HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦
Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.

Admin hírek

2017.10.30.
Minnt a befőttek...
Részletek helyben.

2017.08.16.
Új idők, új lépések... Új emberünkért KATT! ;) :)

2017.08.11.
Ha Új vagy, vagy Osztódással szaporodsz, katt IDE! :)

2017.05.03.
KÖSZI-KÖSZI, örök HÁLA! :)
Mert nem vagyunk HÁLÁTLANOK!(klikk) :)

2017.01.25.
Mert megújulni KELLL! ;) Részleteket ITT.. találtok.

2016.11.02.
Jfyi - biztonsági mentegetőzés. ;) klikk :D
Amy

2016.09.05.
És ELHISZITEK!?? :D
Nemcsak hogy végre elkészültünk, de ÚJ.. embert is köszönthetünk soraink között! ;)
NYITÁÁÁÁÁÁÁÁÁS!!! :D

Részleteket ITT... találtok! ;)

2016.07.15.
RÁTOK van szükségünk!!! Részleteket ITT.. találtok. ;)

2016.05.20.
Éééééés vannak már unaloműző játékaink is! ;)
Let's play! ;)
Amy

2016.04.11.
A mai naptól "Média" részlegünk is megkezdte a működést, használjátok egészséggel! :)

Bővebb információért ->> KATT..

2016.04.04.
Csini, friss és ropogós új dizájn ;)
Amy

Egy kis kiegészítésért.. ->> KATT..

hangulat
♦ ♦ ♦
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

a város
Latest topics
» Danny & Danielle - LA útjain
by Danielle C. Portland Today at 9:31 pm

» Meglepetés(vendég)-visszavág..
by October Soininen Today at 5:21 pm

» Fire Dancers
by Gloria "Sapphire" Salinas Today at 5:10 pm

» The Falcon - Bird and Conor
by Conor Christian Jensen Today at 3:17 pm

» My way - my moves
by Dr. Jake Gryzminski Today at 3:14 pm

» Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)
by Felipe 'Draco' Rosa Today at 3:12 pm

» Pozitív végkifejlet
by Vincent Morris Belvedere Today at 3:09 pm

» Can't stand the silence
by David Iversen Today at 3:08 pm

Weather

walkin’ in

♦ ♦ ♦

Top posters
Ville Deadman Wallow

October Soininen

Elizabeth Jensen

Don Heckley

Danielle C. Portland

Gabriel Sadik

Johanna M. Riley

Vincent Morris Belvedere

Amy Lynn Cooper

Nick Lane

just write
Vegas FM
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (24 fő) Kedd Márc. 28, 2017 9:57 pm-kor volt itt.
Just feel it..

♣ ♣ ♣

Come back soon
♦ ♦ ♦

Drága Vendég!
Köszönjük hogy voltál.. hogy vagy, és gyere is vissza minél hamarabb!

Találkozunk méég! ;)

Share | .

Sean Walker Holmes - Emlékiratok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Sean Walker Holmes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : Főfelügyelő/nyomozó

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Sean Walker Holmes - Emlékiratok   Hétf. Jan. 30, 2017 2:46 pm

a jóbarát...

- Fi.. figyelj, Sean, mondanom kell valamit.. - a hangja akadozott. Nem olyan volt mint szokott. SŐT! Charlie sose volt az a nagyhangú vagy féktelenül szövegelős típus, de mégis tisztán és határozottan élte az életet és meglepett ez a hirtelen pálfordulás.

- Valami baj van? - kérdeztem vissza a falat megállva a számban ahogy vele szemben ülve bámultam azokat a szemeket. Alig 10 percünk volt. Nem több, hogy bekapjunk valamit aztán irány a bizonyítékraktár, mégse sajnáltam rá a perceket. A barátom volt... Azt hiszem mondhatok már ilyet.

A néma csönd ha lehet méginkább feszélyezett. Abszolút nem volt ez várható tőle, és ha lehet engem is egyre inkább feszültté tett.

- Na mondd MÁR! - rivalltam rá, de csak a nyugtalanság foka, egyáltalán nem akartam hogy így érezze. - Mi van Charlie, kezdesz megijeszteni.. - próbáltam a végét elnevetni, csak tompítva az egészet, de valahogy bennragadt a kísérlet.

