♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Mia Yates Icon_minitimeby Derek Moretti Csüt. Ápr. 25, 2024 8:15 am

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Mia Yates Icon_minitimeby Leon Williams Kedd Ápr. 23, 2024 9:39 pm

» Leon Williams
Mia Yates Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Mia Yates Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Mia Yates Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Mia Yates Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Mia Yates Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Mia Yates Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
Mia Yates Vote_lcapMia Yates Voting_barMia Yates Vote_rcap 
Derek Moretti
Mia Yates Vote_lcapMia Yates Voting_barMia Yates Vote_rcap 
Leon Williams
Mia Yates Vote_lcapMia Yates Voting_barMia Yates Vote_rcap 
Alessandra Clark
Mia Yates Vote_lcapMia Yates Voting_barMia Yates Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Mia Yates

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Mia Yates

Mia Yates

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Iskolás
Location : a játszótér
Posts : 1

#1TémanyitásTárgy: Mia Yates   Mia Yates Icon_minitimePént. Feb. 17, 2017 4:33 pm

Mia Yates
Las Vegas
2009.12.31.
8
Iskolás
Civil
Alena Nikiforova

Amit jó ha tudunk...


Mia Yates Piccolo-fotografo-del-bambino-39742307

Ki vagy?
Első Mia a Yates klánból, és az Aspen Drive 44-ből.

Amit szeretek: Diego-val játszani, fényképezni, olvasni és képeket gyűjtögetni a magazinokból, újságokból, prospektusokból, és beragasztom őket a naplómba.
Kedvenc színem: a lila
Kedvenc ételem: a fahéjas tejbeáztató és a lasagne
Kedvenc dalom: Carl Poppa
Kedvenc mesém: Shrek
Kedvenc dokumentumfilmem: Nagyfiúk. (Tudományos bizonyíték arra, hogy a felnőttek is gyerekek, csak próbálják letusolni.)
Kedvenc könyvem: Michael Ende – Végtelen történet
Kedvenc állatom: a kutya és a lepke
Kedvenc évszakom: a szezon. Szezonban nem járunk iskolába, és igazolást sem kell vinni.
*Apuban azt szeretem, hogy senkitől sem fél. Csak néha anyutól, mert apu szerint anyu a dolgokra „rosszul reagol”.

Amit a közlekedő jövőben szeretnék:
Apu megígérte, hogy megtanít vezetni. Nem sokára így jövök iskolába egyedül.

Amit mások szeretnek bennem:
- A nagyi szerint nem „csomagolok”. Először azt hittem kirándulni megyünk, de aztán elmagyarázta, hogy sosem kantár... vagy kántorfalazok. Már nem emlékszem arra a fura szóra, amit mondott. Nem értem miért kéne bárkit befalazni, amikor beszélek.
- Apu azt mondja azért szeret, mert én vagyok én. De szerintem azt szereti, hogy hasonlítok rá. Anyuval mindig vitáznak azon, hogy kié a szemem, az arcom, a hajam, de hát az nem lehet az övék, mert rajtam van, nem rajtuk. De amikor rossz vagyok, anyu azt mondja apunak, hogy „a te lányod”. Ilyenkor bezzeg mindenem apué.

Amit nem szeretek:
- Ha anyu rám fonódik, mint az inda, és nem hagy nyugodtan játszani.
- Anyu új barátja, Cole. Van egy fiú barbie-m, ami pont úgy néz ki, mint ő. Amikor senki nem látja, női ruhát adok rá. Azt játsszuk, hogy kipakolja Barbie ruhásszekrényét, és tűsarkúban meg sminkben illeg-billeg a tükör előtt. Az igazi Cole is odáig van magáért. Anyu szerintem megvakult, hogy ezt nem veszi észre. És azért sem szeretem, mert sok rosszat mond apura.
- A gyerekekre vonatkozó szabályokat: ne csináld ezt, ne csináld azt… De gyűjts sok piros pontot az iskolában, hogy egy szép napon beválthasd őket egy állásra, lakásra, kocsira, és hogy normális felnőtt legyen belőled.

Amit mások nem szeretnek bennem:
- A felnőttek szerint nyughatatlan energiás bomba vagyok, ráadásul olyan kíváncsi és őszinte, hogy zavarba mennek.
- Amikor jó vagyok, jó vagyok, mikor rám jön a bolondóra átokrossz.

