♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Ville Deadman Wallow Icon_minitimeby Derek Moretti Csüt. Ápr. 25, 2024 8:15 am

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Ville Deadman Wallow Icon_minitimeby Leon Williams Kedd Ápr. 23, 2024 9:39 pm

» Leon Williams
Ville Deadman Wallow Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Ville Deadman Wallow Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Ville Deadman Wallow Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Ville Deadman Wallow Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Ville Deadman Wallow Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Ville Deadman Wallow Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
Ville Deadman Wallow Vote_lcapVille Deadman Wallow Voting_barVille Deadman Wallow Vote_rcap 
Derek Moretti
Ville Deadman Wallow Vote_lcapVille Deadman Wallow Voting_barVille Deadman Wallow Vote_rcap 
Leon Williams
Ville Deadman Wallow Vote_lcapVille Deadman Wallow Voting_barVille Deadman Wallow Vote_rcap 
Alessandra Clark
Ville Deadman Wallow Vote_lcapVille Deadman Wallow Voting_barVille Deadman Wallow Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Ville Deadman Wallow

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#1TémanyitásTárgy: Ville Deadman Wallow   Ville Deadman Wallow Icon_minitimePént. Jan. 15, 2016 6:37 pm

Ville Deadman Wallow
USA - Boston
1979. október 22.
39
A 'Slaves of Hell' rockbanda frontembere
Stars & celebs
Ville Valo

Amit jó ha tudunk...


◆ Jellem:
A "Slaves of Hell" nevű hírhedt rockbanda frontembere. Nem az a típus aki ne tudna különbséget tenni az általános jó és rossz között, hanem az akit ez egyszerűen nem érdekel. Nincs benne kedvesség.. élvezet.. düh, mosoly vagy harag. Egyszerűen tompa, befordult, minden mindegy kategória. Kiégett... És nem tudni lesz e még belőle ember valaha...

◆ Külső:
Szolgálatban tipikus goth kinézet, idomuló sötét ruházat, bakancs, afféle elhagyott rockker, sokszor extravagáns külső, néha a marketing megdobásaként testfestett fellépések. Egyébként félhosszú csimbókos haj, üveges, tompa, fénytelen tekintet. Rezzenéstelen arcizmok, lassú reakciók, nemtörődöm, kiszámíthatatlan cselekedetek. Tetoválások... dögivel a testén mindenfele. De hogy ezt csak a munka követeli meg vagy tényleg van értelme... Az egyelőre rejtély mindenkinek.

◆ Like:
+ bámulni a szakadékba amikor húz a mélység
+ a ritkán jutó csendes perceket
+ egy mélyrehúzott slukkot távol a világ zajától
+ a magányt
+ azt hogy egyszer vége lesz


◆ Nem Like:
- a felhajtást
- az embereket, a rajongókat.. (Grid-et)
- a médiát
- a hajtépést, azt hogy a zene már nem ugyanazt jelenti..
- hogy nem látja a kiutat
- és hogy túúl erős harcos ahhoz hogy meglépje azt a végsőt.


◆ Ööö.. állatkert
Kutya-macska nincs, van egy menedzsere. Az számít??  What a Face
A szülők meg egy hossszúú történet..
*folyt. köv. egy messzi-messzi galaxisban..... * Wink


Ha van még mit mondanod...

Magasan szállt a cigaretta füstje számtalan görbülő formát írva le az orrom előtt. Szerettem a csendet. Azt hiszem szerettem. Magam körül.. mindenfele. Furcsán kavarogtak a gomolygó füstszörnyek, egymást befalva keményen, megrágva.. kiköpve, még talán el is játszadozva vele, egymás torkát harapva véresre…