- Nem.. semmi.. - már megint habozik  - Csakkk.. - újabb szünet, én meg.. - Emlékszel hogy meséltem neked arról az oldalról!? Amire ráfutottam a neten. - és megindult- Tudod, amikor azt az európai kocsit kerestem! - pontosít - És meséltem arról a lányról is. - na itt már kezd derengeni a terep - Svetlana.. - Már a nevét is tudja?? Egyre inkább nemtetszik ez nekem.. - Szóval.. - és már megint a nyögvenyelések.

- Mondd már Charlie, csak nem megkukultál!? - röhögöm már tényleg el, de ez az egész.. kezd már valamiféle agyonmosott rossz vígjátékra hasonlítani és nem csípem az ilyeneket.

- Megvettem. - köpi ki. Én meg először azt hiszem rosszul hallok. Ez neki is feltűnhetett, mert úgy bámulok, olyan bambán a szemeibe mintha azt mondta volna, mindenki hülye, a Föld lapos.
Komolyan hülye játékokat űz velem...

- Mit jelent az hogy megvetted?? - újabb nevetésbe fojtott vigyor, a feszültség levezetése. Mégis válaszokat várok. Ha más nem egy "ezt beszoptad, hehe!" pezsgőt a képembe!
Ez mégsem az az átverős idióta show..

- Hát azt mondom hogy megvettem. Kifizettem érte a kért összeget és úton van ide az Államokba.

Na igen, ha lehet, most az előbbinél is bambábban nézek. Nemmm.. tudomm... hogy a hitetlenség vagy a kétség abban hogy normális e, akadályoz a beszédben, de őszintén! Most mégis mi a fenét kéne tennem??

Először egy nagy levegő. Ha a képemből nem is, de ebből simán rájöhetett hogy itt valami nem tetsző fog következni. Charlie nyomozó volt.. akárcsak én, nem kellett a szájába rágni mindent.

- Idefigyelj, mégis ezt hogy a fenébe képzelted? - a hangom nyugodt, vagy legalábbis annak akar látszani, szimplán baráti jótanácsként kérdezem - Van róla fogalmad mit művelsz..?? - ezt már lehalkítva, hozzá közelebb hajolva a szemeibe intézem, de nemigen tud megzavarni ez a részlet - Ha erre rájönnek.. ha valaki is rájön, nemcsak hogy repülsz a kötelékből, de egyenesen sittre is kerülhetsz! Tudod milyen emberek ezek!?? Van róla fogalmad..!?? - de hasztalan volt a győzködése, Charlie nagyon is jól tudta mi fán teremnek ezek a férgek, hisz nem volt hülye. Tökéletesen tudta, hogy kik ŐK! Azok a rohadékok, az affélék.. akiket nap mint nap üldözünk, akiknek számos alkalommal csak a nyomában loholunk, mint a kivert kutyák, mert a Rendszer.. a Rendszer kötött, és nem engedi a ballépéseket, a szabályok mindenkire vonatkoznak és ez alól nem lehet őőő.. sem pont az egyetlen kivétel.
És nem is lesz az ha jólsejtem.

- Higgadj le Sean, tudom mit csinálok. - a hangja egy cseppet sem győz meg. Mégis van ott valami a szemeiben..

- Szerintem fogalmad sincs róla.. - beletörődve az egészbe vonulok vissza, vissza a hot-dogomhoz a napsütés mögött az asztalon, de nem kívánom hogy újabbat harapjak belőle.

- Senki se fogja megtudni.. érted!?? - most ő vonul közelebb, és határozottan magyaráz a szemeimbe.

- Persze mert az csak úgy szokott lenni.. - dünnyögöm, de jelzés értékkel közben már belemarok a szétcsúszó hot-dogba előttem. Csupa.. ketchup és mustár az egész...

- Komolyan mondom! - kapja el az asztalon fekvő félkarom és húzódik közelebb. - Csak neked mondtam el. Csak azt akarom hogy te tudd, de a többiek.. - enged el és csóválva a fejét vonul vissza hátra, a korábbi helyére.

- Nem fogom senkinek se elmondani, mindenki úgy tudja majd, hogy a bátyám unokahúga.

Charlie bátyja kinn él. Valahol Európában. A féltestvére, de őszintén én se tudom követni a történetet, hol itt, hol ott, sosem volt egy nyomós részlet, és sohase tartották úgy a kapcsolatot.

- És szerinted meddig maradhat ez titokban.. - nem kérdés.. csak a fenyegető részletek, ahogy egy fáradt beletörődő sóhaj is keveredik bele. - Te is tudod mire megy ki ez a játék.. - a hangom már teljesen nyugodt az ételt elengedtem, papírszalvéta.. már egy kicsit sem érdekel.

