán remek ötlet! – vigyorgom rá, miközben felegyenesedem, és kilépek az asztal mögül. Ha indul, követem, és hagyom, hogy a táncparkett azon részére vezessen, amelyik neki szimpatikus.
Vissza az elejére Go down

Felipe 'Draco' Rosa

Felipe 'Draco' Rosa

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : elkötelezett 'kutya' a Kolumbiaiaknál
Location : LV
Posts : 110

#69TémanyitásTárgy: Re: Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)   Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 3 Icon_minitimeSzer. Júl. 29, 2020 3:36 pm

A spanyol dallamoknál csak egy dolog létezik ami mesésebb. Ha egy észvesztően gyönyörű lány van a kezeidben, az ő vérében is forr a zene, és pláne ha őt is mozgatja a ritmus, a helyzet, az élet.... Mindig is szerettem az ilyen lányokat...
Mindig is ez éltetett...
Ez a lány viszont különösen..

Elveszünk a tömegben, mégis számomra csak ő létezik. Most ő létezik. Máskor más, és másnál más is, de csakis ő az aki jelenleg kitölti az életemet.
Az egyetlen életem...
Azt amit már nagyon rég elfelejtettem siratni. Mert mi más lehetne ennél tökéletesebb!??
Vágyak... éltető erő... szenvedély.. szerelem...
Semmi másra nem vágyhatok...
 
És nincs is más amire vágynék...

Vissza az elejére Go down

Rayne Bleaser

Rayne Bleaser

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Az Iron Horse motorosbár tulajdonosa
Location : Vegas - külváros
Posts : 49

#70TémanyitásTárgy: Re: Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)   Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Okt. 10, 2020 3:39 pm

Csöppet sem bánom, hogy úgy alakultak az események, ahogy; remek ez az este.
Felipéről hamar kiderül, hogy kiváló a mozgása, a ritmusérzéke, és egy a táncparkett ördögei közül. Alig bevegyülünk a tömegbe, már táncol is, és ránt magával a szenvedély ezen formájú megnyilvánulásába.
Csakis rá figyelek, tartom a tekintetét a fényekkel teleszórt, villódzó félhomályban, miközben a lábaim, a karjaim sőt az egész testem igyekszik követni a zene ritmusát és a partnerem lendületét, hogy porcikáink minden pillanatban összhangban mozduljanak.
Vonjon közel magához, vagy pördítsen ki egy karnyújtásnyira, közben olykor akaratlanul is a szemeibe vigyorodom. Fergetegesen érzem magam. Hihetetlenül jól szórakozom!
Néha elfordulok tőle és neki háttal táncolok, miközben a vállam fölött tekintgetek rá cinkosan, incselkedve. Biztosan látja az arcomra kiülő titokzatos mosolyt. Hát akkor táncoljunk! Ne fogd vissza magad!
Vissza az elejére Go down

Felipe 'Draco' Rosa

Felipe 'Draco' Rosa

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : elkötelezett 'kutya' a Kolumbiaiaknál
Location : LV
Posts : 110

#71TémanyitásTárgy: Re: Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)   Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 3 Icon_minitimeKedd Okt. 13, 2020 12:38 am

Csodás este... Csodás lány, csodás dallamok, és csodás még az a feszültség is, amit csakis mellette érzékelek, az illata.. a mosolya, a nevetése...
Pörgetem, aztán újra lépkedek, ő meg követ. Vigyorgok, ő visszamosolyog rám, a miénk az egész éjszaka, szinte körülölel egy egész ÉLET.

Az Érett alma, szinte a legtitkosabb hely.. az egész környéken, csakis mi, a bennfentesek ismerjük akiknek a szívében dobog a zene, és pont ezért... érezzük itt ezt a biztonságot. Mert barátok vesznek körül.. Hiányoznak az ellenségek, és itt, az ilyenkor egyszerű ember.... otthon érzi magát..

Nem úgy mint ma.

Alig 3 zenével, és vagy ezernyi pörgéssel később, szemet szúr valami ismerős ott szemben. A bejáraton túl, inkább innen, ami azt jelenti, az őrség vagy nem volt elég éber, vagy egyszerűen már fekszenek valahol, egyik sem jó szempont. Épp ezért, még vagy kettőt pörgetek a lányon, aztán azonnal a mellkasomra rántom.

- Figyelj rám... Nagyon fontos hogy rám figyelj, és azt tedd amit mondok. - szűk centiméterekről beszélek a szemeibe.

- Olyan van itt, akinek nem kéne itt lennie, ami azt jelenti hogy baj lehet. Szóval jobb ha most mész... Ott hátul.. - pillantok a hátam mögött a sötétbe. - van egy hátsó kijárat, a sikátorra visz. Ne nézz hátra, ne hezitálj, csak menj előre, és menj KI! - villannak a szemeim a szemeibe miközben arra, ott, ahonnan a veszedelmet sejtem, megindul a szóváltás.

- Várj meg a kocsinál... MENJ! - csak érzéssel lököm meg, de bízom benne, nem kérdez. Nem hezitál. Elindul. A szemeim közben már a markolatokon figyelnek, egy-kettő, HÁROM fegyver! És ez még csúnya ütemet is vehet!

Teljesen mást mint amit ma estére kívántam...

Azzal eldördül az első lövés.

Vissza az elejére Go down

Rayne Bleaser

Rayne Bleaser

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Az Iron Horse motorosbár tulajdonosa
Location : Vegas - külváros
Posts : 49

#72TémanyitásTárgy: Re: Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)   Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 3 Icon_minitimeKedd Okt. 13, 2020 10:36 am

Draco a pörgetésből hirtelen ránt vissza. Magához. Magára. A mellkasára, én meg felvont szemöldökkel nézek fel a szemeibe, hooogy talán csak nem bekeményítünk?
De aztán magyarázni kezd.
„Figyelj rám... Nagyon fontos hogy rám figyelj, és azt tedd amit mondok.”
Némi szigort és ellentmondást nem tűrést érzek a zenén keresztülszűrődő hangjában. A tekintete is effélét tükröz.
Ennyire szarul azért nem táncolhattam.
De jól van. Csak nézem a szemeit és az arcát. Várok, mire ő folytatja is.
Először az jut eszembe, hogy ez talán valami csajfelszedős trükk, egyfajta izgalomfokozó indok, amivel a nőt a testére tapaszthatja, vagy előadhatja mekkora macsó, de ahogy tovább szövi a részleteket, inkább tűnik az egész igazságnak.
„Ne nézz hátra, ne hezitálj, csak menj előre, és menj KI!”
Szóval beütni látszik a szar? Aaaw… Szuper.
- Rendben. – felelek ennyit röviden, a tekintetét fogva, mire még hozzáfűzi
„Várj meg a kocsinál... MENJ!”
- Oké. – biccentek mellé, hogy lássa, megértettem a kérését. Jóóól van, megyek már.
Finoman eltol magától, én pedig ellépek mellette, és megindulok a mutatott irányba. A többi ember között. Akik a teremben előrébb tartózkodnak, ők már biztosan érzékeltek valamit a készülő balhéból, de azokhoz, akik itt hátul táncolnak, még nem ért el a hullám.
Nem vagyok egy betoji némber, és nem is szeretek így távozni sehonnan – a hátsóajtón sunyulva -, de tekintve a körülményeket, ez a legokosabb. Fene tudja mi lesz itt, bandaháború, mire kivonul a rendőrség, miegymás. Ebbe valahogy tényleg nincs kedvem belefolyni. Meg aztán egy gellert kapott golyó nem feltétlenül egészséges. Szóval… Nem bírom, ha parancsolgatnak, de most kivételt teszek.
A sötétben rejlő ajtó felé haladok, amikor meghallom az eldördülő lövést. Váratlanul ér, ilyen hamar nem számítottam az első tűzre. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem rezzenek össze a hangra. Nem vagyok oda a fegyverekért. Ha tehetném, az összeset vadvirággá változtatnám.
Talán még meg is torpanok egy pillanatra közvetlenül az ajtó előtt, ahogy ráfutnak az ujjaim a kilincsre. Hátrapillantanék a vállam fölött, de mondhatni ígéretet tettem Felipenek. Ezért csak kisurranok hátul.
Valóban a sikátorba érek. Sötét van. Elhagyatott hely. Gondolom ezt egészen addig, míg a végén megpillantok egy nyúlánk, sötét alakot. A falat támasztja. Cigarettázik, látom a vörösen parázsló apró pontot és a szájából kigomolygó fehér füstöt.
Hümm... Ekkor jut eszembe, hogy bent vannak a holmijaim. Egy kis flakon paprikaspray mindig lapul a táskámban. Lehet, hogy most nem jönne rosszul? Na majd meglátjuk.
Határozott léptekkel indulok el a sikátor vége felé. A magas sarkú szandálom magabiztos ütemben kopog a betonon. Elsétálok a szemeteszsákokkal teli kukás konténerek előtt, mire az imént kiszúrt valaki ellöki magát a faltól és kifordul a sarkon. Eltűnik a szemem elől.
A körülmények ismeretében, már hogy egy szál csipkeruhában kóricálok este egy sötét sikátorban, miközben elvileg golyózápor süvít alig néhány méterre tőlem, a legtöbb lány reszketne. Addig én nem igazán, inkább csendben dohogok, hogy bent van a dzsekim. És az nem csak egy dzseki, hanem A dzseki. Amolyan szerelemelsőlátásra-dzseki.
Meg persze latolgatom a lehetőségeimet; ha úgy adódna, perpill a szandálom az egyetlen, ami nálam van és fegyverként hasznosítható. Apu nagy bölcsessége, hogy „Bármi lehet fegyver.” Ez azóta lett nála szállóigévé, hogy kijött a börtönből. Ezt az eszmét alaposan belém nevelte amellett, hogy tanított pár önvédelmi fogást is, ne legyen már könnyű velem az ellennek.
Gond nélkül odaérek Felipe kocsijához. A hátsómmal nekitámaszkodom, és a klub bejárati ajtaját fixírozom. Két karomat összefűzöm a mellkasomon, és várok. Bár fogalmam sincs meddig kéne várnom rá, bízom benne, hogy nem puffantják le, és előbb vagy utóbb feltűnik. Sértetlenül. Valami azt súgja, hogy nem az a könnyen legyűrhető típus, szóval ha valakinek alulról kell szaglásznia ma este az ibolyát, az nem ő lesz. Remélem. Kár lenne érte.
Vissza az elejére Go down