Ha van még mit mondanod...

Kedves Naplóm, most elmesélem neked Barbie és Ken igaz történetét...

Minden azzal kezdődött, hogy Ken bevonult a seregbe.


Barbie sokat sír, mert nagyon hiányzik neki Ken, aki Washingtonban van.


Ken állandóan távol van és elfoglalt. Sok a munkája. Néha hazajön, aztán hamar vissza is megy a bázisra, meg a Pentagonba, hogy megvédje az országot a rossz emberektől és másokat is megtanítson verekedni.


Barbie és Ken emiatt állandóan veszekszik. Mira, a kislányuk mindent hall a szomszéd szobából.


Barbie is katona akart lenni, de Mira miatt nem mehetett. Mira most magát okolja a veszekedésekért.


Ken nem tudott eljönni Mira iskolai fellépésére. Barbie vigasztalja, hogy majd legközelebb bepótolja, és meglátja milyen ügyes.


Barbie és Ken el akarnak válni. Barbie csak magának akarja Mirat, mert szerinte Ken rossz apa.
Barbie kicsit sem örül, hogy Mira levágta a babái haját és katonát akar nevelni belőlük.


Amikor Ken nincs otthon, Barbie az új barátjával tölti a szabadidejét, Cole-lal és amikor rájuk jön az 5 perc, a konyhában birkóznak. Általában Cole győz.


Vagy a hálószobában.


Ennek a fényképnek a „Disznóból grófkisasszony” címet adtam.
Mira utálja Cole-t, mert szerinte sunyi. Ken ellen fordítja Barbie-t. Megígérte Barbie-nak, hogy a legjobb ügyvédet fogadja fel, és Ken nem láthatja többet Mira-t.


Cole hozott Mira-nak egy kiskutyát. Hogy is mondják ezt? Próbálja megveszegetni?
A kiskutyát Diego-nak nevezte el.



_________________


A felnőttek azért kérdezgetik a gyerekektől folyton,
hogy „Mi leszel, ha nagy leszel?”, mert ötleteket akarnak szerezni.

Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#2TémanyitásTárgy: Re: Mia Yates   Mia Yates Icon_minitimeSzomb. Feb. 18, 2017 12:54 am

Elfogadva!

Miss-Miss... Aprócska! Very Happy


ISTENI VOLT!!!!  What a Face  clown  What a Face

Az Et.. a történet.. a megvalósítás, az "eleje"... A hangnem.. a megfogalmazás, a-a-a... Sok A-t tudnék még felsorolni és még vééletlenül sem fejezné ki mind azt a csodálatot amit érzek. Very Happy Oké, nyálas szöveg... *összekaparja a nemlétező renoméját* Very Happy

SZÓVAL!

Dráága Mia! Engedd meg nekem hogy azt mondjam el vagy fogadva! Very Happy
Éés bár - bocsásd meg nekem - apád még mindig nem a kedvencem, jártam én már ilyen cipőben, még az is lehet hogy ez változni fog! Very Happy
Lehet...
*nem-ígéret  What a Face*
Te viszont..
Már így.. látatlanban is tündéri vagy, mi lesz ha még odakeverdsz valahol a lábaim elé, hááát.. Te talán még arról is képes lennél meggyőzni hogy a Föld LAPOS! Very Happy
El is hinném arra a néhány pillanatra... Very Happy


Na de akárhogy is, ha meg is kapom azt a plecsnit, hogy mindig a lányok rabolják el a szívemet, nemszámít hány évesek - *igaz..igaz.. -.-* - akkor is, ezúttal Te vagy az akit szabadjára engedek, és most.. valahogy nem is bánom hogy nem a lányok, hanem ééén keveredtem ide elsőre! Very Happy
Még a végén már az... ELŐTT! Shocked  meggyőzitek a fejemben élő Deadmant, mielőtt ez az "életben " is megtörténne...  Shocked
Szééép.. szééép!  Shocked
Mert a Lányok.. Angyalok...! Wink



A mini-Kisasszony foglalását vedd elintézettnek! Wink

Vissza az elejére Go down
 

Mia Yates

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Karakter ügyek ∷ :: karakteralkotás :: Elfogadott karakterek :: Old-timers-