- Hogyne tudnám..! - ránt vállat mintha ez csak a legnagyobb természetességgel rendben lenne - De ezt majd megoldjuk.. Valahogy..! - próbál győzködni, de valami azt súgja inkább önmagát győzködi.
Öngól.

- Háttt.. jóó.. - egyezem bele. Nem mintha az engedélyemet kérné. - Te tudod mit csinálsz.. - csak enyhe mellékzöngével - én meg arra leszek kíváncsi mit tudhat az a lány ha már egy fényképével így meghódított. - Vagy inkább eszetlenné tett. És barommá! De ezt már nem mondom ki hangosan...

- Majd meglátod! - és az a mosoly a szemeiben...
Még ma is tisztán emlékszem rá.

Igen, még mindig így él az emlékeimben. Charlie... Még mindig inkább emlékszem erre a képre, mint alig egy évvel később, vértől patakzó tüdővel szinte percről percre kihűlve.
Mind hozunk áldozatokat...
És ő az egyik legnagyobbat hozta értem.

don't forget what you've sworn
Vissza az elejére Go down

Sean Walker Holmes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : Főfelügyelő/nyomozó

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Re: Sean Walker Holmes - Emlékiratok   Kedd Feb. 07, 2017 6:03 pm

a család...

- És?? Anyád jólvan?

- Ahha.. - és csak figyelem ahogy csámcsogva nyeli azt a szendvicset. Fura egy érzés. Mikor kicsi volt még nem evett ilyen nagy hévvel, emlékszem, szinte csak turkálta az ételt, biztos a kamaszkor velejárója.
Vagy legalábbis így mondják.

- Jólvan. - indul meg aztán mégis - Már úgyértem..- ránt hirtelen vállat. - Nincs vele baj. - és nyel. Csak azután áll meg és néz teljesen a szemeimbe.
- Még mindig nem bír téged. - jegyzi meg, de jól látom a szemeiben a nehézséget. Vagy csak én képzeltem oda?

Egy kiadósat sóhajtanék, de zavaromban elnyomom, helyette piszkálni kezdek valamit, valamit ami a kezem ügyébe kerül, tálcát.. papírt.. valamit mondanom kéne.
Mégis csak hallgatok.

- Joseph.. tudod anyád és én.. - aztán mégis csak úgy magától indul meg - Tudom hogy nem kellett volna.. otthagynom titeket. - ez tiszta beszéd. Csak épp nem számoltam a "pont MOST" szembesülés lehetőségével. Éppen ma. - Ha mai fejjel döntenék, nem tettem volna. A legnehezebb időkben.. - és ígyvan. Mikor Jason haláláról értesültem, nem én voltam az egyetlen akit leterített. Mindannyiunkat érzékenyen érintett, de én voltam az egyetlen aki menekülőre fogta.
A főiskola.. aztán az egyetem, a beérkező hívásokra mondott  "tanulnom kell" mind -mind kifogások voltak, mert egyszerűen képtelen voltam - ma már belátom - szembenézni a lehetetlen lehetőségével.
Képtelen voltam szembenézni mindazzal ami történt.
Egy példaképet vesztettem el.

- Amikor apádat lelőtték, tudom hogy ott kellett volna lennem. Nektek. Tudom hogy.. - és itt elakadok. Mégis hogy is kéne fejtegetnem egy 18 éves kölyöknek?? Vagy 19... az idő olyan lehetetlenül rohan... - tudom hogy megérdemeltétek volna hogy apátok helyett apátok legyek. Jól tudom. De akkor.. - kezdem el ellenőrizetlenül rázni a fejemet és talán még én se tudom pontosan mi is az amit mondhatnék.

- Akkor ez engem is érzékenyen érintett, és jól tudom hogy ez nem mentség. Ez nem fizet ki mindent. Egy percig sem mentegetőzni akarok, csak...

- Megbántad. -  és az ő szavaiból jönnek a válaszok. Lááám egy 18 éves gyerek.. és már most okosabb mint a felnőttek.
Az apjára ütött.
Soha nem kellett volna haragudjak a bátyámra.

De ez hosszú évekbe telt mire megértettem.

don't forget what you've sworn
Vissza az elejére Go down

Sean Walker Holmes - Emlékiratok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal