♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek... Icon_minitimeby Derek Moretti Tegnap 8:15 am-kor

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek... Icon_minitimeby Leon Williams Kedd Ápr. 23, 2024 9:39 pm

» Leon Williams
Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek... Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek... Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek... Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek... Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek... Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek... Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek... Vote_lcapLillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek... Voting_barLillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek... Vote_rcap 
Leon Williams
Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek... Vote_lcapLillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek... Voting_barLillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek... Vote_rcap 
Derek Moretti
Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek... Vote_lcapLillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek... Voting_barLillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek... Vote_rcap 
Alessandra Clark
Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek... Vote_lcapLillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek... Voting_barLillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek... Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet

George Andrew Goodwin

George Andrew Goodwin

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : kisstílű díler
Location : LV
Posts : 108

#1TémanyitásTárgy: Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek...   Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek... Icon_minitimeHétf. Feb. 01, 2016 2:35 am

Feltűnésmentes helyen állítom le a tragacsot. Nem puccos környék, de sose tudni a zsaruk épp merre szaglásznak, jobb a békesség és a megfelelő távolságok, hogy mindent kifigyeljek.
A házszám.. - veszem elő a zsebemből a felkarcolt fecnimet, és be is lövöm a megfelelő panelt, mielőtt megközelítem.
Még egy utolsó ellenőrzés.. sehol senki, csendes a környék, meglépem azt a párat, lépcsőből, és a kaputelefonra tenyerelek.

Sípol.. Mint a kurvaisten, de a másik végen néma a csönd.
Hogy baszná meg..
A szemem még egyszer végigfut a környéken, fölöttem egy lámpa, pont a pofámba világít, egy pillanatig se csípem, mégis újra nekimegyek, nyomom a gombot, újra.. de mégis megint falshot lövök.
Az isten bassza meg!

Megszívva a fogamat, már azon kattogok hogyan is tovább. Ha Frankhez a lé nélkül megyek, az a minimum hogy lerúgja a fél vesémet, ha épp nincs nála a filézőkése, ezért új haditervhez kell folyamodjak.  
A kerítés.. nem is tűnik olyan magasnak a háttérben, ezért lemászok a lépcsőn, és belövöm magamnak az egyik pontot. Két újabb pislogás körbe, aztán próbálkozom, hogy felrúgjam magam a kerítésre, de kis híján pofára esem.
Bassza meg, én már ebből kiöregedtem..!

De akkor jön az a halk búgás. Én meg elhúzódom, a közeli bokor árnyékának végében, és onnan figyelem ahogy egy nő.. nem is annyira rossz bőr, tipeg ki az emelvényre, és kezében tartja az ajtót.

- Csak el ne engedd! Csak el ne engedd mucikám..! - drukkolok neki a bokor sűrűjében, de csak nem mozdul, lecövekel. - A picsába húzz már el! - suttogom a sötétben, mire felvillan egy fényszóró a háttérben, duplán, ez meg nagy vigyorral rohanni kezd.

- A kis kurva.. - dünnyögök, de ekkor kapok csak észbe. A kibaszott ajtó! - A kurva élet.. - rohanok mint egy eszement és pont az utolsó pillanatban kapom el!

Mázli.. mázlid van te faszfej! - vigyorgok teli képpel, és ugyanazzal az erővel kirántom, hogy másszak is fel a második emeletre.

Ott viszont.. már nincs okom hogy tököljek. Csak rátenyerelek a csengőre, és ha a kis kurva.. - mert kurva volt ha jól emlékszem - bealudt volna, gondoskodom hogy felébredjen!
Nem vagyok jótékonysági intézmény...

_________________


George Andrew Goodwin

Hot blood... Passion... The eternal hunter...

Vissza az elejére Go down

Lillie Alvar

Lillie Alvar

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : modell
Location : Las Vegas
Posts : 30

#2TémanyitásTárgy: Re: Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek...   Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek... Icon_minitimeHétf. Feb. 01, 2016 2:38 am

Stay there, come closer it’s at your own risk

Igencsak korán van és hétvége lévén kissé kótyagosan támolygok be a lakásomba az esti parti után így hajnalban. Még éppen nem hajnalodik. Kicsit vacakul vagyok, zúg a fejem, meg minden, ami ilyenkor szokott. Lerúgom magamról a magas sarkúmat és még annyi lélekjelenlétem is van, hogy a miniruhát is levegyem, lecseréljem a tangámat egy kényelmesebb „alvós bugyira” és felvegyek egy hosszú, bő fekete pólót, amiben aludni szoktam, mielőtt, mint egy zsák krumpli elterülnék az ágyamon. Mit mondjak, nem kell ringatni, igen hamar álomföld felé száguldozom. Félálomban mintha még tompán hallanék valami csengetést, talán a kapucsengő, de nem érdekel. Igazából el sem jut a tudatomig. Különben is, biztos csak a postás, majd beengedi valamelyik másik lakó. Tudni kell rólam, igencsak jó alvó vagyok, ha egyszer én elszenderedek, akár ágyút is lehet nyugodtan sütögetni a fülem mellett. És most mintha ez lenne a helyzet.
Először azt hiszem, álmodom a dörömbölést, ami nem akar szűnni. Morogva a fejemre húzom a takarómat és fordulok egyet az ágyban. A zörej csak nem hallgat el. Kelletlenül nyitom ki a szememet. Fogalmam sincs, mennyi idő telhetett el, mióta bevettem magam az ágyba, de nem hiszem, hogy túl sok. Az ablakon tompa fény szűrődik csak be, a rosszul elhúzott sötétítőn keresztül. Még éppen csak hajnalodik. A fejem meg persze még mindig fáj és szédeleg egy kicsit. És ez a dörömbölés… Lassan tudatosul bennem, hogy valaki az ajtóban veri ilyen vadállat módjára. De hát kicsoda? A szomszédaim ilyenkor nem csinálnának ilyet, különben sem adtam rá okot, meg amúgy sem gázosak ilyen szempontból. A nővérem jött volna ide, hogy idegesítsen? Á, ő „dolgozik” ilyenkor! Meg amúgy sem tudja, hol lakom. Viszont akárki is az, nem úgy tűnik, mintha egyhamar abba akarná hagyni.