Felipe 'Draco' Rosa

Felipe 'Draco' Rosa

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : elkötelezett 'kutya' a Kolumbiaiaknál
Location : LV
Posts : 110

#73TémanyitásTárgy: Re: Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)   Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Okt. 29, 2020 5:18 pm

Vannak azok az esetek amikor egy embernek tennie kell. Amikor nem számítanak a körülmények, amikor csak egy vagy a sokközül, amikor valaminek a része, és minden pillanatban, minden egyes elátkozott.. pillanatban, a Testvériséget kell védened. Nem számít kitől. Nem számít ki a felbujtó, ki áll a másik oldalon, az egyetlen szempont csak hogy: ELLENSÉG!
És te máris az életedet adod...

Ezek az ismérvek már elég rég elültettek a fejemben. Mindannyiunk fejében, mi, akik az utcán élünk. Itt csak egy választásod van. Élsz vagy meghalsz. Ölsz, vagy téged ölnek. Ennyire egyszerű minden. Nem kell keresni bővebb indokokat.
Odabenn is, már a fegyverek látványa bekapcsolja azt a riasztót. Azt, ami belül zeng, és ami nem engedi hogy másra figyelj, mégis még van lélekjelenlétem kitoloncolni a lányt. Még épp időben. Mert aztán eldördül az a lövés... és a feje tetejére áll minden.


Sikítások, rohanás, vérfürdő. Mindennapos eset, habár az esetek többségében csak a bennfentesek sérülnek, de van hogy akad egy-két eltévedt golyó. És most minden eltévedt golyó a mieink közül öl. Nincs idő hezitálni.
A többiek is, akárcsak én, minden egyes pillanatban azon vannak, hogy kitereljük az ellenséget. Nem tudni hogyan jöttek be. Mit keresnek itt, egyáltalán MIÉRT!?? De ezek a szempontok most nem számítanak. Most a bőröd a tét, és a tieid, így minden egyes eldördült lövésre három másikkal válaszolsz. Egész míg el nem fogynak a lőszerek. Utána már csak a lapítás marad.
Vagy a bajtársaid segítsége.

Hogy mikor maradt abba?? Nagyon gyorsan. Az egész egy szemvillanás alatt zajlott le, a brancs kikényszerült. Egyetlen fő veszteséggel, és egy sebesült társsal akit a többiek ráncigáltak ki, de a lényeg hogy eltűntek. És csak lassan áll be a néma csönd.

Sírások, jajveszékelések. És a gyors felmérés, valóban biztonságos e.
Ezúttal nem kaptam golyót. Szerencsére, és úgy tűnik ez csak egy megfélemlítő akció volt. A háború kezdete.

Először az öreg az akit megkeresek. Akadt e baja, sérült e, de reszketve lapul a pult alatt.

- Hé! Amigo, rendben vagy?? - kérdezem, ahogy előszedem, ő meg csendesen bólogat.

- Ne szívd mellre! Megbosszuljuk! Soha többé nem teszik be ide a lábukat! - nyilvánvaló hogy csak erőfitogtatás zajlott, elvégre nincsenek halottak. Sebesültek.. elvétve, de több kárt okozott az üvegcserép mint eltévedt golyó. Azonnal utasítom a többieket, ők meg mennek és jelentenek, a Cordováknak mindenképp tudniuk kell erről. Ez nyílt háború! Megkezdődött a hatalomátvétel szele! De még valamit muszáj elintéznem...

