♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Betű(zz)!!! - Page 5 Icon_minitimeby Derek Moretti Tegnap 8:15 am-kor

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Betű(zz)!!! - Page 5 Icon_minitimeby Leon Williams Kedd Ápr. 23, 2024 9:39 pm

» Leon Williams
Betű(zz)!!! - Page 5 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Betű(zz)!!! - Page 5 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Betű(zz)!!! - Page 5 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Betű(zz)!!! - Page 5 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Betű(zz)!!! - Page 5 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Betű(zz)!!! - Page 5 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
Betű(zz)!!! - Page 5 Vote_lcapBetű(zz)!!! - Page 5 Voting_barBetű(zz)!!! - Page 5 Vote_rcap 
Derek Moretti
Betű(zz)!!! - Page 5 Vote_lcapBetű(zz)!!! - Page 5 Voting_barBetű(zz)!!! - Page 5 Vote_rcap 
Leon Williams
Betű(zz)!!! - Page 5 Vote_lcapBetű(zz)!!! - Page 5 Voting_barBetű(zz)!!! - Page 5 Vote_rcap 
Alessandra Clark
Betű(zz)!!! - Page 5 Vote_lcapBetű(zz)!!! - Page 5 Voting_barBetű(zz)!!! - Page 5 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Betű(zz)!!!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet

Don Heckley

Don Heckley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 323

#101TémanyitásTárgy: Re: Betű(zz)!!!   Betű(zz)!!! - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Május 26, 2016 9:20 pm

Meri

(Ugye Very Happy De a vékony lányok nem jók semmire. Elpicsásodnak. Egy lány átlagos vagy kicsit kerek alkattal állati szexi tud lenni Very Happy Lássuk csak: kénytelen voltam új farmert venni mert egy csaj ismerősöm megemlítette, hogy jóformám látja a berendezésem, pedig istenemre nem voltam kemény kedvembe xD Nekem seggnél vannak bajok, mert férfi létemre fokhagyma gerezd valaggal lettem megáldva xD Nálam a legtöbb felső csak bő aztán ennyi)

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down

Elizabeth Jensen

Elizabeth Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : LV
Posts : 351

#102TémanyitásTárgy: Re: Betű(zz)!!!   Betű(zz)!!! - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Május 26, 2016 9:36 pm

Méri

(Sosem voltam piszkafa, ha megnyugtat. Wink De most! Nekem minden arányos volt, aztán jött pár kiló, cici, popsi, comb, has. Csak a hasnak nem örülök, a többivel egye penész megbarátkozom. Very Happy És... XD2 Az csodásan hangzik. Mármint a csaj megjegyzése. Made my day. )
Vissza az elejére Go down

Don Heckley

Don Heckley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 323

#103TémanyitásTárgy: Re: Betű(zz)!!!   Betű(zz)!!! - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Május 26, 2016 9:45 pm

Kéri

(Engem mondjuk személy szerint nem baj, ha van valami egy lányon Very Happy kurva dögös tud az lenni Very Happy Viszont az én esetembe az a farmer kurva rossz volt xD jóformán már kasztráltam magam xD )

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down

Elizabeth Jensen

Elizabeth Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : LV
Posts : 351

#104TémanyitásTárgy: Re: Betű(zz)!!!   Betű(zz)!!! - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Május 26, 2016 9:59 pm

Kérő

(Hát jó, ha te mondod, legyen úgy. Very Happy Hát azt mindjárt gondoltam, hogy nem volt kényelmes... khm... XD2 )
Vissza az elejére Go down

Don Heckley

Don Heckley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 323

#105TémanyitásTárgy: Re: Betű(zz)!!!   Betű(zz)!!! - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Május 26, 2016 10:08 pm

Kéró

(A gizda lányok csúnyák, hidd el Wink Nem, rohadtul nem volt az xD a mostani farmer, az a fasza kis fekete színével...ahhh, mennyei)