Kimászok hát az ágyamból, bármennyire is rosszul esik ez és halántékomat dörzsölgetve, kissé támolyogva indulok az ajtó felé. A hajam kócos, a sminkem igencsak elkenődött, de ez most a legkevésbé sem foglalkoztat. Tisztában vagyok vele, hogy most nem éppen címlapra illő a megjelenésem, de valószínűleg azért még így sem vagyok egy bányarém. Hiába, jó géneket örököltem. Az ajtóhoz érve elfordítom a zárban a kulcsot, majd kinyitom. Egy ránézésére harminc-negyvenes, borostás, igencsak kigyúrt pasi áll ott.
- Ki vagy és mit akarsz? – morgom álomtól kissé rekedtes hangon. Nem vagyok alapvetően ilyen tuskó, de aki a részegség és a másnaposság határmezsgyéjén dörömböl az ajtómon, az ennél jobbra nem számíthat. Legyen akármilyen kigyúrt és félelmetes, rosszarcú férfiember.
tag: Gé ~ set: Forget about everything and run away ~ notes:Bocsi a késésért! ❤

_________________

All my life I’ve been good, but now I’m thinking „what the hell?”



Vissza az elejére Go down

George Andrew Goodwin

George Andrew Goodwin

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : kisstílű díler
Location : LV
Posts : 108

#3TémanyitásTárgy: Re: Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek...   Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek... Icon_minitimeHétf. Feb. 01, 2016 2:40 am

A csengő nem válik be, így a két kezemre támaszkodom. Először csak ököllel verem az ajtót, hátha a kis rüfke épp repülget a lakás valamelyik végében, de aztán adok neki ezerrel.

- Nyisd ki!! Hallod!?? Ha már iderendeltél nem húzok el! - dumálok a fának, nem szoktam hogy a sok mocskos rühes drogos, ne úgy vetődjön rám mintha valamit ingyen osztanának, mégis mindig van egy első alkalom.
Megunom. A dörömbölést, előkapom a mobilom, gyorsban ütöm be a szokásos számot, és húzom is a fülemhez, hogy ha a túloldalon felvették, beledumáljak.

- TE! Mi a faszt sóztál te rám, a ringyó lelépett! - ecsetelem kényelmesen, amikor valami történik, zörög a zár, aztán megnyílik a cucc, alig egy résnyire.
Először..

- Nemszóltam. - és már nyomom is a gombot, hogy visszacsúsztassam a hátsó zsebembe.

- Épp ideje hogy észhez tértél anyukám, nem nyaralni vagyok itt! - emelkedik a kezem, hullik le a már ismert kis zacskó belőle, hogy fél könyékkel megtámasztva az ajtón az orra elé engedjem. Hátha ez majd felébreszti!
Ha meg nem, majd segítünk a helyzeten!

_________________


George Andrew Goodwin

Hot blood... Passion... The eternal hunter...

Vissza az elejére Go down

Lillie Alvar

Lillie Alvar

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : modell
Location : Las Vegas
Posts : 30

#4TémanyitásTárgy: Re: Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek...   Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek... Icon_minitimeHétf. Feb. 01, 2016 2:41 am

Stay there, come closer it’s at your own risk

A fejem zúg, szédelgek és a gyomrom is igencsak háborog, ahogy félálomból felébresztve az ajtó felé támolygok. Ajánlom, hogy fontos legyen annak, aki szombat hajnalban így veri a lakásom ajtaját! Még akkor se esik le igazán kótyagos, valahol a részegség és a másnaposság határmezsgyéjén egyensúlyozó elmémnek, kivel is van dolgom, mikor kinyitom az ajtómat, amit kis híja, hogy szét nem vert ez a kigyúrt fazon. Csak tudnám, mitől volt olyan ideges… Csak mogorván állok ott egy szál pólóban és bugyiban előtte, kócosan, elkenődött sminkkel, amilyen állapotban azért nem sűrűn látnak és még a jó modorról is elfeledkezek. Na nem mintha ő annyira úriembernek nézne ki és a belőle kibuggyanó szavak sem ezt sugallják.
Normál esetben alighanem megsértődnék a stíluson és visszavágnék valamivel, de jelen állapotomban a szavai értelme alig jut el a tudatomig, nem hogy még válaszra is teljen. Tekintetem már-már automatikusan követi a kezében lengetett kis zacskót és ha lassan is, de kezd összeállni a kép. Hát persze, a dílerem mára ígérte az új szállítmányt! El is felejtettem… Mondjuk ennyi alkohol meg egyéb szer után talán nem is csoda…
- Gyere be! – morgom oda kurtán és kicsit szélesebbre tárom az ajtót, hogy bejöhessen. Nem feltétlenül okos dolog egy ilyen fazont beengedni a lakásomba, pláne, hogy egyedül lakom itt, de nagy értékeket nem tartok itthon, attól meg nem félek, hogy bennem kárt tenne. A dílerem egyébként is ismerem, hogy kit küldött, az mellékes. Nem megbízhatatlanok ilyen szempontból az emberei. Különben sincs sok választásom, jobb az ilyet nem a lépcsőházban lebonyolítani, nehogy valami korán kelő szomszéd meglássa, milyen alakok is látogatnak engem és messzebb menő következtetéseket vonjon le. Nem tenne jót a karrieremnek és a megítélésemnek, az tuti.
- Mennyi lesz? – kérdezem hátra sem fordulva, ahogy beljebb megyek a lakásba, hogy előkerítsem a tárcámat.
tag: Gé ~ set: Forget about everything and run away ~ notes:Bocsi a késésért! ❤

_________________

All my life I’ve been good, but now I’m thinking „what the hell?”



Vissza az elejére Go down

George Andrew Goodwin

George Andrew Goodwin

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : kisstílű díler
Location : LV
Posts : 108

#5TémanyitásTárgy: Re: Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek...   Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek... Icon_minitimeHétf. Feb. 01, 2016 2:42 am

Az ajtó nyílik, én meg nem tökölök többet, ez az utolsó szállítmány, aztán irány az ágy, - vagy valami buli - így minden kötözködés nélkül belépek.
Gyorsban vizslatok körbe. Minden a szokásos, valamivel.. szebb, de nem ragadok le a részleteknél. Ha a többi ringyóval ellentétben valami értékes is lenne, nem vagyok hülye, nem nyúlom le, mert ha bemószerol Franknél még megüthetném a bokám.
Szóval vissza a lényegre!

- 50 dolcsi. - bámulom a hátát, ahogy távolodik az ablak fele - Kivéve, ha alkudnál. - nézek végig rajta rendesen, nem is olyan rossz bőr ahogy így elnézem, talán még meg is érne egy misét. Még ha Frank le is tépné a tökeimet.
Vagyis gyerünk, baby, a tied a terep!

_________________


George Andrew Goodwin

Hot blood... Passion... The eternal hunter...

