♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Edward Nash Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Edward Nash Icon_minitimeby Derek Moretti Hétf. Ápr. 29, 2024 8:15 am

» Leon Williams
Edward Nash Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Edward Nash Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Edward Nash Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Edward Nash Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Edward Nash Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Edward Nash Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Alessandra Clark
Edward Nash Vote_lcapEdward Nash Voting_barEdward Nash Vote_rcap 
Leon Williams
Edward Nash Vote_lcapEdward Nash Voting_barEdward Nash Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Edward Nash

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Edward Nash

Edward Nash

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 110

#1TémanyitásTárgy: Edward Nash   Edward Nash Icon_minitimeKedd Márc. 15, 2016 3:46 pm

Edward Nash
Texas
1979. 03. 26.
37
magánnyomozó
cops
David Duchovny

Apróságok, amit jó ha tudunk...



Valaha baromi jóképű voltam, s ebből mára is maradt bőven, csak éppen látszik az arcomon az "intenzív használat", hogy nem csak heverésztem, vagy éppen unatkoztam egész eddigi életemben. A mozgásom nyegle, az öltözékem gyakran hevenyészett, és nem mindennap találkozom a borotvámmal (ez nem az ő hibája).
Belsőleg is sokat változtam zsenge ifjúkorom óta. A világmegváltó terveket és lelkesedést (magyarán a naivságot) felváltotta a józan cinizmus (pedig nem is mindig vagyok józan, sőt!).

Szeretem a ...

  • kellemes beszélgetéseket egy-két itallal tarkítva, főleg, ha beszélgetőpartner nőnemű, és utána eljutunk valahogy az ágyig is.
  • rejtvényeket, de nem azokat a mesterségeseket, amiket egy újságban találhatsz, hanem amiket az élet ad fel.
  • henyélést, és gyakran űzöm is, ha van elég pénzem a semmittevéshez.
  • kétértelmű megjegyzéseket, melyekkel azokat hozom zavarba, akik még nem jutottak el a józan cinizmus kellemesen zsibbadt és kissé sajgó posványába.
  • nővéremet, de ezt titkolom, és ezért már évek óta nem láttuk egymást, a másik parton él. (Azért karácsonykor fel szoktam hívni, amikor már eléggé részeg vagyok hozzá.)


Nem szeretem a ...

  • tudálékos piperkőc ficsúrokat.
  • laza csávókat, akik nem törődnek semmivel.
  • teljesíthetetlen kihívásokat. (Márpedig ennyire lusta és kényelmes jellemmel elég sok kihívás ilyen.)
  • volt kollégáimat, és ők se engem (lásd a képet felül!)
  • a volt feleségemet, mert megcsalt az egyik volt kollégámmal (amikor még nem a VOLT kollégám volt).


Van még mit mondanom ...

Az iskoláim elvégzése után beálltam a seregbe. Vonzott a "Lépj be a seregbe, és avatkozz be egy általad szabadon választott országban!" szlogen, de elég hamar csalódtam, mert egyrészt nem mindig én döntöttem el, hogy hová vezényelnek, másrészt az idegen országból csak forró száraz sivatagokat, illetve túl nedves és dohos dzsungeleket láttam. Ráadásul rá kellett jönnöm, hogy az ennyire kemény fegyelmet nem nekem találták ki, mert szeretek gondolkodni, amit a sereg berkein belül nem honorálnak megfelelőképpen.
Akkor jött a rendőrség, mert a naivitásom még kitartott, és úgy gondoltam, hogy ha külföldön nem is rakok rendet, akkor majd itthon ... Nehezen nőttem fel, belátom. Ehhez nekem, úgy vélem az átlagosnál több pofon kellett. De itt legalább a gondolkodást nem szankcionálták, sőt elvárás és követelmény volt. Nem ment mindenkinek. Ezért hát viszonylag gyorsan sikeres lettem, s közben meg is nősültem. Élveztem az életet, és tényleg, komoly elhatározásom volt így megöregedni: munka, család, gyerek, nyugdíj, kertészkedés, horgászás.
Sokat dolgoztam. Nem tudom, mi volt a baj, lehet a munkát mégiscsak jobban szerettem, mint Sharont, a feleségemet. Ő viszont többre vágyott. Egyre hidegebb volt velem, néha már veszekedtünk is. Aztán az egyik reggeli veszekedés közben elhallgatott, majd kiszaladt a WC-re és hányni kezdett. Gyomorrontásra fogta, de a reggeli rosszullét sűrűsödött, és én magamban azt számolgattam, mikor is voltunk együtt utoljára. Volt egy olyan érzésem, hogy túl régen. Kérdőre vontam, mire ő fogta a táskáját, és kiviharzott az ajtón. A holmiját már csak akkor vitte el, amikor nem voltam éppen otthon. Hét hónap múlva megszületett Sharon és Ben (az egyik kollégám) közös gyereke, Mary Sue, mi pedig közben elváltunk.
Én akkoriban kezdtem inni, és a gyerek megszületésének örömére Ben is leguríthatott némi piát, a lényeg az, hogy roppant rosszkedvűen és másnaposan találkoztunk az irodában, amiből aztán nem sok maradt. Ben a baleseti sebészetre került (12 öltés), én megúsztam zúzódásokkal, meg egy fegyelmivel.
Áthelyeztek másik körzetbe, de ott sem találtam a helyem, egyre többet ittam, és szó se róla, nem voltam valami közösségi ember abban az időben. Elbocsátottak.
Azóta kicsit észre tértem, mert valamiből enni kell, meg meg kell venni a következő adag piát, és mi tagadás, jót tesz nekem, hogy én vagyok a saját főnököm. Akkor dolgozom, amikor akarok, nem kell jelentéseket, meg statisztikákat írogatni, és jópofizni a kollégákkal. Az utóbbi végképp nem megy, sőt ...
Viszont a szakmámban jó vagyok, és élvezem is a munkát (amikor nem vagyok hozzá éppen túl lusta). Olyan vagyok, mint egy vizsla, aki ha szagot fog, akkor rátapad, és felhajtja a vadat a föld alól is.
Meló pedig akad. Itt ne akadna?
Vissza az elejére Go down

