♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Pént. Május 10, 2024 10:10 am

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma - Page 2 Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Leon Williams
Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma - Page 2 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma - Page 2 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Alessandra Clark
Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma - Page 2 Vote_lcapVarázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma - Page 2 Voting_barVarázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma - Page 2 Vote_rcap 
Leon Williams
Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma - Page 2 Vote_lcapVarázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma - Page 2 Voting_barVarázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma - Page 2 Vote_rcap 
Gloria "Sapphire" Salinas
Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma - Page 2 Vote_lcapVarázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma - Page 2 Voting_barVarázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma - Page 2 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet

Mickey Vallejo

Mickey Vallejo

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Zenész
Location : Általában a színpadon, LV
Posts : 105

#26TémanyitásTárgy: Re: Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma   Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma - Page 2 Icon_minitimeKedd Jún. 06, 2017 2:24 pm

Minden a legjobb mederben halad, mi például egy kocka alakú mederben vagyunk. De csak amíg rám nem jön az 5x8x9 perc. Szóval kikapom őt, hogy legyen a hülyéskedésnek alapja is, ne csak azok higgyék úgy, akik esetleg hallgatóznak, vagy kombinálnak, hanem, akik majd feltakarítanak utánunk. Indul a tánc, de azért a magam módján figyelmeztetem a hosszú fekete hajú nőszemélyt, hogy vigyázni kell velem.
- A rituális miaszar? – nézek rá értetlenkedve, hirtelen nem vágtam le a mondanivalója lényegét, de szerencsémre pontosít. Egy hangos „áhá” szalad ki belőlem, ahogy a maga módján megfogalmazza azt, hogy ma este nem lesz szex. legalábbis vele nem, és erre nagyon figyel. Az a baj, hogy erre nekem kellene figyelni, üsse kavics, meg is próbálom. De aztán, hogy mit tudok betartani, vagy mit nem, az megint más kérdés, ilyenek az ösztönök.
- Ja, hogy értelek. Akkor ez az első? Mennem kell – nézek kisebb őrülettel a szemébe, majd elengedem és kiviharzok az apartmanból. Jaja, úgy, csurom vizesen, egy szál gatyába, de azért felkapom az asztalon heverő kártyát. Csak a biztonság kedvéért, aztán becsukom az ajtót magam mögött. A folyosón aztán felkapok egy cserepes virágot, és mindenkire rávigyorgok, akik engem néz. Na, mi van, nem láttatok még metálistent? Nincs ingyenjegy, köcsögök! Visszatérek a szobánkhoz és bekopogok. Aztán beengedem magam, nehogy hoppon maradjak, belépek, a lábammal berúgom az ajtót, nem kellenek érdeklődők.
- Miss Soininen! Szeretném randira hívni – szambázok oda hozzá – ha kell, megkeresem -, és a kezébe nyomom a virágot. Jó, van egy méter magas, de hát ilyen szépségnek nem kis virág jár. Nekem meg a szám.
- Remélem, tetszik. A második randira már virágot is hoztam – nevetek felhőtlenül, meghajolok és a kezemet felé nyújtom. A táncikáról nem mondtam még le, szóval jobb, ha összeszedi magát.
- Talán megéri várni a harmadikra – kacsintok rá, hogy ne higgye azt, hogy ma még egyszer kimegyek valami hülyeséggel, hogy meglegyen a harmadik randi. Pedig esküszöm, simán megtenném, csak valahogy kivételesen nem érzem helyénvalónak. Biztos öregszem.
Vissza az elejére Go down

Jaana Soininen

Jaana Soininen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Tanárnő
Location : Vegas
Posts : 29

#27TémanyitásTárgy: Re: Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma   Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma - Page 2 Icon_minitimeKedd Jún. 06, 2017 4:15 pm

Csak állok a nappali közepén, és lobotómia utáni arckifejezéssel bámulom ennek a tömegkulturális ikonnak a hátát, ahogy sebbel-lobbal kiszambázik a lakosztályról. És amikor visszajön, nem kell sokat keresnie, mert pont ott vagyok, ahol hagyott. Ahogy hagyott. Egy szál hülye kérdőjelnek álcázódva.
Hirtelen kibukik belőlem a nevetés. Nem is nevetés az, hanem inkább röhögés, a könnyfakasztóbb, nem túl nőies fajtából.
- Octi figyelmeztetett, hogy eszelős egy fazon vagy. – nyögöm ki jókedvtől fuldokolva.
Meg kell hagyni, a Ravin-apuka félelmetesen kreatív és ügybuzgó. Minden elismerésem, így nem mostanában jártak túl az eszemen. Mondanom sem kell, hogy veszettül imponál a humora és a leleményessége.
- Kösz… Igazán… Igazán szép virág. – mondom, még mindig nevetgélek, és átveszem a cserepes gyompálmát, amit megnézegetek, ha már ajándékba kaptam, aztán lerakom a fekete zongora tetejére. Tetszik, nem tetszik a főnökségnek, reggel haza fogom vinni. Már a virágot, nem a zongorát. Az lenne csak az igazi mutatvány.
Idő közben a kiürült pezsgőspohártól is megszabadulok.
- Mintha valaki nem ismerne lehetetlent. – döngöm somolyogva, miközben a tekintetemmel fogva tartom Mickét, mire ő meghajol, és felém nyújtja a kezét.
Elfogadom a hívást, s az ujjaim a kezébe csúsznak, hogy onnan folytassuk, ahol abbahagytuk, csak épp csapó 2 cím alatt. Ennyi trükközés fölött én is szemet hunyhatok, nem vagyok én ekkora erkölcsrendész.
A testem igazodik a tánchoz, és a zenéhez; finoman Mickéhez simul, a karjaim pedig a nyaka köré fonódnak.
Hogy megéri-e várni a harmadikra? Gonoszdin elvigyorodom.
- Ajánlom, hogy azon tegyél ki magadért. – búgom kitartóan fixírozva a férfiúi tekintetet. Az orrunk kis híján összeér. Miért ne heccelhetném?
Mick feltételezhetően elegyszeregyezte magát, mert az én számításaim és elveim szerint szex így is csak a negyedik randin várható, szóval…
Vissza az elejére Go down

Mickey Vallejo

Mickey Vallejo

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Zenész
Location : Általában a színpadon, LV
Posts : 105

#28TémanyitásTárgy: Re: Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma   Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 26, 2017 7:43 pm