Vissza az elejére Go down

Lillie Alvar

Lillie Alvar

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : modell
Location : Las Vegas
Posts : 30

#6TémanyitásTárgy: Re: Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek...   Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek... Icon_minitimeHétf. Feb. 01, 2016 2:43 am

Stay there, come closer it’s at your own risk

H átra sem nézek, ahogy a fickó besétál utánam a lakásba. Egyébként sem érzem magam annyira topon, fáradt vagyok és a fejem is zúg. Nincs más vágyam jelenleg, mint visszadőlni az ágyba. Még a szer sem csigáz fel per pillanat annyira, amit a fickó hozott nekem, de tudom, hogy néhány óra múlva átkoznám a hülye fejemet, ha most nem venném át tőle a szállítmányt. A készletem már kifogyóban van igencsak.
Az ablaknál lévő táskámhoz lépek és még mindig háttal a fickónak, kotorászni kezdek benne. Persze, hogy a tárcám a legalján lesz! Éppen vadul kutatok, mikor meghallom a fickó válaszát és hirtelen megáll a pénzt kutató kezem.
- Alkudni? – vonom fel a szemöldököm és felé fordulok, kezemben a táskámmal.
- Mi lenne a kezdőajánlatod? – nézek rá. Hangom és arcom komoly marad, de a szememben kíváncsiság csillog. Hirtelen valamivel éberebbnek is érzem magam, mint alig néhány másodperccel korábban. Természetesen sejtem, mire gondol, nem is vagyok egy útszéli szajha, aki drogért lefeküdne bárkivel, de azért érdekel, mennyire tökös vagy éppen pofátlan, mit mer erre válaszolni.
tag: Gé ~ set: Forget about everything and run away ~ notes:Bocsi a késésért! ❤

_________________

All my life I’ve been good, but now I’m thinking „what the hell?”



Vissza az elejére Go down

George Andrew Goodwin

George Andrew Goodwin

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : kisstílű díler
Location : LV
Posts : 108

#7TémanyitásTárgy: Re: Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek...   Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek... Icon_minitimeHétf. Feb. 01, 2016 2:46 am

A kiscsaj megáll.. és belefordul a szemeimbe. Én meg nem mozdulok. Jól értetted kisanyám alkuról beszélek! Tudood, amikor te és én.. megegyezünk egy üzletben, ami..
De nem mondom ki a részleteket. Nem, mert nem vagyok zsebkönyv, és még csak lexikon se, ha nem tudod miről beszélek madárkám, egyszerűen majd megmutatom!

- A kezdőajánlat fifty-fifty! - tartom a rövid szünetet - fele ár, két menet! - darálom tovább - Ha nagy volt a hajtás az egyik lehet szopás, csak hogy ne mondd hogy akadékos vagyok.. - dünnyögöm el már a részletet, a nem messzi asztalhoz csak valahogy automatában közelebblépek és végighúzom a kezem az asztallapon. - Ha viszont van pénzed.. - újabb beiktatott szünet, vissza a kis kurva szemeibe - lehet velem beszélni, ajándékot is elfogadok! - széles a vigyor a fogaimon, mert miért is ne! Aki nem próbálkozik nem is nyerhet, és volt rá példa hogy megnyertem már. A függők sokszor bármire képesek!

_________________


George Andrew Goodwin

Hot blood... Passion... The eternal hunter...

Vissza az elejére Go down

Lillie Alvar

Lillie Alvar

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : modell
Location : Las Vegas
Posts : 30

#8TémanyitásTárgy: Re: Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek...   Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek... Icon_minitimeHétf. Feb. 01, 2016 2:46 am

Stay there, come closer it’s at your own risk

Hamar rájövök, hogy nem egy beszari szívbajos alakkal van dolgom. Bár a dílerek és embereik általában nem azok, akkor aligha bírnák idegekkel ezt a bizniszt, ez az alak azonban láthatóan még kellően pofátlan is hozzá. Bár szerencsére nem szorulok rá arra, hogy drogért szexeljek bárkivel, annál azért jobban nézek ki, hogy más módon ne húzhatnék hasznot a testemből. Ezért is modellkedem. Társadalmilag elfogadottabb és jobban is fizet. Viszont feleslegesen ki szereti szórni a pénzét? Meg ez a fickó nem is néz ki olyan visszataszítóan tulajdonképpen. Vagy csak a pia miatt látom így? Tulajdonképpen lényegtelen, talán nem is hoz vele többet össze a sors. Ha meg igen, kit érdekel a véleménye? Ha befutnék és szaftos sztorikból akarna a médiában pénzt húzni, sem hinne senki egy ilyen láthatóan rosszarcú alaknak. Akkor meg mit veszthetek? Felvonom a szemöldököm, miután végighallgatom az ajánlatát.
- Két menet a fél árért? Ez neked fifty-fifty? Nem lehetsz túl jó matekból – jegyzem meg közönyös hangnemben, de érezheti mögötte a gúnyolódást.
- Nem vagyok szeretetszolgálat, ajándékot nem adok – mondom rideg hangon, éreztetve, hogy ebben nem fogom meggondolni magam. Vajon mit gondolhat magáról, hogy csakúgy hanyatt vágnám magam neki? Nagyon nem vagyunk egy szinten.
- Fél ár és egy menet. Ez az én ajánlatom – teszem végül hozzá tárgyilagos hangnemben és merőn állom a tekintetét továbbra is. Valójában lehet még ezen alkudni velem úgy, hogy belemenjek, de nem lenne valami jó üzleti érzékem, ha rögtön a minimumkövetelményeimet tárnám elé. Így még tudok engedni belőle és talán kezdeni is tudunk valamit egymással, ami mindkettőnknek előnyös. Talán. Mindez azon is áll, ő mennyire kompromisszum-kész.
tag: Gé ~ set: Forget about everything and run away ~ notes:Bocsi a késésért! ❤

_________________

All my life I’ve been good, but now I’m thinking „what the hell?”



Vissza az elejére Go down

George Andrew Goodwin

George Andrew Goodwin

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : kisstílű díler
Location : LV
Posts : 108

#9TémanyitásTárgy: Re: Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek...   Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek... Icon_minitimeHétf. Feb. 01, 2016 2:47 am

Látszik hogy résen van a kicsike, ami a legtöbb maga fajtájáról nem mondható el. Csak rövid, de széles vigyor vonul ki a fejemen, de ha már liba, vágjuk le vacsorára, nem engedek egy részletet!
Mint aki nagyon gondolkozik lépek le vagy hármat előre, közben a padlót bámulom, nem a lányt, töprengek, mégis végig közelitek, és csak alig néhány lépésre tőle a szemeibe visszahúzva állapodok meg.

- Legyen 60-40! Az én javamra, és egye az a büdös dög, mehet a menet! - győzött meg, amihez azért pofa kell, pláne ha majd odaállok Frankhez és dobom be a visszahozott lét, de inkább csak egyedi esetekben csinálok ilyet, ez a dögös kis szőke meg.. ha egy kicsit el is van kenődve, simán megéri azt a pénzt!
Maaaajd.. valahogy visszafelé máson leverem a hiányzó összeget..
Tökéletes összedolgozás!

