♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Euphrosyne Kang Icon_minitimeby Derek Moretti Hétf. Ápr. 29, 2024 8:15 am

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Euphrosyne Kang Icon_minitimeby Leon Williams Kedd Ápr. 23, 2024 9:39 pm

» Leon Williams
Euphrosyne Kang Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Euphrosyne Kang Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Euphrosyne Kang Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Euphrosyne Kang Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Euphrosyne Kang Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Euphrosyne Kang Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Euphrosyne Kang

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Euphrosine C. Kang

Euphrosine C. Kang

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : főszerkesztő, My little secret
Location : Vegas
Posts : 3

#1TémanyitásTárgy: Euphrosyne Kang   Euphrosyne Kang Icon_minitimeVas. Okt. 02, 2016 9:41 am

Euphrosyne Cecil Kang
New York, USA
1991. március 19.
25
My little secret női divatmagazin főszerkesztője
média
Jessica Jung

Amit jó ha tudunk...



  • Nagy vonalakban a jellemvonásai leírhatóak pár szóval: ambiciózus, lojális, kemény, szigorú, precíz, céltudatos, igazságos. Nagyjából ezek a szavak jellemzik a legjobban a mindennapi életben, viszont tud ő nagyon is kedves lenni, ha arról van szó. Igazán jó vitapartner, ezért logikusan tud érvelni, könnyedén építi fel a szövegeit, amikkel aztán képes akár a földbe is döngölni másokat, akik fülüket-farkukat behúzva bánják meg azt is, hogy az ötlet eszükbe jutott. Hihetetlenül intelligens és tág érdeklődési körrel rendelkezik, ezért is tökéletes számára az újságírás, és a szerkesztői munka.

  • Alapjáraton ridegen és kimérten viselkedik az emberekkel, ami miatt sokan jéghercegnőnek gondolják, de egyáltalán nem ilyen. Munkán kívül egy igazán kedves, és házias lány, aki hetente utazik az anyukájához, hogy vigyen neki a délután sütött édességekből, hogy segítsen neki a házimunkába. A közhiedelemmel ellentétben vannak barátai, akik igencsak szeretik, és a humora is jó, ha néha megvillogtatja. Viszont úgy gondolja, hogy el kell különítenie a szerkesztői, az írói, és a saját énjét a lelki békéje érdekében, ezért csak nagyon kevesen tudják az igazi nevét, és tényleg csak a legközelebbi ismerősei engedhetik meg maguknak, hogy a koreai Kang Seo Rim néven szólíthassák, amit 25 évvel ezelőtt kapott az élettől. Így Euphrosyne meg Kang Seo Rim teljesen másképp viselkedik, tekintve, hogy két teljesen más emberről van szó. Az előbbi rideg, magabiztos, és mindig készen áll az új kihívásokra, a második egy folyton bulizni akaró, nyughatatlan kis művészlélek, aki csak arra vágyik, hogy kiélhesse a kreativitását. És most értünk el ahhoz a részhez, hogy kijelenthessem: ennek a nőnek két összetevője van, ami a benne rejlő nő és kislány egyvelege: Kang Seo Rim a lelkes, mindig tettre kész és alkotni vágyó lányka, aki mindig mosolyog és boldog. A mindennapokban Viszont Euphrosyne Cecil Kang uralkodik, aki igen is keményen tartja egyben a szerkesztőségi irodát.

  • Akárhova megy, akár civilként, akár szerkesztőként, mindig tökéletes a megjelenése, Csinos, konzervatív, gyönyörű üzletasszonyra emlékezteti az embert, ha meglátja. Általában szoknyákat, ritkábban nadrágkosztümöt visel, ami alá egyszerű, néha merész, divatos inget vesz. A fél arcát takaró napszemüveg mindig az arcán van, és a hosszú tincseit sosem fogja össze, mintha csak kérkedni akarna a tökéletes és dús hajával. A sminkje szolid, egyszerű, ritkábban festi csak magát erősen, és a lábára sem kerülhet más, csakis magas sarkú cipő. Kedvenc kiegészítője a hatalmas, fekete táska, és a ruhái nagy része is ebből a színből tevődik össze, ami még jobban kiemeli karcsúságát, és a hosszú, izmos lábait. Mindig gyönyörű és divatos; hiszen egy divatlap főszerkesztőjének kell igazán napra késznek lennie, nem? Az elegáns megjelenése, amit néha megfűszerez egy-egy merészebb darabbal pontosan ugyanarra emlékeztet minden embert; egy gyönyörű párducra, aki bármikor kész lecsapni az áldozatára.