Hát sínen van a dolog, nem? Nyertem, illetve nyertünk, és a másik főnyeremény, a fekete hajú démonasszony – habár inkább angyal, bár sosem buktam rájuk eddig – is az „enyém”. Legalábbis kézben tartom az egészet, minden értelemben. Nyomjuk tehát valami jó bulit, egy kis zöld hiányzik ugyan, viszont tudom, hogy Jaana tanárnéni nem él vele, talán vissza tudom fogni magam. Az az egy, ami eddig elment, nem okoz nagy károkat a tudatomban, és végig tudok csodás partneremre koncentrálni. El is kezdődik a tánc, és egészségesen nekem dörgölőzik, ahogy az illik.
- October? Hát ismered? – nézek rá bambán, mintha megártott volna az ital. – Olyanokat mondott ám rólad, de tényleg – nos, igen, hogy vigyázzak a nagy fejemmel, mert keresztre feszít, ha nem vagyok nagyon rendes vele. Még azt is el tudom képzelni róla, hogy követet minket egy ideig, hogy nehogy rossz fát tegyek a tűzre, vagy mit handabandált össze nekem, amikor elújságoltam, hogy kaszinózunk egyet.
- Nekem mondod? Tudod milyen drága volt? Csak az ilyenekkel egy úriember nem kérkedik, szóval ne is kérdezd, nem válaszolok – három randi, mi? Ez valami finn népszokás? Szerintem, a mai trendekről igencsak le van maradva Jaana, de hát jó, legyen. Végül is nem akárki ő, meg hát úgyis régen csináltam már rendesen. Volt egyáltalán olyan? Na, mindegy, egyelőre megéri, haha. Pénz nélkül is megpróbálnám, de lehet, hogy hetente fogok vele Powerballozni ezek után.
- Sajnos csak ezt a lepukkant helyet találtam, pedig hozzád egy igazán szép Jáde szoba illene – kamuzok, mert azt sem tudom, hogy mi az a jáde. Ja, de, valami drágakő és zöld! Háh, nem semmi mik fel nem jönnek elmém bugyraiból, ha iszom. Ez józanul sosem jutott volna eszembe, az biztos! Miután megbeszéltük teljesen ezt a három randis dolgot, csak nekifogunk a táncnak. Na, ha headbangelni kéne, lehet, hogy kirepülnénk Vegas fölé és megmutatnám neki a csillagokat is.
- Majd igyekszem magamból kihozni a maximumot, vagy ahhoz közelit – vigyorgom, amikor megközelít. De ilyen szemétséget már, basszus! Tuti ingerel, és azt várja, hogy menjek el egy pontig, és ő visszahúzódhasson. Nos, egyelőre még tartom magam, nem lehet azt olyan gyorsan.
- Szóval ettünk, ittunk, iszunk… mihez van még kedved, azon kívül, ami el lett napolva? Valami partizás, vagy csak csendesen elmélkedjünk összebújva és nézzük a csillagokat? – majdnem elröhögöm magam, pedig csak egy fura emlék villant be, amikor még Cassie… Mindegy, az régen volt, most meg most van, talán tényleg jó lenne elengedni. Komolyan, amikor itt van velem egy ilyen nő, akiben minden megvan akár egy új életre, még akkor is betör az emléke. Kicsit haragszom is rá, nem kéne erőltetni ezeket az emlékeket. Lassan térek vissza a szép szemekhez, és félrerántom az ajkaimat. Nem előle, csak oldalra, de már vigyorgok.
- Egyébként jól nézel ki, ha még nem mondtam volna – visszatértem, szóval most már semmi huzavona. Kezdődhet a parti! Lágyan ringatom a zenére, még akkor is, ha ez nem az én stílusom, de azért a ragasztópóz mindent megér, még egy kicsit elfelejteni rockernek lenni. Ilyen ez az élet.
Vissza az elejére Go down

Jaana Soininen

Jaana Soininen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Tanárnő
Location : Vegas
Posts : 29

#29TémanyitásTárgy: Re: Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma   Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma - Page 2 Icon_minitimeKedd Jún. 27, 2017 4:51 pm

Mick csak szövegel, miközben táncolunk. Bemószerolja Octit.
- Tényleg? – pislogok sandán Mick szemeibe közelről. - El tudom képzelni miféle rémmesékkel ijesztgetett. – nevetek. - Biztosan elárulta, hogy a kedvenc játékszerem a nádpálca, és szakmai ártalomnak tudható be nálam, hogy osztályozom a randin nyújtott teljesítményt. Úgyhogy annak idején választhatsz a körmös és a fenékverés között. – tök komoly arccal magyarázom, de aztán nem tehetek róla, kifakad belőlem a könnyed kacagás.
- És azt nem említette, hogy amikor olyan fickó hív randira, aki egyáltalán nem jön be, annak azt mondom: ”Egyes. Leülhetsz.”? – kitartóan vizsgálgatom Mick arckifejezését. Vajon véresen komolyan vesz minket Soinineket, és megrökönyödik, vagy képes egy látens smasszer közelében is a lazításra?
Felnevetek.
- Nah? Kellőképp rád hoztam a frászt? – tudakolom. Ilyen, amikor az én fejembe száll az alkohol.
Szóba kerül a cserepes gyompálmám, amit ajándékba kaptam az imént.
- Nagyon szép… Lááátszik rajta, hogy egy vagyonba kerülhetett. – döngöm tettestársként szembevigyorogva Mickkel.
És a Jáde szoba. Miket össze nem hord! Ha kicsivel többet iszik, szerintem nem sokára a mátrixban fog tartózkodni.
Mellesleg szórakoztat, hogy ilyen kis bezsongott. És akkor még nem is szívott semmit. Legalábbis amióta velem van. Hogy indulás előtt kapott-e löketet, azt nem tudhatom.
Csak nevetgélve hallgatom a duruzsolását. Ezek az ígéretek! Az agyam eldobom tőlük. És igen… Amit kihozna magából, az inkább legyen a maximum, mint az Unikum.
- Figyelj… Mit mondjak majd Octinak, amikor a randiról faggat? Mert fog… Hogy lezsíroztam veled egy menetet? – hitetlenkedve csóválom meg a fejem, miközben még mindig kacagok a helyzet képtelenségén. Nem a finn néphagyományok miatt nem dugjuk ma este rongyosra az ágyat, hanem mert van tartásom, na.
- Látod, a csillagvizslatás nem is rossz ötlet! – csapok le rá azonnal. - Kellemes az idő odakint, vannak nyugágyak az erkélyen… Fogjuk a kaját, a pezsgőt, és annyi. – felelem. Közben feltűnik, hogy Mick, mintha kissé elkalandozna. Végül mégis visszatér tekintete a szemeimbe.
Rámosolyodom.
- Párszor már mondtad. De azért kösz. Még a végén tényleg sikerül zavarba hoznod. – búgom. - Nos? Mehetünk? – biccentek az erkély felé, majd kérdő pillantásokkal ostromlom. Addig nem fonom le a karjaimat a vállairól, míg választ nem kapok.
Így összesimulva is roppant kellemes, viszont nem akarom kísérteni sem Őt, sem a sorsot.
Vissza az elejére Go down