_________________


George Andrew Goodwin

Hot blood... Passion... The eternal hunter...

Vissza az elejére Go down

Lillie Alvar

Lillie Alvar

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : modell
Location : Las Vegas
Posts : 30

#10TémanyitásTárgy: Re: Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek...   Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek... Icon_minitimeHétf. Feb. 01, 2016 2:48 am

Stay there, come closer it’s at your own risk

Nem vagyok útszéli kurva, mint a nővérem és tényleg nem szokásom a cuccért hanyatt vágni magam senkinek. Most sem erről van szó, egyáltalán nem. Csak egy kis… kedvezményről. Amit nem a kényszer szül. Végül is félretettem elég pénzt, ha akarnám, simán odavághatnám neki a zsét, aztán viszontlátásra. Viszont ha megtakaríthatok egy kicsit, az sosem baj. Na persze csak akkor, ha hajlik az alkura.
Először azt hiszem, nyakas lesz és akkor ki is penderíthetem az ajtón, mivel csak elvigyorodik és úgy tűnik, igencsak töpreng, miközben lassan, de biztosan közelít hozzám, amire azonban már csak részegségem okán sem bírok azonnal reagálni, mire észreveszem, már ott áll a közvetlen közelemben és úgy néz bele az arcomba. Állom a tekintetét, nem hajlok hátrébb sem, miközben kiejti száján a módosított ajánlatát. Azt az ajánlatot, ami már számomra is elfogadhatóbban hangzik. Néhány másodpercig csak nézek a szemébe, mielőtt válaszolnék.
- Rendben van, áll az alku. De előbb tedd ki a cuccot az asztalra. Csak hogy biztos legyek benne, hogy nem lépsz meg vele utána – hangom teljesen higgadt és határozott, de nem parancsoló. Azért fő az óvatosság. Ennyit egyébként is igazán megtehet. Ha rám néz, láthatja, ez számára sem veszélyes, a lakásomból akarata ellenére az én fizikumommal úgysem tudom kidobni, viszont biztosra akarok menni, mielőtt bármibe is kezdünk.
tag: Gé ~ set: Forget about everything and run away ~ notes:Bocsi a késésért! ❤

_________________

All my life I’ve been good, but now I’m thinking „what the hell?”



Vissza az elejére Go down

George Andrew Goodwin

George Andrew Goodwin

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : kisstílű díler
Location : LV
Posts : 108

#11TémanyitásTárgy: Re: Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek...   Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek... Icon_minitimeHétf. Feb. 01, 2016 2:49 am

Tartom a kis kurva szemeit. Elég ködös.. látszik neki se volt egyszerű estéje, de probléma ez!?? Az kurvaisten hogy nem! Csak tartom a szemem az övéiben és várom.. : megegyezünk még ma kicsike vagy húzzak egy ajtóval arrébb!!?

Aztááán.. úgy néz ki mégis csak hajlik az egyességre nekem meg résnyire húz a szemöldököm. Hosszú vigyor húz szét a fejemen.

- Ezen még segíthetünk.. - túrok bele a farmerzsebembe jobbra, beleakadva a két kis utolsó zacskóba, két ujjam már emeli is a szemeibe, aztán egy mozdulat és hátrafordulva félig, az asztalra lököm.
Csak ezután vissza a kis csibéhez.

- A te köröd jön!

.. és várom hogy végre intézkedjen.
Felemelő pillanat lessz!

_________________


George Andrew Goodwin

Hot blood... Passion... The eternal hunter...

Vissza az elejére Go down

Lillie Alvar

Lillie Alvar

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : modell
Location : Las Vegas
Posts : 30

#12TémanyitásTárgy: Re: Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek...   Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek... Icon_minitimeHétf. Feb. 01, 2016 2:49 am


Gé & Lillie

A fickó már-már zavarba ejtő módon néz a szemembe. Némi türelmetlenséget sejtet a tekintete, azt hiszem. Tulajdonképpen végig sem gondolom, amit mondok neki. Félig még alkoholtól ködös agyam fel sem fogja, hogy lényegében kiárusítom magam a cuccért. De nem, egyáltalán nem erről van szó! Hiszen ha akarnám, simán ki tudnám fizetni. Ez csak afféle... kedvezmény. Ezzel nyugtatom magam, mikor ajánlatom elhagyja a számat.
A pasas először mintha elgondolkozna rajta, aztán végtelennek tetsző másodpercek után rááll. Az arcán elterülő önelégült vigyor nem jelenthet mást. Gondolkodás nélkül húzza elő az általam rendelt mennyiséget is dobja oda a konyhaasztalra. A tekintetemmel követem, de nem indulok meg felé. Nem hinném, hogy okos gondolat lenne, főleg, hogy figyelme rögtön utána felém összpontosul és szavakkal is egyértelműen tudtomra adja, most tőlem várja a teljesítését.
Ekkor azonban elbizonytalanodom. Én tényleg nem vagyok hivatásos, mint a nővérem, Amber. Nem vagyok ugyan szende kis szűzlány, fotózásokon is gyakorlatilag alig ruhában illegetem magam tucatnyi ember előtt, alkalmi kapcsolatom is volt már nem egy, ügynökök, producerek díványán is megfordultam, ha azt láttam szükségesnek, hirtelen azonban fogalmam sincs, mit csináljak. Teszek az irányába néhány tétova lépést, de mikor már karnyújtásnyira vagyok tőle, megállok. Fogalmam sincs, mihez kezdjek és bizonytalanságom valószínűleg az arcomra is kiül. Nem hinném, hogy efféle "kiszolgálásáról" álmodott, mikor rábólintott az üzletre...

✻ Remélem megfelel ✻ 212 ✻ Stay there, come closer it's at your own risk

_________________

All my life I’ve been good, but now I’m thinking „what the hell?”



Vissza az elejére Go down

George Andrew Goodwin

George Andrew Goodwin

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : kisstílű díler
Location : LV
Posts : 108

#13TémanyitásTárgy: Re: Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek...   Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek... Icon_minitimeHétf. Feb. 01, 2016 4:01 am

A cicus hezitál. Először fogalmam sincs hogy most meggondolta e, vagy mi van, de rohadtul úgy viselkedik mint egy szűzlány!
Te se sokat kereshetsz anyukám.. - csak a fejemben játszódik le, dee... één ugyan nem sürgetem, ha neki a hattyúk tava dukál...
Aztán mégiscsak megáll.
Én meg várok.
Egy darabig.
Aztán mégiscsak megemelkedik a szemöldököm ahogy még mindig a szemeit bámulom, holott simán van rajta bámulnivaló más.