  • Természetesen neki is van hobbija, meg ő is szeret bizonyos dolgokat, például az irodalmat. Senki sem tudja, de könyveket is publikál Onyx álnéven, amik elég sikeresen a szakmában. Soha nem jár író-olvasó találkozóra, viszont szívesen válaszolgat a neki feltett kérdésekre, és néha Skype-on keresztül tart találkozókat, amit bárki láthat. Ha valaki elküldi a címére a könyveket azt szívesen dedikálja, viszont szeretné megtartani magának, hogy ő valójában milyen és nem kitárulkozni az olvasói előtt. Ugyanez igaz a magazinra is, éppen ezért különíti el magában a három dolgot. Emellett még nagy rajongója a reggeli sportoknak, az egészséges életmódnak, de azért néha ő is megengedi magának a nassolást. Érdekli a szépségipar, szeret utánanézni a termékek vegyi anyagának, szóval elmondható róla, hogy azoknak a dolgoknak a kedvelője, amivel a magazin foglalkozik, és az egyik legnagyobb hobbija ennek szerkesztése, az anyaggyűjtés, hiszen főszerkesztői cikk is található benne.

  • Amit egyáltalán nem szeret az töketlenség, és a totojázás, illetve a kelbimbó, amit kiskora óta mindig meghagy a tányér szélén, legyen benne akármennyi tápanyag és vitamin. Emellett kifejezetten utálja ha valaki hazudik neki, ezért az ilyesmit nem is tudja megbocsátani, és egyáltalán nem tolerálja a dolgot.



Ha van még mit mondanod...

- Nem, megmondtam, hogy szükségem van a fotózási időpontban Ralf! Méghozzá ebben a szent pillanatban. Ha nem szerzi meg, akkor holnap mehet utcát sepregetni, mert elintézem, hogy soha az életben ne kapjon munkát! Nem érdekel a modell időbeosztása! Oldja meg. Ha nem lesz az asztalomon az időpont a cikkjével együtt, akkor én magam dobom ki az ötödikről. Van tíz perce, különben repül! – és ezzel rávágtam a telefont, aztán stílusosan megigazítottam a kabátom és beléptem a kisboltba, ahol hozzám képest minden ódivatúnak tűnt. Talán éppen ezért nézett rám furcsán a pénztárban álló, velem egyidős, és kissé trampli nőszemély, én pedig összevont szemöldökkel bámultam vissza rá. Tény és való, hogy most nem vagyok a munkahelyemen, de soha életemben nem toleráltam, ha valaki méreget. Legyen szó bármilyen tekintetről.
- Vigyázzon Hölgyem, még a végén kiesik a szeme a helyéről és nekem kell visszarakni – förmedtem rá, aztán a hajamat átdobtam a vállam felett, és a napszemüvegemet szorongatva kopogtam végig a padlót, amit elfelejtettek felmosni. Talán szemüveges vagyok, de így is annyira éles a tekintetem, hogy mindig észreveszem az ilyesmit. Undorító, ide sem jövök többet vásárolni. Vagyis nem jönnék, ha nem ez lenne az egyetlen hely, ahol árulják azt a hihetetlenül finom, szójatejes-karamellás kávét, amit ha az ember kibont még mindig meleg. Igen, imádom az édes ízt, a karamella pedig nagy kedvencem, ezért nagyon örülök amikor meglátom a polcokon az italt. Sajnos nem csak én vagyok ennyire ínyenc, és másnak is tetszik az olvasztott, szirupos, már-már émelyítően édes íz, ezért mindig sietek, hogy maradjon még nekem is az adagból.
Most is tudatos léptekkel haladtam a cél felé, amit mindig, minden körülmények között elérek, ha pedig nem ,akkor megszerzem magamnak azt, amire szükségem van. Pont. Zárójel bezárva. Már láttam magam előtt az utolsó darabot, és tudtam, hogy az enyém lesz, még oda sem értem, de már nyújtottam felé a kezem, hogy végre rákulcsolhassam az ujjaimat, és az amúgy friss tekintetem még szebbé váljon az italtól… Csak éppen gebasz van. Mert valaki más is ugyanezt tette, így amikor megfogtam a kis dobozkát, akkor valakinek a meleg, az enyémnél nagyobb tenyere simult a bőrömhöz. Nem vagyok kifejezetten az érintések kedvelője, viszont most egyáltalán nem akartam elhúzódni, mert akkor elveszítem a prédát. Meg kell küzdeni érte.
- Uram, engedjen el – néztem a szemébe, és a hangom magabiztosan csengett – Én fogtam meg előbb.
- Az lehet, de az én szemem akadt meg rajta korábban – hallottam a kellemes mély hang válaszát. Érezte ahogyan megrándul az egyik arcizmom, mert egy nagyon cifra kifejezést fojtottam magamba, amilyet nem szoktam használni, ezért inkább egy bájos mosolyt varázsoltam az arcomra és úgy szólaltam meg megint.
- Akkor csak szimplán legyen lovagias, és engedje érvényesülni a gyönyörű hölgyeket.
- Maga gyönyörű? Vagy bocsánat… Maga hölgy?
Csigavér, most akkor válts át Euphrosyne-ba, és oldjad meg az egész helyzetet, te lány. Ne legyél kedves, csak kíméletlen és szerezd meg azt, amire szükséged van a jó reggelhez. Nem csak a te érdeked, az egész szerkesztőségé is, hiszen senki vére ne száradjon már a te elegáns vonalú, művészi kezeden.
- Jó. Akkor csak ne okozza ötven ember halálát ha lehetséges. Mert ha nem adja oda, akkor nyilvánvalóan ez fog történni.
- Azt maga tenné, nem tehetek róla, hogy ennyire gyenge az idegrendszere, és kávé nélkül nem tud élni. – mély levegő. Újabb bájos mosoly, és tündéri viselkedés. Csak az a baj, hogy az egészet átitatja az irónia, szóval pillanatokon belül robbanni fogok ettől az idiótától.
- Nézze – kezdtem bele, mert gondoltam ha az érzéseire nem tudok hatni, hátha az eszére sikerül – Nekem tíz perc múlva be kell érnem a munkahelyemre. Nem érek rá magával szórakozni.
- Akkor meg mi tartja vissza, Kisasszony? – elég gúnyosra sikerült az utolsó szó, de úgy tettem, mntha nem vettem volna észre.
- Az, hogy maga szintén nem tud kávé nélkül élni, és nem engedi, hogy elvegyem szép szóval – jelentettem ki most már dühösen, mert tényleg kezdett fogyni az amúgy is véges mennyiségű türelmem.
- Főzzön magának otthon, vagy annyira szerencsétlen, hogy még egy kávét sem tud megcsinálni? Milyen nő maga? Leszámítva a cicababát, aki nyilvánvalóan a pasija pénzét nyúlja le… - na itt telt be a pohár. Dühösen néztem rá, aztán nemes egyszerűséggel a tíz centis sarkú cipőmet belemélyesztettem a lábába, hogy aztán utána az ágyékába is rúghassak egyet.
- Független. Erős. Nő. Vagyok – tagoltam neki dühösen, aztán nem foglalkozva azzal, hogy az útban van, egyszerűen csak átsétáltam rajta – Maga pedig egy barom amiért kikezdett velem. Mert én mindig megszerzem amire szükségem van, ha kell erővel.
Fogalmam sincs ezt miért mondtam el neki, de innentől kezdve vissza sem néztem, egyszerűen csak a pulthoz siettem, ahol Ms. Trampli kigúvadt szemekkel próbálta feldolgozni az eseményeket.
- Mozduljon már – kiáltottam rá, amire összerezzent – Ki sem kéne fizetnem, ilyen béna kiszolgálást még soha nem tapasztaltam.
Nemes egyszerűséggel csak hozzávágtam a pénzt, aztán megindultam kifelé. Ölni tudtam volna. Remélem Ralf megcsinálta amit kértem, különben már halott ember.


Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#2TémanyitásTárgy: Re: Euphrosyne Kang   Euphrosyne Kang Icon_minitimeHétf. Okt. 03, 2016 3:46 pm

Elfogadva!

Kedves Euphrosyne, avagy Ms. Tökély és Profizmus!

Az ET elolvasása után komolyan magamba szálltam, hogyan merjelek megszólítani. Very Happy

Első körben hatalmas csillagos 5-össel jutalmazlak az igazán RÉSZLETESEN kifejtett belső tulajdonságokért! Nem mintha bánnánk, hogy terjengősre sikeredett, de jócskán túlteljesítetted az elvárt kvótát. Wink

Második körben pedig qva jót szórakoztam a boltos jeleneten! Éljenek a szójatejes-karamellás kávék! És független, erős nők!!! :!!!: (De én azért a fickót is bírtam. Pofa kell így beszólongatni egy nőnek. XD )
Amit külön kiemelnék, az ez: „Ne legyél kedves, csak kíméletlen és szerezd meg azt, amire szükséged van a jó reggelhez.” Ez aztán az életfilozófia! Imádom! XD2

1 szó, mint 100, Tied a plecsni, és vele a játéktér. Wink
Az avatárfoglalásod rendezve, úgyhogy nincs más hátra, mint előre!
Üdv Vegasban!

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down
 

Euphrosyne Kang

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Karakter ügyek ∷ :: karakteralkotás :: Elfogadott karakterek :: Old-timers-