Mickey Vallejo

Mickey Vallejo

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Zenész
Location : Általában a színpadon, LV
Posts : 105

#30TémanyitásTárgy: Re: Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma   Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma - Page 2 Icon_minitimeSzer. Júl. 05, 2017 8:03 am

Tudtam, hogy rá fog repülni az Octis témára. Legalább megtudhatom, hogy mennyire jó rokonok – a másik féltől is. October szerint néha a másik fele Jaana, de amit eddig leszűrtem, nagyon jóban vannak. El tudom képzelni, hogy bizonyos esetekben hogy örülne Deadman, ha Jaana Octi másik fele lenne, haha. Ami azt illeti… mindegy is. Kész őrült ez a nő! Én pedig oda vagyok az őrültekért. Nyilván a fenekelést választanám, pedig amúgy sosem éltem ilyesmi játékokkal. Mindent ki kell próbálni egyszer, nem? Majdnem mindent, pontosítanék… Felnevetek, miközben oda-vissza húzom, táncolást mímelve. Nem tudom, hogy neki mennyire tetszik ez, én marhára élvezem, főleg vele. Már lassan úgy érzem magam, mint egy szerelmes kölyök, pedig arra nagyon vigyázni kell. Apám is megmondta: ne legyél szerelmes bazd meg, mert megmakkansz tőle. Hát igen, az öreg sosem volt túl körmönfont.
- Én reménykedem az elégségesben tanárnő – vigyorgok. - A pálcás dologra később meg majd visszatérünk – folytatom a süketelést. October ilyeneket nem említett, csak olyasmit, hogy ne bántsd meg Mick, mert kettéütlek. Viccesen mondta, érted… szóval halálosan komolyan. Veszélyesek ezek a finn nők, de a virág meglágyítja a szívüket, mint Calgon a vizet.
- Ami azt illeti, kellően megfontoltan fogadom – köszörülöm meg a torkom most én komolyan, mintha kissé fenyegetve érezném magamat, pedig igazán szórakoztató a művésznő előadása. Nem néznék ki belőle ilyet, szóval maximum meglepődök majd, ha odáig eljutunk. Mindig jó az ismeretlen, mert az nem unalmas, nem igaz?
- Valakinek biztos – vonom meg a vállam, pedig már milyen gazdag vagyok. Van 5 millám, meg egy gyerekem. Mi másra vágyik egy halandó, nemde? Ja, egy asszonyra, de az in progress, ahogy a művelt angol mondja. Nocsak, pedzegeti a hiúságomat, még hogy teljesítmény, meg ilyenek. Komolyan mondom, mindjárt megkérem a kezét, mielőtt még annyira részeg nem leszek, hogy nem tudom. Csak a biztonság miatt, arra is nagyon ügyelni kell.
- Hát, így, hogy egy csók sem volt, mert smucig vagy, nem is tudom – hajolok közelebb hozzá. Azért van amit megérdemel a rocker, nem? - De még ezt bepótolhatod – somolygom közelebb az ajkaihoz, de éppen megállítom előtte. Van még kábé 2 másodperce, hogy meggondolja magát, aztán meg lett csókolva. Kész passz, és még mindig nem vagyok erőszakos. Mert mással már az ágyat reszelném, szóval szerintem meg is becsülhetné. A csókjelenet, vagy elmaradása után, azért megadom a megoldást, mert annyira vág az eszem, mint a rozsdás fanyél.
- Amúgy pedig rebegtesd a pilláid, és légy titokzatos, mint egy nő. Az mindig beválik – vigyorgok és befejezem a táncot. Mivel már többször is megmondta, hogy ma csak külön fekszünk vízszintesbe, így marad a romantic túra az erkélyre, remélem, hogy tetszeni fog neki. Bejött.
- Menjünk – térek vissza Las Vegasba, és ha kell, ha nem, felkapom a csajt. Lassan megszokhatta már, hogy cipelem, remélem nem lesz egy rossz szava sem. Kiveszem az erkélyre és az ágyba fektetem finoman, aztán becaplatok egy „mindjá’ jövök’, el ne menj’” után. Hozom a kaját és a piát, közénk teszem és lefekszek mellé a másik ágyba. Felpillantok az égre, és bámulom a csillagokat, még azt is mondhatom, hogy szépek, örökök, vagy ilyen baromság. Tetszik, mint a mellettem fekvő, akire pillantok.
- Szeretem Vegast. Fasza verdák, menő bandák, rajongás. Veled bezárulhat a kör – emelem a poharam koccintásra. Ami azt illeti, nem bánnám, nagyon nem.
Vissza az elejére Go down