Amy Lynn Cooper

admin
Amy Lynn Cooper

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : Csokis süti kandírozott naranccsal.
Location : Wonderland
Posts : 277

#2TémanyitásTárgy: Re: Edward Nash   Edward Nash Icon_minitimeSzer. Márc. 16, 2016 9:22 pm

Elfogadva!

Noss.... Üdvözletem, Mr. Cinizmus! Razz

Háááát elismerem, elképzelésem sincs hogy fér meg együtt a világmegváltás és a henyélés, de van egy olyan sanda gyanúm, hogy neked összejönne a dolog. Very Happy Már ha még mindig motoszkál benned a téma. Vagy teljesen elbukott a dolog út közben?  Rolling Eyes Razz

És ugyan sosem voltam se katona, se rendőr (de még kisdobos és úttörő sem  Shocked ), node szivi! ... azt még én is megmondtam volna neked, hogy a hadsereg nem annyira hajaz a Neckermannra. Ott bizony nem épp te választod az ulticélt ééééééés hát.... a legtöbb esetben nem cél a piramisokkal fotózkodni vagy épp a Bahamákon süttetni a feneked. Razz
A rendőrség.. máááás talán, de ugyanolyan kalodába zárhatnak a szabályok. És nem csak a szamárlétra legalján. Razz Miiiint említettem... tippre legalábbis, de cáfolj meg ha akarsz. :DDD Egy nagyobbfajta adag fagylaltkehely mellett örömmel hallgatom a sztorikat, haaaa érdekesek. És persze, ha nem felejted le a pöttöm papír napernyőt sem. Wink

Khm..... nade vissza a témára. :DDD
Sharon.... nem mondom, hogy helyesen döntött, nyilván nem, deeeee hát ha te inkább futsz a bűnöző után, mint utána??? Nyuszifül! Hát az a fehér kerítéses álomházikó sem fogja felhúzni magát a semmiből. Wink Persze... majd legközelebb, ha egyáltalán még mindig megmozgat a "boldogan éltek, míg meg nem" sablonja. De hogy a horgászásban mi a jó???  Shocked Sosem fogom megérteni. Very Happy

Ééééés így, hogy végigkommenteltem a mindened *user agyhalott, ne várj tőle ma sokat* .... a fő, hogy megtaláltad azt, amiben jó vagy és amivel még foglalkozni is szeretsz. Wink Az azért... akármilyen egyszerűnek is tűnik... kicseszettül jó dolog tud lenni.  Razz  Wink

Node nem is rabolom tovább az időt, vagy minimum tolok eléd egy vodkát legközelebb, ha ennyit szövegelek. Very Happy
Plecsni a fenekeden, foglalóba pedig bevéslek, szóval futhatsz is lazulni? nyomozni? csajozni? .... Ami tetszik!
Vegas a tied, Muci! Wink

Vissza az elejére Go down
 

Edward Nash

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Nash Calhoun

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Karakter ügyek ∷ :: karakteralkotás :: Elfogadott karakterek :: Old-timers-