- Na!?? - tárom szét a kezeimet, itt vagyok, rendelkezzen velem, és ilyet elég kevés tyúknak nyomtam el mostanság

- Azt ne mondd hogy hánynod kell! - szűkítem gyorsban a szemeimet, mert egyből elkap a gyanakvás - Mert akkor félreállok.. nehogy a nyakamba okádj, de rendezd le gyorsban mert nem érek rá reggelig. - És így van. Vagyis ráérni éppenséggel ráérnék, de rohadtul nem akarom hogy eltökölje nekem, szóval simán jó a tiszta szó!

- Szóval!?? - egy kis noszogatás. Szemöldökemeléssel is a szemeibe, elvégre.. ha már csináljuk anyukám csapjunk bele rendesen!

_________________


George Andrew Goodwin

Hot blood... Passion... The eternal hunter...

Vissza az elejére Go down

Lillie Alvar

Lillie Alvar

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : modell
Location : Las Vegas
Posts : 30

#14TémanyitásTárgy: Re: Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek...   Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek... Icon_minitimeSzomb. Feb. 27, 2016 4:18 pm

Gé & Lillie

Nem tartom magam prűdnek, sőt alapvetően igencsak bevállalós vagyok a szex terén, azt hiszem és hazudnék, ha azt mondanám, hogy csak szerelemből, de még akkor is, ha azt állítanám, hogy csak élvezetből tudok együtt lenni valakivel. Őszintén megvallva a dolgot, a producerek, ügynökök, de még az ismertebb modellek közül sem mindegyikhez lett volna amúgy gusztusom, de hát kellettek a jó kapcsolatok... Egy díványon csinálni azért valahogy mégis más. Ha csak érdek volt is, ők általában jól szituált, módos férfiak voltak, akik megadták a módját. Ez az alak viszont... egyszerűen közönséges. Most jövök csak rá, mibe keveredtem. És már nem visszakozhatok. Ismerem a dílereket és az embereiket, nem érdemes velük packázni. Ha pedig most elküldeném, azt aligha venné jó néven.
Alighanem észreveszi a hezitálásomat és türelmetlenül mordul rám, érzékeltetve velem, hogy nem fog örökké várni. Ráálltam az üzletre, ő teljesítette is, amit kértem tőle, most én jövök.
- Nem, dehogyis - rázom meg a fejem a kérdésére. Ami azt illeti, hirtelen egész józannak is érzem magam. Túl józannak. Jól esne most még egy feles. Vagy csak egy tabletta azokból, amiket hozott. Vagy egy füves cigi. Akármi. De ilyesmire most nincs idő. Cselekedni kell. Rajta, Lillie, menni fog! Igyekszem úrrá lenni a vonásaimon és eltüntetni az arcomról a bizonytalanságot és a viszolygást. Kényszerítem magamat, hogy mélyen a fickó szemébe nézzek.
Pár másodpercig csak állom a tekintetét, majd mikor sürgetően megszólal ismét, megfogom a pólóm alját és egy határozott mozdulattal áthúzom a fejem fölött és a földre dobom. Így konkrétan egy szál bugyiban állok előtte, ami nem is épp a legizgatóbb darab, végtére is a kis Mickey egeres alvós bugyimról van szó, de szerintem ennek az alaknak az mindegy. Nézzen mást, ha nem tetszik. Nem teketóriázok sokat, kezemet végighúzom a férfiasságán, majd az övét kezdem bontogatni, miközben letérdelek elé és onnan nézek föl rá. Igyekszem minél gyorsabban cselekedni, hogy ne legyen időm meggondolni magamat. Csak remélni tudom, hogy nincsenek túlságosan elvadult perverziói a csávónak és hogy gyorsan tudok vele végezni. Ehhez viszont minden tehetségemet és a téren szerzett tapasztalatomat be kell vetnem. Minél jobb neki, annál hamarabb elélvez és túl lehetünk az egészen. Én jelenleg erre akarok játszani, ha már meggondolatlanul belementem ebbe az "alkuba".


✻ Bocsi a késésért! ✻ 362 ✻ Stay there, come closer it's at your own risk

_________________

All my life I’ve been good, but now I’m thinking „what the hell?”



Vissza az elejére Go down

George Andrew Goodwin

George Andrew Goodwin

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : kisstílű díler
Location : LV
Posts : 108

#15TémanyitásTárgy: Re: Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek...   Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek... Icon_minitimePént. Márc. 11, 2016 10:15 pm

A kiscsaj... megszólal. Végre, már azt hittem tényleg itt bomlok el.
Viszont repül a póló is, ami jó jel, és egyből előrántja a vigyoromat.

- Ezaz anyukám, akkor vágjunk bele! - a hangom mélyít, tetszik amit látok, igazi kis finom pipihusi, végig is húzom rajta a szemem, de a következő lépése mégjobban bejön.
Tetszik ahogy tapogatja a farkamat. Ezaz, bébi.. jólérzed, már megvan a kellő hatás, és amikor már az övemen matat, én még mindig csak figyelem azt a csodás kis testét, igazi exkluzív kis kurva ez!
A mai a SZERENCSENAPOM!
És már térdel is...

- Jól van bébi, jól csinálod.. - a kezem vonul az arcán ahogy már nyitva az övem, bele a hajába előttem, tetszik ez a puha érzés.
A cipzár?? Bízom benne azzal is végez és nem tököl sokat, munkához is lát, én tuti nem akadályozom semmiben, ő ebben a profi!
Hát mutasd meg bébi hol az a bizonyos tehetséged!
Sosem árt meg még egy elégedett kuncsaft.

_________________


George Andrew Goodwin

Hot blood... Passion... The eternal hunter...

Vissza az elejére Go down

Lillie Alvar

Lillie Alvar

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : modell
Location : Las Vegas
Posts : 30

#16TémanyitásTárgy: Re: Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek...   Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek... Icon_minitimePént. Ápr. 01, 2016 1:27 am