Jaana Soininen

Jaana Soininen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Tanárnő
Location : Vegas
Posts : 29

#31TémanyitásTárgy: Re: Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma   Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma - Page 2 Icon_minitimeKedd Júl. 25, 2017 11:12 am

Ha nem lennék Ravin tanára, és Octi rokona, azt hiszem, akkor sem alakulna másként ez az éjszaka. Régimódi lány vagyok: van tartásom, és önbecsülésem. Nem árulok zsákbamacskát, de egy férfi igenis dolgozzon meg a közös ágyakrobatikáért. Pár jópofa beszólástól még nem teszem szét a lábaimat senkinek, előbb fagy be a pokol.
Jól hallottam? Feljebb vonul a fél szemöldököm.
- Smucig? – ismétlem meg játékos értetlenkedéssel, mire kibukik belőlem egy rövid nevetés.
”De még bepótolhatod.” – Mick szavaira okosdin elvigyorodom, és mire odahajolhatna hozzám, már észre is vettem a szándékot: a mutató és középső ujjam hegye finoman a szájára tapad, mintegy elnapolva a csókjelenetet. Kizárólag a vicc, és a hecc kedvéért.
- Úgy érzem, fokozódik a nemzetközi helyzet. – bazsalygom gonoszan, még mindig vigyorogva, közben is mélyen Mick szemeibe nézek.
És hogy legyek titokzatos, mert nőként az a dolgom?
- Láthatod, igyekszem. – Jaja. Az milyen titokzatos lesz, ha reggel ébredés után meglát teljes halandói mivoltomban; smink nélkül és istentelenül kócosan.
Időközben a zene véget ér, és a vele a tánc is. Mick karjai lefonódnak rólam, és mire azt hinném, hogy uralhatom a testem, már megint hódol a – látszólag – legkedvesebb szórakozásának; ölbe kap, hogy kivigyen az erkélyre.
- Fogadok, hogy te ezt élvezed. – magyarázom, miközben a karom a nyaka köré simul, addig is, míg kivisz ölben, és lefektet a nyugágyra.
Mick pár szóval marasztal, és visszamegy. Mégis hová mennék innen a sokadikról? Csendesen mosolygom az orrom alatt.
- Egye fene, nem követek el szökési kísérletet, és vetem le magam. De csak mert ilyen szépen kérsz. – búgom utána. Nem sokra rá már jön is a pezsgővel és a vacsorával.
Mick letelepszik a szomszédos nyugágyra, mire rápillantok. A tekintetünk ismét találkozik.
A szavaira egyetértőn biccentek.
- Én is szeretem Vegast. Annak pedig különösen örülök, hogy megismerhettem a Vallejokat. – felveszem a kis üvegasztalkáról a pezsgőspoharam, hogy hozzákoccintsam Mickéhez. - Erre az emlékezetes estére! Cheers!
Vissza az elejére Go down

Mickey Vallejo

Mickey Vallejo

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Zenész
Location : Általában a színpadon, LV
Posts : 105

#32TémanyitásTárgy: Re: Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma   Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma - Page 2 Icon_minitimeKedd Szept. 12, 2017 10:28 am

Persze, utasítottak már vissza, és én is mást, de most tényleg minden romantikát próbálok magamból kifacsarni, hogy megfeleljek valakinek. Valakinek, akinél még az is lehet, hogy esélyem sincs, pedig túlságosan is kezdem azt hinni, hogy ő egy megfelelő ember lenne Cassie elfelejtésére. A csók most sem érkezik meg végül, pedig ennyit gólhelyzetet nem kínálhatok fel neki, de úgy látszik Jaana ma nem szeretné, hogy még közelebb kerüljünk egymáshoz. Hát legyen, lemondó vigyorral húzódom el, bár annyira csalódott azért mégsem vagyok.
- Smucig – nyújtok nyelvet végül, és kimegyek a maradékért, hogy újra megjelenjek mellette és lehuppanjak a számomra kijelölt zónába. Azért egy igazi erkélyjelenetet nem így képzeltem, de Mickey Vallejo számára sem nyitott minden út. Talán még jó is így, nem kell mindent megkapnom, amit csak szeretnék, mert akkor elfogynának a lehetőségek. A Pokoli Szolgákkal való koncert sem lesz zökkenőmentes, a felkészülés sem igazán az. Szóval lehet min izgulni, és így érezhetem, hogy még élek.
- Vegasnak van szerencséje veled – emelem fel a poharat én is és csilingelve koccannak a drága kristálypoharak. – A győztesekre és a gyönyörű Jaana Soininere, aki ellenállhatatlan és smucig – nevetek fel és kortyolok is egyet. Hiába, na, eszméletlenül vonzó egy nő, ezt a ziccert pedig nem lehetett kihagyni. A félig kiürülő pohár, halkan koppan a asztalon, én pedig kényelmesen befészkelem magam a meleg nyári estébe burkolózva a pihenőágyon. Egy darabig csak nézem a csillagokat és szótlanul pislogok. Rápillantok a fekete ördöglányra és elmosolyodom. Jó, hogy itt van velem, talán ő majd megoldást kínál néhány problémámra. Úgy érzem, hogy közeledtünk egymáshoz, az más kérdés, hogy nem olyan mértékben, ahogy azt én elképzeltem. Ilyen az élet, ahogy a csigazabálók mondják.
- Lehet, hogy még most fel kéne tenni az egészet a pirosra és elveszíteni – a gondolataim ma nem következetesek. A legnagyobb félelmem az, hogy a mellettem ülőt megroppantja majd a nyereménnyel járó felhajtás. Ma még nem, de mi lesz pár hét múlva. Ha szerencsénk van semmi.
- Octi azt mondta, hogy egyszer behúztad valami pasival a csőbe, elmeséled? – mindig is szeretem az ilyen sztorikat, és az sem lenne baj, ha a másik fekete orra alá dörgölhetném. Féloldalasan fordulok, kissé kettős látással már, azért az alkohol kezd hatni, hacsak nem hét már.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#33TémanyitásTárgy: Re: Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma   Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Minden ami Vegas...
» Vegas "Nagyjai"nak tábora
» Vegas vigyázz! Megérkeztem!
» Vegas legfőbb helyszínei képekben
» Kylie Alexis Hanson - C.S.I. LAS VEGAS

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: belváros-