Talán jó idő telik el, mire kicsapom hátul az ajtót. Muszáj tudnom hogy a lánynak nincs baja. Hogy nem sérült, vagy menekült el, és ahogy a sikátorból kivezető utat járom, már messziről hallom a szirénákat. Gyorsan híre ment. Ezért én is szorosabbra húzom a nyúlcipőt.

Már messziről látom ahogy ott áll a kocsinak dőlve. (Ha még mindig ott áll)
Én egy szót se szólok, elsőre, csak egyetlen pillantás fogad. Aztán mégis.

- Szállj be! El kell tűnnünk!  - és én már nyitom is az oldalamon a kocsiajtót. Bízom benne ő is így tesz a másik oldalon.

Vissza az elejére Go down

Rayne Bleaser

Rayne Bleaser

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Az Iron Horse motorosbár tulajdonosa
Location : Vegas - külváros
Posts : 49

#74TémanyitásTárgy: Re: Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)   Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Okt. 29, 2020 8:05 pm

Hallom odabentről sorban eldördülni a lövéseket, majd a népek visítva, nyomakodva menekülnek kifelé a klubból, és valakit, aki megsérült kifelé támogatnak.
Nem vagyok egy beszarós nő, de nagyon rossz érzésem van. Döbbenten támaszkodom a kocsinak és csak nézem a történéseket, ahogy forrósodik a talaj. Ideges leszek, több okból is.
Alig fogom fel mi zajlik az orrom előtt, Draco máris megjelenik, szinte a semmiből bukkan fel.
Amennyire a bámészkodás alatt érzékelem, neki nem esett baja. Ez megnyugtató.
Arra ocsúdok, hogy rám parancsol. Nem kell sok idő, hogy meg hányjam-vessem, az a legokosabb, ha szót fogadok. Ezért mint akit puskából lőnek ki, beugrok Draco mellé a kocsiba.
Valószínűleg azonnal a gázra lép, és verebeknek való porfürdőt hagyva magunk mögött füstölünk el a tett helyszínéről.
Fogalmam sincs hová robogunk, sanszosan visszavisz a Horse-hoz.
Amíg rajtunk ez a Fast & furious fíling, inkább meg sem szólalok, nem zavarnám fecsegéssel a koncentráló sofőrt. Majd ha biztonságos távolságra érünk és már nem halljuk a rendőrautók szirénázását, akkor azért bátorkodom megtudakolni, hogy:
- Mi történt? Te... jól vagy? - diszkréten felé sandítok és végigmérem, hogy biztosra menjek.
Vissza az elejére Go down

Felipe 'Draco' Rosa

Felipe 'Draco' Rosa

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : elkötelezett 'kutya' a Kolumbiaiaknál
Location : LV
Posts : 110

#75TémanyitásTárgy: Re: Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)   Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 30, 2020 3:43 pm

Még mindig az jár a fejemben, mi is lesz ennek a következménye. Hogy kinek a fejéből pattanhatott ki.. a város e részének csatatérré változtatása, egyáltalán IGY benyújtani az igényeket! Talán a meggyengülés híre mégiscsak kijutott a falak közül...(??) Elvégre én is hallottam szóbeszédeket, de Severiano megérkeztével igyekeztünk ezt mind elfojtani. Talán nem elég sikeresen...
Mégis a lány szavai rántanak ki. A fékevesztett gondolkozásból, és az automatikusan markolt kormány fölötti eszeveszett kormányzás mellett.
Mielőbb le kell rakjam és vissza kell menjek.
Muszáj lesz!

-  Hogy mi? Ja.. Persze.. - a hangja ránt ki. Nem is igazán tudok koncentrálni, a fejem máshol jár, de ettől függetlenül tisztában vagyok vele, hogy ő itt van mellettem. És biztos válaszokat akar. Én is akarnék...

- Közbejött egy kisss... gikszer... Bocs érte. - nem lesz elég. Tudom hogy nem lesz elég, mégis kiutat keresek. Vagy csak van időm gondolkodni? Még az is lehet ok. Akárhogy is, én továbbra is csak vezetek, de elég messze érve már némileg csökkentek a tempóm.
Már csak az kéne hogy lemeszeljenek...
Mégsem én vagyok a nyugalom mintaképe.

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#76TémanyitásTárgy: Re: Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)   Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

 Similar topics

-
» Rayne Bleaser
» Apa és lánya - Sonny & Rayne
» Felipe 'Draco' Rosa
» Draco & Derek - Non so nemmeno dove vado

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: külváros / sivatag :: Iron Horse motorosbár-