HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦
Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.

Admin hírek

2017.08.16.
Új idők, új lépések... Új emberünkért KATT! ;) :)

2017.08.11.
Ha Új vagy, vagy Osztódással szaporodsz, katt IDE! :)

2017.05.03.
KÖSZI-KÖSZI, örök HÁLA! :)
Mert nem vagyunk HÁLÁTLANOK!(klikk) :)

2017.01.25.
Mert megújulni KELLL! ;) Részleteket ITT.. találtok.

2016.11.02.
Jfyi - biztonsági mentegetőzés. ;) klikk :D
Amy

2016.09.05.
És ELHISZITEK!?? :D
Nemcsak hogy végre elkészültünk, de ÚJ.. embert is köszönthetünk soraink között! ;)
NYITÁÁÁÁÁÁÁÁÁS!!! :D

Részleteket ITT... találtok! ;)

2016.07.15.
RÁTOK van szükségünk!!! Részleteket ITT.. találtok. ;)

2016.05.20.
Éééééés vannak már unaloműző játékaink is! ;)
Let's play! ;)
Amy

2016.04.11.
A mai naptól "Média" részlegünk is megkezdte a működést, használjátok egészséggel! :)

Bővebb információért ->> KATT..

2016.04.04.
Csini, friss és ropogós új dizájn ;)
Amy

Egy kis kiegészítésért.. ->> KATT..

hangulat
♦ ♦ ♦
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

a város
Latest topics
» Játszótársat keresek
by Vincent"Riddick"Rodriguez Yesterday at 11:22 pm

» Micromed-torony
by Grace Reed Yesterday at 8:31 pm

» You cannot make me blue
by Trisha A. Mikhailov Yesterday at 10:42 am

» Szó-kép-zene
by Sophie Prevot Yesterday at 8:25 am

» I came here for money, but I can be your fangirl too
by Keegan B. Windsor Yesterday at 7:59 am

» Zenedoboz...
by Edgar Miles Reeds Yesterday at 2:01 am

» Bernadette (Dette) Lillian Hale
by Ville Deadman Wallow Yesterday at 1:48 am

» Keresettek
by Ville Deadman Wallow Hétf. Szept. 18, 2017 6:40 pm

Weather

walkin’ in

♦ ♦ ♦

Top posters
Ville Deadman Wallow

October Soininen

Elizabeth Jensen

Don Heckley

Danielle C. Portland

Gabriel Sadik

Johanna M. Riley

Amy Lynn Cooper

Raina Maddox

Nick Lane

just write
Vegas FM
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (24 fő) Kedd Márc. 28, 2017 9:57 pm-kor volt itt.
Just feel it..

♣ ♣ ♣

Come back soon
♦ ♦ ♦

Drága Vendég!
Köszönjük hogy voltál.. hogy vagy, és gyere is vissza minél hamarabb!

Találkozunk méég! ;)

Share | .

Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet

Felipe 'Draco' Rosa

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : elkötelezett 'kutya' a Kolumbiaiaknál

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Re: Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)   Szer. Nov. 23, 2016 10:25 pm

Visszhangzik a nevetése, és eszemben sincs megállítani.
Én is vigyorgok.

- Tudnék mesélni. - most az én szemöldököm emelkedik, ahogy a pultra támaszkodva én is közelebbkúszom. Csak hogy tovább nézzek a szemeibe. - A többivel meg ne törődj amíg engem látsz... - mééég közelebb...
Mégis nyerő(bb) a másik verzió.

Újabb mosoly, eleresztem a pillantását.
De csak érzéssel vonulok vissza.

- Van egy klub... A kolumbiai negyedben. - mosolygok. - Manzanas maduras... Az érett alma. - továbbra is tartom a szemeit, és eszemben sincs engedni őket  - Ma este..(?) - emelem a hangsúlyt, habár igazából kérdésnek hatott.
A nyomatékosítás érdekében lazán megdöntöm a fejemet, úgy mint aki rábólintó választ vár.
És így van.
Már nem rázhat le...!
Vissza az elejére Go down

Rayne Bleaser

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : Az Iron Horse motorosbár tulajdonosa

TémanyitásTárgy: Re: Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)   Csüt. Nov. 24, 2016 7:48 am

Bizalmasan ő is közelebb dől. Nem rémít meg a közelsége, inkább állom a sarat.
Újabb rövid nevetést csal ki belőlem a modora. Nem semmi ez a fickó.
- Nagy hóhányó vagy. – döngöm a szemeibe mosolyogva.
Néhány másodpercnyi összevigyorgás után visszahúzódik, és felvet egy egészen remek ötletet.
- Szóval a Manzanas maduras... – ízlelgetem a helyet így távolból is a hangzása alapján.
A hanglejtés vegyes, de szerintem inkább kijelentés a Sárkány részéről, mint kérdés.
Látom rajta, hogy aligha fogad el nemleges választ. És különben is, miféle nő lenne képes ellenállni egy ilyen meghívásnak?
- Oké… – sóhajtok megadva magam. A pillantásom beleveszik az övébe. - Jól hangzik. Legyen. Értem jössz, vagy ott találkozunk? – tudakolom.

Ha a mennyben nincs csoki,
rám ne is számítsatok!

Felipe 'Draco' Rosa

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)   Csüt. Nov. 24, 2016 5:29 pm

Szélesre húz a vigyorom, de nem meglepő ez a közelében. Kezdem megszeretni az érzést.
Annyira, hogy tudnám még élvezni vele, és pont ezért is merül fel az ötlet.
Kapnék még belőle!
És eszemben sincs veszni hagyni.

- Ahogy mondod. - bólintok a névre, ismeri-nemismeri, elég az ha én ismerem. A legistenibb mulatságok futnak ott minden éjjel, és csakis a legbennfentesebb a társaság.

- Oké! - vágom rá én is egy kiadós biccentésbe ölve, és képtelen vagyok abbahagyni a vigyorgást. Kedvem sincs. - Nyolcra ittvagyok érted! - nyúlok az üvegért, még utoljára színültig töltöm az orrom előtt figyelő poharat, és a szemem a szemeibe ölve egy pillanat alatt lehúzom.

- Csinos légy.. - kacsintom, azzal ha nincs más kérdés, a zsebemből kitúrom a megfelelő összeget, vagy a.. z alig több mint megfelelőt, és kiszórom a pultra.
Ha nincs más kérdés...

Indulnék.

Rayne Bleaser

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)   Csüt. Nov. 24, 2016 7:58 pm

- Rendben. – felelem mosolyogva arra, hogy 8-kor felszed.
És hogy legyek csini? Feljebb vonul a fél szemöldököm. Színészien meg tudok ütközni. Miért? Most sem nézek ki rosszul. Sőt! Nem adok hangot a gondolataimnak.
Ahogy a zsebéhez nyúlna, megállítom a szándékban.
- A vendégem voltál. Rémlik? – búgom somolyogva. Nem kell, hogy fizessen. A pénz nem kerül a pultra, marad a helyén.
Látom a srácon, hogy nagyon menne.
- Hát akkor… Este. – csapom finoman mindkét tenyerem a pultra. Nekem is van még bőven teendőm a bárban.
- Ciao! - búcsúzom el tartós banditamosollyal az arcomon.
Kíváncsi vagyok mit hoz az éjszaka, és milyen hely ez az Érett alma. A neve sokat ígér.

rám ne is számítsatok!

Felipe 'Draco' Rosa

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)   Pént. Nov. 25, 2016 3:15 pm

- Még a mostaninál is dögösebb! - színészkedve reagálok a szemeire, ahogy már háttal útban kifele, széttárt kezekkel lépkedek. Ésss... NEVETEK!

Még az se akadály, hogy nemhagyott fizetni! Egy nő kitartottja lettél el tudod ezt képzelni, Felipe!??
Még mindig vigyorgok a feltételezésen és az se érdekel, hogy a sok vénember egyre csak bámul.
BÁMULJANAK CSAK! Ilyen lesz egy tökéletes este.. - vetek egy hirtelen forgást, és a cipőm talpa csattan a padló kövén/deszkán.

- Adiós, Hermosa Señorita! - és vigyorgok.

Aztán visszafordulva az ajtóra, eltűnök odakinn a napfényben....

-o-

A nap hátralévő része nem teljesen érdekelt. Csak néhány kisebb üzlet.. Juarez vigyorgó képe, meg az a vagy két alkalom, amikor egyszerűen bokánrúgom, amiért beszól hogy az órámat nézegetem.

Este 6-kor már tiszta a terep. A főnök mindannyiunkat elengedett és az a néhány.. szabad perc is elég ok arra, hogy benézzek a klubba minden rendben megy e, nem kéne elszúrni az estét.

- Paaadre, la noche con una hermosa chica venido, proporcionar un lugar para mí esta noche! - ma este egy csodaszép lánnyal jövök biztosítson nekünk helyet, papa. Csapkodom meg az öreg vállát nevetve és sose mondott nekem ellent. Most se teszi. Mindenki ismer a környéken és a vénember csak együttérző vigyorral bólogat.

Nyolc előtt alig néhány perccel feldörmög az az ismert hang. Nem sokat használom a kocsit a környéken, többségében a garázsban pihen, de ez most megérdemelt jeles alkalom.
Bőg a motor, civilizáltan veszem a kanyarokat, nincs szükségem rá hogy egy zsaru lemeszeljen és amúgy se vágom nagyon a lóerőket. Az één sebességem a véremben van!
És alig telik néhány percbe mire begurulva a Vasló elé csikorgóba fékez a kerék. Ha ott áll.. ott áll. Ha nem, dudálok egyet, de seggemet kiemelem a kocsiból és a másik oldalra megyek. Így kívánja a tisztesség.
Mert ha megjelenik.. az ajtót nyitom előtte készségesen.  

Rayne Bleaser

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)   Szomb. Márc. 18, 2017 12:33 pm

Minden este nagy a nyüzsgés a Horse-ban. Nincs ez másként ma sem, de a lányok értik a dolgukat, nyugodt szívvel merem rájuk bízni az ivót. Nem ez lenne az első eset.
Pontban nyolckor meghallom az épület előtt felharsanó dudaszót. Indulásra készen ér a hívás, úgyhogy megindulva csak felkapom a pult végére fektetett fekete bőrdzsekit és a kistáskát.
Fekete csipkeruhát viselek ezüstszínű tűsarkú szandállal, amiben hangosan kopognak a lépteim kifelé menet.
Draco már a járgány anyósülés felőli oldalán vár, és amint feltűnök, lovagiasan nyitja az ajtót.
Széles mosolyra húzódnak az ajkaim.
- Szia! – köszönök, amint odaérek hozzá. - Nagyon pontos vagy. – mindenképp dicséretre méltó tulajdonság egy férfiban, hogy nem váratta meg a hölgyet, nem is siklok el a dolog fölött. Lassan elfelejtem miért is pikkeltem rá eredetileg.
- Köszönöm! Te aztán tudod hogyan vegyél le a lábáról egy nőt. – kacsintok rá cinkosan. Elvégre nem leplezem, hogy tetszik a kiszolgálás.
Ezzel beszállok az újabb csodajárgányba, mert feltűnik, hogy másikkal jött, s várom, hogy Felipe bepattanjon a volán mögé, és megmutassa azt a bizonyos szórakozóhelyet.

rám ne is számítsatok!

Felipe 'Draco' Rosa

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)   Szer. Ápr. 12, 2017 4:47 pm

És megjelenik... De még hogy milyen NŐŐŐ... lép ki az ajtóban!
A szemeim kocsányon lógnak, nehéz lenne ellentmondani. Nem is teszem, még bőven nem ugrok, csak megteszem a hozzáfűzésemet.

- Mmmmm.. biztos vagyok benne hogy ma csábítani akar, SenoriiiiiTA! - lököm meg a véget, de közben mozdulok.. pördülök egyet, magával rántva a kocsi ajtaját, és már tárul is ki a befelé út a lány előtt.
Már most tudom milyen nagyszerű esténk lesz!

- Hát még ha azt megtudod, hogyan vagyok képes MEGPÖRGETNI! - és vigyorgom. Még akkor is amikor beszáll, viszont amikor már benn vannak a lábai, érzéssel csapom az ajtót az oldalán és ugyanolyan szökkenő léptekkel a kocsi fara fele, pillanatokkal később már benn is ülök a volánnál.

- Mehetünk. - mondom, de kérdésnek hatott, és amint érkezik a bólintás, vele a motor is felmorog, a gázon a láb - csakkérzésssseel.. - és máris kanyarodunk ki a mellékúton, célba véve a nagyszerű bár forgatagát.

**

A klub, mint mindenkor máskor már messzire hangozza a szívemhez oly közel álló dallamokat. Alig messze parkolok le, bár a közelben temérdek kocsi pihen, mégis poros az út, a sivatag pora lepte be, de ha nincs ellenvetés, vagy közbeavatkozás a dologra, amint elhal a motor, már ugrok is ki a saját térfélen, hogy most előre kerülve, de nyissam az ajtót az oldalán.

Alapesetben is megtenném. De ki nem hagynám a tényt, hogy újra végignézhessem...!
Még ha akad is rá még elég idő..

Rayne Bleaser

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)   Csüt. Ápr. 13, 2017 3:57 pm

A bókoló szavakra, amikkel Draco fogad, sejtelmesen elmosolyodom. Csábítás?
- Nem csak ma. – kacsintok rá, mielőtt beülnék a kocsiba. - Minden egyes nap egy újabb táncmulatság, amit alkalomhoz öltözve illik megünnepelni.
Az én életszemléletem az „Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó”-nak a felturbózott változata.
A jó pörgetéssel Draco szinte sugallja, hogy alaposan megtáncoltat. Már az anyósülésről válaszolok neki.
- Azt mondod, még nem késő visszaszaladnom váltáscipőért, arra az esetre, ha elkopna a mostani talpa? – vigyorodom el. - Lefogadom, már alig várod, hogy megmutathasd. – döngöm.
Út közben nem zavarom a sofőrt felesleges csacsogással. Általában az utat követi a szemem, de néha rá-rápillantok Dracora a kormány mögött.
Mikor megérkezünk a klubhoz, nem rohanok kiszállni, hagyom kibontakozni a férfiakban élő úriembert. Türelemmel várom, hogy Draco ismét mellettem teremjen és kinyissa az ajtót nekem, én pedig tökéletesen nőnek érzem magam a kiszolgálás közepette. Nincs más dolgom, mint élvezni az éjszakát.
- Köszönöm! – címzek egy újabb mosolyt Draconak, s kilépek az utastérből, majd felegyenesedem.
A klubból áradó zene teljesen átjárja a környéket, szinte élettel tölti meg azt. A bőrömön érzem az éjszaka lüktetését.
Körbehordozom a tekintetemet; a parkolva sorakozó járgányok számából ítélve valóban felkapott hely lehet. Lefogadom, odabent telt ház van.
- Szóval, ez a törzshelyed? – tudakolom érdeklődőn, és ha Draco is úgy gondolja, bemehetünk.

rám ne is számítsatok!

Felipe 'Draco' Rosa

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)   Csüt. Ápr. 13, 2017 5:38 pm

"Nem csak ma."

A szavaira széles vigyor terül ki a fejemen, de nem felejtem el megcélozni a kocsi másik oldalát. DE! Egy percre elfelejtem, de aztán észbekapok.
Csapódik az ajtó, mellettem, öv.. csak a zsaruk miatt, és máris zenél a motor.
Nem az a zene amit én szeretek, de eljutni oda, megteszi!

Ott van mellettem amikor hozzáfűzi azt a szöveget.

- Az új cipődet én állom! - és kacsintok. De nem tökölök tovább, ha nyílt az engedély nem pazarlok több időt a kocsiban ücsörgésre ezért már kanyarodok is a célra.
Nem sok idő, a hátamon mégse vihetem.
Vagyis DE! Elvinném...

Odaérve a kép a szokásos. Az egyik legjobb klub a környéken, mégis tükrözi még a szokásos latin bensőséget. Egyre inkább elamerikanizálódik a világ...
Ugrok is ki, és jelenek meg az oldalán, nyílva újra az ajtó, még kézzel is érte nyúlok, segítem, már ha kér belőle, ha nem... Gyengéim a céltudatos nők!

"Szóval, ez a törzshelyed?"

Nyújtom ki felé a karom, a kérdés belé karol e és elindulunk.

- Úgyismondhatjuk. Bár Puerto Rico a szívem csücske, de a kolumbiaiak is ugyanúgy tudják mi az igazi zene! - és vigyorgok. Miközben bekísérem, így vagy úgy, a részlet mindegy, de amikor átlépjük a küszöböt, már füttyentek is a pultnál álló öregnek keverve egyet a kezemmel, és ő már mutatja is a számunkra kialakított és fenntartott helyet. Egy szál virág az asztalon.
De semmi pucc!

- Senorita.. - a célhoz vezetem, kellemesen eldugott, mégis tökéletesen rálátsz a parkettre ahol már nem kevés pár, fiatal és öreg, egy cseppet se tudatosulva a külső körülményekre megveszekedetten nyomja.
Ezért imádom én ezt az életet!

Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3