- Ville, te mi faszt csinálsz még ott kinn? – hallottam aztán azt a hangot ami folyton megzavarta a képzeteket – A többiek már csak rád várnak! A kurva életbe Ville, fél perced van hogy talpra kecmeregj és kihúzz a bandához, felvedd a vigyorgó pofát és írd szorgalmasan a tinilányok porhanyós seggére a neved, különben megnézheted hogy alakul a következő turné! – hallottam a vicsorgó fogakat de egy percig sem hatott meg. Egy szót se szóltam. Csak fellöktem a seggemet, a cigarettát lassan sodortam el a terasz egyik szétaszott gazának koromfekete földjében és felkopogva a szöges bakancs hangja a vizes terasz köve alatt belépkedtem a szobába.
Az orra előtt álltam meg. Sokszor képzeltem már el… kifeszítve!? Még talán azt is. Ahogy a két karja és lába egyetlen lánccal négyfelé feszítve csüggedten lógó farokkal üvölt a sötétben, és...
Nem igényeltem a könyörgéseket. Úgy egyáltalán, semmit nem igényeltem. Szartam bele az egészbe. Már nagyon régóta... Hogy meg kellett tennem!? Igen, meg kellett. Kimenni a sok kis csitri visítozó tömegébe, hogy nedvesek legyenek azok a bugyik. Mert ebben van a pénz, ebben van az üzlet. De kurvára nem érdekelt. A többieket viszont igen. A sok szarházit igen. Menedzsment… Annak nevezték magukat és a kezükben tartották a gyeplőket. Mikor menj húgyozni, mikor vakard meg a tökeidet hogy a kislányok beinduljanak tőle, és mikor vágj jópofát az egészhez, amikor a legszívesebben lehúznád a klotyón az egész életed. Egy darabig jó volt. Fények.. csillogás.. minden nap más spiné liheg az ágyban alattad.. aztán a váltás minden óra, fehér por.. imába foglalják a neved.. egy ISTEN VAGY! De aztán az egész elveszett… Nem tudom mikor váltotta fel a fényűzést a homály. De hogy őszinte legyek nem is érdekel. Egy zombi lettem. Egy marionett. Felelős vagyok a többiekért, és ők még mindig dicsőséggel zengik a nevemet. Felelős vagyok értük… Nélkülem semmik lennének. A Zsindelyesnél már ott a gyerek… hagyta hogy az a ribanc az ujja köré csavarja, de nem hibáztatom érte. Mindenki másképp éli túl ezt az életet. Ahogy a többieket sem. Vespa... Greg... Élni akarnak. Ők akarják maguknak ezt a faszszopó életet, én nem. Én semmit nem akarok. Élni nem akarok. De meghalni sem. Létezni.. lélegezni.. ez mind kurvára mindegy. Egy semmi vagy. Egy senki. Egy kibaszott lábtörlő akit ide-oda rángatnak a pénzemberek. Egy megcsinált Isten! Akinek a lába elé borulnak a csúszómásszó férgek, és pöccre nyílnak a lábak, nem is kell még csak megmozdulnod sem érte. Erről álmodik mindenki. Hogy hatalmas legyen. Egyedül én vagyok az egyetlen aki nem tud felébredni ebből a kibaszott rémálomból...

- Na véégre már hogy összeszedted magad! – hallottam a hangját ahogy még mindig a csupaszon vinnyogó pofáját látom a szemeimben. – Húzzunk bele! – érzem a kezét a hátamon, megcsapkod, de nem vagyunk haverok. Sosem voltunk. Mégis elindulok. Egyetlen szót se szólva nyílik az ajtó, ott várnak a többiek, és én beállok a sorba mint valami rohadt kiscserkész, hogy az üvöltő rajongók kereszttüzében felvezessem a sereget.
Nem mondom hogy gyűlöltem volna ezt a munkát. De azt se mondom hogy szerettem. Benyeltem ezt az életet. Minden egyes reggel.. amikor felkeltem, tudtam hogy semmi nem változik. Minden egyes nap, ugyanolyan lesz. És egyszerűen nem érdekelt. Csak tettem amit elvártak tőlem. Bólogattam jó kutyaként ha követeltek, és felpattantam a színpadra ha azt kellett. Még a gitár egykor mámorító hangja se tudott már belém életet verni. Üres lettem. Belül. És bármikor kifordítható… Egy jelenség… egy Isten(!).. egy ember… egy roncs… és aminek a világ nem lát körülöttem. Egy időzített bomba előszele…


Vissza az elejére Go down

Admin

admin
Admin

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Location : Vegas
Posts : 107

https://lasvegas.hungarianforum.com
#2TémanyitásTárgy: Re: Ville Deadman Wallow   Ville Deadman Wallow Icon_minitimePént. Jan. 15, 2016 7:34 pm

Elfogadva!

Ezzel az Et-vel és avatárral elnyerted a Legkedvesebb kiégett rock sztárom címet. Imádom ezt a köhömm… pofit (nosztalgiázik), és a karaktert, amit olyan zseniálisan kreáltál köré. Roppant életszerű a lénye, közel sem átlagos figura, és a világ, amiben létezik, tyűha! Igazán hangulatos. Ez a karakter a véredben van az egész miliővel együtt, ami körülveszi. Wink
A fiút érzékien hatja át a sötétség és a belső űr. Viszont egyszer minden zsák megtalálja a finnjét foltját. Talán vele sem lesz másként. Az az érzésem, hogy még nagyon sok meglepetést tartogat számára az élet. Ville Deadman Wallow Smileybolacristal
A Rock istene hozott Vegas-ba! Nyomás avatárt foglalni és zúzni! Olvaszd le a népek arcát a zenéddel! Fuck yeah rock

Ui.: Vespa-t külön csókoltatom
Vissza az elejére Go down
 

Ville Deadman Wallow

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Ville Deadman Wallow és a "Slaves of Hell"
» Ville Deadman - Útkeresés...
» Ville bá & Ravin a komisz
» Run, baby, run - October, Ville & Birdie
» Madness at first sight - Birdie, Ville és Té a jótékonysági bulin

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Karakter ügyek ∷ :: karakteralkotás :: Elfogadott karakterek :: Stars & Celebs-