To Gé
Undorodom ettől az egész helyzettől, már nem is értem, miért mentem egyáltalán bele. Talán nem gondoltam volna, hogy rááll az alkura? Valószínűleg egyszerűen csak azelőtt beszéltem, hogy tényleg gondolkoztam volna. Az alkohol és az a minimális alvás nem igazán tett jót az ítélőképességemnek. De már késő bánat. Ez a fickó nem hiszem, hogy az a fajta, aki azok után, hogy raboltam az idejét az egyezkedéssel, simán hagyná, hogy kihajítsam mindenféle "extra szolgáltatás" nélkül. Ostoba voltam, hát most megiszom a levét. De ha már így alakult, túl akarok esni rajta minél gyorsabban.
Ledobom magamról a felsőmet és odalépek hozzá, majd rámarkolok a férfiasságára. Látom a szemén és érzem is, hogy tetszik neki a látvány. Azzal természetesen nincs gond, hogy felhúzzam. Ha kielégíteni is ilyen gyorsan fog menni, akkor sima az ügy.
Inkább figyelmen kívül hagyom, miket mond nekem, csak felfordul tőle a gyomrom. Így is, de mindegy. Letérdelek és már bontom is ki az övét. Ezt követi a slicce is és már könnyedén ki is hámozhatom a lényeget. Még egyszer kényszerítem magam, hogy mélyen a szemébe nézzek, mielőtt rábuknék a farkára. Becsukom közben a szemem, jobb, ha nem is látok semmit. Erőteljesen a technikámra igyekszem csak koncentrálni.
Minden tudásomat latba vetem e téren, hogy a lehető legjobban csináljam neki. Nem azért, mert le akarom nyűgözni, egyáltalán nem. Csak azt akarom, hogy minél hamarabb elsüljön. Ki tudja, talán, de tényleg csak talán, ha elég jól használom a számat és a kezemet, még azt is megúszhatom, hogy tényleg megdugjon. Valószínűleg hiú remény persze, hiszen tudom, hogy végső soron ezt akarja, de bizakodni még lehet. Segít a "feladatot" is jobban végeznem.




_________________

All my life I’ve been good, but now I’m thinking „what the hell?”



Vissza az elejére Go down

George Andrew Goodwin

George Andrew Goodwin

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : kisstílű díler
Location : LV
Posts : 108

#17TémanyitásTárgy: Re: Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek...   Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek... Icon_minitimeKedd Május 31, 2016 8:23 pm

Ügyes a kis ribanc.. Látszik hogy van gyakorlata benne, ezért is szeretem ííígy intézni ezt a kis üzletet, nincs jobb menet mint egy hivatásossal csinálni.
Valami isteni mi-mindent megtehetsz vele...

- Látom... Látom anyukám rászolgálsz a hírnevedre.. - emelem a plafonnak a fejem, de csakmert már kurva rég volt utoljára hogy egy ilyen kis dögös kis buksza száját érezzem, túúúl réééég...
És tényleg jó a kicsike... Már amennyire az emlékeim nem csalnak, rég volt utoljára hogy ilyen...

- Ezaz.. kiscsibém.. - nyelek, de kurva nehezemre esik nem hagyni tovább.. nem hagyni hogy kivégezzen, de... - .. de nemezértfizettem! - kapom el a karját, és rántva föl magamhoz - vigyázva, még az kéne hogy megharapjon - a szájára kapok, hogy a fogaimmal vadul megtépjem. Csak ezután mászok bele a szemeibe.

- Tudom mire játszol.. - szélesen vigyorgok, de a felkarját továbbra is szorítom - de nem lőjük olyan hamar azt a petárdát... - újabb vigyor ahogy a mellébe marok, és muszáj hogy a következő percben alig néhány lépéssel a háta mögötti falra kenjem. Itt az lesz cukorfalat amit én mondok, nem vagyok hülye, itt nem játszhatod el a kis eszközeidet...

_________________


George Andrew Goodwin

Hot blood... Passion... The eternal hunter...

Vissza az elejére Go down

Lillie Alvar

Lillie Alvar

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : modell
Location : Las Vegas
Posts : 30

#18TémanyitásTárgy: Re: Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek...   Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek... Icon_minitimePént. Jún. 10, 2016 12:25 am


&& Lillie

Igyekszem teljes egészében kizárni a külvilágot és csak a "feladatra" koncentrálni, ha már meggondolatlanul ilyen méltatlan helyzetbe hoztam magamat. Legszívesebben már odavágnám a teljes összeget ennek a fickónak, de félek, hogy erőszakoskodni kezdene és akár ellenem fordul, akár a berendezést kezdi törni-zúzni a lakásban vagy a lépcsőházban, abból én sehogy sem jövök ki jól. Nem lenne szerencsés, ha egy monokli miatt kellene lemondanom a következő munkámat, vagy ami még rosszabb, ha a szomszédok gyanút fognának, ha ez az alak jelenetet rendez. Ezekre a legkevésbé sincs szükségem. Ha már hülye voltam, viselnem kell a következményeit. Ezért arra törekszem, hogy minél hamarabb letudjam ezt az egészet. Igyekszem hát minden tudásomat latba vetni ezen a téren. Hátha, hátha meg tudom úszni ennyivel... Már a számba venni is elég undorító, de még mindig jobb egy fokkal talán... Főleg, ha még azt is ki tudnám zárni a tudatomból, amiket mond. Én nem vagyok kurva! De jelenleg nem vagyok abban a helyzetben, hogy ellentmondjak neki.
Akkor sem, amikor elég durván megragad és felránt a földről. Fájdalmasan harapja a számat, de egy szót sem szólok. Nem teszek semmit. Már látom, a sorsom elkerülhetetlen. És nekem nem lesz benne sok élvezet. Legszívesebben szembe köpném, ahogy a képembe vigyorog, miközben minden jó érzés nélkül, szinte agresszíven a mellemet markolássza. Fáj, de tűröm. Az is, mikor valósággal felken a falra. Érzem az erejét, ellenkezéssel se mennék valószínűleg sokra. Ennyit a reményeimről. Innentől már kár lenne technikáznom. Egyszerűen csak hagyom, hogy tegye, amit akar. Ennél sokkal rosszabb már az sem lehet. Ugye?

Runaway | Bocsi a késésért! | Clothes





_________________

All my life I’ve been good, but now I’m thinking „what the hell?”



Vissza az elejére Go down

George Andrew Goodwin

George Andrew Goodwin

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : kisstílű díler
Location : LV
Posts : 108

#19TémanyitásTárgy: Re: Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek...   Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek... Icon_minitimeKedd Okt. 25, 2016 6:56 pm

Isteni az a finom bőőőr.. Igazi úúri minőség, a sok pénzes seggfejnek, de most csakis az én kezeim marnak bele!

Felizgat az érzés... Már ha a kis tyúk ne tette volna, csak tépem a száját, vadul és ösztönösen ahogy szabad kezem engedi a falat mellette, és most azon a ruganyos combján húzom végig.

De tudnék egy ilyennel mit kezdeni minden este...

- Ha most... ha most jól végzed a dolgod, eskü, állandó kuncsaftod leszek.. - lihegem, ez az érzés mindent megér.. BÁRMIT(!).. megér... ahogy már a nyakán harapdálom végig. Akár még azt is hogy állandó tartozásom lesz Franknél...
Hát nem az az első hogy élvezd az életet!??

A kiscsaj moccan vagy nem, az én kezeim csak szánkáznak a bőrén.. Fel és alá. Egyszerűen képtelen vagyok betelni vele, ahogy aztán belekapva a kezeibe, hirtelen a feje fölé szorítom őket. Egy pillanat alatt szájjal rákapok a melleire...
Édesen.. puha.. érzés...

Tutira szereznem kell még belőle!

_________________


George Andrew Goodwin

Hot blood... Passion... The eternal hunter...

Vissza az elejére Go down

Lillie Alvar

Lillie Alvar

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : modell
Location : Las Vegas
Posts : 30

#20TémanyitásTárgy: Re: Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek...   Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek... Icon_minitimeSzomb. Nov. 12, 2016 4:55 pm



Gé & Lillie
Stay there, come closer it's at your own risk
Yeah you know how it is life can be a bitch


Mindig is megvetettem, lenéztem a nővéremet azért, mert pénzért fekszik le férfiakkal. Most viszont, elég volt egy kicsit kótyagosabb fej és némi dekoncentráltság és én is ilyen helyzetbe kerültem. Azt várná az ember, hogy ettől legalább valamivel jobban megértem és közelebb érzem őt magamhoz, de épp ellenkezőleg. Még inkább fokozódik bennem a megvetés. A gyomrom felfordul ettől a helyzettől, hogy képes ezt valaki állandó jelleggel, megélhetési forrásként csinálni? Nem azt mondom, hogy egy szent vagyok, olykor én is teszek meg dolgokat producereknek, ügynököknek egy-egy jó munkáért vagy ilyesmiért, de az teljesen más. Én nem fogadok el pénzt érte. Csak kicsit a szimpátiájukat, a jóindulatukat növelem az irányomba. Ösztönzöm őket egy kicsit, hogy jól döntsenek, mondhatni. Az egyáltalán nem ugyanaz. Ez viszont...
Kár volt packáznom egy drogfutárral. Most már nem szabad ellenkeznem. Ki tudja, mit tenne akkor ez az ember... Igyekszem hát fejben elhatárolódni ettől az egésztől és valahogy úgy tekinteni rá, hogy engem itt most megerőszakolnak. Igen. Mert én ezt nem akarom! Ráadásul még fáj is, ahogy vadul marja a számat és rámarkol a melleimre, arról nem is beszélve, ahogy valósággal odavág a falhoz.
Attól, amit kéjtől elfúló hangon liheg, viszont még inkább megfagy az ereimben a vér. Basszus! Ez a lehetőség eszembe sem jutott. Az egy dolog, hogy most lezavarjuk ezt a dolgot, reményeim szerint minél gyorsabban, de mi van, ha máskor is visszajön? Nem is dobhatom ki, mert abból óriási balhét is csinálhat. Mekkora egy idióta vagyok! Mindenesetre ha így alakulna, az biztos, hogy legközelebb már nem félárban egyeznék meg vele. Hozza akkor ingyen a cuccot legalább. De jobban örülnék, ha nem lenne újabb találkozás. Ezt persze nem oszthatom meg vele.
A fájdalom ránt vissza a valóságba, amit a nyakamat harapdálva, a fogaival okoz. Mi ez, valami vámpír? Nem igazán vagyok oda a harapdálásért, sosem voltam. Főleg, ha valaki ennyire túlzásba viszi. De nem szólok, nem is teszek semmit, csak tűrök. Ha akarnék sem tehetnék semmit, mikor hirtelen megragadja a kezeimet és a fejem fölé szorítja őket. Így már végképp úgy néz ki, mintha megerőszakolna, még könnyebb is elhitetnem magammal ezt a dolgot. Én ezt az egészet nem szeretném, csak tűröm, mert nem merek ellenkezni. De attól ez még erőszak, nem igaz?
Úgy fest, nem képes leállni a harapdálással. Szája már a melleimre téved és fojtottan felnyögök a fájdalomtól, mikor ott is megérzem a fogait. Szívás, hogy ő ezt akár az élvezet által kiváltott nyögésnek is érzékelheti, hiába nem teszek semmit és állom teljesen passzívan, bármit is tesz velem.



_________________

All my life I’ve been good, but now I’m thinking „what the hell?”



Vissza az elejére Go down

George Andrew Goodwin

George Andrew Goodwin

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : kisstílű díler
Location : LV
Posts : 108

#21TémanyitásTárgy: Re: Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek...   Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek... Icon_minitimeHétf. Nov. 21, 2016 6:20 pm

Tetszik ahogy NYÖG! Bejön ahogy megjátssza a kicsike, és ha mégse játszik.. annál JOBB! Nem hagyom egy percig se hogy meglépjen, jobb térdem a combjai közé fúr. Élvezettel simítom végig odalenn, és hamarosan.. egyik kezem engedi is az övéit, hogy aztán a bugyiján csússzon végig és be is tör a lábai közé. Csak lihegve szűröm a füleibe.

- Finom kis kurva vagy te.. - lihegem ahogy a kezem csak egyre jár. Rá várok. - olyan igazi.. finom kis kurva.. - vigyorgom el, és ha még mindig nem reagál, a bugyi pántjáért nyúlva, egyszerűen letépem.
Már előre villanyoz a következő lépés.

_________________


George Andrew Goodwin

Hot blood... Passion... The eternal hunter...

Vissza az elejére Go down

Lillie Alvar

Lillie Alvar

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : modell
Location : Las Vegas
Posts : 30

#22TémanyitásTárgy: Re: Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek...   Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek... Icon_minitimeSzomb. Dec. 24, 2016 1:15 am

to Gé
Undorodom ettől az egész helyzettől. Hogy fajulhatott ez idáig? Tényleg nem értem. Jobb lenne, ha részeg lennék. Vagy bevehetnék valamit azokból a cuccokból, amiket nekem hozott. Esetleg mindkettő egyszerre. Akkor talán nem érezném ilyen megalázónak és visszataszítónak a helyzetet. Lassan már fel sem tudom idézni, hogy kerültem én ide. Pontosabban a fickó a konyhámba, engem a falhoz szorítva egy szál kis bugyiban. Én csak szórakoztam, nem gondoltam komolyan! De kigyúrt drogfutárokkal jobb nem szórakozni. Hát most megtanulhatom a leckét. Ami egyre csak rosszabb lesz.
Egyik lábát a combjaim közé fúrja. Ösztönösen kifejtek némi ellenállást, de hamar leküzdi azt. Nem szerencsés, talán még tovább is hergelem vele. Passzívnak kell lennem. Még ennél is passzívabbnak. A hányinger kerülget, mikor a keze a bugyimra csúszik, pláne, miután a fülembe liheg. Attól és amit... Legszívesebben a szemébe köpnék és üvöltve tiltakoznék. Én nem vagyok kurva! A nővérem az, én nem. De be kell látnom, ő tényleg nem láthat másnak. Különben is jobb, ha nem hergelem. A testem, az arcom a munkaeszközöm, ha kárt tesz bennem, megnézhetem magam. Meg úgy egyáltalán.
Érzem rajta a türelmetlenséget, a sürgetést és mivel nem szeretném, hogy agresszívvá váljon, bármennyire is gyűlölöm a helyzetet, inkább magam válok meg gyorsan az utolsó ruhadarabomtól, hogy immár teljesen meztelenül, neki kiszolgáltatva álljak előtte, várva a már biztosan elkerülhetetlent.
Istenem, csak add, hogy valami gyorslövetű pasas legyen, aki három perc után elmegy és annyi! Nem hittem volna, hogy valaha ilyesmiért fogok fohászkodni magamban, de tény, hogy most nagyon, nagyon rosszul érintene, ha kiderülne, hogy a fickó valami tenyészcsődör adottságaival van megáldva és akár órákon keresztül is képes döngetni. Mert ha így lenne, azt is tűrnöm kell majd és egyáltalán nem tetszik még az elképzelés sem. De bárhogy lesz is, nincs választásom, ezt már régen tudom. Tűrnöm kell. És ezt egyedül, csak és kizárólag a saját hülye fejemnek köszönhetem.
■ ■ Runaways ■ ■Bocsi a késésért! ■ ■credit