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down

Elizabeth Jensen

Elizabeth Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : LV
Posts : 351

#106TémanyitásTárgy: Re: Betű(zz)!!!   Betű(zz)!!! - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Május 26, 2016 10:14 pm

Káró

(Mondom, hogy sosenem voltam csonti. Nem is szeretnék, csak ne lenne akkora belem, mint egy elefántnak. Very Happy De tényleg nem néz ki jól, majd meglátod! Very Happy Aaah, én is nemrég vettem egy fekete narrágot. Muszáj volt, a régiben nem tudtam már leülni...)
Vissza az elejére Go down

Don Heckley

Don Heckley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 323

#107TémanyitásTárgy: Re: Betű(zz)!!!   Betű(zz)!!! - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Május 26, 2016 10:19 pm

Kúró

(Állok elébe Very Happy Én viszont szeretnék felszedni pár kilót, mert 70 kg-nál leragadtam xD Na, akkor ezzel nem csak én voltam gondba xD )

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down

Elizabeth Jensen

Elizabeth Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : LV
Posts : 351

#108TémanyitásTárgy: Re: Betű(zz)!!!   Betű(zz)!!! - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Május 26, 2016 10:21 pm

Kúra

(Így leszek: nyali , de nem ér visszanyalni, mert megverlek! Very Happy Haha, hát nem. Pedig már fel tudtam erőszakolni , de még mindig nem hordható. Sad )
Vissza az elejére Go down

Don Heckley

Don Heckley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 323

#109TémanyitásTárgy: Re: Betű(zz)!!!   Betű(zz)!!! - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Május 26, 2016 10:24 pm

Búra

(Okééés Very Happy akkor majd vigyorgok egyet rajta és ennyive letudjuk xD Nekem a kedvenc fekete farmerom már szétkopott, de végül egy combhajlat szakadás tett be neki Sad )

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down

Elizabeth Jensen

Elizabeth Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : LV
Posts : 351

#110TémanyitásTárgy: Re: Betű(zz)!!!   Betű(zz)!!! - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Május 26, 2016 10:29 pm

Bíra

(Rendicsek! *önelégült fej* Óóó, a kedvencem már nagyon régen nem jó rám és már kb szürke, de majd ha egyszer visszaszerzem a versenysúlyom... Very Happy)
Vissza az elejére Go down

Don Heckley

Don Heckley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 323

#111TémanyitásTárgy: Re: Betű(zz)!!!   Betű(zz)!!! - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Május 26, 2016 10:30 pm

Bíró

(Lehet velem alkudozni Wink Én meg ha egyszer megtanulok varrni... xD )

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down

Elizabeth Jensen

Elizabeth Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : LV
Posts : 351

#112TémanyitásTárgy: Re: Betű(zz)!!!   Betű(zz)!!! - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Május 26, 2016 10:35 pm

Báró

(Ezt örömmel hallom! Wink )
Vissza az elejére Go down

Don Heckley

Don Heckley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 323

#113TémanyitásTárgy: Re: Betű(zz)!!!   Betű(zz)!!! - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Május 26, 2016 10:39 pm

Káró

(De viccen kívül Wink Vevő vagyok az új dolgokra xD )

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down

Elizabeth Jensen

Elizabeth Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : LV
Posts : 351

#114TémanyitásTárgy: Re: Betű(zz)!!!   Betű(zz)!!! - Page 5 Icon_minitimePént. Május 27, 2016 3:18 pm

Váró

(A kárót már én írtam egyszer. :* Ééés, én is. Wink )
Vissza az elejére Go down

Don Heckley

Don Heckley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 323

#115TémanyitásTárgy: Re: Betű(zz)!!!   Betű(zz)!!! - Page 5 Icon_minitimePént. Május 27, 2016 5:24 pm

Vágó

(Affrancba, nem vagyok képbe xD Lassan sok lesz az össze pacsizás, lassan új dolgot kell kitalálni xD )

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down

Elizabeth Jensen

Elizabeth Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : LV
Posts : 351

#116TémanyitásTárgy: Re: Betű(zz)!!!   Betű(zz)!!! - Page 5 Icon_minitimePént. Május 27, 2016 5:35 pm

Váló

(Hááát, pacsi helyett riszáljunk? tánci )
Vissza az elejére Go down

Don Heckley

Don Heckley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 323

#117TémanyitásTárgy: Re: Betű(zz)!!!   Betű(zz)!!! - Page 5 Icon_minitimePént. Május 27, 2016 5:39 pm

Páló

(Mondjuk Very Happy tánci )

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down

Elizabeth Jensen

Elizabeth Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : LV
Posts : 351

#118TémanyitásTárgy: Re: Betű(zz)!!!   Betű(zz)!!! - Page 5 Icon_minitimePént. Május 27, 2016 5:47 pm

Póló

(Bár azért annyira nem rázom jól a kuffert, mint a kis barátunk. :"D pp )
Vissza az elejére Go down

Don Heckley

Don Heckley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 323

#119TémanyitásTárgy: Re: Betű(zz)!!!   Betű(zz)!!! - Page 5 Icon_minitimePént. Május 27, 2016 5:52 pm

Móló

(Vicces, de én megtudom csinálni azt amit a kis kék gumibugyi pp csak hát lábakkal Very Happy )

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down

Elizabeth Jensen

Elizabeth Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : LV
Posts : 351

#120TémanyitásTárgy: Re: Betű(zz)!!!   Betű(zz)!!! - Page 5 Icon_minitimePént. Május 27, 2016 5:57 pm

Múló

(Valljuk be őszintén, ő jobban nyomja. De azért viccesen festenénk ha ketten elkezdenénk ezt nyomatni! nyá1 )
Vissza az elejére Go down

Don Heckley

Don Heckley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 323

#121TémanyitásTárgy: Re: Betű(zz)!!!   Betű(zz)!!! - Page 5 Icon_minitimePént. Május 27, 2016 6:01 pm

Máló

(Igen, ő jobban nyomja seggen csúszva xD De semmi nehéz nincs benne különben xD )

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down

Elizabeth Jensen

Elizabeth Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : LV
Posts : 351

#122TémanyitásTárgy: Re: Betű(zz)!!!   Betű(zz)!!! - Page 5 Icon_minitimePént. Május 27, 2016 6:04 pm

Meló

(Ugyehogyugye. Kis cumpelli. Very Happy pp pp pp pp Tudom, de neki jobban áll. És neki nincsen két kannája, ami fel-le lötyögjön. Wink )
Vissza az elejére Go down

Don Heckley

Don Heckley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 323

#123TémanyitásTárgy: Re: Betű(zz)!!!   Betű(zz)!!! - Page 5 Icon_minitimePént. Május 27, 2016 7:02 pm

Miló

(Huhhh...várj, kicsit leragadtam a kannáknál...*user túl mellpárti és megszomjazott*)

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down

Elizabeth Jensen

Elizabeth Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : LV
Posts : 351

#124TémanyitásTárgy: Re: Betű(zz)!!!   Betű(zz)!!! - Page 5 Icon_minitimePént. Május 27, 2016 7:06 pm

Kiló

(Mindjárt gondoltam, te kis te... Very Happy )
Vissza az elejére Go down

Don Heckley

Don Heckley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 323

#125TémanyitásTárgy: Re: Betű(zz)!!!   Betű(zz)!!! - Page 5 Icon_minitimePént. Május 27, 2016 7:08 pm

Siló

(Férfiból teremtet Very Happy Nem is akármilyenből Razz )

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#126TémanyitásTárgy: Re: Betű(zz)!!!   Betű(zz)!!! - Page 5 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Betű(zz)!!!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ OOC ∷ :: csevegő-