_________________

All my life I’ve been good, but now I’m thinking „what the hell?”



Vissza az elejére Go down

George Andrew Goodwin

George Andrew Goodwin

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : kisstílű díler
Location : LV
Posts : 108

#23TémanyitásTárgy: Re: Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek...   Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek... Icon_minitimeSzomb. Jan. 07, 2017 5:00 am

És CSELEKSZIK! Végre... Már tényleg azthittem valami szűzkurvát fogtam ki ma reggelre, de bejön ahogy félrelök.. - félrelök?? - a drága, hogy önmaga térjen végre a témára.

Nem kell beszélnem. Nem is akarok, széles vigyor terül ki a fejemen, és a következő amikor nekimegyek, már hajolok is le, hogy a következő ütemben azonnal a combjaiért kapva rántsam az ölembe, és nekitolva a falnak mélyre merüljek benne.

Isteneeeeem... Csak egyetlen nyögés ahogy a homlokom koppan a falon mögötte, de aztán.. nem tökölök sokat, nem is azért fizetek hogy piszmogjunk, keményen nekimegyek. Ahogy diktálja az ütem, ahogy bírja a fal és a teste, és ahogy bírom én. Eeeeerrre meg nem lehet panasz, akármilyen régen is volt utoljára hogy egy ilyen mesés kis nőt döngettem, sose voltam az a gyorstüzelő fajta.

_________________


George Andrew Goodwin

Hot blood... Passion... The eternal hunter...

Vissza az elejére Go down

Lillie Alvar

Lillie Alvar

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : modell
Location : Las Vegas
Posts : 30

#24TémanyitásTárgy: Re: Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek...   Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek... Icon_minitimeKedd Márc. 14, 2017 7:30 pm



Gé & Lillie


Undorító ez az egész helyzet. De nem akarok már semmi mást, csak túl lenni, amin muszáj, ezért veszem inkább le magam az utolsó ruhadarabomat. A hányinger kerülget a kéjsóvár vigyorától, ahogy nézi, miként szabadulok meg a bugyimtól. Legszívesebben behúznék neki egyet és szemen köpném, de félek, feldühíteném vele és én innám meg végül a levét. Így csak nyelek egyet és próbálok nem is nézni rá.
Felnyögök a hirtelen fájdalomtól, amikor megragad és azzal a lendülettel, amivel a falnak nyom, belém is hatol. Szerencse, hogy csak átlagos méretekkel rendelkezik, így is szinte felnyársal a farkára. Durván, minden finomkodás nélkül kezd el dugni. Nem mintha mást vártam volna tőle. Ami viszont egy kicsit megijeszt, hogy egy kis idő után már igazából magam sem tudom, mitől nyögdécselek. Fájdalom? Eleinte csak ennyiről volt szó. Én nem élvezhetem ezt, hiszen undorodom a helyzettől! Tény viszont, hogy a vad, állatias szex mindig is kedvemre való volt. Nem a szadizmusról beszélek persze, de egy bizonyos fokú szenvedély, vadság azért fel tudja korbácsolni a vágyaimat. Normális esetben egy ilyen aktus még élvezetes is lenne számomra, ez nem is kétséges. De ez... ez nem. Nem lehet az. Nem szabad annak lennie...

Mert a tahók házhoz jönnek...

_________________

All my life I’ve been good, but now I’m thinking „what the hell?”



Vissza az elejére Go down

George Andrew Goodwin

George Andrew Goodwin

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : kisstílű díler
Location : LV
Posts : 108

#25TémanyitásTárgy: Re: Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek...   Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek... Icon_minitimeKedd Márc. 21, 2017 8:40 pm

Tetszik ahogy nyög! Ahogy megadja magát a kis szuka teste, ahogy szinte szétporlik a kezeim között.. Élvezem ezt az ííízt.. a gazdag faszfejek bűze, most abból kapok amiből csak nagyon kevesek, tisztában vagyok vele, és én meg is adom neki azt ami jár!

Siklik a kiss segge a kezeimben, mégis stabil a tartás, és csak lököm és lököm.. imádom ahogy megcsapódik a háta a falon, és a feje...
A szájára kapok.. keményen megtépem, de csak alig pár másodpercnyi szünetet engedek, jobb kezem megint belemar a mellébe és csak akkor engedem amikor már muszáj levegőt vegyek.
Kurvára el tudnám itt tölteni minden második napom...

Aztán ha a kiscsaj nem avatkozik közbe, hirtelen döntök, megállok, hátrálok egy keveset, csak alig két lépés, amíg kicsúszok belőle, és kapva rá a jobb csuklójára élesen, egyetlen mozdulattal pördítem, és most már a hasa kenődik fel a falon.

Neki préselem a farkamat...


De ekkor lendülök csak megint bele!

Most hátulról veszek támadást, de nekem nem a segge kell.
Bal kezem élesen kap a combjára, és ahogy számomra kellemesen megemelem a fal mentén, már tolom is újra fel belé magam.

Hangosan nyögök fel az érzésre...
Mélyen, a szőke tincsibe fúrva magam, beleszuszogva a fülébe, mert AKAROM.. hogy tudja mennyire élvezem!
Valami isteni egy kis buksza ez, most már SZÁZ.. hogy állandó kuncsaft leszek!

és akármi is történjen, újra megindulok...

_________________


George Andrew Goodwin

Hot blood... Passion... The eternal hunter...

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#26TémanyitásTárgy: Re: Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek...   Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek... Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Lillie and Gé - Mert a tahók házhoz jönnek...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Kellemetlen találkozás, avagy a tahók mindenütt ott vannak? - Gé & Lillie
» Lillie Alvar

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: külváros / sivatag :: Lakások-